Moeilijkheden K.L.M. AGENDA 3 KABOUTER DRIFTKOP P o 11 e, Pelli en PinMo Kort en bondig V Om nooit te vergeten... Combinatie van N.V.V.- en P.v.d.A.-functies is ongewenst potter's Comité voor nationale herdenking 1813-1936 Wellicht 16 partijen bij de Kamerverkiezingen Vier doden in het verkeer Q Anderhalf jaar geëist tegen boekhouder Vorst blijft streng ZATERDAG 12 JANUARI 1963 2 Mr. J. E. H. baron van Nagell overleden Haarlem V elsen-IJ muiden Beverwijk ttrftttrinti'u tv> uv>a Keiler Macdonald OLBEHAARDEN N.T.B. blijft bereid tot onderhandelen Afscheid ir. J. Ringeling WEERRAPPORTEN r 44. „Zo Klaas, jij zit goed vastgebonden. De boom houdt het wel. Ik geef gas en de tand vliegt eruit!!" „Haha, ik hoor de tand al kraken. Nog even doorzetten denk maar aan iets anders. Zouden we wel de goeie tand hebben„Hé hop! Daar is ie! Spoel je mond maar, zoals dat hoort". Voorzitter Centrale Zeevarenden De voorzitter van de bij het N.V.V. aan gesloten Centrale van Zeevarenden ter Koopvaardij en Visserij, de heer D Harms, acht een combinatie van een N.V.V.-functie met die van een verant woordelijke politieke functie in de Partij van de Arbeid ongewenst. De heer Harms sprak op het congres van de centrale, dat in Utrecht gehouden wordt. Hij zei, dat het N.V.V. ten onrech te dikwijls met de Partij van de Arbeid wordt vereenzelvigd, hetgeen weerstanden bij leden van de middengroepen en het ho ger personeel veroorzaakt. Nadat de Partij van de Arbeid is opge richt zijn de organisatorische banden, wel ke eertijds tussen de socialistische partij en het N.V.V. hebben bestaan,, verbroken. Het voortleven van het oude beeld wordt echter in de hand gewerkt doordat enkele vooraanstaande functionarissen van het N.V.V. een verantwoordelijke politieke functie vervullen in de Partij van de Ar beid. De heer Harms achtte een dergelijke combinatie van functies niet verstandig. Het N.V.V. zal om het vertrouwen van midden en hoger personeel te winnen, dui delijker moeten laten blijken dat het on afhankelijk staat van de Partij van de Ar beid. Een combinatie van functies acht hij dan ook ongewenst. Op 80-jarige leeftijd overleed in een ziekenhuis te Utrecht mr. J. E. H. baron van Nagell uit Bilthoven, die 38 jaren in diplomatieke dienst is geweest. In 1909 werd hij gezantschapsattaché in Peking en in Washington. Daarna was hij ge zantschapssecretaris in Petragrad en Londen en gezantschapsraad in Berlijn. In 1924 werd hij gezant in Boekarest. Daarna was hij gezant in Mexico, Gua temala, Stockholm en Helsinfors. In 1947 werd hij eervol uit diplomatieke dienst ontslagen. Advertentie MENTHOLPELLETS C' 'i'h. Tenten hoest en Keelpij- Uitwerking frappant (Vervolg van pagina 1) Ook het in september uitgebrachte in terim-rapport van het bureau McKinsey sprak zich uit voor een directie bestaan de uit een beperkt aantal leden, onder leiding van een hunner als president directeur, waarvan in de eerste plaats verwacht zou kunnen worden dat zij, als één geheel optredend, vaste lijnen voor beleid en uitvoering zou trekken. De da- gelijke leiding van het bedrijf zou die nen te berusten bij een onder de di rectie staande functionaris". Het daarna veelvuldig en diepgaand overleg met vertegenwoordigers van het bureau McKinsey, met de president-com missaris en de vice-president-commissa- ris en elk der directieleden afzonderlijk hadden tot resultaat dat op 20 december gedelegeerd-commissarissen aan de raad van commissarissen hebben