Nationale turnersploeg bleef Belgen verrassend ver voor Pruys en Kaaks trokken zich op aan peil van ouderen Neder land-B elgië cijfers Tottenham demonstreerde zijn grote macht, maar veel zal het de ploeg niet meer baten Cambridge won de Boat-race Europese titels tafeltennis voor Agnes Simon en Zweed Hans Alser HFC kan na zege niets meer gebeuren Eén Duitse ploeg naar Belgrado Pender heroverde de wereldtitel middengewicht NEDERLAND-ITALIË MAANDAG 9 APRIL 1962 10 Geremd Oostenrijkers versloegen Ierland in Dublin met 3-2 Zweedse voetballers versloegen Tsjechen Nederlandse scheids rechters naar het buitenland WËÊÈÊÊSÊ: Lange afstandkampioen schap van de Amstel Benny Paret begraven 'ïtf „Het herenturnen gaat niet zo best in Nederland" dat was vele malen de in mineur gestelde ondertoon van onze verslagen van de herenturmvedstrijden in het lopende seizoen. Des te groter is de blijdschap dat zaterdagavond in Alblas- serdams „Dorpshuis" een Nederlandse turnploeg weer eens flink van zich heeft kunnen afbijten. Hoewel het hier uiteraard om een kleine top van een groter geheel gaat, en onze zwartkijken) van afgelopen najaar meer het deelnemerskoor aan districtswedstrijden en kampioenschappen betrof, is het prettig te kunnen waarnemen dat er met dit topje tenminste resultaten geboekt worden. De opzet van de training, zoals deze momenteel is, blijkt dus juist te zün. Elke toeschouwer heeft de eenheid van stijl kunnen zien. die slechts groeien kan uit een degeljjk voorafgaande lichaams- en bewegingsscholing, uitgaand van ritmische prin cipes. De vooral ten opzichte van de Belgen rijkere inhoud van de oefeningen wordt logisch en begrijpelijk uit dit betere bewegen kunnen verklaard. De Belgen zullen zich ernstig op hun vóórsoholing dienen te beraden, willen zij een opgaande lijn in hun werk gaan krijgen met het bewegingsbeeld dat zij nu vertonen zullen zij niet veel vooruit kunnen komen. Nadat in de middag reeds het springen was verwerkt, begonnen onze landgenoten de avondwedstrijd met een geringe voor sprong, aan ringen. Naast een prachtige beurs van Kees Pruys noleerden wc een onzekere Jaegers, een indruk die helaas bij verdere onderdelen bevestigd werd. On ze ploeg toonde overigens een verheugen de eenheid: echt zwakke punten zagen we niet, wat zeggen wil dat de jongsten, Pruys en Kaaks, zich keurig hebben opgetrokken aan het werk van de oudsten. Bij de Belgen kwamen wel twee zwak ke plekken aan het licht' zowel invaller j Springael als Trapani zullen nog veel training en routine nodig hebben. Dat er aan de ringen nog slechts weinig punten- verschil optrad tussen de beide ploegen is verklaarbaar wanneer men de aard van de bewegingen aan dit toestel beschouwt, in vergelijking bijvoorbeeld met het vol gende onderdeel, de vrije oefeningen. De Belgen waren angstig, geremd zelfs in hun bewegingen. Ze wisten zich op de 12 bij 12 meter geen overtuigende houding te geven en zochten vaak tevergeefs naar een middel, zich mannelijk-gracieus over de werkruimte te bewegen. Wat chroni sche bloedarmoede voor een zieke is, be tekende deze bewegingsarmoede en gebrek aan ruimtelijk gevoel voor de Belgische turners. Het is voor ons een sterke aan wijzing dat er iets hapert in het systeem van jureren, dat dit duidelijk waarneem bare verschil nauwelijks tot uiting kwam in de punten van de partijen. Een uiteinde lijke meerderheid van 1,05 punt over zes man is ronduit lachwekkend. Daarvoor was Hous te stram, Trapani te voorzich tig en Ghesquière te nerveus. Hoe het bestaat dat deze laatste turner zich kampioen van België mag noemen is één van de grootste mirakels die we in de laatste jaren hebben mogen aanschou