Fusiegedachte speelde grote rol bij receptie van Stormvogels half dubbel Veel waardering voor de jubilerende vereniging Sportkrabbels Terrasvogels besliste strijd tegen Volewijckers snel Kleine zege van Velsense amateurs op Amsterdam Sportweek in Velsen met rolhockey geopend t Velsense semi-profs tegen Volewijckers IJmond te zwak voor Olympia K. Steijn weer kampioen van Kijk Uit Van Hal en Bus gelijk in damkampioenschap «ïe IJmondverenigingen vandaag en morgen MAANDAG 4 JUNI 1962 10 CENTRIFUGES LOENDERSLOOT „Het Snoekje" jubileert DEM besluit seizoen met 3-3 tegen DCG-ers STOFZUIGERS ADO-handbal 15 jaar Kerkelijk nieuws DOBBELMANN, LEKKER MAN! Morgen dinsdagavond om 7 uur speelt het Velser semi-profelftal tegen de club uit de ere-divisie „De Volewijckers". Dit belooft een zeer interessant treffen te worden, want al degraderen dan Storm vogels en VSV, de twee verenigingen, uit wier spelers het Velser team is samen gesteld, naar de tweede divisie, de wed strijd van het vorige jaar tegen Sparta is daar, om te bewijzen, dat er uit de twee clubs nog wel een behoorlijk elftal samen te stellen is. En daar van „De Volewijckers" verwacht mag worden dat het van de lager geklasseerde Velser se mi-profs niet verliezen wil, ligt o.i. een pittig partijtje voetbal in het vooruitzicht. Het Velser team is als volgt samenge steld: De Graaf (St); Visser (St) en Brom (VSV); Van Wooning (St), Kort (VSV) en De Graaf (St); Dikstaal (VSV), N.N., André (VSV), Farenhorst (VSV) en Van der Waal (St). In Groningen nam Olympia voor handbal-overgangsklasse revanche IJmond en versloeg de Velsenaren met 14-7. Dit resultaat is overigens van wei nig belang want de IJmonders zijn on bereikbaar voor de degradatiekandidaten. t De herenploeg van Concordia besloot in leumreceptie van Stormvogels die zater £nStH4a ned^i^n11 ^gen, Amstel da8 in Royal te IJmuiden werd gehou een 15-4 nederlaag. De Haarlemmers tel- ,.,„i i „1 i den dan ook een half dozijn invallers. gebleken. Wethouder H. de De reserve-ploeg van Concordia beëindig- "oer was °e eerste, die het onderwerp Advertentie de op Dat een eventuele fusie van Storm vogels en VSV momenteel door velen druk wordt overwogen is op de jubi de de een de competitie met een 6-5 zege op aansneed, en hij bleef lang niet de enige w.coikke«hart Spelend °lympia' De Haar" Hef woord „fusie" werd op dit feest Lrdgedoor ^nv^Zoe^r80^^11 vermeden, maar ook zonder Sat was het vuvcnuuciudcu ^WUtJgWl .1 1..1 van G. Bos en doelpunten van Dompe- ouwelijk genoeg, ling (2x), Weerle (2x), Stuij en Henskes Tweede pinksterdag speelt het dames team van Concordia tegen Lijnden zijn eerste promotiewedstrijd om een plaats de districtscompetitie. Het tweede team van De Blinkert behaalde door een 4-2 zege op DSO het kampioenschap in de afdeling-tweedeklasse. De groenwitten be zitten nu drie dames-kampioensploegen. Voor de derde achtereenvolgende maal is het K. Steijn gelukt het clubkampioen schap van de IJmuider schaakclub Kijk Uit op zijn naam te brengen. Reeds voor dat zijn laatste partij met zijn naaste rivaal F. J. Walda zal worden gespeeld is Steijn als eerste door de finish gekomen. Hij be reikte dit fraaie succes na een vlotte zege op J. Rlok. Deze verloor in een Siciliaanse partij al rap een pion en kreeg verder geen kans meer de bakens te verzetten. J. Wolters rukte verder op in de rang schikking en kwam na een zege in de af gebroken partij met-T. A. Langedijk op de derde plaats terecht hetgeen hem in elk geval volgend seizoen in het eerste tiental een hoge bord-plaats oplevert. Er zijn in de kampioensgroep