IN DE VISHAL+EN Ot> ZEE „Prov. Staten schijnen geen belang te stellen in vraagstukken van vervangende gronden" Mej. A. M. Hoekendijk sprak over donker Amsterdam II II 478.- Eerste vergadering ILVT in Beverwijk 3rie dames gewond bij autobotsing Kritiek op stenen daken tijdens houtdag 1962 Ph. (phoenix") Humanistisch Verbond Zoals men de man aan zijn kleren kent „EEN BEGRIP VOOR GOED WONEN" VRIJDAG 19 OKTOBER 1962 21 Onderjurken Jupons Slips GROTE KOLLEKTIE pyjama's nachthemden en bedjasjes PLEIN 1945 TELEFOON 7541 Donkere wolken pakken samen boven agrariërs in IJmond Krant op plastic Eigen gebouw voor visserij en vishandel MAARTJE ZEVENBERGEN geb. SCHAAP GIJSBERTJE WILLEMINA VAN VOORTHUIJSEN GEMEENTÈ VELSEN WEEKMARKT GEMEENSCHAP VELSEN M. J. F. Ehrbecker uit Haarlem „De 20e eeuw de eeuw van het kind?" GEMEENTE VELSEN SELMO - CELLOX - SELMOLUX KEURKAPOKMATRASSEN WONINGINRICHTING BORST In dit dagblad „DOUBLETTE ZIT-SLAAPBANK LANGE NIEUWSTRAAT - IJMUIDEN MEER DAN 100 MODELKAMERS Advertentie in de nieuwste kleuren, o.a.: marine, rood en zwart. De speciaalzaak voor corsetten, beha's en de betere lingerie in nylon velours. Minder vis, meer geld De aanvoer van vis op de Rijksvisafslag te IJmuiden was in september van dit jaar 8.037.005 kilogram; de opbrengst was 5.884.987. In september van het vorige jaar was de aanvoer 11.310.619 kilogram en de op brengst 5.457.149. Donderdag De aanvoer te IJmuiden was donderdag 6530 kisten vis, waarvan: 283 kisten tong en tarbot, 2 heilbot, 693 shar, 4000 haring, 455 makreel, 710 schelvis, 178 wijting, 88 kabeljauw en gul, 51 poon, 42 koolvis en 20 diversen. De pryzen waren donderdag: Per 1 kg: heilbot ƒ4.50; gr. tong ƒ4.90 4.80; grm. tong 4.203.80; kim. tong „Het heeft er alle schijn van dat Provinciale Staten van Noord-Holland geen enkel belang stellen in het vraagstuk van vervangende tuinbouwgronden voor verdreven agrariërs uit de IJmoncF', aldus zei gisteravond burgemeester H. Nielen van Heemskerk tijdens de eerste vergadering vdn het Intercommunaal Lichaam Vervanging Tuinbouwgronden, van welks bestuur de heer Nielen weer tot /ervanging voorzitter is gekozen. Het ILVT is destijds door de IJmond- gemeenten in het leven geroepen, ten einde de mogelijkheid te scheppen tot het verkrijgen van vervangende tuin- bouwgrona voor agrariërs die om reden van stadsuitbreidingen niet langer op hun grond kunnen blijven zitten. In het ver leden heeft men via het ILVT reeds kans gezien vele agrariërs aan nieuwe grond te helpen. Maar thans is de situatie min der gunstig omdat niet veel vervangende grond te krijgen is. Daarop werd tijdens de gisteravond ge houden vergadering dan ook gewezen. Donkere wolken pakken zich samen bo ven de agrariërs in de IJmond. In de afgelopen periode van vier jaar heeft het ILVT zes belanghebbenden uit Beverwijk, een uit Heemskerk en een uit Velsen aan een ander bedrijf kunnen helpen. Be cijferd is dat in de komende jaren nog tientallen hectaren grond zullen moeten worden bebouwd. In totaal zou 110 hec tare grond nodig zijn. Pogingen Het bestuur van het Intercommunaal Lichaam Vervanging Tuinbouwgronden heeft zich beijverd 110 hectare vervan- RECTIFICATIE. In de aanhef van het raadsverslag in onze krant van gisteren staat achter de naam van wethouder R. Verbeek tussen haakjes: K.V.P. Dit moet, zoals men overi gens begrepen zal hebben, zijn: P. v. d. A. BURGERLIJKE STAND VELSEN BEVALLEN: A. H. M. Weber—Verhagen, d., Nic. Beetslaan 8, Driehuis; W. D. Man- tieVeldman, z., Helmstraat 6, IJmuiden; J. Chr. KeetKoelman, z., Grote Hout weg 242, Beverwijk. GEHUWD: J. G. Rombouts en G. Meijer, IJmuiden, Lange Nieuwstraat419; J. Ha verkort en M. C. E. van der Helm, Sant poort-zuid, Zinneveltlaan 5; J. Laan en M. Roggeveen, Noordwijk, de Grent 34; C. M. Meinderts en J. M. Bol, Naaldwijk, van der Trappenstraat 32; J. Metzelaar en C. Mertens, Heemskerk, Diepenbrockstr. 