„Zeeland" kwam thuis na een lange reis vol afwisseling KV I 3 dl kantoorruimte r vrouwelijke kracht bedrijfs- en personeelsleider Varenslepen en bergen Meer bloemen Sportuitwisselingen Sport in IJmond iSKitt» GOEDE ZORG KOST TIJD Loodgietersbedrijf P. G. DE SMIT In dit dagblad J T0PSY a. SGHUIFDAK-MONTEURS, leerling en aank. b. PLAAT-BANKWERKERS, aank. en volslagen a. CARROSSERIE-BOUWERS aank. en volslagen b. PLAAT-BANKWERKERS, aank. en volslagen a. een bekwaam AUT0SPUITER b. aankomende AUT0SPUITERS ZATERDAG 23 FEBRUARI 1963 1 I Desgewenst uw kleding in één dag gereed DE OUDE LUIDSPREKERS H U W E L IJ K De Elf Provinciën Wilt u dat wij uw advertentie zo goed mogelijk verzorgen Zorgt u er dan voor dat uw advertentie zo vroeg mogelijk in ons bezit is ENIGE BELEGGINGS HUIZEN TE KOOP BIJZONDER AANTREKKELIJK WOONHUIS Mak. Renze Kramer Te koop HOEKHUIS CORN. JANUS en ZN. TE KOOP WOONHUIS WOONHUIS WOONHUIS CORN. JANUS Zn. GASGEISERS, WASTAFELS, DOUCHECELLEN Paulus Potterstraat 17 IJmuiden-O Tel. 8282 GEVRAAGD IN HUUR, minimaal 2 kamers op nette stand. Ook bereidheid tot koop. Brieven onder no. IJ 386 bureau van dit blad A. FOTOGRAAF B, 2e klasse B. DRIE FOTOGRAFEN B, 3e kl. C. LEERLING-FOTOGRAFEN „Waar mag toch die tube lijmcement zijn gebleven?" Dat kan Telerama doen, omdat zij alleen artikelen verkoopt, die aan de hoog ste technische eisen vol doen! Laat U door des kundigen voorlichten, voordat u een T.V.-, ra diotoestel of huishoude lijk apparaat wilt kopen. Na de koop kunt u reke nen op een 24-uur ser vice-dienst, waarvoor geen materialen en ar beidsloon worden bere kend! Gemakkelijke betalings voorwaarden en een ga rantie-service die uniek is! Dat geeft alléén Nieuwe Groenmarkt 2 Gen.Cronjéstraat18 Haarlem tel. 15220-57900 VERMEULEN - HOLLANDIA n.v. OUDEWEG 30 HAARLEM Gevraagd: voor Boekhouding en Correspondentie Do zeesleepboot „Zeeland" van n.v. Bureau Wijsmuller is vrijdagmiddag omstreeks vijf uur na een lange reis in IJmuiden teruggekeerd. Verwelkomd door een groot aantal familieleden van de 25 opvarenden meerde het schip, dat op deze reis onder bevel stond vap kapitein H. Bronsdjjk uit IJmuiden, af aan de sleepbootsteiger aan het Sluisplein. De „Zeeland" begon in juli van vorig jaar aan een aantal sleepreizen in de Europese wateren en ging begin augustus in Vlaardingen de lange reis op om baggermateriaal naar Kaapstad in Zuid-Afrika te slepen. Op 5 juli werd IJmuiden verlaten om eerst een grote zuiger naar Newcastle te slepen. Daarna werd een ponton van IJ muiden naar Rotterdam gebracht en ver volgens een tweetal pontons van Rotter dam naar Duinkerken. Op de terugweg naar IJmuiden werd een bergingsvaartuig en een ponton van Portsmouth af meege bracht. Alvorens de reis naar Zuid-Afrika begon, werd eerst nog een zuiger van Trondheim in Noorwegen naar Rotterdam gebracht. Op de reis van 6000 mijl naar Kaapstad werden een baggermolen en een onderlos- ser met daarop twee havensleepboten versleept. Half oktober kwam het trans port te Kaapstad aan, waarna door de „Zeeland" weer in