Met sublieme innings voerde Onstein Rood en Wit naar zege en landstitel Haarlem vergrootte in eerste klasse B kampioenskansen Nederlandse selectie verloor met miniem verschil van Schotse atleten in Edinburgh Roemeense dames verrasten de gestuurde vier van Rusland De sterkste Kampioensteam Rahman niet naar Aziatische Spelen Vijf lopers onder de vier minuten op de mijl Baan en Geurts in kano-eindstrijd Pas in de laatste over viel de Rood en Wit II te sterk voor Spartanen Snelwandelaars net niet snel genoeg Bescheiden rol van de Nederlanders beslissing tegen concurrent HCC ■>-nw tz- MAANDAG 20 AUGUSTUS 1962 Rood en Wit Van Asten iets beter Sprint Het kampioenselftal van Rood en Wit. Van links naar rechts ziet men: Enge lenberg, De Ruig, Ter Haar, Bouw man, Wijkhuizen, Onstein, Venker, Van Son, Luining, aanvoerder De Nijs en Meyers. De eerste-minister van de Maleise fede- ratieratie Toenkoe Abdoel Rahman heeft, naar een woordvoerder van de regering meedeelt, tot zijn spijt een uitnodiging moeten afwijzen voor de opening van de Aziatische spelen op vrijdag 24 augustus in Djakarta. Hij kan de spelen niet bij wonen wegens andere verplichtingen. Ab doel Rahman is president van de Aziati sche voetbalconfederatie en van de Azia tische badminton confederatie. De eerste ploeg van Hongarije heeft zon dag tijdens de internationale kanowed strijden in Essen het nummer K4, 10.000 m heren gewonnen met een tijd van 39 min. 04,4 sec. West-Duitsland 1 werd in 39.38.3 tweede en Hongarije 2 in 40.07.9 derde. Ne derland finishte in 42.27.9 als zesde en laatste. Op het nummer KI heren, 1.000 meter plaatsten onze landgenoten Baan en Geurts zich voor de eindstrijd. Baan werd in de eerste halve finale met een tijd van 4 min. 20,8 sec. tweede achter de West-Duitser Wentzke (4.18.4) en Geurts won de tweede halve finale in 4.14.6. zege gehad. Maar na een stand van 153 voor 6, werden de overige batsmen in een snel tempo opgeruimd: 169 all out. De be slissing viel in de laatste minuten van de wedstrijd. Pierhagen en'Hageman eisten elk drie wickets op. Onder grote spanning heeft Rood en Wit het kampioenschap van Nederland be haald. In de laatste over van de wedstrijd wist aanvoerder De Nijs met een goed geplaatste slag het Haagse totaal van 191 voor 6 te passeren. De Haarlemmers dank ten deze zege voornamelijk aan Onstein, die een sublieme 83 scoorde maar in het zicht van de overwinning run out ging. Rood en Wit, dat aan een draw voldoen de had voor het kampioenschap, stuurde na het winnen van de toss de Hagenaars naar de wickets. Het succes liet niet lang op zich wachten. Op 10 kreeg Venker Schuur l.b.w. Hiermee moesten de Haar lemmers het voorlopig doen, want Gallois en Van Arkel bouwden met gedegen cricket een stand van 76 runs op. Het fiel den van Rood en Wit bleef echter accuraat en de vang waarmee De Ruig Gallois (37) inrekende, was bijzonder fraai. Van Arkel, die zijn topvorm niet bereikte, werd voor 45 beheerst door Van Son in het verre veld gevangen. 'Bij 112 voor 3 werd slowbowler Luining in de aanval betrokken. En niet zonder succes. Met zijn eerste bal boekte hij al succes toen hij Colthoff door Meyers op silly mid-off gevangen kreeg. Overigens met een bijzonder onverstandige slag, want het was ongeveer tien minuten voor de lunchpauze en niet voor niets had aan voerder De Nijs een bowler met „lokker tjes" aangezet. Meijers bewees weer eens wat een bij zonder nuttig'fielder dicht bij het wicket hij is. Want na Colthoff ving hij na de lunchpauze ook nog Van Manen zó dicht bij de grond dat niemand aan een vang dacht en Bakker, die ook iets te veel forceerde. Het meest attractieve batten kwam daarna van Blaisse (27 not out), die samen met Van Staay (16 not out, waarbij een formidabele 6 