nu nog slechts te spelen de partijen Walda—Steijn. Blok—^angedijk en De Jong—Blok. De beide laatste ontmoetingen kunnen Burgemeester J. C. Biihrmann opende de rij van 17 sprekers. Hij roemde de grote bijdrage, die Stormvogels heeft ge leverd voor de sportieve ontwikkeling van de jeugd. „Als jongen wist ik al van Storm vogels en dus IJmuiden, maar niet van Velsen". Hij zei, dat de verstandhouding met het gemeentebestuur uitstekend met het gemeentebestuur uitstekend Er is veel reden tot dankbaarheid bij dit jubileum. De wethouder van sportzaken, de heer H. de Boer, zei, dat de semi-profs maar een handjevol van de voetballers in Neder land uitmaken. Maar als men nu in de wereld mee wil doen verdient de toppres tatie toch de aandacht. Hij wenste het bestuur visie en kracht toe voor het be reiken van dat doel. Niet alleen bij de amateurs, maar ook in de sector, waar heel Nederland naar kijkt, het betaalde voetbal. Overal in Ne derland ziet men momenteel dat er ver enigingen streven naar een samengaan Ook in IJmuiden ligt hier een taak voor verenigingen, bedrijfsleven en overheid. Voorzitter Zwart meende, dat men bij het in leven roepen van het betaak voet bal in IJmuiden een grote fout heeft ge maakt. Toen men overging naar het be taalde voetbal had men eerst het bedrijfs leven naar zich toe moeten trekken.„Nu kan geen enkele vereniging zich staande houden op eigen kracht". De heer Scheen van dé Haarlemse Voet balbond bood de bondsvlag en een envelop pe met inhoud aan. Hij geloofde dat men breneen11^'^^ r°E S°or tochïïge UWn?en^^^ng engen zoals duidelijk blijkt. wei weer hogerop zou kunnen komen 13 8 4 1 10 13 6 5 2 8V2 14 4 8 2 8 13 6 3 4 IV2 12 4 4 4 6 13 4 4 5 6 14 4 3 7 5 ¥2 14 1 1 12 IVz 1. en kampioen, K. Steijn 2. F. J. Walda 3. J. Wolters 4. T. A. Langedijk 5. J. Blok 6. Tj. de Jong 7. A. B. Kistemaker 8. H.iv.Nieuwenhuizen 14 Deze acht speleres vormen in het komen de seizoen tezamen met de twee hoogst eindigende spelers van de eerste promotie- groep de nieuwe eerste afdeling. Vermoe delijk zullen P. Lanser en J. L. Wijdoogen deze beide spelers zijn. De uitslagen van de gespeelde partijen zijn: Kampioensgfoep: K. Steijn—J. Blok 10; T. A. LangedijkJ. Wolters 01. Ie promotie-groep: drs. W. Doornenbal- Th. Hölscher 1—0; G. L. de Haas—P. Lan ser 01. Advertentie Miele, AEG, Edy, Bico, DRU. Erres Scharpf, Electrolux. Sema, Principal Hoover, Zanker. Reeds vanaf f 149.50 met garantie. Gem. betaling en 100 "/o service Lange Nieuwstraat 43.? 4.35 De heer Zwart zei te hopen dat er meer I eenheid zou komen dan in de laatste ja ren. Veel goed werk Namens de Koninklijke Nederlandse Voetbal Bond voerde daarna de net bin nengekomen heer A. Schroeder het woord. Hij memoreerde het vele goede werk, dat Stormvogels in vijftig jaar heeft gedaan. ,.U kunt trots zijn op uw club", meende hij, „in het hele land hebt u een uitste kende naam. Men kwam graag bij u spe len, omdat de tegenstand sportief placht te zijn, maar men was natuurlijk wel bang voor de wind op uw terrein". Hij bood een wimpel aan voor de Storm- vogelsvlag. VSV-voorzitter H. de Bruyn vond het jammer, dat de stemming bij dit feest een beetje somber moest zijn omdat bei de verenigingen zijn gedegradeerd. Hij wil de zich op deze receptie niet op glad ijs begeven, maar hoopte toch, dat men door het ondervondene in de afgelopen 50 jaar iets goeds zou kunnen opbouwen, apart of samen. Uit narigheid wordt vaak de grootste vriendschap geboren" De heer M. Roos sprak namens de Ver eniging voor Vreemdelingenverkeer. Hij achtte een nieuwe koers