noordelijke richting werd gekoerst. Van half november af ver richtte de „Zeeland" stationsdienst ter hoogte van de Canarische eilanden in de Atlantische Oceaan en bracht hulp aan twee schepen, die in moeilijkheden ver keerden. Bij de monding van de Casamen- ca-rivier werd, samen met een Franse De aanvoer van bloemen op de veiling in Beverwijk was deze week groter dan in de vorige week, maar de prijzen zijn wel iets naar beneden gegaan. De oorzaak hiervan is, dat de export naar West-Duits- land stil is komen te liggen, omdat het contingent voor februari vol was. Het over grote deel van de bloemen blijft nu op de binnenlandse markt. De prijzen van de tulpen lagen nu meestal tussen de 1 en 1,80 per bos; slechts hoogst zelden werd er evén boven de twee gulden betaald. Ook de narcis sen-prijzen gingen naar beneden. In het begin van de week betaalde men tot rond de gulden per bos, maar vrijdag kwam men hier niet meer aan toe. Hyacinten hadden het weer tegen; als het hard vriest, kan men deze bolbloemen heel moeilijk vervoeren. Blauwe druifjes, don derdag nog 68 cent per bosje, brachten het vrijdag niet hoger dan 55 cent per bosje. De aanvoer van anjers is niet groot; men betaalde tot 55 cent per stuk, freesia's ko men er niet veel. Ook de aanvoer van potplanten is matig. Het ziet er naar uit, dat de handbal vereniging IJmond deze zomer met haar sportuitwisselingen geheel andere gebie den gaat betreden dan in de voorgaande jaren. Het plan is om met Pasen te ontvangen de Duitse handbalclub S.C. Fortuna uit Keulen, welke club dan aan het grote handbaltoernooi op het nieuwe Konings veld een internationaal karakter zal ge ven. De IJmonders zullen dan tijdens de pinksterdagen een vierdaagse reis naar Keulen maken als tegenbezoek. Op zaterdag, 27 juli vertrekt een grote groep IJmond-leden voor een negendaag- se reis naar het Bodenmeer in Zuid-Duits- land, waar men op zondag, 28 juli zal aan komen. Voor deze reis is een mooi pro gramma samengesteld met bezoek op maandag aan Lindau en op dinsdag naar Klein Wassertal, de Nebelhorn (2200 me ter); en de Breitachklamm. Woensdag, 31 juli volgt zwemmen in het Alpenbad met daarna een sportprogramma, gevolgd op donderdag, 1 augustus door een grote tocht naar de Oostenrijkse Alpen en gletsjers van Piz Buin (3316 meter), die wordt af gesloten door een Tiroler-avond. Op 2 augustus is er weer een sportpro gramma en op zaterdag, 3 augustus wordt 's avonds de terugreis aanvaard. Zondag. 4 augustus zullen de IJmonders 's mid dags weer in de IJmond terug zijn. sleepboot, het Franse vrachtschip „Hubert Prom", 3.949 ton, vlotgebracht in de eerste week van december. En daarna werd de Spaanse trawler „Luis Dorleta", die met machineschade had te kampen, Las Palmas binnengesleept. Op de thuisreis naar IJmuiden werd half februari volle kracht ruim 15 mijl per uur koers gezet naar de positie van de tanker „Esso Canterbury", 17.515 ton, die op ongeveer 80 mijl ten zuidwesten van Falmouth met machineschade had te kam pen. Wijsmullers „Utrecht", onder bevel van kapitein T. van