Velsenaren Koninklijk onderscheiden STEEDS HET NIEUWSTE Half miljoen voor garage en werkplaats bij rioolzuivering in Beverwijk Deutz-motorenfabriek heeft nu eigen vestiging in IJmuiden mnnnmxnmn KOMT U EENS KIJKEN? In de vishal en op zee Verkeersongevallen Bodemvondsten in Velsen f.4130,- f. 4430,- Nachtelijke brand bij Hoogovens IJmuiden HAVENBERICHTEN z .lERDAG 28 APRIL 1962 9 MARKTPLEIN 29 Tel. 7541 PLEIN 1945 Bloemen weer duurder G.S. keuren raadsbesluit kantoorflat Meerestein goed Vlotte aanvoer van groenten Schoolvoetbaltoernooi in Beverwijk beëindigd G. A. Spanjaard overleden Bij officiële opening prachtig geschenk voor „Kennemergaarde" 'n GRATIS PROEFRIT 't BESTE BEWIJS NIEUWE AUTOMOBIEL MAATSCHAPPIJ N.V. Advertentie Ir. P. van Delden ontvangt zijn hoge onderscheiding uit handen van burge meester mr. J. C. Bührmann. Ridder in de Orde van Oranje Nassau: G. J. Bremerkamp, gepensioneerd hoofd van de Jan Campertschool te Driehuis; wethouder C. P. J. Maas. Officier in de Orde van Oranje Nassau: Professor dr. P. Korringa, directeur van het Rijksinstituut voor het Visserijonder- zoek te IJmuiden en buitengewoon hoogle raar aan de Gemeentelijke Universiteit te Amsterdam. Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw: Ir. P. van Delden, lid der direc tie van de Koninklijke Nederlandse Hoog ovens en Staalfabrieken n.v. te IJmuiden. Wethouder Maas maakt sedert 29 mei Wethouder C. P. J. Maas 1923 deel uit van het bestuur der ge meente Velsen. Tot zijn portefeuille beho ren sociale zaken, personeelsaangelegen heden en woningverdeling. Hij is thans reeds tien jaar wethouder, in welke perio de hij uitstekend werk heeft verricht >n het belang van de gemeente en in het bij zonder van de minder draagkrachtigen. Ir. P. van Delden is de coördinator van het directiebeleid van Hoogovens. Hij be hoort tot de toonaangevende figuren in het Nederlandse bedrijfsleven. De hoge on derscheiding welke hem thans is toegekend accentueert het grote belang .f\mnde*dy na*» mische ontwikkeling van 'Hoogovens en ne- venbedrijven in IJmuiden. Prof. dr. Korringa heeft als jong bioloog voortreffelijk werk gedaan in het belang van de oesterteelt in Zeeland. Sedert 1957 is hij directeur van het Rijksinstituut voor Visserijonderzoek in IJmuiden, welk insti tuut een volwaardige plaats heeft ingeno men in de rij van onderzoekingscentra m de wereld. BALSEMIEN Een petticoat, een wolk van wervelende nylontule. En let eens op de bijzondere kant met bladmotief. Charmant en altijd mooi. In wit, geel en rose 14.45 HYACINTH Ban-Ion Het soepelste, het fijnste onder goed dat u zich kunt denken Hyacinth supersoepel Hollandia Ban-lon stretch. Ragdun, töch heerlijk warm. Hemdje 5.75 Broekje 3.75 TAHITI Dat is ondergoed waar eèn man zich man in vóelt. Echt stevig en toch fantastisch luchtig. Bijzon der goede pasvorm, J-sluiting. Alleen in herenmaten. Slips of shirts y.a. 3.25 Na een periode van inzinking, waren de noteringen op de Beverwijkse bloemenvei ling vrijdag weer aan de hoge kant. Een goede bos tulpen draaide weer rond de 1,50, terwijl voor de tulpen van bui ten ook tot ruim een gulden per bos werd betaald. De aanvoer van narcissen beperkte zich tot de roodcuppen; de gele soorten zijn op. Hier werden eveneens gunstige prijzen be taald, die tot 35 cent per bos opliepen Fresia's, anjers en rozen waren ook weer flink aan prijs. De anemonen liepen weer op tot een goede 50 cent per bos. met prijzen die tussen de 9 en 17 cent per bos