KABOUTER DRIFTKOP V HOOFDPIJN ASPRO Dr. Berghuis doet een beroep op verontrusten in de A.R. .'él?mi BROS.'" AGENDA kOSRAM P o 11 e, Pel 1 i en en bondig Utrechtenaar zaait paniek in Arnhem v- Begin van brand bij Snip en Snap-revue Negen doden in het verkeer Twee Italianen het land uitgezet Kerstfeest in donker Amsterdam Roofoverval bij Denekamp Siberische kou 11 I haarlem 2 ASPRO s i MAANDAG 24 DECEMBER 1962 Haarlem V elsen-IJ muiden Beverwijk SCHRIJF - REKEN TELMACHINES ir% Rotterdammer redt man van verdrinkingsdood lampen Geldkistje van overleden vrouw leeggehaald Dief had smoesje klaar Kerkelijk nieuws Zedenzaak in Alkmaar Vezello N.V. naar Waalwijk >-•\t. neem 'ASPRO' 'Aspro' bevat alles om u snel van uw pijn af te helpen. Veilig en verantwoord. Neem De voorzitter van de anti-revolutionaire partij, dr. W. P. Berghuis, heeft op de al gemene vergadering van de A.R. jongeren studieclubs in Utrecht een beroep gedaan op de zogenaamde groep van „verontrus ten" nu verder geen onrust meer te ver oorzaken bij de kiesverenigingen maar zich met de overige anti-revolutionairen eendrachtig op te stellen voor de aanstaan de verkiezingen. Het gesprek tussen partij leiding en verontrusten zal binnenskamers worden voortgezet. De heer Berghuis meent, dat de ARP niet helemaal is ontkomen aan een ver starring van het politiek gedachtenpa troon, aan een tot beginsel verheffen van wat nooit beginsel is geweest. Als deze tendens zich had voortgezet zou dat op de duur de doodstreek voor een levende chris telijke politieke partij zijn geworden. Advertentie luchtige chocolade in melk en puur - 20 et „We zijn nu bezig," aldus dr. Berghuis „los te komen uit die verstarring en ons te ontdoen van de bolster die in de loop der jaren om ons heen is gegroeid. Men mag echter niet zover gaan dat ook de wezenlijke principes worden losgelaten en daarom is het goed dat er verontrusten zijn die bij ons horen", zo voegde hij hier aan toe. „Maar", zo zei de heer Berghuis, „hoewel we naar de verontrusten zullen luisteren zal de partijleiding in haar beleid toch de huidige koers blijven varen." Naar aanleiding van de brochure „tijd voor verantwoording" van prof. dr. L. W. G. Scholten merkte dr. Berghuis op dat noch de kwestie Nieuw-Guinea, noch de kabinetscrisis, noch de mammoetwet za ken zijn waarbij de A.R. beginselen in het geding waren. Juist daarom vindt hij de brochure een oppervlakkig werk, met na me als het om het principiële gaat. Dr. Berghuis betrok in zijn beschou wingen ook het besluit van dr. Bruins Slot, de Tweede Kamer vaarwel te zeggen. Hij stelde met nadruk dat de heer Bruins Slot niet is geweken voor acties van veront rusten en kritiek uit de partij, al heeft deze kritiek en vooral de vorm waarin zij werd gegoten, zijn gezondheid wel geschaad. Volgens de ARP-voorzitter was er boven dien geen aanleiding tot wijken voor kri tiek aangezien bij het samenstellen van de groslijsten is gebleken dat ruim tachtig percent van de kiesverenigingen de heer Bruins Slot terug wilde zien in de Kamer Een nogal sterk onder invloed verkeren de Utrechtenaar heeft het Land van de Markt in Arnhem in rep en roer gebracht, Toen een taxi-chauffeur stopte voor een adres in de Ketelstraat te Arnhem en zijn auto verliet sloop de Utrechtenaar achter het stuur en reed weg. Zijn manoeuvre had fatale gevolgen. Hij raakte de licht mast op het Land van de Markt, reed een aan de mast geplaatste afvalbak on dersteboven en vloog tenslotte