BELGISCH-NEDERLANDSE RADIO- EN T.V.-POOL AGE Pol le Kort en bondig BEST Overleg leidt tot resultaten Fonds „Wij komen gaat miljonairs aanschrijven C.H.U.-raadsIeden in Dordrecht kandidaat voor andere groep Studentensanatorium bestaat 15 jaar rfTi I LEXINGTON I I LEXINGTON Pimpol, het ondeingeimde kabootertje Persinstituut doet beroep op Soekarno Slot van mei-zitting Europees parlement v&f Jfbr illlllllllllllllllllllllllil Het blijft koud ZATERDAG 12 MEI 1962 Er gaat niets boven PERFECTE MAATKLEDING A. 1 van der STEUR n.v. Bouw van paleis van Justitie in Hollandia Haarlem In Singapore veroordeeld wegens goudsmokkel V elsen-IJ muiden Beverwijk Heemskerk Ook voor niet-studenten FROM AMERICA'S TOBACCOS Ziekenhuiscongres Comité Schrootfraude geeft volgende week commentaar 49. Zeerob ligt nog lekker te slapen op het beddepaard; het zou eigenlijk zonde zijn, om hem wakker te maken! Dat vindt het paard zelf ook maar Slokop kan mee! „Laat je patiënt nu maar even in de steek", zegt Polle „want zoiets als dit zal je niet dikwijls worden aangeboden!" „Kijk maar eens hier! Opstijgen en leren rijden, dat kan je altijd van pas komen, en reken maar, dat het een pretje is!" Niet de klompen en de molens, maar de Deltawerken el *c H Afgevaardigden van de Nederlandse Ra dio Unie en de Nederlandse Televisie Stichting hebben in Brussel kennis geno men van de maatregelen, die in België worden overwogen ter bestrijding van par ticuliere reclame-zendersa Öok in België zal men binnenkort, indien de plannen worden verwezenlijkt, kunnen luisteren naar een particuliere zender op een schip buiten de territoriale wateren en in Brus sel wordt een wetsontwerp voorbereid, dat de medewerking aan de zender onmoge lijk en zelfs strafbaar wil maken. Deur op kier Belgische autoriteiten zijn zich er ech ter van bewust, dat alleen een interna tionale overeenkomst zoals de toewij zing van golflengten een waterdichte oplossing kqp meebrengen en de overwo gen maatregelen zijn er op gericht te trachten dergelijke uitzendingen te verhin deren, tot dat een internationale overeen komst zal zijn bereikt. Bij de bespreking tussen de vertegenwoordigers van de Bel gische radio en televisie en hun Nederland se collegae werd ook gesuggereeerd of het niet tactisch juister zou zijn „de deur op een kier te laten", met andere woorden of het niet verstandiger zou zijn reclame toe te staan binnen het kader van het be staande bestel. Waarnemers Een van de resultaten van het overleg was, dat in september een waarnemer van de Belgische radio en televisie in Hilver sum zal worden gestationeerd ter bevor dering van de samenwerking en de uit wisseling van programma's. Te zijner tijd zal ook een Nederlandse waarnemer in Brussel worden geplaatst, maar eerst die nen de Nederlandse radio- en t.v. autori teiten zich hierover nog nader te beraden. De besprekingen hadden verder tot on derwerp de vorming van een radiogemeen schap van de Nederlandstalige landen waarbij ook wordt gedacht aan de Antil len en Suriname het vraagstuk van de ontwikkeling van de draadtelevisie in 'Advertentie Grote Houtstraat 48 - Haarlem Telefoon 10477 Maatkleding Specialisten België en Nederland, de opleiding van het t.v.