lagen. Het is een verheugend verschijnsel dat ook de aanvoer- van potplanten groter be gint te worden, waarbij tevens een goed en uitgebreid sortiment wordt aangebo den, Er was in de pottenafdeling een le vendige handel. De aanvoer van perkplan- ten is niet zo groot als in andere jaren. Er werd voor violen tot 3,75 per kist gegeven. CASTRICUM Op de veiling van Ons Belang te Castri- cum was vrijdag een zeer éénzijdige aan voer. Er kwamen: prei, witlof en rabarber aan de veiling, die niet tot hoge prijzen opliepen. Witlof bracht het tot 68 cent en de prei haalde 43 cent. Rabarber, aanvan kelijk 22 cent, liep tenslotte terug tot 12 cent per bos. De noteringen van vrijdag waren: Ra barber 12-22; witlof I 37-68; II 14-38; prei 43 cent. De heer Bremerkamp is niet slechts een «bekwaam schoolhoofd geweest Hij heelt zeer Verdienstelijk werk verricht in 'iet belang van een goede verhouding tussen de geestelijke en lichamelijke ontwikke ling van de jeugd. In 1930 nam hij het initiatief tot het houden van schoolvoetbal- wedstrijden in de paasvakantie en hij heeft veel gedaan ter bevordering van de beoefening van andere sporten door de schooljeugd. G. J. Bremerkamp De gemeenteraad van Beverwijk heeft vrijdagavond met algemene stemmen een krediet toegestaan van maximaal 500.000 voor een te bouwen garage annex werk plaats bij de rioolzuiveringsinrichting. Dit is noodzakelijk, omdat men de huidige ga rage en werkplaats welke zijn onderge bracht in het voormalige fabriekscomplex van de Chemica, kon verkopen aan de n.v. Polypreen, die reeds een groot deel van dit fabriekscomplex in haar bezit heeft. Alvorens de raad er in toestemde dit krediet te verlenen, waren er nog enige vragen gerezen bij de heren de Weijer (K.V.P.), D. Koger (Chr. part.), J. Nieu- wenweg (V.V.D.) en W. Alberda (P.v.d.A.). Bij allen was wel de wens naar voren In Beverwijk heerst vreugde om het feit dat Gedeputeerde Staten van Noord- Holland goedkeuring hebben gehecht aan het destijds door de Beverwijkse gemeen teraad genomen besluit tot de bouw van een tijdelijk gemeentelijk kantorengebouw met 143 woningen in dertien bouwlagen daarboven. In het kantorengebouw zullen diverse gemeentelijke diensten en bedrij ven worden gehuisvest. Tevens wordt het raadhuis hierin ondergebracht. De bouw is reeds vorig jaar begonnen en verwacht wordt dat eind volgend jaar de torenflat met het tijdelijk stadhuis in plan Meere stein gereed zal zijn. gekomen om dit raadsvoorstel meer toe te lichten. Zo wilde men weten of een half miljoen wel genoeg was. Wethouder W. Vessies verklaarde, dat bij de huidige prijzen de nieuw te bouwen garage de 380.000 niet te boven zal gaan. Men krijgt dan een doelmatig geheel, dat wel iets kleiner wordt dan de huidige be drijfsruimte, maar dan heeft men alles bij elkaar, met alle voordelen ervan. De vrij grote en onverwachte aanvoer op de Beverwijkse groenteveiling werd de ze week vlot afgenomen, al maakte rabar ber hier een uitzondering; voor dit pro- dukt is het te koud. met het gevolg dat de 5000 kisten, die vrijdag aan de veiling kwa men. van 7 tot 19 cent per bos deden. De spinaziehandel verliep uiterst vlot, met prijzen die tussen de 52 en 76 cent per kilo lagen. Voor radijs werd van 7 tot 13 cent per bosje betaald. De aanvoer van witlof werd iets ruimer, men betaalde hier tot 65 cent per kilo. Prei is nu niet zo meer gevraagd, waar door de prijzen de 50 cent per kilo niet meer te boven komen. Waspeen blijft goed van prijs en ging ook