Dames van HBC verspeelden een punt Nederlandse ploeg, nu met 1-0 Wederom versloegen Indiërs iOSRAM Zweedse ploeg voor titelstrijd in Oslo Dames Blue Stars versloegen „Rest" Mary Kok naar Spanje Schaaktoernooi in Stockholm Ruim 22.000 toeschouwers zagen in Lucknow uiterst spannende match Gekapseisd Britse cricketbalmakers in staking gegaan Militair elftal "Brieven aan clc redactie Krans Eva Foeldi in Praag verslagen Skititelstrijd in gevaar Twee Nederlanders in titelstrijd Groot kampioen Het Oosten blijft in de kopgroep DINSDAG 30 JANUARI 1962 13 lampen Zwaar Zelfde spelbeeld Winterserie ,,Jan Passtoors" 6 tot 8 weken MODERN MAATCOSTUUM v.a. 195.— Voetbal Loting vijfde ronde van de F.A.-beker „Wolves" kopen in Visa van Oostduitsers zijn geweigerd Kijk Uit (Umuiden) volop in de zorgen vaarivi^iiïiadi-rfa:-^ De Zweedse ploeg voor de Europese kampioenschappen schaatsenrijden, die zaterdag en zondag in Oslo plaatsvinden, bestaat uit de rijders Ivar Nilsson, Goeran Slott, Johnny Nilsson, Hans Wilhelmsson en Uno Borgengaard. Reserve is Kjell Backman. Als voorbereiding voor de binnenkort te spelen dames-landenwedstrijd Nederland- België is maandagavond in de Apollohal in Amsterdam een wedstrijd gehouden tus- The Blue Stars en de Rest van Neder land. ,De Stars, die overigens in de basis opstelling met de dames Koper, Renout, Remeijer, Knoop en Els de Groot ook de basisploeg van Nederland hebben, wonnen de ontmoeting met 68-47. De ruststand was 28-21. De HBC-dames, die nog steeds de rang lijst in de volleybalovergangsklasse aan voeren, hebben het vrijdag in eigen zaal niet tot een overwinning kunnen brengen. Het team van Loes Jansen begon goed tegen het Zaanse Molenwiek en won de eerste set met 157, maar de volgende sets gingen met ruim verschil verloren (615 en 915). In de vierde set konden de Heemsteedse dames met het kleinst mo gelijke verschil tenminste één winstpunt veilig stellen: 1614. De leiders in de heren-overgangsklasse B, HVS, maakten geen fout. In Koog aan de Zaan werd van Sportief met 515, 2 15, 1510 en 615 gewonnen. Woensdagavond komen de drie ploegen van Die Raeckse, die boven het Afdelings- verband spelen, binnen de lijnen. Voor de hoofdklasse-competitie ontvangt het eerste damesteam het Hoomse TOG. Ondanks het feit, dat de Haarlemsen vorige week wat De volleybalcompetitie teleurstelden door met 31 van het Am sterdamse Armada te verliezen, verwach ten wij een zege van de thuisclub. Het tweede dames-zestal moet het op nemen tegen stadgenoot De Blinkert en ook in dit geval heeft de rood-witte club de beste kansen. De heren van Die Raeck se tenslotte moeten in staat zijn beide winstpunten te behalen op het Bever wij kse Typhoon. Het programma luidt: Dames, hoofd klasse: Die RaeckseTOG (8 uur); Over gangsklasse: Die Raeckse 2De Blinkert (9 uur); tweede en vierde klasse: Alliance PWN, Set Up 4—Gios 3, De Blinkert 3— JBS, DSS—Vesmia 2, HVS 2—Gios 4. Heren, overgangsklasse: Die Raeckse Typhoon (8 uur); tweede en derde klasse: Alliance 2CIOS 2, RipperdaWIK, Set Up—OVRA 2, PSVH—DSS, Velox—PWN 2, CIOS 3Die Raeckse 5, CIOS 3Triumph, FES—Alliance '22, HVS 3—OVRA 4, VVCL Alliance '22 2, FES 2De Blinkert 2. Zwemmen Niet de trainster van de zwemclub 't Gooi, Riet Rosier, maar de Hilversumse zwemster Mary Kok, die thans trainster is van de Zeister Zwemclub, zal de Spaan se zwemvereniging „Natacion" in Manre- se bij Barcelona gaan trainen. Mary