Amateurvoetballers ingedeeld Amerika door nederlaag tegen Mexico uit Davis Cup-toernooi Bijna zes ton voor tal van sportaccommodaties van N.S.F. Sterk bezette invitatiegroep in toernooi van Het Oosten 1 Brazilianen volgend jaar tegen Nederland Hairos II en Theo Messidor moeten te veel voorgift geven Lesje van meester Profrenners in conflict met de KNWU Jongkind vooraan in Kopenhagen Kunstijsbaan in Rotterdam? Twee Russen onder Europees record 200 m schoolslag A. Paulen scheidsrechter in Praag en Malmö i Jan Aldershof de beste Haarlemmer Kandidaten voor „Milaan" in stadion Ronde van Santpoort met vele favorieten DINSDAG 7 AUGUSTUS 1962 11 Strandwandeling Nederland start ook op 4 x 200 m heren UW HAAR CORRECT IN MODEL HAARCRÈME -v'v iPiillgll mmmmm Kampioenschap dames is begonnen Tour der Jagend" WIK-volleybaltoernooi De tweede-, derde- en vierdeklassers zijn als volgt ingedeeld voor het komende sei- zoen: District West I Tweede klasse A: Alkmaarse Boys DWV De Kennemers OVVO QSC SDW Velsen Vitesse '22 VVB West Frisia Zeeburgia Zilvermeeuwen Tweede klasse B: Aalsmeer Ripperda Amsvorde RKAVIC Baarn Schoten Celeritudo TYBB HBC WA Quick (A) Z'dvoortmeeuwen ADO '20 Alcmaria Victrix Always Forward Beverwijk CSV DEM Derde klasse A: DTS Egmondia HSV Meervogels Succes Wijk aan Zee Vierde klasse C: Bloemendaal EHS ETO Hoofddorp Boys IEV* Bij toelating NAS Onze Gezellen Renova THB Zaanlandia Alphia DHL Foreholte Hillegom HW Lisse Altior ASC DOCOS DOSR Van Nispen Oranje Groen District West II Derde klasse A: Lugdunum RKAVV SJC VCS Wassenaar Wilhelmus Vierde klasse A: SVLV Tonegido VVSB Warmunda ZLC* Bij toelating Het Braziliaanse voetbalelftal, dat we reldkampioen is, zal volgend jaar naar Ne derland komen en op donderdag 2 mei, op een nog niet vastgestelde plaats, een inter landwedstrijd spelen tegen het oranjeteam. De wedstrijden NederlandNed. Antillen (5 september) en Nederland-Zwitserland (11 november) zullen in Amsterdam worden gespeeld en NederlandFrankrijk (17 april 1963) in Rotterdam. Koersen in Hilversum Dat de baan in Hilversum langzamer hand het belangrijkste trainingscentrum voor dravers is geworden blijkt ook dins dagavond weer uit de zeer grote bezetting van de negen koersen, waarvoor het leeuwedeel afkomstig is van de op en bij de baan gestationeerde paarden. Zelfs het internationale nummer is ondanks de aan wezigheid van de cracks Hairos II en Theo Messidor zelfs zo vol, dat een drietal paar den moest worden uitgeloot. Voor de ster- en van stal Geersen, die 60 meter voorgift moeten geven een buitengewoon moeilijke taak, zelfs zo dat Vita Kinley's kansen hoger moeten worden aangeslagen dan die van Theo en Hairos II. In het aantrekke lijke stayersnummer over 2900 meter krijgt de in voortreffelijke vorm lopende Y Dunst zijn kans op een tweede zege, gevolgd door de taaie Xylander en Wish you were here. Ook de leerlingen zijn in groten getale van de partij. De favoriet Zi Bello Hanover K krijgt het niet gemakkelijk, maar wordt in staat geacht Lilla en Zus Scotch te klop pen. Outsider is Zane Grey. In het be scheiden veld van de tweejarigen gaat de voorkeur naar de vertegenwoordigers van stal Oosting, gevolgd door Bjjou v. 