Oosten, had inmiddels vastgemaakt op basis Lloyd's Open Form, en toen de „Zeeland" ter plaatse kwam maakte ook deze sleepboot vast. Samen brachten de Wijsmullersleepboten de Esso- tanker Falmouth binnen. Een dag met zwaar stormweer moest door dit transport worden doorstaan onder de Engelse wal. Gedurende de komende dagen ondergaat de „Zeeland" aan de steiger in IJmuiden en op de werf een reparatiebeurt; daarna wordt het schip opnieuw uitgerust om binnen een week tijds weer de lange reis op te gaan. Enkele grote sleepreizen wach ten het schip. De sanering van het sportpark Water vliet ten behoeve van de uitbreiding van de PEN-centrale in Velsen-Noord heeft de gemoederen van de atletiekvereniging Suomi tijdens haar jaarvergadering druk beziggehouden. Voorzitter P. Grüteke her innerde aan het verschenen jaarverslag, dat het nadeel aansneed niet over een behoorlijke atletiekaccommodatie te be schikken, hoewel men daarop na het ver dwijnen van Watervliet had gehoopt. Het gebruiken van de Beverwijkse accommo datie en het oefenen op een incompleet atletiekveld op het nieuwe Koningsveld hebben een niet-ideale situatie voor leden en vereniging tot gevolg gehad en dit zal voorlopig nog wel zo blijven. De voorzitter merkte op, dat in d,e naas te toekomst nog beslist niet over een eigen accommodatie kon worden beschikt. Suo mi heeft te maken met de plaatselijke overheid en de betrokken instanties, waar op zij als vereniging vrijwel geen invloed kan uitoefenen. Opmerkelijk somber was zijn geluid ten aanzien van het tot stand komen van een sintelbaan in Velsen- Noord. De heer Grüteke was redelijk tevreden over het bezoek aan de training, maar achtte de zelfwerkzaamheid te gering om hiervan de nodige financiële vruchten te plukken. Aangezien Suomi vanwege stij gende onkosten niet rond kan komen ligt in de nabije toekomst een contributiever hoging voor de senioren in het verschiet. Een dergelijke verhoging voor aspiranten en A-junioren werd aanvaard. De aftredende secretaresse mevrouw L. Adelaar-Hurkmans werd herkozen en in de plaats van de heer T. Hof werd de heer N. Adelaar tot penningmeester be noemd, terwijl mejuffrouw M. Vellekoop wegens aftreden werd vervangen door me juffrouw L. Kromhout. Voor de heer I Lieuwen, tweede voorzitter, kon nog geen plaatsvervanger worden gevonden. Het be stuursvoorstel de technische commissie op te heffen en het bestuur uit te breiden met twee leden (mevrouw J. Koeten-BIee- ker en de heer L. Schol) die als techni sche commissie fungeren, werd aanvaard Aan het slot van de vergadering wer den de prestatieprijzen voor 1962 uitge reikt: dames: mevrouw L. Adelaar-Hurk- jnans; meisjes A: Ilja Laman; meisjes B Gea Blok; meisjes C: Ans Vereschildt, al len een beker; meisjes D: Martina Oort huis, medaille. Heren: H. Witvoet (LWB- beker); junioren A: A. Blok; junioren B C. Kooistra; junioren C. R. Sligting, allen beker; junioren D. J. van Eist, medaille De waarderingsbeker ging naar J. F. v.d. Poll en de nieuwe Joop Smit-wisselbeker naar Gré Oorthuis. De Ruud Hoffmanns- beker kwam voor de beste prestatie op de 800 meter bij de IJmuidenaar Anton Blok. die net als Ilja Laman in 1962 een Neder lands jeugdkampioenschap behaalde. Chemisch reinigen Zeeweg 263 - Telef. 