met de in zeer goede staat verkerende wagen tegen de pui van een grote winkel. De bestuurder vloog de wagen uit, maar vrijwel op hetzelfde ogenblik wist een po litie-agent de man, na enige waarschu wingsschoten te hebben gelost, in be dwang te houden. c Stadsschouwburg, dinsdag 20 u.: Toneel groep Centrum met „Drie maal koekoek" van Achard. Regie: Elly van Stekelen- burg. Woensdag 20 u.: De Haagsche Come, die met „Eindsprint" van Peter Ustinov. Regie: Bob de Lange. Donderdag 20 u.: Nieuw Rotterdams Toneel met ,,'n Bitter uurtje" van George Ross en Campbell Singer. Regie: Pim Dikkers. Concertgebouw, woensdag 14.30 uur: „Weihnachtsoratoriurrfvan J. S. Bach door het Haarlems Gemengd Koor ol.v. Anton de Beer. M.m.v. het N.Ph.O. BIOSCOPEN Cinema Palace, 14, 19 en 21.15 u. en beide kerstdagen ook 16.15 u.: „Sergeants 3", 14 j. Frans Hals, 14, 19 en 21.15 u. en beide kerstdagen 14, 16.30, 19 en 21.15 u.: „De drie Stooges en Hercules", a.l. Lido, 14, 19 en 21.15 u. en beide kerst dagen ook 16.15 u.: ,.De ijzervreter", a.l. Tweede kerstdag 11 u.: „Onsterfelijk Griekenland", a.l. Luxor, 14 en 20 u.: „Boccaccio '70", 18 j. Minerva, vandaag gesloten. Beide kerst dagen 14 en 1615 u.: „Door 't dolle heen", a.l.; 19 en 21.15 u.: „So lacht und küsst man in Tirol", a.l. Donderdag geen filmvoor stelling. Rembrandt, 14, 19 en 21.15 u. en beide kerstdagen 11 u.: „Woudsymphonie", a.l. Roxy, 14, 19 en 21.15 u. en beide kerst dagen ook 16.15 u.: „Het geheim van Monte Christo", 14 j. Studio, llu. (behalve eerste kerstdag): „Doornroosje", a.l.; 14, 18.45 en 21.15 en beide kerstdagen 13.45, 16.15, 18.45 en 21.15 uur: „Eclips", 18 j. Monopole (Zandvoort), vandaag geen filmvoorstelling. Beide kerstdagen 14.30 u.: „Marina", a.l.; 20 u.: „De laatste der Vikingen", 14 j. Donderdag geen filmvoor stelling. TENTOONSTELLINGEN Frans Hals Museum (Gr. Heiligland 62): Werken uit de Haarlemse Schooi van de 16de tot en met de 19de eeuw. Dagelijks geopend van 1017 u„ zondag van 13 17 u. Vishal (Grote Markt): Tentoonstelling van moderne kunst en van leden van de Haarlemse Vereniging van beeldende kun stenaars „De Groep". Dagelijks geopend van 1017 en zondag van 1317 uur. Kunstcentrum „De Ark" (Nieuw Heilig land 1-3): Tentoonstelling van schilderijen, gouaches en reisschetsen van Wam van Dam en Jan Hoogervorst. Dagelijks ge opend van 917 u. en tijdens de klassieke grammofoonplatenconcerten op maandag, woensdag en vrijdag van 1820 uur. Tot en met 28 december. Kunstzaal „In 't Goede Uur" (Nieuwe Kerksplein): Expositie n tekeningen en aquarellen van Rudolf Bruyn. Tot en met 31 december. Dagelijks geopend van 1018 uur en van 2022 uur. Klassiek grammo- foonplatenconcert van 2122 uur: Corelli- Teylers Museum (Spaarne 16): Tekenin gen Hollandse, Italiaanse en Franse School 16de tot en met de 19de eeuw. Schilderijen uit de 19de en 20ste eeuw. Dagelijks (be halve maandag) geopend van 1115 uur. Eerste zondag van de maand 1315 uur. Museum Het Huis Van Looy (KL Hout weg 103): Tentoonstelling van litho's en affiches van Toulouse Lautrec. Dagelijks geopend van 1012.30 en 13.3017 u. en zondag van 1417 u. Tot en met 15 januari. De Waag (Spaarne/Damstraat): Wissel tentoonstelling van werken van leden van het Goudse Kunstcentrum „Burgvliet". Geopend van 2022 u. en zaterdag en zon dag en de beide kerstdagen van 1417 u. Tot en met 28 december. DIVERSEN Café-chantant „Adam en Eva", vrijdag, zaterdag, zondag en tweede kerstdag van 202 uur: Cabaret