Grootste papiervakschool in ons land komt in Velsen-Noord Bouwvergunning verleend; plaats voor 160 leerlingen Aartsen's Banketbakkerij Circus Bas gaf geld aan het Goois Kinderziekenhuis IN DE VISHAL+EN OP ZEE Parapluies GLPS IJmondverenigingen vandaag en morgen BOTERLETTERS 4.- BANKETLETTERS 3.- Haagse verhuizers niet verder dan vierhoog Havenberichten Suède jasjes nieuwe Kleuren w DAAR ZAL ZE BLIJ MEE ZIJN 13.50 Si. Nicolaas-cadeau* II Kleed U goed koop bij Meijer WOENSDAG 29 NOVEMBER 1961 STEPHENSONSTRAAT 72-74 Telefoon 4713 Voor St. Nicolaas VELDHUIS STOFZUIGERS LOENDERSLOOT Kerkelijk nieuws TUSSEN TEXTIEL Stationsvijver in Castricum wordt vermoedelijk gedempt Bij botsingen in Velsen drie gewonden OLD CLOTHES NEW DRY CLEANING ONLY Gronings Theologen Koor zingt in IJntuiden Dezer dagen is vergunning verleend tot de bouw van een nieuwe papiervakschool te Velsen, die gebouwd zal worden op het terrein van de papierfabriek van Van Gel der Zonen aldaar. Met een capaciteit van 160 leerlingen zal dit de grootste school van dit type in ons land worden. Men hoopt de school volgend voorjaar in ge bruik te kunnen nemen. De nieuwe school bestaat uit een hoofd gebouw, waarin o.a. een ruime kantine is ondergebracht, en twee vleugels, die vijf theorielokalen en twee praktijklokalen be vatten. Men hoopt er mettertijd een gym nastieklokaal bij te kunnen bouwen. De school wordt naar een ontwerp van het Bouwbureau V.G.Z. te Aerdenhout ge bouwd door de Hollandsche Beton Mij. n.v. te Amsterdam. Het bebouwde opper vlak is 1800 m2 en de bouwkosten exclu sief inrichting bedragen circa een half mil joen gulden. De papiervakschool te Velsen werd in 1947 opgericht en is de oudste van ons land. In de gebouwen waar zij voorlopig was ondergebracht, kampte zij reeds lang met ruimtegebrek. De school is een door de overheid erkende en gesubsidieerde drie jarige Lagere Technische School, gericht op de papiernijverheid. Het eerste leer jaar omvat algemeen vormend onderwijs, zodat leerlingen die tijdens het eerste leer jaar qua aanleg minder geschikt blijken te zijn voor deze opleiding, in vele geval len zonder bezwaar kunnen overgaan naar een andere vorm van vervolg-onderwijs. Thans telt de school 125 leerlingen, die afkomstig zijn uit alle delen van Noord- Holland en die na hun eind-examen dus geplaatst kunnen worden in de papierin dustrie. Het ligt voor de hand, dat deze tewerkstelling meestal geschiedt in de fa- WOENSDAG 29 NOVEMBER Hervormd Jeugdgebouw, IJmuiden, 20 u.: Contactavond Christelijke Besturenbond. Maruette Theater, Heemskerk, 20 u.: Scapino-ballet. Zaal Dam, Heemskerk, 20 u.: Sint Nico- laasviering K.A.V. Petruszaal, IJmuiden, 20 u.: Sint Nico- laas-kienavond K.A.B. Grapy, Beverwijk, 20 u.: Contactavond N.V.V.-vrouwen. Petrakerk, 20 u.: Politiek Jongeren Con tact. Dr. H. L. Waiblinger spreekt over de Berlijnse kwestie. DONDERDAG 30 NOVEMBER Harmonie, Beverwijk, 20 u.: Jubileum concert mannenkoor „Zanglust". Raadhuis, Heemskerk, 19.30 u.: Raads vergadering. „Het kan ons niet schelen waar het naar toe gaat als de gift maar nodig is en gewaardeerd wordt", zegt de heer Bas uit Santpoort, daarmee ae mening ver tolkend van de vijfendertig medewer kers van het kindercircus Bas en in het oijzondcr die van zijn 21-jarige zoon Jan, oprichter en leider van het circus. Hij sprak deze woorden dinsdagavond tijdens de overdracht van duizend gul den, de opbrengst van het afgelopen sei zoen, aan