1 Volleybalteam van Die Raeckse reserves boekte tweede zege Zesde duel noodzakelijk na de 7-3 zege van San Francisco Giants op New York Yankees Valerie springt boven een deurpost uit wt *2 Dwerg Bangor City voor derde maal tegen reus Napoli w Speelt CIOS dit seizoen geen rol van betekenis? Alliance staat voor een zware opgave Weer verder Alkmaar bedwong militairen met 3-2 F Visuil S kan zich thans revancheren Keeperslatijn DINSDAG 9 OKTOBER 1962 15 WITTE KRUIS DE echt# PIJNSTILLER HERENSCHOENEN HAARLEM KRUISWEG 50 BEVERWIJK GOUDA Spaanse arbiter bi] duel België tegen Nederland Corrigeren gsi#IÉ -A mm J> Nieuwtje 9 S tn&t'b exclusieve blauwe hnicronite filter Blue Stars tegen sterke Tsjechische ploeg Voetbal Bangor City, de kleine voetbalclub uit het Wales van de semi-profs, gaat deze week zijn derde poging doen het onmoge lijke te bereiken, namelijk het machtige Italiaanse elftal Napoli te wippen voor de tweede ronde van de Europese beker voor bekerwinnaars. Woensdag wordt er in het Londense Higburystadion de beslissings wedstrijd gespeeld. Bangor won de eerste partij in Wales met 2-0 en verloor in Na pels met 1-3. Bangor speelt merkwaardig genoeg niet in de Engelse competitie. Niettemin legde zij vorig jaar beslag op de beker van Wales. Niemand gaf hun toen een schijn van kans tegen het sterkere Napoli. Het succes van Bangor vormt het typische ver schijnsel in (je twee grote Europese voet baltoernooien: het element van verrassing treedt er meermalen op. (Was fiet immers geen verrassing dat Anderlecht het roem ruchte Real Madrid uitschakelde?) De Italianen hadden zich verzet tegen het spelen van de beslissingswedstrijd in Londen. Zij beweerden dat Engeland eA Wales het zelfde land waren en Londen voor Bangor in feite dus een thuiswed strijd zou betekenen. Er werd toen geloot en Higbury kwam als resultaat uit de bus. De Bangor-supporters haalden opgelucht adem. „Ten eerste", zo sprak voorts Emrys Edwards, burgemeester en club voorzitter, „verliezen onze jongens slechts één dag werk (toen zij in Napels speelden) waren zij drie dagen kwijt), en bovendien zullen alle mensen uit Wales, die in Lon den wonen, ons beslist komen aanmoedi gen." De volleybalwedstrijden in de eerste klasse, die gisteren in het Kreiagehuis in Haarlem werden gespeeld, hebben geen opzienbarende resultaten opgeleverd. Al leen Die Raeckse 2, dat vorig jaar met de- gradatiezorgen kampte, schijnt dit seizoen betere plannen te hebben. De rood-witte reserves boekten hun tweede overwinning >n successie, ditmaal ten koste van CIOS. Bij de dames toonde het uit de over gangsklasse teruggekeerde De Blinkert zich duidelijk sterker dan Topscore. Het Vogelenzangse team gaf behoorlijk partij, maar moest toch met een nederlaag in drie sets genoegen nemen (13-15, 9-15 en 7-15). Vesmia kwam voor de eerste maal binnen de lijnen. De Sancta Maria-meisjes, die de thuiswedstrijden binnenkort in hun eigen zaal zullen spelen, boekten een verdiende zege op Velox. Laatstgenoemde club laat verdedigend verdienstelijk werk zien, maar komt te weinig aan aanvallen toe. Het initiatief werd vrijwel voortdurend aan de leerlingen van de heer Olthof gelaten, die daarvan een dankbaar gebuik maak ten (15-9, 15-8, 11-15, 15-8). In de eerste klasse heren kan de ploeg, die CIOS op de been brengt, elke seizoen een verrassend element vormen. Wij ge loven echter niet, dat de aanstaande sport leiders ditmaal een voorname rol in de strijd om de bovenste plaats zullen spe len. Na het gelijke spel van vorige week tegen Gios moesten de Overveners nu de volle winst laten aan die Raeckse-reser- ves (15-12, 15-13, 8-15, 15-13). Koper c.s. konden dus uit twee wedstrijden het volle puntenaantal