Jeen van der Berg verkeerde ook tijdens dit weekeinde in een uitstekende vorm Volendammer Braber bleek in Spaarndam de snelste sprinter Ze zijn er morgen zveer, de Old-Internationals y Sjoukje Dijkstra bij de beste twaalf Langebaanstrijd in tal van plaatsen Titels gingen niet naar de sterksten Schaatskalender KNSB waarschuwt Koersen afgelast Feijenoord krijgt de aandacht van Franse sportpers Ook fanclub voor Kreyermaat Record aantal (35) afgelastingen in de Engelse League Basketbaluitslagen Bijna had men nog gevoetbald in Heemstede Rotterdam blijft kandidaat MAANDAG 31 DECEMBER 1962 10 Nog een Schenk Aan de kant Bij schoonrijden Koffer van Sjoukje Dijkstra gestolen Sensatie - V Truusje Geradts en Roland du Berck op derde plaats in Oberstdorf Het blijkt dat de gure sneeuwstormen van gisteren nauwelijks als spelbreker konden optreden tijdens de diverse langebaankampioenschappen schaat sen. Overal in het land was men des ondanks van de partij. Op zaterdag stonden er tal van langebaanwedstrij- den op het programma. Zo deed de Fries Jeen van der Berg weer van zich spreken door tijdens dit week einde tweemaal twee nummers te winnen. Gisteren echter werd dit niet met een eerste plaats in de eindrangschikking beloond. Cees Jan Kroon schreef in 's Gravendeel eveneens twee afstanden achter zijn naam. De Friese onderwijzer Jeen van der Berg verkeert momenteel in een uitste kende (schaats)vorm. Zaterdag bewees hij dit andermaal door de gewestelijke lange- baantitel van Friesland op zijn naam te brengen. De wedstrijden werden in Jor- werd gehouden. Jeen van der Berg zege vierde op twee nummers: de 1500 en de 5000 meter. Bij de 500 meter eindigde Jeen Wester (Eernewoude) als eerste; hij zou later tweede in de eindrangschikking worden. De nog jeugdige Lammert Kals- beek (Warga) vormde met zijn derde eind- plaats een belofte voor de toekomst. Hoewel Wim de Graaf zaterdag in 's-Gravendeel tijdens wedstrijden om de gewestelijke langebaantitels van Zuid-Hol land als eerste eindigde, ging de titel naar Cees Jan Kroon. Deze won namelijk zowel op de 500 als de 1500 meter. C. Verkerk toonde zich op de 5000 meter de snelste. De 64 deelnemers aan deze schaatswed strijden ondervonden veel last van de har de wind. De gewestelijke titel van Zeeland, zater dag verreden in Middelburg, eiste Cor de Kreek voor zich op. In twee nummers, de 500 en de 1500 meter, was hij niet te over treffen. Gerrie Lamers vestigde tijdens de 5000 meter (die hij won) met een tijd van 9.38.1 een nieuw Zeeuws record. Op alle nummers kwam Jaap de Roo als tweede binnen. Jaap de Roo is een broer van de bekende wielrenner Jo de Roo. Een spannende eindstrijd tussen Maarse rechtsen Bakker tijdens de kortebaankampioenschappen van Noord-Holland/Utrecht in Spaarndam. In zijn woonplaats Gramsbergen zege vierde Jan Timmerman tijdens langebaan- wedstrijden. Zijn grote rivaal Bakker ver gaarde iets minder punten. Timmerman greep de eerste plaats op de 1000 meter, Bakker (IJhorst) liet iedereen achter zich op de 3000 meter. Dezelfde Bakker werd tweede op de 1000 meter en Timmerman tweede op de 5000 meter. Maar zoals ge zegd ging de eerste plaats in het alge meen klassement naar Timmerman. Willy de Beer, de nationale dameskam pioen, zegevierde zondag tijdens lange baanwedstrijden in Heerenveen zowel op de 500 meter (56.8) als op de 1000 meter (2.02.3). Hierdoor was haar puntenaantal (117.950) beter dan die van nummer twee, Thea Hanstra (123.250). Jeen van der Berg gaf bij de heren acte de présence. On danks zijn twee overwinningen (de 1500 en de 3000 meter) kwam zijn grote tegenstan der Jeen Wester met een beter puntento taal uit de bus. De P. J. Adrian-beker van de NBVHS, die zaterdag in Wieringen op het spel stond ging naar J. Halfweeg uit Wieringen. Hij bracht zowel de 500 meter (47.9) als de 1500 meter (2.37.6) op zijn naam. De 3000 meter (5.37.