een delegatie van het Goois Kinderziekenhuis in Huizen tijdens een gezellige bijeenkomst in huize Bas, Wüstelaan 32, Santpoort. De delegatie van het ziekenhuis, dat meer bekend is als „het ziekenhuis van dokter Van Swol" (deze bekende arts werkt er als revalidatiespecialist), gestond uit,,de heer A. H. Coedam, econoom, en diens echtgenote en hoofdverpleegster A. J. A. Evenhuis. In het Goois Kinder ziekenhuis (geneesheer-directeur W. J. Steijling) liggen ongeveer 240 patiëntjes, allen kinderen, waarvan 96 spastische kin deren, ongeveer 30 poliopatiënten, 60 ortho- paedische patiënten en 37 t.b.c.-patiënten. De heer Coedam nodigde het kindercir cus Bas uit het volgend jaar een bezoek te Advertentie OOK VOOR U ca. 500 gram ca. 500 gram SPECULAASPOPPEN MARSEPEIN-FIGUREN enz. s.v.p. tijdig bestellen. GROENTE EN PEENVEILING CASTRICUM Op de groenteveiling van Ons Belang te Castricum was dit keer wel een zeer ge ringe sortering want alleen waspeen en boerenkool waren de produkten die onder de klok kwamen. De noteringen hiervan waren waspeen: 1820. boerenkool 13. De noteringen van de exportpeen zijn nog steeds goed te noemen omdat ook nu prijzen van boven de 22 per 100 kg voor kwamen. In totaal bedroeg de aanvoer van dit produkt 65.000 kg, hetgeen alles werd verkocht. De noteringen waren: peen B 12,30f 17,30, peen C 16,80—21,60, peen D 17,5019,50, peen O 8 19,50. Advertentie PRACHTIGE LEDERKLEDING Breestraat 12 - Beverwijk - Tel. 5629 'S AVONDS GEOPEND brieken van Van Gelder Zonen N.V. te Velsen en Wormer. Het leerprogramma is er op gericht dat iedere leerling, aangepast aan zijn capa citeiten, een passende plaats in de onder neming kan gaan innemen. Voorts over weegt de bedrijfsleiding de voortgezette opleiding van afgestudeerden in het bedrijf zelf uit te breiden. Behalve de papiervakschool te Velsen telt ons land nog twee soortgelijke onder wijsinstellingen, namelijk een te Loenen op de Veluwe en een te Gennep. De school te Velsen is de enige die zodanig gelegen is, dat de praktijklessen kunnen plaats vinden in het werkelijke produktie-proces van een groot bedrijf. Anderzijds is het nieuwe schoolgebouw zó gesitueerd in de uiterste noordpunt van het fabrieks terrein in Velsen-Noord dat zij haar eigen sfeer blijft behouden. brengen aan het Goois Kinderziekenhuis, een uitnodiging die bij voorbaat dankbaar werd aanvaard. De gift van duizend gul den zal worden gebruikt als bijdrage in de kosten van het maken van speciale stoe len, wagentjes en dergelijke voor de pa tiëntjes. Op de foto van links naar rechts de heer Coedam, zuster Evenhuis, die het geld m ontvangst nam, Gert Bas, Rens Bas. Op de achtergrond Jan Bas. Gert en Rens Bas hadden zich voor deze feestelijke ge legenheid als clown en als Chinees ver momd. Het kindercircus Bas zal in de kerstvakantie vier dagen optreden m Haarlem. Advertentie Excelsior - Holland Electro - Ruton - AEG Electrolux - Philips - Erres - Hoover. Betaling eventueel te regelen. Voor 100 service LANGE NIEUWSTRAAT 433 - 435 Alle Haagse verhuizers hebben één lijn 11 V OU UUgU gen. Zij achten dit een onnodige verzwa ring van de taak van het personeel. Tot nu toe hebben de eigenaren van flatge bouwen vaak het gebruik van de liften door verhuizers verboden. De verhuizers willen door hun besluit de naleving af dwingen van de verhuisbepalingen van de Haagse gemeentelijke bouw- en woonver- ordening. Deze bepaalt o.m., dat de perso nenlift in een flat