's-Gra- venhof en Bianka. De minder fortuinlijke driejarigen, die hun ee'-ste overwinning nog moeten beha len, verdringen zich vöor deze kans. A Reine Kinley heeft echter de beste papie ren. Aura van Zelda en Arisien kunnen de plaatsen bezetten. De goede Adua Scotch toont regelmatig haar niet geringe snelheid, doch zij wordt telkens door pech achtervolgd. Indien het geluk nu aan haar zijde is kan zij van Atie v. d. Lente en Alida W winnen. Een gevaarlijk outsider is echter Art Trebus, die sneller dan bij zijn laatste overwinning toonde. Zijn stal- genoot kan de eer van de stal ophouden in de Concitaprijs, daar Taky Erebus van Yli- notte en Xycon S niet veel te vrezen heeft. De goede Ybert D staat wat zwaar, doch zou bij een gelukkig koersverloop kunnen verrassen. Tenslotte worden nog overwinningen verwacht van Zola S, vóór Ydéal Double en Yonker Aster, vóór de na een lange rust weer heroptredende Zeeadelaar S. PAARDESPORT. Het Nederlandse paard Kan Pom B, eigendom van de Friese stal Oosting, is als vierde geëindigd in de Grote Prijs van Duitsland, een internationale dra verij met een totaal van DM 40.000 aan prijzen. Winnaar van deze 2600 meter lange race. die op de renbaan Bahrenfeld bij Hamburg werd gehouden, was het Duitse paard Eidelstedter, die een tijd van 1.21.0 maakte. De tijd van Kan Pom B. die door Johan Oosting gereden werd, was 1.21.3. Naar Jeugdvierdaagse. Vandaag ver trekken twintig jeugdleden van de wandel sportvereniging DVO uit Hillegom naar Breda om deel te nemen aan de zesde Jeugdvierdaagse die daar van woensdag tot en met zaterdag wordt gehouden. Leid ster van de groep is mevrouw A. van Rijs' wijk. Mevrouw van Drunen gaat als ver zorgster mee. Billy Wright, de voormalige aanvoer der van het Engelse elftal en de Wol ves, is nu manager bij het Londense Arsenal. Op de foto krijgen de top- spelers en de voetballers van de toe komst een lesje van de meester. De prof renners, die door de Koninklijke Nederlandse Wielren Unie (KNWU) enkele dagen geleden werden aangewezen om deel te nemen aan de wereldkampioenschappen wielrennen op de weg in Salo in Italië hebben maandagavond tijdens een bijeen komst in Breda unaniem besloten niet te gaan. Zij vergaderden met bestuursleden van de vereniging van beroepsrenners en onafhankelijken. De renners waren het er allen over eens, dat het onbillijk is dat zij zelf de kosten van uitzending naar de wereldkampioenschappen moeten betalen. De motivering van de KNWU, dat verschei dene renners toch maar in dienst zouden rijden van kopmannen van buitenlandse extra-sportieve groeperingen werd ver worpen. Tijdens de bijeenkomst bleek dat de KNWU aan bepaalde renners wel financië le garanties heeft geboden bij eventuele uitzending. Dit meten met twee maten werd de KNWU ernstig verweten. De ren ners gaven het bestuur van hun vereni ging alsnog opdracht met de KNWU te onderhandelen. Weigert de KNWU een an dere houding aan te nemen, dan zullen de thans aangewezen profs niet naar Salo gaan. In de halve eindstrijd van de Ameri kaanse zone van het Davis Cup-toernooi versloeg de Mexicaan Rafael Osuna met 96, 63, 68, 36 en 61 zijn Ameri kaanse tegenstander John Douglas, waar door de Verenigde Staten er voor het eerst sedert 1938 niet in is geslaagd de Ameri kaanse zone te winnen. Een grote ver rassing dus. Met nog een enkelspel te spe len is de stand nu 31 in het voordeel van Mexteo. In de finale-ontmoeting van het toernooi om de Galea-beker tussen Rusland en Tonnis Frankrijk, die in Vichy wordt gespeeld heeft Rusland op de tweede dag een 21 voorsprong genomen door het dubbelspel te winnen. Mdzinarisjvili en Metrevli ver sloegen namelijk hun Franse tegenstanders Jauffret en Duxin met 68 63 64 75. De Zuidafrikaanse Sandra Price heeft Zeilen In de tweede race van de internationale zeilwedstrijden (drakenklasse) in Kopen hagen is de Nederlander Jan Jongkind met het jacht Barco del Oro als tweede geëindigd. Winnaar werd de Deense favo riet Ole Berntsen, die met zijn White La dy juist iets eerder dan Jongkind