voorgesteld, zich in beginsel met het advies van het bureau McKinsey te verenigen en het aantal leden van de directie tot vier te rug te brengen. Nog voordat op dat voor stel een beslissing was genomen, heeft op 24 december 1962 de president-direc teur, drs. E. H. van der Beugel, ver zocht hem ontslag te verlenen. De nota vermeldt dan voorts het op hun verzoek verleende ontslag aan de directieleden mr. L. H. Slotemaker, mr. J. van der Wiel en J. C. van der Kloot en de benoeming van de heer E. H. La- rive tot lid der directie en van prof. mr. P. Lieftinck tot lid van het college van gedelegeerden. De ministers verklaren, dat zij zich re gelmatig hebben doen inlichten over de gang van zaken en dat zij zich met de gevolgde procedure en met de door de raad van commissarissen genomen be sluiten kunnen verenigen. Het is thans de taak van de directie, zo zeggen zij, zich aan de hand van het McKinseyrap- port tezamen met de raad van commis sarissen en met de regering te beraden over de maatregelen, die op het gebied der organisatie en de omvang van de K.L.M. genomen zullen dienen te worden. Zij hebben hierover nog geen voorstellen ontvangen, zodat zij de Kamer op dit punt nog niet kunnen inlichten. Tenslotte verklaren de ministers met nadruk dat de problemen, waarvoor de K.L.M. zich geplaatst ziet, er niet toe hebben geleid, dat het. door de K.L.M geleverde produkt ook maar enigermate aan waarde heeft ingeboet. Met waarde ring constateren de bewindslieden dat het personeel met toewijding zijn taak ver vult en het bedrijf zijn hoge standaard zowel wat betreft veiligheid en regelmaat als verzorging van passagiers en vracht handhaaft. „De K.L.M. staat in.deze nog vooraan in de gelederen der internationale luchtvaartmaatschappijen", zo besluiten de ministers hun nota. Advertentie PROOOTTO 5^44^ «MU Cm ^MARTIMIeXOSSI NAaww'SilAff*9»*'*111 [HiBRÖ&OZHHÖ c Stadsschouwburg, vandaag en zondag 20 u.: De Nederlandse Comedie met „De lankmoedige minnaar" van Graham Gree ne. Regie: Ank van der Moer. BIOSCOPEN Cinema Palace, 14, 19 en 21.15 u. en zon dag ook 16.15 u.: „Twee „beste" vijanden", a.l. Frans Hals, 14, 19 en 21.15 u. en zondag ook 16.30 u.: „Interpol luistert mee", 14 j. Lido, 14, 19 en 21.15 u. en zondag ook 16.15 u.: „Maciste contra de hellemonsters" 14 j. Vandaag 23.30 „Rififi onder de vrou wen", 18 j. Zondag 11 u.: „Onsterflijk Griekenland", a.l. Luxor, 14 en 20 u.: „Boccaccio '70", 18 j. Minerva, vandaag en zondag 19 en 21.15 u.: „Een „moord"verhaal", 18 j. Zondag 14 en 16.15 u.: „De drie Stooges en Hercules", a.l. Van maandag af 20.15 u.: „Mozart's laatste liefde", a.l. Rembrandt, 14, 19 en 21.15 u. en zondag ook 16.15 u.: „De overval" en „Zoo", a.l. Zondag 11 u.: „Woudsymfonie", a.l. Roxy, vandaag 19 en 21.15 u. en zondag 14, 16.15, 19 en 21.15 u.: „Scotland Yard grijpt keihard in", 14 j. Van maandag af 14.30, 19 en 21.15 u.: „Opstand achter de tralies", 18 j. Studio, 14.15, 19 en 21.15 u. en zondag 14, 16.15, 19 en 21.15 u.: „Jungle cat", a.l. Zon dag 11 u.: „Doornroosje", a.l. TENTOONSTELLINGEN Frans Hals Museum (Gr. Heiligland 62): Werken uit de Haarlemse School van de 16de tot en met de 19de eeuw. Dagelijks geopend van 1017 u., zondag van 13 17 u. Vishal (Grote Markt): Tentoonstelling van moderne kunst en van leden van de Haarlemse Vereniging van beeldende kun stenaars „De Groep" en modern Haarlems kunstbezit. Dagelijks geopend van 1017 en zondag van 1317 uur. Tot en met 13 januari. Kunstzaal „In 't Goede Uur" (Nieuwe Kerksplein), Expositie van tekeningen van Paula NieuwenhuisThies. Tot en met 31 januari. Dagelijks geopend van 10-18 u en van 20-22 u. Klassiek grammofoonplaten- concert van 21-22 u.: Mozart Kunstcentrum „De Ark" (Nieuw Heilig land 1-3): Tentoonstelling van schilderijen van J. van Gaag. Tot en met 28 januari Dagelijks geopend van 917 u. en tijdens de klassieke grammofoonplatenconcerten op maandag, woensdag en vrijdag van 1820 uur. Teylers Museum (Spaarne 16): Tekenin gen Holland. Italiaanse en Franse School 16de tot en met de 19de eeuw Schilderijen uit de 19de en 20ste eeuw. Dagelijks (be halve maandag) geopend van 11—15 uur. Eerste zondag van de maand 1315 uur. Museum Het Huis Van Looy (KI. Hout weg 103): Tentoonstelling v - litho's en affiches van Toulouse Lautrec. Dagelijks geopend van 1012 30 en 13.3017 u. en zondag van 14-17 u. Tot en met 15 januari. DIVERSEN Café-chantant „Adam en Eva" (Raam- vest), iedere avond (behalve maandag) van 20 tot 2 u.: Cabaret door Fiet en Frans Koster, Marjan Berk, Han Reiziger (piano). (Zie verder „Uitgaan in Haarlem" in de krant van vrijdag 11 januari). Na val overleden. De 54-jarige mon teur A. J. O. Prinsen uit Goirle is in het Sint Elisabethziekenhuis te Tilburg be zweken aan de verwondingen, die hij vier januari opliep, toen hij tijdens zijn werk zaamheden in een gebouw van een steiger viel. ZATERDAG 12 JANUARI City, 19 en 21.15 u.: „Sergeants three". Rex, 20 u.: „Maciste ..-overwinnaar!" Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Centrum, dagelijks (behalve zondag): 9.30 tot 12 en 14 tot 16.30 uur. Expositiezaal, Heidestraat, 14 tot 17 uur: Tentoonstelling „Oom Onno's wereldreis in tekening en schildering". Openbare leeszaal, Plein 1945: 14.30 tot 17.30 uur; filiaal Wjjkerstraatweg 77, Vel- sen-Noord: 14 tot 17 uur. R.-k. leeszaal Willemsbeekweg 96: 14.30 tot 17.30 uur; Jozefhuis, Banjaertstraat, Velsen-Noord: 14 tot 17 uur. ZONDAG 13 JANUARI City, 14.30 uur: Elvis Presley's „Flaming star"; 19 en 21.15 u.: „Sergeants three". Rex, 15 u.: „De wraak van Hercules"; 20 u.: „De wraak van Hercules". Expositiezaal, Heidestraat, als zaterdag. MAANDAG 14 JANUARI City, 20 u.: „Sergeants three". Rex, 20 u.: „Maciste overwinnaar!" Pieter Vermeulenmuseum, zie zaterdag. Openbare leeszaal. Plein 1945: 14.30 tot 17.30 en 19 tot 21.30 uur; filiaal Wüstetaan 79, Santpoort: 14 tot 17 en 19 tot 21 uur. R.-k. leeszaal, Willemsbeekweg: 14.30 tot 17.30 en 19 tot 21 uur; Jozefhuis, Velsen- Noord: 14 tot 17 en 19 tot 21 uur; Parochie zaal, Venusstraat: 15 tot 18 en 19 tot 21 uur; filiaal Wiistelaan 79, Santpoort: 14 tot 17 en 19 tot 21 uur. ZATERDAG 12 JANUARI Kennemer Theater, 19 en 21.15 u.: „Twee beste vijanden"; 23.30 u.: „Stella's sleutel". Luxor Theater, 19 en 21.15 u.: „Romance a la carte". W.B. Theater, 20 u.: „De slag aan de Bloedkust". ZONDAG 13 JANUARI Kennemer Theater, 14 30 u.: „Apachen op het oorlogspad"; 16.30, 19 en 21.15 u.: „De gebochelde van Rome". Luxor Theater, 14.30 u.: „De zoon van Ali Baba"; 16.30, 19 en 21.15 u.: „Romance la carte". W.B. Theater, 14.30 u.: „Ieder schot is dodelijk"; 16.30 en 20 u.: „De held van de steppe". MAANDAG 14 JANUARI Kennemer Theater, 19 en 21.15 u.: „De gebochelde van Rome". Luxor Theater, 19 en 21 15 u.: „Romance la carte". W.B. Theater, 20 u.: „De held van de steppe". (5 S Wintertijd vo! jolijt, gezelligheid en Martini. Want ijspret en Martini gaan hand in hand. Gekoeld, met soda