Wenen kampt met onoplosbare binnenlandse vraagstukken wat is er leuks bij H.& J. Lamp K sfunc Albert Heijn verwacht een gelijke netto-winst KOK LTB-tuinders namen afscheid van voorzitter Jac. Groen Azn. Elf personen veroordeeld voor Euromastfraude EXAMENS WASAUTOMATEN r SINT - ZOEKT - VINDT - SLAAGT - ALTIJD Volkspartij wil de knoop doorhakken door middel van volksstemmingen Rotterdam tevreden over ontwikkeling havenverkeer Maak nu open, dat pakje! Vijzelflatwinkeüers Willen TNO-rapport Dijkgraaf aangevallen door wild varken Someren krijgt een jeugdbrandweer Voormalige SS-er tot 8 jaar veroordeeld 'n Heerlijk warm geschenk! J PARAPLUIES VRIJDAG 30 NOVEMBER 1962 9 Verlammend veto Socialisten gereserveerd Wijziging zeebrievenwet Kort nieuws Gedenkwaardige gebeurtenissen en Gladstone ZO ZACHT EN ZUIVER DEMONSTRATIE Mej. Ch. Koorenhof overleden 1 Ml dames en heren SCHOTH Hoogheemraadschap Rijnland voor een MOOIE GOUDEN RING bij T SILVER STOEPKE - Grote Houtstraat 49 (Van onze correspondent) WENEN. De rooms-katholieke Volkspartij die bij de jongste verkie zingen in Oostenrijk een grotere voor sprong heeft behaald dan zelfs een ge boren optimist als dr. Figl had durven verwachten, voelt zich zo sterk dat zij de socialisten de wet zou willen voor schrijven. Maar hun tegenstanders voe len zich nauwelijks verzwakt, aangezien de Volkspartij slechts vijf zetels méér heeft in het parlement. Bovendien zijn de socialisten zich bewust van hun on ontbeerlijkheid, omdat hun tegenpartij ook in de toekomst op hun samenwer king is aangewezen. Als voorzitter van de Volkspartij heeft de demissionaire premier Gorbach op dracht gekregen een nieuw kabinet te vor men. De onderhandelingen zullen waar schijnlijk veel tijd in beslag nemen, om dat de socialisten door hun nederlaag een onverzoenlijker houding aannemen dan wanneer de verkiezingen met een ge lijkspel zouden zijn geëindigd. Zij moeten zo wel optreden om het vertrouwen van hun aanhangers terug te winnen. Ondanks alle geruchten dat een „grote" coalitie dus niet alleen met de socialis ten, maar ook met de onbelangrijke libe rale partij mogelijk zou zijn, is het wel zeker dat het bij de oude coalitie blijft tussen de twee grote partijen alleen. De onderhandelingen zullen moeilijk zijn, niet alleen omdat de socialisten met tegenzin tenminste één portefeuille waarschijn lijk Buitenlandse Zaken zullen moeten afstaan, maar vooral ook omdat de Volks partij het gehele coalitie-statuut in be ginsel zou willen herzien. Zij wil geen vermeerdering van haar macht door meer portefeuilles, maar ze zou een einde willen maken aan de al leenheerschappij van de socialisten in een aantal genationaliseerde bedrijven. Daar toe behoren behalve een paar grote indus trieën, vooral echter radio en televisie, waarvan de hoofdfuncties in handen zijn van overtuigde socialisten. Uit de jongste verkiezingscampagne is gebleken in welke omvang zij hiervan gebruik hebben ge maakt, dikwijls- zelfs zo mateloos dat zij een deel van hun aanhang verspeelden. Deze belangrijkste communicatiemiddelen moeten volgens de Volkspartij losgemaakt worden van de politieke invloed. Het is echter de vraag of de socialisten hierop zul len ingaan. Een ander plan van de Volkspartij is het invoeren van een volksstemming over vraagstukken, waarover in het kabinet geen eenstemmigheid kan worden bereikt. Er bestaan meer problemen van groot be lang die niet worden behandeld, laat staan opgelost, omdat een van de twee partijen haar veto daartegen uitspreekt. In feite zijn het vragen, waarvoor de publieke opi nie de grootste belangstelling heeft en vrij wel iedereen klaagt bij welke partij hij ook behoort dat hierin geen verande ring komt. Daar al zulke onderhandelingen zijn vastgelopen, heeft men deze vragen in de ijskast gelegd