-) was voor A. Schenk, een zoon van de Nederlandse schaatscoach Klaas Schenk. Tijdens het zaterdag gehouden Groning se langebaankampioenschap reed J. H. Koops uit Borger Compagnie zowel de 500 meter als de 1500 meter in de snelste tijd. Alleen op de 5000 meter moest hij zijn meerdere erkennen in Van Buuren uit Bus- quart. Toch behaalde Koops de minste punten (en dus de eerste plaats) in het eindklassement. Op het Abcoudermeer werden zaterdag langebaanwedstrijden gehouden voor da mes en heren die dit seizoen nog niet een prijs hadden behaald. Bij de dames ver wierf mejuffrouw Van Wees uit Muiden de eerste plaats en bij de heren Tol uit Vo- lendam. Meijering uit Arnhem bereikte zaterdag tijdens het Gelderse langebaankamp'oen- schap op de ijsbaan De Eendracht in Wa penveld de eerste plaats in het eindklas sement. Alleen op de 1500 meter bleek hij echter de snelste. De 500 meter was voor Pfrommer, de 5000 meter voor Hoorne man. Op beide nummers eindigde Meije ring als tweede. Met grote overmacht bracht N. Beumer uit Almelo zaterdag het langebaankam pioenschap van Overijssel op zijn naam. Op beide afstanden (de 500 en de 1500 me ter) maakte hij op de ijsbaan Twente in Almelo de snelste tijd. De binnenkort naar Noorwegen vertrek kende Arie Zee zat gistermiddag langs de kant toen anderen de langebaanwedstrij den voor senioren in Nieuweniedorp ver reden. Tot de nationale kampioenschap pen mag hij namelijk niet starten in schaatsmatches. Winnaar werd "u M. C. Pronk uit Warmenhuizen, die op alle drie afstanden ongenaakbaar was. In Hoogezand gingen tijdens langebaan wedstrijden de eerste plaatsen naar Boon en de dit seizoen weer succesvolle Annie van der Aa. Boon zegevierde over twee af standen (de 1500 en de 3000 meter) en An nie van der Aa over alle drie afstanden. Iet Pfrommer-Louwers prolongeerde zondag op bijzonder overtuigende wijze haar titel kampioene van Gelderland op de lange baan. Zij won zowel de 500, de 1000 als de 1500 meter en eindigde in het totaal klassement met een grote voorsprong op mejuffrouw Schuilenburg uit Ruurlo. Nic Houter maakte gisteren tijdens de wedstrijden om de kampioenstitel van het gewest Noord Holland-Utrecht op de banen van de Amsterdamse ijsclub een bijzonder goede tijd op de 500 meter, namelijk 45,7 sec. Houter won ook de 1500 meter en was daardoor al zeker van de titel. In het eind klassement eindigde hij met grote voor sprong als eerste voor Rozendaal uit War menhuizen. C. Smouter uit Nieuw-Amsterdam werd winnaar tijdens langebaanwedstrijden voor heren in het Drentse Valthe. Hij vergaar de een puntentotaal van 175,733. Hij won zowel de 1500 als de 3.000 meter in respec tievelijk 2.54,0 en 6.18,2. H. Elting uit Els- lo, die de tweede plaats bezette in de eind rangschikking (177,766), zegevierde op de 500 meter in 54,4 seconden. Nico Houter, kampioen van Noord- Holland op de langebaan in Amsterdam. De gewestelijke kampioenschappen schoonrijden van Overijssel in Nagele heb ben hetzelfde beeld te zien gegeven als de voorgaande kampioenschappen in Zuid- Holland en in Noord-Holland/Utrecht. Om dat men reglementair slechts houder mag zijn van één gewestelijke titel deed zich wederom het feit voor, dat niet de sterk sten zich kampioen van Overijssel mochten noemen. De uitslagen luiden, dames: 1. mevrouw RommelaarTimmerman (Enschede); 2. mejuffrouw Wayboer (Bergen)3. mevrouw Bakker—Kaan (Alkmaar) (kampioene van Overijssel). Heren: 1. D. Visser (Schagen); 2. W. Nicolai (Barsingerhorn) (kampioen van Overijssel); 3. C. van der Woude (Zaan dijk). Paren: 1. Visser en mejuffrouw Way boer; 2. D. J. van der Woude en mevrouw Rommelaar; 3. C. van der Woude en me vrouw T. de VriesBruin (Wormerveer). Voor de komende dagen zijn er weer enkele schaatsevenementen op de kalender van de KNSB bijgekomen: 1 januari: Alblasserdam: molentocht af stand 25 kilometer. Oostermeer: nationale kortebaanwedstrijd voor vrouwen. 