ver trekt zondag naar Spanje en zal daar vier maanden vertoeven. Daarna zal zij naar Amerika vertrekken om deel te nemen aan enkele zwemmaratons. Zij zal daar na weer naar de Spaanse club terugke ren. Maandagavond zijn in Stockholm de af gebroken partijen uit de eerste twee ron den van het interzonale FIDE-schaaktoer- nooi uitgespeeld. De resultaten waren: Eo ste ronde: Teschner (W. Did.)Fi scher (V.S.) remise; Benkoe (V.S.)Bis- guier ,(V.S.) 10; Aaron (Irdia)Barcza (Hong.) 01. Tweede ronde: Bisguier (V.S.)Aaron (India) 10; Fischer (V. S.)Benkoe (V.S.) remise; Pomar (Spanje)Teschner (W. Did.) 10; Gligoric (Joegosl.)Uhl- manr (O. Did.) remise; Schweber (Arg.) Bertok (Joegosl.) 10; Yanofski (Canada) Bolbochan (Arg.) 01; German (Brazi lië)—Filip (Tsj.sl.) 0—1; Cuellar (Colum bia)Korchnoi (Rusland) 10. Na twee ronden luidt de stand: 1./2. Cuellar en Filip, ieder 2 pnt.; 3. t./m. 8. Petrosian, Barcza, Bolbochan, Benkoe, Schweber en Uhlmann. Allen l'/t pnt. 9 t./m. 13. Portisch, Bisguier, Pomar, Fischer en Gligoric, allen 1 pnt. 14 t.m. 21. Stein, Bilek, German, Geiler, Korchnoi, Bertok, Teschner en Olafsson, allen Vi pnt. 22./23. Aaron en Yanofski, beiden 0 pnt. Het Nederlandse hockeyelftal heeft maandag in Lucknow de derde en laat ste interlandwedstrijd tegen India ge speeld. Ruim 22.000 toeschouwers heb ben een uiterst spannende strijd gezien met voor de rust een superieur India, maar vooral na de rust een sterk aan vallend Nederlands team, dat op de dooi de regen zware grasmat, soms het beste van het spel had. India zegevierde met klein verschil (1—0) door een doelpunt van middenvoor Darshan Singh, die na een solo scoorde. De rust ging in met een blanke stand. Voor Gerrit de Ruiter (DKS—Ensche de), de nationale doelman die in totaal 24 „caps" vergaarde, betekende deze interland waarin Nederland de tour nee door India afsloot de laatste wed strijd. Coach Piet Bromberg had evenals in de tweede wedstrijd tegen India het ac cent gelegd op de verdediging, terwijl het driemanschap Van Vroonhoven-Voigt en Krol de moeilijke taak van voorhoede kreeg opgedragen. Een moeilijke taak die in de eerste minuten van de wedstrijd een Nederlands overwicht te zien gaf waarin de onzen twee lange en twee cor ners mochten nemen, die echter door de uitstekende verdediging van India werden onderschept. Daarna was het India, dat met een serie voortreffelijke aanvallen, zich goede kansen schiep. Uit een van die aanvallen doelpuntte Gurdev, doch de tref fer werd afgekeurd. De verdediging had het in die periode uiterst zwaar, omdat de voorhoede ietwat vermoeid, het liet afweten. Steeds weer waren het de prachtig op elkaar inge speelde backs van Gooswilligen en Leem huis die de doorstoten konden opvangen. Slechts eenmaal kwam kanon Printiphal tot een keihard schot, dat echter door Gerrit de Ruiter op prachtige wijze werd gestopt. Ook de lange corner die door Dar shan Sing werd ingeschoten, verwerkte onze nationale doelman keurig. In de laat ste vijf minuten voor de rust vierden de Indiërs de teugels en dat kostte hun bij na een achterstand. Krol, die de bal uit een goede combinatie tussen Van Vroon hoven en Voigt kreeg aangespeeld, schoot verrassend en hard in, doch doelman Ga- jender Singh hield de bal er schitterend uit. Ook na de rust zag men hetzelfde spel beeld. De lange Nederlandse verdedigers vingen steeds weer de door het midden gespeelde ballen op en het was soms