en daar liggen ze al jaren. Daartoe behoort de woningbouw. De twee partijen kunnen het daarover niet eens worden, omdat zij dit probleem voor politieke doeleinden willen uitbuiten. De socialisten beschuldigen de Volkspartij er van dat zij de „kapitalistische" huiseige naars steunt en dat zij zelfs zou aanstu ren op een radicale verhoging van de hu ren. De Volkspartij van haar kant beweert dat de socialisten in gemeenten, waar zij de meerderheid hebben, nieuwe woningen uitsluitend afstaan aan leden van de par tij, ofschoon deze woningen door belastin gen van alle staatsburgers worden gefi nancierd. Om uit de impasse te geraken wil de Volkspartij door middel van een plebisciet uitsluitsel geven over- fundamen tele vraagstukken, die de regering niet kan oplossen. Daartoe behoren onder meer ook de stabiliteit van de munt, controle van lonen en prijzen, het opstellen van een staatsbegroting en de komende samenwer king met de Europese Economische Ge meenschap. Op dit laatste punt nemen de socialisten een meer gereserveerde houding aan, om dat de E.E.G. ook een politieke machts formatie van het Westen is en de socia listen elk verwijt van Moskou willen ont wijken. Daarom heeft de Oostenrijkse neutraliteit volgens hen niet alleen een mi litair, maar ook een economisch karakter, dat wil zeggen: Oostenrijk moet econo misch eveneens neutraal blijven en geen blijk geven van zekere voorkeur. Industriële kringen echter, grote en klei nere bedrijven, handel en nijverheid be merken al geruime tijd dat Oostenrijk moeilijkheden heeft met zijn buitenlandse handel. De prijzen van de voornaamste exportartikelen hout, staal en papier zijn hoger dan in de E.E.G.-landen en daarom loopt de export terug. Een associa tie is dus de enige uitweg ter verkrijging van dezelfde gunstige voorwaarden, waar door het ook weer mogelijk wordt met de andere E.E.G.-landen te concurreren. Dit standpunt wordt door de Volkspartij inge nomen, niet alleen omdat zij goede betrek kingen onderhoudt met de industrie, maar ook uit zuiver zelfbehoud. Zij is van me ning dat het hier gaat om een levensbe lang. Wanneer echter de socialisten de onder handelingen in kabinet en volksvertegen woordiging door hun veto onmogelijk ma ken, raakt Oostenrijk op economische terrein onherroepelijk meer en meer op de achtergrond. Zou de regering op dergelijke belangrijke punten geen besluiten kunnen nemen, dan zal het volk daarover telkens zijn stem moeten uitbrengen. Hoe dit kan worden verwezenlijkt, is een andere vraag, waarbij weer veel reclame, propaganda, geld en een soort permanen te verkiezingscampagne een rol gaan spe len. De voornaamste vraag blijft echter of de socialisten principieel hun toestemming zullen geven aan een dergelijke herziening van het coalitiestatuut, maar dat kan men nauwelijks verwachten. Advertentie Barteljorisstraat 18, Haarlem Tel. (02500) 18574 De ontwikkeling van het havenverkeer van Rotterdam geeft B. en W. reden tot tevredenheid. Het aantal binnengekomen zeeschepen was in de periode januari-ok- tober 1962 hoger dan in de overeenkomsti ge periode in 1961. Zodat het aantal van meer dan 25.000 schepen in 1962 niet on waarschijnlijk lijkt. Ook het goederenvervoer ter zee, dat tot en met augustus van dit jaar een stij ging ten opzichte van 1961 vertoonde van ongeveer 9 percent of ruim 5,5 miljoen ton, ontwikkelt zich nog steeds in gunstige zin. Met name de ontwikkeling van het stuk- goederenverkeer dat in de eerste acht maanden van 1962 weer tien percent ho ger was dan in de overeenkomstige perio de van 1961, is verheugend. Het internationale vervoer van en naar Rotterdam met binnenschepen steeg in de eerste acht maanden van dit jaar met tien percent, het internationale spoorweg vervoer met 17 percent, het internationa le vrachtautovervoer