nodig. „Ik heb gesproken met tegenstanders van het nieu we bestuur en bij hen valt de grote liefde voor de vereniging op". De heer Zwart be treurde de verdeeldheid. „Waarom toch? Eenheid maakt macht!" betoogde hij. Show is belangrijk DCIJ-voorzitter Kerst de Jong betoogde, dat men het voetballen moet verkopen, men moet het publiek op een prima uit voering vergasten door goede vaklieden. „Dat kan alleen bij een bundeling van de krachten der gehele gemeenschap. Van supporter tot bedrijfsleven moet men steun verlenen". De heer Van Veen sprak namens de contactvereniging betaald voetbal. „De be langen die de clubs verbinden, zijn sterker dan de verschillen" betoogde hij. „Betaald voetbal is ten dele sport, maar ook voor een groot deel een zaak". Daarna voer den sprekers het woord namens de medi sche sportkeuring, EDO, Velsen en Poli- tiesportvereniging. Keeper Nico de Graaf feliciteeröe r mens de contractspelers, de heer Bakker namens de elftalcommissie. Hij zei het te betreuren als de blauw-witte vlag zou moe ten verdwijnen. Namens de klaverjasclub Stormvogels voerde de heer W. C. Heere het woord Er waren telegrammen binnengekomen van Wim en Jan Blinkhoff, ir. Hopster, Arie Schoorl en Dick van Rijn. Onder de aan wezigen waren tal van bekende figuren uit vroeger tijden. Onder meer had Piet Kraak in de zaal plaatsgevonden. 's Avonds werd een grote feestviering gehouden die een prachtig besluit van de viering van het vijftigjarig bestaan bete kende. Wethouder H. de Boer feliciteert. In de laatste ronde van de eindstrijd om het damkampioenschap van Kennemer- land zijn de HDC'ers J. Bus en N. van Hal te Hillegom gelijk op de eerste plaats aangekomen. Er moet een match van drie partijen worden gespeeld om uit te maken welke dammer kampioen van Kennemerland 1962 zal worden. Doordat in de laatste ronde in het club lokaal van DCIJ de drie gespeelde partijen alle in remise eindigden heeft de heer H. v. d. Vosse ('t Oosten) de derde plaats veroverd. Deze drie spelers hebben recht om in het najaar uit te komen in de pro vinciale eindstrijd. Een bijzonder fraaie prestatie leverde de DCIJ'er J. van Straten door de vierde plaats te behalen. Het is vrij zeker dat ook J. van Straten in het komend najaar in het kampioen schap van Noord-Holland zal uitkomen. De uitslagen luidden: Theo Tielrooy re mise met J. Bus, N. v. Hal remise met J. v. Straten, H. v. d. Vosse remise met J. H. Meure. Gerrevink was uitgespeeld. De eindstand luidt: I. N. v. Hal 6 2 4 0 8 2. J. Bus 6,3 2 1 8 3. H. v. d. Vosse6 2 3 1 7 4. J. van Straten6 1 4 1 6 5. H. v. Gerrevink6 1 3 2 5 6. T. Tielrooy 6 1 3 2 5 7. .J. H. Meure6 1 1 4 3 Het is te hopen dat de herkamp tussen v. Hal en J. Bus wordt vastgesteld om de nieuwe damkampioen van Kennemerland aan te wijzen. Vorig jaar waren v. Hal en Laros gelijk op de eerste plaats, doch een herkamp heeft nooit plaats gevonden. De DCIJ'ers H. v. Gerrevink en T. Tiel rooy hebben een zeer slecht toernooi ge speeld. Vooral de titelhouder van Kenne merland 1960 Tielrooy faalde onbegrijpelijk in enkele zeer goed gespeelde partijen. Het Kennemerlandtoernooi waaraan dammers van Santpoort, Sportief en DCIJ hebben deelgenomen heeft in de eerste klasse de DCIJ'er Cees van Duivenbode en in de jeugdklasse Kees Pippel (DCIJ) de kampioenstitel opgeleverd. Ter gelegenheid van haar vijfentwintig jarig bestaan heeft het bestuur van de Heemskerkse hengelsportvereniging ,,'t Snoekje" zijn jeugdleden zaterdag een feestmiddag aangeboden welke uitstekend geslaagd is. Zondagmorgen heeft de jeugd een viswedstrijd gehouden waarvoor