Het internationaal muziekfeest in Aix-en-Provence Chefarine ,4 1/ 11 i n n r i is n a ii f ii ii s r OELnnnn i C^'r//,tseJaw"!,™ina"l0ude m™"k- Vier betrouwbare middelen in 1 tablet! De recidive van een geluksgevoel Het festival van Bregenz Philippe la Chapelle morgen tachtig jaar Guinese negershow in Bloetnendaal LIBERALE POLEMIEK ROND RADIO VERONICA 4 HODER ZIER DINSDAG 31 JULI 1962 NEGEN MUZEN 4. Pacifist Leonhard Frank zal toch vernoemd worden De radio geeft woensdag De vier geneesmiddelen van Che farine „4" hebben hun betrouw baarheid duidelijk bewezen, en I30-45 Prinses Turandot, hoorspel met mu- millioenen mensen in de gehele programma. 22.20 lpJrThalverwege" 22*30 wereld baat gebracht, vaak ook Nieuws- 22.40 Met een knipoog naar de wanneer andere middelen faalden. SSSSlÏS Bovendien zorgt één der bestand- n">ofoonmuziek. 23.55-24.00 Nieuws. delen dat een gevoelige maag niet Hilversum ii 298 m van streek raakt. 7 elevisie programma r» -www Yï-y* -, DE RAAG HEEFT ONS op gezette tijden gedurende die omstreeks acht honderd kilometer van de autoweg tussen Parijs en Aix-en-Provence bezig ge houden: of het langzamerhand nu "niet eens tijd zou zijn geworden de festival- bakens te verzetten en de zomerse kunstgenoegens elders dan opnieuw weer in Aifte gaan zoeken. Van het dikke dozijn muziekfeesten dat Aix nu heeft beleefd, hebben we er niet veel gemist om de geduldige lezersschare ieder jaar weer getrouwelijk van onze bevindingen verslag uit te brengen. En hoezeer ge de traditie eventueel ook beminnen moogt, een weinig verandering heeft toch zeker ook wel weer haar charme. Bovendien: indien ge omstreeks Kerst mis kennis neemt van de programma's die de Europese Federa tie van „erkende fes tivals" onder de „be roepsbezoekers" dis tribueert,, dan moet ge meestal wel er kennen dat Aix ons op het stuk van novitei ten waarop de jour nalist als nieuwsgier zijn zinnen toch ook wel zetten moet, steeds aarzelender en trager tegemoet treedt. Met „Les Noces" van Strawins- ky en „Les Malheurs d'Orphée" van Mil- haud verenigd in 1 voorstelling waar op we in een volgen de brief hopen terug te komen is het „nieuws" van dit fes tival voor de opera al weer bekeken, en jua moderniteit zijn de noten die deze meesters (die dit jaar respectievelijk hun zeventigste en tach tigste verjaardag vierden) in hun jeugdjaren geschre ven hebben dus even min meer te rang schikken onder het hoofd der gloeiend- hete actualiteit. ER KOMT dan ook nog bij dat Aix, dat als muziekstad ofschoon Campra hier in de achttiende en Milhaud in de negentiende eeuw geboren werd toch nauwelijks op een eigen tra ditie kan bogen, nu evenmin meer over een centrale kunstenaarspersoonlijkheid be schik. die het karakter en het algehele ge zicht der voorstellingen kan bepalen. Want helaas, helaas, helaas heeft Hans Ros baud, de grootste Mozart-dirigent die de wereld thans bezit, het Provencaalse festi val enige jaren geleden de rug toegekeerd. En wanneer Aix nog steeds en niet ten onrechte de ambities koestert Salzburg naar de kroon te willen steken, dan moet dus worden aangetekend dat nu èn de eigen Mozart-traditie èn de tegenhanger van een Von Karajan ontbreekt om die intenties in daden om te kunnen zetten. En alles bijeengenomen vallen er dus stel lig wel argumenten op te sommen, die zou den kunnen pleiten voor de ontrouw, spe ciaal onder de oudere lichting „festiva liers" van Aix. DIE ARGUMENTEN en overwegingen van meer strikt-muzikale aard ontvangen Het Oostenrijkse stadje Bregenz is ook in ons land bekend geworden door het zomerfestival dat daar intussen traditie is geworden. Van 1946 af worden er in de zomer verschillende echte Weense ope rettes opgevoerd, waarbij