H. J. P. van Heek gaf zijn blanco volmacht terug aan Sportclub LEN vergaderde in Leipzig J ssglSl Billy Wright geen coach van Arsenal Wright doet geen voorspelling Greaves traint bij Spurs Ujpest-Ajax niet op de t.v. Kolonel Le Fèvre praeses NAC Ria van Velsen of Bep Ipenburg In oosten sprak men weer over sanering Data Europese titelstrijd zijn definitief Charnley won door k.o. van Morgan Onnes-Eriksson verslagen Hockey ploeg oefent in Enschede Tom McNeeley jr. Straftijd van Fraser voorbij Positie TYBB sterk verbeterd WOENSDAG 29 NOVEMBER 1961 19 Geen toestemming KNVB Zeventien doelpunten in twee wedstrijden Honkbal Wilma Rudolph getrouwd mmmmmmmmwm »8mm mmmmw* •S-SSSBSTS" Uit vorm Eersteklassers De uitslagen A Voetbal in Engeland Billy Wright, de vroegere aanvoerder van Engeland en Wolverhampton Wande rers, heeft het aanbod van Arsenal om coach van deze club te worden, afgewe zen. Aan deze baan is een salaris van 2.500 pond verbonden. Wright, die met zijn 105 interlands, waarvan 85 als aanvoerder, wereldrecord houder is, nam zijn besluit voor zijn ver trek per vliegtuig naar Nederland met de Engelse ploeg „onder de 23", die van avond in Rotterdam tegen Jong Oranje uit komt. Wright zei dat hij het aanbod moest af wijzen, daar hij het met ander werk te druk heeft. Wright voegde er aan toe dat hij onder andere omstandigheden graag het aanbod had geaccepteerd, daar Arsenal al tijd een favoriet van hem was geweest. Wright trok twee jaar geleden de voet balschoenen uit. Hij weigerde een baan bij de Wolves en werd part-time coach van de voetbalbond. Sedertdien werd hij een vaste coach van de bond, manager van de jeugdploeg en die van „onder de 23" van Engeland, en zakelijk vertegenwoordiger van sportmensen en mensen van het to neel. Wright heeft ook populaire grammo foonplaten gemaakt met zijn vrouw Joy, een van de Beverley Sisters. Misschien wel de belangrijkste reden waarom Wright het aanbod van Arsenal heeft afgewezen, is dat hij hoopt manager van het nationale elftal te worden. Ver wacht wordt dat de tegenwoordige mana ger, Walter Winterbottom, het secretariaat van de voetbalbond zal overnemen van Sir Stanley Rous thans ook voorzitter van de FIFA na de finale der wereldkam pioenschappen. Het Engelse voetbalteam, bestaande uit spelers onder 23 jaar, dat vanavond in Rotterdam zal spelen tegen „Jong Oran je" is per vliegtuig uit Londen vertrokken, in gezelschap van manager Billy Wright, de vroegere aanvoerder van de „Wolves" en het Engelse elftal. Wright verklaarde bij zijn vertrek: „Ik weet niet veel af van de Nederlandse te genstanders. Ik zag twee voetballers van de ploeg in het elftal van Feijenoord spe len, dat onlangs tegen de Spurs aantrad. Zij speelden heel behoorlijk. Als mijn jon gens het even goed doen als in de wed strijd tegen het Israëlische elftal in Leeds, zal ik tevreden zijn", aldus Wright. Wright weigerde echter een voorspelling te doen over de uitslag van de wedstrijd tegen „Jong Oranje". „Ik weet te veel over voetbal om daarop een antwoord te willen geven. De Nederlandse jongens spe len voor eigen publiek en dat betekent al heel veel", voegde Wright er aan toe. Samen met Dave Mackay (links) traint de veelbesproken Engelse voetballer Jimmy Greaves (rechts) in de gym nastiekzaal van Tottenham Hotspur aan White Hart Lane in Londen. Greaves, die naar Milaan was ver kocht, maar het in Italië niet kon uithou den, zal vermoedelijk spoedig voor Tottenham gaan spelen. Hij is voor lopig