Carlsson is de favoriet Poging om Nordwand Matterhorn te beklimmen is mislukt Henk van der Grift ook op de tweede dag veruit de beste Verrassend gelijkspel van OVRA tegen hooggeplaatst Octopus Basketballers in district Haarlem kwamen niet uit de impasse Limonade Cazeuse Coöfe Gretha de Bruijn Gezinsfles 35 ct t Drie Oostenrijkse alpinisten keerden terug naar Zermatt Jeugdteam verloor van DOS: 4-2 Militair elftal Richard Bergmann blijft geschorst Rusland wil niet naar Berlijn Elizabeth-beker voor wereldkampioen die winnaar werd op alle afstanden Yijftal rijders is geselecteerd Ruime zege van HVS-ploeg op Smash '57 Vijf van negen bestuursleden zijn niet bereid langer zitting te nemen ■Jliê itinkSel u)ed 't Champagne-Cider Champagne-Pils Citroen Frambozen Sinaasappel smaakf naar méér! DONDERDAG 25 JANUARI 1962 15 Rallye Monte Carlo Coupe des Dames Debuut Voorlopig Terry Dowries bokst een returnmatch 1 KNEISL FISCHER ATTENHOFFER Complete SKI-UITRUSTINGEN SPORTMAGAZIJN Voetbal "V sUs Oefenwedstrijd De resultaten Nederlands elftal speelde geliijk Uitslag toto Vijf smaken HAS HOKIJ versloeg de Canadian Raiders De Zweedse Saab-ryder Eric Carlsson kan de zege in de 31ste Raliye Monte Carlo vrijwel niet meer ontgaan. Weliswaar zal pas dinsdag, laat in de avond, na de stra- tenrace op het beruchte circuit van Monaco, het eindklassement officieel be kend kunnen worden gemaakt, doch de voorsprong die de Zweedse crack thans reeds heeft, is al wel haast te groot. De Duitser Bohringer, rydend met een Mercedes 220 SE, staat als voorlopige tweede namelijk bijna 34 punten op Carls son achter en globale berekeningen hebben uigtewezen dat in de stratenrace ten hoog ste een dertigtal punten zullen kunnen worden verdiend. Voor Nederland heeft deze 31ste Rallye Monte Carlo, zoals overigens te verwach ten was, geheel geen hoge klasseringen op geleverd. Slechts één Nederlandse equipe zal donderdag in de stratenrace, waarin de 120 hoogst geklasseerde combinaties uit komen, mogen starten. Het is de Porsche- equipe Rob Dooijes—Rob Slotenmaker, die met een 118de plaats de race nog juist bereikte. De DAF's zullen in deze slotklassements- proef in het geheel niet uitkomen. De Belg Colinet is namelijk als 131ste de hoogst- geplaatste DAF-equipe. Hoewel de strijd om de Coupe des Da mes nog niet is beslist, is het waarschijn lijk dat een Brits team de trofee mee naar huis zal nemen. De belangrijkste kansheb bers zijn namelijk de equipes Pat Moss— Ann Wisdom, winnaar van de damesprijs in 1958 en 1959, en Ann Hall—Valerie Domleo, die de coupe vorig jaar veroverde. Het voorlopig klassement voor de coupe des dames luidt: 1. Pat Moss—Ann Wis dom (G.B.) met Morris, 2613,384 strafpun- ten; 2. Ann Hall—Valerie Domleo (G.B.) met Ford, 2621,043. De overige damesteams hebben een der gelijk grote achterstand dat slechts indien de twee Britse equipes zouden uitvallen de prijs nog in andere handen zou kunnen overgaan. Roger Rivière, de houder van het we relduurrecord wielrennen, heeft bewezen dat hij niet alleen op de fiets zijn mannetje staat. Ook in de Rallye Monte Carlo heeft het idool van de Franse jeugd met een standaard-Ford een voortreffelijke pres tatie geleverd voor een debutant. Hij reed de rit uit zonder ook maar één tijdstraf- punt op te lopen. Uiteraard waren de tijden die hij met zijn Ford in de vijf klas sementsproeven maakte niet al te gunstig, maar een 96ste plaats met 2807,856 straf- punten was toch nog zijn deel. Volgens officiële gegevens zyn 248 equi pes in Monte Carlo gearriveerd en dus niet 252 zoals eerder gemeld werd. Hiervan hebben er 74 tydstrafpunten opgelopen, zodat 174 teams op hun ideale passeertya alle controles hebben