het meer als toneeldecoratie en als akoestische achter grond dienst doet. Dit jaar is men ech ter van de oude gewoonte afgeweken en heeft men geen van de bekende operetees van Johann Straus of Léhar genomen, doch zijn keuze laten vallen- op een ge heel nieuw werk dat Robert Stolz voor deze gelegenheid heeft gecomponeerd. De ze muzikale show heet „Droomeiland" en is een handige combinatie van vlotte muziek en veel show. Tot dit laatste behoort natuurlijk ook ballet, maar het opvallende hierbij is dat dit ballet onder andere een pittige twist laat zien en dat niemand hiertegen pro testeert, ofschoon deze dans door pro vinciale staten voor de gehele provincie Vorarlberg is verboden. Grotere zorgen heeft men echter over het voortbestaan van het festival zelf. Een nieuwe autoweg zal ook Bre genz passeren en wel in de onmiddellijke omgeving van het festival-terrein. Daar door komen de opvoeringen in zo groot gevaar, dat de organisator Bar reeds aan kondigde dat er dan een einde komt aan het festival. Bij de muzikale uitvoeringen zal men namelijk de zangers en de mu ziek nauwelijks kunnen horen, omdat zij overstemd zullen worden door het gedreun van de voertuigen op de nabije autoweg. Bovendien zal het toverachtige spel met licht en donker niet meer mogelijk zijn, omdat de felle koplampen van auto's en motorfietsen op de autoweg storend zul len werken. Jean Guiramand de Toulon's beeld houwwerk in de deur van de Saint- Sauveur-Kathedraal. hun eerste gevoelige slag echter reeds zo dra ge, vanuit de dorre droogte van de Provence-woestijn, Aix als een glimlachen de oase van Meridionaalse joie de vivre en van welvaart weer zijt binnengevallen, en het eerste contact met dit tamelijk ongeschonden bewaarde kleinood van ze- ventiende-eeuwse adeldom en nóg veel &§pi$i i&ii ten aanzien van die beslissende karakter trek: zijn afkomst als cultuurcentrum, zijn overzichtelijke omvang en bovenal zijn Provenqaalse charme, eigenschappen die ondanks verhoogde toeloop van publiek en de bloei der onderneming door de toeris tenindustrie toch zeker en gelukkig nog niet volledig overwoekerd kon worden. De stad leeft dan ook mee met zijn festival, en de middenstanders richten deze maand hun etalages in met behulp van motieven uit Mozart-opera's met muziekinstrumen ten of manuscripten. Op de Cours Mira beau zijn we zelfs bijna over een wit Em pire-kruiwagentje gestruikeld gevuld met grammofoonplaten, waarvoor gretige be langstelling bleek te bestaan. Geen Piaf, Hollyday, Brei of Bécaud. Enkel Bach „Kunst der Fuge", missen van Schütz en overeenkomstige werken waarvoor een tiental jaren terug alleen de muzikale hap py few bereid was warm te lopen. Waar mee maar gezegd wil wezen, dat die klas sieke en hoge muzikale maatstaven waar naar de programma's worden opgesteld, intussen eveneens zijn doorgedrongen tot het publiek voor de keuze van zijn plaat aankopen, en ook die educatieve uitwer king van het festival mag als een flink winstpunt worden genoteerd. IS 'T OVERIGENS niet wat zonderling hier een pleidooi te willen geven voor een festivalstad als Aix om er zijn eigen aan wezigheid te rechtvaardigen? Het komt ons voor van wel. Dat wij daarom en ten besluite van deze hak-tak-spring-sprong- brief alleen nog die andere oud-gediende onder de festivaliers mogen citeren, zoals die zich gisteren tegenover ons uitdrukte, er zijn recidivisten van de moord en van de diefstal en van andere misdaden. Maar er zijn er óók van meer positief gerichte daden of drijfveren. De trouwe festivaliers van Aix behoren tot die tweede soort: ze zijn de recidivisten van een zeker geluks gevoel waarnaar ze in de rest van het jaar en der wereld steeds wisselvalliger