op non-actief gesteld omdat de Engelse Voetbalbond een onderzoek wil instellen naar de gebeurtenissen rondom Greaves in de afgelopen maanden. Het Ajax-team is dinsdagmiddag na een rustige vliegtocht in Boedapest aangeko men, waar vanavond de wedstrijd Ujpest- Ajax voor de achtste finales van het toer nooi om de Europa cup voor bekerwin naars wordt gespeeld. Tot hun verbazing hoorden de Ajax-offi- cials op het vliegveld, dat de ontmoeting niet in de vroege middag zal beginnen, doch dat de spelers pas om zes uur in de avond, bij kunstlicht, zullen aantreden. De ontmoeting wordt in Hongarije per te levisie uitgezonden. Helaas zullen de Ajax- supporters in Nederland de wedstrijd niet met eigen ogen kunnen volgen. Een ver zoek van de NTS de ontmoeting ook in Ne derland op het beeldscherm te mogen bren gen heeft de KNVB namelijk niet ingewil ligd, omdat later in de avond in het Rot terdamse stadion Jong Oranje tegen En geland onder 23 jaar uitkomt. Het elftal van Ajax is als volgt samen gesteld: doel: H oogerman; achter: Van Mourik en Ouderland; midden: Muller, Pronk en Visser; voor: Swart, H. Groot, C. Groot, Dahrs en Petersen. Kolonel L. H. le Fèvre de Montigny is door het bestuur en de commissarissen van de Bredase ere-divisie club NAC be noemd tot voorzitter. Door deze benoe ming is voorzien in de vacature, die on langs ontstond door het overlijden van de heer Piederiet. Kolonel Le Fèvre de Montigny, comman dant van de legerplaats Ossendrecht, maakt reeds verscheidene jaren deel uit van het bestuur van NAC. Turnen Zondag wordt in de Energiehal in Rot terdam de finale van de damesturnkam- pioenschappen gehouden, daar zal dan worden uitgemaakt of Bep Ipenburg de titel van Ria van Velsen overneemt of dat deze haar kampioenschap toch nog weer zal prolongeren. De DOS-turnster heeft een voorsprong van slechts 2/10 p. op haar rivale uit Bodegraven, maar dit verschil is zo gering dat er niets omtrent de uitslag valt te voorspellen. Ook bij de andere dames uit de kop groep zijn de onderlinge verschillen zeer klein en is het alleen zeker dat na een spannende en enerverende strijd de defi nitieve plaatsing zal worden verkregen. Grietje van Essen, Thea Belmer, Dolly van der Meulen en Elly Wieschen zullen zich met geringe verschillen in de waar dering bij de eerste zes plaatsen, terwijl Nel Sallé en Nel Fritz met een aantal nieuwelingen, waaronder enkelen met bij zonder veel aanleg, de strijd om de overige keurkorpsplaatsen moeten beslechten waar bij de routine een beslissend woordje zal meespreken. In de ochtenduren binden niet minder dan 32 jeugdturnsters de strijd aan om de titel van jeugdkampioene en een plaats in het jeugdkeurkorps; Nel van Bekkum, Fransje van Deursen en Janny Vierstra, die al eerder de aandacht op zich vestig den, zijn hier de favorieten, maar verras singen zijn niet uigesloten. VOETBAL. In een „replay" voor de tweede ronde van het toernooi om de FA Cup heeft Brentford dinsdagavond op eigen terrein met 20 gewonnen van Al- dershot. In de derde ronde speelt Brent ford thuis tegen Leyton Orient. Vertegenwoordigers van de oostelijke se- miprofverenigingen zijn dinsdagavond in hotel „De Wereld" in Deventer bijeen ge weest. Op deze vergadering is onder meer een voorstel van de heer P. West, lid van de bondsvergadering der semiprofs en van de tweede divisie-club Zwolse Boys, be sproken. De heer West heeft de oostelijke betalen de clubs voorgesteld een gewijzigd sane ringsplan bij het