wen. Normale nervositeit is bij elke sport man te vinden, maar van Chesquières werk kreeg de toeschouwer op z'n minst genomen „de zenuwe"! Van de ene on voltooide houding vluchtend in een vol gend bibberend standje, en dan halfaar- zelend, ja-nee-ja-nee toch maar niet- is toch geen 9,15 waard! Genoten hebben we hierna van van de Sande, Blits en Jaegers, terwijl de ande re drie landgenoten zeker niet onverdien stelijk werkten. De beoordeling van Henk Kaaks leek ons erg laag de jury zal tegenover dynamiek en ritme in zijn oe fening wel niet eenstemmig zijn geweest in zijn opvatting! Halverwege de strijd j leidde Nederland met 138,60 tegen België 136,40 punt. Kon in deze drie onderdelen de jury nog met de mantel der liefde veel onge lijkheid bedekken paardvoltigeren was rekturnen de avond. Een onwillige hand deed Sallé helaas midden in zijn goede beurt afspringen, maar verder ging dit onderdeel voor Nederland naar wens. De zware onderdelen van Van de Saqde's oefening liggen net aan de rand van zijn capaciteiten, waardoor hij er niet z'n glanzend geheel van kan maken als wen selijk zou zijn, iets wat Jaegers wel luk te. Gelukkig zonder onzekerheidjes. De te kortkomingen die we na het bovenvermel de bij de Belgen gerust fundamenteel mo gen noemen, maakten hun rekwerk ietwat griezelig, omdat fouten hier vaak zulke zwiepende gevolgen hebben. Niettemin zijn alle pogingen tot een veilig einde gebracht, al scheelde het bij Trapani's salto ook maar een haar! Slechts Desmet en Van- daele kwamen tot acceptabele prestaties, tot uitdrukking komend in de stand: Bel gië 41,50 tegen Nederland 44,70 pt. Vooruitgang, zelfs flinke, bij Kaaks spe ciaal bij Pruys, bestendiging van de vorm en enige verbetering van het technisch peil bij de overigen, gezamenlijk een op gaande lijn in hun bewegingsstijl zie daar de basis van de uiteindelijke Neder landse overwinning met 272,10 tegen 260,30 pt. Het individuele eindklassement van de land en België zag èr«als volgt uit: sprong ringen 1. Jaegers (N) 9,70 9,15 2. Van der Sandê (N) 9,55 8.95 3. Desmet (B) 9,55 9,15 4. Van Daele (B) 9,50 9,25 5. Blits (N) 9,40 9,05 6. Pruys (N) 9,60 9,30 7. Kaaks (N) 9,55 8,60 8. Hous (B)9.45 8,85 9. Sallé (N)9,40 8,90 10. Ghesquiere (B)9.50 9,20 11. Trapani (B) 9,40 8.15 12. Springael (B) 9,10 8,00 landenwedstrijd turnen tussen Neder- vr. oei. 9,40 9,25 9,30 9,15 9,25 8,85 8.70 8,25 8,40 9,15 8,55 7,60 paard 9,10 9,25 8,75 8,45 8,35 8,05 7,70 8.30 9,00 8,25 8,45 7,00 brug 9,20 9,00 8,75 8,50 9,10 8,20 8.80 8,40 8,95 7,45 8,55 8,00 rek 9,55 9,30 8,75 9,15 8,75 8.40 8,70 8,05 6,50 7,60 7,00 7,95 totaal 56,10 55,30 54,25 54,00 53,90 52,40 52,05 51,30 51,15 51,15 50,10 47,65 Op een door de regen zwaar geworden terrein heeft het Oostenrijkse voetbalteam zondag in Dublin voor 35.000 toeschou wers een 3-2 zege bevochten op de Ierse Vrijstaat. Toch maakten de Oostenrijkers geen al te sterke indruk. De aanvallers waagden slechts zelden een schot, met uit zondering van middenvoor Bur-k en het was dan ook deze speler, die zijn team een 1-0 voorsprong bezorgde.. Drie minuten na de rust kwam de Ieren op gelijke hoogte met hun tegenstanders door toedoen van midvoor Cantwell. Ne gen minuten later had Oostenrijk opnieuw een voorsprong, toen Lowry een schot van Buzek niet onder controle kon krijgen, waarvan Hirnschroft profiteerde. Voor de tweede maal kwam Ierland terug. Een schot van Cantwell trof de lat, maar links buiten Tuohy werkte de bal alsnog in het doel: 2-2. Ruim 25 minuten voor het einde werd een verdedigingsfout de Ieren fa taal. Hof kon ongehinderd oprukken en hoewel Lowry ver uitliep, was hij toch kansloos. Het Zweedse nationale