met 12 percent en het vervoer per pijpleiding met 24 percent. De vaste commissie voor de scheep vaart uit de Tweede Kamer heeft het wets ontwerp tot wijziging van de Zeebrieven wet 1926 met instemming begroet. Dit blijkt uit het voorlopig verslag van de commissie. Het belangrijkste onderdeel van het wetsontwerp wordt gevormd door de af' schaffing van de verplichting voor kapi teins van Nederlandse zeeschepen om in iedere vreemde haven, waar een Neder lands consulair ambtenaar is gevestigd en waar het schip langer dan 24 uur zal ver blijven, de zeebrief te doen aftekenen. In het voorlopig verslag wordt onder meer opgemerkt, dat het jammer is, dat eerst thans tot de afschaffing van deze verplich ting zal worden overgegaan, nadat het Ne derlandse scheepvaartbedrijf reeds her haaldelijk hierom heeft verzocht. Bedrijfsongevallen. Bij de Amster damse gemeentebedrijven worden jaarlijks ruim 2.000 bedrijfsongevallen geregistreerd, zo blijkt uit de memorie van beantwoor ding over de begroting 1963. Advertentie 4 k O man, die steeds het huis opluistert- en lieve dingen in mij n or en fluistert - O man, met je onberekenbaar hu meur - dat zich uit in het gooien met de deur - O man, die zo luid ruchtig slapen kan - dat men beter de gracht, dan dit geluid dempen kan - O man, o man, sint kocht voor jou - op order van je lieve vrouw Het sinterklaasvers van Uw vrouw. U lacht luid. Verrukkelijk! Zij (met duidelijk ongeduld): „Maak nou open. Ik snak naar „Een siga ret!",vult U aan. „Ha, Gladstone!" Want natuurlij k is het Uw lievelings sigaret. Gladstone, met of zonder filter, de sigaret die iedereen voldoe ning schenkt. In de gisteren gehouden buitengewone al gemene aandeelhoudersvergadering van A bert Heyn N.V. heeft de presidentcommis- Advertentie volautomatisch wassen, spoelen en drogen. Zaterdags de gehele dag, donderdags van 25 uur. MIELE. ENGLISH ELECTRIC. AEG, WESTINGHOUSE, CASTOR. Wij ruilen uw oude machine in KRUISSTRAAT 5 Haarlem - Tel. 11008 //IV\ ÏÉto o Omdat zij van mening 'zijn dat de dienst bouw- en woningtoezicht van Amsterdam tegenstrijdige adviezen heeft gegeven over het flatgebouw aan de Vijzelstraat in Am sterdam hebben enkele winkeliers uit het pand aan T.N.O. Delft verzocht deskun digen aan te wijzen om een rapport op te stellen over de bouwkundige staat van het flatgebouw. Zoals bekend wordt het pand op het ogenblik wegens bouwvallig heid gesloopt. De winkeliers geven de Amsterdamse gemeenteraad in een adres in overweging een commissie van onderzoek te benoe men, ten einde de mogelijkheid te ope nen ook deze deskundigen in de gelegen heid te stellen, hun oordeel kenbaar te maken. In Den Haag is op de leeftijd van 62 jaar overleden mejuffrouw Ch. H. P. Koo renhof. In de kring van oud-bewoners van het Nederlands Sanatorium-Astmakli- niek „Eugenia" te Davos, was mejuf frouw Koorenhof een zeer bekende figuur. Daarbuiten kreeg zij vooral bekendheid door de jaarlijkse Kerstuitzending uit Da- vos, welke de VARA sinds een tiental jaren verzorgt en waarin zij steeds de verbindende tekst uitsprak. Kort na de oorlog moest mejuffrouw Koorenhof als patiente in het Nederlands sanatorium in Davos worden opgenomen. Na een kuur van enige jaren bleef zij nog enkele jaren als sociaal verzorgster voor het sanatorium werkzaam. De laat ste jaren vervulde zij deze taak zowel in Nederland als in Davos. Mejuffrouw Koorenhof was voorts bestuurslid van de vereniging van oud-bewoners van het sa natorium en van de Stichting Holland- Davos, welke de bezoekersreizen naar Da vos organiseert. De crematie geschiedt maandag 3 december om 12.00 uur in het crematorium te Velzen. De rechtbank in Rotterdam heeft elf voormalige werknemers(sters) van de Rot terdamse Euromast veroordeeld, die be trokken zijn geweest bij een fraude, waar