door Fiet en Frans Koster en Han Reiziger. (Zie verder „Uitgaan in Haarlem" in de krant van vrijdag 21 december). City, maandag 24 december, 20 u.: „Het zotte leven van graaf Bobby"; dinsdag 25 december, 14.30 u.: „Grenspiraten", 19 en 21.15 u.: „Het zotte 'even van graaf Bob by"; woensdag 26 december, 14.30 u.: „Struikrovers", 19 en 21.15 u.: „Het zotte leven van graaf Bobby"; donderdag 27 de cember, 20 u.: „Alle Sünden dieser Erde" Rex, maandag 24 december, 20 u.: „Eddie schiet met scherp"!' dinsdag 25 eri Woens dag 26 december, 15 u.: „De revolverheld van Oklahoma" 20 u.: „Tiara Tahiti"; donderdag 27 december: geen voorstelling. Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Centrum, tot en met woensdag 26 decern ber gesloten; donderdag 27 december: ge opend van 9.30 tot 12 en 14 tot 16.30 u. MAANDAG 24 DECEMBER Kennemer Theater, 19 en 21.15 u.: „Mis daad zonder genade Luxor Theater, 19 en 21.15 u.: „De laat ste der Vikingen". W.B. Theater, 20 u.: „De Yaqui drums". DINSDAG 25 DECEMBER Kennemer Theater, 14.30 u.: „Kneusjes van het Regiment"; 16.30, 19 en 21.15 u.: „Experiment met angst". Luxor Theater, 14.30 u.: „Mysterie van Edgar Wallace"; 16.30 19 en 21.15 u.: „Drie dolle tantes". W.B. Theater, 14.30 u.: „Nacht der ver gelding"; 16.30 en 20 u.- „Actie óp Cape Ca naveral". WOENSDAG 26 DECEMBER Kennemer Theater, 14.30 u.: „Kneusjes van het regiment"; 16.30, 19 en 21.15 u.: „Experiment met angst". Luxor Theater, 14.30 u.: „Mysteries van Edgar Wallace"; 16.30. 19 en 21.15 u.: „Drie dolle tantes" W.B. Theater, 14.30 u.: „Nacht der ver gelding"; 16.30 en 20 u.- „Actie op Cape Ca naveral". DONDERDAG 27 DECEMBER Kennemer Theater, géén voorstelling. Luxor Theater, 19 en 21.15 u.: „Drie dolle tantes". W.B. Theater, 20 u.: „De herberg van het zesde geluk". Advertentie tel. 60114 i!S» In de noordelijke provincies is sneeuw gevallen. Op de foto zien we een ondergesneeuwde weg op het eiland Schiermonnikoog. Door het kordate optreden van een Rotterdamse caféhouder is de 24-jarige on derwijzer K. Wol van een wisse verdrin kingsdood gered. De onderwijzer zat met nog drie anderen in een personenauto die tengevolge van het springen van een band in een diepe sloot langs de Ter Bregse- weg reed. De drie anderen konden de snel zinkende auto spoedig verlaten, maar de onderwijzer raakte bij zijn pogingen zich in veiligheid te stellen op onverklaarba re wijze bekneld. De caféhouder, snel door de anderen ge waarschuwd, maakte aan de wagen een staalkabel vast en verhinderde op deze ma nier met inspanning van alle krachten dat de wagen verder zou zinken. Het water peil binnen de auto was toen al tot aan de hals van de onderwijzer gestegen. Even Jater jfon een politiewagen de auto naar de wal trekken, waarna de heer Wol uit zijn netelige positie kon worden bevrijd. Tijdens de voorstelling van de Snip- en Snaprevue in het gebouw voor kunsten en wetenschappen in Den Haag is zondag avond een begin van brand ontstaan dat gepaard ging met een enorme rookontwik keling. Veel bezoekers verlieten in pa niekstemming het theater. Naar schat ting veertig bezoekers hebben hun geld te ruggevraagd (en ook gekregen) omdat zij het in de rpkerige er naar brand ruiken de zaal niet konden uithouden. De voor stelling werd ruim een half uur voor de blussing en het luchten van de zaal onder broken. Advertentie Toen een 31-jarige wachtsman op het punt stond met de trein van Rotterdam naar de plaats in Noord-Holland waar