binnenhalen, maar zullen het in volgende wedstrijden wellicht wel moei lijker krijgen. De Blinkert trad tegen OVRA 2 met een Advertentie Schouderpijn... maar ook an dere plagende pijnen raakt u prompt kwijt met WITTE KRUIS, (poeders, tabletten of cachets!) De Salicyl-vrije pijn stiller, die géén maag klachten veroorzaaktl Voor morgenavond staan onder meer een drietal overgangsklasse-ontmoetingen op het programma. De dames van Die Raeckse 2 ontvangen het Hoornse TOG, dat vorig seizoen nog in de hoofdklasse uitkwam. Ook de heren van Alliance staan voor een zware opgave; wij verwachten niet, dat Spee c.s. een winstpunt uit de ontmoeting met het Zaanse Molenwiek zul len overhouden. De heren van Die Raeck se echter moeten in staat zijn de Octopus reserves met lege handen naar Alkmaar terug te zenden. Dames: Overgangsklasse: Die Raeckse 2—TOG (8.00), 1ste klasse: Set Up—HBC 2 (7.15), De Blinkert 2—Onze Gezellen (9.05), 2de en 4de klasse: JBS—De Blin kert 3, TriumphAlliance "22 4, JBS 2 HSVC. Heren: Overgangsklasse: AllianceMo lenwiek (8.00), Die RaeckseOctopus 2 (9.00), 1ste klasse: WIKOSS (7.15), 2de en 3de klasse: PSVHSet Up, OVRA 3 HBC 2, Set Up 2—Triump, PWN—PSCB, Energie 2—OSS 2, HSVC—Alliance '22, CIOS 2—JBS, HSVC 2—Alliance '22 3. aanzienlijk sterker team aan dan wij vori ge week in het veld zagen. Adri Noort is weer in de groen-witte gelederen terugge keerd en ook in de ex-Eclecta speler Boo gaard heeft De Blinkert een aanwinst van betekenis. De OVRA-reserves, met Neute boom en Geus als meest op de voorgrond tredende spelers, gaven overigens uitste kend partij en zo kon zich hier de beste wedstrijd van de avond ontwikkelen, die met ere door de voor de eerste maal in de hoogste afdelingsklasse uitkomende OVRA-spelers werd verloren (10-15, 15-9, 15-12 en 15-10). Het treffen tussen Gios en HVS 2 vormde daarna een anti-climax. In zeer korte tijd boekten de reserves een zege in drie sets (15-13, 15-3 en 15-4). Van de oranjehemden zijn wij niet gewend, dat zij het hoofd zo gauw in de schoot leggen. Dames: Velox-Vesmia 1-3; Topscore-De Blinkert 0-3; PWN-die Raeckse 3 0-3; Alliance '22-Vesmia 2 3-0; OVRA 2-GIOS 2 3-0; PSVH-HBC 4 3-0; Velox 2-De Blinkert 4 3-1; Alliance '22 2-HVS 2 2-2 Die Raeckse 4-FES 2-2; Set Up 2-Topscore 2 3-1; PSV£ 2-AUiance '22 0-4. Heren: Die Raeckse 2-Cios 3-1; OVRA 2 De Blinkert 1-3; Gios-HVS 2 0-3; DSS- Energie 0-3; PSVH 2-die Raeckse '4 1-3; Die Raeckse 3-Rapiditas 1-3; PWN 2-Gios 3 3-0; OVRA 4-Topscore 0-3; OVRA 5-Al liance '22 2 2-2. De Russin Tatjana Schelkanova ver beterde zondag in Brussel het wereld record vèrspringen voor dames en bracht het op 6 meter 62. Hier ziet men haar door de lucht zweven tijdens een van haar befaamde sprongen. Advertentie ook grote maten VRIJ PARKEREN De wedstrijd BelgiëNederland, die zondag in Antwerpen wordt gespeeld, zal onder leiding staan van de Spaanse scheidsrechter Vicente Cabellero. Hij zal worden geassisteerd door zijn landgenoten Gaspar Pintado en Diego Morilla. De World Series 1962 zal tenminste zes wedstrijden omvatten. Dit kwam maan dagmiddag in het warme Yankee-Stadium in New York vast te staan. Door zeer sterk fielden, dito pitchen en twee home runs werden de Giants met 7-3 winnaar na een sensationele wedstrijd, die de ruim 66.000 toeschouwers ongeveer drie uur in haar ban hield. Een homerun van catcher Tom Halter in de tweede innings was goed voor twee punten en tweedehonkman Chuck Hiller werd in de zevende innings matchwinnaars door een grand slam home run op Yankee-pitcher Marshall Bridges, die Jim Coates verving. De Yankees kwa men niet toe aan het hanteren van hun meest gevreesde wapen: de homerun. Honkbal Wederom bleven Roger Maris en Mic