van de juiste grootte niet meer was na te gaan. Zes portiers/liftbedienden werden vrij wel conform de eisen van de officier van Justitie wegens verduistering in dienstbe trekking veroordeeld tot zeven in één geval zes maanden gevangenisstraf, waarvan drie maanden voorwaardelijk. Twee caissières kregen voor hetzelfde feit straffen opgelegd van zestien weken ge vangenis, waarvan acht of negen weken voorwaardelijk. Een andere caissière met een uitzonderlijk goed getuigschrift werd wegens heling gestraft met zeven weken voorwaardelijk en twee portiers/ liftbedienden kregen, eveneens wegens heling geldboeten van zestig of vijfenze ventig gulden, subsidiair twaalf of vijftien dagen hechtenis. Zes van de elf veroordeelden zijn ouder dan zestig jaar; zeven waren niet eerder met de justitie in aanraking geweest. De fraude was simpel van opzet, maar werkte lange tijd zonder dat iemand arg waan kreeg De portiers/liftbedienden ver wisselden de ter controle aangeboden toe gangskaarten voor oude, die zij altijd ruim voldoende achteloos weggeworpen door bezoekers in de hal vonden. De nieuwe kaarten gingen retour naar de caissières, die in het complot zaten. Dank zij het on derlinge „begrip" en samenwerking leek het spel waterdicht omdat de afrekening van het aantal verkochte kaarten altijd klopte. De extra ontvangsten werden door de partners-in-het-kwade verdeeld. De zaak kwam tenslotte toch uit doordat een bezoeker, die vier kaarten had ge kocht, thuis tot de ontdekking kwam dat de nummering der toegangsbewijzen niet opeenvolgend was. Hij stelde de directie daarvan in kennis. De vakgroep van de L.T.B.. donderdag voor de jaarvergadering in Haarlem bij een, heeft afscheid genomen van de heer Jac. Groen Azn. als voorzitter. Dat gebeur de nadat het huishoudelijk gedeelte van de vergadering was afgehandeld in aanwezig heid van de echtgenote van de heer Groen en van de algemeen voorzitter van de L.T.B., mr. E. J. M. Kolfschoten. Eerder was de verkiezing van een nieuwe voor zitter aan de orde geweest. De heer Jac. de Groot uit Warmenhuizen werd met 374 van de 606 uitgebrachte stemmen als zo danig gekozen. Aan het adres van de heer Groen, 42 jaar voorzitter van de vakgroep, werden vele waarderende woorden gericht. In het maatschappelijk leven vervulde hij vele belangrijke functies. Oorspronkelijk, ten tijde van zijn huwelijk in 1911, was hij tuinder, doch toen hij tot het organisatie- werk geroepen werd brachten zijn werk kracht en ijver voor de goede zaak hem in onder andere het hoofdbestuur van de K.N.B.T.B., het college van B. en W. van Zuid-Scharwoude, het college van Pro vinciale Staten en -van 1933 tot 1959- in de Tweede Kamer. De verdiensten van deze principiële onbuigzame Westfries werden gehonoreerd met het ridderschap in de orde van Oranje Nassau en van de Nederlandse Leeuw, terwijl hij door de rooms-katholieke kerk werd onderscheiden in de vorm van een benoeming tot ridder in de orde van de H. Gregorius. Aan deze feiten herinnerde de vice-voor- zitter van de vakgroep tuinders, de heer A. N. Jong. Vooral wees deze er op dat het werk van de heer Groen er voortdu rend op gericht was geweest de tuinbouw omhoog te brengen of uit de put te hel pen, hetgeen zich bijvoorbeeld in de crisis jaren voor, de tweede wereldoorlog mani festeerde. „U streed open, eerlijk en prin cipieel tot het uiterste", zo zei de heer Jong,. Namens de tuinders bood hij een afscheidscadeau aan in de vorm van een televisietoestel. Mevrouw Groen, geprezen als enorme stimulans voor haar man, viel een bloemenhulde ten deel. Mr. Kolf schoten heeft nadien van de waardering v m het hoofdbestuur getuigd. Hij prees in de heer Groen diens vasthoudendheid en bijna legendarische beginselvastheid. Tijdens de vergadering werden voorstel len van de afdelingen