Spaanse service c KAREL SAMSON OPROEPING overal duurder zaterdag 18 november komt St. Nicolaas om half 3 in onze zaak e> Het scheerapparaat met de gegolfde scheersleuvendoor vergroot scheeroppervlak sneller scheren, beter scheren, prettiger scheren. PH 1 LI PS HET KENMERK VAN DE MODERNE te beginnen zaterdag 18 november zal het bij weer echt Spaans toegaan! Vanzelfsprekend! Sint Nicolaas ontvangt alle kinderen. Lange Nieuwstraat 787 Coöperatieve Vereniging voor Uitvaart Verzorging IJmuiden-Velsen U.A. te IJmuiden LANGE NIEUWSTRAAT MARKTPLEIN IJMUIDEN DONDERDAG 16 NOVEMBER 1961 Aan de adverteerders W! LUIDSPREKERS G1AS KAAS Hiermede willen wij nogmaals uw speciale aan- dacht vragen voor een tijdig inzenden van adver tenties. Wij verzoeken u met het volgende rekening te willen houden a Alle teksten voor advertenties dienen de dag voor plaatsing uiterlijk om 12 uur des middags in ons bezit te zijn. Dit geldt ook voor Luidsprekers, echter niet voor Familieberichten. Indien de advertenties vóór deze tijd worden In gezonden, kunnen wij plaatsing op de aangegeven dag zonder enig voorbehoud garanderen. Later binnengekomen advertenties zullen nog zoveel mogelijk worden geplaatst, doch wij moe ten ons voorbehouden de plaatsing tot de volqende dag uit te stellen. Indien dit door u niet gewenst wordt, wilt u dan zo vriendelijk zijn een andere plaatsingsdatum te vermelden Indien deze ontbreekt nemen wij aan, nu- u'tste'_t°t de volgende dag akkoord gaat. Wij danken u bij voorbaat voor uw medewerking. in de LANGE NIEUWSTR. - MARKTPLEIN Want Sint laat niemand in de steek. De handigste handen die u zich maar De goede bisschop zelf zowel als zijn denken kunt Ook briljante breinen Pieten (deze laatsten als gewone en allerlei hulpmiddelen zullen van mensen vermomd) staan overal klaar deze vijfde december een denderend om helpende handen te reiken. sukses maken. Tijc bare meen! blijk hebbe dan 1 raadsi gestel in on: over i in IJr De raads: mentï niets gister van a „tend' De van d K.V.F in de niet e tegen krant gekw' omda den n de vc geleg' Wa ven, 1 deze de IJ enkel Wa wij hier niem; In „Bloi straa van paga midc de si mav i bctkk Dam voor de h draa bewi te vi mee i C. open hoog linge is v in zi ten Heei de i en t De men ties is oe jeug Asse ronc naai Bi gene C. van vooi De 1 Di ninj ker< pott tot maar niet bij U krijgt nog steeds VOLVETTE voor ƒ1.20 Flink belegen 1.40 - extra oude 1.60 500 gram BOEREN LEIDSE, flink belegen 1,50 Verder nog wel 20 eerste klas soorten, zelfs geheel zoutloos en toch lekker. 1 pakje prima ROOMBOTER 85 et. 10 kersverse EITJES voor 93 ct. De allereerste zelfbediening alhier geeft steeds de toon aan met le klas artikelen en onder de prijs. SPAAR KASSABONS VOOR SINT-NICOLAAS Aangesloten bij de Ned. Bond van Begrafenisverenigingen Merwedestraat 62 Telefoon 4748 Administratiekantoor: Orionweg 60, Tel. 7275 Volgens art. 14, lid 2, van de statuten worden de leden van b.g. Coöperatie opgeroepen tot bijwoning van een Algemene leden vergadering welke zal worden gehouden op dinsdag 28 novem ber 1961 in een zaal van de Petra kerk, ingang Spaarnestraat, IJmuiden. Aanvang des avonds 8 uur. De agenda luidt als volgt: 1. Opening en notulen. 2. Ingekomen stukken en mededelingen. 3. Jaarverslagen secretaris en penningmeester. Tevens be leid bestuur. 4. Verslag commissarissen. 5. Begroting 1961—1962. 6. Bestuursverkiezing. Aftredend de heren J. Hühl, D. Zalm, J. Hafma en H. Heinis. De heer W. Velzel is benoemd tot administrateur, deze maakt geen deel meer uit van het bestuur, zodat er 5 bestuurders moeten worden ge kozen. Alleen de heer D. Zalm stelt zich herkiesbaar. 