44; L. C. M. Damen en C. M. Wubbenhorst, Haarlem, Gen. Bothastr. 52; P. de Waard en W. Nierop Groot, de Bilt, Thorbecke- weg 23; H. Bijlsma en J. J. Retz, IJmui- den-oost; van der Zwaagstraat 13; R. Mol en G. M. W. Wiljouw, Velsen-noord, Duin- vlietstraat 9; J. Janneman en M. Grave- maker, IJmuiden, Kanaalstraat 146 ben.; G. Hof en M. F. Wigchert, Opsterland, Ka- naalweg noord 17; F. P. Struijf en S. Tip, Akersloot, Buurtweg 9 ONDERTROUWD: H. Lourens, Graham- straat 44, IJmuiden, en M. C. Keirsgieter, Gulikersstraat 1, IJmuiden; J. Feenstra, Kastanjelaan 7, Hilversum, en E. W. M. Terpstra, Lijsterlaan 3, IJmuiden-oost; P. J. Brandhoff, Bestevaerstraat 17, IJmui den-oost en J. Bregigeman, Cypressenstr. 3, IJmuiden-oost, t.a. Heemskerk, Puccini- straat 51; C. van Duivenbode, Leuvenstr. no. 26, Leiden, en A. de Baar, Strating- plantsoen 60 rd., Velsen-noord; L. Bou- wens, Kastanjestraat 26, IJmuiden-oost, en E. M. Heramsn, P. C. Hooftlaan 15, Drie- hius; B. P. J. Tammer, Kleverlaan 176, Haarlem, en M. A. van Schaik, Tollenlaan no. 20, Driehuis, t.a. Haarlem, Kleverlaan no. 178 gende grond te krijgen, maar dit is niet gelukt. Als compensatie hoopt men nu veertig hectare te verwerven. Burgemees ter Bruinsma van Beverwijk zei dat de tuinders in deze streek zeer aan hun grond gehecht zijn en moeilijk bewogen kunnen worden uit eigen omgeving te ver trekken naar elders om daar opnieuw te beginnen. Er zijn contacten gelegd in andere tuin bouwcentra in ons land, waar agrariërs uit de IJmond zich zouden kunnen vestigen. Genoemd werd Eelde en omgeving. Ook zijn er vestigingsmogelijkheden in de ge meente Hoogezand-Sappemeer. Hij zei dat het ILVT in de komende tijd veel werk zal moeten verrichten in het belang van de agrariër in de IJmond. Hij wees in dit verband op het aflopen van de wet Vervreemding Landbouwgron den per 1 januari aanstaande, hetgeen geheel nieuwe situaties zal scheppen. Bij het verkrijgen van andere gronden, zal na deze datum het ILVT niet meer als enige aan de markt zijn voor het kopen van grond. „De gemeenten kunnen niet te allen tijde hoogste bieder zijn", aldus dé heer Nielen. Moeilijkheden zijn ook te verwachten als gevolg van het streekplan Noord-Ken- nemerland. Twee spoorlijnen zijn er ge projecteerd in dit gebied, zodat weer veel grond nodig zal zijn. En wel de dure intensief bebouwde tuinbouwgronden. Tientallen hectaren zullen ook nodig zijn voor de woningbouw. „Het ILVT gaat misschien wel de moeilijkste periode van zijn bestaan tegemoet", aldus voorzitter Nielen. „Maar wij willen en zullen als ILVT steun geven waar dat nodig en mogelijk is". Nadat de voorzitter kritiek had uit geoefend op Provinciale Staten, daar de ze te weinig belangstelling voor de vraag stukken van vervangende gronden zouden hebben, werd met algemene stemmen be sloten een adres aan Provinciale Staten te zenden. Alle leden krijgen hiervan een afschrift. Achter de tafel van het dagelijks bestuur werden voorts gekozen de heren W J. Vessies (wethouder te Beverwijk) en R. Verbeek (wethouder te Velsen). Als plaats vervangende leden van het dagelijks be stuur werden gekozen de heren E. Gerrit- se (wethouder te Beverwijk), A. de Jong (wethouder te Velsen) en H. J. M. Roo- zen (wethouder te Heemskerk). De heren Jac. de Weijer, mr. J. C. Bühr mann en P. M. Mulder stelden nog vra gen betreffende grond in de Boekelermeer, maar hierover kon niets worden medege deeld. Het algemeen bestuur ging akkoord met een voorstel de presentiegelden te verhogen vaft 7,50 tot f0.