Chefarine .4 vóór het scheren Koning Rambot en snijdertje Miks Polle» Pelli en PioMo Kort en bondig AGENDA Vier jaar geëist voor verwaarlozing van boerenknecht Politie over chaos rond de RAI N. Jouwe en MLKaisiepo gaan in Delft wonen Griep? Chelarine „4 doet wonderen! Een proef zal U overtuigen: maakt elektrisch scheren volmaakt! Leider Winko-spel nu failliet verklaard Celstraf voor dieven op de „Thuntank" Vier Nederlanders in Gent eredoctor Mishandelde man stierf een natuurlijke dood Van moord verdachten geven elkaar de schuld Spijtoptantenprobleem is weldra opgelost Deventer directeur van O.W. krijgt 60.000 meer Drie doden in het verkeer Minister Beerman kan „0 11" niet steunen Man sloeg vrouw met bijl op het hoofd Nog meer sneeuw DINSDAG 12 FEBRUARI 1963 2 «km n De vier middelen verenigd in Che- farine „4", ieder afzonderlijk al beroemd, werken te zamen nog beter en helpen ook vaak dan wan neer andere middelen falen. Ook zij, die een gevoelige maag hebben, kunnen Chefarine „4" gebruiken, want één bestanddeel dient om de maag te beschermen. Haarlem Beverwijk V elsen-lJ muiden 70. „Maar Polle! We kunnen steeds meer van die bomen maken! De wagen die we laatst gemaakt hebben, was een personenauto, en nu wordt het een vrachtwagen. Wat zouden we hierna gaan maken, denk je?" „Pelli, begin maar vast met het hout op te laden. De wagen is klaar. Als alle stammen er niet tegelijk op kunnen, maken we dood gewoon nog een wagen er bif. „En nu maar naar huis! Naar Zeerob en de kleintjes. Hei gaat alsmaar de berg af, lang zal het dus niet duren". J De winter speelt een grimmig spel. Op het strand van Wijk aan Zee heeft Koning Thialf een ijsberg gedeponeerd. In Maastricht is vier jaar gevangenis straf geëist tegen een 51-jarige landbouw ster uit Thull (Limburg) die zich moest verantwoorden wegens opzettelijke ver waarlozing van haar 67-jarige geestelijk en lichaamlijk achterlijke landbouwers- knecht Teyke Otten, die op 11 september door ondervoeding stierf. De man, die 1.55 lang was, woog bij zijn opname in het ziekenhuis nog slechts 32 kilo. Op 29 januari had een reeks getuigen, mannen en jongens, die tijdelijk op de boerderij hadden gewerkt, maar ook huur lieden en andere bewoners van het ge hucht, voor de rechtbank trieste verhalen gedaan over de uiterst slechte behandeling van de knecht. Hij zou er zo erg aan toe zijn geweest dat „aan hem niets mense lijks meer was" zoals een van de getui gen dit uitdrukte. Maandenlang moet de man ernstig ge brek aan voedsel hebben geleden, hadden de gerechtelijk geneeskundigen verklaard. Ook bij de voortgezette behandeling heeft de vrouw volgehouden dat zij haar knecht geregeld eten gaf en hem goed verzorgde, dat hij een eigen slaapkamer had en elke week schoon goed kreeg, maar dat de oude man zich zelf verwaarloosde. Tenslotte riep zij zelf doktershulp in maar toen was de knecht al stervende. Zelfs toen zou zij aanvankelijk aan de dok ters hebben geweigerd de oude man uit de stal naar haar woonkeuken te laten overbrengen in afwachting van het trans port naar het ziekenhuis. De officier van Justitie achtte de zeer ernstige verwaarlozing door verdachte wettig en overtuigend bewezen. Hij keur de het af, dat de buurtschap en de autori teiten ter plaatse slechts toezagen en niets deden voor het te laat was. 'De raadsman, rrit- H. Pri'ckartz uit Heerlen, zei dat de getuigen voor de recht bank breedvoerig over de behandeling van hét thans dode slachtoffer hebben gespro ken maar dat zij de grote zwijgers waren toen de oude man nog leefde. Hij bepleitte op juridische gronden vrijspraak. Naar aanleiding van de chaos, die zich zaterdag en zondag heeft voorgedaan bij het parkeren in de nabijheid van het R.A.I.