2 en 3 januari: Groningen: kampioen schap van Nederland, lange baan heren 500, 1500, 5000 en 10.000 meter. 2 januari: Nieuwe Niedorp: Nederlands kampioenschap schoonrijden paren; natio nal wedstrijd schoonrijden dames en he ren; B-wedstrijd schoonrijden dames, he ren en paren. 5 januari: Zenderen: Nederlands kam pioenschap schoonrijden dames en heren. Nationale wedstrijden schoonrijden voor paren; B-wedstrijd schoonrijden dames, 'teren er paren. Een ongekend groot aantal deelnemers maar liefst 53 streden zaterdag op de ijsbaan „Nova Zembla" in Spaarndam om de kortebaantitel voor mannen van het district Noord Holland/Utrecht. De over winning was voor de Volendammer A. Bra ber. Als tweede eindigde G. Maarsse uit Beverwijk en als derde M. Bakker uit Wormerveer. Mevrouw Jantje Venekamp - Tienkamp won zaterdag in Vries, voor ruim 2.000 toeschouwers, het Drentse kortebaankam- pioenschap voor vrouwen. Ze zegevierde in alle drie ritten van de finale-competitie en behaalde de titel voor de vijfde maal. Haar rivaal, de 18-jarige Grietje Oosterhof uit Nijeholtpade, veroverde gelijktijdig in Leeuwarden de Friese kortebaantitel voor vrouwen. In de finale bleef zij ongeslagen. Boele de Vries uit Rolde prolongeerde zaterdag in Valthe zijn kortebaankam- pioenschap van Drente. Hij won in de fi nale alle drie ritten en kwam tot een to tale tijd van 45,6 sec. Er kwamen 26 mannen aan de start. De plaatselijke favoriete, Femmy Groen zegevierde zaterdag in Gierhoorn tijdens het gewestelijke kampioenschap van Over ijssel (koite baan). Tweede werd Tiny van Bruggen uit Kampen. Zaterdagmiddag bracht R. Kuipers uit Scheemda het Groningse kortebaankam- pioenschap voor mannen op zijn naam. Hij kwam in zijn woonplaats in de drie ritten over 160 meter van de finale tot een totale tijd van 47,62 sec. Er waren twaalf deelnemers. Het bestuur van de KNSB deelt mee, dat in verband met verdrinkingsgevaar terecht waarschuwingen zijn gegeven. Nog steeds is mede door sneeuwval op vele plaatsen het ijs onbetrouwbaar. De door de KNSB goedgekeurde tochten zoals deze zijn opgenomen in de schaatskalender zijn ab soluut veilig mits men niet van de juiste routes afwijkt. De routes van de officiële tochten worden tevoren aan een zeer stren ge controle onderworpen. In verband met de slechte weersomstan digheden zijn de draverijen, die zondag middag in Hilversum zouden worden ge houden, afgelast. Ook op nieuwjaarsdag gaan de koersen niet door. De keren dat er redelijke weersomstan digheden zijn geweest bij de traditionele wedstrijd tussen HFC en de Old Inter nationals zijn bijzonder klein in getal. Vorig jaar nog had de wedstrijd meer weg van een waterpolomatch dan een par tij voetbal en ook dit keer zal de tra ditie wel weer onder voor voetbal moei lijke omstandigheden worden gespeeld. Maar de match gaat door, ook dat is een traditie op de eerste dag van het jaar. Nog ieder jaar is HFC in staat geweest het veld in een bespeelbare toe stand af te leveren en dat zal morgen ook weer het geval zijn. De uitnodigin gen zijn door de Oranje-veteranen met graagte aangenomen en zij rekenen dus allen weer op een pittige partij. Het zijn vrijwel allen weer oude be kenden