voetbalteam heeft zaterdag in het Ullevistadion in Gotenburg met 3-1 gewonnen van Tsjechoslowakije. Bij de rust hadden de Zweden een 2-0 voor sprong. Het enige Tsjechische doelpunt werd vier minuten voor het einde van de wedstrijd door linksbuiten Pospichal ge scoord. De Nederlandse arbiter Leo Horn zal 11 april in Hamburg de interlandwedstrijd West-Duitsland—Uruguay leiden Hij zal worden geassisteerd door zijn landgenoten H. van der Veer en L. van Ravens. Voor de ontmoeting Tsjechoslowakije—Uruguay, 22 april in Praag, is de Nederlander Martens als scheidsrechter aangewezen. Grensrech ters zijn C. Arkenbout en J. M. Godding. het begin van het einde. Onverbiddelijk kwamen hier de Belgische bewegingsfouten aan het licht, zowel in het niet willen lopen van hun oefeningen als in het lo gischerwijze lagere niveau waarop hun beurten waren samengesteld. Desmet kwam nog het beste voor de dag met 8.75 pt., wat evenwel vergeleken met Joost Blits toch nog veel te hoog was De overige Belgen kwamen nog lager uit de bus, en ware het niet dat Kaaks hier- duidelijk moeilijkheden ontmoet, en Kees Pruys in een goede oefening kwam te zitten op het paard het verschil was nog groter ge weest. Jaap van de Sande behaalde met een prachtige oefening, die ook goed werd uitgevoerd het hoogste puntenaantal, ter wijl ook de beurt van Sallé genoemd moet worden. Jaegers had in een technisch heel knappe oefening weer enkele haperinge- tjes, die hem wat veel aftrek bezorgden. Stand na het opruimen van het paard: Nederland 182,35 en Belgie 178,60 pt. Onderdeel vijf. de brug. is "Oor Neder land hét stuk van de avond geworden. Alleen een onbegrijpelijke misser van Pruys in een verder mooie oefening had een tussenlanding met flinke korting tengevol ge de overige cijfers lagen tussen 8.80 en 9,20, een fraai resultaat! De leuke zweefkip van Kaaks, de zware beurt van van de Sande, Sallé prima op dreef even als Blits, met tenslotte Jaegers die van schrik over een subliem getimede salto rugwaarts een pirouette draaide tot hand stand dat was goed werk! De Belgen hadden minder goed werk, bovendien pech of was het geen onge luk? De vaak grove slordigheden in hun werk, bij de rekstok bijna tot een val lei dend, spreken ook hun eigen taal! Het KNGV behaalde hier 45,05 tegen de KNTB 42,20 pt. Zoals altijd besloot het spectaculaire mms» Op dit punt dat is bij Hammer - smith Bridge liggen de ploegen nog gelijk, maar verder in de race zal Cambridge (rechts) gemakkelijk gaan winnen. Advertentie Woensdag 11 april a.s. terrein Kon. H.F.C. Aanvang 18.00 u. Voor het lange afstand kampioenschap van de Amstel voor dames zijn vijftien ploegen ingeschreven. In de divisie achten zijn dit De Vliet 1, Willem II (1), Argo, De Hoop. De Amstel. Nautilus. ZZV. Wil lem II (2) en De Vliet II. De deelnemende dubbelvieren zijn: De Hunze. De Hoop, De Vliet, Naarden, Argo en DDS. Tottenham Hotspur, donderdag in een dramatische wedstrijd door Benfica uitge schakeld in de halve finales van de Euro- pabcker, heeft zaterdag in de Engelse Leaguecompetitie opnieuw zjjn kracht ge toond. In 'n bijzonder goede wedstrijd werd Sheffield Wednesday, negende op de rang lijst, met 4-0 verslagen. Invaller-midden voor Frank Saul was ditmaal de grote man. Jimmy Greaves, donderdag matig op dreef, scoorde er nu weer lustig op los. Doelpun ten van Saul en Greaves tweemaal gaven Tottenham al binnen 20 minuten een 3-0 voorsprong. Door deze overwinning zijn de Spurs een punt ingelopen op leider Burnley, die tegen Wolverhampton Wanderers gelijkspeelde (1-1). Illusies over de titel behoeft Totten- ham zich niet meer te maken. De ploeg staat namelijk zes punten achter en heeft