6573 Door de steeds toenemende vraag naar ons brood en bakkerij-artikelen vragen wij voor direct enige ervaren verkopers. S.v.p. aanmelden bij de heer Lamsma, tussen 4 en 6 uur. Vermaat's Bakke rijen, Paul Krugerkade 31, Haarlem. Telef. 50180. Gevraagd net meisje voor de winkel, Ift. 16 jr. Goed loon. Brieven L 689. Leerling kok gevraagd Auto matiek Dekkers, L. Nieuw- straat 425, IJmuiden. Door de steeds toenemende vraag naar ons brood en bakkerij-artikelen vragen wij voor direct enige flinke jongemannen, die de dienst tijd achter de rug hebben, om tot verkoper te worden opgeleid. Wilt U s.v.p. tus sen 4 en 6 uur even komen praten met de heer Lamsma. Vermaat's Bakkerijen, Paul Krugerkade 31 Haarlem. Tel 50180. N.V. K.C.I., Baanstraat 34, Beverwijk, vraagt voor direct machinestiksters. 2e en 3e bedienden banket bakker gevraagd. 5-daagse werkweek. Hoog loon.Ban ketbakkerij Dekkers, Lange Nieuwstraat 425, IJmuiden. Verpleegster worden. Onze cursussen vangen aan op 1 april en 1 sept. Inl. Direc trice Diaconessenhuis. Park laan 95 A, Eindhoven. Bureau Schotersingel 87 - Haarlem Telefoon 51894 Detective echtpaar De Vries, bekend door Radio en Pers. Vrijblijvend inlichtingen in blanco couvert Te koop gevraagd: Een woonhuis of woon winkelhuis, omgeving Kennemerlaan/ Havenkade. Aanbiedingen: Fa. P. Bleekcr H. Verkes, Brederoodseweg 62, Santpoort (leeg te aanvaarden) met gr. kamer, keuken, 3 slaapk., douche, zolder met kamer, tuin en gr. garage, te Santpoort. Vraagprijs 65.000.- Inlichtingen: Oosterduinplein 3, IJmuiden - Telef. 4228 Trompstraat Leeg te aanvaarden, in ruil voor flat Inlichtingen: Mak. N.B.M. Stationsweg 81 - Velsen-Znid Niet leeg te aanvaarden IJmuiderstraatweg Platanenstraat P. C. Hooftlaan Inlichtingen: Mak. N.B.M. Stationsweg 81 - Velsen-Zuid Voor levering >q-.E is uw advertentie omkleed met het vertrouwen dat dft daablad heeft. RIJKSKADASTER Bij de zöjuist opgerichte microfilmafdeling van de fotogrammetrische dienst te Amsterdam kan het hierna te noemen vrouwelijk personeel worden ge plaatst Gegadigden dienen tenminste de leeftijd van 23 jaar te hebben bereikt en bekend te zijn met donkere- kamer werkzaamheden, in het bijzonder die betref fende microfotografie. Sollicitanten moeten in het bezit zijn van het Mulo diploma. Gegadigden dienen tenminste de leeftijd van 21 jaar te hebben bereikt en bekend te zijn met de bedie ning van microfilmcamera's. Zij, die in het bezit zijn van het Mulo-diploma, ge nieten de voorkeur. Gegadigden dienen tenminste de leeftijd van 17 jaar te hebben bereikt. Zij, die in het bezit zijn van het Mulo-diploma, genieten de voorkeur. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties aan het Hoofd van het Bureau van de Fotogrammetrische Dienst van het Kadaster. Rijksadministratiegebouw, Droog bak la te Amsterdam. 