I CONSTRUCTIEBEDRIJF FA. VAN IKELEN EN ZN. IN IJMUIDEN BESTAAT VIJFTIG JAAR ruimt op Oecumenische avond in „Trefpunt" Extra 0PRUIMINGS- AANBIEDING HALVE PRIJS KERKELIJK LEVEN Vloek opgeheven Bit Restanten Corsetten voor halve prijzen Kortebaanrijders op ijsbaan Velsen Havenberichten w Hervormden iri het zuiden Nieuw-Guinea Karl Barth over het Concilie voor HALVE PRIJS Uitbreidingen Zomermodellen 25% k@r!istg Alle DAMES- en KINDERJACKS Gebedsweek in IJmond voor eenheid christenen DONDERDAG 17 JANUARI 1963 5 Glacé handschoenen Shawls Mutsen Nieuwe kerk in oude stad De 69-jarige heer W. van Herle hij het smidsvuur. De heer K. van Ikelen een van twee directeuren en fir manten kijkt toe. Voor de kortebaanrijderij die aanstaan de zaterdagmorgen en -middag wordt ge houden op de ijsbaan bij de Velsertunnel, kunnen leden van de afdeling Velsen van de Algemene Nederlandse Bouwbedrijf- bond zich vrijdagmorgen aanstaande van 10 tot 12 uur opgeven aan het kantoor van de A.N.B.: Paulus Potterstraat 19, in IJ- muiden-Oost. De verwachting is, dat velen onder de honderden bouwvakkers die door de vorst niet aan het werk kunnen, zullen meedoen aan deze primeur voor Velsen, welke, naar gehoopt wordt, gedurende deze winter na volging door andere organisaties zal vin den. De plaatselijke middenstand heeft aan trekkelijke prijzen beschikbaar gesteld. Voorts hebben bekende schaatsfabrieken echte „Friezen" beschikbaar gesteld voor de winnaars van elke afdeling. De stoot tot deze wedstrijden gaf de heer Geert Duiker, voorheen een geducht schaatser, die aan honderden wedstrijden heeft deelgenomen en bezitter van een respectabel aantal door hem op de ijsbaan veroverde bekers en medailles. Het smidsvuur brandt er al vijftig jaar. En bijna net zo lang staat de potige Willem van Herle bij dat vuur in de Machinefabriek en Constructie werkplaats van de Firma J. van Ikelen en Zonen in IJmuiden. Willem van Herle is nu negenenzestig jaar, maar het roodgloeiende ijzer is in zijn handen speelgoed, zo gemakkelijk gaat hij ermee om. Van Herle slaat er ook nooit naast. Thans werkt hij voor halve dagen, maar in die halve dagen verzet hij een hoop werk, waarmee de jongste firmant, de heer K. van Ikelen zich bijzonder in zijn nopjes toont. Deze heeft trouwens nog een reden om tevreden te zijn. Want het bedrijf bestaat op 1 februari aanstaande vijftig jaar en in die periode is het bedrijf van smederij uitgegroeid tot een goed florerende constructie-werkplaats met twaalf man personeel. Natuurlijk heeft ook dit bedrijf in IJmui den een tekort aan personeel, maar welk bedrijf in de IJmond heeft dat niet. Met die twaalf personeelsleden wordt veel werk gedaan. In het bedrijf worden onder meer herstellingswerkzaamheden verricht aan alle mogelijke staalconstructies. In deze ijzige dagen hebben de mannen het bepaald druk, aangezien er menig sneeuwruimertje wordt binnengebracht dat de nodige reparaties dient te onder gaan. Verder worden hier in het bedrijf ook vuilnislaadbakken gemaakt. In het verleden heeft de firma ook veel garna- lenzeefmachines gemaakt voor het Pro- duktschap. Een enkele keer wordt er ook nog wat siersmeedwerk gemaakt. En dat is na tuurlijk het werk voor Willem van Herle, die in 1915 uit België vluchtte en in dienst trad bij wijlen de heer J. vön Ikelen. Trot^ toont de heer K. van Ikelen ons een stoffig siersmeedwerkje, bestaande uit fij ne roosjes die een portretje omgeven. Dat werk maakt men nu niet meer, maar zo af en toe kan Van Herle zich toch nog een meester tonen bijvoorbeeld wanneer hij de spijlen voor trapleuningen moet maken. Zo verzorgde de firma Van Ikelen aan de Prins Hendrikstraat in het oude IJmuiden het siersmeedwerk voor