OAS-sluipmoordenaars nu ook naar het moederland Kroll zou in Moskou weer eigenmachtig optreden (y. Miljoenen brieven blijven in Londen ongesorteerd WERELDNIEUWS Dertien mensen gedood in Algerije Mansholt betuigt spijt tegenover Stalmann Radio-activiteit heeft al 259 levens geëist Adenauer vandaag 86 jaar geworden Speculaties over beschuldiging r'-'&i i raatótcel Einde conflict tussen Britse PTT en regering nog niet in zicht Frans-Tiinesisch beraad over Bizerta in Parijs Sneeuwstorm bij Korea: 86 vissers vermist 0p de Fa. B. J. VAN HEMT VRIJDAG 5 JANUARI 1962 3 Moord en doodslag Aanslagen Zelfbeheersing Dames! Vooral nu l mm%ik Nieuwe einders? Overstroming in Sevilla Grieks schip vergaan met 7 van de 9 opvarenden Onverkorte staatssubsidie van Hongaarse r.-k. kerk M. Mok FRANK JUWELIER - Grote Houtstraat 109 Aa-Be PLAIDS Zaalberg 195x145 100% WOL ƒ41.75 4ppèl voor wereldregering -ft ^4-»'-" A (Van onze correspondent) PARIJS De OAS, het geheime le ger van ex-generaal Salan, heeft een nieuwe stap gedaan om Frankrijk te „Algeriseren" en ook in het moederland de onderwereldzeden te doen zegevieren. Na de fase van de „plastiqueurcomman- do's" is voor het eerst tegen een poli tieke tegenstander van de Frans-Algerije- idealisten, een hoge ambtenaar van de re gistratie te Aleneon in Zuidwest-Frankrijk, een moordaanslag gepleegd, waarvoor twee beroepsmoordenaars speciaal van uit Algerije naar de metropole waren gekomen. De ambtenaar, die in Algerije vroeger een rol in de communistische partij moet hebben gespeeld en in Parijs nog altijd in contact zou staan met Noordafrikaan- se kringen, heeft de aanslag, die bij hem thuis gepleegd werd, voorlopig nog kun nen overleven. Hij is echter met twee gevaarlijke schotwonden in het hoofd in een ziekenhuis opgenomen en voor zijn leven wordt nog altijd gevreesd. De twee OAS-leden, jongelieden van goe den huize, die vroeger als parachutist hadden gediend, konden, enkele uren na hun misdaad worden gearresteerd in de trein, waarmee ze de eerste etappe van hun terugreis naar Algiers hadden onder nomen. Ze hebben een volledige beken tenis afgelegd en verklaard, dat zij hun opdracht van een hoge officier uit de on middellijke omgeving van Salan hadden ontvangen. Zij hadden ieder tweeduizend nieuwe franc ongeveer 1600,- voorschot op hun bloedgeld ontvangen. De politie hoopt, dankzij deze arrestatie, ook nog andere medeplichtigen van deze OAS-gangsters op het spoor te kunnen ko men. Intussen wordt er in Algerije zelf op veel grotere schaal gebrandschat en ge moord, waarbij de terroristen van Europe se en van Algerijnse bloede elkaar in bloedig fanatisme weinig toegeven. Gis teren zijn er in Algerije bij 28 aansla gen dertien doden en 46 gewonden onder terroristenhanden gevallen waarbij Oran nog de meeste slachtoffers heeft op geleverd. Salan heeft voor heel Algerije door middel van strooibiljetten en pira- tenuitzendingen over de radio een „alge mene mobilisatie" afgekondigd. De Fran se huisvrouwen in Algerije bestormden gisteren de winkels om levensmiddelen in te slaan en te hamsteren. Of dit „mo bilisatiedecreet" weer een loos alarm is, kan nog niet met zekerheid worden vast gesteld. Daarentegen zijn de meeste waarnemers ter plaatse het er wel over eens, dat de officiële Franse autoriteiten hun restant aan gezag iedere dag wat verder verliezen en zich van nu af aan wel duidelijk onmachtig tonen de anar chie en de golven van politieke passie en rassenhaat te bedwingen. hebben. Het is volgens de minister op nieuw aan de zelfbeheersing van de mo hammedanen te danken geweest, dat de Algerijnse massa niet tot gerechtvaardig de tegenmaatregelen is overgegaan. Onbekende gewapende personen hebben gisteravond uit een snelrijdende auto met machinegeweren het hoofdkwartier van de Franse communistische partij in de Pa- rijse binnenstad