c@yp®is Winkelbedrijf gaat tijdelijke super markets bouwen in Haarlem en IJmuiden -HOOGOVENSCHAAKTOERNOOI- Ton Lodewijks verovert Noordhollandse titel zaanlandsche Dubbel-Voordeel-koopjes IJmondverenieingen Hollands Noorderkwartier moet industrialiseren Bakkerij overtrad loon- regels: 1000 boete DONDERDAG 11 JANUARI 1962 5 schoenhandel IJMUIDEH o.a. PLOEGSTOFFEN zeer voordelig WEEKABONNEMENTEN Economische politierechter Alleen donderdag en vrijdag Heeft U al geprofiteerd? BIJ EURATOM HEKSENKETEL GEHEIM BOEK Voorzitter K.v.K. Alleen prei gevraagd TENT BEGIN MA TERIAAL B. Buitenhuis spreekt over nieuwe jaar OVATIE VAN AMSTERDAMMERS MARKTPLEIN T dienen uiterlijk op woensdag te worden betaald, daar de bezorger» op donder dag moeten afrekenen. DE ADMINISTRATIE Advertentie Binnen afzienbare tijd zullen in IJmui den en in het Haarlemse Schalkwijk super markets van Albert Heijn N.V. te Zaan dam worden gebouwd. De bouwvergunnin gen zijn er, maar de bouwstop is er even eens, zodat niet met zekerheid kan wor den gezegd wanneer de winkels gereed zullen zijn. Men hoopt dit jaar nog. Deze super markets krijgen een tijdelijk karak ter, want de directie verkeert wat IJmui den betreft in het onzekere over de Vel- sense uitbreidingsplannen, waardoor zij nog niet kan bepalen waar een vaste su per market kan komen. En in Schalkwijk is het wachten op de dertigduizendste in woner. Eerst dan (vermoedelijk over een jaar of vijf) kan Albert Heijn in het grote Schalkwijkse winkelcentrum een vaste su per market in bedrijf stellen. De A.H.-super market komt in IJmuiden op een terrein van ongeveer 3500 m2 op de hoek van de Lange Nieuwstraat-Velser- duinweg. Het bedrijf heeft deze grond ge huurd van de gemeente. Er zal, evenals in Schalkwijk, parkeergelegenheid bij de winkels zijn. De directie van Albert Heijn houdt zich ook intensief bezig met de IJmond-Noord. Besprekingen over de vestiging van een super market in de Beverwijkse Bree- straat zijn aan de gang, maar hebben nog geen concrete resultaten opgeleverd. Ook de plannen voor een super market in de nieuwe city of in een groot, door de ge meente Heemskerk ontworpen winkel centrum, hebben nog geen vaste vorm. Een vast plan kan eerst worden ontwor pen als er zekerheid bestaat over het al of niet fuseren van Beverwijk en Heems kerk. Dat er echter in de IJmond-Noord een super market moet komen, staat voor de directie vast. In Haarlem-Noord zal dit jaar nog in de Eksterstraat een super market in ge bruik worden genomen. Bij de gemeente Heemstede loopt nog een aanvraag tot bouwvergunning van een dergelijke win kel, zo ook in Zandvoort. In de badplaats heeft de Albert Heijn-directie het oog la ten vallen op de Krocht voor vestiging. Een model van de tijdelijke super markets die gebouwd zullen worden in Haarlem (Schalkwijk) en IJmuiden. De voorlopige super market-gebouwen in IJmuiden en Schalkwijk zullen worden op getrokken van geprefabriceerde onderde len. De levertijd van deze standaardwin kels is drie maanden, de bouwtijd be draagt een maand. De winkelruimten, die een frame hebben van staal, bestaan uit secties en kunnen eventueel voor wat be treft de verkoopruimte worden uitgebreid met secties van drie meter lengte. De su per markets hebben een lengte van 36 meter. De architect E. F. Groosman heeft ze ontworpen naar de ideeën van de di rectie van Albert Heijn. Deze winkelge bouwen, die uitneembaar zijn, kosten 140.000 gulden. Dat is ongeveer veertig per cent goedkoper dan de gewone „vaste" su per markets. Velsen is de eerste gemeen te die een bouwvergunning voor de bouw van zo'n tijdelijke super market heeft ver strekt. Het Zaandamse bedrijf bestaat dezer da gen 75 jaar. In 1887 nam de toen 22-jarige Albert Heijn van zijn