de Petrakerk en de Goede Herderkerk. Advertentie RESTANTEN EXTRA AANBIEDING Witte nylonbont damesMUTSEN normaal 7.95 - nu 4.95 SPECIAALZAAK DAMES- en KINDERCONFECTIE hoek LANGE NIEUWSTR./PLEIN 1945 Siersmeedwerk is thans nauwelijks meer te maken. „Het ijzer is daarvoor te hard", zegt de heer Van Ikelen. In het bedrijf houdt men het bij het grote werk. Er wer ken ook mensen buitenshuis. Het was wijlen de heer J. van Ikelen, geboren in Hoorn, die zich vijftig jaar ge leden in IJmuiden vestigde in het pand Prins Hendrikstraat 18. ,.Wat ga je nu be ginnen", hadden zijn vrienden gezegd, „door naar dat kale IJmuiden te gaan?". Inderdaad was er vijftig jaar geleden in IJmuiden nog niet teveel gebouwd. Dit kon de energieke heer Van Ikelen echter niet verhinderen hier toch zijn tenten op te slaan, temeer daar IJmuiden als vis sersplaats al bekend was. De .heer «Van Ikelen was machinist en werltte té'Zaandam. In IJmuiden vestig de hij zich in een vispakhuis, dat echter al vëfflTOTwd was tot smederij; Met petro leumlicht werd de werkplaats- verlicht. Daar weet Willem van Herle ook nog over mee te praten. Na de eerste wereldoorlog werd een paardestal bijgebouwd. Overigens had wij len de heer Van Ikelen een broertje dood aan paarden. Het aanbrengen van ijzeren hoeven was echter een belangrijk werkje, aangezien het paard toen nog een veelge bruikt openbaar vervoermiddel was. Als kind kon je uren kijken naar het werk van de smid. Hij maakte de hoef- zers roodgloeiend en dan drukte hij ze op de paardepoot. Dat stonk altijd erg en steeds dacht je dat het paard pijn zou hebben, maar het beest bleek het koud te laten. Al lang staan er geen paarden meer te wachten bij Van Ikelen. bedrijf wederom belangrijke opdrachten boeken. De wagenmakerij van de heer S. Hoge- land werd in 1931 overgenomen en zo kon dit belendende perceel bij de smederij worden gevoegd. Na enkele jaren echter werd de wagenmakerij opgeheven en de ruimte ingericht als electrische lasinrich ting. Tijdens de tweede wereldoorlog moesten vele machines en gereedschappen elders worden opgeslagen. Evacuatie en bombar dementen legden tenslotte het gehele be drijf stil. Na de oorlog werd de schade provisorisch hersteld. Het bedrijf was ech ter teruggekeerd in IJmuiden, waar veel herstelwerk was te doen. In 1947 werd het pakhuis gesloopt zo ook enige zwaar be schadigde huizen in de Hoeksteeg. De toeneming der werkzaamheden was oorzaak dat al gauw weer moest worden uitgebreid. Er werd een nieuwe hal ge bouwd en voorlopig, zo verzekert de heer Van Ikelen, is er ruimte genoeg. De oprichter van de firma, de heer J. van Ikelen overleed in 1951, een man die met enorme werkkracht een bloeiend bedrijf had weten te stichten. De zaak werd voortgezet door zijn zoons C. en K. van Ikelen. De heer C. van Ikelen is sedert zijn zestiende jaar al in het be drijf werkzaam, de heer K. van Ikelen is er na de tweede wereldoorlog bijgeko men,,. .i, T „u II Uiteraard wordt aan het vijftigjarig be staan van het bedrijf aandacht geschon ken: Een groot bord in de smederij kon digt reeds aan, dat het bedrijf op 1 februari des middags gesloten zal zijn in verband met een receptie die van drie tot vijf uur des middags in hotel Augusta wordt gehouden. Na de eerste wereldoorlog werd het werk snel uitgebreid. Men bouwde, repa- i reerde smeesboten, maar spoedig kwamen er ook bouwwerken bij, waarvoor speci ale staalconstructies opgetrokken moesten worden. De techniek van het autogeen lassen deed in 1922 zijn intrede in het IJmuidense bedrijf. Door het bouwen van de Noordersluis, na de crisisjaren, kon het In de nieuwe werkplaats vervaardigt men onder meer, zoals de foto laat zien, stalen laadbakken voor