Haags ingenieur na drie jaar weer slaags met politie Vier doen méér dan één! Chefarine.,4 E AGE en bondig Overleg over plan-Bunker is zeer moeilijk geweest Amerika verzweeg de door Soekarno gemaakte reserves Snup, Swop en Sijpie gaan op vacantie! Folie S'fSr j| Vrouw krijgt schok bij bedienen wasmachine Drs. Korthals geen V.V.D.-kandidaat Slachtoffers van het water Thuisfront-luchtbrug naar Nieuw-Guinea Regeling voor repatrianten Drie doden in het verkeer Brand in erote loods in Utrecht geblust Rustig weer .s€ 2 Pi fpl|ipi^É DINSDAG 28 AUGUSTUS 1962 De vier middelen, verenigd in Che- farine „4", helpen elkaar en werken daardoor bijzonder weldadig tegen pijn en griep. Eén der middelen zorgt ervoor dat ook een gevoelige maag niet van streek raakt. Kerkelijk nieuws Haarlem Velsen-IJ muiden Beverwijk Heemskerk 29. „O, wat is het heerlijk, weer op ons eigen geliefde schip te staan!", zegt Polle, de armen uitbreidend, „komt, alles klaar?, daar gaan we weer!" „Nee, nee, Slokop, je hoeft niet te kijken, Polle is kerngezond, hij moet alleen een andere broek hebben!" „Nu, als je medicijn ook dat gat in mijn broek kan helen, dan ben je werkelijk een goede dokter, hoor!" z z Een 38-jarige tot Amerikaans genatura liseerde ingenieur, die de politie te Den Haag zich nog levendig herinnert van een geruchtmakende zaak van verzet en bele diging drie jaar geleden, is opnieuw slaags geraakt met agenten. Ook nu weer schop te, sloeg en schold hij in het wilde weg tot hij tenslotte in het bureau Duinstraat in een cel kon worden gewerkt. Surveillerende agenten reden op de Stad houderslaan een auto klem, omdat de be stuurder naar hun mening gezien zijn ma nier van rijden wel onder drankinvloed zou kunnen zijn. De chauffeur bleek de 38-jarige ingenieur te zijn. Hij weigerde uit z'n auto te komen, begon hevig te schel den in het Engels hoewel hij de Neder landse taal normaal machtig is en ver zette zich uit alle macht toen de politie mannen hem aangrepen. Nadat hij met veel moeite in een poli tieauto was gezet wilde hij onderweg de chauffeur een klap in het gezicht geven, maar dat kon de bijrijder voorkomen. Ook voor en in het bureau was er weer een fikse vechtpartij voor nodig om de inge nieur naar binnen te krijgen. Hij sloeg en trapte de agenten waar hij ze raken kon, rolde met ze door de ruit van de por tierskamer en uitte ook tegen de wacht commandant en de officier van dienst weer allerlei beledigingen. Tenslotte belandde hij toch in de cel, waarna een lang preoces- verbaal werd opgemaakt. In april 159 is de ingenieur in 'n soortge- Advertentie Vier middelen in één iablei werken krachtiger zonder de maag van streek te maken I BEROEMDE GENEESMIDDELEN IN ÉÉN TABLET Glazen buisje 20 tabletten 0.80 Handige stripverpakking 40 tabletten f 1,60 •Voordelige flacon 100 tabletten f 3.60 In Breda is een 43-jarige moeder van vijf kinderen tengevolge van een elektri sche schok overleden toen ze de schake laar van haar wasmachine omdraaide. De machine was enkele weken'' geleden gerepareerd door haar man, die de schake laar er toen verkeerd had opgezet. Al een paar keer had de vrouw er in de af gelopen weken over geklaagd dat ze soms bij het bedienen van de schakelaar een kleine schok kreeg, maar omdat het appa raat geen dienst weigerde had men het zo maar gelaten. lijke affaire verwikkeld geweest, toen hij in het Bezuidenhoutkwartier was aange houden wegens verkeerd parkeren. Ook toen veroorzaakte zijn overbrenging naar het politiebureau nogal wat moeilijkheden. Hij kreeg uiteindelijk 