sectiebestuur in te die nen. Dit plan zou het reeds van kracht geworden saneringsbesluit, dat het sectie- bestuur begin augustus nam, rpoeten ver vangen. De secretaris van de belangenvereni ging van het oostelijke betaalde voetbal, de heer W. J. Westerink, weigerde na af loop van deze bijeenkomst enig commen taar te geven. Donderdag komen vertegenwoordigers van het betaalde voetbal uit geheel Neder land in Utrecht bijeen. Aangenomen kan worden dat het voorstel van de heer West dan opnieuw naar voren zal worden ge bracht. Zoals bekend heeft het sectiebestuur be taald voetbal, na ampele overwegingen, op 9 augustus in Utrecht besloten het veel be sproken, door het bestuur opgestelde en vooral voor de eerste divisieclubs ingrij pende saneringsbesluit voor het seizoen 1961-1962 door te voeren. Het voorstel van de heer West, dat even eens betrekking heeft op dit seizoen, heeft uiteraard nauwelijks een kans gerealiseerd te worden. Dit te meer niet aangezien het voorstel ruim drie maanden nadat de com petities voor het betaalde voetbal zijn be gonnen naar voren is gebracht. De waterpolocompetitie yoor de dames-bekercompetitie was Naarden in het Sportfondsenbad in Haar lem de gast van NVA. In de eerste helft wist NVA de snelzwemmende Naarden- ploeg, waarin onder andere opgesteld wa ren Adrie Lastrie en Tineke Lagerberg, aardig het hoofd te bieden. Door een tref fer van Loes Landriks en Adrie Lastrie sloot Naarden de eerste helft af met een 2-0 voorsprong. Na de rust was het voor NVA vechten tegen de bierkaai. Regelma tig zwommen de Naarden-aanvalsters de NV A-verdediging uit elkaar. Bij de stand 0-10 klonk het eindsignaal. De herenploeg van Naarden kwam op bezoek bij DWT, dat goed in vorm was. Westerman, Moors en Van Galen hadden DWT op 3-0 gebracht, toen Henk Mole naar de ruststand op 3-1 bracht. Na de hervatting werd een Naardenspeler het water uitgezonden en de spelersmeerder heid door Moors uitgebuit (4-1). Verder is Naarden er niet meer aan te pas ge komen. De DWT-doelman beoordeelde en kele Naardense schoten goed. Eichhorn en Lex van Galen brachten de DWT-overwin- ning op 6-1. De voorzitter van de voetbalvereniging „Sportclub Enschede", de heer H. J. P. van Heek, heeft gisteravond in een bui tengewone algemene ledenvergadering zijn functie neergelegd. De heer Van Heek nam vorig jaar het voorzitterschap op zich op voorwaarde dat hem blanco volmacht werd gegeven. Gisteren deelde hij mee on langs in een bijeenkomst met een aantal leden van de vereniging voor de vraag te zijn gesteld of hij bereid was die blanco volmacht terug te geven en op normale wijze als voorzitter op te treden. Toen het punt „bespreking blanco vol macht van de voorzitter", ingediend door drie oudere leden van „Sportclub", aan de orde kwam, deelde de heer van Heek zijn besluit mee en voegde eraan toe: „Niet omdat ik geen plezier heb in het werk voor de vereniging en niet om de club in de steek te laten vanwege de slechte resulta ten, maar om bijkomstige omstandigheden in en buiten de club. Ik ben niet genegen onder deze omstandigheden te blijven." Nadat pogingen om de heer Van Heek van zijn besluit te weerhouden waren mis lukt, verliet deze nog vóór het einde van de vergadering de zaal in gezelschap van de heer F. Hardick, die door de heer Van Heek als bestuurslid was aangetrokken. De secretaris-penningmeester, de heer H. Waldhof, deelde uit naam van de over gebleven bestuursleden mee, dat zij be- De Koninklijke Nederlandse