deze week tot 80 cent per kilo. Voor een paar kleine partijtjes aardbeien werd tot 18 cent per stuk betaald. De noteringen waren vrijdag: Spinazie 52-76. radijs 7-13, prei 18-47, ra barber 5-19, waspeen 34-82, sla 7-28, aard beien 8-18 per stuk, witlof 34-65, bieten 28- 43, soepgroenten 26-43. Aanvoer: 6000 kisten spinazie en 50.000 bossen rabarber. Zo was het gisteren De aanvoer van vis in IJmuiden bedroeg vrijdag 4500 kisten, waarvan 625 tong'en tarbot, 1 heilbot, 2 griet, 2 tongschar cn schartong, 546 schol, 40 schar, 24 haring, 2617 makreel, 93 schelvis, 288 wijting, 288 wijting, 166 kabeljauw en gul, 5 wolf, 35 poon, 26 koolvis en 30 diversen. Prijzen in guldens. Per kilo: heilbot 4-3, grote tong 4,10-3,70, grootmiddel tong 3,60- 3,20, kleinmiddel tong 4,60-3,50, kleine tong 1 4,60-4, kleine tong 2 4,50-3,40, tarbot 1 5,80-4,50, zalm 5,50-5. Per 50 kilo: grote griet 85, kleine griet 65, tongscshar 81, grote schol 34, grootmid del schol 41, kleinmiddel schol 29, kleine schol 1 33, kleine schol 2 50-13,. schar 31- 19, verse haring 31-25, makreel 42-9, groot- micfdel schelvis 52, kleinmiddel schelvis 55-38, kleine schelvis 1 60-46, kleine schel vis 2 36-31, /ijting 38-26, grote gul 47-40, middel gul 41-40, kleine gul 40-35, poontjes 13-6, kleine koolvis zwart 40-35. Per 125 l.ilo: grote kabeljauw 200-80, grote koolvis zwart 82, grote wolf 84. Besommingen: KW 80 13500, KW 8 15000, KW 158 1500, KW 46 7800, KW 51 3700, KW 29 4040, KW 112 1570, IJM 67 7390, IJM 73 5860, IJM 59 3100, VL 153 16500. Het schoolvoetbaltoernooi in Beverwijk is beëindigd. In afdeling B. werd de r.k. ulo 1 na een 0-1 overwinning op Pius Col lege 1 kampioen. Pi. C 2 werd kampioen in de C-afdeling, na een overwinning op de r.k. ulo uit Heemskerk met 1-6. Na een drietal wedstrijden ging de r.k. ulo 2 met de prijs van de verliezersronde strijken. Bij de C-afdeling waren drie wedstrijden nodig om gem. lyceum 2 aan te wijzen als overwinnaar in deze groep, terwijl de r.k. lts 2 via strafschoppen de verliezersronde wist te winnen. De finale in afdeling E tussen de Irene- school en de Wolf en Dekenschool werd een 8-1 overwinning voor de Ireneschool. De Bavoschool klopte hier in de verlie zersronde de Zeewijkschool met 2-1. De wedstrijden werden voor een groot deel door burgemeester J. G. S. Bruinsma bijgewoond. Na afloop heeft de heer J. A. ten Napel de prijzen uitgereikt aan de win nende schoolelftallen. Op de Trawlerkade in IJmuiden reed een 17-jarige bromfietser tegen een be stelauto. Met een hersenschudding werd hij in het Antonius Ziekenhuis opge nomen. Een 15-jarige bromfietser verleende op het kruispunt Kompasstraat-Graham- straat in IJmuiden geen voorrang aan een NZH-bus. Er volgde een aanrijding, waar bij de jongen een hersenschudding opliep, evenals zijn 15-jarige duopassagiere. Bei den werden naar het Antonius Ziekenhuis overgebracht. Een 63-jarige bromfietser, die véél te hard reed, botste tegen een lantarenpaal op de Grote Hout- of Koningsweg in Vel- sen-Noord. Hij is in Het Rode Kruiszie- kenhuis te Beverwijk opgenomen. Een 4-jarig meisje werd door een per sonenauto aangereden toen zij op de Van Dalenlaan in Santpoort onverwachts van achter een geparkeerde motorcarrier over stak. Zij is met een hersenschudding in het Antonius Ziekenhuis opgenomen. Op 59-jarige leeftijd is overleden de heer G. A. Spanjaard, die vooral op de Bever wijkse groenteveiling een grote bekendheid genoot als grossier. Tijdens de veiling van vrijdag heeft de directeur der veiling, de heer Jac. de Weijer de overledene her- dacht. Hij .