on begrijpelijk dat de middenlinie van India steeds maar weer de bal aan de stick opbracht, inplaats van met lange passes de voorhoede te voeden. Het was èen In Garmisch werden de wereldkam pioenschappen bobslee gehouden. Op een van de trainimgsdagen maakte een fotograaf deze foto van de vier mansslee Oostenrijk 1, die in volle vaart by het nemen van de Bayern- bocht kapseisde. Hierbij werd een van de mannen, de bestuurder Thorn, gewand. gelukkige omstandigheid voor onze land genoten die zich daardoor steeds weer op tijd konden opstellen. Het birinentrio van India probeerde het met solo's, waarvan een zo'n poging, toen Darshan Singh tot de kooi van Gerrit de Ruiter doordrong, resulteerde in het eni ge toegekende doelpunt van de wedstrijd. De hard ingeslagen bal was voor De Rui ter onhoudbaar (1-0). Prachtig reageerde het Nederlandse team, dat nog veerkracht genoeg had om terug te slaan. De ene aanval na de an dere werd opgezet en er waren zelfs pe rioden van Nederlands overwicht toen Krol de Indiase doelman probeerde te verschalken, maar vlak naast pushte,waar na Van Gooswilligen helemaal naar voren gekomen de lange corner juist over het doel sloeg. India, verrast door deze uitvallen, kwam terug en scoorde nog tweemaal, doch deze goals werden voor buitenspel afgekeurd. Het was een goede wedstrijd van het Nederlandse team, dat een gelijkspel verdiende. De opstelling zag er als volgt uit: De Ruiter; Leemhuis en Van Gooswilligen; Fokker, Fiolet en Herbers; Van Vroonho ven, Overdijkink, Voigt, Van 't Hooft en Krol. Het is misschien symbolisch voor de al gemene toestand in Engeland, dat er maan dag ook een staking is uitgebroken onder de makers van cricketballen, die deze voor de Britten heilige sport in gevaar brengt. Ér zijn nog slechts 100 vaklieden die in staat zijn de eerste kwaliteit cricketballen te maken, die voor testmatches en door de belangrijke clubs worden gebruikt. Deze cricketballen kosten ongeveer 90 gulden per stuk. De vrees bestaat nu dat, indien de loonsverhoging, die de vaklieden vra gen, wordt toegestaan, vele clubs de ballen van extra goede kwaliteit niet meer zullen kunnen betalen. De derde tocht van de winterserie, ge organiseerd door de wandelsportvereniging „Jan Pastoors' wordt gehouden op zaterdag 3 en zondag 4 februari. Traditiegetrouw is het dit weekeinde een puzzel-tocht over afstanden van (zaterdag) 10 km. en zondag 10 en 15 km. De start is vanuit het „Kader vormingscentrum" aan het Houtmanpad in Haarlem-West, zaterdag tussen 14 en 14.45 uur, zondag tussen 11.3012.30 uur. Advertentie hebben wij nodig voor het maken van een Wij zijn nog 12 weken voor Pasen. Wacht niet te lang Gen. Cronjéstraat 40-44 - Telefoon 54679 Haarlem Kouaté (links) en Baba Sy, twee dam mers die zich de afgelopen maanden een enorme populariteit hebben ver- worvcm in Nederland, zijn maandag naar hun geboorteland Senegal teruggekeerd. Maandag is in Londen de loting verricht voor de vijfde ronde van het toernooi om de FA beker. Het resultaat was: Manches ter United of ArsenalSheffield Wednes day, LiverpoolPreston' North End of Weymouth, West Bromwich AlbionTot tenham Hotspur, Burnley of Leyton Orient—Everton, Sheffield, UndtsdNor wich of Ipswich Town. Blackburn Rovers Shrev^sbury of Middlesbrough, Astofl Villa Charlton Athletic, Fulham of Walsall Sunderland of Port Vale. De wedstrijden zullen worden gespeeld op zaterdag 17 februari. Voor de