óp de open zij tribune) het totaal opvoerde tot 191 voor 6, op welke stand captain Van Arkel de innings sloot. Er restte toen nog ongeveer drieëneenhalf uur. De bowlingcijfers van de Rood en Witters waren: Onstein 0-13, Venker 1-58, Van Son 1-43, Wijkhuizen 2-4 en Luining 2-28 Rood en Wit begon zijn innings niet bijs ter best, want al spoedig werd Ter Haar in de slips door Bakker gevangen. Enge lenberg evenwel hield stand en scoorde toen hij zich eenmaal ingespeeld had vrij snel zonder veel risico's te nemen. Hij ging uiteindelijk voor 31 kostbare runs run out na een prachtige ingooi van de 47- jarige Gallois, die als fielder de 'ster van het veld was. De Ruig bracht 17 runs in de boeken toen hij door Colthoff achter het wicket werd gevangen en kort na de theepauze verdween ook Bouwman (door Colthoff ge- stumpd) die bijzonder veel moeite bleek te hebben met het slowbowlen van Beek man. Het was toen 57 voor 4 en de kansen voor Rood en Wit schenen niet al te best te staan. Maar Wijkhuizen en Opstein luid den een betere periode in. Eerstgenoemde scoorde 31 uitstekende runs voor hij op 127 door Van Arkel werd gevangen, maar Onstein ging door. En hoe. Hij riskeerde niets, maar verzuimde niet iedere bal die daarvoor in aanmerking kwam striemend In de eerste klasse B van de cricketcom petitie heeft Haarlem thans bijzonder fraaie kansen op het kampioenschap ge kregen. Dc Haarlemmers wonnen namelijk de moeilijke uitwedstrijd tegen Excelsior, waardoor de club van Voogd drie punten voorsprong heeft genomen op Hermcs- DVS. Zaterdag speelt Haarlem aan de Spanjaardslaan zijn laatste match tegen Rood en Wit II. Winnen de Haarlemmers, dan is het kampioenschap een feit. Rood en Wit II versloeg Sparta in Rot terdam met vier wickets. De Rotterdam mers scoorden 130 punten, waarbij Van der Burg met 30 not out de meeste runs voor zijn rekening nam. In de Haarlemse aanval moest het voornamelijk van Pee reboom komen. Hij veroverde zes' wickets ten koste van slechts 42 runs. De overige wickets gingen naar Van Schouwenburg 1-17, F. van Buchem 2-11 en Van Baas- bank 1-31. Het gelukte Rood en Wit daar na het totaal van Sparta voor het verlies van zes wickets te passeren, waarrpee de overwinning een feit was. Tot goede pres taties kwamen Van Baasbank (47), Van Schouwenburg (28), Vanier (19) en Van Liemt (15 not out). Borrani nam 331, Meeken 125. PW (101 all out) verloor van SCHC, dat met vier wickets in de meerderheid bleef. Bij PW waren Baak (20) en F. Dukker (24) de voornaamste rungetters. SCHC had goe de batsmen in Zweerts en Leemhuis, die respectievelijk 30 en 33 .runs in de boeken brachten. Door een overwinning in de altijd lastige uitwedstrijd tegen Excelsior in Schiedam heeft Haarlem zondag haar voorsprong op Hermes-DVS geconsolideerd. Het beeld van de wedstrijd leek op dat van de vorige week: met 7 voor 80 hadden de Haarlem mers weer een hachelijke stand, en was het verheugende dat de laatste drie wickets nog 68 runs aan de score konden toevoe gen. De genoemde 80 runs waren voornamelijk te danken aan zeer aantrekkelijk batten van C. Dekker, die er niet minder dan 48 voor zijn rekening nam, lange tijd goed gesteund door Van Alphen. Daarna nam Heydeman het heft in handen: eerst met Onkenhout (12), daarna met Voogd scoorde hij een voortreffelijke 43, alvorens door Koos Oosterholt te worden gevangen. Goed batten van Van Wijk bracht de score van het laatste wicket nog van 137 op 148. In de Schiedamse aanval blonk Gouka uit: in 30 overs nam hij 757, Bruning in 27 overs 241. Verder Janse nog 117. De Schiedamse battingside had de groot ste moeite met Van Dok, die in 14 overs 531 nam met listig bowlen en geholpen door zeer goede vangen van Dekker, Meyer en Heydeman. Ook Gouka liet zich door de