-gebouw in Amsterdam, heeft de hoofdstedelijke politie een verklaring uit gegeven waarin staat dat de bekeuringen regen het gevolg is geweest van een on volledige communicatie tussen de verkeers politie en het personeel van het bureau Pieter Aertszstraat, dat de bonnen uitdeel de. Maatregelen zijn nu getroffen om een herhaling te voorkomen. De heren Nicolaas Jouwe en Marcus Kaisiepo, ex-voorzitter en ex-vice-voorzit- ter \&n de Nieuw-Guinearaad, zullen zich binnenkort in Delft vestigen. Het echtpaar Kaisiepo heeft een woning in de Phoenix- straat in Delft toegewezen gekregen. De heer Jouwe krijgt een woning in Poptahof Noord. Advertentie Vier middelen in één tablet werken krachtiger zonder de maag van streek te maken I Advertentie Glazen .buisje 20 tabletten f 0.80 Handige stripverpakking 40 tabletten f 1,60 Voordelige flacon 100 tabletten f 3.60 c Concertgebouw, vandaag 20 u.: Concert door „Zang en Vriendschap" o.l.v. Jack P. Loorij. M.m.v. Jan Schouten, orgel en de Amsterdamse Politiekapel. Stadsschouwburg, woensdag 20.30 u.: To neelgroep Centrum met „De meiden" van Jean Genet. Regie Theo Kling. BIOSCOPEN Cinema Palace, 14, 19 en 21.15 u.: „Haar verzwegen verleden", 18 j. Frans Hals, 14, 19 en 21.15 u.: „De over val" en „Zoo", a.l. Luxor, 14, 19 en 21.15 u.: „God's Geuzen", 14 j. Lido, 14,19 en 21.15 u.: „De gladiator van Rome", 14 j. Rembrandt, 14 en 20 u.: „De langste dag". 14 j. Roxy, 14.30, 19 en 21.15 u.: „Het loon van de duivel", 18 j. Studio, 14.15, 19 en 21.15 u.: „Zazie in de métro", 18 j. Minerva, tot en met woensdag 20.15 u.: „Mr. Hulot met vakantie", a.l. Monopole (Zandvoort), tot en met woens dag geen voorstellingen. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum (Gr. Heiligland 62): Werken uit de Haarlemse School van de 16de tot en met de 19de eeuw. Dagelijks geopend van 10-17 u.; zondag van 13-17 u Kunstzaal „In 't Goede Uur" (Nieuwe Kerksplein): Tot en met 28 februari teke ningen, aquarellen van Theodoor Heynes Dagelijks geopend van 10-18 u. en van 20-22 u.: Klassiek grammofoonplatencon- cert van 21-22 u.: Mozart. Kunstcentrum „De Ark" (Nieuw Heilig land 1-3): Tentoonstelling van schilderijen van J. Möhlenpage. Tot en met 23 februari Dagelijks geopend van 9-17 u. en tijdens de klassieke grammofoonplatenconcerten op maandag, woensdag en vrijdag van 18-20 u. Teylers Museum (Spaarne 16): Tekenin gen Hollandse, Italiaanse en Franse School 16de tot en met de 19de eeuw. Schilderijen uit de 19de en 20ste eeuw. Dagelijks (be halve maandag) geopend van 11-15 u. Eerste zondag van de maand 13-15 u. De Vishal: Dagelijks van 10-17 u„ zon dags van 13-17 u. Tot en met 24 februari tentoonstelling van figuratieve schilder- en beeldhouwkunst. Huize Bloemenheuvel, Bloemendaalse- weg 158, Overveen: Expositie van werk van Dick van Luyn. Tot en met 24 febru ari: Dagelijks van 10-17 u.; zondags van 14-17 u. DIVERSEN Café-chantant „Adam en Eva" (Raam- vest): Iedere avond geopend van 20-2 u. Van 21-23.15 u.: Cabaret door Fiet en Frans Koster, Marian Berk en Han Rei' ziger (piano). (Zie verder „Uitgaan in Haarlem" in de krant van 8 februari). „Vier DINSDAG 12 FEBRUARI Kennemer Theater, 19 en 21.15 u.: Parijse meisjes". Luxor Theater, 19.30 u.: „BoccacCió". WOENSDAG 13 FEBRUARI Kennemer Theater, 19 en 21.15 u.: „Vier Parijs meisjes". Luxor Theater, 19.30 u.: „Boccaccio". DINSDAG 12 FEBRUARI City, 20 u.: „De overval". Rex: Geen voorstelling. Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Centrum, dagelijks (behalve zondag): 9.30 tot 12 en 14 tot 16.30 uur. Raadhuis, Velsen, 19.30 u.: Begrotings vergadering gemeenteraad. Openbare leeszaal, Plein 1945: 14-30 tot 17.30 u.; filiaal Wjjkerstraatweg 77, Vel- sen-Noord: 19 tot 21 u.; wijkcentrum „De Duinpan", Willem de Zwijgerlaan, Sant poort: 16 tot 18 en 19 tot 21 u. R.K. leeszaal, middag en avond gesloten. WOENSDAG 13 FEBRUARI C'ty, 20 u.: „De overval". Rex, 20 u.: „Dieven hebben het wéér moeilijk". Pieter Vermeulenmuseum: Zie onder dinsdag. Openbare leeszaal, Plein 1945: 10 tot 12.30, 14.30 tot 17.30 en 19 tot 21.30 uur; filiaal, Velsen-Noord: 14 tot 17 uur (jeugd); filiaal Wüstelaan 79, Santpoort: 14 tot 17 uur (jeugd). R.K. leeszaal, Willemsbeekweg no. 96: 14.30 tot 17.30 u.; Jozefhuis, Banjaertstraat, Velsen-N: 14 tot 17 u.; filiaal Wüstelaan no. 7 Santpoort: 14 tot 17 uur (jeugd). Raadhuis, Velsen, 19.30 u.: Begrotings vergadering gemeenteraad. Een bijzonder actief ingrediënt in Blett richt het baard haar op een speciale manier hoog uit de huid op Hierdoor kunt U zich nu veel dieper uitscheren dan normaal! Bovendien scheert U zich vlugger, lichter en vooralbeter! Door Blett blijft U veel langer glad geschorenU ziet er 's avonds nog even schoon uit als 's morgens. ÖffifflSft """"I MODERNE COSMETICA: Van Dijl t Zoon N.V. Dordrecht - Tal (0185O)-6834 Met de faillietverklaring van de heer A. J. W. uit Brammen is een triest einde gekomen aan de affaire inzake het natio nale spaar- en puzzelspel Winko, vroeger gevestigd in Arnhem. Voor vele puzze laars in den lande is de laatste hoop op een uitkering van de gelden, die zij met de puzzel hadden gewonnen, nu vervlogen. „Winko" kwam in de publiciteit toen na dertig weken draaien bleek dat in verre weg de meeste gevallen geen winnaarsgel- den waren uitgekeerd. De frauduleuze man achter de schermen zou de naaste medewerker van de heer W. zijn geweest, die het met twee andere figuren uit de Winko-staf nooit zo precies zou hebben ge nomen met de puzzelgelden. Vele guldens zouden zij, buiten medeweten van de heer W. hebben besteed aan „onkosten". Een enkele maal keerde de naaste medewerker wel geld uit, bij voorbeeld aan de puzze laars, die aangebracht werden door zijn echtgenote. Dit groepje zou verdacht veel tot de winnaars hebben behoord. Toen de man was ontslagen adviseerde hij zijn vrouw een civiele vordering tegen de wanhopige heer W. in te stellen die tot zijn faillietverklaring leidde. „Een schande voor de Rotterdamse ha ven" noemde de politierechter in Rotter dam de diefstallen, die een 53-jarige schip per uit Rotterdam en twee clIsSificeërdefS 38 en 30 jaar en afkomstig uit Rotterdam en Dordrecht, een week geleden hebben gepleegd aan boord van het Zweedse schip .Thuntank" dat in de nacht van 19 op 20 januari op de Noordzee is gekapseisd en waarbij alle elf opvarenden het leven verloren. Toen het schip naar Rotterdam was ge sleept en door kranen weer in de normale positie was gebracht, hebben de drie man nen goederen gestolen die aan de omge komen opvarenden hadden toebehoord. De schipper, die een blanco strafregister had en al tien jaar werkzaam was bij het zelfde classificeerbedrijf, had o.m. een ak- tentas ontvreemd, een tas die hij niet no dig had. want enkele dagen tevoren had hij er procies zo een gekocht. Hij kreeg veertien dagen gevangenisstraf. De 30-jarige classificeerder werd tot drie weken veroordeeld wegens