100,- boete. Drs. H. A. Korthals, de tegenwoordige liberale vice-minister-president en minis ter van Verkeer en Waterstaat, zou thans definitief hebben besloten om geen plaats op een kandidatenlijst van de V.V.D. bij de Kamerverkiezingen in 1963 te aanvaar den. Zoals men weet waren in liberale krin gen stemmen opgegaan om de heer Kort hals te vragen als lijstaanvoerder van de V.V.D. op te treden, nadat professor Oud het voornemen te kennen had gegeven zich niet herkiesbaar te stellen. Volgens het liberale „Algemeen Han delsblad" acht men het in verband hier mee mogelijk dat de V.V.D. volgend jaar met verschillende lijstaanvoerders voor bepaalde combinaties van kieskringen zal uitkomen. Mede van invloed is, wat mr. E. H. Toxopeus, de liberale minister van Binnenlandse Zaken, zal doen. Op het ogenblik zou hij de „meest gerede figuur' voor een lijsttrekkerschap zijn. Wat de heer Korthals intussen betreft, schijnt men zich in sommige kringen af te vragen of hij helemaal geen kandidatuur als Ka merlid wil aanvaarden dan wel of hij al leen heeft afgezien van een plaats op een lijst van de V.V.D. In dit verband zou men kunnen denken aan een afzonderlijke vrijzinnige niet tot de V.V.D. behorende lijst. De 15-jarige scholier Robert Louis den Boer uit Huizen (Noord-Holland), die al enige tijd in Zuid-Engeland, waar hij met vakantie was, werd vermist, blijkt te zijn verongelukt. Op zoek naar zijn zak lantaarn is hij waarschijnlijk van een rots in zee gevallen en verdronken. In het zwembad 't Hitje in Posterholt is de twaalfjarige P. van D. uit Maas tricht bij het baden verdronken. De jon gen, die niet kon zwemmen, was te ver gegaan. Geref. Kerken Beroepen te Vrouwenpolder J. B. F. van den Brink, kand. te Voorburg. Chr. Geref. Kerken Tweetal te Oud-Beijerland T. Harder te Kornhorn en R. Slofstra te Harderwijk. Beroepen te Ede M. Vlietstra te IJmui den. i Bedankt' voor Broek 'onder Akkerwoude C. den Hertog te 's Gravenhage-West. Chr. Geref. Gemeenten Beroepen te Gouda J. W. Kloot, kand. te Gouderak. Geref. Gemeenten in Nederland Bedankt voor Hilversum C. van de Woestijne te Barneveld. c Grote Kerk, vandaag 20-21 u.: Orgelcon cert door Rune Engö. Openluchttheater Bloemendaal, vandaag 20.15 u.: Israëlische volksdansen en lie deren. BIOSCOPEN Cinema Palace, 14, 19 en 21.15 u.: „Marco Polo", 18 j. Frans Hals, 14, 19 en 21.15 u.: „De snert soldaat", a.L, vandaag alleen 20 u. Lido, 14, 16.15, 19 en 21.15 u.: „Mr. Vlub- ber", a.l. Luxor, tot en met donderdag gesloten. Minerva, 14.30 u.: „Pijn en gijn in de kazerne", a.l.; 20.15 u.: „Aimez-vous Brahms?", 18 j. Rembrandt, 10.30 u.: „De wereld der die ren", a.l.; 14, 16.15, 19 en 21.15 u.: „La belle Américaine", a.l. Roxy, 14.30, 19 en 21.15 u.: „Tot de laatste kogel", 14 j. Studio, 10.30 u.: „Dik Trom", a.l.; 14.15, 19 en 21.15 u.: „Tout l'or du monde", a.l. Monopole (Zandvoort), 14.30 u.: „Robur de veroveraar", a.l.; 19 en 21.30 u.: „De dode ogen van Londen", 18 j Vanaf woens dag 19 en 21.30 u.: „De drie waarheden", 18 j. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum (Groot Heiligland 62), Frans Halstentoonstelling, 10-17 en 20.30- 22.30 u.; zondag 13-17 u. Tot 30 september. Vishal (Grote Markt): Expositie van een keuze uit het moderne kunstbezit van de gemeente Haarlem, 10-17 u.; zondag 13-17 u. Tot 30 september. Museum „Het Huis Van Looy" (Kleine Houtweg): Expositie van een keuze uit het oude bezit van het Frans Halsmuseum, 10-17 u.; zondag 13-17 u. Tot 30 september. Kunstcentrum „De Ark" (Nieuw Heilig land 1-3): Tentoonstelling van