Honkbal- bond heeft besloten het toernooi om het Europese honkbalkampioenschap 1962, waarvan de organisatie aan Nederland is toevertrouwd, te houden in de periode van zaterdag 21 juli tot en met zondag 29 juli. De plaats waar de wedstrijden zullen wor den gespeeld, is nog niet bekend. Boksen Dave Charnley, de lichtgewicht boks kampioen van Europa, Engeland en net Empire heeft maandagavond in Manches ter een knock-out-overwinning behaald op Langston Morgan uit Youngstown, Ohio. De derde ronde was 1 minuut en 25 secon den aan de gang, toen de Brit zijn tegen stander voor de volle tien tellen naar het kanvas zond. Het gevecht was vastgesteld over tien ronden. Dit betekende voor Charnley zijn tweede knock-out-zege in acht dagen. Verleden week maandag verdedigde Charnley met succes zijn titels tegen de uitdager Darkie Hughes uit Wales. In 40 seconden had de kampioen zijn tegenstander knock-out ge slagen. Promotor Harry Levene heeft na afloop van de wedstrijd verklaard, dat hij de wereld-kampioen Joe Brown een aanbod zal doen in begin 1962 in Londen zijn titel te verdedigen tegen Carnley. PAARDESPORT. Tijdens het internatio naal concours hippique, dat in Brussel wordt gehouden, heeft de Nederlandse rui ter Anton Ebben met zijn paard „Tamara" zich in het internationale springnummer om de Grote Prijs van Brussel ex aequo op de zevende plaats geklasseerd met de Italiaanse kapitein Raimonde d'Inzeo op „Possolipo". IJSHOCKEY. De Zweedse ijshockey- ploeg „Alfredshem" heeft in de Joegosla vische stad Ljubljana het beste ijshockey- team van Joegoslavië, „Jesenice", met 101 verslagen. De tussenscores waren: 0—2, 1—5, 0—3. reid waren voorlopig de lopende zaken te blijven behartigen. De heer H. Meuring zegde toe dat de huidige elftal-commissie op haar post zal blijven om te trachten „Sportclub" in de ere-divisie te houden. De Nederlands/Zweedse combinatie Bert Onnesmej. Eriksson is dinsdag in tweede ronde gemengd dubbelspel van de open Zweedse tafeltenniskampioenschappen in Stockholm uitgeschakeld voor verdere deelneming aan het toernooi. Het dubbel, dat in de eerste ronde met 21-12, 21-23, 21-15, 21-17 de Zweden Jo hansson en Brehmer versloeg, moest in de tweede ronde met 8-21, 15-21, 20-22 zijn meerdere erkennen in het Zweedse duo Larsson—mei. Te-gner. In de finale van het gemengde dubbel spel versloeg de Hongaarse combinatie PeterfyEva Koczian het Zweeds/Roe meense dubbel Alser/mej. Alexandru met 21-18, 21-17, 15-21, 21-16. In het dames-enkelspel ging de titel naar de Westduitse Agnes Simon. Zij ver sloeg in de finale de Britse Diana Rowe met 13-21, 19-21, 21-17, 21-13, 21-17. De eindstrijd in het heren-enkelspel was een volkomen Hongaarse aangelegenheid. Peter Rozsas versloeg hier zijn landgenoot Zoltan Berczik met 22-20, 24-22, 21-13. De titel in het herendubbelspel was voor de Tsjechen Andreadis en Miko, die in ae finale met 21-14, 21-12, 21-9 over de Zweedse combinatie LarssonAlser zege vierden. Het voorlopig Nederlands hockey-elftal zal zaterdagmiddag op 't terrein van DKS in Enschede in de volgende opstelling een oefenwedstrijd tegen het oostelijk elftal spelen: Veentjer (HDM); Terlingen (Be Fair) en Leemhuis (SCHC); Fokker (Laren), Fiolet HDM en Van Gooswilligen (SCHC); Van Vroonhoven (Tilburg), Overdijkink (DSHC), Van Buchem (Union), Voigt (Am sterdam) en Krol (Leiden). De Amerikaanse neger-atlete Wilma Rudolph, Olympisch kampioene 1960 op de 100 en 200 meter, is vorige maand in stilte in het huwelijk