diefstal van ge reedschappen van de „Thuntank". De Dordtenaar, die al acht keer is ver oordeeld, kreeg twee maanden, omdat hij o.m. een kostuum en de portemonnee van een der omgekomenen had ^estolen. Het drietal was terstond na de diefstal len door het classificeerbedrijf ontslagen Ter gelegenheid van het 15de symposium over fytofarmacie en fytiatrie heeft het bestuur van de rijkslandbouwhogeschool te Gent vier Nederlanders tot ere-doctor benoemd, te weten: prof. dr. A. J. P Oort, hoogleraar in de fytopathologie, prof. dr. J. de Wilde, hoogleraar in de entomo logie, beiden aan de landbouwhogeschool te wageningen, dr. J. G. ten Houten, di recteur van het instituut voor plantenziek- tekundig onderzoek 1e Wageningen en prof. dr. G. J. M. van der Kerk, buitengewoon hoogleraar in de organische scheikunde aan de rijksuniversiteit te Utrecht. Sectie op het stoffelijk overschot van de 45-jarige Utrechtse schoenmaker H. A. van Beurden, die zaterdagavond na een vechtpartij in een logement aan de Krom me Rijn nr. 11 in Utrecht was overleden, heeft uitgewezen dat de dood niet het ge volg is geweest van een mshandeling maar van een hersenbloeding. De 43-jarige me taalslijper, de 32-jarige koopman en de 33-jarige bijrijder die sedert zaterdagavond in verzekerde bewaring verkeerden, zul len wegens mishandeling worden vervolgd. Ook de derde verdachte in de twee Haagse Moordzaken, die de vorige week in Amsterdam werd aangehouden, heeft nu bekend een aandeel in de misdrijven te hebben gehad. Hij geeft toe dat hij in beide gevallen mee naar binnen is ge weest. Maar de vraag, wie van hen de do delijke slagen heeft toegebracht, is nog on beantwoord. want op dit punt legt het trio tegenstrijdige verklaringen af, die erop neerkomen dat zij elkaar de schuld in de schoenen trachten te schuiven. Verwacht kan worden, dat nog in de zit tingsperiode van dit kabinet het probleem van de spijtoptanten vrijwel tot afdoening zal zijn gebracht. Het laat zich aanzien dat in april van dit jaar alle verzoeken zullen zijn afgedaan. Dit heeft de minis ter van Justitie aan de Eerste Kamer mee gedeeld. In 1961 en in 1962 bedroeg het aantal direct verleende toestemmingen 1085 (3473 personen) en het aantal afwijzingen 121 (263 personen). 4-5. De lijfarts van koning Rambot was 'n knappe doktermaar ook hij had nog nooit iets kunnen bedenken om de koning wat vrolijker te maken. Toch verzon dokter Balisius van alles. Als er rondreizende komedianten of goo chelaars in de buurt verschenen, nam dok ter Balisius hen mee en liet ze hun beste kunsten vertonen. De kunstenmakers zet ten dan hun beste beentje voor. De directeur van Openbare Werken in Deventer, die door B. en W. ongeschikt geacht wordt voor zijn taak, krijgt nu nog 60.000 meer, dan de 105.000, die de ge meente hem had aangeboden# als hij ont slag wilde nemen. Ged. Staten hadden dit besluit niet goedgekeurd, omdat volgens het ambtenarenreglement der gemeente aan de directeur (eervol) ontslag moest worden verleend met toekenning van een aflopend wachtgeld. Dit komt de gemeente echter op ongeveer 60.000 méér te staan. Met 25 stemmen vóór en drie tegen (2 van de C.P.N. en één van de P.v.d.A.) heeft de gemeenteraad van Deventer het nieuwe voorstel van B. en W. aangenomen Alle woordvoerders van de fracties pro testeerden tegen de wijze waarop Gedepu teerde Staten deze kwestie behandeld had den. In het belang van een snelle oplos sing wilde de raad echter niet tegen de juridisch betwistbare beslissing van Gede puteerde Staten in beroep