een grote animo bestond. Opnieuw is DEM in het veld gekomen tegen een eerste klasser. Dit maal gaf het Amsterdamse DCG op Adrichem partij. Het was een alleszins waardig besluit van een goed seizoen voor DEM. De aanwe zigen kregen veel goed voetbal te zien Tegen de harde wind in kon DEM na 20 minuten door Ko Bakker doelpunten (1-0) maar uit een scrimmage voor het DEM doel wist Rosselaar gelijk te maken. Opnieuw kon de thuisclub de leiding ne men toen Willems een pass van De Boer afrondde met een goed doelpunt 2-1. Maar net voor de rust kon DCG uit een ver warde situatie voor het DEM-doel gelijk maken. In de tweede helft kreeg DEM het even moeilijk want de bezoekers ontketenden een geweldig offensief. Zij wilden blijk baar het klasse verschil in doelpunten uit drukken. DEM hield goed stand, maar moest toch toezien dat er gedoelpunt werd (2-3). Een DCG achterspeler schoot wat later een hard schot van Kleef weg, maar de bal kwam weer bij Kleef en nu schoot hii in (3-3). Advertentie Electrolux, Excelsior, Erres, Holland Electro, Ruton, AEG, Philips enz. VERKOOP - REPARATIE Betaling in overleg De Velsense amateurs, die op het laatste ogenblik met invallers voor de geblesseer de Stormvogelsspelers Luppens en Gouda moesten uitkomen, hebben desniettegen staande een 4-3 overwinning op hun Am sterdamse collega's weten te behalen. Naar onze mening echter kregen zij hiermede iets meer dan hun gezien het spelverloop toekwam: een gelijk spel had onzes in ziens de verhouding beter weergegeven. Het begin was ongetwijfeld voor de Am sterdammers, daar de ploeg van Velsen aanvankelijk nog allerminst een eenheid vormde. Het duurde dan ook niet lang, of Vlietman van Blauw Wit gaf doelman Stuy (VSV) met een enorm hard schot het na kijken (0-1). Even later kogelde dezelfde Amsterdammer buiten Stuy's bereik tegen de lat. Langzaam maar zeker evenwel kwam Velsen er beter in en nadat André tot tweemaal toe bij doelrijpe kansen naast had geschoten, stelde een combinatie Tijms-André-Kooymans laatstgenoemde VVB-er in staat met een prachtig schot gelijk te maken (4-1). Nadat een Amsterdams doelpunt wegens buitenspel was geannuleerd, bracht Lang broek (VSV) de stand op 2-1, maar de Velser vreugde was van korte duur, want kort hierop maakte Van Duyvenbode (Spartaan) op fraaie wijze gelijk (2-2). In twee minuten liep Velsen nu uit tot 4-2. Eerst scoorde Langbroek na een pass van André en direct hierop doelpuntte An dré, daartoe in staat gesteld door Hoog zaad (Velsen). Na de rust heeft Amsterdam geruime tijd het beste van het spel gehad en kreeg de Velser defensie het zwaar te verant woorden. Doordat de dekking nog al eens te wensen overliet, kregen de hoofdstede lingen tal van kansen om de achterstand te verkleinen. Ze sprongen echter noncha lant met deze kansen om en voorts was doelman Stuy zo nodig op zijn post. Ten slotte echter moest hij zwichten voor een fraaie kopbal van middenvoor Worst (Ajax) (4-3). Verder brachten de bezoekers het niet. Zelfs kregen de Velsenaren bij hun uitvallen nog een paar kansen om hun voorsprong te vergroten. Zo kopte Langbroek de bal na een voorzet van Kooy- mans buiten doelman Tijnis' bereik rake lings naast en trapte Tijms (Waterloo) al leen voor de hoofdstedelijke doelman staande, tegen deze aan. Zo kwam in de 4-3 stand geen verande ring meer. VELSERDUINWEG 173 - TELEFOON 4402 MAANDAG 4 JUNI Royal, Kennemerlaan, IJmuiden, 20 u.: Rode-Kruisdrive „De Jump". Stratingplantsoen, Velsen-Noord, 19 u.: Gymnastiekdemonstratie. Waterlooterrein. Driehuis, Velsen—Lei den handbal, korfbal, atletiek. Openbare