- pëp vergade ring. Voor een groot aantal bijzonder geïnteresseerde leden van de plaatselijke afdeling van de Nederlandse Vereniging voor Huisvrouwen heeft mejuffrouw A. M. Hoekendijk donderdagmiddag in het Cultureel Centrum aan het Aloerberg- plantsoen het een en ander verteld over haar ervaringen in donker Amsterdam. Het zijn allerminst sensationele onthullingen gewordenofschoon de spreekster hiertoe ongetivijfeld in staat zou zijn geweest. Zij wenste haar causerie evenwel kennelijk te beperken tot een globaal overzicht van haar werk, waarbij individuele gevallen zoveel mogelijk werden vermeden. Overigens was ook deze methode soms reeds schokkend genoeg. Mejuffrouw Hoekendijk wilde eerst de vraag beantwoorden, welke haar zo dik wijls wordt gesteld; namelijk, waarom zij zich met dit werk is gaan bezighouden. Volgens spreekster is een verklaring hier voor eenvoudig genoeg, omdat zij als dochter van wijlen ds. Hoekendijk uit Heemstede - destijds een der oprichters van „De macht van het kleine", een groot deel van haar jeugd temidden van epilepsie- lijders heeft doorgebracht. Vandaar dat haar al vroeg het begrip is bijgebracht, dat het heel gewoon is zich het lot van zijn medemensen aan te trekken. Aldus kwam mejuffrouw Hoekendijk „met een dankbaar hart" bij het onderwijs en na enige tijd in het voormalig Nederlands Indië werkzaam te zijn geweest, werd zij bij haar terugkeer in Nederland benoemd tot directrice van het „Doorgangshuis". In deze functie bevreemdde het mejuf frouw Hoekendijk, dat er practisch nim mer pogingen werden gedaan, te trachten de publieke vrouw aan haar verderfelijk milieu te onttrekken. Nadat zij vergeefs had geprobeerd diverse instanties voor haar plannen te interesseren, besloot zij omstreeks 1930 zich zelfstandig in de „ro sé buurten" van Amsterdam te vestigen en vandaar uit met haar pionierswerk te beginnen. Sindsdien heeft zij honderden, soms ver twijfelde publieke vrouwen bij zich in huis gehad en het is haar in talloze ge vallen gelukt, deze vrouwen via een werk kring of een huwelijk, weer tot normale levensomstandigheden terug te brengen. Uiteraard zijn haar de teleurstellingen hierbij niet bespaard gebleven, ofschoon de gunstige' resultaten er gelukkig toch ruimschoots tegen opwegen. Uit de frap pante voorbeelden van mejuffrouw Hoe kendijk kon worden geconcludeerd, dat het hier een volkomen apart en op zichzelf staand wereldje betreft, waar geheel an dere normen gelden. Ondanks al het verwerpelijke daar van, was spreekster toch meermalen ver baasd en soms zelfs enigszins beschaamd geweest, over hetgeen deze mensen nog voor elkaar bleken over te hebben. Met nadruk stelde mejuffrouw Hoeken dijk voorts, dat geen enkele van deze vrou wen een dergelijke bestemming heeft ge zocht of gewild, maar dat altijd het mi lieu of de omstandigheden voor deze stap verantwoordelijk zijn geweest. Vandaar, dat men hieronder zelfs vrouwen kan aan treffen, met een uitstekende opvoeding en soms uii de hoogste kringen afkomstig. Spreekster heeft dan ook alleen een zeke re minachting voor de dames, die veilig aan de arm van haar echtgenoot, soms meesmuilend „walletjes gaan kijken". Nadat mejuffrouw Hoekendijk na de pau ze nog enige vragen had beantwoord, met betrekking op het door haar behandelde onderwerp, onder andere over de eigen aardige positie van de souteneur sprak de afdelingspresidente, een kort dankwoord voor deze buitengewoon interessante mid dag. Met een verwijzing naar het spreek woord „Alles weten is alles vergeven", wenste mevrouw L. van der Kooi-Bogt- stra mejuffrouw Hoekendijk tenslotte nog veel succes met haar bewonderenswaardige arbeid. 