of "on the rocks"... steeds weer proeft u de gulle rijkdom van heerlijke Martini. Proost op de winter, op het ijs. Met Martini "on the rocks" MARTINI - Iets bijzonders bij elke gelegenheid! ROSSO, BIANCO EN EXTRA DRY '/l fles f6.95 V2fIesf3.5S Voor de in de Troonrede van vorig jaar door de koningin aangekondigde herden king van de herrijzenis van de Nederland se staat in 1813 in een nationaal comité in oprichting, dat onder voorzitterschap zal staan van prinses Beatrix. Vice-voorzitter is prof. dr. L. J. M. Beel, vice-president van de Raad van State. Prof. dr. P. J. Bouman, hoogleraar te Groningen, is v&orzitter van een te vor men algemeen werkcomité. Het secreta riaat van beide comité's is mr. J. M. Kiel- Als nationale herdenkingsdag is geko zen zaterdag 30 november 1963. Het comité stelt zich als doel niet al leen de nadruk te leggen op de herden king en op hetgeen door staat en volk ge durende de laatste 150 jaar op staatkun dig, economisch, sociaal wetenschappelijk en cultureel terrein is verworven, maar in het bijzonder op plaats en taak van het koninkrijk der Nederlanden nu en in de toekomst. Advertentie Zijlstraat 56 Telefoon 11828 Het bestuur van de N.T.B. heeft in een persconferentie een uiteenzetting gegeven over de oorzaken, die geleid hebben tot het conflict tussen de musici en de N.T.S. sinds 1 januari. Het bestuur van de N.T.B. heeft toege geven, dat het als onderhandelingsdele- gaat eind vorig jaar met de N.T.S. tot overeenstemming is gekomen over een zo genaamd tussentarief van 55 gulden voor radio-opnamen, die voor de televisie worden aangewend. In de daarop^ volgen de ledenvergadering is echter gebleken, dat verschillende omroepverenigingen onder dergelijke omstandigheden an de musici reeds het televisietarief van 70 gulden be taalden, met name sedert september 1962. Dat heeft ertoe geleid, dat de N.T.B., gezien de ervaringen van haar leden, zich op het standpunt heeft gesteld, dat voor elk optreden van musici voor de televisie (hetzij direct hetzij indirect) 70 gulden zal moeten worden betaald. De heer H. Meyer, landelijk voorzit ter van de N.T.B., was wel bereid, zo als hij meedeelde, te onderhandelen op basis van 55 gulden, maar dan moest het bedrag van 55 gulden ook absoluut als minimum worden beschouwd. Wegens het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd heeft ir. J. C. N. Rin geling, hoofdingenieur-directeur van de directie Wegen van Rijkswaterstaat, zijn functie neergelegd. Onder zijn leiding kwam een twintigtal rijkswegen gereed. Ir. A. G. Quak heeft als hoofdingenieur- directeur van de Directie Wegen de heer Ringeling opgevolgd. 36-37. Er hing een opgewekte spanning in de lucht.Overal bespraken de ka bouters het feest, dat komen ging. Ze hadden er al van te voren plezier in. Ja, een feest zou er komen. Pipidoe, de ko ning der kabouters, vierde z'n jubileum als vorst; en dat zou natuurlijk gevierd worden. Dagenlang zag je overal de ka bouters slepen met ladders en gereed schap en met grote pakken, want de ko ning zou ook hier in 't dorp komen; dat moest dus zo mooi mogelijk versierd wor den! Dertien politieke partijen zijn van plan deel te nemen aan de Tweede-Kamerver kiezingen op 15 mei. Drie partijen hebben nog geen besluit genomen of zij al of niet een poging zullen doen één of meer af gevaardigden in de kamer te krijgen. Het grootste aantal partijen dat na de oorlog kandidaten heeft gesteld, is ook dertien, namelijk in 1952, en als men twee