leeszaal, Plein 1945, IJmuiden- Oost, 19-21.30 u. Filiaal Wijkerstraatweg 11, Velsen-Noord, open tot 17 u. DINSDAG 5 JUNI Schoonenberg, Velsen-Zuid, 19 u.: Voet balwedstrijd Velsense profs—Volewijckers. Tentoonstellingszaal, Heidestraat 45, IJ- muiden-Oost, 19-21 u.: Felison exposeert werken van J. Ploos van Amstel en Roelof Klein. Adrichem, Beverwijk, 9 u.: Schoolsport- dag. Plesmanweg, Beverwijk, 18-19 u.: Avond vierdaagse IJmondvogels. Openbare leeszaal, Plein 1945, IJmuiden- Oost, 10-12.30, 14.30-17 u. Filiaal Wijker straatweg 77, Velsen-Noord, 19-21 u. Duin pan, Santpoort, 16-18 en 19-21 u. R.-k. leeszaal, Willemsbeekweg 96, IJ- muiden-Oost, 10-12 u. P.J. Troelstraweg 20, 9.30-12 u.: Spreek uur stichting voor huishoudelijke en ge zinsvoorlichting, tel. 7166. In de honkbalwedstrijd Terrasvogels De Volewijckers 2 waren De Volewijckers na de eerste innings al een geslagen ploeg nadat zij een 80 achterstand hadden op gelopen. Terrasvogels heeft nog geprobeerd er wat van te maken maar deze ploeg van Volewijckers gaf zich zonder meer ge wonnen en de vraag was wat de eindcijfers zouden worden. Bij Volewijckers gingen de eerste drie slagmensen allen uit. Voor Terrasvogels opende W. v. Berkel met 4 wijd, hij stal het tweede honk en werd met een mooie stoot slag-honkslag van C. Herkemij over de thuisplaat gebracht. J. Hoefsmit kreeg 4 wijd en op de tweehonkslag van S. Thoo len werden twee punten gescoord. J. Pellemans en W. Rijke, door respec tievelijk een fout en 4 wijd op de honken gekomen, werden via honkslagen van R de Boer, W. v. Berkel (2 honkslag) en C. Herkemij over de thuisplaat gebracht en bij de derde nul was de stand reeds 80 Volewijckers had geen antwoord. In de tweede slagbeurt van de Vogels kregen zij een andere pitcher tegenover zich en wer den drie runs gescoord mede door honk slagen van J. Pellemans en C. v. Heyst In de derde innings kon Volewijckers niet verder dan vier slagmensen komen, waar van er drie 3-slag kregen. De Vogels scoor den in hun slagbeurt twee maal door fou ten en gemiste vangkansen. In de vierde innings werd er niet gescoord. In de viU-le evenmin door Volewijckers, doch Terras vogels veerde weer even op. S. Thoolen gaf een linedrive voor twee honken, W. Rijke sloeg een zeer mooie homerun, dwars over het veld en zeker 100 m ver en N. Disselköter plaatste een beste driehonk- slag, hetgeen resulteerde in 4 punten. In de zesde innings werd pitcher N. Dis selköter even door zijn velders in de steek gelaten en door vier veldfouten, een keer wijd en twee honkslagen konden de Vole wijckers 5 punten scoren. In de zevende innings werd er niet ge scoord. De achtste leverde twee punten op voor de Volewijckers door een keer Zondag heeft de afdeling handbal van de Heemskerkse sportvereniging ,,ADO' 20" haar vijftienjarig bestaan gevierd. Des morgens vond in de St. Laurentiuskerk een H. mis plaats, daarna was er in het jeugdhuis „De zevensprong" een receptie waarvoor een grote belangstelling bestond. In het bijzonder kwamen de verdiensten naar voren van mevrouw Timmers-De Wit en mejuffrouw B. Tuyn, die vanaf de oprichting haar beste krachten aan de vereniging hebben gegeven, 's Middags had op „De Vlotter" een wedstrijd plaats tus sen twee teams van oud-leden. Ned. Herv. Kerk Bedankt voor Schoonrewoerd C. van der Bart te Ter Aa. Geref. Kerken (Vrijgemaakt) Beroepen te Wetsinge-Sauwerd J. Slot- Gijzenveltplantsoen kwam ook het sier man, kand. te Heemse. lijker element van rolschaatsen aan bod, 4 wijd en twee honkslagen. Het kruit van de Amsterdammers was