beschoten. Een der bei de nachtwakers werd door vier kogels ge troffen. Het gebouw werd licht beschadigd, de aanvallers ontsnapten. Men meent dat de aanslag is gepleegd door leden van de O.A.S., die de communisten als hun doods vijanden beschouwen. In Auby (Noord-Frankrijk) werden don derdag drie Algerijnen op straat gedood en twee gewond na een beschieting vanuit een auto door Algerijnse opstandelingen. De daders wisten te ontkomen. (Reuter-AP) De minister van Voor lichting van „de voorlopige Algerijnse re gering". Mohamhed Jazid, heeft bekend gemaakt, dat volgens de eerste gegevens woensdag in Algerije 127 Algerijnen door Europeanen zijn vermoord en honderden Algerijnen waren gewond door sommige hysterische Europeanen, die ongewapende Algerijnen blijven vermoorden". De tijd is aangebroken, dat de Europeanen in Algerije tot het besef komen, dat „de pro vocaties van een handjevol ultra-kolonia listen en fascisten" ernstige gevolgen kan (Van onze correspondent) BRUSSEL Na minister Marijnen heeft thans ook oud-minister Mansholt, lid van de executieve commissie van de E.E G. „amende honorable" gemaakt tegen over de Duitse heer Otto Stalmann. Gis termiddag na afloop van de ministerraad van de E.E.G. in het Brusselse congres paleis heeft hij hem een brief overhandigd waarvan de tekst als volgt was: „Uit de dagbladen zie ik, dat het on derzoek tegen u is beëindigd. Het is mij een behoefte u mede te delen, hoe zeer ik mij verheug, dat de tegen u uitge brachte verwijten geen aanleiding tot een strafprocedure zijn geworden. Ik betreur het, dat verkeerde beweringen van de heer Prins van het centraal bureau voor tuin bouwveilingen een voor u zo droeve tijd tengevolge hebben gehad". Tot zover het epistel van de heer Mans holt, die zelf met nadruk tegen de Neder landse journalisten verklaarde, dat hij geen excuses aan de heer Stalmann had aangeboden. Zoals door minister Marijnen in de Twee de Kamer medegedeeld, had hij ook de heer Mansholt op de hoogte gebracht van de verdenkingen, die men tegen de heer Stalmann had. Wel had de heer Mansholt contacten opgenomen met figuren uit Duit se regeringskringen. Hij deed dit, volgens een bericht in de Frankfurter Allgemeine Zeitung van gisteren, zelf en via zijn ka binetschef. ESSEN (DAP) De Westduitse hoog leraar professor dr. Hans Meyer, uit Mar burg, heeft voor een congres van de Duit se vereniging van medici, die zich met de bescherming tegen stralen bezig houden verklaard, dat het onderzoek van en de omgang met stralen tot dusver aan 259 mensen het leven heeft gekost. De mees te slachtoffers waren natuurkundigen, art sen, assistenten en verpleegsters. Professor Meyer pleitte voor een we tenschappelijke behandeling van de be scherming tegen stralen. Bij deze be scherming gaat het nu met meer alleen om individuele personen, doch om de be volking van gehele steden, landen en con tinenten. Het congres, dat tot zaterdag duurt, wordt bijgewoond door 250 medici en kern energie-deskundigen uit West-Duitsland en andere Europese landen, waaronder Ne derland. (Van onze correspondent) BONN De Westduitse bondskanselier, dr. Konrad Adenauer, viert vandaag zijn 86-ste verjaardag. Een rustige dag heeft de bejaarde regeringsleider zeker niet. Het felicitatieprogramma strekt zich uit over negen uren, slechts nu en dan afgewisseld door intermezzo's als bloemenhuldes en serenades. Verder is de hele dag gewijd aan het in ontvangst nemen van de' gelukwensen van honderden vooraanstaande figuren uit het maatschappelijke Westduitse leven. Voordien kreeg echter de familie Aden auer de gelegenheid haar prominente ja rige geluk te wensen. De dag werd inge zet met het bijwonen van een mis, gecele breerd door monseigneur Paul Adenauer, een van de zoons van de kanselier. Inmiddels stroomden uit alle delen van de wereld gelukwensen binnen. Van pre sident