hij is geboren te vertrekken greep de politie hem in de kraag. In zijn sokken werd een bedrag van 2225,- aan geld aangetroffen Dat geld is waarschijnlijk afkomstig van diefstal. De wachtsman heeft dit toegege ven. Hij was in huis bij een Rotterdamse weduwe. Woensdagmorgen was zij gestor ven. De man zou toen een geldkistje heb ben leeggehaald. Familieleden die even eens wisten dat er een paar duizend gul den moest zijn troffen het kistje leeg aan Ijlings gingen zij naar de politie om aan gifte van diesfstal te doen. De verdenking viel direct op de wachtsman. „Ik ziek het toilet", zei ietwat zenuw achtig, de man die de exploitant van een Chinees restaurant in Maastricht ont moette op de trap van bovenwoning achter het restaurant. De exploitant wees zijn be zoeker gedienstig de weg maar later merk te hij dat de onbekende op dat moment allang had gevonden wat hij zocht. Uit het geldkistje in zijn slaapkamer was na melijk een bedrag van ongeveer vier duizend gulden verdwenen. Ned. Herv. Kerk Bedankt voor Oud-Beijerland (vac. E. J. Schimmel) P I Bos te Sprang. Aangenomen naar Katwijk aan Zee (wijk- gemeente Z.W.) A. Vink te Vriezenveen. Geref. Kerken Vrijgemaakt Beroepen *e Leeuwarden D. Deddens te Marienberg. Ned. Prot. Bond Aangenomen de ben tot voorgangster van de afd. Weesp-Weesperkarspel mej E v. Ste ms, werkzaam bij de afd. Amersfoort van de Ver. van Vrijz. Hervormden. Geref. Gemeenten Tweetal te Eispeet P Blok te Dirksland en A. Hofman te Zeist. Bedankt voor Wolfaartsdijk: P. Blok te Dirksland. 8-9. Toen het middag geworden was staak ten de kabouters voor 'n half uurtje het werk. Ze gingen bij elkaar zitten en aten hun brood, terwijl ze uitrustten. De zon scheen warm op het mos; en toen de kabouters gegeten hadden gingen ze op het zachte mos een tukje doen. Ook kabouter Driftkop had zich te sla pen gelegd. Over een kwartiertje zouden ze weer aan 't werk gaan, maar zolang konden ze nog lekker even rusten Op de Oude Zwolsewqg in Apeldoorn is de 49-jarige F. B. Mulder uit Apeldoorn dodelijk verongelukt. Hij liep met z'n echt genote te wandelen en werd aangereden door een hem achterop komende auto. De 50-jarige installateur J. Bakker uit Sliedrecht is met zijn personenauto tegen een zijwand van de tunnel onder het Drooglever Fortuynplein te Rotterdam ge reden. Hij was op slag dood. De 20-jarige militair B. J Jansen uit Vriezenveen is als gevolg van een ver keersongeluk te Kloosterhaar om het le ven gekomen. In het akademisch ziekenhuis te Utrecht is de 58-jarige Utrechtse monteur G. M. P. van Velsen overleden aan de ver wondingen, die hij op 30 november opliep toen hij met zijn fiets in botsing kwam met een personenauto. Öp de Heerlenseweg in Schaesberg zijn bij een frontale botsing van twee perso nenauto's vier personen ernstig gewond, van wie de 40-jarige chauffeur J. H. Di den uit Schaesberg op weg naar het St. Josephziekenhuis te Heerlen is overleden In het diaconessenziekenhuis te Utrecht is de 79-jarige J. H. van Beek uit Utrecht overleden aan de gevolgen van een auto-ongeluk, dat hem maandag 17 december in IJsselstein is overkomen. In de Urkulakliniek te Wassenaar is de 15-jarige A. J. Wildenburg bezweken aan de verwondingen, die hij bij een ver keersongeval had opgelopen. De 64-jarige assistent-hofmeester A. Spa uit Den Haag is daar van zijn brom fiets gevallen en ter plaatse overleden. De 20-jarige autospuiter P. van der Lei uit Den Haag is met zijn bromfiets door een