moeten speuren, doch dat ze bij elk festi val in Aix weer zeker zijn onbeschadigd terug te zullen vinden. Jeugdtheater Het Masker. De stichting Jeugdtheater Het Masker heeft onder regie van Sjef van Leeuwen en Frans Zuidinga voor het aanstaande seizoen het volgende repertoire: „Freuleken" door Herman Roel- vink, „De Onschuldige" door Frits Hoch- walder, „Les Romanesques" door Edmond Rostand, „De rode Pimpernel" door mr. H, Planten en „In de spiegel" door J. B. Priestley. Voorts „Arlechino en de blauwe Vogel" en „De Vingermannetjes", beide door Henk Voges en de „Avonturen van Pinokkio" door Peter van der Linden. De plannen voor het seizoen 1962/1963 omvat ten voorts kunstinleidende uren voor het lager onderwijs, alsmede inleiding tot het toneel en fragmentenprogramma's voor het voortgezet en middelbaar onderwijs. f! v" ■t '4- a-A? 1:W.. Op 1 augustus wordt de heer Philippe C. la Chapelle, als acteur verbonden aan De Nederlandse Comedie te Amsterdam, tachtig jaar. De heer La Chapelle, zoon van de ro manschrijfster Suze la Chapel le-Roobol, werd in Den Haag geboren. Hij studeer de aan de Leidse Universiteit, waar hij tot meester in de rechten promoveerde. Al spoedig echter begon hij zijn toneel loopbaan bij „Die Haghespelers" onder leiding van Eduard Verkade. Hierna was La Chapelle achtereenvolgens verbonden aan De Koninklijke Vereniging Neder lands Toneel, het Hofstadtoneel, Comoe- dia (onder Lobo, Verbeek en Kerkhoven), Het Verenigd Toneel (dir. Verkade en Verbeek), Het Oostnederlands Toneel, Het Centraal Toneel (directie De Bree en Sluyzer), De Amsterdamsche Toneelver eniging. Het Residentietoneel (dir. Ver beek), Comoedia en thans de Nederland se Comedie. Vooral voor de oorlog heeft de heer La Chapelle vele grote rollen gespeeld. De laatste jaren heeft men hem kunnen zien in elke voorstelling van de Gijs- breght, in de rol van vader Willebrord. Ook heeft hij enkele m'alen meegewerkt aan televisie-spelen. De acteur, die zijn tachtigste verjaardag in de familiekring zal vieren, is een enthousiast verzame laar van antiquiteiten en een trouw ope rabezoeker. De beroemde Afrikaanse negershow Les Ballets Africains de la République de Guinée" treedt morgen, 1 augustus, op in het Openluchttheater-Bloemendaal. Deze befaamde show, die reeds in 1960 in Nederland is gegeven, heeft daarna in Amerika en geheel Europa een bui tengewoon groot succes gehad. Aan de uiterste westkust van Afrika ligt Guinée, sedert 28 september 1958 een on afhankelijke republiek. Het is waarschijn lijk de enige staat ter wereld waar de minister van Binnenlandse Zaken stichter en leider van een ballet is en zelf danser, Keita Fodeba jurist gepromoveerd aan de Sorbonne in Parijs, westers georiënteerd minister, blijkt een zeer góede „verta ler" van de authentieke neger-folklore. Hij heeft alles gedaan om tè vermijden, dat de toeschouwers een verkeerd beeld krijgen van de zeden en gewoonten van zijn land. Daarom brengt het Ballet Africain ook de zang en de dans, zowel van het Afri ka van voorheen als uit het Afrika van heden, waarvan de folklore eveneens zijn oorsprong vindt in het verleden. De stichter van deze dansgroep heeft een vorm gevonden, waarbij de monotie is teruggebracht tot momentopnamen. Ver halende elementen brengen een begrijpe lijke samenhang tussen de ritmen en hor- De glimlach van Aix oudere Provenqaalse cultuur zo dus weer is hersteld. En die tegenwerpingen verlie zen nog weer wat meer gewicht nadat ge in de Cours Mirabeau uw oude vrienden van vorige jaren weer hebt ontmoet en ge via de achterafstraatjes en steegjes ach ter die Provenqaalse Champs-Elysées ook uw rondgang langs de natuurlijke water bronnen, de aartsbisschoppelijke