Nederland drukte overwicht op Antillen in acht doelpunten uit geef acht: hier is de-- Real Madrid kwam thuis tegen Anderlecht niet verder dan 3-3 Atletico Madrid won Europese beker voor de bekerwinnaars „Dit matige Nederlandse team krijgt op Curasao geen been aan de grond" Viatcheslav Ivanov is vrijwel zeker van eerste wereldtitel Alleen Kruiver scoorde niet in voorhoede BIJ KUNSTLICHT IN OLYMPISCH STADION Volharding was de belangrijkste kwaliteit van een pover opponent Zelfs twee keepers nog onvoldoende Judocrack naar Nederland Keulen door Dundee van veld gespeeld Nieuwe titelstrijd begon gelijktijdig Wim de Jong staat op derde plaats Met snelheid van 358 km op motor Rob Groen heeft redelijke kans op brons nu Pool Kubiak niet komt zie achterpagina DONDERDAG 6 SEPTEMBER 1962 15 V 11 Zege voor Nederlandse dames basketbalploeg STRIJD OM EUROPESE BEKER BEGONNEN Geen vooruitgang Lust Nergens Dammen in Luik Kansen Njord Ipswich Town verloor Nederlaag van Enschede (Van onze sportredacteur) Het voetbalelftal van de Nederlandse Antillen mag dan in eigen omgeving heet klimaat en kale, harde velden een waardig tegenstander zijn voor de sterkere voetbalteams, in Nederland halen al die donkere spelers nog niet het peil dat men met pover mag kwalifi ceren. Dat bleek gisteravond weer eens onder de schijnwerpers van het Olym pisch stadion in Amsterdam, waar de Antillianen tegen Nederland niet minder dan acht doelpunten tegen zich kregen V' rw. V/-: f v* r 1 1xè ïA Balentien viel na de rust in voor kee per Diaz. De eerste bal sloeg hij al direct in zijn eigen doel. En ook op de bovenste foto heeft hij alle reden somber te kijken. Weer verdween er een bal in zijn heiligdom. Op de foto hiernaast doet zijn voorganger Diaz het al niet veel beter. Hoog opspringend kan hij de bal toch niet klemvast krijgen. Deze zal evenwel niet in het doel belanden, een waakzame Henk Groot ten spijt. Op uitnodiging van de Nederlandse Jiu Jitsu en Judo Bond zal de in de interna tionale sport bekende Japanse trainer Ha- ku Michigami (49) naar ons land komen om van 16 september tot 5 oktober vele Nederlandse judoka's onder zijn hoede te nemen. Hij zal o.a. doceren in Groningen, Emmen, Roermond, Roosendaal, Dordrecht, Utrecht, Amsterdam, Haarlem, Den Haag en Amersfoort. Enkele jaren geleden vroeg de Franse Judobond in Japan om een trainer en men wees toen Michigami aan om naar Europa te gaan, waar hij thans in Bordeaux een grote school heeft. Korte tijd daarna werd hij de technische advi seur van de N.J.J.B. en in die functie heeft hij Anton Geesink vele waardevolle adviezen gegeven. Michigami is zevende dan, doch hij be weert dat hij in het judo, dat hij als een wetenschap beschouwt, nog slechts voor veertig percent thuis is. Advertentie De Nederlandse dames basketbalploeg heeft zich woensdag in Oost-Berlijn ge revancheerd voor de nederlaag, die daags tevoren tegen Oost-Duitsla nd was geleden. Ditmaal zegevierden onze landgenotes met 55-49. na een 30-28 voorsprong bij de rust. De aanval van het Oranjeteam vormde een te groot probleem voor Oost-Duitsland. De Groot was met 16 treffers het ro- duktiefst. De Belgische titelhouder Anderlecht zorgde in de eerste ronde van het toernooi om de Europese beker voor landskam pioenen voor een grote verrassing door in de eerste in Madrid gespeelde wed strijd tegen Real Madrid een 3-3 gelijkspel te bewerkstelligen. Ook de rust was met een gelijke stand (2-2) ingegaan. Zoals be kend werd Real Madrid in het laatste toer nooi om de Europese beker in de finale door het Portugese Benfica met 5-3 ver slagen. Liefst 95.000 toeschouwers woon den de wedstrijd bij. De algemene opvatting na de wedstrijd was dat Real er niet in zal slagen de re- terwijl zij er zelf niet één konden doen aantekenen. Sterker gezegd: de ploeg bleek zelfs niet eens bij