getreden met William Ward uit New Jersey. Het burgerlijk huwelijk tussën de 21- jarige atlete uit Tennessee en de 25-jarige Ward werd op 14 oktober in Franklin, in de Amerikaanse staat Tennessee, vol trokken. igwaffigM mmmm wfe-jx xms*Kvx SSB/ In de Europahal van het nieuwe RAI-gebouw in Amsterdam is men druk bezig met het in orde maken van de manege voor het internationale indoor-concours hippique, dat begin december wordt gehouden. Op de foto ziet men J. van Tiel uit Aerdenhout tijdens de training in de nieuwe RAI met zijn pas gekochte jonge paard Grandcarff uit Ierland, waarmee hij voor het eerst op wedstrijden zal uitkomen. Tom McNeeley jr., die maandag 4 de cember een titelgevecht zal leveren tegen de wereldkampioen in het zwaargewicht, Floyd Patterson, zal met een record van 23 overwinningen in eenzelfde aantal wed strijden in de ring verschijnen. Van deze 23 overwinningen liet hij 18 knock-outs op zijn naam schrijven. McNeeley heeft in dit jaar slechts één gevecht geleverd. Op 21 maart sloeg hij namelijk in Boston Kitione Lave in de derde ronde knock-out. In 1960 stond hij zeven maal in de ring. Vier maal verliet hij deze als k.o.-overwinnaar. Meestal be haalt McNeeley zijn k.o.-overwinningen in de eerste ronden van de wedstrijd, over het algemeen voor de bel voor de vijfde ronde gaat. Zwemmen Het bestuur van de Australische Zwem- bond heeft de straf opgeheven, die de be kende zwemster Dawn Fraser, Olympisch kampioene van 1960 op de 100 meter vrije slag, was opgelegd en waardoor zij niet kon uitkomen bij belangrijke zwemevene- menten. De zwembond heeft Dawn Fraser weer opgesteld in de Zuidaustralische ploeg, die een toernee door Nieuw-Zeeland zal ma ken. Dawn Fraser had zich het grote mis noegen op de hals gehaald van de Austra lische zwemofficials, wegens „misdraging gedurende, de Olympische Spelen te Ro me". De voorzitter van de Australische Zwembond, Hicks Ive, zei, dat het niet juist was Dawn te verbieden haar land te vertegenwoordigen, omdat dit zou veron derstellen, dat zij „iets verschrikkelijks had gedaan". Zij is alleen bestraft wegens een ongedisciplineerde houding. De straf is nu voorbij en Dawn kan weer in elk Aus tralisch team of in elke ploeg van een van de Australische staten worden geko zen, vooropgesteld dat zij in vorm is, zei Ive. Het bestuur van de LEN, de Europese Zwemfederatie, heeft dinsdag in Leipzig, de stad waar in 1962 de Europese kam pioenschappen zwemmen, schoonspringen en waterpolo worden gehouden, verga derd. Tijdens deze bijeenkomst zijn in totaal 21 Europese records erkend, waaronder de 2 min 18,3 sec van de Nederlandse zwem ster Adrie Lasterie over de 200 meter vrije slag (Blackpool, 26 aug. 1961); de 2.19.7 die Jane Cederquist (Zweden) in juni 1961 voor deze afstand nodig had. kon niet op de lijst van Europese record verbeteringen worden opgenomen, omdat het startblok waarvan de Zweedse het water in dook, acht centimeter te hoog bleek te zijn. Behalve Adrie Lasterie zag ook Ria van Velsen haar tijd van 1 min 10,5 sec op de 100 meter rugslag, die zij op 20 augustus 1961 in Zwolle liet afdrukken, als Europees record erkend. Ook de 5 min 40,9 sec van Marianne Heemskerk over de 400 meter wisselslag werd op de re- cordlijsten bijgeschreven, evenals de 5.39.4 sec van Judith de Nijs, de huidi ge snelste tijd in Europa over deze af stand. De secretaris van de LEN, de Zweed Bertil Saellfors deelde voorts mee dat voor de Europese titelwedstrijden 1962 in