abdij, de binnenplaats van het gemeentehuis en die vele andere dierbare plekjes en monumen ten hebt gemaakt. En wanneer de eerste noten vallen van de snelle Figaro-ouvertu re in de stilte en de genade van de Pro venqaalse nacht met alle sterren op hun post en in de zoete geur die de platanen ademen, wel, dan bent u weer gans en al ontwapend en voelt ge u weer opgenomen in die sfeer van geluk en sereniteit welke uit deze ontmoeting tussen Mozart's genie en de natuurlijke weldadigheid van Aix ge boren werd. ONS HOOFD STAAT ER nu helemaal niet meer naar: doch indien ge van het fenomeen festivalstad dan toch beslist een sociologische analyse moest geven, dan zou Aix mogelijk in verschillende opzich ten tekortschieten, uitgezonderd niettemin De dorre droogte van de Provence- woestijn. WüRZBURG (West-Duitsland) Na het besluit in Würzburg in Beieren om geen straat naar de auteur en pacifist Leonhard Frank te noemen, heeft de plaatselijke vakbond plannen bekendgemaakt om een nieuw gebouw naar hem te noemen. A A/IKOtiD/GWGin znÉESCHOUW/ftGE/i HILVERSUM I 402 m. 746 kc/s 7.00 VARA. 10.00 VPRO. 10.20 VARA. 19.30 VPRO 20.00-24.00 VARA. VARA: 7.00 Nieuws. 7.10 Ochtendgym nastiek. 7.20 Socialistisch strijdlied. 7.23 Lichte ochtendklanken (gr.). 8.00 Nieuws, en socialistisch strijdlied. 8.18 Lichte gram- mofoonmuziek. 8.30 Verkeerswenken. 8.35 Voor de kinderen. 8.55 Kookpraatje. 9.00 Ochtendgymnastiek voor de vrouw. 9.10 Moderne muziek (Gr.). (9.35-9.40 Water standen). VPRO: 10.00 Religie en cultuur, lezing. VARA: 10.20 Vlieg er eens uit, ge varieerd programma, (herh. van vrijdag- tende passen, waarbij de authentieke pas- I av°nd jl.). 11.00 R.V.U.; De moderne film- sen worden gebruikt als dankbaar ma- spiegel of lachspiegel, door H. Wielek. teriaal voor een snelle geraffineerd- show, G.30 Historische opnamen (gr.): Klassieke gebracht met alle vakkennis die daar- kamermuz. 12.00 Promenade-orkest. 12.30 voor nodig is. Aan de muziek op veel- Mededelingen ten behoeve van land- en soortige authentieke instrumenten is een tuinbouw. 12.33 Voor het platteland. 12.38 belangrijke plaats gegeven; primitieve Orgelspel. 13.00 Nieuws. 13.15 Licht ensem- balladen, bezwerende tamtams en liede- ble- 13 45 Gesproken portret. 14.00 His- ren zullen te horen zijn. torische opnamen (gr.): klassieke kamer muziek. 14.45 Volksliedjes en -dansen. 15.00 Een prettige vakantie met weinig geld, toespraak. 15.10 Voor de jeugd. 16.30 Lich te grammofoonmuziek. 17.00 Wegwijzer, tips voor vakantie en Snipperdagen. 17.50 Regeringsuitzending: Nederlands Nieuw- Guinea, door W. A. L. van Doorenmaalen. 18.00 Nieuws en commentaar. 18.20 Actua liteiten. 18.30 R. V. U.: Achter de scher- Krachlige bestrijding van pijn' en griep I men VIII, door Drs. G. J. de Voogd. 19.00 Voor de kindèfen. 19.10 Tranen en tróóst om Jeruzalem, Joods programma. VPRO: 19.30 Voor de jeugd. VARA: 20.00 Nieuws. 20.05 Dansorkest en zangsolisten. 20.35 Kaf en koren, wekelijkse notities. Advertentie zonder de maag van streek te maken I Glazen buisje 20 tabletten f 0,80 Handige stripverpakking 40 tabletten f 1.50 Voordelige flacon 100 tabletten f 3.50 Het lijkt erop alsof het zich buiten Ne derlands territoir bevindende zendschip „Veronica" het lot van de liberale par tij in Nederland gaat bepalen. Prof. P. J. Oud is tenminste in het orgaan van de V.V.D., VRIJHEID EN DEMOCRATIE, hoogst persoonlijk uit zijn slof geschoten tegen twee Amsterdamse bladen die, het ene door middel van een door prof. Oud als „uit een journalistieke duim gezogen' bericht, het andere in een commentaar een zeker verband hadden gelegd tussen de kansen van drs. H. A. Korthals om prof. Oud straks op te volgen en zijn