door de finishlijn ging. In de algemene rangschikking leidt Berntsen met 4 pnt. voorsprong op de Australiër Linacre. Derde is een andere Australiër, Norman Booth, die 8 pnt op Berntsen achterstaat. maandag in Hamburg voor de derde ach tereenvolgende maal de internationale Duitse tennistitel in het enkelspel veroverd In de finale versloeg zij de Britse Ann Haydon met 46, 63, 75. Het kampioen schap in het herendubbelspel was voor de Australiërs Bob Hewitt en Martin Mul ligan, die in de eindstrijd met 36, 3—6, 64, 62, 6—4 van hun landgenoten Ken Fletcher en John Newcombe wonnerf. ,M i'v g, Rotterdam hoopt op de aanleg van een kunstijsbaan, waarvoor zich verschillende particuliere instanties inspannen. Er zijn aanwijzingen dat die baan er inderdaad komt, want het Rotterdamse gemeentebestuur heeft voor dat doel in middels een stuk terrein gereserveerd in het toekomstige, bescheiden sportcomplex bij het Ruigeplaatsbos in de „satelliet stad" Hoogvliet, op enkele kilometers van Rotterdam-Zuid. Daar komen zes tennis banen, ruimten voor volleybal en badmin ton, een padvindersterreintje en een flinke strook groen, waarin een gedeelte open blijft voor de eventuele ijsbaan. Bij alle geprojecteerde werkzaamheden o.a. de aanleg van de toegangsweg, het parkeer terrein en de rijwielstalling wordt al rekening gehouden met een toeloop van de schaatsliefhebbers. Bij Den Helder gingen maandag ochtend 250 wandelaars van start voor de Strandzesdaagse naar Hoek van Holland. Op de foto de wandelaars op het strand van Huisduinen. Zwemmen Tijdens de finale 200 meter schoolslag bij de Russische zwemkampioenschappen, die in Kharkov worden gehouden kwamen Ivan Karetnikov en Georgy Prokopenko beiden onder het Europees record. Ivan Karetnikov zegevierde in 2 min. 32.8 sec. en bleef daarmede 1.2 sec. onder het re cord van zijn landgenoot Prokopenko (2.34.-) Georgy Prokopenko werd tweede in 2 min. 33.- sec. De Koninklijke Nederlandse Zwemploeg heeft maandag alsnog besloten een 4 x 200 meter vrije slag-ploeg af te vaardigen naar de Europese zwemkampioenschappen, die van 18 t/m 25 augustus in Leipzig worden gehouden. De ploeg bestaat uit Johan Bontekoe (HPC), Peter Vroegop (Het IJ), Gerrit Korteweg (DZV) en Ronnie Kroon (ZAR). Peter Vroegop is tevens aangewe zen als vierde man voor de 4 x 100 meter vrije slag estafette. Nederland heeft nu in Leipzig een vrij wel volledige bezetting op alle zwemmers. Slechts op de 200 meter vlinderslag start één Nederlandse zwemmer. Advertentie t Ir. A. Paulen, voorzitter van de Konink lijke Nederlandse Atletiek Unie, zal in zijn hoedanigheid van bestuurslid van de Inter nationale Atletiekfederatie (IAAF) de se lectiewedstrijden tussen Oost- en West- Duitsland, die op 11 augustus in Praag en 13 augustus in Malmö zullen plaats heb ben, bijwonen. Na deze wedstrijden zal in Malmö het team worden samengesteld, dat onder één vlggj. in uniforme atletiek- kleding geheel1 Duitsland in "Belgrado zal vertegenwoordigen. Het bestuur van de Nederlandse Sport federatie heeft voor het eerste halfjaar 1962 een bedrag van 571.750.- aan rente loze voorschotten uit de totogelden be schikbaar gesteld. Dit bedrag wordt geïn vesteerd in de bouw van een achttal pro jecten, waarbij als streefdatum 1 januari 1964 wordt genoemd, een datum waarop de uitvoering van het werk begonnen moet zijn. Uitzonderingen hierop zijn de verbe tering van het vliegveld Teuge en de schietbaan van de Nederlandse kruisboog- bond in Ulvenhout, waaraan nu reeds wordt gewerkt. Bij de uitvoering zal uiteraard met de sporttechnische eisen, opgesteld door de afdeling sportaccomodaties van de NSF rekening dienen te worden gehouden. Een algemene voorwaarde bij de uitkering van de renteloze voorschotten is, dat het ge bruik van het object, voor de sport blijft gewaarborgd. De acht projecten zijn: een sporthal aan de linker Maasoever in Rotterdam, waar van de bouwkosten twee en half miljoen bedragen. De NSF heeft hiervoor een voor schot van 250.000- uitgetrokken. Voorts een sporthal in Zutphen van 40x58x7 a 9 meter met toeschouwersaccommodatie, bouwkosten 670.000.