schilderijen en tekeningen van Marie Noothoven van Goor, 9-17 en 18-20 u., tot 18 september. Kunstzaal „In 't Goede Uur (Nieuwe Kerksplein): Gedurende de maand augus tus expositie van tekeningen en aquarellen van Poppe Damave, 10-22 u. Dagelijks klassiek grammofoonplatenconcert van 21- 22 u.: Brahms. Teylers Museum (Spaarne 16): Tekenin gen Hollandse, Italiaanse en Franse school. Dagelijks van 11-17 u., eerste zondag van de maand 13-17 u. DIVERSEN Raadhuis Zandvoort, vandaag 20 u.: Raadsvergadering. Strand voor Rotonde, Zandvoort, woens dag 22 u.: vuurwerk. Waaggebouw (hoek Spaarne-Damstraat) Taveerne met zang door Cobi Schreyer en poppenspel door „Merlijn". Iedere avond van 20-1 u. (behalve maandag). Café-chantant „Adam en Eva" (Raam- vest 5): Iedere avond van 20 u. af: Cabaret. (Zie verder „Uitgaan in Haarlem" in de krant van vrijdag 24 augustus). DINSDAG 28 AUGUSTUS City, 20 u.: „De terreur van de Rode Draak". Rex, geen voorstelling. Marktplein, 14 tot 24 u.: Kermisvermake lijkheden. WOENSDAG 29 AUGUSTUS City, 20 u.: „De terreur van de Rode Draak". Rex, 20 u.: Maar niet met mijn dochter!". Marktplein, 14 tot 24 u.: Kermisver makelijkheden. Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Centrum, dagelijks (behalve op zondag): 9.30 tot 12 en 14 tot 16.30 u. DINSDAG 28 AUGUSTUS Grote Kerk, 20 u.: Laatste zomeravond concert. Kennemer Theater, 19 en 21.15 u.: „Een meisje met sex-appeal". Luxor Theater, 19 en 21.15 u.: „Maciste contra Maciste". WOENSDAG 29 AUGUSTUS Kennemer Theater, 19 en 21.15 u.: „Een meisje met sex-appeal". Luxor Theater, 19 en 21.15 u.: „Maciste contra Maciste". Marquette Theater, dinsdag 29 augustus, 20 u.: „Gorgel, het duivelsmonster"; woensdag 29 augustus, 20 u.: „Koorts in het bloed". - De regering heeft thans een overzicht gegeven van de moeizame onderhande lingen die tenslotte geleid hebben tot het akkoord met Indonesië. Daaruit blijkt dat de kwestie van de datum van feitelijke overgang van het gezag in handen van Indonesië het centrale punt is geweest, waaraan de discussies over alle andere onderwerpen direct of in direct werden verbonden. De Indonesische afgevaardigde Malik, had aanmerkelijke bekorting van de ter mijn voor het V.N.-bestuur over Nieuw- Guinea geëist en had het gewenst geacht, dat reeds onder het V.N.-bestuur Indone siërs in heö V.N.-apparaat zouden worden opgenomen, zodat op 31 december 1962 de volledige overdracht aan Indonesië kon geschieden. De Indonesiërs hadden zich hierbij beroepen op door president Soekar no reeds terstond tegenover de Ameri kaanse regering bij de aanvaarding in be ginsel van het plan-Bunker in april ge maakte reserves "ten aanzien van de ge stelde termijnen. In Washington ingewonnen inlichtingen wezen uit, dat Indonesië inderdaad reser ves aan de aanvaarding had verbonden. Daarvan was van Amerikaanse zijde nooit mededeling gedaan aan de Nederlandse regering, noch aan secretaris-generaal Oe Thant. Bij het onderhoud van minister Soeban- drio met ambassadeur Van Roijen, op 25 juli werd van Indonesische zijde in nauwe lijks bedekte termen met oorlog gedreigd. Het ultimatieve karakter van de Indo nesische eisen, de aankondiging, dat Soe- bandrio en Malik op 28 juli naar Djakar ta zouden terugkeren, en de zeer dreigen de militaire situatie gaf de regering aan leiding de aandacht van de Amerikaanse regering voor deze ontwikkelingen te vra gen. Vertogen van de Amerikaanse re gering en van de heer Bunker hadden tot resultaat, dat de Indonesiërs hun vertrek tot 31 juli uitstelde. Na een onderhoud van