die morgen de wedstrijd be gint dit keer om kwart over twee het veld aan de Spanjaardslaan zullen opkomen. Het zijn doel: Steiger van PSV; achter: Schaap ('t Gooi) en Van Stoffelen (Ajax); midden: Biesbrouck (RCH), Van Schijndel (SVV) en De Vroet Sjoukje Dijkstra, de Europese en wereldkampioene kunstrijden, is zon dagavond zeer teleurgesteld in Davos aangekomen waar zij tot eind januari zal blijven om haar voorbereiding voor de Europese en wereldkampioenschap pen te voltooien. Eén van haar koffers, juist degene waarin haar demonstratie- en wed- strijdcostuums zaten, bleek onderweg uit de trein te zijn ontvreemd. Sjoukje, die uit Oberstdorf kwam, had deze kof fer in het gangpad gezet. Bij Landquart bemerkte ze plotseling dat koffer plus inhoud verdwenen waren. Sjoukje's schaatsen en een reserve-costuumpje waren gelukkig opgeborgen in een andere koffer, zódat zij haar training zal kunnen voortzetten. Toch is de wereldkampioene ernstig gehandicapt. In de koffer bevonden zich namelijk de costuums, die Sjoukje bij de wereld en Europese kampioenschappen in Cor tina en Boedapest zou dragen. E. Smit uit Kampen is op de ijsbaan De Eendracht in Vriezenveen kortebaan- kampioen (mannen) van Overijssel gewor den. Hij had voor de drie ritten van 160 meter in de finalecompetitie totaal 46,6 sec nodig. De drie snelle Friese sprinters, Jan Heit- brink, Geert Regts en Arjen Dijkstra, die momenteel in een felle strijd om de Friese hegemonie zijn gewikkeld, reden zondag in Korte Zwaag om de Friese titels korte- baan. Dit drietal kwam zonder moeite door de voorwedstrijden en met de kaatser schaatsenrijder Tamme Velstra plaatsten zij zich voor de eindstrijd. Aangezien Regts en Heitbrink beiden hun ritten tegen de andere twee tegenstanders hadden gewon nen, moest de laatste rit tussen deze riva len de beslissing brengen. Op driekwart van de baan lag Regts dui delijk voor. In een laatste, vertwijfelde po ging om de achterstand weg te werken for ceerde Heitbrink zich en viel, waarop Regts sportief afstopte. Bij het overrijden gingen beiden, na een eindeloos aantal val se starts, precies gelijk over de baan en het verschil aan de finish was nauwelijks waarneembaar. Bij een kamprit zou Regts de titel veroveren omdat hij een betere tijd dan Heitbrink had gemaakt over de vorige ritten. Tot verbazing van velen die Regts als winnaar hadden zien eindigen wees de jury echter Jan Heitbrink als winnaar aan. W//AV," (Feijenoord) en voor: Groeneveld (Haar lem), Appel (Fortuna), Heinen (HVC), Angenent (Fortuna) en Drager (Ajax). Er moest dit weekeinde nog wat ge schoven worden in het elftal doordat Van der Hart van Fortuna niet kon komen. Drager kwam toen op de linksbuiten plaats, De Vroet verliet die plaats voor de linkshalfplaats en Van Schijndel schoof op naar centerhalf. Franse journalisten en fotografen zijn al dagen in Rotterdam om reportages en foto's te maken van Feijenoord, de te genstander van Reims in de Europa Cup. Enkele Franse sportbladen wijden pagi na's aan de Rotterdamse cupfiguren, die zich door zes zware wedstrijden naar de kwartfinale voor de Europa Cup heb ben gevochten en daardoor overal in Eu ropa belangstelling hebben getrokken. Het is nog een open vraag hoeveel sup porters de Feijenoorders in februari naar Parijs zullen vergezellen. Wel vernamen wij dat het aantal kaartjes voor Rotter dam niet groot zal zijn. We hoorden een aantal noemen van drieduizend. Men weet, dat het Pare des Princes in Parijs, waar de wedstrijd gespeeld wordt, niet meer dan circa 40.000 bezoekers kan bevatten. Bo vendien: wat voor belang heeft Reims bij een groot Nederlands legioen? En hoeveel Fransen zullen