aangedaan. Het voorlopige klassement in de Rallye Monte Carlo, waarbij de in de klasse mentsproeven gemaakte tijden volgens een vergelijkings-coefficiënt tot strafpunten zijn omgerekend, zijn: 1. Carlsson-Haggbom (Zw.) „338,780 strafpunten; 2. Bohringer-Aaltonen (Did.) met Mercedes 2382,135; 3. Hopkirk-Scott (GB.) met Sunbeam 2407,239; 4. Procter- Robson (G.B.) met Sunbeam 2458,089; 5 Meyret-Terramorsi (Fr.) met Citroen 2461,374; 6. Gelé-Guilhaudin (Fr.) me. DKW 2477,287; 7. Frescobaldi-De Luca (Italië) met Lancia 2483,853; 8. Andersson- Karlsson (Zweden) met Volvo 2484 870; 9. Guichet-Clement (Fr.) met Citroen 2503 440 10. Skogh-Svensson (Zw.) me\.. Saa& 2504 608; 11. Lucien Bianchi (België) met Citroën 2508,570; 12. Trautmann-mevrouw Bochet (Fr.) met Citroën 2512,756; 13. Ruby-Moritz (Did.) met DKW 2514,357, 14. Graham Hill-Jopp (G.B.) met Sunbeam 2523 855' 118 Dooijes-Slotemaker (Ned.) met Porsche 2879,898; 125. Rosenblatt-Van der Laan (Ned.) met Simca 2918,832' 131. Colinet-Franmian (België) met DAt 2947 587; 140 Borgerhoff Mulder-Maas land' (Ned.) met Alfa Romeo 2991 716; 147 Jetten-Gatsonides (Ned.) met Vauxhall 3019 288' 149. Ransy-Rousselle (Belgie) met DAF 3024,741; 150. De Harlez-Barbier (Beleië) met DAF 3027,366; 182. Huisman- Schous (Ned.) met Volvo 3216,417; 184. Mi- chielen-Linschoten (Ned.) met DAF 3881,763; 217. Gorris-Dee (Ned.) met DAr 4384 958: 231. mevrouw Heidendahl-me- vrouw Defouw (Ned.) met DAF 5419,872, 248. Meyer-Pieters (Nederland) met Ford 8478,012. De dinsdag heeft voor de DAF-ploeg een triest slot gekregen. In de middag zakte Martin van Doorne jr.. die manager was van de DAF-equipe, bij de fimshcontrole door oververmoeidheid in elkaar. Per am bulance werd hij onmiddellijk naar het ziekenhuis vervoerd. De zoon van een der directeuren van de DAF-fabrieken moest 24 uur in het hos pitaal blijven ter observatie. Bij een nader medisch onderzoek bleek echter, dat de Nederlander een zware hersenschudding had Vóór half februari mag hij dan ook de terugreis naar Nederland niet aan vaarden. Na een nacht van tellen en tabuleren aan de hand van het ingewikkelde punten- stelsel van de rally, werd bekend gemaakt dat van de 313 wagens die zaterdag uit acht Europese steden zijn gestart er 248 de non-stoprit hebben volbracht. Het veld voor de snelheidsproef is gereduceerd tot 120. Terry Downes, de Britse kampioen bok sen middengewicht, die ook de halve we reldtitel op zijn naam heeft, heeft erin toegestemd op 7 april een retummatch te boksen in Boston tegen de Amerikaan Paul Pender. Dg winnaar zal dG Amerikaan Gene Fullmer mogen uitdagen voor een onom streden wereldkampioenschap. Downes wordt nu erkend als wereldkampioen ir New York, Mussachusetts en Europa Voor de rest van de wereld geldt Full mer als wereldkampioen. -v, V T t ■- Advertentie Drie Oostenrijkse bergbeklimmers zijn gisteren veilig teruggekeerd na een mis lukte poging de Matterhorn (Zwitserland) via de noordelijke helling te beklimmen. Geen enkele alpinist is er tot dusverre in geslaagd deze beklimming in de winter tot een goed einde te brengen. De Oos tenrijkers zijn de vierde groep alpinisten die de tocht op moesten geven sinds de Italiaanse veteraan Walter Bonatti twee jaar geleden de eerste poging waagde. De Oostenrijkers, Hubert Sedlmayer en de broers Adolf en Franz Huber, waren zaterdagochtend op weg gegaan en had den twee dagen lang goed weer. Maan dagochtend sloeg het weer plotseling om en kregen de klimmers te kampen met storm en kou. Dinsdag begonnen erva ren gidsen bezorgd te worden over het lot van de Oostenrijkers en een reddings ploeg maakte zich gereed om de Mat terhorn ondanks de zware sneeuwval langs de normale route te