key Mantle zonder honkslag door sterk pit chen van Juan Marichal en Billy O'dell. Whitey Ford, die bij de stand 2-2 aan slag werd vervangen door Yogi Berra, die hier mede zijn 74ste WS-wedstrijd speelde, was goed op dreef, maar de situatie in de twee de helft van de zesde innings (étand 2-2 en honklopers op het derde en tweede honk) eiste een pinch-hitter. De 7-3 zege die de Giants maandagmid dag op de Yankees in eigen huis behaalden, maakte een zesde wedstrijd noodzakelijk. De WS worden na de wedstrijd van van daag in New York weer verplaatst naar San Francisco, waar donderdag de zesde wedstrijd zal worden gespeeld. Mocht de stand (nu 2-2) dan nog gelijk zijn, dan volgt vrijdag de laatste ontmoeting. Aan opzet behoeft hier niet te worden gedacht: de spelers krijgen hun aandeel over de recette van de eerste vier wedstrijden, die ditmaal door in totaal 226.000 toeschouwers werden bijgewoond. Winnen of verliezen scheelt de spelers ieder 2000 dollars, zodat de teams erop gebrand zijn zo snel moge lijk te winnen. Het is echter wel'duidelijk dat de Yan kees, die meestal superieur blijken te zijn aan hun tegenstanders, ditmaal tQch echt wel de geweldige tegenstand moeten over winnen van de Giants. Vooral de werpers van San Francisco blinken uit. De Yankee- fans, die zijn gewend drie- of viermaal een bal in de tribune te zien belanden door machtige uithalen var\ hun favorieten, heb ben dit altijd weer grootse moment, waar bij het publiek heftig om de bal vecht, tijdens deze World Series nog niet meege maakt. En (Jat wil wel wat zeggen, wan neer Roger Maris, Mickey Mantle en Tom Trash in de slagploeg zijn opgenomen. Alle Yankeehitters azen op een inside- pitch, die op eenvoudige wijze in de rich ting van de tribunes achter het rechtsveld is te slaan. Maar nog starting-pitcher Ma richal, noch relievers Bohlen, Larsen en O'Dell gaven zo'n kans weg. De Giants leken gehandicapt, toen hun werper Marichal, die de Yankees de eer ste vier innings voor nul had gehouden, in de eerste helft van de vijfde innings een stootslag te geven. dank zij een homerun van catcher Tom Haller met een honk bezet. In die eerste helft van de vijfde innings kregen de Giants een prima kans de voorsprong te vergroten,toen zij drie honken bezet kre gen en de slagman, tweedehonkman Chuck Hiller, 3 wijdballen achter elkaar kreeg. Whitey Ford herstelde zich echter mees terlijk en wierp drie slagballen achter een. De Yankees kregen op de invaller voor Marichal-Bohlen-al snel vat, maar het grote vuurwerk bleef uit en een dub belspel voorkwam Yankee-runs. In de zes de innings echter werd het 2-2 door honk- slagen van Skowron en Boyer. Don Lar sen kwam bij de Giants op de plaat en hij hield de stand op 2-2. In de zevende innings kwam Jim Coates Voor de Yankees op de plaat, maar vijf minuten later verdween hij in de richting van de douche, zijn opvolger Bridges met slechts één uit twee lopers op de honken achterlatend. Bridges wierp eenmaal op zettelijk 4w. en de honken waren vol. Har vey Künn sneuvelde en met twee nullen kwam Chuck Hiller weer aan de slag, evenals twee innings tevoren met volle honken. Ditmaal slaagde Hiller wel en hij deponeerde de bal in de tribune achter het rechtsveld, waar de toeschouwers een waar gevecht leverden om de bal (een souvenir is een souvenir, of hij nu door een Yankee of een Giant wordt geslagen). Stand door deze grand slam homerun: 6-2. Billy O'Dell, de werper, die morgen voor de Giants in het veld zou komen, moest toen aantreden en hij hield de Yankees tot de laatste innings van de thuisplaat. Pas in die laatste innings de stand was inmiddels 7-2 geworden gaven Kubek, Richardson en Trash honkslagen, die een run opleverden (7-3). Toen kwam Mantle aan slag en leefde de hoop weer enigszins op, maar Mantle faalde weer. Zijn bal werd een gemakkelijke prooi voor de in valler-korte stop Bowman, die even tevo ren een prachtig staaltje veldspel had la ten zien op een slag van pinch-hitter Hec tor Lopez. De stand in de World Series is dus nu 2-2. Morgen wordt de laatste wedstrijd in New York gespeeld. Voor de Yankees staat Ralph Terry weer op de plaat, bij de Giants waarschijnlijk Jack Stanford. Het is de vraag of Giants-manager Alvin Dark te diep in zijn pitchers-reservoir heeft moe ten tasten. De tweede divisieclub Alkmaar heeft de traditionele 8 oktober wedstrijden tegen het Nederlandse militaire elftal gistermid dag met 3-2 gewonnen. Reeds met rust had den de Alkmaarders een 3-1 voorsprong. In de vierde minuut opende Visser de sco re toen hij de bal langs de uitlopende doel man Van Leeuwen (Sparta) in het net schoot. Het werd 2-0 na 26 minuten, we derom door Visser, en Hanek zorgde voor een 3-0 voorsprong in de 34ste minuut. Vlak voor rust scoorde De Graaf (Sparta) voor dé militairen tegen. In de tweede helft was het militaire elf- moest uitvallen, omdat hij de bal., qp tal,, waarin Schrijvers (NAC) en Lefering zijn rechterhand kreeg bij eén pogihg om (Go Ahead) uitblonken, veel sterker. Het was aan het voortreffelijke doelverdedigen De stand was (oen 2-0 voor de dBflü vnh Houtkoper te danken dat de militairen niet verder kwamen dan een doelpunt van Van Ingen (Wageningen) in de 28ste mi nuut. Staat u er wel eens een moment bij stil hoe hoog de Rus Valerie Brumel eigenlijk kan springenP Mogelijk ant woordt u dat zijn wereldrecord 2 me ter en 27 centimeters bedraagt. Uit stekend. Doch realiseert u zich wel eens hoe hoog dat precies is? Welnu, zoek een centimeter op en meet die 2 meter 27 uit op de muur, bijvoorbeeld naast een deur. Waarschijnlijk toont u zich reeds stomverbaasd. Maar loop nu eens een eindje achteruit en meet daar nog maals met de ogen de afstand die Bru mel onlangs eerst verticaal en toen hori zontaal overbrugde. En toch kan Valerie zichzelf ;geen su permens noemen. Zijn postuur is dat van een normaal, slank mens. Alleen zijn be nen zijn enigszins aan de lange kant. Maar die benen moeten dan ook de 20- jarige Rus over die griezelig hoog liggen de lat tillen. Brumel zelf ziet deze prestatie louter als een kwestie van snelheid. Hij be schouwt namelijk de aanloop als het be langrijkste onderdeel van de sprong. Het is bekend dat Valerie de lat sneller be reikt dan bijvoorbeeld de Amerikaanse negeratleet John Thomas (met een sprong van 2,14 meter derde op de Olym pische spelen). Brumel geeft hier als verklaring op dat in Amerika de atleet zich voornamelijk op de eigenlijke sprong concentreert In Rusland schaven zij daarentegen steeds de aanloop bij. Zo traint Valerie dagelijks op het sprint nummer (de 100 meter legt hij af in de zeer goede tijd van 10,7 sec.). Want, zo zegt hij zelf, hoe meer snelheid, hoe ho ger de sprong zal zijn. De Russische hoogspringer remt even wel vlak voor de lat iets af, zodat hij met alle kracht, in die snelheid verza meld, zijn linkervoet op de grond kan planten. Dit doet hij pas zo dicht moge lijk bij de lat; vervolgens springt hij met het lichaam recht vooruit in de richting van de gewenste hoogte. Voortdurend houdt hij gedurende deze handeling zijn benen in de gaten om, indien noodzake lijk, de sprong te corrigeren. Zo soepel mogelijk rolt het lichaam over de lat om even later aan de andere kant op de grond neer te ploffen. De sprong is dan al of niet met succes volbracht. Valerie Brumel nam pas vorig jaar, 18 juni om precies te zijn, het wereld record van John Thomas over. Toen be reikte hij een