het enthousiasme kunnen opbrengen Reims vergezellen naar Rpttpr- dam, wanneer de thuiswedstrijd niet eèflS' in eigen stad kan worden gespeeld? De Feijenoorders zijn nog steeds het idool van fanclubs. Gisteren is er in Rot terdam een opgericht voor „Beertje" Kreijermaat. Voor de Eddie PG-club, die al 900 leden telt en niet alleen in Rot terdam komen nog steeds aanmeldingen binnen. We waren erbij, dat Eddie PG 's avonds om tien uur thuis werd opge beld door een jongetje uit Zwolle, die met bedeesd stemmetje zei: „meneer, mogen we ook lid worden van de Feijenoord- club?" Vorst, ijs en sneeuw hebben zaterdag voor een record aantal afgelastingen in de Engelse voetbalhistorie gezorgd. Liefst 35 van de 45 wedstrijden vonden door de zeer slechte gesteldheid van de terreinen geen doorgang. In de eerste divisie kwam Burn ley door een 4-0 zege op Sheffield Wednes day tot op drie punten afstand van leider Everton. Leider van de eerste divisie, Chel sea, kwam, niet spelend, toch vaster op de leidersplaats, door de nederlaag van Sun derland tegen Bury. Op deze twee ploegen heeft Chelsea nu een voorsprong van zes punten. De uitslagen zijn: eerste divisie: Burnley Sheffield Wednesday 4-0; Nottingham ForestWest Ham United 3-4; tweede di visie: BurySunderland 3-0; Grimsby TownHuddersfield Town 1-1; Norwich CityMiddlebrough 3-4. Dames: RapiditasHOC 5 14-4; Ty phoonsTornado 17-28; Antilopen 3 Exercitia 2 0-2; HOC 3White Stars 2 21- 19. Heren: Antilopen 3Tornado 2 25-12, Bij de beste twaalf sportmeisjes van het jaar bevindt zich ook de Nederlandse Europese- en wereldkampioene kunstrijden Sjoukje Dijkstra. Het waren de Britse sportjournalisten die haar tijdens een bij eenkomst in Londen, die eer waardig keur den. De Britse journalisten kozen tot sport man van het jaar de Nieuwzeelander Peter Snell, wereldrecordhouder op de mijl. Op hem volgden in hun waarderings schema de Australische zwemmer Murray Rose en de Russische lange afstandloper Peter Bolotnikov. De Russische hoogsprin ger Valeri Brumel, die bij soortgelijke ver kiezingen in andere landen steeds de eer ste plaats bezette, kreeg minder waarde ring bij de Britse journalisten. Hij moet genoegen nemen met een vijfde plaats achter de Britse Europese kampioen op de marathon Brian Kilby en vóór de wereld recordhouder polsstokhoogspringen, de Fin Pentti Nikula, de Canadese wereldkam pioen kunstrijden Donald Jackson, de Rus sische sculler Ivanov, de beide lange-af- standlopers Jazy (fr) en Halberg (Nieuw Zeeland), de Europese 400 meter kampi oen Bobbie Brightwell (Gb) en de Ameri kaanse zwemmer Ton Stock. Bij de dames wordt de lijst aangevoerd door de Australische wereldrecordhoudster zwemmen Dawn Fraser, gevolgd door de Europese zwemkampioene Anita Lons- brough en de Russische kogelstootster Ta mara Press. De volgende plaatsen worden ingenomen door de Amerikaanse atlete Wilma Rudolph, de wereldrecordhoudster hoogspringen Jolanda Balas (Roemenië), de Britse atlete Dorothy Hyman, de Duit se Europese kampioene op de 200 meter Jutta Heine en de schoonspringster Ingrid Kramer. Sjoukje Dijkstra komt op de negende plaats. De overige plaatsen worden bezet door de Amerikaanse zwemster Carolyn House, de Australische atlete Dixie Willis en de schermkampioene Olga Szabo-Orban (Roemenië). Aan de hand van de wereldkampioen schappen in negentien takken van sport, die dit jaar zijn gehouden, is het Hongaar se blad „Nepsport" tot de conclusie geko men, dat Rusland beschouwd moet worden als het sportland van het jaar 1962. De Russen behaalden daarin 57 gouden, 43 zil veren en 25 bronzen medailles. De Ver enigde Staten, die op de tweede plaats komen, verzamelden