bereidheid het vraagstuk van de commerciële radio en televisie in liberale zin te regelen. De liberale partijleider schreef veront waardigd: „Zou een politieke partij in Ne derland goodwillverspelen, omdat een tot haar behorend bewindsman zich ver plicht acht mede te werken tot het ne men van maatregelen tegen verstoring van de orde, dan zou dit geen compli ment zijn voor ons kiezersvolk. Een par tij echter, die zich zou laten leiden door de vrees dit soort „goodwill" te verspe len, zou ernstig tekort schieten in haar plicht tot het naleven van die beginselen van zedelijke volkspolitiek, die een staat kundige richting, die prijs stelt op more le invloed, nimmer uit het oog mag ver liezen. Zou een partij dit doen, dan zou zij een politiek voeren, die, naar het woord van Thorbecke, „niet op goede eigenschappen, maar op de zedelijke zwakheid en karakterloosheid der mensen bouwt". Het zou zijn een politiek, die deze grote liberale leider verklaarde te zullen af stemmen onverschillig of hij haar zou aantreffen in zijn eigen kamp of in dat zijner tegenstanders". Het ALGEMEEN HANDELSBLAD ver duidelijkte daarop in een antwoord, dat het geen pleidooi voor het voortbestaan van Radio Veronica had willen leveren: „Radio Veronica is een „illegale" com merciële zender en anders dan in de be zettingsjaren, mag illegaal werk niet worden verdedigd. Waar wij wel voor heb ben gepleit en hieraan is de heer Oud geheel voorbij gegaan is, dat voor de j illegale Veronica-zender dan een legaal al ternatief zal worden geboden. Van een liberale minister en van een regering, welke o.a. in haar nota betref fende reclame-televisie duidelijk heeft getoond oor en oog te/ hebben voor de verlangens naar doorbreking van het mo nopolie op radio- en televisiegebied, mag en moet dat o.i. worden verlangd. Een liberale bewindsman, die wel zou medewerken aan het onmogelijk maken van Veronica, maar daar, in overleg met zijn hierbij betrokken ambtgenoten, geen andere, positieve oplossing tegenover zou stellen, zou als lijstaanvoerder van de V.V.D. deze partij geen dienst bewijzen, maar haar volledig in het moeras helpen. Het is misschien wat hard gezegd, maar juist harde waarheden dienen onbevangen onder het oog te worden gezien". DE TELEGRAAF, die in haar commen taar professor Oud's tegenspraak van haar bericht onbesproken laat, signaleert enige voorbeelden van de „overwegende invloed" die prof. Oud in zijn partij vol gens het blad zou behouden: „Prof. Oud heeft tegen de wil van de meerderheid van zijn partij in zijn beschermende hand boven het politieke hoofd van ir. Visser, die als minister van Defensie een volsla gen mislukking is gebleken, gehouden. Prof. Oud is erin geslaagd, mr. H. van Riel de vice-voorzitter van zijn partij en fractievoorzitter van de Eerste Kamer nimmer een enfant chéri van de par tijleider, doch een man wie men nieuwe ideeën en gezond verstand zeker niet kan ontzeggen op een zijspoor te rangeren. Het ziet ernaar uit, dat prof. Oud ook zijn opvolging naar zijn eigen wens zal regelen. En dat wil dan zeggen, dat drs. Korthals hem in de Kamer zal opvolgen en een overwegende invloed zal hebben 1007 kc/s. 7.00- 24.00 NCRV. NCRV: 7.00 Nieuws. 7.10 Gewijde muziek 7.30 Lichte grammofoonmuziek. 7.50 Meditatie. 8.00 Nieuwsber. 8.15 Radio krant. 8.35 Tiroler lichte muziek (gr.) 8 50 Walsmuziek (gr). 9.00 Voor de zieken. 9.35 Grammofoonmuziek. 9.40 Voor de huisvrouw. 10.10 Grammofoonmuziek 10 15 Morgendienst. 10.45 Geestelijke liederen. 11.15 Klassieke pianomuziek (gr.). 12.00 Licht ensemble. 12.30 Mededelingen ten behoeve van land- en tuinbouw. 12.33 Licht instrumentaal septet. 12.53 Grammo foonmuziek. eventueel actualiteiten. 