7. Verkiezing van 2 commissarissen, aftredend de heren H. Beuneman en P. J. Jonkman. De heer Beuneman is volgens art. 11, lid 2, van de statuten niet herkiesbaar. De heer P. J. Jonkman stelt zich herkiesbaar. 8. Vaststelling contributie voor 1962. 9. Rondvraag en sluiting. De jaarverslagen liggen ter inzage aan het kantoor van de Coöperatie, Orionweg 60, IJmuiden, van maandag 20 t/m maandag 27 november 1961, van 's avonds 7 tot 8 uur (behalve zaterdags en zondags) en vanaf een half uur voor de aanvang van de vergadering. Opgave van candidaten voor het bestuur en comissarissen kunnen worden ingezonden van heden af bij het secretariaat en bij de aanvang der vergadering, met een verklaring van de candidaten dat dezen een vacature aanvaarden. Voor het bestuur D. ZALM, secretaris Vakantie aanbieding 1 Mo- sel perlie van 3.05, 1 Zeiler Schwarze Katz ƒ2.95, 1 Lieb- fraumilch ƒ2.85. Samen van ƒ8.85 voor ƒ8,—. Slijterij „Flora", Zeeweg 115, IJmui den. Orig. Valencia pinda's altijd vers, eigen branderij. Marcelis, Trompstraat 14 Te koop aangeb. harmonium, mooie klank, eikenhout met dito orgeibank. Koningsweg no. 24, Velsen-N., 's avonds na 8 uur. Gevr. v. Ruteck's Cafetaria, Kruisweg 22—24, Haarlem: .Verkoopster en byffetbe- diende. Prett. werkkr. Goëdè verdiensten. Voll. kost. Inl.: dagel. bij de Gerant, boven staand adres. Merck Sharp Dohme Ne derland n.v., Nijverheidsweg no. 60, Haarlem, vraagt voor haar verpakkingsafd. nette meisjes. Pers. aanm. dagel. (behalve zaterdags) tussen 9 en 16 uur aan bovenstaand adres. Ongeschoolde arbeidskrach ten gevraagd voor beitserij. Boven 65 jaar geen bezwaar, 's Zaterdags vrij. Meubel fabriek Wulfers, Uitendaal- straat 54, Santpoort-Zuid. Gevr. hulp voor 2 ochten den p. w. P. C. Hooftlaan 55, Driehuis. Gevraagd hulp voor 3 ocht. per week. Meervlietstraat 94, Velsen-Zuid.: Net meisje gevraagd voor enkele oèhtenden p. w. Aan melden na 7 uur: Juliana- kade 10 boven. Gevraagd leerling- of gevor derd kapster. S. Stelling werf— Hagedoorn, Regge- straat 80. N.V. K.C.I., Baanstraat 34, Beverwijk, vraagt machine - stiksters. Stuk loon, hoog loon. Voor onze citograf-organisa- tie vragen wij nog enige serieuze meisjes. Inl.: Ver mande Zonen N.V., Kanaal straat 43, IJmuiden. Gevr. net pers. om klein broodwijkje te venten tijd de ocht.uren. Kromhout v. d. Mees, Bloemstraat 32. Uitzending naar kantoren in de IJmond. Areas, Type-, Stencil- en Vertaalbureau vraagt beschaafde geroutih freelance (steno)-typisten en adm. krachten. Zeestraat 105, Beverwijk. Telef. 6501. Net meisje b.z.a. voor hele dagen, oud 1516 j. Le Mai- restraat 10. IJmuiden: centr. gelegen winkelhuis te koop aangeb., best. uit gr. winkel en ruim woonhuis, bevatt. 6 kam., 2 keuk., kelder en bijkeuken, gr. schuur. Voor vele doel einden gesch. T.z.t. vrij op te leveren. Br. L 8058. Wie heeft er voor ons jonge mensen thuiswerk? Onver schillig wat. Br. L 8079. Gezocht per 1 mei 1962 voor a.s. huwelijk, 2 kamers en kookgelegenheid, omgeving Driehuis, man vaart, vrouw b.b.h.h. Tesselschadeplant- soèn 14, Dr'feHuié. Heer vraagt kamer met voll. pension. Brieven L 8086 Eerste Haarlemse Bromfiets sloperij, alle merken onder- delen. In- en verkoop. Wes ter, Boogaardstraat 1, Haar lem. Na 6 uur Telef. 12682. Aangeb. 4-k. flat L. Nieuw straat tussen Unie en Eras mus. Gevr. vr. woning. Br. L 8082. Woningruil: aangeboden 5- kamerw. te Katwijk, in ruil voor zelfde of grotere wo ning in IJmuiden. W. Guyt, J. v. Galenstraat 18, Katwijk aan Zee. Wij verhuren voor elke ge legenheid tafels, stoelen, glaswerk, porselein en be stek. Tromp Verhuur, Trompstraat 33, IJmuiden-O. Telef. 