-personeel en de mogelijkheid van het uitgeven van een wetenschappelijk tijd schrift, dat vier keer per jaar zou ver schijnen en waarin de omroepvraagstuk- ken van het gehele Nederlandse taalge bied zouden worden behandeld. Besloten werd tot de oprichting van twee werkgroepen: een voor de nadere bespre king van de vraagstukken rondom de draadtelevisie en een voor de oprichting van het wetenschappelijke tijdschrift. Bei de werkgroepen zullen op korte termijn bijeenkomen. Verder werd overeengekomen met een vertegenwoordiger van de Zuidafrikaanse omroep uitwisselingsmogelijkheden te on derzoeken. Van Vlaamse zijde is reeds het plan opgevat op basis van wederke righeid een kroniek uit Zuid-Afrika te gaan verzorgen. Binnenkort kunnen alle Nederlandse mil jonairs een brief van de heer M. Reckman uit Naarden verwachten. Hij is voorzit ter van het nationale reis- en spaarfonds „Wij komen", dat in Naarden in een voor malig militair gebouw een kantoor heeft geopend. De heer Reckman was onlangs opgebeld door een vermogend Hilversum' mer, die informeerde wat het zou kosten een oude dame, die haar geëmigreerde zoon in vijftien jaar niet had gezien, naar Australië te laten reizen. Hij zorgde voor de benodigde tweeduizend gulden en de oude dame zat enkele dagen later al m het vliegtuig. De heer Reckman wil nu aan alle miljonairs in Nederland vragen het voorbeeld van deze Hilversummer te volgen. Het fonds „Wij komen" werd ruim twee jaar geleden op initiatief van de heer Reckman opgericht. Op het ogenblik heeft het spaarfonds reeds een kapitaal van on geveer 8 miljoen bijeengespaard en 2600 ouders zijn reeds naar verschillende emi- gratielanden op reis gegaan, waarmede ongeveer 3 miljoen gemoeid was. Boven dien is er nog een hulpfonds, dat in nood gevallen bijspringt. HOLLANDIA (AP) Deze week is in Hollandia begonnen met de bouw van een paleis van Justitie, dat midden 1963 ge reed zal zijn. De totale vloeroppervlakte van de drie vleugels op de begane grond en van een verdieping zal 300 vierkante meter bedragen. c irn 'r;^r Stadsschouwburg, vandaag 20 u.: Haag se Comedie met „Pas op de verf", van René Fauchois; regie: Paul Steenbergen. Zondag 20 u.: Haagse Comedie met „De engel van het kwaad", van Jean Girau- doux; regie: Bob de Lange. BIOSCOPEN Cinema Palace, 19 en 21.15 u.: „Het of fer der maagden", 18 j. Iedere middag van 2 u. af doorlopende journaalvoorstelling van 't zilveren huwelijksfeest van het ko ninklijk paar. Frans Hals, 14, 19 en 21.15 u., zondag ook 16.15 u.: „Onder vreemde vlag," 14 j. Lido, 14, 19 en 21.15 u., zondag ook 16.15 u.: „Om vier uur breekt de hel los," 14 j. Zondag 11 u.: „Avontuur per ballon", a.l. Luxor, 14, 19 en 21.15 u., zondag ook 16.15 u.: „De stalen klauw", 14 j. Minerva, vandaag en zondag 19 en 21.15 u.: „Dol, driest en dorstig", a.l. Zondag 14 en 16.15 u.: „Pijn en gijn in de kazer ne", a.l. Maandag 'tot en met woensdag 20.15 u.: „Obsessie", 18 j. Rembrandt, 14, 19 en 21.15 u., zondag ook 16.15 u.: „In troebel water", 18 j. Zondag 11 u.: „Droomreis door Amerika", a.l. Roxy, vandaag 19 en 21.15 u., zondag 14, 16.15, 19 en 21.15 u.: „Mensenjacht in de jungle", 14 j. Van maandag af 14.30, 19 en 21.15 u.: „De sluipschutter", 14 j. Studio. 14.15, 19 en 21.15 u., zondag 14, 16.15, 19 en 21.15 u.: „Tussen hemel en moeras", a.l. Zondag 11 u.: „Tussen zee spiegel en zeebodem", a.l. Monopole. (Zandvoort), vandaag en zon dag 20 u.: „De slavin van Rome", 18 j. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuzeum: Bijzondere avond openstelling van 20.30-22.30 u., ook zondag, bovendien dagelijks geopend van 10-17 u.; zondag 13-17 u. Kunstcentrum „De Ark" (Nieuw Heilig land 1-3 (Tentoonstelling van schilderijen, tekeningen, gouaches en etsen van Els Korver, 9-17 u. Tot 26 mei. Kunstzaal „In 't Goede Uur" (Nieuwe Kerksplein): Gedurende de maand mei ex positie van grafiek van Lou Strik, 10-22 u. Galerie „Uitenhout" (Kleine Houtstr. 