vierde ronde van het toernooi om de Engelse voetbalbeker is maandag in Preston de ontmoeting Preston North EndWeymouth gespeeld. De gastheren wonnen de wedstrijd, die zaterdag j.l. na 14 minuten wegens mist moest worden gestaakt, met 20. Wolverhampton Wanderers heeft 30.000 pond sterling neergeteld voor Chris Crowe van Blackburn Rovers. Verleden week heeft de club de Noordierse Peter McPar- land van Aston Villa aangekocht voor 25.000 pond. Het militair elftal, dat woensdagavond op het VUC-terrein in Den Haag tegen DHC speelt, is als volgt samengesteld: Doel: Van de Merwe (NAC). Achter: Fafie (Feijenoord), Smit (Ajax). Midden: Meijers (Sparta), Pronk (Ajax) en schrijvers (NAC). Voor: Uitermerkt (Willem II), Vesters (Ajax), Visschers (NAC), Senders (Willem II), Buhler (MVV). Reserves: Hoogveen ('t Gooi), Mul (NAC), Weber (DOS), v. d. Laak (NOAD). Basketbal (Verkort weergegeven) Onsportief. Het derde doelpunt van AGOVV in de wedstrijd tegen Haarlem werd gescoord nadat de bal zeker 40 centi meter achter de achterlijn was geweest. Met mij hebben tientallen toeschouwers dat geconstateerd. De scheidsrechter, die op het middenveld stond, en de grensrech ter, die op zeker veertig meter afstand van de bewuste plek was, konden het niet zien. Er ontstond uit deze aanval een doelpunt, maar de linksbuiten die de bal had voor gezet ging niet naar de scheidsrechter om te vertellen dat de bal achter de lijn was geweest. Dat vind ik zeer onsportief, ondanks het feit dat er zulke grote belan gen op het spel staan en voetbal een spel om de dubbeltjes is geworden. SEVERIJNSE, HAARLEM. (Zolang er sport bedreven wordt en zal worden, zullen er onsportieve lieden blij ven rondlopen. Als de betrokken speler of een van zijn clubgenoten inderdaad gezien heeft dat de bal achter de lijn is geweest, is hij niets anders dan een bijzonder a-sportief persoon, die zijn trekken nog wel eens thuis zal krijgen. - Sportred.). Schaken Tafeltennis De internationale tafeltenniskampioen schappen van Tsj'echoslowakije in Praag zijn geëindigd met drie Hongaarse en twee Roemeense overwinningen. Het heren en kelspel was voor de Europese kampioen Zoltan Berczik (Hong.), die in de finale met 2112, 1621, 2118, 2321 won van de Zweed Hals Alser. Een verrassing leverde de dames enkel spelfinale op. Daarin won de Roemeense Maria Alexandru van de Europese kam pioene Eva Foeldi (Hong.) met de cijfers M'~21—14, 18—21, 21—13. Het heren- dubbelspel was voor de Hongaarse combi- natie Berczik-Peterfy. Zij zegevierden in de eindstrijd met 2321, 2118. 1021, 2117 over de Tsjechen Andreadis-Miko. De finale van het gemengd dubbelspel was een geheel Hongaarse aangelegenheid, waarin Hevesi/Fahazi met 2118 2114 1721 2113 wonnen van hun landgeno ten Lukacz'Berczik. De Roemeense dames Alexandru/Pitica tenslotte zegevierden in de eindstrijd van het damesdubbelspel met 18—21, 21—19, 12—21. 21—12 25—23 over de Britse Diana Rowe en de Tsjechische Li- buse Uhrova. 2e klasse C: Castrieum 8 Santpoort 2 5 Zandvoort S Bloemend. 2 2 HWP 2 VHS 3 2 4e klasse D: SSCH 4—8 't Oosten 3 4—8 2e klasse D: Aalsmeer 8 Hoofddorp 6 De Torens 4 De Uil 4 KSC 1 Het Oosten 2 1 HWP 3 4—8 Oude Slot 4-4 Kiik Uit 5 5—4 4e klasse C: Kijk Uit 4 4—8 Weenink 3 48 Lasker 45 't Oosten 4 4—4 Castric. 3 53 Driehuis 2 3—0 Assend. 2 4—0 Aalsmeer 3 54 Hoofdd. 