Kennedy ontving dr. Adenauer een telegram, waarin de hoop wordt uitge sproken dat de kanselier een goede ge zondheid zal genieten in het „komende jaar vol sombere eisen en schitterende mogelijkheden". (Van onze correspondent) BONN Wat is er toch steeds aan de hand met de Westduitse ambassadeur m Moskou Hans Kroll?, zo vragen velen zich af. Twee maanden geleden deed Kroll de hele wereld van zich spreken, toen hij een lang gesprek had met premier Kroesjtsjev, waarin hij volgens Amerikaanse indiscre ties een eigen oplossing voor de kwestie- Berlijn zou hebben geopperd. Kern van de ze oplossing was, dat het westen een over eenkomst zou sluiten over de vrije toegang naar West-Berlijn, welke overeenkomst dan in een Russisch-Oostduits vredesver drag zou kunnen worden vastgelegd. Of dit denkbeeld van Kroll kwam of van Gro- myko, zoals wel werd beweerd, is nooit u;t de doeken gedaan. Wel werd Kroll toen door Adenauer ontboden om verslag uit te -brengen over zijn gesprek met Kroesjtjsev. In Bonn verwachtte men algemeen dat Kroll de wind van voren zou krijgen we gens zijn eigengereid optreden, waarover vooral de Amerikanen boos zouden zijn. Daar was echter geen sprake van. Verze kerd van Adenauers welwillendheid toog de voortvarende Kroll andermaal naar Moskou. Niet langer dan twee maanden bleef het stil om de ambassadeur. Nu wordt echter weer beweerd, dat hij opnieuw op eigen houtje de Russen zou polsen over de Ber- lijnse kwestie. Hij zou daarmee de pol- singsactiviteiten van zjjn Amerikaanse col- le -Thompson doorbreken, die namens net westen officieel tracht uit te vinden tot wel ke resultaten in een Oost-West-conferentie over de kwesties Duitsland en Berlijn meiV zal kunnen komen. Zelfs kon men horen dat Kroll in Mos kou zou hebben gezegd, dat het besluit van Kennedy en MacMillan op Bermuda, om over te gaan tot diplomatieke pol sing van de Russen, hem er niet van af zou houden op eigen gezag bij de Rus sen storm te lopen. Dit alles is nu in Bonn met klem ontkend. Er is geen sprake van dat Kroll buiten de bondgenoten om met de Russische regering spreekt, aldus he Westduitse regering, die ook boven geci teerde uitlating van de ambassadeur als onzin betitelde. Goed, het lijkt er dus op dat Kroll weer op eigen houtje bezig is. Maar waarvan daan, zo vraagt men zich af, komt dan deze beschuldiging? Van de Russen, die wantrouwen willen zaaien onder de weste lijke bondgenoten, daar zij weten dat Kroll met zijn pogingen tot een overeen komst tussen Bonn en Moskou toch al ver dacht is in Amerikaanse, Britse en Fran se ogen? Of komen de verdachtmakingen uit andere bron? Zekerheid heeft niemand hierover, maar wel neemt men aan dat de vijanden die Kroll bij bosjes op zijn eigen ministerie heeft, in deze kwestie niet stil hebben gezeten. Kroll doorbreekt met zijn eigengereide weinig diplomatieke optreden vaak zozeer de perken van het traditionele „Auswerti- ge Amt", dat het niet kon uitblijven dat hij vijanden maakte. Daarbij is Kroll er van overtuigd dat hij een historische roe ping heeft om Rusland en Duitsland na- Advertentie Hamea-Gelei voor Uw handen der tot elkaar te brengen, iets dat velen ergert. Tenslotte ligt Kroll bijzonder goed bij bondskanselier, die zelfs enigszins trots schijnt te zijn op zijn originele, rondbor stige ambassadeur, die tot nijd van zijn Amerikaanse collega zo bevriend is met Kroesjtsjev dat zij samen gaan zwemmen en jagen. De rellen rondom Kroll lijken dan ook niet in de laatste plaats veroor zaakt door de wens van het ministerie van Buitenlandse Zaken, zich te ontdoen van deze weinig volgzame dienaar in Mos kou, die een apart lijntje naar Adenauer schijnt te bezitten. i. (Van onze correspondent) t LONDEN Indien men een brief naar Engeland, en speciaal naar Londen, stuurt is hel mogelijk, dat deze lange tijd onder weg blijft. Miljoenen brieven liggen onge sorteerd in Londens hoofdpostkantoor Mount Pleasant, dat op het ogenblik zijn naam geen eer aan doet. want bij de pos terijen heerst, nu de actie van het perso neel als protest tegen de loonstop van de regering in volle gang is, het tegendeel van plezier. Bevins, de minister van posterijen, be schuldigt de leden van de bond van P.T.T.