bovendien nog een wedstrijd meer gespeeld dan Burnley. De leiders vergaarden in 34 ontmoetingen 48 punten. Ondanks het gelijke spel was het nog een goede dag voor Burnley, want Ipswich Town, de voornaamste concurrent voor de fel begeerde kampioenstitel, verloor met 5-0 van Manchester United. Ipswich staat thans met 48 punten uit 37 wedstrijden tweede. Tottenham heeft 42 punten. Onderaan de ranglijst kwam weinig ver andering Op hekkensluiter Chelsea na de ploeg speelde gelijk tegen Manchester City verloren de laagstgeplaatste teams. De voornaamste degradatiekandidaten blij ven Chelsea en Fulham, welke clubs res pectievelijk twee en drie punten achter stand op Cardiff City hebben. In de tweede divisie verspeelde Liverpool geheel onverwacht een punt tegen Hud- dersfield Town. Desondanks blijft de voor sprong van Liverpool nog indrukwekkend. De ploeg bezet de eerste plaats met 53 pun ten uit 36 wedstrijden. Leyton Orient staat met 48 punten uit 37 ontmoetingen tweede De uitslagen waren: eerste divisie Aston VillaBolton W. 3-0; Blackburn R.Ever- ton 1-1; BlackpoolFulham 2-1; Cardiff City- Leicester C. 0-4; ChelseaManches ter C. 1-1'; Manchester Un.Ipswith 5-0; Nottingham F.—Arsenal 0-1; Sheffield Un. West Bromwich 1-1; Tottenham Hotspur Sheffield Wedn. 4-0; Wolverh.Burnley 1-1; tweede divisie Brighton and Hove Leyton Orient 0-1; Bristol RoversNew castle Un. 2-1; BuryPreston N 2-1; Charlton AthleticPlymouth Argyle 3-1: Leeds Un.Middlesbr. 2-0: Liverpool Huddersfield T. 1-1; Norwich C.Walsall 3-1; Rotherham Un—Swansea Town 1-2; Stoke C.Luton T. 2-1; Sunderland Southampton 3-0. Na een drie en half uur durende be spreking tussen leden van de internatio nale atletiekfederatie (IAAF), de voorzit ter de markies van Exeter, de Brit Donald Pain, onze landgenoot ir. A. Paulean de Fransman J. Seurin, en vertegenwoordigers van de Oost- en Westduit.se atletiekbon- den is men zondag in Zürich overeenge komen met één gezamenlijke Duitse ploeg op de Europese atletiekkampioenschappen in Belgrado uit te komen. Het enige moeilijke punt dat overblijft is dat de selectiewedstrijden voor de Europese kampioenschappen tussen Oost en Westduitse atleten op neutraal terrein zullen moeten worden gehouden. In aan merking komen hiervoor de steden Zürich en Praag. Binnen veertien dagen zal een definitieve beslissing in het bezit van de voorzitter van de IAAF moeten zijn. De 108ste Boatrace tussen de ploegen van de universiteiten van Oxford en Cam bridge, zaterdag om de Theems gehouden over ongeveer 7 km tussen Putney en Mort- lake, is met een voorsprong van vijf leng ten gewonnen door Cambridge. Het was de 60ste maal. dat Cambridge zegevierd», 47 maal ging de overwinning naar Oxford en eenmaal (in 1877) eindigde de race onbeslist. De zege ging volkomen verdiend naar de lichtblauwen, die van start tot finish de leiding hebben gehad. Vooral nadat Hammersmith Bridge, na ruim twee kilo meter, was gepasseerd bleek dat Cambrid ge aanzienlijk doelmatiger roeide dan oe tegenstanders. Oxford kwam door ster ke wind tegen en de hoge golven in grote moeilijkheden. De ploeg roeide met een tempo van dertig, doch de slagen waren te kort om de boot een hoge snelheid te geven. Met prachtige lange slagen daar entegen won Cambridge meter na me ter, zodat halverwege de race al duidelijk was dat de zege de lichtblauwen niet meer kon ontgaan. Dit tot zeer grote vreugde van prinses Margaret en lord Snowden, die in 1950 als Tony Armstrong-Jones de Cambridge acht naar de overwinning stuur de. Alle wanhopige krachtsinspanning van de Oxford-acht ten spijt groeide het ver schil ook in de laatste kilometers. Na !9 min 44 sec. zelfs het ruwe