41) Tentoonstelling van schilderijen van Jozef Santen; 10.30-17 u.: zondag 14-17 u.; bo- dien vrijdag 20-22 u. Tot 28 mei. Museum „Het Huis van Looy" (Kamper laan): Tentoonstelling van werk van 32 le den van „Kunst zij ons doel", 10.30-12.30 en 13.10-17 u.; zondag 14-17 u. Tot 28 mei. (Zie verder „Uitgaan in Haarlem" in de krant van 11 mei). In Singapore zijn twee Nederlandse zee lieden elk tot zes maanden gevangenis straf en 12.000 gulden boete veroordeeld wegens een poging tot het smokkelen van goud. De beide zeelieden, 21 en 20 jaar, waren op 17 januari gearresteerd nadat de politie 190 staafjes goud had gevonden, die de mannen onder hun kleding op het lichaam droegen. De waarde van het goud werd geschat op 145.000 gulden. De zeelieden waren op weg naar hun schip, de „Sibaroet", toen zij werden aangehouden. ZATERDAG 12 MEI City-theater, 19 en 21.15 u.: „Handel in minderjarigen." Rex-theater, 20 u.: „Eddie slaat zich er door". ZONDAG 13 MEI City-theater, 14.30 u.: „Het schot in de rug", 19 en 21.15 u.: „Handel in minderja rigen". Rex-theater, 15 u.: „Conny en Peter ma ken muziek", 20 u.: „Eddie slaat zich er door". Walserij-oost, 14-17 u.: Expositie Jan Veerman. MAANDAG 14 MEI City-theater, 20 u.: „Handel in minderja rigen". Rex-theater, 20 u.: „Eddie slaat zich er door". Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Cen trum, 9.30-12 en 14-16.30 u. ZATERDAG 12 MEI Kennemer Theater, 19 en 21.15 u.: ,,'s Nachts kan van alles gebeuren"; 23.30 u.: „onder het neon van Parijs". Luxor Theater, 19 en 21.15 u.: „Een, twee, drie". W.B. Theater, 20 u.: „Het meisje met de rode bikini". ZONDAG 13 MEI Kennemer Theater, 14.30 u.: „Bloedig conflict"; 16.30, 19 en 21.15 u.: ,,'s Nachts kan van alles gebeuren". Luxor Theater, 14.30 u.: „Star of India"; 16.30, 19 en 21.15 u.: „Een, twee, drie". W.B. Theater, 14.30 u.: „Op verboden ter rein"; 16.30 en 20 u.: „Levend begraven". MAANDAG 14 MEI Kenemer Theater, 19 en 21.15 u.: ,,'s Nachts kan van alles gebeuren". Luxor Theater, 19 en 21.15 u.: „Een, twee, drie". W.B. Theater, 20 u.: „Levend begraven". Marquette Theater, 20 u.: „Pijlen der Kiowa's". ZONDAG 13 MEI Marguette Theater 14.15 u.: Pijlen der Kiowa's"; 16 u.: „Teenager schlager para de"; 20 u.: „Winden waaien om de rotsen". Het met één lijst komen van de A.R.par- tij, de C.H.U. en de S.G.P. voor de raads verkiezingen heeft in Dordrecht geleid tot strubbelingen in de gelederen van de C.H. U. De C.H.U. kwam bij de vorige verkie zingen alleen met de S.G.P. met een ge combineerde lijst uit, hetgeen de S.G.P. één raadszetel opleverde. Tot samengaan met zowel de A.R. partij en de S.G.P. was nu in de C.H.U. kiesvereniging slechts aarzelend besloten. De stemmen staakten en de stem van de voorzitter gaf op re glementaire gronden de doorslag. De drie zittende raadsleden, mr. W. Beernink, de heer G. van de Bunt en de heer L. van Stigt waren er sterk tegen. Het besluit om toch samen te gaan met de andere partijen, was voor hen aanlei ding niet meer in aanmerking te willen komen voor een kandidatuur. Zij lieten zich daarna kandidaat stellen door een piotestants-christelijke politieke groepe ring, de P.P.G. Voor het bestuur van de C H.U.-kiesvereniging was dit aanleiding de raadsleden te verzoeken terstond hun zetels in de raad ter beschikking te stel len, omdat zij niet meer representatief geacht konden worden voor de C.H.U. nu zij een kandidaatsstelling voor een andere partij hadden aanvaard. Mr. W. Beernink, nu nog voorzitter van de C.H.U.