vader een kleine kruidenierszaak in Oostzaan over. In 1920 werd de firma een n.v., die thans 365 win kels telt, waarvan ,160 zelfbedieningszaken en 11 super markets, melkfabrieken, res taurants en een broodfabriek. Het totaal aantal personeelsleden is 6250. De directie van het bedrijf is van plan een reconstructie van de eerste winkel te laten plaatsen op de Zaanse Schans, waar alle oude huisjes in de Zaanstreek, die moeten worden afgebroken, weer worden opgebouwd. De reconstructie zal als mu seum dienst doen. Het bedrijf laat tegen woordig'uitsluifend zelfbédlenlh'lszaken en super markets bouwen. Van deze laatste winkels staan er voor dit jdar ze'S1 op het programma. Een der leidende figuren van het bedrijf is wederom een Albert Heijn en wel een kleinzoon van de oprichter. CORSETHEMDJE Gemaakt van het fijnste ribtricot. Spaart uw corset, prettig in het dra gen, gemakkelijk te wassen. als DV 1.30 extra royale maat 1.50 Verkrijgbaar Marktplein en Wala. BADSTOF BANDAGES Voldoen aan alle eisen, ze zijn soepel en zacht en blijven dit ook na het wassen. als DV 3 voor 95 ct 6 voor 1.75 Verkrijgbaar Marktplein en Wala. BREECHES Het broekje met de charmante pijpjes tot aan de knie, heerlijk in ons koude klimaat, normaal 4.25 als DV 2.95 In wit, geel, blauw en rose. Verkrijgbaar Marktplein en Wala. Tochtstrip van dik schuimplastic. Zelfklevend, dus behoeft niet gespij kerd te worden. Spaart uw kolen en uw gezondheid. Per rol van 4 meter als DV slechts 89 ct Verkrijgbaar Marktplein en Plantage. DOORZICHTIG PLASTIC Geschikt voor 101 doeleinden zoals tochtwering, inpakmateriaal, tafel kleed enz. enz. 120 cm breed als DV 79 ct per meter Verkrijgbaar Marktplein en Plantage. MODERNE DEKEN In diverse aantrekkelijke dessins. 1-persoons. Nu extra voordelig als DV 9.95 Verkrijgbaar Marktplein en Plantage. MARKTPLEIN 29 IJMUIDEN PLANTAGE 152 BEVERWIJK PLEIN 1945 DONDERDAG 11 JANUARI Grapy, Beverwijk, 19.30 u.: Lezingavond Nederlandse Bond van Plattelandsvrou wen. Raadhuis, Heemskerk: Borstonderzoek. VRIJDAG 12 JANUARI Cultureel Centrum, IJmuiden, 20 u.: In structie-avond Fotokring. Raadhuis Velsen, 20 u.: Vergadering Po litiek Jongeren Contact. Mevrouw mr. J. M. Stoffels-van Haaften over „Europese integratie". Hervormd Wijkgebouw, Oosterwijk, 20 u.: Wijkavond wijkgemeente Oosterwijk en Meerestein hervormde kerk. Raadhuis Heemskerk: Borstonderzoek. Openbare leeszaal. Plein 45 812, IJmui- den-Oost, 10—12.30, 14.30—17.30 en 19— 21.30; filiaal Brulboei 16—18 en 19—20.30, filiaal Wijkerstraatweg 1417 en 1921 uur. Rooms-katholieke leeszaal, Willemsbeek- weg 96, 14.30—17.30. Cultureel Centrum, IJmuiden, 14 u.: Bij eenkomst Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen. Lezing over elektrische ap paraten met demonstratie. Piet Veldheer in de nieuwe tent. Nu nog een veldheer zonder manschap pen. Maar dat is vanmiddag wel anders. waarbij een oude bekende belangstellend toezag: ir. Schneiders, die vorig jaar nog in de IJmuidense Grote Beerstraat woon de, maar nu een mooie woning heeft in Ispra, vlak bij het Lago Maggiore. „Ik werk nu bij Euratom. Een heerlijke baan, waarin veel eigen initiatief wordt gevraagd. Het is vooral zo leuk, dat je met collega's uit tal van landen samenwerkt. Ons werk is eigenlijk fysische metaal kunde." „Schaak je daar nog veel?" „Ja, ik heb geboft, want weet je, wie daar vlak bij mij woont? De oude schaakmeester Este- ban Canal, die Peruaan, die vroeger heel bekend was. We spelen veel vluggertjes, die ik natuurlijk allemaal verlies. Maar het is heel leerzaam. Toernooien zijn er ook, maar die Italianen vinden eten zo belangrijk. Er wordt altijd een paar uur voor dat edele doel gepauseerd, en dat breekt bij mij de concentratie wel wat." Terwijl