JA SM/JN" Schoterweg 1 - Tel. 51850 een verkoopster enkele jeugdige vrouwelijke krachten ongeschoold mannelijk personeel een ervaren typiste een administr. kracht Gezelligheid is aanstekelijk. Martini is dan baanbrekelijk Een, twee, drie, vier: vermouth vol plezier! Schenk in de Martini... want daar gaat wat van uit! Drink eens: lege glazen geven volle harten! een bedrijfsjurist jgl*\ ft? Cheerio! N.V, Drukkerij DE SPAARNESTAD te Haarlem N.V. Drukkerij De Spaarnestad te Haarlem De Vereniging van Uitgevers van Dagbladen „DE NEDERLANDSE DAGBLADPERS" zoekt op korte termijn voor haar te Amsterdam gevestigd bureau een tweetal stafmedewerkers te weten rood wit dry Kantoorboekhandel v^h GEBR. WINTER Gemeente Beverwijk voor div. technische afdelingen. Op maandagavond 6 november tussen 19.15 en 20.30 uur kan men inlichtingen verkrijgen over een werkkring bij De Spaarnestad (Nassaulaan 49). C. W. Todd van 1890 N.V, volslagen en aank. isoleerders Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken, Nassau laan 51, Haarlem. Tevens vragen wij: MACHINiSTIKSTERS, HANDWERKSTERS en POMPSTERS Onze nieuwe wintercollectie damesmantels met bont zonder bont 55.- en 59.- Enorme keus in MOHAIR, de veel gevraagde stof voor wintermantels. Mantelcostuums met bont zonder bont 59.— Alle veranderingen worden voor onze rekening verzorgd De Koninklijke Nederlandsche Hoogovens en Staalfabrieken N.V. te IJmuiden vraagt voor haar Bewakingsdienst die in 4-ploegendienst (gemiddelde werktijd 42 uur per week) onder meer belast zullen worden met controlewerkzaamheden bij de fabrieksin- gangen en op de terreinen, alsook met de rege ling van en de controle op het verkeer. Voorkeur wordt gegeven aan kandidaten in het bezit van het politiediploma A of daarmede gelijk te stellen opleiding. Ervaring opgedaan in overheidsdienst (bij rijks- of gemeentepolitie of de marechaussee) strekt tot aanbeveling. Vereist: NIET BRILDRAGEND; LEEFTIJD TOT CA. 35 JAAR. Eigenhandig geschreven sollicitaties met beschrij. ving van opleiding en le vensloop worden, vergezeld van een recente pasfoto en onder vermelding van ons nummer HD 823, inge wacht bij de afdeling Per soneelszaken Beambten. De Koninklijke Nederlandsche Hoogovens en Staalfabrieken N.V. te IJmuiden vraagt voor de afdeling Ertsvoorbereiding in verband met uit breiding van de installaties met een derde sinter- machine een Deze functionaris zal, naast algemene assistentie van de bedrijfsleiding, te zijner tijd belast wor den met de dagelijkse bedrijfsvoering van een deel van de genoemde afdeling. Hiernaast zullen de werkzaamheden bestaan uit het uit voeren van bijzondere opdrachten, onder andere ten aanzien van verhoging van de produktiviteit, automatisering en kwaliteitsbeheersing van de geproduceerde sinter. Voor ons filiaal in HAARLEM vragen wij 15 tot 17 jaar. Persoonlijke aanmelding tussen 9.30 en 6 uur. Kruisweg 70 C HAARLEM Eigenhandig geschreven sollicitaties met beschrij ving van opleiding en le vensloop worden, vergezeld van een recente pasfoto en onder vermelding van ons nummer HD 824, inge wacht bij de afdeling Per soneelszaken Beambten. Gedacht wordt aan een H.T.S.'er (studierichting bij voorkeur werktuigbouwkunde) van ca. 25 jaar. vraagt voor een van haar boekhoud kundige afdelingen Bij de dienst voor sociale zaken worden gevraagd Het bezit van een Mulo-diploma strekt tot aanbeveling. Wie meer wil weten omtrent een werkkring bij de N.V. Drukkerij De Spaarnestad nodigen wij uit tot een persoonlijk gesprek op maan dag 6 november a.s. tussen 19.15 en 20 30 uur (Nassaulaan 49). Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken, N.V. Drukkerij De Spaarnestad, Nassaulaan 51. Haarlem De Koninklijke Nederlandsche Hoogovens en Staalfabrieken N.V. te IJmuiden vraagt voor haar afdeling Juridische Zaken (salaris: 272.45380.16 per maand) De te benoemen functionaris zal belast worden met het verrichten van werkzaamheden op het gebied van de industriële eigendom en enkele andere onderwerpen. (salaris schrijver: f 272.45— f 380.16 p. maand; klerk: f 344.26—447.74 per maand). Voor de onder b. genoemde functie is Bezit van Mulo-diploma vereist; administratieve ervaring strekt tot aanbeveling. Voor beneden 21-jarigen vindt jeugdaftrek plaats. Degenen, die 23 jaar of ouder zijn, ontvangen een huurcompensatie van f 17 40 per maand. Sollicitaties binnen 8 dagen aan de directeur van de dienst, Westerhoutplein 1, Beverwijk. Eigenhandig geschreven sollicitaties met beschrij ving van opleiding en le vensloop worden, vergezeld van een recente pasfoto en onder vermelding van ons nummer HD 825, inge wacht bij de afdeling Per- soneelszaken Beambten. gevestigd te Amsterdam, Rotterdam en Spijkenisse vraagt voor haar isolatie-afdeling te Amsterdam Loon volgens tariefregeling. Sollicitaties worden gaarne ingewacht aan ons adres Prins Hendrikkade 143, Amsterdam-C. Leeftijd tot 32 jaar. Voor deze functie komen alleen zij in aanmer king die reeds over een ervaring van enkele jaren juridische praktijk beschikken.

IJmuider Courant | 1961 | | pagina 10