-fractie in de Dordtse raad, staat nummer één op de lijst van de P.P.G. De heer Beernink is een broer van de landelijke voorzitter van de C.H.U., mr. H. K. J. Beernink. In Dordrecht zijn er ook moeilijkheden binnen een andere partij, de „Sanerings partij". Deze partij is in Dordrecht opge richt door tegenstanders van het sanerings plan voor de binnenstad. De partij komt uit met een lijst waarvan gezegd wordt dat zij eigenmachtig is opgesteld door de voorlopige voorzitter, de heer M. van Gef- fen, die zichzelf daarop nummer één heeft geplaatst. Dit is reden voor anderen ge weest de Saneringspartij de rug toe te keren. Twee kandidaten hebben het hoofd stembureau gevraagd hun namen van de lijst te schrappen, maar dit is wettelijk niet mogelijk. Deze maand is het vijftien jaar geleden dat de Larense villa Dennenoord als sa natorium voor studenten en afgestudeer den die aan tuberculose lijden, in gebruik werd genomen. Het besluit tot de oprichting werd in 1944 genomen door enige uit hun woon plaats verdreven hoogleraren. Direct na de oorlog was de tuberculose in Nederland enorm toegenomen onder de studenten. Het sanatorium, waar zij, voor zover dat me disch was geoorloofd, hun studie konden voortzetten en zelfs examens afleggen, voor zag in een grote behoefte. Toen in de jaren 1955-'56 de tuberculose afnam, hetgeen in een terugloop van de be zetting van het sanatorium duidelijk werd weerspiegeld,, werd het sanatorium ook opengesteld voor leerlingen van de hoog ste klassen der middelbare scholen en voor die ouderen, bij wie het voortzetten van hun intellectuele arbeid als een positieve factor bij het kuren kon worden be schouwd. Een ander nieuw facet in het sanato rium was de studiehulp aan gehandicapte studenten. Het opnemen van gesproken colleges op tape-recorders en het eveneens op deze wijze vermenigvuldigen van stu dieboeken aan blinde en andere invalide studenten, behoren tot de voornaamste ta ken van de afdeling studiehulp. Een staf van leraren is aan het sanato rium verbonden, die zorgt voor vervan gend middelbaar onderwijs. Op het ogen blik bedraagt de capaciteit van het sa natorium 85 bedden. Ongeveer 20 worden er bezet door studenten en circa 30 door middelbare scholieren. Het sanatorium heeft inkomsten uit de exploitatie van Madurodam en opbrengsten van voorstellingen en uitvoeringen van de toneelgroep oud-studenten en het Neder lands Studentenorkest. De overheid ver strekt jaarlijks een subsidie. Op 17, 19 en 22 mei wordt het lustrum gevierd. Advertentie CIGARETTES AMERICA'S BEST TOBACCOS LEXINGTON CI GAR ETTES AMERICA'S BEST TOBACCOS Het zesde landelijk ziekenhuiscongres wordt 25 en 26 mei in „Esplanade" in Utrecht, gehouden. Na de opening door de voorzitter van de „Stichting het Neder landse ziekenhuiswezen", mr. J. A. H. J. van der Duessen, burgemeester van Dor drecht, zal 't thema „De specialist in zijn verhouding tot bestuur en directie" wor den ingleid door dr. C. L. C. van Nieuwen- huizen, oud-voorzitter van de landelijke specialisten vereniging en de heer P. A. Heeres, geneesheer-directeur van het St.- Elisabeth's of Groote Gasthuis te Haarlem. 's Middags wordt het onderwerp „de spe cialist in zijn verhouding tot de verple- genden" ingeleid door zuster A. C. Pijn- acker Hordijk, oud-directrice van de Ver eniging voor Algemene Ziekenverpleging te Zeist, en door de directeur-geneesheer van het gemeenteziekenhuis te Arnhem, dr. Z. Nauta. Zaterdagmorgen spreken dr. J. J. A. Vollebergh, directeur van de stich ting gemeenschappelijk instituut voor toe gepaste psychologie te Nijmegen, en de heer H. Loois, directeur-geneesheer van het Willem Arntsz huis te Utrecht, over het onderwerp „Personeelsbeleid in zieken huisinrichtingen". 