-, voorschout NSF 120.000.,; een gymnastieklokaal en een sporthal in Borculo (bouwkosten 300.000.- voorschot NSF 60.000.-); een sportzaal in Oisterwijk, groot 12x21x6.5 meter, over dag bruikbaar voor de scholen (er is thans 1 zaal voor 11 scholen) en in de avond voor de sportverenigingen, bouw kosten 175.000.-, voorschot NSF f 60.000.-; een dorpshuis in FVries, met een sportzaal van 12x21x6.5 meter, alsmede twee verga derzalen, waarvan er een in combinatie met een kleedkamer als consultatiebu reau gebruikt kan worden, (bouwkosten 200.000.-, voorschot NSF 45.000.-); de verbetering van het vliegveld Teuge voor sport- en zweefvliegen van grote be- Sport in het kort WIELRENNEN. De Nederlander Piet Damen is maandag als derde geëindigd in een internationale wielerwedstrijd voor professionals, die in het Belgische plaatsje Beringen werd gehouden. Winnaar werd de Belg Louis Proost, die de 187 km afleg de in 4 uur 3 min. 15 seconden later fi nishte zijn landgenoot Hugo Scrayen als tweede. Voor Damen werd dezelfde tijd genoteerd. BASKETBAL. De damesploeg van de Amsterdamse basketbalclub Blue Stars heeft maandag in het Tsjechische plaatsje Rozumberok met 7837 gewonnen van de vereniging van die naam. Bij de rust had den de Nederlandse dames al een 3018 vooresprong. ZWEMMEN. De Nederlandse lange-af- standzwemmer Wim de Vreng is tijdens de op het meer van Ohrid (Joegoslavië) ge houden zwemmarathon als tweede geëin digd. Winnaar werd de Egyptenaar Mus tafa Abu Heif, die de afstand van ruim 34 km aflegde in 9 uur 27 min. 7 sec. De tijd van De i Vreng was 9 uur 43 min. 10 sec. Met een zeer sterk bezette invitatie- groep en een achttal Joegoslavische scha kers in de hoofdgroepen belooft het jaar lijkse schaaktoernooi van de Haarlemse schaakclub Het Oosten dit keer bijzonder interessant te worden. Het wordt gehouden op 7, 8, 11, 12, 14 en 15 september in het voormalig gebouw „Cultura" aan de Jans straat in Haarlem. De samenstelling van Schaken de invitatiegroep luidt als volgt: 1. Th. D. van Scheltinga (winnaar 1961); 2. C. Or- baan; 3. J. Jonkman; 4. drs. C. v. d. Berg; 5. Chr. Vlagsma; 6. Henneberke. In tegenstelling tot vorig jaar zal dit maal geen Haarlemse speler deel uitma ken van deze selecte afdeling. De Haar lemmers danken dit in zekere mate aan zichzelf, nu er geen plaatselijk kampioen schap is gespeeld en dus ook geen kam pioen gekomen is. Vorig jaar bood „Het Oosten" aan de kampioen van Haarlem de gelegenheid zich met zeer sterke schakers te meten. Terecht heeft men er nu van afgezien omdat geen der spelers zich op een of andere wijze kandidaat heeft ge steld. Wellicht had men de Velsenaar K. Steijn een plaats kunnen geven nu deze speler voor de tweede achtereenvolgende maal Noordhollands kampioen is gewor den en daarbij de sterkste spelers van Haarlem achter zich heeft gelaten. Steijn zal nu in een der hoofdgroepen uitkomen waarin wij op dit tijdstip reeds de namen aantreffen van gerenomeerde spelers als mr. E. A. M. Santen (Heemstede); A. C. v. d. Tak (VHS); J. H. Wilmink (VAS); R. Mol (Hoofddorp); G. Kranendonk (De Pion); F. O. van Maanen (ASC) en R. Faase (Het Oosten). De aanwezigheid van een achttal zeer sterke Joegoslavische schakers zal voor vele sterke schakers nog aanleiding zijn zich voor 5 september (de sluitingsdatum van de inschrijving) even eens aan te melden. Bij Het Oosten ver wacht men een record aantal aanmeldin gen. In Blerick is het toernooi om het dames schaakkampioenschap van Nederland be gonnen. De uitslagen van de eerste ronde luiden; Mej. Bruinenbergmevr. Van Wieringen 01; mevr. Spookmevr. Timmer 01; mevr. Roodzantmevr. Heemskerk remise; mej. mr. De Klerckmevr. Vreeken 10. Van de acht Haarlemse jeugdrijders van „De Kampioen", die momenteel in Duits land deelnemen aan een groots opgezette „Tour der Jugend", heeft de B-rijder Jan Aldershof in de tweede etappe, die als een bergtijdrit over 1800 meter werd verre den en bijzonder zwaar was, de beste pres tatie geleverd. Hij eindigde van de 96 deelnemers op de achttiende plaats. Zijn clubmakkers Hans Handgraaf (23ste) en Ted Blom (28ste) zaten in de uitslag dicht bij hem in de buurt. Rein Portegies werd 61ste. Door deze resultaten legden zij in het ploegenklassement beslag op de ne gende plaats. Het nationale team van Duitsland werd weer eerste. Met de Haarlemse A-rijders ging het ook in de tweede rit weer niet zo best. Zij moesten een bergtijdrit over 3600 meter rijden en speelden daarin een onderge schikte rol. De klasseringen waren als volgt: 67. Tom de Klerk, 73. Cor Baars, 77. Rinus Stevens en 87. Bert v. d. Pol. De A-ploeg kwam daardoor op de twintig ste plaats. Zowel bij de A- als de B-rijders nemen 24 ploegen van vier man aan deze Tour deel. Voor de verschillende deelnemers werd gisteravond een filmpje gedraaid over de „Tour der Jugend" van vorig jaar. Voor vandaag (dinsdag) staan er ploegentijd ritten op het programma en daarbij moe ten de A- en B-rijders 29,5 kilometer af leggen. tekenis in ons land vraagt een bedrag van 83.000.- omdat wateroverlast het ter rein epn gedeelte van het jaar 'onbruik baar maakt, voorschot NSF 25.000.-; de Nederlandse kruisboogbond verzocht om een uitkering van 1750.- voor de kosten van materiaal dat gebruikt wordt voor de schietbaan. In Nederland was een derge lijke accomodatie nog niet aanwezig. Ten slotte het perscentrum Nieuwspoort in Den Haag, kreeg als bijdrage in de kos ten voor een overdekte ruimte als sportie ve recreatie, a fonds perdu 10.000.-. Wielrennen Voordat het eerste startschot voor de wereldkampioenschappen wielrennen in Milaan wordt gelost, zullen de Nederland se kandidaten elkaar nog eenmaal in het Olympisch Stadion in Amsterdam ontmoe ten. Vrijdagavond te beginnen om 8 uur, zal er op de stadionbaan een rijk gevari eerd programma worden afgewerkt. Zoals meestal het geval is wordt de wieleravond geopend met een wedstrijd voor nieuwe lingen (5 km), gevolgd door een revanche wedstrijd sprint amateurs, met als deelne mers de finalisten van de nationale kam pioenschappen de Graaf (kampioen), Van der Touw, Redeker en Nolten. Vervolgens rijden amateurs een ploeg achtervolging. Twee sterke teams zullen elkaar bekampen, Oudkerk-Nikkissen- Van der Lans-Koel tegen Schuuring-Den Outer-Alf.Post-Rasch. De profsprint, die vanzelfsprekend niet op het programma ontbreekt, wordt vertegenwoordigd door de Belgen Debakker (kampioen) en Sterckx en de Nederlanders Derksen (kampioen) en Captein. Voorts komen de amateur-stayers aan de start. De kampioen Buis neemt het op te gen Romijn, Velthoven, Van Campen, Hui- zinga, Van Dijk. Hieraan zijn toegevoegd de Belg Deloof en de Fransman Giscos. De ze wedstrijd gaat over 30 kilometer. Een bijzonder interessant en wellicht het