slows van Van Dok verleiden en speel de na 1 run de bal in handen van Max Maas. Tot een stand (van 7 voor 35 tot 8 voor 78) kwam Ipet slechts tussen G. Oos terholt (22) en Bruning (20)), waaraan door goed changen van Max Maas, die als cap tain zijn afwezige broer Paul verving, een einde kwam, toen op het bowlen van Van Wijk Oosterholt op coverpoint een bal in handen van Van Alphen zag verdwijnen De laatste twee wickets werden door Max Maas in 1 over voor nul runs genomen Zo kwam op 78 het einde en won Haarlem met 70 runs. Naast Van Dok nam Max Maas 2 voor 9 (in 15 overs!), Penhar 116 en Van Wijk 18. De stand luidt: Haarlem 13 44 PW 13 29 Hermes-DVS 13 41 SCHC 13 29 Excelsior 14 37 Sparta 13 24 R W 2 12 31 Quick N 13 18 „How is that", appelleren HCC-aan- voerder Van Arkel en bowler Beek man. En niet vergeefs, want de Rood en Wit-speler Engelenberg (links) is run out. Dat gebeurde na een felle in gooi van Gallois (niet op de foto). Men ziet dat het bat van de Haarlemse openingsbatsman nog niet binnen de crease is (pijl links), terwijl een stump al op de grond ligt (pijl middenen de bal (pijl rechts) zijn weg heeft vervolgd. hard af te straffen. Aan de andere kant verleende eerst Van Son en later Meijers zeer nuttige steun door met de ge dachte aan de draw in het achterhoofd rustig hun wicket op te houden. Het was duidelijk: zolang Onstein in was kon de overwinning nog behaald wor den. En steeds dichter kwam de zege nabij Met nog 40 minuten te spelen moesten er nog 40 runs worden gemaakt met nog vier wickets te verspelen. De ongeveer 1200 toeschouwers langs de boundaries beleefden toen de spannendste periode van de match. Langzaam maar zeker knab belde Onstein namelijk verder aan het Haagse totaal. HCC stond „op de tenen' maar Onstein bleef doorgaan. Ook toen de tijd ging dringen bleef de Rood en Witter beheerst en zo wist hij met een formidabele 6 en een 4 plotseling weer voor te komen op de tijd. Iedereen gun de hem de winning hit, maar 't mocht niet zo zijn. Op 190 ging hij door een misver stand met Luining run out en captain De Nijn moest er nog aan te pas komen om met de eerste bal van de laatste over de twee nog benodigde runs te maken Maar Onstein daar was iedereen het mee eens had de innings van Rood- en Wit gemaakt". Zijn score van 83 (1 x 6, 11 x 4) was onbetaalbaar geweest. Bowlingcijfers HCC Van Arkel 0-15, Van Staay 1-51, Beekman 4-74, Vermeulen 0- 11 en Bakke' (zijn bowlen viel bijzonder te gen) 0-35. Er gingen liefst drie batsmen run out. De stand luidt: Rood en Wit 14 51 HCC II 14 45 VOC 14 37 HCC I 14 33 VRA HBS acc Quick (H) 13 27 13 25 14 25 14 20 De Nederlandse snelwandelploeg heeft zondag in Rotterdam met slechts één punt verschil een nederlaag geleden tegen Bel gië. Het eindresultaat was: 1. België 28 pnt., 2: Nederland 27 pnt. Individueel win naar werd de Belg Jules van der Haeghen, die de 35 km aflegde in 3 uur 21 min. 45 sec. De Nederlandse kampioen Jan Cijs staakte na 25 km de strijd. Het persoonlijke eindklassement luidde verder: 2. Schouckens (België) 3.22.47, 3. Zethof (Ned.) 3.27.53, 4. Den Elzen (N.) 3.28.51, 5. Alomaine (B.) 3.29.55, 6. Kon. (N.) 3.31 41, 7. Van Dijk (N.) 3.39.48; 8. Maas (Ned.) 3.39.50, 9. Dardenne (B.) 3.46.12, 10. F. van der Haeghen (B.) 3.53.58. Jim Beatty, een van de vijf atleten, die in een historische mijl-race onder de vier minuten bleef. De Amerikaan Jim Beatty heeft zater dag tijdens de Britse spelen in het Lon- dense White City-stadion de mijl gewon nen in de zeer snelle tijd van 3 min. 56,5 sec. Het was de eerste maal in twee jaar, dat de afstand in Engeland binnen de vier minuten werd gelopen. Behalve Beatty bleven nog vier lopers onder deze eertijds magische grens, te weten Jim Grelle (VS.) in 3.56.7; Stan Taylor (Engeland) in 3.58.