- personeel in centraal-Londen er van tot een werkelijke vertragingsactie te zijn overgegaan, nadat zij begonnen waren om zich letterlijk aan alle werkvoorschriften te houden, hetgeen op zichzelf reeds ver langzaming van de arbeid met zich mee brengt. Alleen soepele toepassing van de honderden regelementen maakt normaal werk mogelijk. De „oorlog" tussen personeel en re gering is in volle gang. Als represailles hebben de autoriteiten de gebruikelijke, en in Engeland „heilige", thee-pauzes en andere faciliteiten voor het personeel af geschaft, waarop weer met andere onaan genaamheden is gereageerd. Een oplos sing van het conflict is nog ver. Minister Bevins heeft verklaard, dat hij een rede lijk man is, maar weigert dwars in ie gaan tegen de economische politiek van de regering. Een sterk staaltje waartoe de actie leidde, was een aan de minister van poste rijen, tevens directeur-generaal van de P.T.T. gerichte brief, die enkel met de adresaanduiding „Londen" was verzonden en naar de afzender terugging met de mededeling, dat zij onvolledig geadres seerd was! De omgeving van Sevilla wordt op nieuw door overstromingen geteisterd doordat de Guadalquivir voor de tweede maal buiten haar oevers is ge treden. Deze opname werd gemaakt in het stadsdeel Triana waar de bewoners de wijk moeten nemen voor het was sende water. De post weigerde een zending te be stellen van 20.000 stukken voor een beken de firma, die volgens de letter van het reglement onvoldoende waren geadres seerd, hoewel dit al jarenlang op deze wij ze gebeurt en er geen twijfel over de be stemming bestond. Minister Bevin heeft het publiek ver zocht 20 weinig mogelijk van het postkan toor en van de telefoondiensten gebruik te maken, een bijna onmogelijk verzoek spe ciaal wat betreft Londense handelsfirma's die gevraagd is hun massale drukwerk zendingen voorlopig stop te zetten. ATHENE (Reuter) Het 650 ton me tende Griekse m.s. Constantis Busses is dezer dagen in het noorden van de Aege- ische zee vergaan, op 25 km van het eiland Thasos. Men vreest dat zeven van de negen bemanningsleden zijn verdron ken. Het zoeken naar overlevenden is ge staakt. Naar de oorzaak van het vergaan wordt een onderzoek ingesteld. PARIJS (AFP) Frankrijk en Tunesië over de toekomst van de basis van Bizerta zullen binnenkort hun onderhandelingen voortzetten, aldus is officieel te Parijs be kendgemaakt. De onderhandelingen zullen in de Franse hoofdstad worden gehouden. SEOEL (AP) Als gevolg van een he vige sneeuwstorm worden in totaal 86 vis sers vermist. Ze bevonden zich aan boord van zes schepen die op 1 januari zijn uit gevaren uit Mukho aan de oostkust van Zuid-Korea, 200 km ten zuiden van Seoel. Schepen en vliegtuigen zijn op zoek in het gebied waarheen de schepen vermoe delijk zijn afgedreven. Tal van huizen en vissersschepen zijn door de storm bescha digd. De dolfijn in het zeewateraquarium te Enosjima in Japan verheft zich hele maal uit zijn element om een vis uit de hand van zijn oppasser te krijgen. Dat de toeschouwers kroonprins Aki- hito en zijn echtgenote met hun zoontje Hiro zijn hebben we te danken aan de fotograaf. Andere leden van de keizerlijke Japanse familie kan men op de achtergrond rechts onder scheiden. WENEN (Reuter) Het Hongaarse persbureau MTI meldt dat de Hongaarse communistische regering de subsidie aan de roomskattyjljek? -^erk in 1962 opnieuw niet zal beknotten.' Een vastgesteld cijfer werd niet opge geven, maar de kerk zal een buitenge woon subsidie ontvangen