-.memoreerde dat de heer Span jaard al bijha 40 jaar Op de Beverwijkse veiliang kwam. Hij .stond alom bekend als een kundig vSkrfióriF The vooral bij" zijn collega's zeer gezien was. Hij behoorde tot de oprichters van de afdeling Beverwijk van de Vereniging van Grossiers en Com missionairs, waarvan hij penningmeester was. Onder auspicieën van de Oudheidkundi ge Commissie Velsen zal, in overleg met de directeur van de Openbare Leeszaal (Plein 1945), aldaar een vitrine worden ge plaatst, waarin een aantal bodemvondsten uit deze gemeente tentoongesteld zijn. Het is de bedoeling om deze kleine expositie op geregelde tijden door nieuwe vondsten te vervangen. Van begin mei af zijn een aantal voor werpen te zien, die vóór en sindè de oor log tevoorschijn kwamen bij grondwerk zaamheden op een terrein, gelegen tussen „Duin en Kruidberg" en „Westerveld". Toen aan het eind van de vorige eeuw daar de duinen werden afgegraven om zand te verkrijgen teneinde de bouw van het Centraalstation te Amsterdam wat meer bodemvastheid te geven, bleek dat onder en binnen deze duinen oude cultuur lagen aanwezig waren. Er moét in de eer ste eeuw na Chr. een Friese nederzetting hebben gelegen, die nogal wat aardewerk uit die tijd opleverde. Ook werden begin 1940 paalgaten van huizen aangetroffen, maar de opgravingen waarbij vooral de heer J. S. Visser te Santpoort een belangrijk aandeel had, moesten door de oorlog worden gestaakt. In 1953 en '54 werd het terrein geëga liseerd voor de bloembollenteelt. Toen ver dwenen ook de wallen, die vele overblijf selen bevatten van een middeleeuws ge hucht: lemen vloeren met haardplaatsen, bakstenen, spijkers, aardewerk, enz. Ook een fragment van een menselijke schedel. Dit dorpje, dat hier van plm. 1100-1573 moet gelegen hebben, hield waarschijnlijk verband met het nabije „Huis te Velsen". Vermoedelijk is het door de Spanjaar den verwoest, bij hun terugtocht van Alk maar. Uit beide perioden wordt iets ge toond; één en ander wordt door een kórte verklaring toegelicht. Burgemeester mr. J. C. Bührmann en mr. J. R. van Eerde, directeur van het Staatsvissershavenbedrijf in IJmuiden waren gistermiddag onder de talrijke be langstellenden op de receptie die gehou den werd bij gelegenheid van de officiële opening van „Deutz-motoren IJmuiden" aan de Loggerstraat (15). Aan het hoofd van het nieuwe IJmui dense bedrijf waarvan wij onlangs reeds een beschrijving gaven staat de heer A. Kramer. Voor deze gelegenheid was een der directeuren uit Keulen, de heer Dickel naar IJmuiden gekomen, als mede de beide directeuren van het hoofd kantoor in Nederland, dat in Rotterdam is gevestigd, namelijk de heren H. Weck en R. A. Feiertag. De moderne kantoorlokalen, de werk plaats en de service-wagens werden met groote belangstelling bezichtigd; vooral bij de apparatuur stonden vele reders van visserijschepen lange tijd stil voor een aandachtig volgen der werkzaamheden van een legertje speciaal in Duitsland opgeleide monteurs. Burgemeester Bührmann was aange naam verrast, toen hem, namens de direc tie van Deutz-motoren een tweetal spe ciaal voor minder-validen geconstrueerde breimachines werd aangeboden met het verzoek, deze wel te willen overdragen aan het tehuis voor chronische zieken Advertentie Zelf oordelen, dat is belangrijk. Elke DAF-dealer biedt u die mogelijkheid vrijblijvend. Ontdek dat volautomatisch rijden sportief, veilig