als- tu il blieft mannelijk en vrouwelijk personeel IÉ :M IÉ1P Als u glundere gezichten wilt zien, trakteer uw gezin dan eens op een extra fijne kop Douwe Egberts koffie. Uitgezochte melanges worden op een speciale wijze gebrand, waardoor de fijne geur en pittige smaak vol ledig tot hun recht komen. Door de grote vraag is Douwe Egberts koffie altijd vers bij uw winkelier verkrijgbaar. Rood Merk De kwaliteitskoffie bij uitstek. Pak van 250 g 1.48 Fijne Dessert De koffie voor fijnproevers werkelijk iets bijzonders. Pak van 250 g 1.80 Geniet van het goede, gezonde sap van gouden sinaasappelen. Drink Fanta Orange en proef die koele frisheid van overvol fruit. Heerlijk is die natuurlijke zuiverheid. Heerlijk is die rijpe smaak van zon en zfomer. U houdt ervan! Want Fanta Orange is dól op Uw dorst! fris vrolijk fantastisch vraagt Vereiste: diploma MULO A of B met 3 talen of bewijs van overgang van de 3e naar de 4e klas HBS of daarmede gelijkgesteld diploma of bewijs. Voor vrouwelijke krachten met einddiploma 5-jarige HBS bestaat ook gelegenheid te solliciteren. gunstige verlofregeling met 4% vakantietoeslag 5-daagse werkweek. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van geboortedatum, behaalde diploma's enz. te richten aan de directeur van het Postdistrict Haarlem, Gedempte Oude Gracht 2 te Haarlem. jjcu In Nederland geneteld met toestemming ven de rechthebbende op de gedeponeerde handelsmerken „Fsma" «n „Cocs-t.ei*"»^.- yV'V' Bij het PROVINCIAAL ZIEKENHUIS nabij Santpoort (gem. Bloemendaal) is plaats voor enige inwonende of uitwonende POSTDISTRICT HAARLEM voor Haarlem en enkele andere kantoren in Noord Holland voor opleiding tot LOKETAMBTENAAR Leeftijd 16 tot 25 jaar. voor diverse afdelingen, het zusterhuis of de keuken. Leeftijd van 1840 jaar. Tewerk stelling in gedeeltelijke dienst is mogelijk Een gemiddelde werkweek van 45 uur in 5 dagen. Vakantie 3 weken per jaar. Ruime verstrekking van dienstkleding. Tweemaal per maand vrij reizen voor bezoek aan ouderlijke woning (tot de leeftijd van 27 jaar). Brutosalaris f 359.30 per maand voor 23-jarigen en ouder plus verdienstebeloning tot maximaal 12 'In. Indien periodiek op zaterdag en/of zondag zal moe ten worden gewerkt geldt daarvoor een speciale vergoeding. Voor jonger personeel jeugdaftrek. Voor inwonende wordt f 74.89 per maand ingehouden voor kost, in woning, vrije bewassing, geneeskundige verzorging enz. Verzoeken om nadere inlichtingen en sollicitaties onder letter HH te richten aan de Directie. Per soonlijk bezoek is mogelijk tussen 912 uur en 1417 uur, behalve zaterdag en zodag. opgeleid wordt voor een afwisselende werkkring gunstige kansen op promotie tijdens de opleiding wordt reeds vol loon genoten bij tewerkstelling buiten de woonplaats wordt zonodig pensiontoelage en/of reiskostenvergoeding toegekend De Directie van de Volkshuisvesting en de Bouw nijverheid in de provincie Noord-Holland te Haar lem vraagt voor spoedige indiensttreding een Telefonische inlichtingen kunnen worden verkregen bij het districtspostkantoor te Haarlem, telef. (02500) 1 52 60, toestel 2 34. Salaris afhankelijk van leeftijd en bekwaamheid tot max. 425.p.m. Schr. soil, onder no. 2-1411/1057 (in linker boven hoek brief en env.) aan het bureau Personeelsvoor ziening v. d. Rijksoverheid, Prins Mauritslaan 1 Den Haag.

IJmuider Courant | 1962 | | pagina 16