groot genoeg moet zijn voor verhuisvervoer. Inmiddels heeft de vakafdeling meubel transport van de N.O.B. Wegtransport er in een brief aan alle besturen van ge meenten boven 8000 inwoners op aange drongen aandacht te schenken aan de moeilijkheden, die de verhuisondernemers en hun personeel ondervinden bij de ver huizingen naar hoge etages. De commissie voor unificatie van bouw voorschriften van de Vereniging van Ne derlandse Gemeenten heeft reeds geadvi seerd verhuisbepalingen (grote liften of voldoende takelmogelijkheden) in de plaat selijke bouwverordeningen op te nemen. Overigens zullen de Haagse verhuizers in noodgevallen als blijkt dat de lift niet gebruikt kan worden ondanks de toe zegging hun cliënten op vierhoog en hoger niet in de steek laten. Zij bedin gen dan echter een aanmerkelijk hogere prijs. Geref. Kerken Aangenomen naar Arnhem (vac. F. A Hofman) J. P. Boer te Rotterdam. Chr. Geref. Kerken Beroepen te Zwolle H. W. Eerland te Amersfoort. Bedankt voor Nieuwe Pekela A. W. Drechsler te Vlissingen. Geref. Gemeenten Bedankt voor Benthuizen P. van der Bijl te Barneveld Bedankt voor Kampen A. Hofman te Zeist. Advertentie JAC SPIJKER Snelliusstraat 23 Tel. 5653 nu reeds vanaf f 2.50 's Avonds geopend van 7.3010.00 uur. „JEUGD IN DE BRANDING" Op de ouderavond van de Mariaschool te Heemskerk die in het jeugdgebouw De Schakel werd gehouden heeft de heer B. Machielse een inleiding gehouden over het onderwerp „Jeugd in de branding". Spreker begon met te zeggen dat de aanwezigen niet moesten denken een pae- dagoog of psycholoog voor zich te zien, maar iemand net als zij. Als oorzaak van de jeugdbaldadigheid zag de heer Ma chielse het grote gebrek aan speelruimte: de jongens tussen acht en veertien jaar kunnen zich bijvoorbeeld nergens uitleven. Hij zou de jeugd graag een open terrein willen toebedelen met wat sloophout en een autowrak. Spreker gaf ook nog zijn mening over het probleem van de afstand die tussen de ouders en de opgroeiende kinderen dreigt te ontstaan. Hij drong er bij de ouders op aan de jeugd in de zo moeilijke jaren zoveel mogelijk te helpen en bij te staan, in ieder geval met het opgroeiende kind mee te leven. Aanvoer van woensdag Vijftien schepen voerden woensdag in IJmuiden 5630 kisten vis aan, waarvan 310 schelvis, 475 wijting, 150 gul en kabel jauw, 115 koolvis, 900 trawlharing, 175 kleine haring, 3690 kanaalharing, 260 ma kreel, 120 schol, 20 tarbot, 125 varia, 320 stuks kabeljauw, 10.000 kilo tong. SCH 27 „Onderneming 2" 450 kisten, KW 149 400 kisten, KW 99 „Maria The- resia" 1170 kisten, KW 87 „Albatros" 470 kisten, KW 82 „Stadt Enckhuysen" 200 kis ten, KW 49 „Antje" 1200 kisten, IJM 99 „Egmont" 880 kisten, IJM 28 „Amsterdam" 615 kisten. Pryzen van woensdag Per kilo: heilbot 3.60—2.90, tarbot 3— 2.60, grote tong 4.804.50, grootmiddel tong 3.70—3.50, kleinmiddel tong 2.50— 2.30, tong I 1.88—1.72, tong II 1.66—1.44. Per 50 kilo: tarbot IV 80—45, schartong 31, jumbo's 56, grote schelvis 56—51, grootmiddel schelvis 5750, kleinmiddel schelvis 57—51, schelvis I 60—37, schelvis XI 5427, radio 28, dichte wijting 16—8, gestripte wijting 2619, grote gul 6252, middel gul 51—41, kleine gul 32—27, schar 4130, haai 2012, zwarte koolvis 42—35, kleine leng 52—50, kleinmiddel schol 47, poon 2218, schol I 56, schol II 4238, ham 140, scholletjes 30—25, haring 22—13, makreel 3518. Per 125 kilo: grote kabeljauw 196—180, Het vermoeden bestaat in Castricum dat