beklimmen Woensdagmorgen werden de drie alpinisten echter door een gat in de wolken gezien, terwijl zij bezig waren aan de afdaling. De reddingsploeg van drie man was in middels al op weg en vanuit het dal zag men hoe de twee groepen elkaar bij het vallen van de avond bij een al penhut aan de voet van de berg vreug devol begroetten. In de hut, die op 3400 meter hoogte ligt. werd de nacht door gebracht, daarna begon men aan de af daling naar Zermatt. Twijnderslaan 7 - Haarlem - Tel. 15116 Ruime parkeergelegenheid Het Nederlands jeugdelftal, samenge steld uit spelers van 16-18 jaar, heeft woensdagavond in Utrecht een oefenwed strijd tegen de eredivisieclub DOS met 4-2 verloren. De ontmoeting had vrijwel geen waarde door de zeer slechte weersomstan digheden en met wederzijds goedvinden werd besloten slechts tweemaal een half uur te spelen. DOS bleek zich het best aan de omstan digheden te kunnen aanpassen. Bij de rust hadden de Utrechters reeds een 2-1 voor sprong en in de tweede helft werd deze opgevoerd tot 4-2. De doelpunten voor DOS werden gescoord door Hanek. Teunis- sen, Nederhand en Van der Linden, voor de jeugd doelpuntten Kras (Volendam) en Klumpkens (PSV). Nauwelijks 400 toe schouwers woonden de ontmoeting bij. Het Nederlands militair voetbalelftal dat vandaag a.s. in het Goffertstadion in Nijmegen tegen het bondsamateurteam uit komt, is als volgt samengesteld: Doel: Van Leeuwen (Sparta). Achter: Meyers (Sparta) en Fafie (Feijen- oord). Midden: Schrijvers (NAC), Pronk (Ajax) en Smit (Ajax). Voor: Uitermerk (Willem II), Vesters (Ajax), Visschers (NAC), Van der Graaf (Sparta) en Senders (Willem II). RUGBY. De rugbywedstrijd tussen de teams van Engeland en Wales, die zater dag in Twickenham is gespeeld, eindigde in een gelijk spel: 00. T afeltennis - r. Richard Bergmann vier keer wereld kampioen tafeltennis heeft zijn vele vrien den en bewonderaars ernstig teleurgesteld. Hij heeft namelijk geweigerd om ophef fing te vragen van de schorsing die hem in 1959 is opgelegd door de English Table Tennis Association. Een kort briefje zon der al te veel omhaal zou voldoende zijn geweest om hem van alle blaam te zuive ren waardoor hij zelfs volgende maand mee zou kunnen doen aan de Engelse tafeltenniskampioenschappen in Brighton. Bergmann, die nu 41 jaar oud is, was geschorst nadat hij een serie demonstratie partijen had gespeeld tegen de Japanner Norikazan Fujii, die geschorst was door de Japanse Bond. Als Bergmann een twee regelig briefje had gestuurd naar de bond, zo lezen wij in het Engelse dagblad Daily Mail, zou zijn schorsing al vrijwel zeker zijn opgeheven. Maar Richard Bergmann, die op tour nee is met The Harlem Globetrotters, ver telde in San Francisco: „Ik ben helemaal niet van plan een verzoek tot opheffing van mijn schorsing in te dienen. Mijn toer met dé Globetrotters eindigt pas op 21 april en dus is er geen kwestie van dat ik in Brighton kan spelen. En als mijn tournee afgelopen is dan vertrek ik naar Australië om uit te komen in een toernooi vqor beroepsspelers, dat veel lijkt op dat van de groep van Jack Kramer's tennis- circus. Rusland zal zich terugtrekken indien de Europese kampioenschappen tafeltennis in West-Berlijn gehouden worden, zo heeft Tass gemeld. In het bericht van Tass werd gezegd dat de Russen, die reeds tweemaal aan de kampioenschappen deelgenomen hadden, ook dit jaar weer zouden deelne men indien de kampioenschappen niet in Berlijn maar in een stad in de Bondsre publiek gehouden worden. De kampioen schappen zullen eind maart of begin april gehouden worden. Henk van der Grift heeft zich ook op de tweede dag van de wedstrijden om de Eli zabeth-beker in Hamar veruit superieur getoond