Soebandrio met Oe Thant werd het blijkbaar de minister duidelijk, dat van overdracht van Nieuw- Guinea aan Indonesië vóór 1 januri geen sprake kon zijn, alleen reeds omdat dit praktisch niet uitvoerbaar was. Tenslotte hebben beide partijen zich ver- enigd met de door Oe Thant als compro mis voorgestelde datum van 1 mei 1963. Ook over het zelfbeschikkingsrecht waren de onderhandelingen moeilijk. Het secre tariaat van de V.N. had een voorstel ge daan voor de regeling van de volksstem ming. De Indonesiërs hadden daartegen zoveel bezwaren, dat dit stuk niet in be handeling is genomen. Over de kwestie van de Nederland-Indo nesische betrekkingen wordt gezegd dat de Indonesische delegatie te kennen had gegeven, dat het niet de bedoeling was herstel van de betrekkingen te overwegen alvorens Nieuw-Guinea in Indonesisch be stuur was overgegaan. Ambassadeur Bun ker stelde voor, dat het herstel der be trekkingen zou samengaan met onderteke ning van de overeenkomst. De Indonesi sche delegatie bevestigde daarna op 15 augustus de afspraak, dat na onderteke ning van de overeenkomst uitwisseling van diplomatieke missies tussen Neder land en Indonesië zou plaatshebben. De stichting nationaal thuisfront Nieuw- Guinea gaat met grote spoed vele dui zenden kilo's materiaal voor de welzijns zorg door de lucht naar Nieuw-Guinea sturen. Het eerste vliegtuig zal over en kele dagen vertrekken. Binnen zes we ken zal het gehele actie-programma zijn uitgevoerd. Er worden 1000 collectieve pakketten in gereedheid gebracht. Daarin zitten on der meer rookgerei, lectuur, een rolfilm, een geluidsband voor het opnemen van groeten, scheermesjes, scheercrême en luchtpostpapier. Voorts zullen vier ge luidsfilm-projectoren en een aantal films worden verzonden, en vele duizenden pocketbooks. De neiging een pijnlijk con flict zo snel mogelijk te vergeten is vol gens het thuisfront een ongunstige fac tor bij de werving van geld. Dat van die neiging de militairen de dupe zouden moeten worden is onaanvaardbaar. Het thuisfront verklaart dat de behoefte aan recreatie groter is dan ooit en wijst er op dat gelden kunnen worden gestort po postgiro 321 ten name van de stichting nationaal thuisfront Nieuw-Guinea. 3435. Alles was in diepe rust. Buiten zwegen de vogels; die sliepen in hun nest. En in de tent sliepen de drie vriendjes als rozen. Maar opeens daar klonk een wilde schreeuw. Sijpie drong overeind met wil de gebaren, en de anderen werden na tuurlijk ook verschrikt wakker. Wat is er? vroegen ze onthutst. Een beest! schreeuwde Sijpie. Er zit 'n akelig beest op m'n rug! En hij rende, helemaal overstuur, .de tent uit De vier kleine kleutertjes op dit hek vormen de Friese vierling Lauten- bach. De vierling wordt op 5 septem ber vier jaar. V.l.n.r.: Meint, Dirfoje, Willem en Ietje. (Vervolg van pagina I) De regering heeft in de toelichting op het wetsontwerp tot goedkeuring van het Nieuw-Guinea-akkoord een overzicht ge geven van merendeels reeds bekende maatregelen voor repatriërende lands dienaren. Ten aanzien van het particuliere be drijfsleven ligt het in het voornemen op korte termijn een wetsontwerp in te die nen, waarbij de mogelijkheid wordt ge opend, dat het rijk een bepaalde dekking geeft aan het bedrijfsleven in Nieuw-Gui nea tegen molest en politiek risico gedu rende een bepaalde periode na de bestuurs- overgang. Toelating ir Nederland Het verkrijgen van een inreisvisum voor Nederland zal in belangrijke mate ver eenvoudigd worden. Voor toelating zullen in aanmerking ko- emn: 1. Allen die, na de souvereiniteitsover- dracht uit Indonesië afkomstig, gedurende tien jaren aan de opbouw van Nederlands Nieuw-Guinea hebben meegewerkt. 