vuilnis. Advertentie Restanten Gaines v a. 6.50 Restanten Corselets van 39.95 voor 19.95 Restanten Lastex Step-ins v.a. 1.95 Restanten Beha's v.a. 0.98 Restanten Badpakken v.a. 3.98 Restanten Nylons met en zonder naad, 2 pr. 1.95 Restanten Wollen Meisjes- kousen 2 pr. 1.50 Restanten Pyjama's, zwanedons 7.95 - 8.95 Restanten Pyjama's Restanten Baby-dolls Restanten Nachthemden 4.95 10.95 1.48 0.98 1.98 Restanten Dusters v.a. Restanten Peignoirs v.a. Restanten Camisoles v.a. Restanten Directoires v.a Restanten Jupons v.a Restanten Slips, nylon, wit en rose Restanten Slips, mousse bleu 0.98 1.98 De speciaalzaak voor corsetten, beha's en de betere lingerie. PLEIN 1945-TEL. 7541 WIJ KOMEN Morgenavond vriidag wordt in de zaal van Sint Jan aan het Teylerplein in Haarlem-Oost door het actie-comité Haar lem en omstreken van Wij Komen, het na tionaal Spaar- en reisfonds en behoeve van emigrantenouders en hun kinderen, een to neelavond gehouden. De toneelgroep Pegel van het G,E,B- zal Zeemansvrouwen van Herman Jfêy&fmans opvoeren en de heer M. Reckman, initiatiefnemer en voorzitter van Wij Komen zal een inleiding houden en vragen beantwoorden. De heer J. van Baar, Cypressenstraai 38, IJmuiden, maakt ook deel uit van bovengenoemd actiecomité. Woensdagavond organiseerde de K.A.J. afdeling IJmuiden Oost in haar jongeren centrum „het Trefpunt" een oecumenische discussieavond voor jongeren. De leiding van deze avond had pater Alexius, die een oecumenisch theoloog is en tevens direc teur van het Kennemer Oriënteringscen trum, dat zich onder meer met de oecu mene bezig houdt. Van hervormde, oud-katholieke, gerefor meerde, protestantsvrijzinnige en katholie ke zijde werd de uitnodiging van de K.A.J. voor deze avond dankbaar aanvaard, blij kens de grote opkomst voor deze oecume nische discussieavond. In zijn korte inleiding beklemtoonde pa ter Alexius de mogelijkheden waardoor dit oecumenische contact gekenmerkt wordt. Twintig jaar geleden was het, vol gens hem, onmogelijk een avond als deze te organiseren. Pas tijdens de oorlogsjaren en de periode hierna werd dit mogelijk. Allereerst is het noodzakelijk, dat een geïnteresseerde open staat voor anderen Woensdag kwamen in IJmuiden aan: Theklan van Rotterdam, voor IJmuiden; Armar, Rotter dam; Atlas, Aarhus; Mathilde, Rotterdam; Ronan, Sunderland, kolen voor IJmuiden; Thea, Swan sea; Patani, Duinkerken; Roerdomp, Rotterdam, copra voor Zaandam; Confid, Londen; Amigo, Great Yarmouth, voor IJmuiden; Rudolf Oetker, Constansa; Stoerdie K., Rotterdam, bijlegger IJ muiden; Gunda, Gothenburg, bijlegger IJmuiden; Liberiakust, Hamburg; Baarn, Rotterdam; Edda, Rotterdam; Jean E., Londen; Normandie, Rot terdam; Kaap Falga, Vastervick; Styrsoe Man- tyluoto; Oostkerk, Antwerpen; Ninny Figari. Antwerpen; Aristee, Caen; Rigel, Rotterdam; Rheinland. Bremen; Strabo, Vigo. Donderdag kwamen in IJmuiden aan: Deboran van Londen; Amstelborg, Delfzijl, voor IJmui den; Swift, Londen; San Gaetano, Rotterdam. Woensdag vertrokken uit IJmuiden: Inverfield naar Rotterdam, van IJmuiden; Basse Indre, coils van IJmuiden; Gré, Londen; Aaltje, Ro chester, stijfsel van Zaandam; Sukhumi, Kan~ ders; Johanca, Londen; Parklaan, Londen; Har rogate, Goole; Bogliasco, Hampton Roads; Wol- tersum, Rotterdam; Stadt Brake, Dagenham, Spaarneborg, Groningen, kunstmest van IJmui den; Ardetta, Rotterdam; Oranjestad, Hamburg; Ronan, Sluiskil, van IJmuiden; Theano, Rotter dam, Brage, Rotterdam. Donderdag vertrokken uit IJmuiden: Sinus naar Queensborough; Alkmaar, Rotterdam, Ado nis, Hamburg; Bloemgracht, Antwerpen; Laurier gracht, Antwerpen; Sinoutskerk, Bremerhaven. Ardeas, Rotterdam. (Indien achter de scheepsnaam en de haven