spannendste nummer van het program ma is een achtervolging van Nijdam te gen Post. Laatstgenoemde krijgt met de ze wedstrijd de kans om zich te revanche ren voor de zware nederlaag die hij te incasseren kreeg van Nijdam, die op zo voortreffelijke en overtuigende wijze op de nationale kampioenstitel beslag legde. Tenslotte de wedstrijd achter grote mo toren, het hoofdnummer en het belang rijkste deel van het programma. Er ver schijnen namelijk negen stayers aan de start, van wie er niet minder dan zes een kampioenschap op hun naam hebben staan. Het zijn: Marsell (wereldkampioen en kam pioen van Duitsland), Verachtert (kam pioen van België), Timoner (kampioen van Spanje), Varnajo (kampioen van Frank rijk), Galatti (kampioen van Zwitserland), Koch (kampioen van Nederland) en de strijdlustige Nederlanders -Van der Meulen, Marinus en Wierstra. Hoewel Wierstra aanvankelijk niet op het programma stond zal hij tenslotte toch starten en het be hoeft wel geen betoog dat de Amsterdam mer op revanche belust is, na de voor hem minder gunstige uitslag van het na tionale kampioenschap. De wedstrijd ach ter grote motoren wordt verreden in twee manches (30 en 40 km). Op het snelle parcours aan de Terras- weg houdt de Harddraverijvereniging „Santpoort en omstreken" in samenwer king met de Beverwijkse rennersclub „Kennemerland" woensdagavond 8 augus tus voor de twaalfde keer de feestweek- ronde van Santpoort. Zo'n tachtig ama teurs en onafhankelijken, waaronder ver scheidene kanshebbers, zullen daarin van start gaan. Alleen de plaatselijke favoriet Coen Visser, die in Breda aan een wieler- gala deelneemt, zal ditmaal niet van de partij zijn. Onder de ingeschreven renners bevinden zich de Kennemerlanders Cees Lute, Chris Duyker, Jan Timmer, Fred van Tongeren, Wim Vleesman, Jan Rasch en Loek Zonne veld, de Haarlemmers Bert Bogaard, Ben Gieske, Jan v. d. Horst, Ton Peters, Toon Rutte en Bram Schenk, Bart Solaro uit Den Bosch, de snelle Hagenaar Marinus Paul, de Badhoevedorper Henny Schouten en zijn naamgenoot Jacob Schouten uit Wognum, de Amstelvener Fóns Post, Ge rard van Lith uit Gellicum, de Alkmaarder Harm Ottenbros, Thijs Bouma uit Spaarn- woude, Sjaak Koevermans uit Vlaardin- gen, de Halfweggers Mik Snijder, Ko Zo mer en Jan Fransen met vele anderen. Ook de Amsterdammers Cor Schuuring, die zondag op het circuit van Zandvoort beslag legde op het nationale wegkam- pioenschap, en Henk Cornelisse (tweede in deze titelstrijd) hebben voor deze ron de ingeschreven, maar of de beide hoofd stedelingen inderdaad naar Santpoort zul len komen, staat nog te bezien, want zij blijken die avond ook in Breda te moeten rijden. En dat valt moeilijk te rijmen. De start van deze Santpoorter feestweek- ronde, die wordt gehouden op het parcours: Terrasweg - Dinkgrevelaan - Middendui- nerweg en Burg. Enschedélaan, is om half zeven en de af te leggen afstand be draagt ongeveer tachtig kilometer. Er kan ongetwijfeld een spannende strijd ver wacht worden. Volleybal Ondanks het feit, dat enkele verenigin gen, die voor het volleybal-toernooi van WIK hadden ingeschreven, te elfder ure verstek lieten gaan, kan de vereniging uit Haarlem-Oost, die voor dit toernooi de be schikking had over het terrein van de speeltuin „Oosterkwartier" op een ge slaagd evenement terugzien. In de dames-poule eindigden Gios en De Blinkert beide met vijf winstpunten. Door een beter setgemiddelde kreeg Gios de eerste prijs toegewezen. Bij de heren lie ten de mannen van de Amsterdamse Brandweer slechts één winstpunt verloren gaan; de tweede plaats was hier voor i

IJmuider Courant | 1962 | | pagina 11