hij vertelde, schaakten Bent Han sen en Sejer Holm Petersen onverstoor baar door, gespannen gadegeslagen door hun landgenote Rita Schödt. Bij mevrouw Veldheer belandt men met een in een heksenketel. Men komt daar namelijk in een drievoudige zaak, want mevrouw Veldheer behartigt nu wel alle huisvestingszaken, maar ze is ook nog leidster van een uitzendbureau en daarbij moet ze voor haar huishouden zorgen. „Waarom ze dan die schakerij er bij heeft genomen?" „Anders zie ik mijn man het hele toernooi niet." Bij haar zit de nieuwe secretaresse van het toernooi, mevrouw Drijver, die via het uitzendbureau het toernooi heeft ontdekt. „Schaken kan ik helemaal niet, maar ik ben verzot op organiseren en improvise ren" zegt ze. „Het is maar goed, dat ik niet schaak, dan kan ik niet afgeleid wor den". Ze gaat er ernst van maken, dat is wel zeker. De administratie van de logeeradressen blijkt een complex bedrijf. „Een lijst met duizend aantekeningen en doorhalingen, zo begint het toernooi" verklaart de echtge note van de toernooigeneraal zuchtend. „Kijk zelf maar, elke vijf minuten moet je weer veranderen. Die gastvrouw wil graag zo iemand, die schaker wil graag bij die landgenoot op één kamer. Er zijn zeer veel problemen en we proberen alles zo ge zellig mogelijk voor iedereen te maken. Het is jammer, dat sommige schakers te veel eisen stellen, terwijl ze toch geheel gratis bij hun gastheer en gastvrouw verblijven." En dan komt het „geheime boek" voor de dag, waarin alle adressen staan opge tekend, met alle karakteristieken en ver langens, die onmisbaar zijn bij een harmo nieuze oplossing van alle problemen. „Althans voorlopig, want volgende week komen de vierkampers, en dan wordt het nog veel moeilijker. Die komen 's avonds en denken dat je ze wel even onder dak brengt." Dan buigt ze zich weer met een frons over het geheime boek. De telefoon gaat. „Meneer Duarte is gearriveerd. Zon der zijn vrouw". Weer wordt een kras ge zet in de lijst. In de heden gehouden vergadering van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Hollands Noorderkwartier heeft de heer J. F. Ie Blansch, die na tien jaren zijn functie als voorzitter neerlegde, zijn nieuwjaarsrede gehouden. De heer ie Blansch achtte de tijd rijp onder ogen te zien of in de eerste plaats niet de indus trialisatie van Den Helder moet worden bevorderd. Voor Den Helder, waar de be roepsbevolking in hoofdzaak aangewezen is op marine-instellingen, achtte hij het een levensbelang stuwende industrieën aan te trekken. De urgentie blijkt, zo zei hij, uit het grote aantal pendelaars naar de indus trieën van Zaanstreek en ÏJmond. De ex centrische ligging van Den Helder vraagt bijzonder maatregelen die industrievesti ging aantrekkelijk maken. Ook voor Schagen achtte hij het een le vensbelang, dat het door industrievestiging een nieuwe impuls krijgt. Een kleine sti mulans in de vorm van vestigingsfacilitei ten zoals voor probleemgebieden zou hier wonderen verrichten. Het leek de heer le Blansch alleszins verantwoord pogingen aan te wenden de vierde technische hogeschool en een hoge re economische school in Noordholland ge vestigd te krijgen. De steeds groeiende stroom van vakan tiegangers in augustus passeerden da gelijks 23.000 gemotoriseerde voertuigen de Velser tunnel maakt coördinatie van bepaalde belangen die met recreatie sa menhangen noodzakelijk. Het gereedko men van de Coentunnel in 1964 zal de stroom vakantiegangers nog doen toene men. In verband daarmee bepleitte hij de aanleg van oost-west gerichte wegen, aan sluitend op rijksweg nr. 9 en doortrekking van deze rijksweg om Alkmaar naar Schoorldam. De economische politierechter in Haar lem heeft vanmorgen een grote Haarlem se bakkerij wegens overtreding