gaan. Noodge dwongen werd het voorstel van B. en W aanvaard. De aanneming van het nieuwe voorstel betekent volgens de becijfering van enkele raadsleden dat de directeur ongeveer zes tigduizend gulden méér zal krijgen dan wanneer het eerste besluit van de raad zou zijn goedgekeurd. De directeur krijgt nu recht op wachtgeld tot 22 januari 1973. de dag waarop hij 65 jaar wordt. Hij kan echter aan B. en W. verzoeken de wacht gelduitkering door een 'afkoopsom te ver vangen. De 53-jarige heer W. A. van der Meer uit Haren (Gr.) is op de weg Vries-Zuid laren onder Tinaarlo met zijn auto tegen een boom gereden en zodanig gewond dat hij op weg naar het academisch zieken huis in Groningen is overleden. Op weg naar school is in Roosendaal de zevenjarige Anneke Hendrikse door een personenauto overreden. Het meisje is in het ziekenhuis Charitas te Breda overleden In Roosendaal is ook de achtjarige Jo hanna van Dorst verongelukt toen ze door een auto werd aangereden. De minister van Justitie, mr. Beerman heeft wel waardering voor de goede bedoe lingen die aan het initiatief van de orga nisatie „O 11" ten grondslag hebben ge legen. Hij kan echter een dergelijk initia tief niet steunen, omdat een dergelijke or ganisatie zich in de tenuitvoerlegging van haar werkzaamheden begeeft op een ter rein. dat om technische en psychologische redenen beter aan de overheid kan worden voorbehouden. Zoals bekend is stelt de „O 11" zich ten doel verkeerszondaars te waarschuwen en te registreren en bij her haalde overtreding van de verkeers voorschriften hun namen aan de politie door te geven. De leden van „O 11" letten op de gedragingen der weggebruikers. Met ernstige verwondingen aan het hoofd is in het Zuiderziekenhuis in Rotterdam op genomen de 37-jarige mevrouw v. d. M uit Oud-Beijerland. die in de nacht van zon dag op maandag tijdens een echtelijke ru zie door haar man met een bijl op het hoofd is geslagen. De man is gearres teerd. O 70-6 CopyrjMjM_B Bg»jS Copfrhog»* Niet verdronken. Tot zes maanden ge vangenisstraf, waarvan drie maanden voorwaardelijk heeft de rechtbank in Dor drecht een 30-jarige directeur van een wasserij in Dordrecht veroordeeld. Hij was met een 20-jarig meisje uit de wasserij naar België, Frankrijk en Spanje gegaan. Het tweetal had onvindbaar willen blijven en daarom had het cp het strand in Hoek van Holland kleren neergelegd om de in druk te vestigen, dat beiden waren ver dronken. Hij is veroordeeld wegens het onttrekken van het meisje aan het ouder lijk gezag en wegens het plegen van vals heid in geschrifte in paspoorten. Spoorwegen druk. De Nederlandse spoorwegen hebben in de week van 1 tot en met 7 februari een record hoeveelheid brandstof vervoerd: 16.098 wagonladingen met in totaal 380.205 ton. Kippenfokkerij afgebrand. Door een grote brand in een Nederlands-Italiaanse kippenfokkerij te Cocconato bij Asti zijn tweehonderdduizend kuikens omgekomen. Jan van Berloo uit Oudeschoot, die het bedrijf tezamen met de Italiaan Attilio Costa heeft gesticht, zei dat voor een totale waarde van ruim 150.000 gulden aan kui kens en materiaal verloren is gegaan. De brand is ontstaan door kortsluiting in een elektrische broedmachine. Juwelen gestolen. Tijdens afwezigheid van de bewoners is voor een waarde van dertig mille aan juwelen gestolen uit een woning aan de Gert van der Heemstraat te Amsterdam. Minister in Suriname. De minister van Sociale Zaken en Volksgezondehid, dr. Veldkamp, is in Suriname aangekomen. Na besprekingen met de waarnemend- gouverneur, de minister-president