80/* Meisje gevraagd voor winkel en huishouding. Zeeman, Bloemstraat 70-71, IJmuiden. Telef. 4235. Net meisje b.z.a. voor enkele midd. in de huish. Brieven L 682. Gepens. Rijksambtenaar zoekt bijverdienste. Liefst thuiswerk. Brieven L 665. Hypotheken beschikbaar tot 90 ®/o op woonhuizen, woon winkelhuizen en bedrijfspan den. Inl. J. Bais, Driehuizer- kerkweg 100, Driehuis. Telef. 02550-5686. Te koop gevraagd enige huizen voor belegging, en kele of blokje. Br. L 1160. Wie heeft voor mij huisje te huur, vlakbij de pier aan het strand. Van half juli tot half augustus. Liefst met slaapgelegenheid. Brieven aan Mevr. de Jong-Homburg, Eenhoornstraat 91. IJmuiden Kamer zonder pension te huur, event, met kookgele genheid. Br. onder L 686. Mooie gemod. vrije boven woning, geheel vrij uitzicht, bev. Engelse kamer, keuken, badk., 3 slaapk. Huur f 12.05. Gevr. benedenwoning met tuin. Brieven L 690. Woningruil. Aangeb. vrij huis te Koog-Zaandijk, bev. kamer en suite, keuken, 3 slaapk., badk. en zolder, voor- en achtertuin. Gevraagd dito woning in Santpoort of omg. Hoge huur geen bezw. Te bevr. Nieuwkoopstraat 1, IJmuiden. Aangeb. in Beverwijk een ruime zonn. 4-kamerflat ben. Bruynzeelkeuken met colo- vinyl vloer, badcel, 2 bal kons, veel bergruimte. Huur 85.- p. mnd. Gevr. in IJ muiden of omg. 4-kamerflat of vrij huis. Hogere huur geen bezwaar. Brieven L 666. Ruilen, bev. huiskamer, flin ke keuken met kelder, 3 slaapkamers klein kamer tje. Huur 9.40 per week. Gevraagd dito huis m grote tuin, graag omgeving IJmui derstraatweg of Kanaalstraat. Te bevragen Br, L'671 Zonnig huis, 2 woonk., 3 slaapk., 1 douchecel, keuken, tuin 2 sch Huur I 15.50. Ruilen voor vrij huis Hogere huur geen bezw. Liefst met garage. Brieven L 673. Vrij huis, bev. 2 kam., keu ken, 3 slaapk. gr. tuin Ruilen voor 4-kamerflat. Berkenstraat 30. Muziek en conference voor bruiloften en partijen. Brie ven L 1237. Net meisje zoekt vriendin (17-18 jaar). Adres te vern. bureau v. d. blad. Autorples bij „Rekord" geeft succes. Per vol privé lesuur in Opel 7.-. Cursus voord Instructeurs met jarenlange rij- en verkeerservaring. L. Nieuwstr. 454. Telef. 7470. Rijschool Velserbeek. 7.- per uur. Theorie gratis. Drie- huizerkerkweg 54. Tel 8358. Televisie 198.-. Kinkerstraat 1, Amsterdam. Iedere avond demonstratie. Kredieten tot 4000.- voor aankoop meubelen en wo ningtextiel. Vraagt gratis folder. Discrete behandeling en zeer lage aflossingen. Postbus 1083, Rotterdam. Wij bieden U tot eind febr. 10 volledige autorijlessen met nieuwe Simca voor I 60- Wijk aan Zeeërweg 87 S. Hueting, Telel 8580 Autorijschool „Driehuis", erk. F.N.O.P. rijschool. Voll cursus 150.-. F Eikelhof, Da Costalaan 53. Telef 4318. De Cleaning Reparatie Cen trale voor al uw verander- werk. Dames- en herenkle ding naar maat. Alex Bell- straat 45. IJmuiden, Tel. 6035 Eet Vuyks Zeeuws tarwe brood en prima wittebrood Ons krentenbrood is gelijk tulband. J. J. Vuyk. Pres Steynstraat 35. IJmuiden Rijschool H. Anepool, Rijn straat 91, voor uw rijlessen in de nieuwste Taunus 17 M belt U 6285 of 4565 Voor uw autorijlessen met Renault Dauphine oelt U 5050. Autorijschool F Root- ring. Zeeweg 275. Slijterij „Flora", Zeeweg 115. Telefoon 5307 1 fles Chiffon d'Amore f 2.55. Ruil bij ons uw televisie!!! Velo, Trompstraat 68-69 Te] 5198. Plaatsen en verplaatsen T.V.