van herkomst of bestemming geen nadere aan duiding volgt, betekent dit dat het schip van of naar Amsterdam is gegaan). en andere geloofsovertuigingen. Hierbij moet de eigen opvatting, veelal onbewust, niet prevaleren en zeker niet als de enige waarheid worden gezien. Bij oecumenische gesprekken is het wen selijk, de geschilpunten niet als basis van het gesprek te nemen, maar de over eenkomsten. Pater Alexius stelde hier als centraal de ene vestiging van een kerk door Christus, de Heer zelf. Christus heeft de gescheiden Christenheid niet gewild. Door bestudering van de H. Schrift en persoonlijk gebed en het zien van de juiste verhoudingen moet de verdeelde Christenheid' moeizaam trachten de eenheid te herstellen. In de boeiende discussie hierna kregen vooral de figuren van Maria, Luther en H. Drieëenheid veel aandacht. De verschillende leiders van de afvaar digingen besloten nu reeds een volgende bijeenkomst te houden. Advertentie (zolang de voorraad strekt I) in popeline en cotelé, al of niet gevoerd met zware wollen ruit- voering of teddy, voor PROFITEER nu het zo koud is, van deze extra aanbieding I Speciaalzaak DAMES- en KINDERCONFECTIE Hoek Lange Nleuwstraat/Pleln 1945 Verdronken. In Nieuw-Beijerland is het vierjarig zoontje Leen van de familie M. Berkhout ln een wak geraakt en ver dronken. Kerk in Oost-Duitsland Al sinds jaren wordt er in Oost- Duitsland gediscussieerd over het af leggen van de kerkelijke belijdenis, de confirmatie. Er gaan stemmen .op om de traditionele gang van zaken te ver anderen en tal van mogelijkheden worden geopperd. Enige tijd geleden werd deze kwestie ook besproken op een bijeenkomst van ouderlingen, waar een medicus, professor Grim berg uit Halle uiteen zette, dat de jeugd van tegenwoordig zowel licha melijk als geestelijk eerder rijp is. In de discussie die daarop volgde, werd voorgesteld het onderricht voor de kinderen, die aan de confirmatie zul len deelnemen, te gaan stellen op de leeftijd van tien tot twaalf jaar. Deze kwestie is ook van belang met het oog op de Jugendweihe, de jeugd- wijding, die van staatswege geëist wordt. Sedert acht jaar is de Jugend weihe nu in gebruik in Oost-Duitsland en in die jaren hebben ongeveer een miljoen jongens en meisjes er aan deel genomen. In Schwerin, Maagdenburg, Gera, Halle, Rostock* en Suhl doet thans ongeveer 93 percent van alle leer lingen in het achtste schooljaar aan de voorbereiding voor de Jugendweihe mee. Terwijl in Leipzig in 1955 slechts 23 percent van de 14-jarigen aan de Jugendweihe deelnam, was dit percen tage in 1962 gestegen tot 94 percent. Vroeger werd in Duitsland algemeen de „Boetedag" als een officiële vrije dag gevierd. Nu wordt dat van over heidswege in de Sovjet-zone niet meer toegelaten en de laatste keer moest er op die dag gewerkt worden. In plaats daarvan werd vastgesteld dat er vrijaf gegeven moest worden op de dag voor het kerstfeest. Het Oude Testament vertelt over het omkomen van koning Saul en zijn zo nen op de bergen van Gilboa in de strijd tegen de Filistijnen. Er wordt dan van David vermeld, dat hij de ko ning beweende en daarbij het gebied, waar hij gevallen was, het gebergte van Gilboa, vervloekte: „Noch dauw, noch regen, zij op u". Sinds driedui zend jaar rust deze vervloeking nu al op "'it gebergte en het joodse volk hield er steeds aan vast, zodat tot voor kort nog geen pogingen waren gedaan om daar te gaan koloniseren. Het kli- mrat is er goed, maar er is geen wa ter op deze bergen, die stijl afdalen naar de Jordaan. Ook de jonge staat Israël had tot nu toe geen pogingen gedaan in de rich ting van kolonisatie. Maar nu heeft on langs een plechtigheid plaats gehad, waaruit duidelijk blijkt hoezeer 