dat even groot is als het subsidie van vorig jaar. In de overeenkomst tussen kerk en staat van 1948 was voorzien in een jaarlijke vermin dering van vijf percent. Wegens de finan ciële moeilijkheden die kerk en geestelijk heid hiervan zouden ondervinden zijn de ze verminderingen nooit toegepast. De bezittingen aan landgoederen zijn de kerk in Hongarije ontnomen. De kerk is nu grotendeels afhankelijk van de rege ringssteun. De Hongaarse regering heeft tot nu toe ongeveer tien tot twaalf mil joen gulden per jaar toegewezen. Ze zullen ook voor dit jaar 1962 wel weer zijn uitgesproken: de voorspellingen waar mee sterrenwichelaars, waarzeggers en dergelijke toekomstlezers onze onzeker heid en nieuwsgierigheid pogen te sussen. Jammer genoeg is er ditmaal van hun profetieën niets tot mij doorgedrongen. Nu hangt dus de toekomst vóór mij als een strakke sluier, waarvan niet één tip is op gelicht. Te zeer ben ik mij bewust van mijn onbegaafdheid op dit gebied dan dat ik ook maar op de gedachte zou komen, op eigen gelegenheid aan die sluier te gaan plukken. Een troost bij dit alles is dat mijn be nieuwdheid juist in deze zaken uiterst ge matigd is. Waarom zou ik de droeve din gen die ons te wachten staan, vooruit moe ten weten? Daar kom ik altijd vroeg ge noeg achter. En als de goede dingen mij bij voorbaat geopenbaard worden, heb ik al meer dan de helft van de aardigheid genoten, wanneer ze eindelijk door de tijd op mij worden losgelaten. Het moge dan waar zijn dat ik me op deze wijze door mijn ontbrekende profetische gaven scha deloos wil stellen, ik geef hieraan de voor keur boven een min of meer occultistisch gewroet in het onbekende. Bovendien: wat geweest is, dat zal er zijn, wat gedaan is, dat zal gedaan wor den. Aldus de Prediker, onder wiens vleu gelen ik me graag wil scharen. We zitten met onze neus bovenop de dagen en de dingen en menen dat er wonderwat ver andert. Maar men hoeft slechts een stap achteruit te doen om tot de ontdekking te komen dat onder het veranderende op pervlak het onveranderlijke wezen der din gen schuil gaat. Het kan zijn nut hebben als we ons een ogenblik losmaken van het gewicht van ons individuele lotgeval le ven of dood, gezondheid of ziekte, rijkdom of armoede. En ook van de problemen der wereldpolitiek met haar vele grote en min der grote mannen wier namen en beelte nissen dagelijks in de pers en op de beeld buis verschijnen. Ze doen hun zetten op het schaakbord totdat ze zelf, door een schaker van heel ander formaat, definitief uit het spel worden verwijderd. Natuurlijk mag dit geen reden zijn om het spel nu maar geheel te staken. Er is trouwens geen mogelijkheid om dit te be reiken. De karavaan moet in beweging blij ven, met al haar lasten en lastdieren. De tocht gaat altijd naar een horizon en wan neer deze horizon zich in hetzelfde tempo als de karavaan verplaatst, biedt dit een waarborg voor het eeuwige karakter van de reis. Men kan hoog of laag, ver of kort springen, de horizon blijft voor de reiziger even ver. Het feit dat straks mensen door de we reldruimte worden geslingerd, schijnt de ze redenering te logenstraffen. Voor hen openen zich immers gezichtseinders van ongekende wijdte. Ach ja, maar de onbe reikbaarheid verandert niet. Misschien echter kan men in een zodanig tempo rondsnellen dat nabij en ver op elkaar toe schieten, zich met elkaar vermengen en de mens in hun duizelingwekkende eenwor ding dooddrukken. Maar laat ik Hu niet toch nog aan pro feteren gaan doen, waartoe de bekwaam- heid 'mi'j ontbreekt.' Advertentie J Transplantatie. „Met nieuwe vleugels ga ik spoedig de lucht weer in, maar die vleugels zijn in Duitsland en ik ga ze nu halen." Deze tekst was geschilderd op de flanken van het voorste deel van een enorm Amerikaans transportvliegtuig (c- 130-b) dat gisteren dwars door het cen trum van Parijs werd