water in aanmerking genomen een slechte tijd ging Cambridge zegevierend door de fi nish. Opnieuw had de orthodox roeiende Cambridge-acht gezegevierd over de ex perimenterende tegenstanders. De Amerikaan Paul Pender heeft zater dagavond in Boston de wereldtitel in het middengewicht heroverd op de Brit Terry Downes. Pender zegevierde op punten. Op 11 juli van vorig jaar onttroonde Downes de Amerikaan, die de strijd in de 9de ronde staakte, als wereldkampioen. Hoewel de beide jury-leden en arbiter Jimmy MacCarron Pender unaniem als winnaar aanwezen is het maar een be nauwde zege voor de 37-jarige gewezen brandweerman uit Brooklyn geworden. Mac Carron gaf Pender 144 ponten en diens tegenstander 143. De juryleden kwamen respectievelijk tot 145-143 en 146-141. Het zag er aanvankelijk bjzonder goed uit voor wereldkampioen Dcwnes. In de eerste vijf ronden beheerste de Brit het gevecht volkomen. Daarna kvam Pender geleidelijk beter op dreef. Langzaam maar zeker liep hij zijn aanzienlijke puntenach- terstand in. Toch was het voor vele van de bijna 8.000 toeschouwers een verras sing dat de zege naar de oud-kampioen ging. Downes verklaarde later, dat hij erop gerekend had tot winnaar te vorden uitge roepen. Sam Burns, zijn nanager, was verontwaardigd over de uitslag. Dat Pen- der heeft gewonnen is nog tct daaraantoe was zijn commentaar, het is echter be lachelijk. dat de jury en de scheidsrechter Pender eensgezind tot overwinnaar heb ben uitgeroepen. Zondag zijn de finales van de Euro pese kampioenschappen tafeltennis ge speeld. De titel in het damesenkelspel ging naar de voor Westduitsland uitkomen de ex-Hongaarse Agnes Simon. In de fi nale won zij in drie games (21-19, 21-15, 21-18) van de Engelse Dinae Rowe. In het damesdubbelspel was Agnes Si mon minder gelukkig. Zij en haar landge note Inge Harst werden in de eindstrijd met 15-21. 21-16, 21-16, 21-8 door de Engel se combinatie Diana Rowe - Mary Shan non vêrslagen. In de eerste game gaven HFC is in veiligheid. Vierduizend toe schouwers hebben zondagmiddag aan de kale Spanjaardslaan gezien hoe de Good Old via een overwinning van 2-1 op een voor staartclub OVVO onbereikbare plaats op de ranglijst kwam. Een duidelijk ver diende overwinning, bevochten in een bij zonder spannende wedstrijd die door scheidsrechter Vos voortreffelijk geleid werd. Het verliezende DCG zal nu de wedstrijd OVVOOSV moeten afwachten om te we ten of het al dan niet nog een beslissings wedstrijd moet spelen, hetgeen slechts hel geval zal zijn als de OVVO-ers een over winning kunnen boeken. Hoe dan ook, HFC is vrij van zorgen en kon zondagmiddag om kwart voor viei een ovationeel applaus in ontvangst nemen van een grote publieke schare die tot het laatste signaal van scheidsrechter Vos in onzekerheid had verkeerd over het resul taat. Want spanning was er genoeg in de ze match, waarin DCG aan een gelijkspel voldoende had om veilig te zijn in tegen stelling tot HFC dat diende te winnen. Een bijzonder moeilijke opgave. Maar een ge duchte stimulans was het, dat al in de tiende minuut HFC door Jansen de leiding kon nemen. In de voorgaande minuten had de Amsterdamse doelman Werring al twee zeker schijnende doelpunten voorkomen en bij een viertal hoekschoppen goed ingegre pen. HFC gesteund door de felle wind, zette door maar Bouwman schoot tegen de bin nenkant van de paal. Van Baasbank dacht in de 25ste minuut wel te scoren toen hij de door hem van zeker dertig meter inge- Het eerste doelpunt van HFC tegen DCG, dat zo'n geduchte stimulans betekende voor de Haarlemmers. Van links naar rechts ziet men: drie pas sieve Amsterdammers, twee juichende HFC-ers, een verslagen doelman