personenauto aangereden. Met ern stig hoofdletsel is hij in de Ursulakliniek in Wassenaar opgenomen, waar hij aan het begin van de avond is overleden. Twee Italiaanse arbeiders, die door de Alkmaarse rechtbank tot vijf en zes we ken gevangenisstraf waren veroordee'd wegens het plegen van ontuchtige hande lingen met minderjarige meisjes, zijn omdat zij reeds vijf en zes weken in voor arrest hadden doorgebracht, na het vonnis op vrije voeten gesteld en op de trein naar Italië gezet. De rechtbank heeft overwogen dat de Italianen, waarvan één slechts enkele da gen in Alkmaar was, door het bijzonder uitdagend gedrag van drie Alkmaarse meisjes van veertien tot vijftien jaar tot hun daad zijn gekomen. En derde Itali aan, die het hem ten laste gelegde ont kende, hoorde vier maanden tegen zich eisen. In zijn zaak zal de rechtbank op 31 december uitspraak doen. Behalve de beide thans uitgewezen Ita lianen hebben, zulks in verband met het gebeurde op 16 november, toen een woon wagenbewoner door een Italiaan werd neergestoken, negen Italianen Alkmaar verlaten. Vijf ervan keerden vrijwillig naar Italië terug, vier anderen vertrok ken naar Amsterdam, Apeldoorn, Ensche de en Velsen, waar: zij werk vonden. Onder het motto „God houdt ook van u" is in de afgelopen nacht in de Ruyten burgh, het tweede good-will-centrum van het Leger des Heils op de Oude Zijds Ach terburgwal in Amsterdam, het jaarlijkse kerstfeest voor de vrouwen en meisjes van de zelfkant van de Amsterdamse bin nenstad gevierd. Ook ditmaal had majoor A. M. Bosshardt de leiding van dit middernacht-kerstfeest, dat omstreeks twee uur begon en bij vij ven eindigde. Enkele honderden vrouwen woonden dit kerstfeest bij, waar mannen nooit toegang hebben. Bij een eenzaam gelegen benzinepomp buiten de bebouwde kom van Denekamp aan de weg naar Duitsland is een brutale roofoverval gepleegd, die een buit van on geveer 1.000 heeft opgeleverd. De 26-ja rige ongehuwde pompbediende G. H. Wig- gers uit Oldenzaal kreeg de schrik van zijn leven toen een Duitssprekende automobi list hem met een dik stuk hout bedreigde. Hij ging aan de haal en de daders (er zaten minstens twee mannen in de wa gen) konden zich toen gemakkelijk van de geldbuit in het kantoortje meester maken. Zij zijn waarschijnlijk naar Duitsland ont komen. De onderhandelingen tussen het gemeen tebestuur van Waalwijk en de vezelindu strie Vezello N.V. te Oisterwijk over de vestiging van dit bedrijf in Waalwijk zijn beëindigd. De N.V. Vezello heeft het ge meentebestuur van Waalwijk verzocht haar industrieterrein :e verkopen tot een oppervlakte van ongeveer 21.020 vierkan te meter. Het bedrijf houdt zich bezig met de fabricage van veze'leder door verwer king van lederafvallen. Het bedrijf heeft ongeveer veertig mannelijke werknemers in dienst, welk aantal aanzienlijk zal wor den uitgebreid. 30. „Zo'n deur hebben wij op onze lange tochten nog nooit gezien. Maar we kunnen ook niet alles weten. Het ziet er nogal stevig uit". Hier vat je wat je noemt met de deur in huis. Lopen jullie maar achter mij aan, Pelli en Klex, hier gebruik je de deur als voetenmat". „Rits-rats, hier gaat de deur vanzelj dicht. Zo één moeten wij thuis hebben. Mammie zegt altijd: Deur dicht! Maar hoe komen wij er weer uit?" Nederlander veroordeeld. Een Neder lander, die zich ten onrechte voor dokter heeft uitgegeven is tot tien maanden ge vangenisstraf veroordeeld wegens het var- strekken van onjuiste inlichtingen en on behoorlijk