het komende voorjaar de stationsvijver op het Stationsplein zal worden gedempt in verband met plannen die men heeft ten aanzien van parkeergelegenheid. Burge meester Smeets die ook aan dit plein woont schijnt er niet zo veel voor te voe len. Een feit is echter dat de vijver, die niet voldoende afvoer heeft naar andere waterpartijen, vaak een kwalijke reuk voortbrengt en daarom zou men de plan nen tot demping hebben overwogen. Nu te verwachten is dat ook de N.S., het komende voorjaar het plan, dat de Castri- cummer P. v. d. Touw enkele jaren gele den ontwierp ten aanzien van een betere parkeergelegenheid en instapplaats voor diverse buslijnen, zal gaan uitvoeren zal men van gemeentewege toch niet achter willen blijven met haar medewerking. Voor de bewoners aldaar zal het een op luchting zijn wanneer dit zou gebeuren. Bovendien zo neemt men aan zal dan ook de entree van de gemeente hierdoor zeer verfraaid worden. Advertentie Compleet met gevuld nylon teddy kussen f 21.50 Wij bezorgen 5 december MARKTPLEIN Binnen de gemeentegrenzen van Velsen zijn gisteren weer veel ongelukken ge beurd op straat. Vooral in de drukke mor genuren, wanneer velen naar hun werk gaan, vinden nogal eens wat aanrijdingen plaats. Een twaalfjarige jongen die op een fiets reed is dinsdagmorgen omstreeks kwart voor acht op de hoek Schulpweg- Gildenlaan te Velsen-Noord door een be stelauto aangereden. De jongen verander de van richting, maar gaf daartoe geen te ken. De knaap heeft vermoedelijk een ernstige kneuzing in de rechter schouder opgelopen. Een 69-jarige inwoner van IJmuiden- Oost gaf gistermorgen vroeg geen voor rang aan een bestelauto, die op het kruis punt Wenckebachstraat-Staalha venstraat reed. De auto ramde de fiets aan de ach terzijde, waardoor de bejaarde berijder op straat terecht kwam. Wonder boven won der liep de man geen letsel op. Zijn fiets werd totaal vernield. Omstreeks half negen gistermorgen een 29-jarige commies, werkzaam in het raadhuis van Velsen bij het met zijn fiets aan de hand oversteken van de Parkweg aangereden door een bestelauto. De man liep een bovenbeenbreuk op. Hij is ter verpleging in het Antoniusziekenhuis opge nomen. Een wond aan de knie liep een 44-jarige kapper uit IJmuiden-Oost op toen hij met zijn bromfiets in botsing kwam met een vrachtauto. Het ongeluk was te wijten aan het niet verlenen van voorrang door de bromfietser. De man is na behandeling in het Antoniusziekenhuis naar zijn woning vervoerd. Twee auto's kwamen met elkaar in bot sing op het kruispunt Hagelingerweg- Hoofdstraat te Santpoort. Er ontstond ma teriële schade. Advertentie Belangrijk bericht voor Beverwijk en omgeving In verband met de enorm interessante keuze zal de bekende Heren- en Jongenskledingzaak van Chris Duin, Kloosterstraat 33-35 te Beverwijk woensdag, donderdag, vrijdag en zaterdag tot 's avonds 9 uur geopend zijn Voorts maandagavond eveneens tot 9 uur en dinsdagmiddag 5 december tot 6 uur geopend middel kabeljauw 146144, zwarte koolvis 122108, witte koolvis 144134, leng 92—80. Per regel: kabeljauw 148106, middel kabeljauw 7673. Besommingen van woensdag IJM 99 „Egmont" f30.800; IJM 28 „Am sterdam" f 16.300, KW 82 Stadt Enckhuy sen" f 14.400, KW 49 „Antje" f 20.000, KW 99 „Maria Theresia" f 17.000, KW 87 .Al batros" f 7230, KW 149 f 6500. Voor donderdag Morgen zijn aan de markt de IJM 97 „Toronto" met 750 kisten en de KW 32 Sakina Martine" met 700 kisten. Been gebroken Aan