machte één schot af te vuren op bet door de NAC- speler Van der Merwe verdedigde doel. De zestienduizend toeschouwers zijn dan ook verstoken gebleven van span ning en hebben slechts kunnen genieten van af en toe bijzonder aardig veldspel en een serie doelpunten van kwaliteit. De enige kwaliteit waarvoor men be wondering kon hebben bij de Antillianen, was hun enorme vasthoudendheid. In de tweede helft', die voor hen een nadelige stand van 40 ta zién-gaf, -speelden met een elan alsof er nog een overwin ning uit het vuur te slepen viel en tegen het einde vochten zij zelfs met grote vast beradenheid door om de tien van het scorebord te houden. Dat was dan ook een van de weinige dingen die lukte al liet dan de Belgische scheidsrechter Casteleyn vijf minuten tekort spelen.... Zichtbare vooruitgang in het spel van de Antillianen was er niet in vergelijking met het vertoonde in de wedstrijd van vier jaar geleden toen een Nederlands elftal in het Feijenoord-stadion in Rotter- Atletico Madrid is woensdag in Stutt gart winnaar geworden van het toernooi om de Europese beker voor bekerwin naars 1961/1962. In de finale zegevierde het Spaanse team voor 45.100 toeschou wers met 3-0 over Fiorentina (Italië). Het was de tweede maal, dat beide teams in de eindstrijd tegenover elkaar stonden. Het eerste duel was 10 mei jl na verlen ging in een gelijkspel geëindigd. De Spanjaarden hadden in Stuttgart bij de rust reeds met 2-0 de leiding. Hun doel punten kwamen op naam van rechtsbuiten Jones, middenvoor Mendoza en linksbin nen Peiro. De voorhoede van Atletico, met middenvoor Mendoza als grote man, was voor de gerenommeerde verdediging van Fiorentina te sterk, terwijl daarente gen de aanvalslinie van de Azzuri onder de verwachtingen bleef. Op dezelfde dag, dat in Stuttgart de fi nale werd gespeeld van het seizoen 1961/ 1962, won OFK-Belgrado op eigen terrein een ontmoeting voor de eerste ronde van het toernooi om de Europese beker voor bekerwinnaars 1962/1963 tegen Chemie Halle (O.-Did) met 2-0. De ruststand was 0-0. Het vrijwel onbekende Dangor City, be kerwinnaar in de competitie van de voet balbond van Noord-Wales, behaalde een volkomen verrassende 2-0 overwinning op de Italiaanse eredivisieclub IC Napoli in de eerste ronde van het toernooi voor Euro pese bekerwinnaars. Rechtsbuiten Roy Matthews gaf de Ita lianen de eerste schok met een link se schuiver in de 43ste minuut nadat de Bangor-voorhoede zich fraai had vrijge- speeld. (1-0). De Nederlandse scheidsrech ter Joh. Martens wees Bangor zeven mi nuten voor het eind een strafschop toe die de eindstand op 2-0 bracht. Napels xmocht zich tenslotte gelukkig prijzen niet met grote cijfers naar Italië te moeten terugkeren. De moedige ploeg uit Wales had in het begin een Napels-offensief prachtig door staan en nam, vooral in de tweede helft volledig de overhand. Het was vooral de verdediging van Bangor die de Italianen de weg doelmatig versperde. De Schotse kampioensploeg Glasgow Ran gers won in Glasgow met 4-0 van Sevilla (Spanje). De doelpunten werden gelijke lijk over beide speelhelften verdeeld. Jimmy Millex (midvoor) scoorde drie maal. Alliance Duedelingen (Luxemb.) speelde op eigen terrein met 1-1 gelijk tegen het Deense Boldklubben 09 uit Odense. De Lu xemburgers hadden bij de rust een 1-0 voorsprong. Het terrein was door het slechte weer moeilijk bespeelbaar. Mid voor Zambon van Alliance Duedelingen opende de score vijf minuten voor rust. Dertien minuten voor het einde bracht midvoor Jorgen Peters de partijen weer op gelijke voet. Wie gedacht had in de Antilliaanse kleedkamer een gedrukte stemming te zullen aantreffen had het mis. De spelers zelf zeiden niet veel, zij waren moe en verlangden naar een douche en een massage, maar de trainer liep druk tussen zijn mannen heen en weer en hield maar niet op