en twee vergeejs glijdende DCG-ers. schoten bal zonder meer in het doel zag „zeilen", maar scheidsrechter Vos gaf te recht een doelschop omdat het hier en hij had dat aangegeven een indirecte vrije schop betrof. Twaalf minuten verder was het evenwel toch 2-0 toen de voortref felijk spelende linksbinnen Honnef de bal van ruim twintig meter achter de verraste doelman Werring kon plaatsen. HFC kreeg vervolgens nog een groot aantal corners bij de rust was de hoekschoppenverhou- ding 12-2) maar scoorde toch niet meer. Zou die 2-0 stand voldoende zijn voor de UFC-ers? De spanning kwam al na elf minuten na rust volledig terug toen DCG's linksbuiten G. Koning fraai inkopte uit een voorzet van rechtsbuiten Moes (2-1). Het .elfvertrouwen van de Amsterdammers nam met de minuut toe. maar toen bleek A mateurvoetbal Ie verdedigingslinie van HFC Winter-Mole- naar-Van Baasbank bijzonder solide en veel moeilijk werk kreeg doelman Van der Lee dan ook niet. In het laatste kwartier (intussen was midvoor Jansen vervangen door Wijkhuizen en kon rechtsbuiten Jas per door kramp nauwelijks meer mee komen) slaagde de thuisclub er zelfs in het evenwicht te herstellen, wat niet wegnam dat de spanning omtrent het eindresultaat er tot het einde toe inbleef. De stand in de eerste klasse A bij de .mateurs is: ■I OS 16 11 3 2 25 35—23 HRC 16 10 2 4 22 35—20 Spartaan 16 7 5 4 19 27—16 Hollandia 17 8 3 6 19 33—25 UW 16 7 2 7 16 23—29 AFC 17 6 3 8 15 31—38 OSV 17 5 4 8 14 26—33 HFC 18 4 6 8 14 29—35 DCG 18 5 3 10 13 22—28 OVVO 17 4 3 10 11 21—35 de Westduitse dames nog goed partj, maar toen hun tegenstandsters er in de tweede game beter inkwamen was het rret hen gedaan. De jonge Mary Shannon bleek van een even grote klasse als haar land genote en de volgende drie games eindig den dan ook in het voordeel van het Engel se duo. Bij de heren ging de titel in het enkel spel naar de Zweed Hans Alser, die in de finale 21 minuten nodig had om de links handige Westduitser Erich Arndt met 21-10. 21-13, 21-19 uit te schakelen. De eerste game eindigde in een gemakkelijke zege voor de Zweed, maar in de tweede kwam Arndt opzetten. Hij wist tot een 11-7 voorsprong te komen. Een groot aan tal fouten die hij daarna beging, deden zijn winst echter weer teniet. In de derde game ging Alser iets min der geconcentreerd spelen, daarmee Arndt de gelegenheid gevend opnieuw een voor sprong te nemen. Na een 13-6 achterstand wist de Westduitser op 15-14 te komen. Alser wist echter juist op tijd groter on heil te voorkomen en won de USO game. De Joegoslaven Voljislav Markovic en Janez Teran behaalden het Europese kam pioenschap in het herendubbelspel. Zij wonnen in de finale met 21-14, 21-6, 21-17 van hun landgenoten Istvan Korpa en Ed- vard Vecko. Markovic en Teran, die als eersten geplaatst stonden, hadden niet veel moeite met Korpa en Vecko, die wel en thousiast en talentvol spel lieten zien, maar hun landgenoten toch niet al te veel tegenstand konden bieden. Na een laatste krachtsinspanning kwam het jonge twee tal in d.e laatste set op 17-17, het antwoord van de toekomstige kampioenen bestond uit vier vlak achter elkaar gescoorde pun ten, waarmee zij de game, de wedstrijd en de Europese titel wonnen. Boksen De bokser Bennny Paret, die tijdens een wedstrijd om de weltergewichttitel dode lijk gewond werd, is in aanwezigheid van vluchtelingen uit zijn geboorteland Cuba ter aarde besteld. Terwijl Paret begraven werd lag de zwaargewicht Tunney Hunsaker in zeer ernstige toestand in het ziekenhuis van Bluefield in West Virginia. Hij heeft de zelfde soort hoofdwonde, die voor de Cu baan dodelijk is gebleken.

IJmuider Courant | 1962 | | pagina 10