hiermede verscho ten, want ook in de negende slagbeurt kwamen zij niet verder. Terrasvogels voeg de er nog drie runs aan toe via een line drive van J. Hoefsmit, een honkslag van 5. Thoolen en een driehonkslag van W. Rijke. De beste hitters waren S. Thoolen 3 uit 6 (0.500), W. Rijke 2 uit 5 (0.400) en C. Herkemij 2 uit 6 (0.333). De pitchers wierpen: Terrasvogels: 10-3- 6. Volewijckers: 4-7-13. Het scoreverloop was: Terrasvogels: 8-3- 2-0-4-0-0-3 20. Volewijckers: 0-0-0-0-0- 5-0-2-0 7. Door deze overwinning en het falen van de naaste concurrent, het Haarlemse TYBB (103 tegen OG), staat Terrasvogels nog weer wat steviger op de bovenste plaats. De volgende wedstrijd is tegen TYBB en wordt in Haarlem gespeeld op zaterdag 9 juni om 16.00 aan de Schalk wij kerweg. Frans Kooymans van VVB. Tijdens de receptie van Stormvogels heeft men nogal wat gepraat over sa menwerking, samenbundeling, en vriend schap, en hoewel het woord fusie maar eenmaal werd genoemd, was het toch wel duidelijk, dat het voor een ieder een ac tuele kwestie betekende. Vorig jaar was het eigenlijk net zo, en toen in de sport week een Velsens elftal tegen Sparta speel de leefde het publiek enthousiast mee. De zelfde gezindheid was zaterdagavond op Schoonenberg te merken. Opnieuw speel de een Velsens elftal, nu uit amateurs sa mengesteld, en opnieuw bleek het enthou siasme van het publiek groot. Eens te meer kreeg men de indruk dat het publiek verlangt naar een ploeg, die de beste voet ballers van de IJmond, of althans van Velsen zal verenigen. In de eerste helft zag men van de Vel sense amateurs zeer aardige dingen. Jam mer genoeg toonde de tweede helft duide lijk aan, dat de meesten nog veel te le ren hebben. Een linksbuiten als Bobby Tijms kan nog zo gevaarlijk zijn, zijn eenbenigheid legt hem toch wel beperkin gen op, André mag dan wel midvoor van het Nederlands amateurelftal zijn, hij mist toch ook nog veel in technisch opzicht. Maar waarom over de negatieve kanten praten? Er was veel te genieten in die eerste helft, waarin Langbroek de grote uitblinker was. Hij zwoegde als een paard en hij scoorde twee schitterende doelpun ten. Maar wie heeft ook niet genoten van de snelle rennen van de al 34-jarige Frans Kooymans, die de openingstreffer voor zijn rekening nam? Zwoegen deed ook Kers bergen, en de toeschouwers konden met verwondering zien, dat de Waterloo-spil Van Eeden in dit milieu best kon meeko men ondanks een lichte blessure. Een leuke wedstrijd dus, zeker in de eerste helft. „Je bent nog geen Piet Kraak" hoorde keeper Heinz Stuy op een gege ven moment zeggen. Maar hij kon er toch ook weinig aan doen, dat hij pal in de felle zon moest kijken. Dat Velsen de 4-2 voorsprong met rust kon behalen tegen zon en wind in maakte de prestatie nog ver dienstelijker. Daar kan het feit, dat men elkaar na rust niet meer wist te vinden en dat toen eigenlijk alleen Hoogzaad nog maar een voldoende haalde in de voorlijn niet veel aan veranderen. Want die ene helft was beter dan vele wedstrijden, die we de laatste tijd op Schoonenberg heb ben gezien. De Velsense Sportweek is zaterdag be gonnen met een rolhockeydemönstratie. De toeschouwers genoten van een spannende partij tussen twee Haagse teams, die enkele internationals bevatten. Op het Jan want enkele kunstrijdsters reden een zeer op prijs gestelde Kur. Vooral Anneke Oudewaal maakte indruk met „Exodus". De sportweek werd geopend door de voorzitter van de Sportstichting, drs. A. Demmers. die hoont op beter weer in het verdere verloop var de sportweek.

IJmuider Courant | 1962 | | pagina 10