ver bonden lijsten als twee telt, opk in 195». In 1948 namen twaalf en in 1946 en 1956 tien partijen aan de verkiezingen deel. Behalve de aqht partijen die thans in de Kamer vertegenwoordigers hebben, zijn de volgende partijen van plan aan de ver kiezingen deel te nemen: het Gerefor meerd Politiek Verbond, de Boerenpartij, de Partij van Vrije Burgers, de Nieuwe Democratische Partij en de Christelijk Na tionale Volkspartij. Met uitzondering van laatstgenoemde partij zijn al deze partijen van plan in alle achttien kieskringen met een lijst uit te komen. De drie partijen die hun be slissing nog in beraad hebben, zijn de Vrije Democratische Unie, de Nationale Unie en het Legioen van Gepensioneerden en Bejaarden. De samenstelling van de huidige Tweede Kamer is als volgt: K.V.P. 49 zetels, P.v.d.A. 48. V.V.D. 19, A.R.P. 14, C.H.U. 12, C.P.N 3, SGP 3 en PSP 2 Op de rijksweg van Amsterdam naar Utrecht is in de gemeente Abcoude bij een verkeersongeluk de 22-jarige J. Molenaar uit Amsterdam om het leven gekomen Zijn mede-inzittende, de 17-jarige F. J. Molenaar, en de bestuurders van twee andere auto's, de heer W. Kloppenburg en de 34-jarige vertegenwoordiger L. J. H. Blanksteijn werden gewond Anderhalf uur is het verkeer gestremd geweest, waarbij zich van Abcoude af files vormden tot Amsterdam en tot voorbij Loenersloot. In Den Haag is de 83-jarige kapper W. F. H. van Buur uit Den Haag aan de ge volgen van een verkeersongeluk overleden. Hij v-as zondagavond op de Laan van Meerdervoort tegen een tram gelopen. Langs de Geerlinksweg te Hengelo is het stoffelijk overschot aangetroffen van de 68-jarige heer G. J. H. Snuverink. Even verder lag zijn fiets. Uit spoTen heeft men afgeleid, dat het slachtoffer in de sneeuw is geslipt en vervolgens door een vracht wagen is aangereden. De chauffeur heeft waarschijnlijk niets van het ongeval ge merkt en is doorgereden. In Hilversum is de 71 rige mevrouw P. Meijs bij het oversteken door een motor fiets aangereden en zo ernstig gewond, dat zij later is overleden. Samenvoeging gemeenten. Bij de Tweede Kamer is een wetsontwerp inge diend tot vorming van 'n nieuwe gemeente Bunnik door samenvoeging van Bunnik, Odijk en Werkhoven. Prins naar Mexico. Prins Bernhard zal eind april naar Mexico vertrekken. Hij zal o.a. een rede houden op het congres van de internationale Kamers van Koop handel, dat in mei in Mexico City wordt gehouden. Ook voor niet-priesterstudenten. De bisschop van Roermond heeft het verzoek van het gemeentebestuur van Kerkrade ingewilligd het klein-seminarie Rolduc open te stellen voor niet-priesterstudenten in de gemeente Kerkrade voor het volgen van gymnasiaal onderwijs. Door het ver trek van de afdeling filosofie van Rolduc naar Heerlen komt in het eeuwenoude onderwijsinstituut ruimte vrij om ook niet- priesterstudenten gymnasiaal onderwijs te laten volgen. Nootjes voor minister. Het Tweede- Kamerlid de heer Kolfschoten (K.V.P.) heeft de minister van Economische Zaken gevraagd maatregelen te nemen tegen de prijsstijging en kwaliteitsdaling van an- thraciet voor de glastuinbouw. De heer Kolfschoten signaleert, dat anthraciesnoot- jes VI op het ogenblik worden geleverd tegen een prijs die 20 tot 25 gulden per ton hoger is dan in het begin van het stook- seizoen en dat de kwaliteit van het ge leverde inferieur is. Ten bewijze van dit laatste heeft het Kamerlid een monster van de nootjes aan de minister van Economi sche Zaken gezonden. Een