van arti kel 17 Buitengewoon Besluit Arbeidsver houdingen, veroordeeld tot een boete van 1000. Op 4 oktober 1961 heeft de directie van deze bakkerij aan 229 werknemers een extra uitkering van totaal 25188,52 ver strekt, zonder dat daartoe het college van Rijksbemiddelaars de noodzakelijke ver gunning had verleend. De officier van Justitie, die 2500 boete, waarvan 1500 voorwaardelijk met een proeftijd van één jaar had geëist, wees er in zijn requisitoir op dat men zich nu een maal heeft neer te leggen bij de loonvoor- schriften, dit te meer omdat door dê scher pe verhouding tussen de Haarlemse bak kers allerlei gevolgen uit zo'n stap kunnen voorkomen. De n.v. die thans terecht stond, wandelt volgens de officier voortdurend op de rand van de voorschriften. De directeur die de bakkerij vertegenwoordigde, verdedigde zich door erop te wijzen dat deze uitkering gold als een compensatie voor het gemis aan de vrije zaterdag, die tot nu toe in de bedrijfstak van de bakkerijen onmoge lijk is gebleken. De raadsman, mr. C. M. Corporaal, ging in op de moeilijke situatie waarin de bakkerijen verkeren. Hij merkte op dat er drang van het personeel uitging om te komen tot een vrije zaterdag, ter wijl aan de andere kant de consument vers brood op deze dag wenst Het resultaat van het georganiseerd overleg tussen de werkgevers- en werk nemersorganisaties in deze bedrijfstak was dan ook geweest, dat er aan de bakkerijen werd geadviseerd zes vrije dagen aan het personeel te geven, of de ze vrije dagen door een geldelijke uitke ring te compenseren. In zijn motivering wees de economische politierechter erop, dat dit advies niet door het college van Rijksbemiddelaars was overgenomen en dat opvolging hier van dus strafbaar was. Hij hield echter rekening met de gecompliceerde situatie en verlaagde de eis tot de in de aanhef gemelde boete. Een clementie die de raadsman ook had bepleit. Advertentie Door het zachtere weer is de vraag op de Beverwijkse groentenmarkt naar de win- terprodukten wel heel erg teruggelopen, met uitzondering van prei. Voor de vrij grote aanvoer van boeren kool bestaat al heel weinig belangstelling. Boven 20 cent per kilo werd niets ver kocht. Spruiten, die tot nu toe flink aan de prijs zijn geweest, konden ook al geen genade bij de kopers vinden want boven de 50 cent per kilo gingen nu enige kistjes extra mooi geschoonde spruiten. Prei was goed prijshoudend Hiervoor werd tot goed 70 cent per kilo betaald. Het gaat met de selderijknollen al heel erg slecht. Vele partijen hebben in het natte najaar te veel last van het water gehad en zijn niet goed meer. De nog goe de partijen komen tot goed 20 cent per stuk. Aan de bloemenveiling was de handel heel wat levendiger. Hoewel de prijzen iets flauwer waren dan de voorgaande marktdagen, bracht een goede bos tulpen woensdag toch nog altijd tot 1,90 op, narcissen kwamen tot 1,30 per bos, ter wijl ook de hyacinten duur waren. Er waren heel veel kopers, waarbij er vooral veel uit Friesland en Groningen waren ge komen. Lezer, zo kunnen we uren doorgaan. De activiteit van zo'n laatste dag verschilt in weinig dingen van die van vorige dagen, ze is al even koortsachtig. Voor de heren, die het materiaal moeten neerzetten, be tekent het echter wel een speciaal hoogte punt, omdat het materiaal nu eenmaal zo laat mogelijk gehaald moet worden Want men kan een zaal als die van het Kenne- mer Theater nu eenmaal niet weken te vo ren al in een schaakarena veranderen. En zo stroomden gisteren de spellen en stuk ken de zaal binnen, van schaakclubs als Pat Mat, Weenink en Kijk Uit, van Lasker en de Commissie voor Bedrijfsontspan- ning. De problemen concentreerden zich gro tendeels ook op de nieuwe aanwinst, de grote