REN NI ES Verrassende aanbieding: Philips en Decca presenteren klassieke LP's van 95 Waarom een Philips grammofoon zo'n briljant geschenk is C diamantnaald! PHILIPS grammofoon met Uw zuurbrand Met Rennies smoort U ze in de kiem is sneller te blussen dan ze uitbreekt Dit zijn de grote twaalf werken die geen muziek liefhebber mag missen! GRAND GALA, de basis voor Uw platenverza meling: briljante vertolkingen van beroemde composities, verpakt in schitterende kleuren- hoezen. Geef zo'n plaat cadeau Vraag ook naar de opnamen van wereldvermaar de kunstenaars als Renata Tebaldi, I Musici, Joan Sutherland, het Concertgebouworkest, Kathleen Ferrier en Arthur Grumiaux; platen in verschillende prijsklassen en verpakt in prachtige albums. Keuze uit 18 modellen in prijzen xanf 59.- totf 379. N.Y. PHONOGRAM-AMSTERDAM Dat komt omdat het overtollige maagzuur direct ge neutraliseerd wordt. Zo kunt U, met Rennies bij de hand onbevreesd eten waar een gezonde maag naar Vraagt.Zonder klachten en pijn. Vraag Uw apotheker ef drogist een pak Rennies en steek er een paar bij U. Ze zijn één voor één hygiënisch verpakt - zo voor het grijpen in zijzak of handtas. als omelet hard of zacht gekookt DONDERDAG 2 9 NOVEMBER 1962 2/ Mendelssohn 4e Symfonie (De Italiaanse) The London Symphony Or chestra o.l.v. Josef Krips Decca KR 675 455 TSJAlKOVSKIi HASOCONCEmmi Rachmaninow 2e Pianoconcert I Cor de Groot I Het Residentie Orkest o.l.v. Willem van Otterloo Philips KR 675 015 Schubert 8e Svmfonie (Onvoltooide) Het Residentie Orkest o.l.v. Willem van Otterloo Philips KR 675 006 Beethoven 5e Pianoconcert (Keizerscon- cert) Cor de Groot Het Resi dentie Orkest o.l.v. Willem van Otterloo Philips KR 675 001 BEETHOVEN1! VIOOLCONCERT Beethoven Vioolconcert I Herman Kreb- bers Het Residentie Orkest o.l.v. Willem van Otterloo Philips KR 675 000 De platenspeler met pick-up lift die uw gram- mofoonplaten „in de watten legt". Speelt automatisch en wisselt 45-toeren platen. Ge schikt voor stereo- en mono- r -É platen. Met diamantnaald. T I M -» Op voet Idem, voor inbouw f 105.- De platenspeler in koffer die u met gemak overal mee naar toe neemt. Fleurige rood witte koffer, in sevige uitvoering. Geschikt voor stereo- en monoplaten .Met c O automatische stop, stereo-op- T nemerelement en diamantnaald A US Dé platenspeler voor jong en oud. Geschikt voor stereo- en monoplaten. Dit „bijdetijdse" model heeft een automatische g» S'fX stop, stereo-opnemerelement T en een diamantnaald. Op voet 1 Idem, met batterij-voeding f 89.-. Idem. op teakhouten voet f 79.-. Idem, voor inbouw f 59.- Beethoven 6e Symfonie (Pastorale) Die Wiener Symphonïker o.l.v. Willem van Otterloo Philips KR 675 003 ,Toh. Strauss Jr. 'Famous Waltzes': An der schonen blauen Donau - G'schichten aus dem Wiener- wald - Kaiserwalzer - Wein, Weib und Gesang - Frühlings- stimmen - Rosen aus dem Süden - Accelerationen - Wiener Blut /DieWienerSym- phoniker o.l.v. Paul Walter Philips KR 675 014 Bruch Vioolconcert Alfredo Cam- poli I The London Symphony Orchestra o.l.v. Anatole Fis- toulari Decca KR 675 454 Grieg Pianoconcert Clifford Cur- zon I The London Symphony Orchestra o.l.v. Anatole Fis- toulari Decca KR 675 450 Tsjalkovvskl le Pianoconcert I Julius Katchen The London Phil harmonic Orchestra o.l.v. Pierino Gamba Decca KR 675 451 TslaikowskI Vioolconcert /MischaBlman J The London Philharmonio Orchestra o.l.v. Sir Adrian Boult Decca KR 675 453 Mendelssohn Vioolconcert Alfredo Cam- poli The London Phil harmonic Orchestra o.l.v. Kduard van .Beinum Decca KR 675 452 De stereo elektro-grammofoon voor mensen die de hoogste eisen stellen. Speler metpick-up lift. Met twee speciale luidsprekers in af neembare deksels. Continue p A naalddrukregeling. T Met diamantnaald Idem, met aut. speler en 45t-wisselaar f 375.- Idem, met aut. wisselaar voor alle platen f 379.- De elektro-grammofoon in handige koffer, die speelt bij elk stopcontact. Met krachtige versterker, platenspeler en luidspreker. Auto matische stop. Fraaie koffer f -g in diverse frisse kleuren. Met T I diamantnaaldX X. w' Idem, met batterij-voeding f 105.-. Idem, met hogetonen-regeling f 175.- De platenwisselaar voor mensen die uren ongestoord willen luisteren. Wisselt automa tisch en is geschikt voor élle platen. Met pick-up lift en toetsen voor f» -d start/onderbreken en stoppen I A 4 Met diamantnaald. Op voet A. Idem, voor inbouw f 109.- I PHILIPS tegen brandend maagzuur

IJmuider Courant | 1962 | | pagina 27