schouder klopjes en complimentjes uit te delen. De heer Mordy Maduro, voorzitter van de Antilliaanse Voetbalbond, stond de verslaggevers te woord. „Teleur gesteld? Misschien een beetje omdat aan onze kant de nul is blijven staan, maar toch heeft ons elftal veel beter gespeeld dan in 1958. Toen kwamen wij nooit in de aanval, nu verscheidene malen. Uitblinkers heb ik in geen van beide ploegen-opggmgrkt.cDe freslc man in Oranje was Van Wissen, bij ons misschien linksback Juan PalMol Kruiver heeft rhij zeer teleurgesteld. Hij speelde slecht en zelfs grof. Nee, het Nederlands elftal van 1958 was veel sterker dan dit. Deze matige ploeg zou op Curagao geen voet aan de grond krijgen", aldus de heer Maduro, die bij deze voor Nederlandse oren verrassende uitspraak veel bijval kreeg van enkele van zijn landgenoten. dam met 8—1 won. Dat was een ploeg waarin Wilkes en Lenstra nog hoofdrollen vervulden. Ditmaal werden de Antillia nen ingemaakt door een team waarin van Feijenoord slechts Kruiver kon wor den gekozen en waarin voorts spelers als Wiersma, Muller en Van der Kuil door blessures niet konden worden opgenomen. Aan het Antilliaanse spel mankeerde bijzonder veel. De linies vulden elkaar niet aan, van spelinzicht was weinig te zien en ook de technische vaardigheid was gering. Het spelbeeld als geheel maakte voorts een bijzonder gekunstelde indruk. Zo gauw als er maar iets ontbrak aan het ingestudeerde patroon wist men het niet meer en stapelden de Antillianen de ene fout op de andere. En er liep nog al wat tegen, want in de Nederlandse mid denlinie was Van Wissen een centrale fi guur en in laatste instantie kon spil Pronk haast wel drie Antillianen de baas blijven. Vooral door grotere snelheid van handelen en van meer inzicht in de ont stane situatie. Het Nederlandse elftal als geheel hoe kan het ook anders voldeed zonder meer. En het was soms een lust voor het oog om de doelpunten geboren te zien worden, maar veel waarde voor wat be treft de komende interlandwedstrijden moet men aan de monsterzege niet toe schrijven. Het ging soms allemaal té ge makkelijk, dat desorganiseren van de An tilliaanse achterhoede, waarin de spelers zich te snel lieten verleiden hun positie uit het oog te verliezen en in de bres te springen op de plaatsen waar men dacht dat het meeste gevaar zou schuilen. En wat dat betreft zou het niemand verbaasd hebben als de Nederlandse overwinning nog ruimer zou zijn uitgevallen. Zelfs al zouden de gasten nog meer invallers in het veld hebben gestuurd dan het drietal dat gisteravond de grasmat op mocht ter vervanging van spelers die naar onze me ning alleen niet voldeden en zeker geen blessures hadden. Verleden jaar nog won het elftal van de Nederlandse Antillen een toernooi van Midden-Amerikaanse landen waarbij in de finale met niet minder dan 30 van het sterke Mexico werd gewonnen het land dat Nederland in eigen omgeving met 31 versloeg en daarna die zege in ons land met een overwinning van 21 beves tigde en de Antillen zo meende men zouden dan ook zeker een waardig tegen stander voor Nederland blijken. Wel, men zal begrepen hebben dat die veronderstel ling iedere grond miste. Het elftal van de Nederlandse Antillen was, zoals voet ballers dat plegen te zeggen, nergens Wat niet wegneemt dat het aardige spor tieve jongens waren. turnmatch in het Heyzelstadion in Brus sel te winnen, indien de Belgen spelen zo als zij gisteravond deden. De rust stand was nog 2-2 In de eerste helft werd gescoord door linkshalf Zoco in de 14de minuut, linksbuiten Gento in de 31ste, linksbinnen Van Himst in de 36ste en rechtsbuiten Janssens in de 41ste. In de tweede helft scoorde midvoor Di Stefano in de 48ste minuut en Anderlecht's midvoor Stockman in de 80ste. Van het begin af verrasten de Belgen met zeer goede techniek en- snelheid de toeschou