8463. Gratis bezorgen. Plastic tafelkleden 1,49 bij „De Ster", Kennemerlaan no. 35—37. De Oriënt brengt: Japanse sigarenaanstekers, Ronson- systeen), gegarandeerd prima in 3 heel aparte uitvoeringen ƒ2,95 en ƒ3,95. R. C. v. Eif, PaaTlaarsteeg 8, Haarlem. Trouw met v. Merriënboer. Verhuur van stoelen, tafels, serviesgoed enz. Per adres Jac. Kok, Velserduinweg 135, Tel. 02550-8097. Liefst 1 dag van tevoren bestellen. Geen bezorgloon. Cinderella lakens, slopen, theedoeken, baddoeken, was handjes en sfotdoeken. Zee man, Bloemstraat 70—71, IJmuiden, telefoon 4235. Nylon velours sweaters en vesten voor dames en kin deren. Zeeman. Bloemstraat 7071, IJmuiden, telef. 4235. Plastic dames-regenjassen 4,95. Zeeman, Bloemstraat 7071, IJmuiden, tel. 4235. Zwart- en khaki-ondergoed. Zeeman. Bloemstraat 70—71, IJmuiden, telefoon 4235. Wollen herenvesten, met en zonder mouw. Zeeman, Bloemstraat 70—71, IJmui den, telefoon 4235. Hollandia ondergoed, het beste voor iedereen. Ver krijgbaar bij' C. Lodder, Driehuis. Orlon wat wit blijt. Van Vistex hebben we in cami soles en directoires. C. Lod der, Driehuis. Te koop pracht scooter, ook te ruilen voor bromfiets. Vondelldan 20, Driehuis. 't Is weer 5 december voor u 't weet Sinterklaas komt ook voor De Sint Nicolaas-etalages zijn overvol met de meest exclusieve cadeaus voor HEREN, DAMES en KINDEREN Gaat u ze eens rustig bekijken. Taunus 12 M te koop, in zeer goede staat. Financ. mogelijk Adres vera. bur. v. d. blad. Te koop snijmachine „Natio naal" op voet, in goede staat. A. J. v. Vliet, Kennemerlaan no. 129, telefoon 5212. Te koop kinderscooter ƒ35,- Velserduinweg 135. Te koop z.g.a.n. Herenwin terjas, maat 5052, prijs bill. Warmenhovenstraat 56. Te koop pracht luxe Solex 1960, 235,—. Br. L 3216. Verhuur v. Opeis 12,- p. d. Renaults 10,p. d., 100 km vrij, overige km's 5 ct., behalve zat. en zond. S. Die- pendaal, Esdoornstraat 2, t/o ing. Ziekenhuis. Telef. 8108. Autorijschool H. Anepool, voor luxe en vrachtauto. Erk. Bovag instr. met de nieuwste Opeis. Rijnstraat no. 91, Telefoon 4565—6285. Nowa home permanent 2,50. Drogisterij T. A. Rits- kes, Telefoon 5207. Nerveuze spanningen ver dwijnen met Waldkraft. Dro gisterij Ritskes, Fr. Naere- boutstraat 66, IJm. TH. 5207. Verse eieren van eigen be drijf. De Ruyterstraat 99, Tel. 6073. Onzichtbaar stoppen, mot-, scheur-, brandgaten. Kleer makerij Theo van Eek, Ken nemerlaan 176. Compleet Bouwpakket „Kin- der"-autogarage 8,40. Teke ning 60 ct. Alle uitgaven. Schepen- en vliegtuigbouw- knipplaten voorradig. Be hang- en Verfhandel P. van Lieshout, Oosterduinplein 4/5, IJmuiden. Laat uw trap door ons be leggen met Marmoleum in mod. kleuren. Vraagt prijs opgave. Botman, Kennemer laan. Telefoon 5537. De Oriënt brengt: geschen ken die de vreugde van het geven waar maken. R. C. v. Eif, Paarlaarsteeg 8. De Oriënt brengt: Chinese boekenleggers handgetekend, zeer karaktervol. Slecht 75 cent. R. C. v. Eif, Paarlaar steeg 8, Haarlem. De Oriënt brengt: Pindastel len en onderzetters uit Chi na en Japan, fraai bewerkt palmhout (met bast) of in handgeschilderd porselein v.a. ƒ4,95. R. C. v. Eif, Paar laarsteeg 8, Haarlem. Uw zaak waar St.-Nicolaas al zijn cadeaus koopt op het aebied van TEXTIEL en WONINGINRICHTING Koop nu reeds uw St. Nicolaascadeaus, welke op 5 december worden thuisbezorgd. en zal verder elke zaterdag- en woens dagmiddag tot en met zaterdag 2 de cember receptie houden van half drie tot 5 uur in een speciaal voor Hem gereserveerde plaats. Bij aankoop van 5.00 ontvangt hij alle kinderen die hem persoonlijk willen begroeten. En wij willen 'u wel verklappen, dat Piet voor elk kind een boekje met St.-Nicolaasliedjes in zijn zak heeft. Deze receptie wordt bovendien opge luisterd met een instrument dat Sin terklaasliedjes speelt. (Alle kinderen, maar ook volwassenen, mogen mee zingen). Komt dus allen met uw kinderen naar Sinterklaas.

IJmuider Courant | 1961 | | pagina 6