43 T* A 42-43. Pimpol kneep z'n ogen dicht en voelde zich heel vreemd. Het was net of er iets heel vreemds met hem gebeurde. En toen hij zijn ogen weer opende..was hij opeens veranderd in een lelijke pad! Pimpol schrok er erg van. Hij wou iets zeggen, maar hij kon alleen een raar ge luid maken Kroewak.Kroewak! Kwa te hij. Hihihi! grinnikte de tovenaar boosaardig. Het toverdrankje heeft goed gewerkt, zie je wel. ZURICH (Reuter) Het internationale persinstituut I.P.I. heeft president Soekar no gevraagd de uitwijzing van Peter Ar- nett, correspondent in Djakarta van net Amerikaanse persbureau Associated Press, opnieuw in overweging te nemen. De voor zitter van het I.P.I.Donald Tyerman, <.ei in een telegram dat het instituut „zeer verontrust" is over de uitwijzing van Ar- nett. Volgens I.P.I.-functionarissen werd de verblijfsvergunning van Arnett op 3 mei ingetrokken. Hij had drie dagen ge kregen om het land te verlaten. Indonesische autoriteiten hadden ver klaard, dat berichten van Arnett over ae economische toestand nadelig waren voor de belangen van Indonesië. Daarop had Arnett gezegd dat het Indonesische mini sterie van buitenlandse zaken geen van de door hem in zijn verhalen vervatte feiten had betwist, maar had betoogd dat hij (Arnett) als in Djakarta verblijvend cor respondent, niet het recht had daarover te schrijven. Het Comité Schrootfraude stelt zich voor midden volgende week commentaar te le veren op de onlangs gepubliceerde nota van de minister van Justitie, mr. A. C. W. Beerman, aan de Eerste Kamer, waarin de minister zegt dat in Nederland van wei nig of geen schrootfraude sprake is ge weest, zo vernemen wij van de secretaris van het Comité, de heer J. Noordam ;r. De nota is op het ogenblik in studie. Dit commentaar staat los van eventuele verdere publikaties, welke het Comité in de toekomst nog over de schrootfraude denkt te doen. STRAATSBURG (ANP) Het Europese parlement heeft vrijdag zijn meizitting in Straatsburg besloten met de goedkeuring van ontwerp-aanbevelingen der E.E.G.- commissie aan de zes regeringen betref fen de vaststelling van een Europese lijst van beroepsziektenen de arbeidsgeneeskun de in de ondernemingen. 49-22 CopyrlqM P. I. 0 Bos 6 GopenHoqe* Voor kerk in Hollandia. De generale financiële raad van de Nederlandse Her vormde Kerk heeft 25.000 beschikbaar gesteld als bijdrage aan de bouw van een kerk voor de Evangelische Christelijke Gemente in Hollandia. Belgisch. Dn heer W. A. V. v. Doorne, vice-president van de raad van bestuur van Van Doorne's automobielfabriek in Eindhoven, heeft uit handen van de Bel gische ambassadeur de versierselen ont vangen van officier in de kroonorde van België. In de DAF-fabrieken werken 1100 Belgische arbeiders, dat is 1/6 van het to.- tale personeel. 36.000 pornografische foto's. Een voor waardelijke gevangenisstraf van twee maanden en een boete van 500 heeft de officier van Justitie bij de Amsterdamse rechtbank geëist tegen een 50-jarige vrouw, die als bedrijfsleidster van een grote tijd- schriftenhandel 36.000 pornografische fo to's ter verspreiding in voorraad had. 70 jaar getrouwd. Op 17 mei zal het echtpaar Bastiaan van Leeuwen (95 jaar) en Sophia van Leeuwen-Wagenaar (91 jaar) uit Zaandam zeventiig jaar zijn getrouwd. In 1961 werden in de Nederlandse hotels meer dan anderhalf miljoen buitenlandse gasten registreert. De deviezenop- brengst, ontstaan uit dit buitenlandse be zoek, bedroeg totaal 580 miljoen gulden. Deze cijfers vermeldde