tent, die is aangebouwd, en die van de ene kant een oase van rust belooft te worden maar van de andere kant een bron van tocht kan zijn. Wie zich niets van alle geroezemoes aantrokken: twee Denen, die met een autootje uit Spanje kwamen en op doorreis naar Denemarken hoorden over het Hoog oventoernooi. Ze moeten weer naar huis en men zal ze dus niet in actie kunnen zien. Hun enige optreden viel gistermiddag, Ton de Weers, de derde IJmuidenaar, heeft deze avond een goede indruk achter gelaten. Hij bokste bekeken, en ving Rob de Boer van SBK steeds goed op. Toch kon De Weers pas in de derde ronde do mineren. Onbeslist leek tot de mogelijkhe den te behoren, maar de uitslag was toch dat De Boer een puntenzege had behaald. Het Hoogoventoernooi is weer begonnen. Vanmiddag zijn weer de traditionele toe spraken gehouden, en zijn de eerste zetten gedaan. Maar gisteren was het nog lang zo ver niet. Wie toen in het Kennemer Theater ging neuzen of elders in Bever wijk rondkeek kon het volgende zien: de welbekende heer Piet Veldheer nam ontelbare telefoontjes aan. de even bekende heer Zwart bestudeer de talloze malen vellen met namen. de héér Van der Meer begroef zich in cijfers. de leiders van de tienkampen waren druk doende materiaal klaar te zetten, klokken op te winden en gelijk te zetten. de eerste enthousiastelingen schoven vijfminutenpartijtjes. het personeel van het Kennemer Thea ter beijverde zich om alles gereed te ma ken voor de grote invasie. er kwam een seintje „meneer Duarte komt met zijn vrouw." er kwam een seintje „meneer Duarte komt alleen". een gastvrouw belde op, dat zij toch geen schaker kon huisvesten. een schaker ging naar het pension, dat hij vorig jaar had gehad en schopte daar mee de boel in de war. er kwam een telefoontje „Perera komt wel, Duarte komt met zijn vrouw". mevrouw Veldheer streepte wat aan en raadpleegde het „geheime boek". wedstrijdleider Orbaan informeerde naar de laatste stand van zaken. Woensdagavond heeft de heer B. Bui tenhuis, districtsbestuurder van de Alge mene Nederlandse Bedrijfbond voor de Metaalnijverheid en de Electrotechnische Industrie, in gebouw „Grapy" aan de Moensstraat te Beverwijk de vrouwen van het N.V.V. verteld onder welke voorwaar den en onder welke omstandigheden het voor hen een gelukkig en goed 1962 kan zijn. De heer Buitenhuis ging hierbij terug naar 1958, toen de laatste regering Drees naar huis werd gestuurd. Uitvoerig zette hij uiteen, welke voorstellen de ministers van de Partij van de Arbeid toen voor legden aan de leden van de Tweede Ka mer. Hoewel deze het „onaanvaardbaar" daarover uitspraken zijn deze zelfde voor stellen voor een deel zelfs definitief gewor den. Uit alles blijkt dat het vopr de arbei ders steeds slechter gaat worden en dat het alleen een gelukkig 1962 kan worden, als met de verkiezingen blijkt dat het weer ernst gaat worden bij de arbeiders en dat men toont dat het de andere kant op moet met politieke en economische zaken. Tenslotte heeft de heer Buitenhuis heel wat kleurendia's laten zien, speciaal over Amerika. Na de opening werd een ogenblik stilte betracht in verband zowel met de spoor wegramp als met het overlijden van de heer Hogendijk, secretaris van de afdeling Beverwijk van bovengenoemde Bond, die enkele weken geleden door een ongeval werd getroffen. BURGERLIJKE STAND VAN CASTRICUM GEBOREN: Gerardus Petrus Maria, z. v. C. G. de Nijs en M. G. de Wit; Maria Anna, d. v. E. Twisk en A. M. Buur; Je roen Bernardus Hubertus, z. v. L. J. de Koek en M. E. Cornelisse. GETROUWD: J. C. M. Ypelaan en L. C. Twisk; C. A. Mesu en P. Baart. OVERLEDEN: N. Stet, oud 74 jaren, ge huwd met A. Bakker; N. J. Zuurbier, oud 69 jaren. De nieuwe Noordhollandse kampioen Ton Lodewijks met