aan zyn tegenstanders en met vlag en wimpel veroverde hij de beker, zonder op één afstand een nederlaag be hoeven te accepteren. Zelfs niet op de 5000 meter, waarin hy in zijn rit Rudi Lie- brechts tegenover zich had, zyn naaste concurrent en bovendien meer specialist op de lange afstand dan Van der Grift. Door een paar misslagen in het begin raakte Liebrechts al spoedig op Van der Grift achter, maar hij vocht moedig terug en slaagde erin de tien meter achterstand weg te werken. Hierby moest hy zich echter te veel forceren. Na zeven ronden kwam hij zodanig „vast" te zitten, dat hij geen partij meer kon bieden. Van der Grift zegevierde met ruime voorsprong, evenals op de 1500 me ter, al slaagde Rudi Liebrechts erin op deze afstand zijn persoonlijke record een halve seconde scherper te stellen: op 2 min. 16,1 sec. Evenals op de eerste dag woensdag werd onder bijna ideale omstandigheden gereden: helder weer, geen wind, slechts 2 graden vorst en een prima baan kwam Gerben Karstens met goede tijden van het ijs en verbeterde op alle afstanden zijn persoonlijke records. In het eindklasse ment bezet hij een zeer eervolle zesde plaats. Arie Zee herstelde zich woensdag goed en ofschoon hij in het eindklassement net niet over De Graaff heen kon komen, overtrof hij met zijn tijden op zowel de 1500 als de 5000 meter De Graaff toch ruimschoots. Cees Jan Kroon en Keer Broekman, twee „oudgedienden" van de kernploeg reikten niet hoog genoeg meer om zich onder de eerste zes te kunnen scharen. Vooral bij het eerste drietal, Van der Grift- Ofschoon de eindbeslissing ligt aan de technische commissie, zal naar alle waar schijnlijkheid de ploeg voor de Europese kampioenschappen, die op 3 en 4 februari in Oslo worden gehouden, bestaan uit Henk van der Grift, Rudi Liebrechts, Chris Meeuwisse en Arie Zee, met als reserve Wim de Graaff. De coach van de ploeg, de heer Klaas Schenk, die op het ogenblik in Hamar ver toeft, heeft deze ploeg aan de t.c. voor gesteld. Aangevuld met Gerben Karstens zal deze ploeg zo gjed als zeker ook ons land vertegenwoordigen in de landenwed- strijd tegen Finland op 10 en 11 februari in Helsinki. In de Finse hoofdstad zal worden be paald, welke rijders worden afgevaardigd naar de wereldkampioenschappen op 17 en 18 februari in Moskou, waaraan Neder land eveneens met een vier mans-ploeg mag deelnemen. Liebrechts-Meeuwisse, bleven zij ver ach ter. De resultaten waren: 1500 meter: 1. Henk van der Grift 2.14,4, 2. Rudi Liebrechts 2.16,1, 3. Chris Meeuwis se 2.19,2, 4. Arie Zee 2.22,2, 5. Gerben Kar stens 2.22,6, 6. Wim de Graaff 2.23,2, 7 Kees Broekman 2.24,9, 8. Cees Jan Kroon 2.25,0, 9. Klaas Renes 2.25,2, 10. Dick van Zanten 2.26,8. 5000 meter: E. Van der Grift 8.18.6, 2 Liebrechts 8.26.8, 3. Meeuwisse 8.30.1, Zee 8.34,0, 5. Karstens 8.41.0, 6. De Graaff 8.42.2, 7. Broekman 8.45.2, 8. Van Zanten 8.52.0, 9. Kroon 9.01.8, 10. Hilgeman 9.02.6, Het eindklassement luidt als volgt: 1 Van der Grift 185.343 pnt, 2. Liebrechts 189.230, 3. Meeuwisse 190.677, 4. De Graaff 194.536, 5. Zee 194.833, 6. Karstens 195.636, 7. Kroon 198.090, 8. Broekman 198.570, 9 Van Zanten 201.100, 10. Hilgeman 201.910, OVRA heeft gisteravond in de volleybal competitie voor een verrassing gezorgd door tegen het Alkmaarse Octopus de voornaamste concurrent van HVS voor de bovenste plaats in de districts-overgangs- klasse B gelijk te spelen HVS zelf kwam ook in het veld en boekte een rui me zege op Smash '57. De dames van De Blinkert sloten zich bij deze goede resul taten niet aan. Van Octopus 2, dat toch niet meer zo sterk is als in de eerste helft van het seizoen, werd met groot verschil verloren. Het OVRA-team, dat zaterdag nogal te