hoogte van 2 meter 23. i'-M 'yM 4 ■Ts? Nog geen maand later (16 juli) zwiep te hij in Moskou zijn lichaam over een op 2 meter 24 liggende lat. In augustus voegde hij in Sofia daar wederom een centimeter aan toe. Dit jaar kwam hij eerst (24 juli in Palo Alto) tot 2 meter 26 sn op 29 september stelde hij in Moskou zijn wereldrecord andermaal met een centimeter scherper. Waarmee hij wel bewees dat de tegen woordig nog steeds in zwang zijnde rol- sprong voorlopig pog tal van recordver beteringen mogelijk maakt. Immers, van dezelfde rolsprong wordt reeds geruime tijd gebruik gemaakt. De eerste grote moderne hoogspringer, de Amerikaan Sweeney, bereikte echter in 1895 met de schaarsprong een hoogte van 1 meter 97. Bij deze schaarsprong bleef het zwaarte punt onder de lat. as-mms (T) y mr Snel komt Valerie Brumel aanlopen (1), remt pas zo dicht mogelijk bij de lat iets af en plant dan zijn gehele gewicht op zijn linkervoet (2). Met grote kracht slin gert hij zijn rechtervoet de lucht in (let ook op de handen), waardoor het lichaam als 't ware naar de lat wordt getild. Na nog even met zijn hak te hebben afgezet volgt ook de linkervoet (3). Eenmaal horizontaal rolt Brumel zo soepel mogelijk over de lat heen (5). Zijn rechterbeen zwaait er het eerst over heen, zijn linkerarm drukt hij nog voor de rol weg tegen de borst (4). Is zijn borst evenwel aan de andere kant van de lat beland, dan drukt Brumel zijn linkerarm naar achteren (6). Terwijl zijn lichaam reeds naar beneden suist, schopt de Rus met nog wat extra kracht zijn linkerbeen omhoog (7) om de lat te ontwijken. Even later komt Brumel aan de andere kant op de grond terecht. Allemaal heel ge makkelijk neergeschreven, maar u zou het zelf eens moeten proberen Tekeningen uit Sports Illustrated). Doch in 1912 gelukte het de Amerikaan Horrine dank zij een nog nimmer ge bruikte rolsprong letterlijk rond een 2 meter 3 hoge lat te tollen. Met de buik- rolsprong kwam David Albritton 24 jaar later (1936) tot een sprong van 2 meter 07. Tijdens de oorlog, in 1941, perfectio neerde Lester Scheers de buikrolsprong steeds meer; en passant stelde hij het record op 2 meter 11. De Rus Stepanov kwam in 1957 tijdens zijn geslaagde we reldrecordpoging (2 meter 16) wederom met een nieuwtje. Hij droeg namelijk een schoeisel met een buitenissig dikke zool. De internationale atletiekfederatie greep toen echter direct in. Voortaan mochten de zolen niet dikker zijn dan 15 mm. Een strijd om de hoogspringhegemonie tussen de Russen en de Amerikanen ont brandde. Een strijd die de Russen in hun voordeel hebben kunnen beslissen. Misschien gaan de Amerikanen nu het zelfde „grapje" uithalen, dat nog steeds door de Russen met zoveel succes in praktijk wordt gebracht. Let u maar eens tijdens belangrijke internationale sportevenementen op de Russische coa ches. Vrijwel zonder uitzondering hante ren deze een film- of fototoestel bij goede prestaties van buitenlanders. Daar ste ken ze dan „thuis" weer iets van op. Vandaar de enorm toegenomen kwali teit van de Russische atleten. Hoewel zij toen ook wel over heel veel aanleg moe ten beschikken. Bekijk maar weer eens die beangstigende hoogte, uitgemeten op de muur; een hoogte die wij, al kijken wij nu nog zo lang naar filmpjes, beslist nimmer zullen bereiken. L. M. Advertentie 1N3* 1N3M P. LORILIARD NEW YORK Koersen op Duindist De overvloed van dravers noodzaakt woensdagmiddag op Duindigt wederom tot een programma van tien nummers, dat op het drietal rennen na over de gehele linie goed is bezet. Het internationale hoofd nummer over 2500 meter kan voor Visuil S de revanche zijn voor zijn nederige ver toningen in de afgelopen weken, toen zijn startfouten genadeloos