nieuw: Ideale surprise! Das met bijbehorende pochet De in "Nederland meest verkochte American King Size DOE UW SINT- NICOLA AS INKOPEN TIJDIG iVfanmoedig Sint Nicolaas-avontuur Bovenaan moeder's verlanglijstje stond: „Leuke paraplu!". Dat uitroepteken dééd het. Vader en (oudste) zoon keken elkaar eens aan. Ze zagen zich al 2 Unieke, begeleide groepsreizen naar Voor Ouders van Emigranten! NE debai beroe de ki Nede omch Nede hoop bove was betw en 9 na ei Deze worp omd; comj meer Voor te ga Ma derhs tusse: de ve men Turk stemi soluti Nic te zi ook i zullei Guin bied teker betw Afvaartdata Amsterdam: 29 april en 29 mei. Reisduur 9 dagen. Retour Amsterdam-Montreal v.a. f. 1248.80 Deskundige Nederlandse leiding; óók W gedurende de aansluitende treinreizen. met het grote passagiersschip .Arkadia' (bruto tonnage 20.647) Greek Line u merkt 't als u dit merk neemt He naar Nede voor koel! mark Heer van chau een kon tenai nemi van grotr een arret kela; ruste steec bilof smol Sint geeft er een paar sokken bij! Grote sortering sportieve herensokken in soepele nylon stretch en warme wol 1.50-3.95 Grote kollektie shawls o.a. prachtige kamgaren jacquards. In uni, ruit en strepen. Mohair shawls.Reeds v.a.3.95 Origineel handgeweven zuiver wollen mohair shawls. 9.75 Sint Nicolaas verrast er graag de moderne man mee! Ideale witte dress-shirts van tricot nylon. Soepel, sterk, aangenaam in 't dragen. Zo gewassen, zo droog. Mag absoluut niet gestreken worden. Klassiek en „kruik"-model. Prachtige Trevira-kollektie! Div. uni modetinten en verschillende nopdessins Das pochet 5.90 Ook reeds voor 2.95-3.95 Zuiver zijden dassen in div. dessins. Klassiek en „kruik"-model 7.90 Winter-weekender in Tissus de Paris, Franse flanel katoen. Najaars- tinten en vage ruitdessins. Een wel kom geschenk voor vrijetijd-genieters Midden in de roos! V-hals sportpullover van 100*/» Draion high bulk. Multicolors o.a. in nootbruin, mosgroen en marine Hèt succes van de avond! 100% Draion high bulk polo pullover. Soepel, licht, goed wasbaar. 7 moderne kleuren Gezellige royale kamerjas van mei- ton wol met nylon versterkt. Geheel afgebiesd. Diverse kleuren. Grote kollektie voor de Sint met smaak Een goed idee vooreen moderne Sintl Grofgebreide zuiver wollen sport pullover. Zware kwal. Fully fashio- ned mouw-inzet. O.a. marine en grijs

IJmuider Courant | 1961 | | pagina 16