2. Zij ten aanzien van wie op een in gediend naturalisatieverzoek in beginsel gunstig is beslist. 3. Zij wier opneming in Nederland in verband met verlofsrechten, studiebelan- gen of medische noodzaak van belang is In andere individuele gevallen zal toela ting niet zijn uitgesloten. Degenen, die vanuit Indonesië in Neder lands Nieuw-Guinea asiel hebben verkre gen en de 36 personen, die als verstekeling uit Indonesië zijn vertrokken en vanuit Ne derland naar Nieuw-Guinea zijn overge bracht, zullen integraal in Nederland wor den toegelaten. Voorts zullen alle personen, van welke nationaliteit of afkomst ook, die gegronde redenen,hebben bij de bestuurs overdracht aan Indonesië acuut lijfsge vaar te verwachten, naar Nederland wor den overgebracht. De overtochtskosten zullen geheel of ge deeltelijk voor rekening van het land ko men, indien de betrokken reiziger finan cieel niet in staat is deze uit eigen mid delen te betalen. De regering wil aan haar zorg voor de bevolking van Nieuw-Guinea. ook na de overdracht van het bestuur aan Indone sië uitdrukking geven door het de Ver enigde Naties mogelijk te maken een bij standsprogramma in Nieuw-Guinea uit te voeren. De regering is bereid, in het ka der van de Nederlandse hulp aan de on derontwikkelde gebieden, een bijdrage ter beschikking te stellen van de secretaris generaal van de V.N., voorlopig voor drie jaar. In het ziekenhuis in Enschede is over leden de 49-jarige landbouwer H. G. Hol- terman uit Almelo. Hij was zaterdag door een auto aangereden. In Castricum is voor de ouderlijke wo ning aan de Beverwijkerstraatweg de ze venjarige Lida Brakenhoff door een auto aangereden. Zij was op slag dood. Het meisje was spelend de straat overgesto ken. In Schiedam is de dertienjarige scholier N. H. van Steenbergen uit Schiedam om het leven gekomen, nadat hij bij het per fiets oversteken van de Rotterdamse dijk was aangereden door een personenauto. .292* Verkeer. In Nederland zijn in 1960 bij verkeersongevallen 1926 mensen gedood en 48.358 gewond. Met dit aantal staat ons land, voor wat betreft de kleine landen, aan de top van de Europese verkeers ongevallenstatistiek. Gondelvaart. In Giethoorn, waar deze zomer ondanks het slechte weer on geveer 250.000 toeristen (15 percent meer dan vorig jaar) hebben gepunterd, is het vakantieseizoen afgesloten met de jaar lijkse feestelijke gondel vaart. Repatrianten. In hotel Ostoerio (onder linge stichting tot opzet en exploitatie van recreatiecentra) te Haamstede worden maandag 3 september 115 repatrianten uit Nieuw-Guinea verwacht, hoofdzakelijk vrouwen en kinderen. Zij komen of met de Zuiderkruis of per vliegtuig. Mammoctkies. Een tand van meer dan gewone omvang, die tevoorschijn is ge komen bij graafwerkzaamheden aan de bouwputten voor de nieuwe sluizen te Ter- neuzen is door ir. Trimpe-Burger van de oudheidkundige dienst geïdentificeerd als de kies van een mammoet. Kleermakers. Het aantal aanmeldin gen voor het vakdiploma kleermakers patroons bedroeg dit jaar slechts 27 (vorig jaar 37). Het aantal vestigingen is in de laatste jaren gedaald van ongeveer 11.000 tot 4.000. Dit is gebleken op het congres van kleermakerspatroons, dat in Delft wordt gehouden. Ongelukken. Bij verkeersongelukken in Amsterdam werden van januari tot en met juli 1397 personen ernstig gewond (vo rig jaar 1122). Het aantal doden bleef vrij wel gelijk: 43 in 1962, 42 in 1961. inbraken. In Hengelo