en modern is. model-600 v.a. modellen-750 v.a af fabriek, incl. verwarming DAF-DEALER voor Haarlem. Haarlemmerliede, Santpoort, IJmuiden, Velsen, Driehuis, Heemstede, Hillegom, Bennebroek: DAF-SERVICE-DEALER voor IJmuiden, Velsen en Driehuis „Kennemergaarde". De burgemeester zei het mooie geschenk gaarne te aanvaarden en droeg de twèe prachtige aanwinsten voor genoemd tehuis in Santpoort over aan de directrice van „Kennemergaarde", mejuffrouw Helgering, die verklaarde zeer ingenomen te zijn met de machines, waarvan zeker een dankbaar en nuttig gebruik zal wórden gemaakt. Tot ver na vijf uur in de middag was het een onafgebroken komen en gaan van belangstellenden uit de gemeente Velsen en omstreken. Tientallen bloemstukken zorgden voor een feestelijk aanzien van hét móóie nieuwe gebouw, dat zeker een belangrijke aanwinst betekent voor deze industrie wijk in IJmuiden. In de afgelopen nacht, omstreeks drie uur werd een goed deel van IJmuiden óp- geschrikt door een gillende sirene. Het bleek, dat brand was uitgebroken in de beitserij van Hoogovens, op de plaats waar het grote lasapparaat staat opgesteld. Op het. alarm kwam de bedrijfsbrand weer onmiddellijk in actie. De brand was spoedig geblust. Er zijn geen persoonlij ke ongelukken bij gebeurd. Wel is ten gevolge van de brand storing ontstaan in genoemd onderdeel van het bedrijf. Vrijdag kwamen in IJmuiden aan: Amazone van Gent, bijlegger IJmuiden; Baltic, Antwerpen, ledig voor IJmuiden; Leonidas, Antwerpen; Ma thilda. Antwerpen, ledig voor IJmuiden; Wester dok, Huil; Luctor, Fowey; Hoechst, Antwerpen; Saint André, Le Havre; Brandaris. Par; Paula Rahmann, Londen; Wolanda, Londen. Henriette B., Par, klei voor Velsen; Diana V., Londen; Colette, Grangemouth, ledig voor IJmuiden, Ruhr, Fur; Patria, Rotterdam. Zaterdag kwamen in IJmuiden aan: Roozen- burgh van Rotterdam; Hoegh Gannet, Rotterdam Vrijdag vertrokken uit IJmuiden: Arendshoop naar Stettin, walsmateriaal van IJmuiden; Frans W., Helsinki; Crescendo, Kingslyn; Nordhav, Cu rasao; Caribbean Wave, Hamburg; Pinewood, Immingham: Ritornel. Liverpool; Gooiland, Las Palmas; Martje, Landskrona, walsmateriaal van IJmuiden; Eskimo, Antwerpen; Neree, Rotter dam; Westerdok, Hull; Sigvald. Huil; Hestia, Bremen; Plato, Oporto; Goote, Liverpool; Alde- baran. Helsingfors; Oranjefontein, Southampton; Martin Thore, Hamburg; Phidias. Rotterdam; Herm, Kopenhagen; Jatsraroom, Liverpool; Fal- ga, Rostock, walsmateriaal van IJmuiden; Strabo, Kopenhagen; Attis, Paramaribo; Koningin Julia na, Halmsted. walsmateriaal van IJmuiden Zaterdag vertrokken uit IJmuiden: Hermes naar Curagao; Brandaris, Delfzijl; Fjorden. Lon den; Afrika Palm, Londen; kavala, Montreal; GSeamaster, Hamburg; Hoegst, Hamburg. ARAGEG V D O N r. P KI (Indien achter de scheepsnaam en de haven m 11 i-l va t VIV. WVnifltn van herkomst of bestemming geen nadere aatt- SCHELDESTRAAT 9-11 - IJMUIDEN - TELEFOON 5565 naa?'Ams?éfdam'V'" i <D 1 5; O 0) in oi LEIDSEVAART 592 - HAARLEM - TELEFOON 38924 Een groot aantal Velsenaren heeft giste ren tegen het middaguur een Koninklijke onderscheiding gekregen. De burgemees ter van Velsen, mr. J. C. Bührmann heeft de onderscheidingen, met een kort pas send woord uitgereikt, in de raadzaal. Ir. P. van Delden dankte namens de onder scheiden stadsgenoten en hij verzocht de burgemeester deze dank te willen over brengen aan H.M. de Koningin. Na de uit reiking bleef men nog geruime tijd byeen. De ere-medaille in brons hebben