leurstelde door de uitwedstrijd tegen VCY met 3-1 te verliezen, heeft zich gisteravond aardig kunnen rehabiliteren. Van den Dool c.s. speelden beslist niet minder dan de Alkmaarders, die zonder de gebroeders Bloemberg in het veld kwamen, en als de zenuwen de thuisclub niet op enige beslis sende momenten parten hadden gespeeld had OVRA beide winstpunten kunnen ver overen. Zowel in de eerste als in de derde set hadden de ambtenaren, met Leyen, Raap Geus en Visser als goede afronders van de aanval, voortdurend een kleine voor' sprong. Beide malen echter werden zwak ke momenten aan het eind van deze sets er oorzaak van, dat de winst naar de koel- bloedigere Alkmaarders ging. De tweede set echter werd verdiend met ruim verschil door de Haarlemmers gewom nen en in de vierde set slaagden zij er zelfs in een achterstand van 5 punten weg te werken; van 4-9. Tot 13-13 hielden de partijen elkaar toen in evenwicht en dit maal speelde de nervositeit gelukkig geen rol, zodat OVRA een verdiend winstpunt veilig kon stellen (11-15, 15-8, 13-15, 15-13). HVS had maar weer drie sets nodig voor de ontmoeting tegen Smash '57. Deze Haarlemse club beschikt over de juiste wedstrijd-mentaliteit. Vaak wordt het spel van de sterkere ploeg zichtbaar beïnvloed door het zwakke tegenspel en komt de winst daardoor zelfs in gevaar. Bij het HVS-team valt in dergelijke wedstrijden echter weinig of niets van verslapping te bespeuren; de aanvallen worden goed op gebouwd en fel afgewerkt, waarbij zich gisteravond Noort, Van Duyn, Prins en Koning onderscheidden. In een half uur boekte HVS een 15-6, 15-13, 15-9 zege. De dames van De Blinkert stelden an dermaal teleur. Octopus 2 behoort zeker niet meer tot de sterkere overgangsklasse- ploegen, maar bleek toch goed genoeg om de groen-witten een gedecideerde 6-15, 7-15, 8-15 nederlaag toe te brengen. Ook die Raeckse 2 kon in Den Helder dit maal geen succes boeken; van HCSC werd met 3-1 verloren. De enige eerste-klasse ontmoeting van gisteravond leverde weinig spanning op. De meisjes van Vesmia bleken te sterk voor Gios (15-7, 15-6, 15-5). De heren, die district West I (Noordhol land zonder Amsterdam en 't Gooi) oij het op 3 februari in het Krelagehuis te houden 9-districten-toernooi zullen verte genwoordigen, speelden gisteravond een oefenwedstrijd tegen het Zaanse Molen wiek. Helaas ontbraken de HVS'ër Oud en de Octopusspeler Bloemberg maar wij kregen desondanks de indruk, dat de dis tricts technische commissie een goede keus heeft gedaan. De Noordhollandse teams zijn als volgt samengesteld: dames J. van Calmthout, C. van Eeden-van der Haar en H. Wit kamp (Die Raeckse), L. Jansen HBC), M. Reyling (Molenwiek), D. Sluis (TOG), N. Tijssen (HCSC) en H. Loots (Madjoe); heren J. Admiraal (Smash'57), W. Bloem berg (Octopus), N. van Duyn, J. Oud en R. Noort (HVS), J. Terpstra (Rapide), G. Verheem (Die Raeckse) en G. Verhalle (Zeemacht). De uitslagen luidden: Dames: De Blin- kert-Octopus 2 0-3; Vesmia-Gios 3-0; De Blinkert 3-Vesmia 2 3-0; De Blinkert 4- FES 0-3; PSVH-Set Up 3 3-0; Triumph- PWN 2 3-0; DSS 2-OVRA 2 0-3; HVS 2- Set Up 4 3-0; HVS 2-Set Up 2 3-0; JBS 2- DSS 3 0-3; Alliance"22 3-Velox 2 2-2; OSS 2-De Blinkert 4 3-0; HBC 4-Spaarnestad 3-1; HBC 3-Spaarnestad 2-2. Heren: HVS-Smash 57 3-0; OVRA-Octo- pus 2-2; Set Up-CIOS 2 3-0;Set Up 2-PSVH 2 1-3; CIOS 3-Topscore 3-1; HSVC-FES 1-3; Alliance'22-HVS 3 0-3; OVRA 4-PW 3 3-0; OSS 2-FES 0-3. Haarlem is gisteravond kampioen ge worden in de eerste afdeling van de microkorf balcompetitie, die in de badmintonhal in Haarlem is gespeeld. Dat gebeurde in de wedstrijd tegen Watervliet (Velsen). De buitengewone ledenvergadering, die door het hoofdbestuur van de Nederlandse