2 4—2 KSC 2 4—0 Advertentie De Italiaanse sprinter En zo Sacchi stond maandag op het punt zijn toin- naarskrans in ontva/ngst te nemen, toen zijn Australische tegenstander John Tresidder naar voren sprong, de krans greep en een ereronde reed. Wild zwaaiend met de krans maakte Tresidder zijn rondje terwijl Sacchi druk gebarend aan de kant stond. Toen een baancommissaris naar Tresidder toeging, gooide deze de bloemen op de grond. De moeilijkheden waren reeds in de eerste serie begonnen. Die moest name lijk tweemaal overgereden worden. Eerst was Sacchi gevallen en vervolgens had zijn verzorger hem tegengehouden om Tresidder te dwingen de kop te nemen. Tresidder won tenslotte de eerste rit, maar Sacchi werd winnaar van de tweede. In de belle ging Tresidder als eerste over de finish, maar hij werd gedis kwalificeerd wegens hinderen van Sacchi. Het is zeer de vraag of de wereldkam pioenschappen ski alpine nummers inder daad van 10 tot 18 februari in Chamonix (Franse Alpen) zullen worden gehouden. De Franse autoriteiten hebben namelijk vist geweigerd aan de Oostduitse skiërs, die voor de wedstrijden zijn ingeschreven. Mare Hodler, de Zwitsers .president van de Internationale Ski Federatie (FIS), heeft na telefonisch overleg met de Zweed Sigge Bergman, secretaris-generaal van de FIS, een spoedvergadering van het da gelijks bestuur van de internationale fe deratie uitgeschreven, die zondag in Bern zal worden gehouden. De kampioenschappen zijn ernstig in ge vaar, zo verklaarde Mare Hodler maan dag in Bern. In het wedstrijdreglement van de FIS staat namelijk dat elk land dat aan deze wedstrijden wil deelnemen daartoe in de gelegenheid moet worden gesteld. Nederland heeft ingeschreven voor de wereldkampioenschappen skiën, die van 10 tot en met 18 februari in Chamonix wor den gehouden. Ons land zal vertegenwoor digd worden door de Nederlandse kam pioen Peter Lukowsky en Pieter Kerdel, beiden uit Wassenaar. Pieter Kerdel heeft weliswaar onlangs een knieblessure opgelopen, maar het ziet ernaar uit, dat hij op tijd hersteld zal zijn. Het is voorts de bedoeling van de Nederlandse Ski Vereniging voor deze kampioenschappen een Franse trainer te engageren, die beide Nederlanders terzij de kan staan. De NSV zal in Chamonix vertegenwoor digd worden door haar voorzitter, mr. F. Donv. De Russische schaatsenrijdster Inga Voronina heeft op de Russische kam pioenschappen, die op de wonder haan van Alma Ata zijn gehouden, de wereldrecords dames op de 500, 1500 en 3000 meter verbeterd en ook het wereldrecord over vier afstanden scherper gesteld. Op de foto ziet men haar in actie op de 500 meter. (Radiofoto) Het "erste tiental van de Haarlemse schaakclub Het Oosten is erin geslaagd zich te handhaven in de kopgroep van de tweede klasse B van de KNSB-competitie. In Leiden wonnen de Haarlemmers over tuigend van de Philidor-reserves: 2'AVA. Het IJmuider Kijk Uit, dat gelijkertijd tegen het eerste tiental van Philidor uit kwam. had hel heel wat moeilijker het geen in de 73 nederlaag duidelijk tot uitdrukking is gekomen. Kunnen Van Kampen c.s. nu dus een ernstige poging in het werk stellen het kampioenschap te veroveren, de IJmuidenaren zitten volop in de zorgen. Vier wedstrijden achtereen verloren in een groep van acht verenigin gen waarvan er twee automatisch zullen degraderen biedt weinig vooruitzichten op een gunstige afloop. Weliswaar heeft men nu de topploegen Philidor, Het Oosten en De Pion gehad, maar men zal toch beslist de resterende wedstrijden moeten