't hui dige Israël zich verbonden weet met de oude traditie. Men wil daar nu ook een dorp bouwen om met ontg.nning te be ginnen. Hoge geestelijke en wereldlijke autoriteiten kwamen er voor uit Jeru zalem en Tel Aviv. In de synagoge van het nieuwe dorp werd plechtig een tho ra, een wetboek, binnengedragen en op de liturgische plaats neergelegd. De vi ce-minister voor de verdediging las een boodschap voor van minister-president Ben Gurion, waarin in bijbelse stijl het volgende stond: „Verkondig het in Gath, boodschapt het op de straten van As- kaion, de jongeren van Israël vestigen zich op de hoogten van Gilboa. Mogen de dochters van Israël zich verheugen en haar moeders jubelen!" De premier voegde er nog aan toe, dat voorzeker koning David „met ons er om zal bidden, dat er in de toekomst veel dauw en regen op Gilboa zal val len". Met deze plechtigheid acht men de vloek op Gilboa opgeheven en was de nieuwe vestiging dus geoorloofd. Nog is er weinig water op de hoogten van Gilboa. Op het ogenblik wordt het wa ter nog met tankauto's aangevoerd en is een waterleiding naar het gebied in aanleg. Maar nu de vloek niet meer geldt, zal er stellig iets van dit land verwacht mogen worden. De protestantse gemeente van Thessa- lonika, het tegenwoordige Saloniki. in Griekenland telt 400 leden. Er is daar een kerk, die afkomstig is uit de tijd van de Turkse overheersing, maar die is niet meer voldoende voor de ge meente. Daarom moet er een nieuwe kerk worden gebouwd in deze plaats, waar de apostel Paulus een van zijn eerste gemeenten op het Europese vas teland stichtte. Een architect uit Bazel heeft nu een ontwerp gemaakt. Van de bouwsom die er voor nodig is, heeft de gemeente zelf een kwart bijeengebracht. Vanuit Zwit serland is er nog een flinke bijdrage bijgekomen zodat de bouw inderdaad voortgang kan hebben. Zo zal er in de ze oude stad uit het begin van de uit breiding van het christendom nu dus weer een nieuwe kerk verrijzen. Wat de predikantsplaatsen betreft, zijn er in Saksen van de 1750 plaatsen nog slechts 750 bezet. De leiding van de kerk probeert nu voor elk district een beperkt aantal predikanten beschik baar te stellen die een vrij groot aan tal gemeenten moeten verzorgen. In de stedelijke gemeenten komt het in de laatste tijd veel voor, dat volwassenen vragen gedoopt te worden. Daaraan gaat dan een uitvoerig dooponderricht vooraf, waaraan vaak hele groepen mensen deelnemen. De wetgeving op de collecten, die ook van toepassing was op de collecte-acti viteiten op kerkelijk gebied, is door de Oostduitse autoriteiten buiten werking gesteld. Er komen nieuwe maatregelen, waarvan nog niets bekend is. Bij de straatcollecten voor kerkelijke doelein den (inwendige zending, christelijk on derricht en gemeenteopbouw) was in 1959 de opbrengst in de kerkprovincie Saksen DM 330.000. In 1960 en 1961 mochten maar twee inzamelingen op de straten worden gehouden, maar on danks dat was de totale opbrengst res pectievelijk DM 358.000 en DM 394.000. En dat terwijl ook nog de tijdsduur van de inzamelingen aanmerkelijk kor ter was dan in vorige jaren. De provinciale kerkvergadering van Noord-Brabant en Limburg van de Ne derlands Hervormde Kerk heeft een op somming gegeven van vele nieuwbouw- en restauratieplannen van hervormde kerken. In de pers is al aandacht be steed aan St. Oedenrode waar hervorm den en rooms-katholieken samen ker ken zullen bouwen onder het motto „Twee huizen voor één Heer". Verder bestaan er bouwplannen in Eindhoven, Geldrop, Helmond, Tilburg, Breda, Princenhage, Den Bosch. Oss en Bruns- sum. Totaal dus tien kerken die ge bouwd moeten worden. Restauratieplan nen zijn er dan nog in Helvoirt, Enge len, Grave, 