er respectievelijk 9, 16 en 17. Bij een puntentelling, waarbij een gou den medaille werd gewaardeerd met drie punten, een zilveren met twee en een bron zen met één punt, komt men tot de vol gende klassificatie: 1. Rusland 282 pnt., 2. Verenigde Staten 76 pnt., 3. Japan 46 pnt., 4. Tsjechoslo- wakije 41 pnt., 5. Hongarije 40 pnt., 6 Zweden 36 pnt., 7. Italië 26 pnt., 8. Zwit serland, Polen en Oost-Duitsland 24 pnt. 11. Frankrijk 20 pnt., 12. Turkije 19 pnt., 13. Groot-Brittannië 18 pnt., 14. Nederland 14 pnt. Als men dezelfde puntentelling toepast bij de Europese kampioenstitels krijgt men de volgende ranglijst: 1. Rusland, 124 pnt., 2. Groot-Brittannië 59 pnt., 3. Nederland 45 pnt., 4. Polen 44 pnt., 5. Duitsland (gezamenlijke prestaties van Oost- en West-Duitsland) 42 pnt.; 6. Frankrijk 38 pnt. Vorig jaar was het een waterballet aan de Spanjaardslaan in Haarlem, morgen zal het ongetwijfeld anders zijn, maar zeker niet onplezieriger. Het heeft er zondagmiddag nog geruime tijd naar uit gezien dat de ter elfder ure ingelaste voetbalwedstrijd tussen RCH en Wageningen voor de tweede ron de van de KNVB-beker nog door zou gaan. De spelers van RCH, onder wie de Duitse voetballer Ulrich Maslo die he lemaal uit Essen naar het Heemsteedse sportpark was gekomen, hadden er zelfs bijzonder veel zin in en kwamen al met voorstellen om de match te spelen in trainingspakken. Scheidsrechter Van der Berg met een van zijn grensrechters. Ook scheidsrechter Van der Berg uit Rot terdam had geen bezwaar tegen een voetbalwedstrijd. Als er een dokter komt die mij zwart op wit geeft dat het voet ballen onder deze omstandigheden ge vaarlijk is voor de gezondheid, dan ge last ik de match af, maar anders gaan we straks het veld in, zei hij. Hij kwam evenwel tot andere gedachten toen de wind nog een graadje heviger werd en de sneeuw voor de overdekte tribune zich steeds verder ophoopte. Dit wordt me te bar, vond de heer Van der Berg toen en gelaste de wedstrijd af. Het elftal van Wageningen heeft die be slissing pas veel later gehoord, want de ploeg kwam pas omstreeks drie uur aan in het sportpark doordat er in het trein verkeer tussen Utrecht en Haarlem groot oponthoud was geweest. Na een warme dronk in het restaurant verdwenen de Wageningers onverrichter zake naar huis en haard. Het zal wel laat geweest zijn voordat ze er aankwamen. Wanneer de wedstrijd weer wordt vastge steld is nog niet bekend. In ieder geval wordt er niet gespeeld op 1 januari, de dag waarop de match oorspronkelijk had moeten worden gespeeld. De beslissingswedstrijd tussen Portugal en Bulgarije, voor de achtste finales van het toernooi om de Europese beker voor landenteams, zal woensdag 23 januari wor den gespeeld. Ten aanzien van de datum hebben de beide voetbalbonden overeen stemming bereikt, ten aanzien van de plaats waar gespeeld zal worden nog niet. De Portugezen hebben aan de Bulgaar se Voetbalbond voorgesteld de ontmoeting in Frankfort, Parijs of Rotterdam te hou den. Indien de bonden niet tot overeen stemming komen zal het bestuur van de Europese Voetbal Unie (UEFA) een speel veld aanwijzen. Truusje Geradts en Roland du Burck ein digden bij internationale wedstrijden paar- rijden voor junioren op de derde plaats. Win naar werd het Engelse paar Yvonne Suddick en Roger Kennerson De uitslag was: 1. Yvonne Suddick en Ro ger Kennerson (G.B.), plaatscijfer 7 22,1 punt; 2. Marilyn Beavon en Anthony Beresford (G.B.), 8.22,1 pnt 3. Truusje Geradts en Ro land du Burck (Ned.), 18.20,3 pnt; 4. Elke Zaefferer en Petef Stumpfig (W.-Dld), 21.20,0 pnt.; 5. Jopie en Nico Wolff (Ned.) 26.19,8 pnt.

IJmuider Courant | 1962 | | pagina 10