Leipzig zwemmers en zwemsters uit 25 landen verwacht worden. Voor de eerste maal in de geschiede nis van de Europese zwemsport zal in Leipzig volgens het volledige nieuwe Olympische programma gezwommen wor den. De wedstrijden zullen dus worden uitgebreid met de nummers 400 meter wisselslag voor dames en heren, 4 x 100 meter vrije slag estafette voor heren, ter wijl het rugslagnummer bij de heren over 200 in plaats van de tot nu toe ge bruikelijke 100 meter gezwommen zal worden. De 25 landen die reeds ingeschreven hebben voor de Europese zwemkampioen- schappen 1962 te Leipzig zijn: Oostenrijk, België, Bulgarije, Tsjechoslo- vakije, Denemarken, Finland, Frankrijk, West-Duitsland, Groot-Brittannië, Grieken land, Nederland, Hongarije, IJsland, Ita lië, Luxemburg, Noorwegen, Polen Roe menië, Spanje, Zweden, Zwitserland, Tur kije. Rusland, Joegoslavië en het organise rende Oost-Duitsland. Voor de strijd om de Europese water- polo-titel zijn tot nu toe 17 meldingen binnen gekomen. De tafeltenniscompetitie In de hoofdklasse van de tafeltennis competitie heeft TYBB opnieuw voor ten verblijdend resultaat gezorgd door Twenty One Up 2 met 73 te verslaan. Mede door dat de overige staartploegen bleven ver liezen is de positie van de Haarlemmers een stuk beter geworden. Bij de overgangs- klassers boekte Hotac een verrassende overwinning op Nehamij en wist TOG stadgenoot GTTC eveneens te bedwingen. Met. TYBB 2 blijft het maar slecht gaan en men mag zich afvragen van welke tegenstanders de reserves na de trieste nederlaag tegen Maccabi nu nog kunnen winnen. In de afdelings-competitie wist Oranje-Zwart TYBB 3 te bedwingen en dit team dus voorlopig voor de titel uit te schakelen. In 1 B blijft de strijd dus gaan tussen Winfried en Oranje-Zwart. Bij de dames verspeelde CSV een punt aan Johez, waardoor GTTC zijn voorsprong tot twee punten kon uitbreiden. DSS boekte tegen TOG de eerste winst. TYBBTwenty On? Up werd gespeeld voor een flink publiek, wat wel mede zijn oorzaak zal hebben gevonden in het fait, dat de Rotterdammers met een geheel uit dames bestaand team verschenen. In c'it team spelen Aukje Wijnia, Nellie ViSscner en Marijke Kusters, waarvan beide eerst- genoemden op de nominatie staan straks in de landenwedstrijd tegen België weer de Nederlandse kleuren te mogen verdedi gen. Cees Schoof speelde tegen deze meis jes een bijzonder knappe wedstrijd. Hij won al zijn partijen in twee games en zelfs kon geen van zijn tegenstandsters tot meer dan 14 tegenpunten komen. Jan Witteman had geen moeite met Ma rijke Kusters, maar aan de overige Rot- terdamsen had hij de handen vol. Aukje Wijnia bedwong hij met 2321 en 2523, maar van Nellie Visscher verloor hij, na een bijzonder goede wesdtrijd, met 2117, 1421 en 1721. Jaap Visser verloor twee maal en won van Marijke Kusters. Dit was een zeer moeizame strijd, waarin vooral in de tweede game het tempo volledig zoek was. Visser won verdiend, na een achter stand van 2017, met 2115 en 2220. Tot slot wisten WittemanSchoof ook het dubbel te winnen, zodat zij met 73 de punten in huis hielden. De stand is: D T T C 7 14 Batswingers 2 8 14 V V G A 6 8 Wilskracht 6 7 Nedlloyd 2 7 7 TYBB 66 Tw. One Up 2 6 5 D D C 2 6 3 Elan 6 2 Swift 8 0 In de wedstrijd HotacNehamij was GijS Boers bijzonder goed op dreef. Hij won al zijn partijen, een voorbeeld, dat Fer de Loor met twee punten voor een goed deel kon volgen. Dick Kuiper bleef zonder winst, maar gelukkig was ook het dubbel voor de