13.00 Nieuws. 13.15 Blaasorkest: lichte muziek 13.45 Moderne muziek (gr.). 15.15 Triptiek, een programma voor mensen die vrij wil len zijn. 15.30 Licht ensemble. 16.00 Voor op het ^politieke beleid dat de V.V.D. zal I richten^n.^^Lcht'oSest laiO Geme'ng- En het Amsterdamse ochtendblad stelt van de VV.d!'t«m'voorbeelpR6„Politiefc^s van°l^t^^ge^d^^eils3toammo/f"g'30 een hard bedrijf. Dit is een uitspraak van Radiokrant 19 50 I irhte prof. Oud. De leiding van de V.V.D. moge ?ie£20 00 Holland Fe ii H aeze uitspraak gedachtig zijn en zich eens orkest met zangsohsJe moderne spiegelen aan dc Engelse premier Mac- 1 zp H hï Z n' millan, die, nadat gebleken was dat zijn van Zuvlen klankbeeld 91 46 R-Jntt u partij de greep op het electoraat steeds ^n 2^55 Hongaarse LLfeén ^r l T/m meer verloor, niet schroomde met voorbij- Marinierskapel 22 30 N eu vs en S O S zien van persoonlijke sentimenten en res- berichten 2? 40 Avondnverdenkin* 99 ss BRUSSEL 324 m. De NIEUWE ROTTERDAMSE COURANT. 12.00 Nieuws. 12.03 Weense lichte mu- die zich op de haar eigen serene wijze in ziek. 12.30 Weerberichten. 12.35 Populaire de discussie heeft gemengd, vindt dat muziek. 12.50 Beursberichten. 13.00 Nws. haar collega's teveel naar details hebben 13.15 Klassieke kamermuziek. 14.00 Lichte gekeken en zet, wat de bemoeiingen van grammofoonmuziek. 14.30 Symfonie-or- mimster Korthals met de „Veronica" be- kest: Klassieke en moderne muziek. 16.00 treft, de puntjes op de i: „Maar Veronica Beursberichten. 16.06 Lichte grammofoon is een „commerciële piraat". Het is de muziek. 17.00 Nieuws. 17.10 Lichte mu piraatVeronica waar minister Korthals ziek bij de thee. 17.55 Cello en piano zich mee bezig hoort te houden, niet zo- (gr.): moderne muziek. 18.10 Lekenmo- zeer om er een oplossing voor te vinden raai en filosofie. 18.30 Voor de soldaten als wel om er maatregelen tegen te ne- 18.50 Symfonische dansen. 19.00 Nieuws' men voor zover de „piraat" in strijd met Operetteklanken. 20.45 Lichte orkestmu- het recht opereert. De kwestie van het ziek. 21.15 Briljante orkestmuziek 2130 commerciële in de ether is volgens de Tenor en piano: Klassieke liederen 22 00 bestaande taakverdeling in de eerste Nieuws. 22.15 Lichte grammofoonmuziek. plaats een zaak van Onderwijs, Kunsten 22.55 Nieuws. 23.00-23.15 Voor de zeebe en Wetenschappen". den. Overigens gelooft het Rotterdamse libe rale blad dat minister Korthals wel wat anders heeft te doen dan over Radio-Vero- nica te peizen: „Wij geloven dat de heer Korthals in zijn „bedenktijd" vooral zalige;. 9nnn t«, 1 on nn r, denken aan grote lijnen, en dan de prote A Zendtijd po- uay Iitieke Dartnen: AR 9n sn VOOR DINSDAG lijnen niet van zijn departement, maar van zijn partij. Dat is voor een minister een volslagen geoorloofde en ook begrijpelijke vrije-tijdsbesteding, zeker als die minister zich afvraagt of hij een Kamerkandidatuur zal aanvaarden bij verkiezingen die geen htieke partijen: A.R. 20.30 Tekenfilm. 20.35 Documentaire film. 21.00-22.15 Speel film. VOOR WOENSDAG VARA: 17.00 Voor de kinderen. NTS jaar meer van ons verwijderd zijn. Hij zall 17.35-17.45 Internationaal .Jeugdjournaal zich afvragen zo veronderstellen wij 20.00 Journaal. 20.15 Filmverslag uit De of de partij organisatorisch goed loopt, of West. NCRV: 20.30 Zo zie je nog 'ns de hoofdrolspelers in de partij een rede- wat!, met filmcamera en microfoon op lijke mate van eensgezindheid hebben en stap door Nederland. 21.10 Zuid-Ameri- of de partij een kans zal zien haar be- kaanse volksliedjes. 21.30 Detective-film gmselen in een behoorlijk verkiezingspro- 22.10 TV-film. 22.35 Voordracht van se- gramma uit te werken." dichten.

IJmuider Courant | 1962 | | pagina 4