4.30—3.80; kl. tong I ƒ4.40—4; kl. tong II 3.40—2.60; tarbot I 3.50—3 Prijs 50 kg: tarbot IV 108; kim. schol 42—38; kl. schol I 44—39; kl. schol II 4012; shar 3227; v. haring ƒ3116 makreel 3018.80; gr. schelvis 5438 grm. schelvis 4739; kim. schelvis 47 —36; kl. schol I 47—30; kl. schol II ƒ25 —17; wijting ƒ27—lT; gr. gul 73—68 mid. gul 6754; kl. gul 4728; poontjes ƒ10—7.50; kl. rode poon II 20—17. Per 125 kg: gr. kabeljauw 380152; gr koolvis zw. 120110; gr. koolvis wit 226 De besommingen waren gisteren: KW 32 ƒ21.210; KW 58 ƒ7610; SCH 117 8930. Aanvoer van vrijdag De aanvoer van vrijdag werd verzorgd door 78 vaartuigen, met een gezamenlijke vangst van: 380 kisten schelvis, 180 wijting, 30 gul en kabeljauw, 450 trawlharing, 5200 spanharing, 240 makreel, 950 schol, 45 tar bot, 260 varia, 220 stuks stijve kabeljauwen, 45.000 kg tong. Prijzen van vrijdag De prijzen per kilogram, in guldens: heil bot 4,60-4,40; tarbot 3,40-3,10; gr. tongen 5-480; grm. tong 4-3,70; kim. tong 3,70-3,20; tong 1 3,60-3,20. Per 125 kilogram: kabeljauw 152; kool vis 110; wite koolvis 184. Per 50 kilogram: gr. gullen 73-55; middel gul 56-52; kl. gul 46-28; gr. en grm. schol 46-37; zetschol en schol 1 38-34; schol 2 33- 19; schol 3 17-8; gestripte wijting 27-17; dichte wijting 23-15; poontjes 17-10; bot 15, radio 13-10, hammen 150, witte koolvis 64; gr. schelvis 57-44; grm. schelvis 50-38; kim. schelvis 48-40; schelvis 1 49-40; schel vis 2 40-22; tarbot 188-84; tongschar 120- 104; rode poon 31-12; haring 32-22; kleine haring 22-16; makreel 32-24. Regels kabeljauw: groot 134-112; middel 65-49. Vleet 42; rog 50-32, per hoop. Scheveningen De aanvoer in Scheveningen bedroeg he> denmorgen: 20 kisten schelvis, 250 wijting 110 gul en kabeljauw, 2300 haring, 250 schol, 6000 kilo tong, 250 kantjes zoute haring. Haringvangsten KW 147—3, 73—4, 41—2, 40—5, 7—2, 85—2, 140—4, 22—25, 175—2, 163—34, 167—10, 16—7, 70—5. Geen vangst: KW 110, 37, 130, 141. Gemiddelde vangsten: Scheveningen 11, Katwijk 6, Vlaardingen 5. Op zee De KW 53 Dirkje, meldde gisteravond aan de Koraalbank KW 3, dat men voor de middag enige uren was blijven drij ven wegens motorstoring. Nadat men na de middag had uitgezet, brak tijdens het halen de kam van de winchgeleider, waar door met veel moeite het uitstaande vis tuig was binnengehaald. De reparatie hier van had ook veel tijd in beslag genomen. Gisteravond om half elf was juist nog een behoorlijke trek binnengekomen, be staande uit vijftien manden haring, vijftien manden makreel, acht manden grove wij ting en enige kabeljauwen en gullen. De KW 8 „Deining" en de KW 80 „Dirk Maria", die in de Silverpit waren begon nen te vissen, hadden nog niet veel resul taten kunnen boeken. De Deining had in de vierentwintig uur slechts een last ha ring gevangen. De „Dirk Maria" had nog minder, namelijk een paar kantjes. Beide schepen zouden het wat noodzakelijker gaan zoeken. Doordat een 42-jarige bestuurster van een personenauto, uit Velsen-Noord, don derdagavond omstreeks zeven uur, komen de van de Tunnelweg, verzuimde voorrang te verlenen aan een vrachtauto op de Rijksweg Velsen-Amsterdam, ontstond een botsing, welke vrij ernstige gevolgen had. Niet alleen de linkerzijde van de auto werd geheel ingedrukt, maar ook de drie inzittende dames liepen ernstige verwon dingen op. Zo kreeg