-; Bob Seaman (V.S.) eveneens in 3.58.- en Miko Berisford (Engeland) in 3.59.2. Een bijzondere prestatie werd ook ge leverd door de Engelse Dorothy Hyman, die de 200 meter dames won in 23,4 sec., slechts OJ sec. boven het een week oude wereldrecord van de Duitse Jutta Heine. Wanneer er ooit een Nederlandse at- letiekploeg met een groep verheugde atleten uit het strijdperk is getreden, was dat zaterdag het geval tijdens de Highland Games in Edinburgh, waar onze landgenoten met het kleinst mo gelijke verschil (75—74) van een Schotse selectieploeg verloor (heren 57—41, dames 18—33). Want ondanks een grote achterstand in de beginfase, die voor Nederlandse begrippen onder ongekende toestanden plaats vond, kwamen de oranjebroeken aan het einde van de strijd zo sterk terug, dat alles wat maar Schots was op de tribunes het hart vasthield. Ongekende toestanden, ja, want wat er op het middenterrein van het Murrayfield Rugby Ground in Edinburgh zaterdag te zien was zal men in ons land voor onmoge lijk houden. De Nederlandse en Schotse at leten kwamen niet alleen tegen elkaar uit, vaak was het zo dat een veld van meer dan tien lopers aan de startlijn stond en terwijl deze op de bijzonder zware, 320 meter lange grasmat, rondcirkelden als kosmonauten in de ruimte, dansten de zwaarddansers, worstelden er zwaarge bouwde mannen en probeerden in kilt ge klede atleten een 25 kg zwaar gewicht, een boomstam of een smidshamer weg te werpen. Dit alles onder de tonen van de militaire bands van een Sikhregiment of een Schots pijperkorps. De Nederlanders kunnen over het alge meen terugzien op een bijzonder goede wedstrijd en vooral de verrichtingen van Tilburgse Lia Hinten op de 80 meter hor den in 11.1 sec, slechts 0,1 sec boven het Slechts de gestuurde vier van Roeme nië heeft zondag in Oost-Berlijn tijdens de finales van de 9e Europese roeikam- pioenschappen voor dames voor een ver rassing kunnen zorgen. Niet Rusland, dat acht maal in successie zegevierde op dit nummer, veroverde de titel, maar de sterke Roemeense meisjes. Direct na de start nam Hongarije de leiding doch na 150 meter was de Roe meense vier de Hongaren al voorbij. Rus land zag het gevaar, verhoogde het tem po en benaderde de Roemenen tot op een halve lengte. Ondanks een felle eindsprint misten de Russen vqor het eerst op de Europese kampioenschappen de overwin ningen in het nummer vier met stuur- vrouw. Met een taflengte voor de oud kampioenen ging Roemenië over de streep. Dat de overwinning bij de skifs ging naar de sterke Tsjechische Alena Postlova, vo rig jaar tweede in Praag, lag in de lijn der verwachtingen nu Jenone Papp, vier voudig kampioene, wegens ziekte niet aan wezig was. De overige drie nummers dubbel twee, dubbel vier en de acht waren voor Rusland dat de hegemonie bij het dames-roeien behield evenals de Zilveren Molen een eeuwige wissel- prijs die in 1954 door Nederland beschik baar is gesteld die het reeds acht maal heeft gewonnen. Meike de Vlas en de dubbel twee. be staande uit Ineke Brans en Elsbeth Sprangers (Poseidon/Willem III combina tie) waren in dit sterke milieu uiteraard al bij voorbaat kansloos. De Groningse skiffeuse lag reeds na 400 meter met de Frangai.se Renne Camu ver achter. Verdienstelijk werk leverde de Poseidon/ Willem III dubbel twee. Rusland en Oost- Duitsland moesten de Nederlandse combi natie snel laten gaan. Met de Hongaarse meisjes leverden Elsbeth Sprangers en Ineke Brans een felle strijd. Het brons misten de Nederlanders echter juist. Am per een halve lengte bedroeg slechts het verschil. Na de „magere" dag van de series volgde zaterdag voor dames de „vette dag van de herkansingen. Meike de Vlas, de Nederlandse skif-kampioene, en de dub bel twee bestaande