de voorzitter van de Algemene Nederlandse Vereniging voor Vreemdelingenverkeer (A.N.V.V.), de heer J. A. Risseeuw, in een lezing in Amster dam. Ondanks het feit dat de A.N.V.V. een dankbaar gebruik zal blijven maken van de typisch Nederlandse attributen als kle derdrachten, klompen en molens, wil zij in de toekomst vooral de aandacht vesti gen op de aspecten van het moderne Ne derland. Uit enquêtes is het de A.N.V.V. op gebleken, dat de tegenwoordige toerist minder wordt gefrappeerd door kleder drachten en molens dan door de Delta werken, de Zuiderzeewerken en de stede- bouw. Aangezien deze aspecten op affiches veel moeilijker zijn uit te beelden dan de traditionele attracties, wil de A.N.V.V. op korte termijn de beschikking krijgen over enige korte films voor de buitenlandse te levisie, waarvoor men de steun van het bedrijfsleven wil verkrijgen. In Amerika wil de A.N.V.V. een speciale wervingsac tie van zestien maanden gaan voeren, waarvoor een extra bedrag van anderhalf tot twee miljoen gulden nodig zal zijn. Men hoopt met deze actie binnenkort een begin te kunnen maken. Twee misverstan den zullen dan in het bijzonder uit de weg geruimd moeten worden: de mening dat het in het seizoen onmogelijk is in Neder land goede hotelaccommodatie te krijgen en de vooral bij de Amerikanen levende ge dachte dat alleen Amsterdam en omgeving de moeite van een bezoek waard zijn. Het K.N.M.I. deelt mee: Ten westen en zuidwesten van de Britse eilanden ligt een krachtig gebied van ho ge luchtdruk. Boven Denemarken en Slees- wijk Holstein wordt een opvullend lage drukgebied aangetroffen. Deze drukverde- ling houdt boven de Noordzee een over wegend noordelijke stroming in stand, waarmee koude lucht naar onze omgeving wordt gevoerd. De temperaturen blijven dientengevolge ook zondag beneden nor- In de polaire lucht komt aanvankelijk nog veel bewolking voor. Morgen wordt de wind echter iets meer noordoostelijk, waardoor de kans op opklaringen wordt vergroot. WEERRAPPORTEN Maximum-temperaturen M .sï! binnen- en buitenland. i. Neerslag; laatste 3A uur. 5 o 1U S C.S Den Helder regen nnw 12 0.1 Ypenburg zwaar bew. w 14 0 Vlissingen zwaar bew. nw 13 0 Eelde motregen wzw 16 2 De Bilt geheel bew. wnw 16 0 Twente geheel bew. w 14 3 Eindhoven geheel bew. w 13 11 Zd-Limburg motregen wzw 14 2 Helsinki licht bew. nno 12 0 Stockholm zwaar bew. nnw 12 0 Oslo geheel bew. windst. 18 0 Kopenhagen regen 0 12 0.3 Aberdeen regen nnw 12 0.2 Londen zwaar bew. n 17 3 Amsterdam zwaar bew. nw 15 0 Luxemburg zwaar bew. nnw 3 Parijs geheel bew. n 15 26 Bordeaux licht bew. wnw 15 2 Grenoble zwaar bew. windst. 16 0 Nice zwaar bew. nnw 19 0 Berlijn zwaar bew. zzw 16 0.4 Frankfort geheel bew. zw 16 16 München regen zzo 15 3 Zürich zwaar bew. windst. 12 7 Genéve zwaar bew. nno 15 0 Locarno zwaar bew. windst. 19 2 Wenen zwaar bew. verand. 18 0 Innsbruck regen windst. 17 11 Athene onbewolkt wzw 24 0 Rome zwaar bew. z 22 0 Ajaccio half bew. 0 19 0 Madrid licht bew. n 4 4 Mallorca regen no 23 5 Lissabon half bew. n 22 0 Zondag 13 mei Zon op 4.50 uur, onder 20.23 uur. Maan op 13.38 uur, onder 2.57 uur. Maandag 14 mei Zon op 4.49 uur, onder 20.24 uur. Maan op 14.42 uur, onder 3.19 uur. Maanstanden 19 mei 15.32 uur volle maan. 26 mei 20.06 uur laatste kwartier. Hoog en laag water in IJmuiden Zaterdag 12 mei Hoog water 10.08 en 22.46 uur. Laag water 5.12 en 17.55 uur. Zondag 13 mei Hoog water 11.21 en uur. Laag water 6.25 en 19.18 uur. Maandag 14 mei Hoog water 0.01 en 12.84 uur. Laag water 7.41 en 20.31 uur. •t

IJmuider Courant | 1962 | | pagina 2