boord van de KW 169 heeft een voor een reisje meevarende Duitser van nacht een been gebroken. Stagnatie Bij het lossen van de „Antje" is van nacht, anderhalf uur stagnatie opgetreden Er stond anderhalve meter water in het ruim. Dit moest eerst met behulp van een sleepboot worden weggepompt. Op zee Om de noord was het slecht weer. De schepen hebben nog gevist, maar de vang sten waren niet best. Er werden 15 tot 30 manden hoops gevangen (schelvis, kool vis en gul). De kotters om de oost vingen 50 tot 100 kilo tong, 10 tot 15 manden tarbot en weinig vis. per trek. De kotters op de kust vingen 40 tot 50 kilo tong, 5 tot 10 kilo tarbot en een tot twee manden vis per trek. In het Kanaal was de visserij ook slecht. Er werden 10 tot 100 kantjes gevangen Men had weer veel last van kapotte net ten. De windkracht was 2 tot 3. Uitgevaren zijn de KW 4 „Golfstroom" de KW 121 „Brittenburg", de KW 122 „Arie Ouwehand", de KW 39 „Wilhelmina Johanna", de KW 42 „Nicolaas Senior" en de KW 81 „Alberta Hendrika". Mooie haring De haring was vanmorgen van goede kwaliteit. Ze werd dan ook vlot verkocht voor koelhuis en export. Schipper breekt been Arie Visser, oud-schipper uit Vlaardin gen, heeft op weg naar zijn huis in Vlaar- cfingen een been gebroken. Naar huis De VL 121 „Willem" is uit het Kanaal op weg naar huis met 1000 kisten en 237 kantjes. In Vlaardingen De VL 16 „Voorloper" verkoopt vandaag in Vlaardingen 1100 kisten. Haringvangsten KW 5—20, 6—5, 25—20. 47—7, 138—3 147 -6, 168—50, 70—3, 75—5. Kanaal: KW 40—30. Gemiddeld 12 kantjes. Advertentie KONINGSPLEIN 10 TELEFOON 4886 BURGERLIJKE STAND VAN VELSEN BEVALLEN: A. L. van Lochem-de Pauw, z., Orionweg 76, IJmuiden; M. A. Vogel zang-Duiker, d., Eendrachtstraat 26, Vel sen-Noord; A. J. Looij-Pot, d., Genieweg 26, Velsen (Post Spaamdam); Y. J. de Haan-Bolsius, z., Linschotenstraat 6, Haar lem; S. Minderhoud-Reijnhart, d„ Velser- broekstraat 2, Santpoort; A. E. M. Riede man-Dapper, z., Maasstraat 125, IJmuiden J. Harig-Plug. z., Bloemstraat 77, IJmuiden A. Kooger-Kuijper, z„ Jacob van Heems kerkstraat 61, IJmuiden; P. M. van den Berg-Diemel, z., Broekbergenlaan 43, Sant poort; C. P. Admiraal-van Schoor, d., Kei zer Wilhelmstraat 13, IJmuiden; M. Bos Knol, d., Duvenvoordestraat 85, Haarlem M. Boudesteijn-in 't Velt, d., Willebrord straat 35, IJmuiden-Oost; J. S. W. E. Bam hoorn-de Mare, d., van Moerkerkenstraat 27, Haarlem; G. van der Steen-Vrijhof, d Orionweg 87, IJmuiden; A. G. Snabilie Drost, z., van Dalenlaan 111, Santpoort Zuid; A. Kabel-Frankfort, z., van Valken burgstraat 5, Velsen-Noord; M. van den Brink-Verbaan, z., Acaciastraat 5, IJmui den-Oost; K. Pals-van der Plas, d., Pega susstraat 55, IJmuiden. OVERLEDEN: M. Blom, 65 j., Hadley straat 4, IJmuiden; J. Jasperse, 84 j., echt genoot van P. M. van der Maat, Kerk- weg 48, Santpoort; J. Pronk, 68 j., echtge noot van R. van Henten, Lange Nieuw straat 534, IJmuiden; G. P. Ooms, 52 j echtgenoot van A. F. Wels, van Lennep laan 34, Driehuis; J. M. Schouten, 70 j., echtgenote van J. D. Röbken, Banka- straat 35, Hengelo. Advertentie voor DAMES van 7.90 tot 32.50 voor MEISJES van 3.25 tot 8.90 voor HEREN van 18.90 tot 29.50 Keuze uit ruim 300 stuks. KOMT U EENS KIJKEN LANGE NIEUWSTR. - MARKTPLEIN TELEFOON 5205 - IJMUIDEN Van heden af tot en met 4 december tot 's avonds 10 UUR geopend. Dinsdag kwamen in IJmuiden aan: Lady Roslin van Irvine; Oranje Nassau, Plymouth; Clangula, Liverpool; Frigga, Hargshamn; Tetuan, Otter