uit Ineke Brans en Elsbeth Sprangers zorgden voor een zege in de herkansingen en plaatsten zich daar door in de finales. De derde Nederland se representant, de dubbel vier van Argo kwam helaas niet verder dan een vierde plaats in de repechages en werd der halve uitgeschakeld. record van Fanny Blankers-Koen en de magnifieke, intelligente race van Henk Snepvangers op de mijl, waren hoogte punten, die bij het Schotse publiek veel waardering ondervonden. Allerminst te ver geten de briljante dubbele zege op de 100 yards van Jaap Noordenbos en Hans Smit, van Tilly van der Zwaard en Geesje Soes- beek op de 200 yards en van Nel Zwier en Paula van der Wegen bij het hoogsprin gen. Voor Ray van Asten werd de 880 yards geen overwinning, maar zijn lopen was in vergelijking met de Nederlandse kampioen schappen van een week geleden een stuk beter. Weliswaar kon hij bij het luiden van de bel voor de laatste ronde de sterke Schot John Wenk en Kees Koppelaar even niet volgen en viel er een gat van een me ter of vijf, maar zijn aanzet op de 1500 me ter voor de finish was sterk en kon hij zo snel doorgaan dat hij Koppelaar op de finishlijn klopte. John Wenk, die tweemaal moest demarreren om Koppelaar af te schudden, bleek te sterk. Wat Henk Snepvangers op de mijl heeft laten zien was van klasse, want niet al leen versloeg hij zijn Schotse tegenstander maar tevens een tiental lopers, die gelijk tijdig met de landenwedstrijd op dit num mer van start gingen. Onder de Engelsen bevonden zich o.a. Kenneth Wood, Barrow en Sunderland, atleten die reeds eerder op een normale sintelbaan 4 min. en 4 sec. hadden laten afdrukken. Lia Hinten is momenteel ongetwijfeld de beste Nederlandse hordenloopster. Na haar overwinning bij de Nederlandse kam pioenschappen liep zij een snelle en rit misch bijzonder goede race achter Betty Moore (die in de invitatie uitkwam en 10.7 sec bereikte) in 11.1. sec., slechts 0,1 sec. boven het nationale record van Fanny Blankers-Koen. Onze Belgrado-kandidaten Eef Kamerbeek en Nel Zwier doorstonden deze wedstrijd voortreffelijk. Nel Zwier won onbedreigd met 1.62-Vsmeter en dat was gezien de grasmat en wanneer men bedenke dat de bij de heren de verrichtin gen ook ver achterbleven, bijzonder goed. Eef Kamerbeek eindigde op de 120 yards horden als tweede achter de „Nigeriaanse Schot" Belleh. Het tijdsverschil tussen beiden (14.5 en 14.9 sec.) was over een afstand van anderhalve meter een beet je royaal uitgedrukt. De Eindhovenaar was reeds bij de eerste horde door Sumich door n' zwaaiende arm op de borst getrof fen, hetgeen hem natuurlijk verlies ople verde. De sprint op de 100 yards bij de heren en op de 200 yards bij de dames was een volledige Nederlandse aangelegenheid waarbij Jaap Noordenbos verraste met zijn eerste plaats in 9.9 sec. en Tilly van der Zwaard oppermachtig was. Op de 440 yards waren onze landgenoten Dekkers en Konings reeds bij de start geslagen, ter wijl de lange-afstandlopers Hein Cujé en Joep Delnoye, niet alleen moesten optor nen tegen de veel sterkere Schotten, maar ook tegen de barrevoets lopende Bruce Tulloh, die ongetwijfeld een van de favo rieten voor Belgrado is. Hij liep een fan tastische wedstrijd en eindigde ver voor al zijn tegenstrevers. De estafettes voor Nederland zo be langrijk omdat op dat moment de Schot ten met 6864 voorstonden werd bij de heren door een minder goede finish van Noordenbos een dead-heat, terwijl de da mes met een straatlengte wonnen. Rood en Wit is cricketkampioen van Nederland. Na een wedstrijd met hoog staand cricket hebben de Haarlemmers hun grote rivaal HCC II met twee wickets verslagen en dat betekende dat de Rood en Witters voor het eerst sinds 1915 weer de nationale titel op hun naam hehben gebracht. Niet