wers. Zij beheersten het veld en lanceer den de ene aanval -na de andere en be legerden het Spaanse doel aan een stuk door in het eerste half uur van de wed strijd. De voorhoede van Real kwam daar entegen niet tot samenspel, terwijl de achterhoede geen kans zag de goed opge bouwde en snelle aanvallen van de Belgen te breken. Di Stefano was veruit de beste man van Real Madrid. Spil Verbiesten en de twee buitenspelers Janssens en Puis schitter den bij Anderlecht. Het Hongaarse Vasas won in Frederik- stad met 4-1 van de club van die naam. Alle doelpunten werden in de tweede helft gescoord. De returnwedstrijd wordt 19 september in Boedapest gespeeld. De Hon gaarse linksbinnen Pal nam drie doelpun ten voor zijn rekening De Westduitse kampioensploeg FC Köln werd in Dundee voor 45.000 toeschouwers volkomen overspeeld door FC Dundee (Schotland). De Schotten zegevierden met 8-1, na een 5-0 ruststand. Ook hier betrof het de eerste ontmoeting tussen beide ploegen. De doelman van Köln liep in het begin van de wedstrijd een hoofdblessure op na een botsing met midvoor Cousin van Dun- Voor woensdag stonden in Luik alleen de partjjen uit de vyfde ronde van het kan didatentoernooi dammen op het program ma. Hierin verloor onze landgenoot Wim de Jong op verrassende wijze van Saint Fort, die een verkeerde omsingelingstak- tiek van de Nederlander afdoende af strafte. De Fransman Hisard verstevigde zijn leidende positie door tegen Valois Smith (Sur.) met kleine middelen een over machtseindspel af te dwingen en Baba Sy won op regelmatige wjjze van Reimann. Uitslagen vijfde ronde: Laporta (Italië) De Descallar (Marokko) 2—0; Agliardl (Monaco)Verleene (Belg.) 02; Baba Sy (Senegal)Reimann (Tsj.slow.) 20; Va lois Smith (Sur.)Hisard (Fr.) 02; Saint Fort (Haiti)—De Jong (Ned.) 2—0. Stand na de vijfde ronde: 1. Hisard 10 pnt.; 2. Baba Sy 8 pnt.; 3/4. De Jong en Saint Fort elk 7 pnt.; 5. Verleene 6 pnt.; 6/7 Laporta en Smit 4 pnt.; 8. Agliardi 2 pnt.; 9/10. De Descallar en Reimann elk 1 pnt. Bill Johnson, een 38-jarige vrachtauto chauffeur, heeft gisteren een nieuw we reldrecord gevestigd voor motorfietsen. Hij bereikte op de zoutvlakten van Bonnevil le een snelheid van 358,111 km. per uur op de Engelse mijl en 361,410 km. per uur over de kilometer. Johnson reed op een 650 cc Engelse Triumph. Het oude re cord werd met 339,571 km per uur in 1956 gevestigd met een Duitse NSU-motorfiets. dee. Er gingen in de eerste helft vijf bal len langs de gewonde keeper. Daarna werd de doelman naar een ziekenhuis gebracht. De gehele tweede helft speelde Köln met 10 man. De rechtsback fungeerde als doel man. Volgens de regels die bij het Euro pese bekertoernooi worden toegepast, zijn invallers niet toegestaan. Esbjerg (Denemarken) won in Belfast, eveneens in een ontmoeting voor de eer ste ronde, met 2-1 van Linfield, kampioen van Noord-Ierland. Alle doelpunten kwa men in de eerste helft tot stand. FC Austria versloeg in Wenen de Finse kampioensploeg IFK Helsinki met 5-3. De rust was ingegaan met een gelijke stand 2-2. Viatcheslav Ivanov vreest niemand meer. De oersterke Russische sculler weet nu al zeker dat hij zondag op de idyllisch gelegen Rotsee bij Luzern de eerste we- reldtital bij de skiffs zal behalen. Met groot zelfvertrouwen daagde de donkere Euro pese en Olympische kampioen woensdag, toen de zon de regenwolken juist verdre ven had, zijn tegenstanders uit. Zelfs de allersterksten mijdde hij niet. „Zullen we 'n baantje?", vroeg hij in de internationale le gebarentaal aan Rob Groen. De Neder lander aarzelfde geen moment. In een prachtig hoog tempo van ruim veertig sla gen per minuut spoot Ivanov weg. Er was geen houden aan voor Groen... Het staat wel vast: Viatcheslav Ivanov zal de eerste wereldkampioen der skiffeurs heten. Mckenzie in zijn goede jaren was misschien nog