en de Staten-voorzitter, heeft hij met zijn Suri naamse ambtgenoot de stuwdam bij Affo- bakke en het bedrijf van de Billitonmaat- schappij bezocht. Voor gehandicapten. Jongeren van 16 tot 40 jaar worden door de Hervormde .Jeu'gdraad in staat gesteld een bootreis langs de Rijn te maken van Arnhem naar Rüdesheim. De tocht is bestemd voor jon geren. die door een lichaamsgebrek niet in staat zijn buitenlandse reizen te maken. De reis heeft plaats van 22 april tot 1 mei en wordt onder medisch toezicht gemaakt met het hotelschip „Prinses Irene". Baby op school. Het onderwijzerste kort is ook in Zierik/.ee zo nijpend dat het bestuur van de christelijke lagere school een beroep heeft gedaan op een gehuwde onderwijzeres. Voor haar baby van vier maanden was echter geen oppas te krijgen. De onderwijzeres neemt nu de baby mee naar school. De kleine Jan Willem ligt in de regel stil in de kinderwagen die in de klas staat. Als hij het te bont maakt wordt hij op de gang gezet. Ontploffing. Drie kinderen en een volwassene hebben brandwonden opge lopen bij een ontploffing in een rioolput in de Pretoriastraat in Den Haag. Zij moesten in een ziekenhuis worden opge nomen. Enkele andere personen werden licht gewond. Koude-uitkering in de mijnen. Ook werknemers 'n de mijnindustrie zullen een koude-uitkering krijgen. De regeling zal in de komende dagen bekend worden ge maakt. Het K.N.M.I. deelt mee: Een uit Frankrijk afkomstig lagedruk gebied verplaatste zich langzaam naar West-Duitsland. Het veroorzaakte in ons land nogal wat neerslag. Deze begon maandagavond op de meeste plaatsen als regen, onderkoelde regen of ijsregen maar later ging het sneeuwen bij een tempera tuur van 1 a 2 graden onder nul. Ook morgen zal dit depressiegebied, dat zich maar uiterst langzaam naar het noordoos ten verplaatst, zich nog dicht bij ons land bevinden, zodat aanvankelijk de kans op sneeuw nog groot is. De temperaturen blij ven in het algemeen dicht bij het vries punt bij zwakke tot matige winden uit noordelijke richtingen. WEERRAPPORTEN Maximum-temperaturen binnen- en buitenland. Neerslag: laatste 24 uur. 'j - el Den Helder motsneeuw n -1 0,3 Ypenburg sneeuw n 1 2 Vlissingen sneeuw n 1 3 Eelde geheel bew ono -1 0 De Bilt sneeuw n 2 4 Twente sneeuw no 2 0 Eindhoven sneeuw n 3 2 Zd-Limburg motsneeuw no 3 2 Helsinki licht bew. zzo 12 0.2 Stockholm 2' 1 ei WW zzo -2 0 Oslo sneeuw windst. -5 2 Kopenhagen ij ze) O 3 0,3 Aberdeen zwaar bew nnw 2 1 Londen geheel bew. wnw 1 0 Amsterdam sneeuw n 1 4 Brussel sneeuw n 4 2 Luxemburg sneeuw zzw 1 2 Parijs geheel bew nw 2 0,4 Bordeaux regen nno 10 13 Grenoble mist windst. 3 15 Nice onbewolkt n 7 10 Berlijn motregen O 0 0,1 Frankfort sneeuw zo 1 0,1 München sneeuw zzw -3 0,2 Zurich sneeuw zo 0 1 Genève mist windst. 2 6 f .ocarno mist ozo 1 16 Wenen driftsneeuw zo 0 0 Innsbruck sneeuw ozo 9 1 Belgrado geheel bew ozo 3 2 Athene zwaar bew ozo 14 0 Rome half bew. W2W 12 30 Ajaccio half bew. WZW 12 17 Madrid half bew. wzw 10 4 Mallorca zwaar bew z 16 0 Lissabon licht bew. nw 14 4 Woensdag 13 februari Zon op 8.01 uur, onder 17.48 uur. Maan op 23.07 uur, onder 10.10 uur. Maanstanden 16 febr. 18.39 uur laatste kwartier. 24 febr. 3.06 uur nieuwe maan. Hoog en laag water in IJmuiden Dinsdag 12 februari Hoog water 6.15 en 18.27 uur. Laag water 1.55 en 14.13 uur Woensdag 13 februari Hoog water 6.49 en 19.01 uur. Laag water 2.26 en 14.44 uur. Het hoog en laag wate* te Zandvoort is 10 tot 15 minuten vroeger dan te IJmuiden.

IJmuider Courant | 1963 | | pagina 2