alleen bovenaan de ranglijst, maar ook onderaan viel de beslissing. Niettegenstaande het feit dat het Haag se Quick in Amstelveen een fraaie zege bevocht op VRA, mocht dit succes niet meer baten. HBS, de medegegadigde voor de laatste plaats, won namelijk van ACC, met als gevolg dat Quick defini tief onderaan is geëindigd. Voorts won in deze afdeling VOC van het eerste van HCC. Nadat HCC op een-totaal van 200 voor 9 had gesloten, .waarvan Spekking .een fraai gespeelde 72, gaven de VOC'ers aan bat 'n schitterend antwoord. De grote man bij de Rotterdammers was Wally van i Weelde, die in sublieme stijl 93 not- out op zijn naam bracht. In de laatste bal van de laatste over viel de beslissing. Het was Wally van Weelde, die met een knalharde zes de winning hit voor zijn rekening nam; 206 voor 8. Zijn score bevatte tien vieren en twee zessen. VRA bracht tegen Quick 152 runs op het bord, waarbij Klijn met 37 punten top scorer was. Quick begon slecht: 12 voor 3. Maar daarna hielden de Hagenaars stand en door toedoen van Kramer (49 not out), Rambaldo (50) en Dill (33 not out) werd de overwinning in de wacht gesleept. Bij een stand van 155 voor 4 was de strijd be slist. Een fraaie overwinning. Voornamelijk door toedoen van de 16- jarige Van Wel (71) bracht HBS in de strijd tegen ACC 172 runs in de boeken. Van der Maas nam 3 voor 26. Lange tijd heeft ACC daarna de beste kansen op de Als er ooit een club op waardige wijze het landskampioenschap cricket op zijn naam heeft gebracht dan is dat de Haar lemse Rood en Wit geweest, dat gisteren aan de zoom van de Haarlemmerhout zijn naaste concurrent HCC II overwon en daarmede de landstitel voor het eerst na liefst 47 jaar weer eens naar Haarlem bracht. Nu was. het wel zo dat Rood en Wit in deze laatste wedstrijd aan een draw voldoende had om zijn meest naaste con current onder zich te houden, maar maak die draw nu eens tot een feit en iedere sportman zal direct beweren en met recht dat dat nationaal kampioenschap op zo'n manier veel van zijn glans ver liest. Neen, Rood en Wit diende op winst te spelen en heeft dat ook gedaan. Het team stond voor een niet geringe taak toen HCC II na drie uur spelen sloot op een totasrf van 191 runs. Voor het maken van die score restte weliswaar een speeltijd van drieëneenhalf uur, maar ga daar maar eens aanstaan op een op meer dan rede lijk bekend staande aanval, waarin welis waar Van de Bosch werd gemist maar waarin terstond de dit seizoen in Enge land spelende Bakker werd toegevoegd. Maar de taak is op meer dan lof waardige wijze volbracht door een bat tingside die de zenuwen niet de baas liet worden en die volledig geconcentreerd en met een maximum aan vechtlust volhard de. Met deze overwinning, waarvan zon der de anderen tekort te doen Onstein 't leeuwenaandeel voor zijn rekening nam, heeft Rood en Wit getodhd op dit moment inderdaad het sterkste cricketteam van Nederland in het veld te kunnen brengen. Een team dat dit in tegenstelling tot enige jaren geleden goed uitgebalan ceerd was en waarin de spelers eikaars fouten bijzonder goed aanvulden: in de aanval maar vooral ook in de battingside. Tal van jaren rustte het algemene peil op de schouders van slechts enkelen, maar daar is dit seizoen nadat Rood en Wit de Haagse hegemonie al enkele keren bij na had doorbroken definitief een einde aan gekomen. Het landskampioenschap kwam terecht bij het elftal dat daar het meeste recht op kon doen gelden. En dat dat nu eens niet een team van HCC is kan de cricketgemeenschap alleen maar tot verheugenis stemmen. Het zal de vecht- vp" de komende seizoenen alleen maar verhogen en dat kan alleen maar heilzaam werken op het algemene cricket- peil in de sterkste eerste klasse.

IJmuider Courant | 1962 | | pagina 11