De nieuwe mode-lijn toont overal hetzelfde jonge" beeld... maar nergens is de variatie in kleuren en dessins zo groot als Jovanda's met soepele, zijdelings r-e-k-bare boord, provital nylons naar maat 1 Verkrijgbaar bij HUNKEMÖLLER LEXIS, Grote Houtstraat 71, Haarlem J. TH. KORT, Kennemerlaan 41, IJntuiden STOUTENBEEK MODEMAGAZIJNEN, Beverwijk WALA, Plein 1945, IJmuiden De man in een Waarborg kostuum „haalt" u er zo uit. Hij gaat modieus èn degelijk gekleed. De prachtige stoffen en vlotte coupe huldigen zowel zijn goede smaak als zijn zin voor kwaliteit Waarborg kwaliteit! één capsule (met 12 vitaminen) geeft de juiste hoeveelheid per dag. de kleine capsule wordt ook door kinderen gemakkelijk ingenomen. geschikt voor diabetici; (daarom door de Ned.Ver. van Suikerzieken goedgekeurd). Voor het gehele gezin 100 capsules 3,85 bij uw apotheker of drogist eveneens verkrijgbaar in gezinsverpakking met 500 capsules. High Fi platen en High Quality tobaccos. Roxy tabak komt zo uit de States. De kwaliteit van elke Roxy sigaret wordt electronisch gecontroleerd. Beter dan duizend mensenogen. De moderne sigaret voor mensen van nu. Roxy! advertentie zo goed mogelijk verzorgen mogelijk De grote elasticiteit van het weefsel laat het hoog optrekken van Uw kousen gemakkelijk toe. U bereikt daardoor een volmaakt aansluiten om knie en enkel. De zijdelings r-e-k-bare boord zal U bij geen enkele beweging hinderen. De nieuwste modekleuren Sapino Acajou Amber Walnut Coromandel Noisette thans van 2.50 - 4.50 (mét naad en naadloos) Herenkostuums met alle kenmerken van klasse. Zuiver wollen stoffenengelse kam- garens, bannockburns enz. Moderne Italiaanse lijn. Plooihoudende pantalons (Si-ro-set). On gekende variatie in dessins en kleuren waar onder Inco-bruin, Caravelle-bleu en Aberdeen- granite. Junior Twen-kostuums - de mode die past bij de jonge man. Net als de herenkostuums met Waarborg-binnenwerk en daardoor extra vorm- houdend. Leeftijd 14 jaar HAARLEM ensen

IJmuider Courant | 1961 | | pagina 24