winnen om de degra- datiedans te kunnen ontlopen. Het Oosten maakt zonder meer een goede kans op de titel. De zwaarste wedstrijd zal ongetwij feld tegen Philidor 1 zijn dat echter ook nog tegen De Pion moet aantreden. Het Oosten moet dan bovendien nog aantreden tegen Watergraafsmeer en Zaandam, twee ploegen van middelmatige kracht. Zaan dam verloor ditmaal met grote cijfers, 2V2IV2 van De Pion terwijl Watergraafs meer met slechts gering verschil, 5V2i'/z over V.V.G.A. 2 zegevierde. Als gevolg van al deze resultaten is nu de volgende ranglijst ontstaan: 1. Philidor 4 4 0 0 8 27 —13 2. Het Oosten 4 3 0 1 6 24 —16 3. De Pion 4 3 0 1 6 23Vi—16'/2 4. Watergr.meer 4 2 0 2 4 19 21 5.-6. VVGA 2 4 1 1 2 3 19 —21 Zaandam 4 1 1 2 3 19 —21 7. Philidor 2 4 1 0 3 2 15 V2—24 V2 8. Kijk Uit 4 0 0 4 0 13 —27 In de vijfde ronde worden gespeeld de wedstrijden: VVGA 2Philidor 2; Kijk Uit Watergraafsmeer; De PionPhilidor 1 en Het OostenZaandam. In de competitie van de NHSB werd in de overgangsklasse het duel VHS 2 Heemstede met 4V25^2 ten gunste van de gasten beslist. Door dit resultaat is plotseling weer spanning ontstaan. Zou Heemstede namelijk de laatste wedstrijd tegen het sterk favoriete Alkmaarse VVV bij verrassing weten te winnen, dan is zij kampioen. Onderaan heeft Rolland weer wat hoop gekregen nu VHS 2 in theorie nog te bereiken is. Het moet dan de laat ste wedstrijd van Pat Mat winnen, terwijl VHS 2 in Noord-Scharwoude tegen Schaakmat ten onder zou moeten gaan. Bij de eersteklassers heeft in afdeling B de schaakclub Bloemendaal het aangete kend beroep tegen Pat Mat 2 gewonnen. De 55 uitslag werd hierdoor 5V2iVz in het voordeel van Bloemendaal. De scha kers uit de Donkerelaan zijn nu in veilig heid. De Pat Mat-reserves daarentegen staan op de drempel van de tweede klasse. In de laigêre afdelingen vlèleri weinig opvallen de uitslagen te noteren. De uitslagen van de gespeelde wedstrijden zijn: K.N.S.B. 2e lel. B: Zaandam—De Pion Watergraafsmeer VVGA 2 5'/*4Philidor 2 Het Oosten (1. A. Smit—J. J. van Kampen 0I; 2. mr. A. J Mulder—P. Roubos remise; 3. E. Ketting-T. Slagt 0—1; 4. A. Geijer—J. Wolff 01; 5. Ph. Piket—C. Hoving 10; 6. A. v. d. BergA. Herfst 10; 7. dr. C. de VroedtH. C. Honsbeek 0—1; 8. G Verlind—S. Herfst 0—1; 9. J. KoetC. Koster 0—1; 10. G HorteniusL. Kensen 0—1) 2V»-7Vi; Philidor 1—Kijk Uit (1. R. A. G. de GraafK. Steijn 01: 2 A Barkema —F. J Walda 1—0; 3. J. Piket—J. Blok 1—0; 4. drs. P. SelierTj. de Jong remise; 5. P. J. Pree- nen ir. W. J. G. Mees 10; 6 M. D. Etmans T. A. Langedijk 1—0; 7 C. C. Berg—J. van Pelt remise; 8 C. H v. d. BoschA. B Kistemaker 0—1; 9. A. J. W. KohlbeckH. van Nieuwen- huizen 1—0; 10 W. F. SchussC. J. Gordijn 1—0) 7—3. N.H.S.B. Overgangsklasse; VHS 2Heemstede 4Vt5 Vt. Ie klasse B: WeeninkBloemendaal 64: BloemendaalPat Mat 2 5Vt4'/2 (na aan getekend beroep). 1 A: VVV 2Oppositie 2Vj7Vt. 2e klasse B: Edam Caïssa 2 6V23V/2. 2e klasse D; Het Oosten 2 KSC 55 (na aangetekend beroep). 3e klasse B: Zaandam 3Purmerend 2 5Vt—41/!. 4e klasse D: Hoofddorp 2HWP 3 niet gespeeld; Aalsmeer 3-Kiik Uit 5 4V»5»/?. Enkele standen zien er als volgt uit: Overg.klasse: le klasse A: le klasse B: VVV 8 Schaaklust 7 Kijk Uit 2 3—6 Heemstede 7 Zaanstr.-N. 6 Heemst. 2 3—4 Pat Mat 4 Zaandam 2 5 Bloemend. 44 Schaakmat 3 Oopositie 3 Santpoort 44 VHS 2 2 MSC 2 Weenink 4—3 Rolland 0 VVV 2 1 Pat Mat 2 4—1

IJmuider Courant | 1962 | | pagina 13