soepkoppen BEKWAME VERKOOPSTER Amsterdam - Rotterdam - Utrecht - Eindhoven - Arnhem - Hilversum - Haarlem - Leiden - Alkmaar - Breda - Enschede - Heerlen - Zeist - Zwolle - Schiedam - Apeldoorn - Amstelveen PATRIA - de crackercrack 4 Modem deux* pièces. Top in jacquard dessin, rok in fraaie multi color tinten. Zuiver wollen Wevenit in olijf en terra. Maten: 36-46 1 Wïnterswagger van zuiver melange mohair. Wijde cape-rug accentueert aparte lijn 3 Al wat mode is in één model: Jeugdig deux-pièces van originele Engelse flan nel. Geheel gevoerd. Biesgarnering van Schotse ruit. Maten: 36-42 2 Jeugdige bouelé-tweed mantel met moderne, ruim gesneden rug. Langharig Toscaans lam is de garnering op col en manchetten. In vele nieuwe herfsttinten. Vanaf maat 34 PATR IA willen weten wat er te koop ia In de wereld, hl het land tn da omgeving Voor prima kracht met veel élan voor de verkoop en ervaring in het textielvak hoog salaris. Gen. Cronjéstraat 6264 Na 18 uur: Kleverparkweg 160 voor gezellige, kleine hapjes tevoren gegarneerd, na uren nog krokant Fatria Toasty Crackers, speciaal voor het maken van heerlijke snacks, van hartige hapjes. Ze zijn licht verteerbaar - verfijnd van smaak en kruimelen niet. En wat belangrijk is U kunt ze geruime tijd voordat de gasten komen garneren. Belegde Patria Toasty Crackers worden niet zacht, maar blijven urenlang bros. Bewaar het zegeltje dat u op elk busje Unox soep vindt. Met 6 van deze zegeltjes krijgt u nu 6 prachtige soepkoppen voor slechts f 5.45 Met 3 zegeltjes krijgt u 3 soepkoppen voor f 2.85 Vraag een bestelbon in de winkel!

IJmuider Courant | 1961 | | pagina 26