ont vangen de heren G. Z. Lips, K. Nederlof en J. van der Veldt, allen van de Konink lijke Papierfabrieken van Gelder Zonen n.v.; de heer P. F. Dekker, van de n.v. de Ver. Blikfabrieken (bedrijf Kromme nie); de heren J. de la Bie en L. P. van der Meij (die wegens ziekte de onder scheiding thuis uitgereikt heeft gekregen). De heer De la Bie is werkzaam bij Hoog- overs, de heer Van der Meij was werk zaam bij genoemd bedrijf; hij is gepen sioneerd. Ere-medaille in zilver: H. Balm, P. Fie- ge, P. J. Jansen (gepensioneerd), M. Paardekooper, G. Schouten, R. J. Stelling werf, M. Tijl, H. E. Veenstra, en A. L. Verhagen (gepensioneerd). Allen van Hoogovens. Ere-medaille in goud: Ch. G. Holling en A. Mijs, beiden van Hoogovens; Wilhel- mina Rasmussens, onderwijzeres; J. R. de Jong, adjudant gemeentepolitie. Prof. dr. P. Korringa BURGERLIJKE STAND VAN VELSEN BEVALLEN: A. J. Rensenbrink-van der Heide, z„ Leeuwerikstraat 17, Haarlem; M. A. Post-Böhm, z., Rijnstraat 146, IJmui den; J. A. Visscher-Verhoeve, z„ Born- straat 9, Velsen-Noord; A. Tuijn-Venema, z„ Geelvinckstraat 70, Velsen-Noord; S. van der Vaart-Bregman, z., Kanaalstraat 64a rd„ IJmuiden; K. Okkels-Vinke, d„ Stratingplantsoen 25, Velsen-Noord; C. Hekman-Wardenaar, z„ Scheldestraat 54, IJmuiden. OVERLEDEN: G. Hartog, 42 j., e. van A. Zwemmer, Oranjestraat 12, IJmuiden; H. van Dok, 64 j„ e. van G. Sala, Fazanten laan 41, IJmuiden-Oost; J. N. A. A. Bank, 73 j., Bloemendaalsestraatweg 36, Sant poort; J. J. Vis, 82 j„ e. van H. C. van der Horst, Lagersstraat 10, IJmuiden-Oost. GETROUWD: A. Tinholt en C. Rensen, Oostlaan 2, Santpoort; W. L. C. Eekhout en L. C. Peterse, Honaartsweg 15, Den Brielle; J. G. Arisz en C. A. Lagerberg, Trompstraat 80, IJmuiden-Oost; J. A. M. Koopmans en G. A. A. M. Castelein, Bloe mendaalsestraatweg 44, Santpoort-Zuid; T. E. Heeremans en M. C. S. Kneppers, Wouwermanstraat 26, Haarlem; J. M. Boon en M. A. B. van Buuren, Hoofdstraat 92, Santpoort; E. J. van Heijningen en A. A. Offerhaus, Bosch en Hovenstraat 12, Haar lem; G. Oudemast en R. T. Binkhorst, Ka naalstraat 204, IJmuiden; F. J. Grobecker en G. van der Vaart, Hagelingerweg 196, Santpoort; C. Schol en M. J. Plokker, M. K. Hofstedestraat 43, IJmuiden; H. Krikken en M. G. Heijs, Wijk aan Zeeërweg 91, IJmuiden-Oost; C. H. M. Mackaaij en C. A. Aland, Sparrenlaan 28, Zwanenburg. ONDERTROUWD: P. A. Vandevijvere, Duinvlietstraat 13, Velsen-Noord en C. A. Lips, Duinvlietstraat 13, Velsen-Noord; E. van Dok, Kennemerlaan 18. IJmuiden en A. M. van Croonenborg, Maasstraat 77, IJmuiden, t.a. Grahamstraat 210, IJmui den; M. A. Barnhoorn, Abelenlaan 6, Ben nebroek en A. A. Arisz, Van Speykstraat 51, IJmuiden-Oost, t.a. Leidsevaartweg 19, Heemstede; C. J. Herkemij, Diezestraat 15, IJmuiden en M. Nierop Groot, Dinkelstraat 13, IJmuiden, t.a. Mercuriusstraat 26, IJ muiden; E. P. Rijken, Goeman Borgesius- laan 9, Velsen-Zuid en G. J. J. Polak, IJ- muiderstraatweg 18, IJmuiden-Oost; A. Ros, Radarstraat 96, IJmuiden en C. Gou- driaan, Schoolstraat 117, Krimpen aan de Lek; R. Bergman, Juliusstraat 2, Utrecht en G. P. Jansen, Duinvlietstraat 11, Velsen- Noord, t.a. Juliusstraat 2, Utrecht; C. Wel- ler, Wijkeroogstraat 104, Velsen-Noord en C. J. M. Walinga, Zuideinde 80, Oostzaan; B. J. Bouwman, Rijksweg 344, Santpoort en J. A. Pretorius, Rijksweg 344, Santpoort; J. L. van Eijk, van Leeuwenstraat 72, IJ muiden en G. Sterzik, van Leeuwenstraat 72, IJmuiden.

IJmuider Courant | 1962 | | pagina 9