's Gravenmoer, Bladel, Os- sendrecht. Drimmelen, Moerdijk en Oosterhout. De restauratie kwam ge reed van kerken in Lage Zwaiuwe, Oud-Gastel, Boxtel, Heeze, Boxmeer, Oirschot en Halsteren. Al dit werk voor de materiële voor zieningen eist veel geld. Maar ook het geestelijke werk eist veel, financieel en in arbeidskracht, het pastorale werk in gewone tijd én in de vakantiemaanden, het jeugdwerk, het evangelisatiewerk, het maatschappelijk werk enzovoorts. Sinds aan het eind van de oorlog in 1944 een noodcommissie werd ingesteld in het bevrijde zuiden, later omgezet in de regionale commissie voor het zuiden, is deze het kanaal waarlangs de rest van de Hervormde Kerk steun verleent aan de toch betrekkelijk kleine groep hervormden (110.000) in de gemeenten in deze beide provincies. Ondertussen verheugt men zich over de grotere toe nadering tot de rooms-katholieken in de laatste tijd, waardoor gezamenlijke ac ties als bovengenoemd mogelijk wer den. In verband met de veranderde om standigheden werd de synode van de Evangelisch-Christelijke Kerk in Nw.- Guinea eerder jjijeen geroepen dan volgens de kerkorde bepaald was. Op deze vergadering is besloten toe te tre den tot de Raad van Kerken van In donesië en om in dit jaar bet lidmaat schap aan te vragen van de Wereld raad van Kerken. Met betrekking tot de opleidingen van de kerk werd besloten, dat enkele theo logische studenten naar de theologische hogeschool in Djakarta zullen gaan. De beide theologische scholen van Hollan- dia (predikantenopleiding) en Seroei (opleiding van gemeentevoorgangers) zullen in Hollandia worden samenge voegd. Aan deze scholen zijn nog altijd Nederlanders als docent verbonden en de Synode acht het ook gewenst dit te bestendigen. In een radio-interview heeft de we reldbekende hervormde theoloog, pro fessor Karl Barth uit Bazel zich opti mistisch geuit over het verloop van hel eerste deel van het tweede Vaticaanse Concilie. Hij zei, dat er duidelijke teke nen zijn, dat de Ruoms-Katholieke Kerk niet zo totalitair is ingesteld, als tot nu toe meestal w°rd aangenomen. Vooral is het zeer hoopgevend, dat dc progressieve krachten in het Concilie zo nadrukkelijk aan bod gekomen zijn Opvallend is daarbij ook het naar vo ren komen van de Spaanse bisschoppen met moderne opvattingen. Als het de progressieve vleugel, waarin de Fran se, Duitse en Nederlandse bisschop pen in de voorste rij staan, zal geluk ken de overhand te houden op de con servatieven onder leiding van kardinaal Ottaviani, dan zal voor het eerst voor de gedachte van de eenheid der christe nen een werkelijke grondslag aanwezig zijn. Aldus Karl Barth. Onder het motto „Mogen zij allen één zijn" zal van vrijdagavond, 18 januari af in de gehele IJmond in vrijwel alle ker ken aandacht worden besteed aan de week van gebed voor de eenheid der christenen. De Oecumenische Raad van Kerken Be verwijk-Heemskerk heeft voor deze ge bedsweek de opening vastgesteld op vrij dagavond 19.15 uur voor de bij de Oecu mene aangesloten kerken in de Evange lisch Lutherse kerk aan de Koningstraat, terwijl de rooms-katholieken de opening zullen bijwonen in de eigen parochieker ken. Zondag, 20 januari zal in alle kerken, ook in de rooms-katholieke kerken, het ge bed om eenheid uitgangspunt van de die-n sten zijn. Dinsdag, 22 januari, wederom te 9.15 uur wordt de tweede gebedsavond gehouden in de Evangelisch Lutherse kerk aan de Ko ningstraat te Beverwijk voor alle bij de Oecumene aangesloten kerken. Op vrijdagavond, 25 januari te 9.15 uur wordt een gemeenschappelijke afsluitings samenkomst in de rooms-katholieke kerk ..Regina Coeli" op h«t Kuenerniein te Be verwijk gehouden.

IJmuider Courant | 1963 | | pagina 5