gedrag. De man werkte op een particulier medisch laboratorium waar hij als medicus vrouwen onderzocht. Hij werd gearresteerd nadat een vrouw de politie had ingelicht over zijn onbehoorlijk ge drag. Honderd. In het bejaardentehuis „De Klokkenbelt" te Almelo heeft mevrouw G. LangkampHendriks haar honderdste verjaardag gevierd. CHU. De verkiezingslijsten van de C.H.U. zullen volgend jaar voor het gehele land gelijk zijn wat de eerste twintig kan didaten betreft. Advertentie Het K.N.M.I. deelt mede: Gedurende het weekeinde zijn twee ho- gedrukgebieden getransformeerd in een enorm groot hogedrukgebied, waarvan het centrum zich in Zuid-Scandinavië bevindt. De luchtdruk werd hoger dan 1050 milli bar. In De Bilt werd een record, dat al meer dan 100 jaar bestond met betrekking tot de luchtdruk in december, gebroken. Dat record, met een hoogste stand van 1046 millibar, dateerde uit 1859. Gisteren werd een stand van 1047.8 millibar be reikt. Aan de zuidflank van het hogedruk gebied voert een buitengewoon lange oos telijke stroming Siberische kou naar Euro pa. Bij de Kaukasus gaat dit met een locale Oosterstorm, de boeran, gepaard, bij de Apenijnen met de bora en in het Rhonedal met de mistral. In het Alpenge bied, in Zuid-Duitsland en Polen vriest het meer dan 15 graden. Op plaatsen waar pneeuw ligt worden soms wel temperatu ren van meef dan 20 graden beneden het vriespunt gerapporteerd. In Nederland vroor het twee nachten op vele plaatsen meer dan 10 gradên. Gedurende de kerst dagen is er weinig verandering te ver wachten. De wind neemt af maar de vorst zal matig tot streng zijn. Bewolking of neer- wordt er niet verwacht. WEERRAPPORTEN Maximum- temperaturen binnen- en buitenland. Neerslag' laatste 24 uur Den Helder Ypenburg Vlissingen Eelde De Bilt Twente Eindhoven Zd-Limburg Helsinki Stockholm Oslo Kopenhagen Aberdeen Londen Amsterdam Brussel Luxemburg Parijs Bordeaux Grenoble Nice Berlijn Frankfort München Zürich Genève Locarno Wenen Innsbruck Belgrado Athene Rome Ajaccio Madrid Mallorca Lissabon onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt geheel bew sneeuw geheel bew onbewolkt regen onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt sneeuw half bew. zwaar bew onbewolkt onbewolkt zwaar bew zwaar bew. geheel bew licht bew. geheél bew mist geheel bew. onbewqlkt geheel bew. licht bew. onbewolkt half bew onbewolkt te ono -2 0 ono -6 0 no -5 0 O -6 0 ono -5 0 ono -8 0 no -6 0 no -7 0 w -4 0 w -2 0 windst. -8 0 O -2 0 z 3 1 nno 0 0 ono -5 0 ono -6 0 ono -9 0 no -3 0 n -1 0 windst. -2 0 n 8 0 ono -7 0 nno ■10 0 ono -5 0 ono ■11 0 no -4 0 z 1 0 nnw ■11 0 windst.-10 0 zo -7 3 n 9 3 no 5 0 no 10 0 n 9 0 nno 4 0 nno 14 0 Dinsdag 25 december Zon op 8.48 uur, onder 16.32 uur. Maan op 6.57 uur, onder 15.45 uur. Woensdag 26 december Zon op 8.48 uur, onder 16.33 uur. Maan op 8.02 uur, onder 16.27 uur. Donderdag 27 december Zon op 8.48 uur, onder 16.34 uur. Maan op 9.01 uur, onder 17.18 uur. 26 dec. Maanstanden 23.59 uur nieuwe maan. Hoog en laag water in IJmuiden Maandag 24 december Hoog water 2.06 en 14.21 uur. Laag watelr 9 57 en 22.09 uur. Dinsdag 25 december Hoog water 2.45 en 14.58 uur. Laag water 10.41 en 22.52 uur. Woensdag 26 december Hoog water 3.22 en 15.33 uur. Laag water 11.15 en 23.33 uur. Donderdag 27 december Hoog water 3.58 en 16.10 uur. Laag water 11.54 en uur. Hei hoog er laag 10 tot 15 minute: water eg te 7aodvoor1 is IJmuHen

IJmuider Courant | 1962 | | pagina 2