in staat geweest de Russi sche roeimachine te weerstaan. Maar nu voor de Australiër de jaren en het feit dat hij zonder coach roeit gaan tellen, is zelfs de grote Stewart Mckenzie kans loos. In het Nederlandse kamp, waar uitge breide kansberekeningen worden gemaakt, vroeg men zich woensdag met verbazing af, waar de Pool Eugenius Kubiak toch bleef. Een vertwijfelde Teodor Kocerca bracht opheldering: „vlak voor ons ver trek naar Luzern moest Kubiak in een zie kenhuis worden opgenomen. Helaas, onze grootste troef moeten we missen." (Van een onzer verslaggevers) Nederland vermocht dan gisteravond in liet Olvmpisch stadion eindelijk weer eens een wedstrijd winnen. Maar vraag niet hoe. Weliswaar schoten de Oranje mannen liefst acht maal raak tegen het niet al te sterke elftal van de Nederland se Antillen, doch dat geschiedde eigen lijk spelenderwijs. In de eerste helft bouwden Henk Groot (twee maal). Kei zer en Prins een 4—0 voorsprong op, en na de hervatting voegden Swart (twee maal), Henk Groot en Prins daar nog eens vier doelpunten aan toe. De elf (met invallers meegerekend zelfs veer tien) dappere Antillianen konden hier geen enkel puntje tegenover stellen. De start van Nederland hield al di rect schone beloften in voor de toekomst. Want reeds na twee minuten produceer de Henk Groot, na fraai afgeven van Piet Kruiver, een goal die de Belgische scheidsrechter Casteleyn terecht wegens buitenspel afkeurde. Het Nederlandse elf tal voelde aan dat dit een produktieve avond zou kunnen worden. Steeds meer werd de Antilliaanse achterhoede voor moeilijke problemen gezet. Toch duurde het nog tot de dertiende minuut alvorens Oranje aan zijn eerste puntje kwam. Van Wissen schoof de bal goed door na de vrijstaande Groot, die hard en laag in de rechterhoek knalde. (10) De verdediging van de Nederland se Antillen geraakte enigszins in paniek, zelfs het over de bal heen trappen kwam veelvtfldig voor. Zodoende verwonderde het dan ook niemand, dat Groot reeds in de volgende minuut doelpunt nummer twee op het scorebord deed aanbrengen. Swart leidde deze succesrijke aanval en met een goede voorzet die op het- hoofd van Groot belandde. Deze kopte in eerste in stantie tegen een kluwen Antilliaanse spelers op, kreeg toen de bal rustig van een dezer spelers terug, waarna de blon de rechtsbinnen de bal met het linkerbeen in de uiterste rechterhoek deed carambo leren (20). Het overwicht van Oranje kon nauwe lijks nog een overwicht worden genoemd. Bijna alles lukte, behalve dan het scoren van goals. Van Wissen probeerde het eens in de zeventiende minuut, maar keeper Diaz redde spectaculair. In de 20ste mi nuut was het dan echter wel raak. Met een diagonaal schot gelukte het Keizer, uit een trekbal van Kruiver, Diaz voor de derde maal de gang naar het net te laten maken (3-0). Tegen dit machtsvertoon kon de Neder landse Antillen niets uitrichten. Duidelijk bleek dat wel in de 25ste minuut, toen Prins de bal van Cameron weliswaar keu rig maar toch iets te gemakkelijk afpakte, het leder voor het linkerbeen hield, waar door spil Bodak er onmogelijk bij kon ko men en vervolgens rustig en beheerst in schoot (4-0). Toch gaven de Antillianen de strijd nog niet op. Enthousiast drongen ze Neder land op zijn eigen helft terug, zetten zo waar enkele aanvallen op, die echter niets meer opleverden dan twee schoten naast het doel. Ook Nederland geloofde het ver der wel en ging zodoende met een veilige 4-0 voorsprong de rust in. Na de hervatting stond er een andere keeper bij de Antillen onder de lat. Deze Balentien maakte helaas evenwel geen bijster gelukkige entree. Want reeds in de allereerste minuut knalde Swart, helemaal op de rechtervleugel staande, de bal in de richting van zijn heiligdom. De arme Ba lentien drukte de bal zelf in het doel en Nederland stond op 5-0. Vijf