Hoogovenmensen, die aldus met 64 wonnen. Bij TOGGTTC was Piet Sleper geheel uit vorm, hetgeen de gasten drie punten kostte. Theo Blom en Louis Hamers won nen beiden tweemaal, maar alle overige punten waren voor TOG. Eef van Abbevé en Bert Duits wonnen twee maal, Bas de Jong zorgde voor één punt. Helemaal ongelukkig kwam TOG niet aan zijn punten: drie wedstrijden werden op matchpoint beslist en deze eindigden alle in winst voor TOG! TYBB 2 stelde bitter teleur door met 64 te verliezen van Maccabi, een resultaat waaraan ook het ontbreken van Rietvink niet vreemd ge weest zal zijn. Invaller Peter van Neste won van Springer. Rijkelijkhuizen won van de zelfde tegenstander en Van Vee- nendaal bedwong Muller. De stand is: Povac 2 Victory '55 Nehamij GTTC Togido Scylla 2 Nedlloyd 3 Treffers Dito Maccabi 6 '2 7 12 7 10 8 6 6 5 7 13 6 11 8 10 7 7 7 6 Hotac TOG Shell Rapidity A V G A 3 Smash 3 T Y B B 2 Disnie 6 5 7 5 6 3 7 2 In 1 A heeft VTC zich weer naar de tweede plaats opgewerkt, onmiddellijk achter HBC, dat RKTVU met 7—3 be dwong. De Velsenaren wonnen evênesns met 73 en wel van Togido 3. In deze wedstrijd boekte Van Weelderen de volle winst en verloor Noorman alleen van Netz. Koster moest in Netz en in v. d. Giezen zijn meerdere erkennen. TOG 2 kwam weer alleen op de onderste plaats. De reserves verloren met 64 van Togido 2 en zagen Prowano van DSB winnen, waar door dit team weer een plaatsje steeg op de ranglijst. GTTC 2 kwam tegen VGZ niet verder dan een gelijk spel. In 1 B kwamen TYBB 3 en Oranje Zwart gehavend tegen elkaar uit. De geel-zwar- ten moesten het doen met Van Galen cp de plaats van Canjels en OZ had Bruin als invaller. Dirk Nelis stelde in dit duel teleur met drie nederlagen. Van Neste ver loor alleen van Bitter en Van Galen moast Bitter en Hommes de punten laten. Voor OZ scoorde Bitter drie maal en zorgden Hommes en Bruin respectievelijk voor twee en een punt, waardoor de ploeg uit Noord dus met 73 won. Heren: 1 A: VTC—Togido 3 7—3, RKTVU-HBC 3-7, TOG 2—Togido 2 4—6, DSB—Prowano 4—6, GTTC 2—VGZ 5—5. 1 B: VTC 2-Togido 4 5—5, Prowano 2—Winfried 3—7, HBC 2—Johez 8—2, TYBB 3—Oranje Zwart 3-7. 2 A: DHC 2—Heems kerk 5—5, Spinneweb—Shot 82, GTTC 3Johez 2 10—0, CSV—Hotac 3 3—7. 2 B: Rapidity 3-CTTC 2—8. HBC 3—Velsen 5—5, TOG 3—VTC 4 10—0, Oranje Zwart 2—TYBB 4 7—3, DHC 3-Hotac 2 4—6. 3 A: GTTC 6—DHC 4 6—4, DSB 4—Te Zaa- nen 2 91. HTC HBC 4 46, Prowano 3—Johez 3 6—4, Rij telbi—Togido 7 7—3. 3 B: DHC 5—GTTC 5 10—0, Rapiditi 4—Oranje Zwart 4 6—4, Heems kerk 3—CTTC 3 5—5, TOG 5—Alliance 7—3, To gido 8—VGZ 2 1—9. 3 C: RKTVU 2-CSV 2 9—1, Togido 5 Doko 19, DSB 3—Heemskerk 2 64. Hotac 4—Te Zaanen 64. 3D: Shot 2—Droste 64, VTC 5—GTTC 4 7—3, Winfried 2—Bloemen- daal 2—8, Togido 6TOG 4 64. 4 A: Pfowano 2 —Droste 2 46, Doko 2HBC 5 9—1, TOG 7— Bloemendaal 2 3—7, TYBB 5 Rijtelbi 2 7—3 4 B: Shot 3—Spinneweb 3 5—5. HTC 3—TYBB 8 8—2 TYBB 6—TOG 8 10-0. 4C: VTC 8—Bloemendaal 3 37, DHC 6HTC 4 28, Spinneweb 4Doko 3 2—8, Winfried 4TYBB 7 0—10. 4D: DSB 5- TZB 1 9, HTC 2—Spinneweb 2 3—7, HBC 6—Te Zaanen 3 7—3. 4 E: VGZ 3—CTTC 4 8—2, Sido 2— Fusia 6—4, Doko 4Meertreffers 1—9, VTC 7— CSV 3 4—6. 4 F: Doko 5-VTC 6 4-6, Fusia 2- Meertreffers 3 5—5, Meertreff. 2—Velsen 3 0—10 Dames: 2e kl.: CTTC—RKTVU 6—4, CSV—Jo hez 55, VTC—Winfried 9—1, TOGDSB 2—8 HotacHBC 2—3 3 A: BloemendaalTogido 4 6 Spinneweb—CSV 2 3—7, Te Zaanen—Prowam- 2—8, Oranje Zwart—VTC 2 10—0. 3B: VGZ Meertreffers 8—2.

IJmuider Courant | 1961 | | pagina 19