werden afgestraft. Tegen de niet zo grote klasse kan hij zich deze luxe nu wel permitteren. Zijn stalge- noot Walter Hollandia en Xavero kunnen op de volgende nlaatsen eindigen. Ook in de prijs van Middelburg zal de klasse kunnen zegevieren, in dit geval ver tegenwoordigd door Zilvervos, die aan zijn handicap van 40 meter wel de handen vol heeft, maar toch kan winnen van Zibello Hanover en Zaroline G. Hoewel Zingly Sister zo trouw loopt als een uurwerk is het lang geleden, dat zij het zoet van de zege proefde. Met enig geluk kan zij dit nu in een enorm groot veld doen, waarin Y Rosemarijn, Acrobaat, Anna Sofine en vele anderen voor een spectaculair slot kunnen zorgen. Het is merkwaardig dat de grote Zampa met een leerling beter loopt dan met wie dan ook. Daarom zal hij de aangewezen favoriet zijn in het leerlingennummer, vóór Zenithy Hollandia en Zoranus Axkit. De 3-jarige Ascure, die vrijwel nimmer buiten de prijzen. i&,-kan deze goede ge woonte voortzetten in de Prijs van Maas tricht, zelfs deze keer met de grote kans op een eerste plaats. Arctic van 's Gravenhof en Angeline B zullen hem dit uiteraard bestrijden. In de eerste afdeling van de Prijs van Zwolle kan Barones Spencer K met enige rust en zelfvertrouwen van de kant van de rijder zelfs gemakkelijk winnen. Wordt dit echter weer vergeten, dan zullen Bosvlak en Bell Ami weer voor haar eindigen. De tweede afdeling kan een prooi worden van Brutus Stiirmann vóór Bergens Glo rie en Bairolo. Hoewel aan de Nederlandse volbloed stallen het aantal leerlingjockeys nauwe lijks noemenswaardig is, prijken er toch af en toe rennen voor deze jongelui op de programma's. Het gevolg laat zich gemak kelijk raden. Waarschijnlijk zullen slechts vier paarden lopen waarvan Sorella onder de Duitser G. Bier de snelste wordt ge acht. Bij de amatrices en amateurs ziet het er wat beter uit. Een zeer moeilijke ren, waarin de keuze niet gaat naar het beste paard, maar naar de beste ruiter: de Belg Freddy Sombrijn, een veel gevraagde en zeer bekwame karwats. In een sprin- tersrennetje debuteert de Belgische vol bloed Bella Bingo, die door zijn sterk tegenstrijdige prestatie in zijn geboorte land onder enige reserve kan worden aan bevolen. Hierdoor is het mogelijk dat Country Girl zou kunnen verrassen. Landskampioene Blue Stars, dat zeven basketbal-internationals telt, zal vrijdag 19 oktober in het Kreiagehuis in Haarlem een wedstrijd spelen tegen een sterke Tsjechi sche ploeg. Keeper Barry Cox, een jeugdige doel wachter, verliet zaterdag mistroostig het veld. Beschaamd dacht hij aan het respectabele aantal van twintig doel punten, dat hij niet had kunnen keren De aanvoerder van de tegenpartij kwam echter met uitgestoken hand niar hem toe en sprak vol waardering: „Wanneer jij niet zo voortreffelijk had gekeept, hadden we zeker met 30 goals gewon nen". Een andere tegenstander voegde daar nog aan toe: „Joh, je weerde je als een duivel. Bovendien zat het ons nog niet eens tegen ook". De briljant kee pende Barry vond het echter wel jam mer dat zelfs zijn collega van de andere partij hem via een strafschop had kun nen passeren Heel anders verging het de 13-jarigë schoolgoalie Roger Jenkins. Zijn elftal zegevierde met 11—0. Roger behoefde geen enkele maal de gang naar het net te maken. Maar Roger raakte gedurende de gehele wedstrijd geen enkele keer de bal aan. Dus zelfs geen terugspeelballen, geen uittrappen, niets. „Ik had tijd genoeg het spel eens goed te volgen", verklaarde Roger. Ook de man, die de elftallen samenstelt, kwam nog met een opmerking: „Roger kan er zeker van zijn dat hij zaterdag weer keept. Hij maakte immers geen enkele fout...." l

IJmuider Courant | 1962 | | pagina 15