gesleept op weg naar een vliegbasis in West-Duitsland. De vliegtuigneus maakt de reis van 1000 km. naar de vliegbasis waar zich vleu gels en een staartgedeelte bevinden van twee beschadigde c-130-b's. Daar zal uit brokstukken weer één vliegtuig worden gemaakt. Rode stroom. In de loop van januari zul len de elektriciteitsnetten van Oost-Duits land, Polen, Tsjechoslowakije en Honga rije met elkaar verbonden worden, ter wijl in de loop van de zomer ook dat der Sovjet-Unie daarop zal worden aange sloten. De bedoeling is in 1965 nog ande re Oosteuropese landen in het gemeen schappelijke elektriciteitsstelsel op te nemen. Best af. Het ministerie van defensie heeft het parlement gevraagd de soldij van de Italiaanse dienstplichtigen te verho gen van 115 tot 150 lire (69 tot 90 cent) per dag. Advertentie Grote Houtstraat 62 en 67 - Tel. 10657 - 12839 WASHINGTON (AFP) Een groep vooraanstaande figuren, onder wie konin gin Elisabeth van België, de vroegere Britse premier Lord Attlee, en president Ajoeb Khan van Pakistan heeft in Was hington een verklaring uitgegeven, waarin gezegd wordt dat de UNO „duidelijk on machtig is gebleken om ontwapening of het voorkomen van oorlog te bewerkstel ligen". Voorts wordt verklaard, dat de UNO zou moeten worden vervangen door een federale wereldregering. Het appel verzoekt om bijeenroeping van een inter nationale conventie te Genève op 1 sep tember van dit jaar voor het opstellen van een grondwet met het oog op de in stelling van een wereldregering. Snelste wentelwiek. Een Sikorsky HSS-2 helikopter van de Amerikaanse marine heeft gisteren met de recordsnelheid van 320,2 kn km/u over een parcours van 3 km gevlogen. Het toestel verbe terde daarmee het oude record, dat in het voorjaar van 1961 gevestigd werd en dat 310,4 km/u bedroeg. Record. Het verkeer heeft in 1961 12.858 slachtoffers in Japan geëist. Dit is 6.65 percent meer dan in 1960, toen het ver keer ook reeds een record aantal slacht offers maakte. Melk tegen brand. Een brand in een vee stal in Riano, één van de belangrijkste veeteeltcentra in Noord-Spanje, is ge blust met tientallen emmers melk om dat er een tekort aan water bestond. Acht koeien en verscheidene ezels liepen echter zulke lelijke brandwonden op dat zij afgemaakt moesten worden. Pijnlijk Een 20-jarige neger, Alfred Ma- jola is door de kantonrechter van Jo hannesburg veroordeeld tot acht stok slagen omdat hij tegen een blanke vrouw gezegd heeft: „Dame, wat heeft u mooie benen." De vrouw, Faith Jennifer Sea- ton, zei dat dit incident zich had voor gedaan op het station van Johannesburg toen zij op een trein stond te wachten. „Ik vond het heel pijnlijk," zo zei ze, „het is al erg genoeg wanneer mijn eigen mensen het zeggen." Produktie gaat voor T.V. De Oostduitse vi ce-premier dr. Margarete Wittkowski heeft volgens het Oostduitse persbureau ADN verklaard, dat Oost-Duitsland zich de kans op het invoeren van 1.700.000 paar lederen schoenen of 68.000 televisie- apparaten heeft zien ontgaan als gevolg van het feit dat het district Neubranden- burg niet de vastgestelde landbouwpro- duktie heeft bereikt. Neutrale projectielen. Zwitserland heeft een contract getekend voor de aankoop van Engelse geleide luchtdoelprojectielen ter waarde van 25 miljoen pond sterling. Dit is door de „British Aircraft Corpora tion" bekendgemaakt. De projectielen zijn van het type Bristol Ferranti Blood hound 2. Wel correct. Otto Stalmann is tot de con clusie gekomen dat het bureau van de bondskanselier en in het bijzonder staatssecretaris Hans Globke zich ter zake van het tegen hem gevoerde onder zoek correct hebben gedragen, aldus heeft de voorlichtingsdienst van de West duitse regering meegedeeld. (Het blad „Bild" had woensdag beweerd dat Glob ke niet de vereiste formaliteiten in acht had genomen).

IJmuider Courant | 1962 | | pagina 3