Royco verrast U iedereen! wonderlijk vers en natuurlijk van smaak! Royco en alléén ROYCO heeft ze Technisch hoogtepunt soepen Vriesdrogen een sensationele verbetering, die alleen ROYCO voor zijn soepen toepast. Groenten en vlees werden vroeger door hete lucht gedroogd. Nu worden ze eerst bevroren. Pas daarna wordt al het water eraan onttrokken. Nooit eerder bleven smaak, kleur en geur zo volmaakt bewaard. Kijk maar eens, proef maar eens ROYCO houdt de natuur voor U vast. voor minder geld! iifüi Gen. Cronjéstraat 1 Haarlem. Telef. 55429 Verras Uw gezin vooral eens met Royco groentesoep vriesvers met frisse zomergroenten Royco champignonsoep vriesvers met schijfjes champignon Royco tomaten-groentesoep vriesvers met geurige zomergroenten Royco kippesoep vriesvers met blanke stukjes kip Royco kerriesoep vriesvers met stukjes vlees Adverteert in dit blad Wilt u een uitstekende platenspeler, geschikt voor mono- en stereo-platen, tegen een uiterst lage prijs? Of verlangt u bovendien pick-up lift, fijnregeling van de draaisnelheid en diamantnaald? Of denkt u aan een automatische platenspeler van topklasse met pick up lift en diamantnaald? Of moet het een automatische platen wisselaar zijn met pick-up lift, druk toetsen en diamantnaald? Of wilt u een elektro-grammofoon met eigen versterker en luidspreker in fraaie, handige koffer? Kies dan uit 6 uitvoeringen van f55.- tot f 95.- Kies dan uit 2 uitvoeringen van f 105.- en f 129.- Kies dan uit 4 uitvoeringen van f 85.- tot f 139.- Kies dan uit 2 uitvoeringen van f 109.- en f 133.- Kies dan uit 10 uitvoeringen van f 148.-tot f 379. Royco u merkt't alsu dit merk neemt T.V. BALKEN 20 Watt compleet 15.95 40 Watt, 120 cm, 16.95 PHILIPS TL ARMATUUR vanaf 25.45 LOSSE TL BUIZEN in alle maten I AG 2256 - f 65.-. (Zie boven) Platenspeler op voet. voor alle platen. Draaitafel op nylonkogel. Ingebouwde 15-toeren adaptor. Automatische stap. Krachtige motor. Instelbare naalddruk. Stereo-element met twee saffiernaalden. Ook leverbaar met saffier- en diamantnaald - f 75.-. AG 1116 f 129.-. (Zie boven). Automatische speler op voet. vooralle platen. Wisselspindel voor 45-toeren- Platen. Zware, uitgebalanceerde draaitafel op nylon kogel. Pfck-up lift. Stereo-element met saffier- en diamantnaald. Naalddrukregelaar met indicatie- Ecbaal. Zelfde speler voor inbouw - S105.-. AG 2209 - f 95.- (Zie boven). Platenspeler op voet. voor alle platen. Zware, uitgebalanceerde draaitafel op nylonkogel. Ingebouwde 45-toeren adaptor. Fijn regeling van ingestelde draaisnelheid. Pick-up lift. Stereo-element met saffier- en diamantnaald. Naald drukregelaar met indicatleschaal. AG 1115-f 133.-. (Zie boven). Automatische wisselaar op voet. voor alle platen. Pick-up lift voor gebruik als speler. Zware, uitgebalanceerde draaitafel. Druk- toetsbediening. Stereo-element met saffier- en dia mantnaald. Naalddrukregelaar met indicatleschaal. Zelfde wisselaar voor inbouw - i 109.-. AG 4356 - f 148.-. (Zie boven). Elektro-grammofoon met 1,8 watt-versterker. Grote luidspreker in af neembaar deksel. Draaitafel op nylonkogel. Fraaie koffer in moderne kleurencombinaties. Ingebouwde 45-toeren adaptor. AG 4026 voor batterijen - f 158.-. AG 4456 met toonregeling - f 168.-.

IJmuider Courant | 1961 | | pagina 12