is in zes winkels in de Telgenflats ingebroken. Voorzover bekend werd in totaal een bedrag van ruim 5000,- buit gemaakt. Zware eis. De officier van justitie bij de rechtbank te Amsterdam heeft tegen drie gebroeders, die in Amsterdam en wij de omgeving 25 inbraken zouden hebben gepleegd, zware staffen geëist. Tegen de oudste twee eiste hij een gevangenisstraf van twee en een half jaar met aftrek, tegen de jongste anderhalf jaar. Een felle brand heeft vanmorgen ge woed in een grote loods van de verenigde Bredero's bouwbedrijven aan de Kanaal dijk in Utrecht. De brand ontstond om streeks kwart over zes in een opgeslagen voorraad kurkplaten. De enorme rookont wikkeling belemmerde de brandweer bij de blussingswerkzaamheden. Met zuurstof maskers moesten de spuitgasten zich een weg banen door de vette rookmassa om bij de eigenlijke vuurhaard te komen. Met vier stralen bestreed men het vuur. Om kwart voor zeven werd het sein „brand meester" gegeven. Het vuur woed de toen nog in alle hevigheid, maar er bestond geen gevaar voor uitbreiding. Om streeks half acht kon met de nablussing worden begonnen. Een grote voorraad islolatiemateriaal alsmede enige elektromotoren werden door het vuur verwoest. Over de oorzaak is nog niets bekend, de schade wordt op 10.000 geschat. HET K.N.M.I. deelt mee: De depressie die maandag op de Noord zee een storm van windkracht 9 veroor zaakte heeft zich over de Noorse bergen naar de Botnische Golf verplaatst. Ten westen van Ierland verscheen daarna een kleine storing waarin de luchtdruk in het centrum nog ongeveer 1010 mb bedroeg. Deze kleine storing trok daarna naar Zuid-Engeland en vulde daarbij zelfs iets op. Desondanks heeft deze storing 'n groot wolkengebied bij zich met wat regen of motregen. De storing trekt waarschijnlijk precies over Nederl. Overigens blijft het weer rustig en wordt het wat zachter door dat de aangevoerde lucht vochtig is. In de ochtend kan plaatselijk mist ontstaan. WEERRAPPORTEN Maximum-temperaturen M i s u ■3 S binnen- en buitenland. •55 g. 2| Neerslag: laatste 24 uur. 01 c ■*-» c.S Den Helder regenbui w 17 0.1 Ypenburg zwaar bew windst. 18 1 Vlissingen half bew. zw 17 0 Eelde geheel 'bew. wzw 16 1 De Bilt zwaar bew windst. 18 3 Twente geheel bew. zzw 17 2 Eindhoven geheel bew. zzw 18 0 Zd-Limburg geheel bew. zzw 18 0 Helsinki zwaar bew. 17 8 Stockholm geheel bew w 14 12 Oslo half bew. windst. 16 0 Kopenhagen licht bew. w 17 5 Aberdeen zwaaï bew. windst. 15 0.4 Londen regen z 19 0.5 Amsterdam zwaar bew. z 17 4 Brussel zwaar bew. z 19 0 Luxemburg zwaar bew. wzw 19 0 Parijs half bew O 22 0 Bordeaux onbewolkt windst. 26 0 Grenoble onbewolkt windst. 29 0 Nice zwaar bew. nnw 26 0 Berlijn geheel bew. wzw 22 0 Frankfort zwaar bew. windst. 24 0 München half bew. 26 0 Zürich mist windst 24 0 Genève onbewolkt windst. 28 0 Locarno onbewolkt 0 29 0 Wenen zwaar bew. nnw 30 0 Innsbruck half bew. windst 29 0 Athene onbewolkt nno 35 0 Rome onbewolkt windst. 32 0 Ajaccio onbewolkt no 27 0 Madrid licht bew. windst. 0 Mallorca onbewolkt windst. 30 0 Lissabon onbewolkt windst. 38 0 Woensdag 29 augustus Zon op 5.45 uur, onder 19.36 uur. Maan op 4.45 uur, onder 19.36 uur. Maanstanden 30 augustus 4.09 uur nieuwe maart. Hoog en laag water in IJmuiden Dinsdag 28 augustus Hoog water 2.42 en 15.08 uur. Laag water 10.42 en 23.01 uur. Woensdag 29 augustus Hoog water 3.20 uur, en 15.45 uur. Laag water 11.24 uur, en 23.41 uur. Het hoog en laag water te Zandvoort is 10 tot 15 minuten vroegei 1--t> t<= IJmuiden

IJmuider Courant | 1962 | | pagina 2