de bestuurster zelf een diepe vleeswond aan de rechterhand en werd een van haar passagiers, een 68-jari- ge dame uit Velsen-Noord, met een heup fractuur opgenomen. Zij werden allen met de ongevallendienst naar het Antoniuszie- kenhuis in IJmuiden vervoerd. De staatsmijnen hebben in samenwer king met de A.K.U. een krant uitgegeven die een Nederlandse en mogelijk een we reldprimeur betekent. De krant is name lijk gedrukt op plastic. De krant is ver vaardigd van „stamylan", een polyethy- leenprodukt van de staatsmijnen. De druk is uiteraard niet te vergelijken met die van druktechnische procédés op hoogwaardig papier. De krant werd vervaardigd ter ge legenheid van de Macroplastic Kunststof- fenbeurs, die in Utrecht wordt gehouden. De eerste pagina bevat het nieuws over de lage-druk-polyethyleen, dat sedert kort in Geleen wordt geproduceerd. Totnutoe ken den de staatsmijnen alleen nog maar hoge- druk-polyethyleen. Het voordeel van het lage-druk-produkt is, dat het een hogere dichtheid en een grotere stijfheid heeft. Ook als verpakkingsmateriaal heeft het voordelen. De architect van de nationale woning raad, de heer A. J. C. Horstman, heeft op de houtdag 1962 in Den Haag een in leiding over de besparingen op onder houdskosten in de woningbouw door een doelmatig gebruik van hout, gehouden. Daarin merkte hij onder meer op dat naar zijn dunken geen zinnig mens een stenen dak op etagebouw zonder kap zou toepassen ais het schuilplaatsenbesiuit dit niet zou verlangen. Een stenen dak is onderhevig aan leng teveranderingen door temperatuurwisse ling, terwijl het in het wisselvallige kli maat bijzonder lastig is een stenen dak droog onder de dakbedekking te krijgen. Het materiaal wordt namelijk langzaam droog en heeft voor de verharding juist water nodig. Er is in Nederland, zo con stateerde de heer Horstman, dan ook se dert de invoering van het schuilplaatsen- besluit veel geld verspild door het toepas sen van ondoelmatige dakconstructies. De heer Horstman sprak nog over het geveltimmerwerk en de geluidsisolatie. Voor het ene wees hij op het verhinderen van inwatering, terwijl hij tot slot voor de interne geluidsisolatie wees op de houten zwevende vloer, die wellicht goede moge lijkheden zou bieden om de kansen op geluidlekken te verminderen. In de donderdagmiddag te Den Haag ge houden openbare vergadering van het be stuur van het Produktschap voor Vis- en Visprodukten werd tijdens de behandeling van de begroting der inkomsten en uitga ven voor 1963 het dagelijks bestuur opge dragen stappen te doen om te komen tot aanschaffing van een eigen gebouw, uit sluitend bestemd voor de visserij en de vishandel. Verder werd er een commissie benoemd ter bestudering van het voorstel tot het in stellen van een fonds voor de afzetbevor dering. Deze commissie zal bestaan uit de heren J. C. Pronk, IJmuiden, voor de aan voer van de Redersvereniging te IJmuiden; S. P. Vrolijk, Scheveningen, ir. A. Hoogen- dijk, Vlaardingen, D. Ouwehand, Katwijk, namens de Vereniging van Reders voor de Nederlandse Zeevisserij; R. Brand, Urk, van de Nederlandse Vissersbond; P. Krab, IJmuiden, namens de Visfederatie; D. F. E. Meeburg, Katwijk, namens de Nederlandse Bond van Haringhandelaren; W. van Wijk, Scheveningen, namens de Nederlandse Ver eniging voor Vismeelfabrikanten; H. J. Harlen, Apeldoorn, namens de detailhan del in vis; W. J. Fr. Laurent, Driehuis, na mens de Nederlandse Diepvriesvisindustrie. Van de zijde van de werknemersorganisa ties zullen zitting nemen de heren: A. de Boon, Rotterdam; P. Broeksma, Utrecht en J. M. Smit, Haarlem. Heden behaagde het de Here tot Zich te nemen, na een geduldig gedragen lijden, onze lieve moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder Sinds 1945 weduwe van PIETER MAARTEN ZEVENBERGEN in de ouderdom van 77 jaar. Uit aller naam L. SLIJBOOM-ZEVENBERGEN IJmuiden, 18 oktober 1962. Rijnstraat 61. Condoléance-adres Burg. Rambonnetlaan 30. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Antoniusziekenbuis. Bezoek van 10.0011.00 uur en van 19.00—20.00 uur. Zondagmorgen geen bezoek. De teraardebestelling zal plaats hebben: maandag 22 oktober te 12 00 uur, op de begraafplaats De Biezen te Santpoort, voorafgegaan door een rouwdienst in de Petrakerk. Spaarnestraat te 11.30 uur. Heden nam God tot Zich mijn lieve moeder, onze lieve zuster, behuwdzuster en tante weduwe van HARRY BEREND BONTSEMA, op de leeftijd van 58 jaar. WILNA BONTSEMA Driehuis, 18 oktober 1962. Kriemhieldestraat 15. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Antonius Ziekenhuis. Bezoekuren 's morgens van 1011 en 's avonds van 78 uur. De teraardebestelling zal plaats vinden maandag 22 oktober op de begraafplaats Westerveld na aankomst van de trein 13.31 uur, halte Driehuis-Westerveld. J. Noorda Arts AFWEZIG TOT 28 OKTOBER De praktijk wordt waarge nomen door de doktoren: v. d. Toorn en De Weerdt Dankbetuiging. Ondergetekenden brengen hiermede hartelijk dank voor de grote belangstelling onder vonden bij hun 50-jarig hu welijksfeest, Vooral het ge meentebestuur van Velsen, de Muziekvereniging Soli Deo Gloria, het personeel van de sluis e.i verder alle buren en bekenden, die deze dag voor ons tot een onver getelijke hebben gemaakt. N. H. v. d. PUTTE en Echtgenote Santpoort, 19 oktober 1962 Voorplaats G 24. Burgemeester en Wethou ders van Velsen maken be kend, dat de weekmarkt van 1 november a.s. weer zal worden gehouden tot 13 uur. Velsen, 12 oktober 1962. Burgemeester en Wet houders voornoemd. De Secretaris, Veenstra. De Burgemeester. Bührmann. Concertgebouw Dirigent 8.15 uur Solisten dinsdag 23 oktober 1962 HENRI ARENDS viool TRIO PASQUIER cello piano Programma: Mica - Symfonie in D gr. t.; Beethoven - Tripleconcert in C gr. t.; Henze - Des Kaisers Nachti- gall; Van Baaren - Variazioni per orchestra; Ravel - Boléro. Entrée 4.60 en f 3.60 (a.i.). Kaartverkoop Alphenaar. Kruisweg 49. tel. 10125. 's Maandags tot 1 uur gesloten. ZONDAG 21 OKT. a.s. spreekt voor ons de heer over: in het CULTUREEL CENTRUM, Moerberg- plantsoen 22. - Aanvang half elf. Belangstellenden zijn welkom. Burgemeester en Wethou ders van Velsen maken be kend, dat de verordening op de heffing en invordering van een belasting op toneelverto ningen en andere vermake lijkheden, vastgesteld door de Raad in zijn vergadering van 27 juni 1962, is goedgekeurd bij Koninklijk besluit van 11 september 1962, no. 4. De verordening treedt in werking op 1 november 1962. Velsen, 17 oktober 1962. Burgemeester en Wet houders voornoemd, De Secretaris, Veenstra. De Burgemeester, Bührmann. Voor fouten in telefo nisch ODoeaeven adver tenties stellen wij ons '<et aansorakeliik Ver- -oeken om qratis her- -l^otsjinq of restitutie '-'innen in dit verband ook niet worden in- PLANETENWEG 38 - 42 - TELEFOON 5991 ALLE SOORTEN NAAIMACHINES waarbij de spoel nooit kan vastlopen - Levenslange fabrieksgarantie. - Inruil mogelijk. - Verhuur van naaimachines. Reparaties aan alle mer ken onder garantie. BEGIJNENSTRAAT 13 Beverwijk - Tel. 6488 kent men de zaak aan het blad, waarin zij adverteert. is uw advertentie omkleed met het vertrouwen, dat dit dagblad heeft. GELDERLAND Meubelen

IJmuider Courant | 1962 | | pagina 21