behandeld. Daarbij kwamen onder meer de verkaveling van het Geestmerambacht, belastingen en mi nimumprijzen aan de orde. De verkave ling van het Geestmerambacht, die al ve le jaren in de pen is, zal wel gaan samen vallen met het streekplan voor Noord- Kennemerland. Bij het punt minimumprij zen werd heftig gedebatteerd over onver koopbare kroten, die in West-Friesland en nabij Langedijk worden geteeld. Dikwijls krijgen de tuinders niet eens hun kostprijs er uit. Men noemde een minimumprijs van 4 per 100 kilo geen bodem in de markt". Aan het krotenvraagstuk zal door drie betrokken afdelingen een apartè ver gadering worden gewijd. De kringen Leiden en Delfland hadden de stopzetting van de kassenbouw aan de orde gesteld. Zij waren van mening, dat de door de minister getroffen maatrege len geen voordeel brachten aan de wo ningbouw doch groot nadeel berokkenden aan de glasteeltbedrijven, die niet meer kunnen intensiveren en daardoor het ge vaar lopen achterop te raken bij de tuin bouw in andere EEG-landen. Het bestuur zal alles in het werk stellen om een eind te maken aan deze voor de intensieve tuinbouw funeste maatregel van de minis ter. Advertentie Tijdens een wilde-zwijnen jacht op de Veluwe is mr. L. A. S. J. baron van der Feltz, dijkgraaf van, het polderdis trict Brummen-Voorst, door een wild var ken aangevallen. Zijn onderbeen werd opengereten. Een andere jager wist het dier neer te schieten. Na in een zieken huis te zijn behandeld kon de heer van der Feltz naar zijn woning te Brummen worden vervoerd. Gr. Houtstr. 47 - Tel. 18036 - Haarlem B. en W. van de Brabantse gemeente So meren hebben besloten om per 1 januari 1963 een officiële jeugdbrandweer in het leven te roepen. Uit dit korps hoopt men in voorkomende gevallen steeds de vrijwil lige brandweer van Someren te kunnen aanvullen. Hannover heeft de 52-jarige Oskar Waltke oud-„Hauptscharfüher" van de SS en ex lid van de Gestapo, tot acht jaar gevange nis traf veroordeeld wegens medeplichtig heid aan het vermoorden van 73 Joodse gevangenen in een bos nabij Lemberg, die door de beklaagde in groepen naar de plaats van executie werden geleid. Voor dit proces, dat ruim twee weken heeft geduurd, waren getuigen uit Israël Canada en Argentinië opgeroepen. saris, prof. mr. dr. G. M. Verrijn Stuart, meegedeeld dat de totale nettowinst over de eerste tien maanden van 1962, samen met de dochterondernemingen, ongeveer gelijk gebleven is aan de nettowinst in de overeenkomstige periode van 1961. Hierbij moet echter in aanmerking worden geno men dat vorig jaar in de resultaten ver werkt was het verlies van Vami IJs, welk bedrijf begin 1962 werd verkocht. Het krui- deniersbedrijf boekte tot dusver iets lagere resultaten dan vorig jaar. In het jaarverslag over 1961 werd op gemerkt dat rekening moest worden ge houden met de enigszins vertraagde om zetgroei, waardoor het moeilijk zou zijn de stijgende kosten geheel te compenseren. Over de eerste maanden van 1962 was dit ook het geval. Na de introductie van de .Premie van de Maandclub" trad een aan zienlijke verbetering in. Door de gestegen omzetten werd de da ling van de nettomarge nagenoeg gecom penseerd. De resultaten van het consump- tiemelkbedrijf verschillen niet veel met die van het vorig jaar. Hoewel in de loop van 1962 de verwerkingsmarge enigszins werd verhoogd, was deze verbetering maar nauwelijks voldoende om de stijgende kos ten te compenseren. De resultaten van het restaurantbedrijf zijn lager dan vorig jaar. Enerzijds wordt dit veroorzaakt doordat in de bestaande za ken de gestegen kosten niet worden goed gemaakt door eigenlijk noodzakelijke prijsverhogingen. Anderzijds zijn er in verband met de voorgenomen uitbreiding van het aantal vestigingen in deze sector belangrijke voorbereidings- en aanloopkos ten