Basketbal Bond was uitgeschreven in ver band met de ontstane impasse in het dis trict Haarlem, heeft niet die resultaten opgeleverd, die door velen gehoopt, maar door weinigen verwacht werden. Vijf van de negen bestuursleden van het district Haarlem bleken niet bereid langer zitting te nemen, nadat in de vergadering nog maals duidelijk werd geconstateerd, dat het beleid van dit bestuur alle goedkeuring wegdroeg, maar tevens, dat de eis van het bondsbestuur de reglementen toe te passen ingewilligd moest worden. Of deze massale uittocht van bestuurs leden ernstige gevolgen voor het basketbal in Haarlem zal krijgen, is niet te zeggen. Het huidige bestuur heeft toegezegd haar werkzaamheden tot een, binnenkort, te houden ledenvergadering te blijven ver vullen. Onder voorzitterschap van bondsvoor zitter Storm is woensdagavond de voor het Haarlems basketbal uiterst belangrijke vergadering gehouden. Een aan het begin van dit seizoen geformeerd jeugdteam van Flamingo's was de aanleiding tot de ont stane impasse. Enkele verenigingen wei gerden hun juniorenteams tegen dat van Flamingo's samengesteld uit veelbe lovende spelers van deze clubs te laten spelen. Het districtsbestuur voelde voor deze houding en weigerde het junioren team van de Flamingo's. Hoewel deze maatregel door velen werd gewaardeerd op gevoelswaarde, was deze in strijd met de reglementen en er ontstond een conflict. Om tot een oplossing te komen schreef het bondsbestuur een buitengewone alge mene ledenvergadering voor het district Haarlem uit, waarin NBB-voorzitter Piet Storm met behulp van zijn medebestuurs' leden Perels en Noë op zeer tactische wijze trachtte te redden, wat er te redden viel, Na een langdurige vergadering, de ver standige woorden van de heren Kwakke steyn (Antilopen), Oosterhof (HCK), Blok (Exercitia) en Hoos (SC Haarlem) ten spijt, bleek de kloof niet te overbruggen Vijf van de negen bestuurders bleken niet bereid de reglementen na te leven. Slechts de heer Dingshoff gaf gehoor aan de op roep van voorzitter Storm om aan te blij ven tot het einde van.het seizoen. De heren Noë en Busé hadden zich reeds gekeerd tegen de houding van hun medebestuur ders. Een oplossing werd dus niet verkregen De Flamingo-jeugdploeg gaat spelen. Twee verenigingen zijn niet bereid hun jeugd team tegen de Flamingo's in te zetten, welke gevolgen dit zal hebben voor deze clubs is (nog) niet te overzien. Hoe de organisatie in het district Haarlem gaat verlopen, als over enkele weken meer dan de helft van het districtsbestuur aftreedt, zal nog moeten blijken. Hopelijk brengt de binnenkort te houden districtsvergadering uitkomst. Het Nederlands hockeyelftal heeft tij dens zijn tournee door India, in aansluiting op het landentoernooi in Ahmedabad, woensdag in Bhopal een wedstrijd ge speeld tegen het provinciale elftal van Madhya Paradesh. De uitslag was 00. In de sporttoto van zondag had zich zoals gemeld, woensdag op het bondsbureau van de KNVB één deelnemer gemeld met 13 juiste uitslagen. Het totaalbedrag voor de eerste prijs bedraagt 137.023,15, waarvan dus ƒ50.000,aan de winnaar wordt uit gekeerd. Voor de tweede prijs, ten bedrage van 152.939,52 74.739,90 en 78.199,62 als rest van de eerste prijs) kwamen 40 mel dingen binnen. De extra-prijs voor de vijf gelijke spelen van 37.369,95 zal onder 2102 toto-enthou siasten moeten worden verdeeld Advertentie In een woensdag in Den Haag gespeelde vriendschappelijke ijshockeywedstrijd heeft HYS HOKY met 42 gewonnen van de Canadian Raiders, een Canadese legerploeg uit Duitsland. De tussenstanden van deze door ongeveer 3.000 toeschouwers bijge woonde ontmoeting waren 2—2, 10 en

IJmuider Courant | 1962 | | pagina 15