backen; Wanda, Kemi, cellulose voor Velsen; Lucas Bols 2, Helsinki; Notos, Delfzijl; Jacob Teekman, Abö; Duiveland, Stettin; Stadlands, Skoghal; Elli Ahrens, Stettin; Polyviking, East- ham; Alexander, Köping; Sailing, West-Hartle- pool; Alexander, Köping; North Monarch, Baton Rouge; Trito, Le Havre; Progres, Vasa, houtvoor Zaandam; Kei?ersveer, Waterford; Greenfield, Leith; Alsterfleet, Shoreham; Pandora, Londen. Woensdag kwamen in IJmuiden aan: Betty Jean van Rotterdam; Abbekerk, Antwerpen; Mathilda, Halstavik; Argos, Rotterdam; Ahrens- hoop, Wismar; Fifana, Rotterdam; Kwiek, Lim- fjord; Hunzestroom, Liverpool; Kohima, Las Pal mes; Globe, Rotterdam; Julia Anna, Workington. Dinsdag vertrokken uit IJmuiden: Anglobel naar Antwerpen; Virihoure, Narvik; Delianspirit, Noordzee, proefvaart; Brinio, Rochester, kunst mest van IJmuiden; Barde, Delfzijl; Hawkwood, Stettin; Schinkelstroom, Hull; Descubridor, Bil bao, walsmateriaal van IJmuiden; Noordwijk, Monrovia, ledig van IJmuiden; Anna Dreier, Ystad; Lady Roslin, Irvine; Jutlandia, Bremen; Gerd, Londen: Fehmarn, Hamburg; Wexford, Boston, stijfsel van Wormerveer; Cumulus, Duis burg; Vechtborg, Delfzijl; Eemstroom, Leith: Rijnstroom, Londen; Grebbestroom, Huil; Hinde, Londen; Pericles, Bremen; Castor, Tunis. Woensdag vertrokken uit IJmuiden: Ceres naar San Nicolas; Bianca, Rotterdam; Drie Gebroeders, Londen; Marathon, Rotterdam; Julia Mary, Lon den; Egbert S., Little Hampton; Corsica, Ham burg; Thesee, Genua, kunstmest van IJmuiden. In de kerkdienst van de vrijzinnige her vormden in IJmuiden, die op zondag 10 december a.s. om half elf 's morgens wordt gehouden in. het gebouw aan de Abe lenstraat, treedt het Groningse Theologen- koor „De Harpe Davids" op. Dit koor bestaat uit twaalf leden. De zes mannen zijn allen theologische studenten van de Rijksuniversiteit in Groningen de dames zijn voor het merendeel studen ten van andere studierichtingen, die een grote belangstelling voor muziek combine ren met interesse in theologie. Dit koor bestaat nog niet lang. maar het heeft in de korte tijd van zijn bestaan al luister bijgezet aan enkele kerkdiensten. Het ligt niet in de bedoeling van de stu denten om concerten te gaan géven. In de eerste plaats is het zingen voor de stu denten een ontspanning. In de tweede plaats wil het koor bijdragen tot de mu zikale verzorging van kerkdiensten door de belangstelling voor de kerkmuziek en de gemeentezang te stimuleren. Naast enkele onderdelen van de liturgie zingt het koor de kantate van Johann Se bastian Bach Herr Jesu Gnadensonne. Bovendien zingt de alt Fré Zanstra een solo. Alles onder leiding van student-diri gent Dotinga. De studenten, die gastvrij heid genieten bij leden van de vrijzinni ge hervormden maken op zaterdag een excursie naar de Hoogovens. Zondags na de dienst is er een koffieontvangst in het gebouw aan de Abelenstraat. In de loop van de middag vertrekt het koor naar het eiland Marken. Daar zal „De Harpe Davids" n.l. 's avonds mee werken aan een dienst in de hervormde kerk. De dienst op Marken zal worden ge leid door de oprichter en „impresario" van het koor, de theologische kandidaat E. J. Struif. Advertentie Exclusieve mohair sjaals handschoenen gevoerd en ongevoerd vesten en truien voor dames en heren Dames- en Herenmodes Confectie Maatkleermakers Kennemerlaan 36 IJmuidet^ Tel. 4453 's AVONDS GEOPEND

IJmuider Courant | 1961 | | pagina 7