ten laste van het resultaat gebracht. De liquiditeitspositie is momenteel nog zeer ruim. De uitbreiding van het aantal vestigingen, zowel in het filiaalbedrijf als het restaurantbedrijf, alsmede de noodza kelijke uitbreiding van de produktiebedrij- ven, vragen echter grote bedragen. Onvoorziene omstandigheden voorbehou den, wordt verwacht dat de resultaten over de resterende periode van 1962 niet al te veel zullen afwijken van die van het vorig jaar, zodat de totale nettowinst over 1962 ongeveer gelijk zal zijn aan die van 1961 Daar het vereiste quorum niet aanwezig was konden geen besluiten worden geno men over de voorgestelde wijziging der statuten. Hiertoe is een nieuwe vergade ring uitgeschreven op woensdag 19 decem ber. De verenigde vergadering van het hoog heemraadschap Rijnland heeft op 28 no vember in het Gemeenlandshuis in Leiden een begrotingsbijeenkomst gehouden. Door de dijkgraaf werd het overlijden van prin ses Wilhelmina in herinnering gebracht. Als hoofdingeland-plaatsvervanger voor het gebouwd eigendom in de gemeente Lei den werd toegelaten de heer C. J. Piena, wethouder van Leiden. Aan verhoging van de omslag onge bouwd sinds 1957 13 per hectare be dragend, bleek gezien de ontwikkeling van het loon- en prijspeil, niet te ontkomen. Door een beroep te doen op de reserve kon de verhoging beperkt blijven tot f 3 per hectare. Uitvoerig werd van gedachten ge wisseld over de vraag of er wellicht, ge zien de relatief zware lasten die Op het ongebouwd drukken, aanleiding is voor een herziening van het systeem van las- tenheffing. Het vraagstuk zal in 1963 weer aan de orde komen. Een nieuwe bezoldigingsverordening werd vastgesteld, waarin een aanpassing van het rangenstelsel aan de huidige be hoeften is verwerkt. De interne dienstóp- bouw werd gewijzigd door instelling van een afdeling financiën ter secretarie, het geen gepaard ging met wijziging van rege lingen, waaronder de instructies voor de diensthoofden. Advertentie Orlq Lamsvaeht MODESCHOENEN KRUISWEG 50 - HAARLEM Vrij parkeren, ook in de avonduren Beverwijk Gouda Nijmegen. Kandidaatsexamen Frans: P. M. D. M. Bruyns (Arnhem). Doctoraalexa men Frans: mevr. C. F. Th, M. Hazelhoff Drossaers (Den Haag) en J. H. A. Walraven (Broek-Sittard). Kandidaatsexamen rech ten: C. M. J. W. van Raaij (Beers) en J. M. G. C. Rijpp'aert (Breda). Kandidaatsexamen kunstgeschiedenis: W. A. C. M. Hilckmann (Nijmegen). Amsterdam (V.U.). Kandidaatsexamen in de klassieke taal- en letterkunde C. J. A. van den Akker (Den Haag). Amsterdam (Gem. Un.). Kandidaatsexa men Frans: mej. I. B. Motser (Amsterdam). Leiden. Kandidaatsexamen wis- en na tuurkunde: mej. J. L. A. Demelinne (Lei den) en R. A. G. de Graaff (Leiden), G. J. Advertentie Schrumpf (Den Haag), E. W. M. G. Pietèrse (Oegstgeest) en A. v. d. Ent (Schiedam). Kandidaatsexamen wis- èn natuurkunde: W. F. Stevens, G. G. D. Blokhuis en P. C. W. Janson (allen Leiden). Kandidaatsexa men wis- en natuurkunde: G. H. Karreman (Den Haag). Kandidaatsexamen wis- en natuurkunde: M. D. Lebret en A. A. Brands (beiden Leiden). Rotterdam. Semi-artsexamen van de stichting „Klinisch hoger onderwijs": J. H. Anschütz (Arnhem), J. Loggers (Utrecht), H. E. M. Rozemeijer (Rotterdam) en M. Terwiel (Breda). Artsexamen: W. P. M. Breed (Nijmegen), J. M. H. Ubach (Maas tricht) en P. Wildervanck de Blécourt (Rot terdam). Rotterdam. Kandidaatsexamen economi sche wetenschappen: A. Dockheer (Rotter dam), L. van der Graaf (Delft), W. H. Guis (Sliedrecht) en J. Schilthuis (Den Haag). Aanvullend examen (baccalaureaat): W. J. J. van Ringelestein (Den Haag). Doctoraal examen economische wetenschappen: F. van Gelder (Dordrecht), A. P. M. P. J. Pe- trle, H. A. Werre en C. W. J. van der Kee- mel (allen Rotterdam).

IJmuider Courant | 1962 | | pagina 9