minuten later groeide deze voor sprong uit naar 6-0. Groot lanceerde Krui ver, doch deze liet de bal goed lopen voor de vrijstaande Swart. Bekeken schoof deze nummer zes in de touwen (6-0). Het spel begon iets weg te hebben van het aloude spelletje van aanvallen en ver dedigen. Het Nederlands elftal kón na melijk bijna niets fout doen. Zelfs de meest mislukte pass kwam nog goed te recht De vraag was slechts wie de ma ker van het volgende doelpunt zou zijn. Wei, die eer eiste Henk Groot in de 23ste minuut voor zich op. Met de bin nenkant van zijn rechtervoet scoorde hij uit een voorzet van Swart 7-0. Kort daar na kreeg Kruiver nog een prachtige kans zijn eerste doelpunt in deze wedstrijd te maken, doch alleen voor keeper Balentien schoot hij nog tegen hem op. In de 35ste minuut kwam dan het mooiste doelpunt van het gehele duel. Keizer bracht de bal ver op, zag toen Prins staan, bediende hem van de bal, waarna Prins zich prachtig vrij speelde. Nummer acht was een feit (8-0). De wedstrijd liep naar zijn einde. Oran je toonde zich tevreden en de Antillianen zagen ge^n kans meer hun povere spel met een doelpunt te honoreren. Kruiver scoorde nog een afgekeurd doelpunt, (wegens duwen) en toen bleek ook de scheidsrechter er genoeg van te hebben, want vijf minuten voor tijd blies hij voor de laatste maal. Ook hier geldt het wrange spreekwoord van het brood en de dood. In een skif- feursveld zonder Kubiak heeft Rob Groen een redelijke kans op een bronzen medail le. Ivanov en Mckenzie moet de Gronin ger laten gaan, de overige skiffeurs kan hij waarschijnlijk achter zich laten. Verwoed wordt er getraind op de 3 km lange door bossen omgeven Rotsee. Alle Nederlanders waren woensdagmorgen op het water. Do vier van Njord, die door het terugtrekken van Triton zowel gestuurd als ongestuurd zal roeien, oefende in bei de boten. De vier zonder is, met de Euro pese kampioen Falck Dongo in dezelfde se rie, kansloos voor een directe finaleplaats. De gestuurde vier van Njord trof het heel wat beter In de derde serie start de ploeg met Frankrijk, Italië, Zwitserland en Por tugal. geen van allen tegenstanders van groot formaat. De kans dat de ploeg zijn serie wint is dan ook zeker aanwezig. Uiteraard zullen dan alle kaarten op de gestuurde vier van Njord worden gezet en zal de vier zonder niet eens in de herkan sing uitkomen. Luzern is er helemaal in. Zelfs de oude portier van het Posthotel schudt steeds weer verontwaardigd het grijze, eerbied waardige hoofd, als hij hoort spreken van de Europese kampioenschappen. „Het zijn wereldkampioenschappen", corrigeert hij beleefd maar nadrukkelijk, „de eerste nog wel. We zijn daar erg trots op..." Luzern leeft mee. De plaatselijke indus trie en de hoteliers verzorgen ontvangst na ontvangst, ook voor de roeiers, die over het algemeen wel even de feestelijke sfeer mogen proeven, maar dan door be kwame. onverbiddelijke leidershanden met stille dwang naar de kamers worden verwezen. De Japanners daarentegen genieten een ongekende vrijheid. De slag van de Japanse acht ledigde dinsdagavond op een ontvangst in het charmante oude raad huis glas na glas Uiterst vrolijk ging hij met zo mogelijk nog uitbundiger officials laat in de avond moeilijk huiswaarts. De uitslagen van de woensdagavond voor de Engelse League gespeelde wed strijden luidden: Eerste divisie: Bolton W.—Manchester U. 3—0: Everton—Leyton O. 3—0; Man chester C.—Ipswich T. 2—1; Sheffield U.— Blackburn R. 11. Tweede divisie: Leeds U.—Bury 1—2; Luton T.—Preston N. End 0—2; Norwich C.—Huddersfield T. 2—3; Sunderland— Rotherham U. 20. De Nederlandse eredivisieploeg SC En schede heeft woensdagavond in Mönchen- gladbach een 5-3 nederlaag geleden tegen Borussia Mönchengladbach. De Duitsers hadden na de eerste helft met 4-0 de lei ding.

IJmuider Courant | 1962 | | pagina 15