zijn trainer Dick Böhm in de hoek tijdens een rust pauze tussen de ronden. De IJmuidense zwaarwelter Ton Lodewijks heeft gisteravond in Krasnapolsky ie Amsterdam kans gezien de Noordhollandse titel in de B-klasse te veroveren door een fraaie zege op de Amsterdammer Jan Comelissen van DBO. Het was een hoogstaand gevecht, waarin Lodewijks met zeer harde stoten de Amster dammer steeds meer teisterde, maar waarin Cornelissen bijzonder goed partij bood. In de eerste ronde wist hij nbgal eens binnen de dekking van Lodewijks te ko men, die toen nog een afwachtende hou ding aannam, maar zijn vuisten niet ge heel goed hield, zodat Cornelissen daar nogal eens van kon profiteren. Enkele zeer harde stopstoten maakten de Amsterdam mer toen echter al duidelijk, dat uitkijken geboden was, vooral omdat Lodewijks geen spier vertrok als hij eens een harde stoot moest incasseren en rustig bleef kij ken. In de tweede ronde kwam de IJmuide naar dan ook al veel meer in het offen sief. Wel bleef Cornelissen steeds weer trachten de strijd te forceren, maar hij kreeg nu al minder kans en werd zelfs regelmatig geraakt door keiharde zuivere stoten van de lange IJmuidenaar. In de laatste ronde brak het geweld pas goed los. Lodewijks ging geheel in het of fensief en Cornelissen had nu geen ant woord meer. Hij moest zeer veel incasse ren en kon alleen door steeds weer dicht bij komen en dan hardnekkig op het li chaam vechten in het gevecht blijven. Tot de laatste seconde bleef het een boeiend gevecht, waarin hard en zuiver gestoten werd en beide boksers alles ga ven wat ze hadden. Het publiek gaf beide boksers dan ook na afloop een ovatie. Lodewijks werd winnaar op punten ver klaard hegeen nogmaals een luidruchtig huldebetoon van de vijfhonderd aanwezige Amsterdammers uitlokte. Ome Dick Böhm werd omstuwd door vele boksken- ners, die hem de hand kwamen drukken. Daarmee was de IJmuidense vreugde nog niet ten einde. Want Henk Schoorl toonde onmiddellijk na de pauze zich niets te hebben aangetrokken van enkele punten-nederlagen, die niet geheel ver diend konden worden genoemd. Hij haalde zijn tegenstander Stockhof van Ter Meulen al in de eerste ronde even neer. In de tweede ronde was Stock hof nergens meer. De keiharde IJmuide naar liet de ene serie na de andere uit zijn vuisten komen en toen Stockholf nog tweemaal tegen het canvas was gegaan gaf hij de pijp verder aan Maarten. Hij kreeg als troostprijs de grammofoon plaat „Och, was ik maar bij moeder thuisgebleven". Dergelijke platen kregen alle verliezers van deze avond. Zo was er voor verliezer Barto de plaat „Het kwam weer aan", voor de Duitser Kuckoll „No more", en voor een andere bokser, die met gebogen hoofd de ring moest verlaten „En toch ben ik dol op jou". Het was toch een boeiende avond omdat men vier Duitse boksers uit Oberhausen had laten komen. Hun prestaties vielen echter sterk te gen. Pelk werd door Huybrechts zelfs knock out geslagen. Een opzienbarende vertoning was vooral het gevecht van de 186 pond wegende Duitsër Dresen tegen de Amsterdamse „doder met het engelenge zicht" Rudy Lubbers. Deze was twintig pond lichter maar was toch bereid te bok sen. Hij bokste veel beter, maar had toch veel moeite het Duitse gevaarte goed te raken, omdat hij goed moest uitkijken niet in een hoek door het gewicht van zijn te genstander verpletterd te worden. Enkele keren kwam hij in moeilijkheden, maar goed slippen redde hem. Hij won duidelijk op punten. Een fraaie prestatie leverde Wolters te gen de Haarlemmer Dolron, die tenslotte weinig verweer had tegen de flitsende rechte stoten van de Amsterdammer. Gieltjes won de Noordhollandse B-titel middengewicht door een technische k.o.- tegen Post.

IJmuider Courant | 1962 | | pagina 5