gevangenisstraf van anderhalf jaar is bij de Utrechtse rechtbank geëist tegen een 39-jarige boekhouder uit Bunnik we gens het sinds 1958 verduisteren van geld in dienstbetrekking tot een totaal van om streeks een ton. Hij zou gelden hebben verduisterd door giroformulieren en postcheques te verval sen. Bedragen, die door zijn werkgever moesten worden voldaan, verhoogde hij aanzienlijk door de bedragen bij voor beeld met een of meer nullen uit te brei den. Hij schreef dit geld over op zijn eigen girorekening. Later betaalde hij dan de schuldeisers van zijn werkgever. 111! Het K.N.M.I. deelt mede: Ook in de nacht van vrijdag op zaterdag heeft het in ons land weer hard gevroren. Wel liepen de minimum-temperaturen sterk uiteen tengevolge van het al of niet aanwezig zijn van bewolking. Op het vlieg veld Leeuwarden werd weer 18 graden onder nul gemeten. Inmiddels heeft het vorstgebied zich nu over Frankrijk tot aan de voet van de Pyreneeën uitgebreid. Deze uitbreiding in zuidelijke richting gaat nog steeds door. Een oud depressiegebied voor Portugal .heeft zich naar de Golf van Genua verplaatst waarbij in het overgangsgebied vooral in 't Alpengebied zeer veel sneeuw valt. Een van Noord-Groenland afkomstige depressie heeft zich naar Noord-Rusland verplaatst, waarbij ook verder naar het zuiden in Zweden en Noorwegen de lucht druk wat is gedaald. Hierdoor verplaatst een rug van hoge luchtdruk zich over de Noordzee naar onze omgeving en zal het komende nacht tijdens windstilte en op klaringen opnieuw op verschillende plaat sen zeer streng vriezen, waarbij zich hier en daar mist zal vormen. Ook zondag over dag zal er weinig wind zijn en zullen op de meeste plaatsen opklaringen voorkomen, maar op sommige plaatsen zal de mist zich de gehele dag handhaven. Maximum-temperaturen binnen- en buitenland. Neerslag: laatste 24 uur. to ,2'Jj d 88 e.S Den Helder geheel bew 0 -4 0 Ypenburg zwaar bew. ono -7 0 Vlissingen geheel bew. no -6 0 Eelde motsneeuw no -6 0 De Bilt sneeuw nno -6 0,1 Twente zwaar bew. ono -7 0 Eindhoven onbewolkt nno -9 0 Zd-Limburg onbewolkt no -7 0 Helsinki zwaar bew. zzw -16 0 Stockholm sneeuw w -9 0,2 Oslo mist windst. -12 0 Kopenhagen onbewolkt w -7 0 Aberdeen onbewolkt windst. -1 0 Londen sneeuwbui n -1 0 Amsterdam zwaar bew. ono -7 0 Brussel sneeuw ono -8 0 Luxemburg onbewolkt no -10 0 Parijs onbewolkt nno -5 0 Bordeaux geheel bew. nno 7 0 Grenoble sneeuw nw 4 0 Nice geheel bew. n 10 0 Berlijn sneeuw nno -9 0 Frankfort zwaar bew. no -9 München sneeuw ono -7 0,5 Zürich sneeuw nw -2 0,3 Genève sneeuw ono 2 1 Locarno regen windst. 2 Wenen geheel bew. n -6 0 Innsbruck sneeuw 0 -1 3 Belgrado sneeuw nno 2 Athene zwaar bew. windst. 21 0 Rome zwaar bew. z 14 0 Ajaccio regen w 13 4 Madrid zwaar bew. O 11 0 Mallorca geheel bew. windst. 17 0 Lissabon mist nno 14 2 Zondag 13 januari Zon op 8.44 uur, onder 16.54 uur. Maan op 20.58 uur, onder 10.45 uur. Maandag 14 januari Zon op 8.43 uur, onder 16.55 uur. Maan op 22.C5 uur, onder 11.08 uur. Maanstanden 17 januari 21.35 uur laatste kwartier. 25 januari 14.42 uur nieuwe maan. Hoog en laag water in IJmuiden Zaterdag 12 januari Hoog water 5.19 en 17.31 uur. Laag water 0.59 en 13.20 uur. Zondag 13 januari Hoog water 5.59 en 18.13 uur. Laag water 1.41 en 13.58 uur. Maandag 14 januari Hoog water 6.39 en 18.54 uur. Laag water 2.15 en 14.33 uur; Het hoog en laag water te Zandvoort is 10 tot 15 minuten vroeger dan TL-mvdon

IJmuider Courant | 1963 | | pagina 2