- en F.M.-antennes onder ga rantie. Velo, Trompstraat 68- 69. Telef. 5198. IJmuiden Gezinspatat één gulden Haai zo'n zak vol bij v d. Poli Trompstraat 94. Telef 6165 Wij maken alle sleutels. Fa N. P Zwager. Kennemerlaan 77. Telef. 5607. Voor uw bril naar Mi Opti cien J. de Boer. L. Nieuw straat 789. Leverancier van alle ziekenfondsen. Dat is goed' Duet nylons, normaal 1.75 Nu 2 paar f 2.95. Zeeman, Bloemstraat 70-71. IJmuiden. Telef 4235 Baby- en lingeriewol. 50 gr bollen. 4 kleuren, per bol f 0.89 Zeeman. Bloemstraat 70-71 IJmuiden Telef 4235 Zuiver wollen dames- en herenpullovers f 14.95. Zee man. Bloemstraat 70-71, IJ muiden. Telef 4235 Plastic golfplaten, le soort ook in fraaie kleuren vanaf f 11- per M2 Zaanlandsrhf Houthandel. Kalverstraat 1-3 Telef. 7543. Solex, Rap, Puch Verkoop service, reparatie Van Bug- num Planetenweg 40-44. Tel 5290. Roestvrij stalen aanrechtbla- den v.a. 100 x 55 cm t 117.-; 120 x 55 cm 129.-; 140 x 55 cm 141.-; 160 x 55 cm 150.-; 170 x 55 cm 173.-. Met hou ten raamwerk f 11.- extra. 200 x 55 cm f 183.-; 240 x 55 cm 216.-; m. houten raam werk f 21.- extra Wij leve ren ook naar maat. „De Houthal", Kennemerlaan 159. Telef. 7770. Accordeon-, piano-, gitaar- en drumlessen. Tevens theo rie. Instrumenten desgewenst in bruikleen Muziekschool Uniken, Wijk aan Zeeërweg 45, IJmuiden-O. Telef. 7127. Lesgitaren v.a. f 29.75. Ook voor gitaarles. Muziekschool Uniken, Wijk aan Zeeërweg 45. Telef. 7127. Prima zangkanaries en een pracht kollektie kooien stan daards. hangers enz Sloot. Wijk aan Zeeërweg 101 Op kanaries volle zanggarantie Woningruil: HTem-IJmuiden. Agb. H'lem: Groot vrij bov.- huis, centrum, 1 gr. kamer, keuken, 3 slaapk., gr. zolder Gevr.: woning te IJmuiden. Br. L 675. Kippenhouders, voor prima kippenvoer, voer en drink bakken. geneesmiddel., boek werk, enz. Sloot, Wijk aan Zeeërweg 101. Ook bezorgen aan huis. Men Top Damesblouses. Strij ken overbodig, korte mouw f 8.50. lange mouw 10.90 C. Lodder, Driehuis. Uw uitzet koopt U van zelf van prima kwaliteit bij C. Lodder, Driehuis. Suède- en lederen kleding, vanaf 10 p. mnd. Lederen Kledingbedr. Veldhuis, Bree- straat 10-12, Beverwijk. Tel 5629. Wijnands en Van Rensen: bekers, vaantjes. Vijzelstraat 125, A'dam. Zakenadres voor Velsen: J. J. van Rensen. Kerkerinklaan 70. Santpoort Telef 02560-7463 Luxe verhuur, allrisks verz K. A. van Doesburg, Plane tenweg 20. Telef 7320. Zijn uw autobanden slecht Kom ze bij ons ruilen. Wij zijn ruim gesorteerd in ge coverde banden Omleggen doen we gratis. Post. Heeren duinweg 56, IJmuiden. Tel 4424 en 8677. Kanaries, parkieten. Zebra- vinken. enz te koop gevr Sloot. Wijk aan Zeeërweg 101 Tel. 8124. Te koop gevr herenrijwiel in g. st. Aanb Tel 4955 Te koop gevr.: nog goed bin- derledikantje. Br L 681. Honda motor 1962. Nieuwpr. 2560, 10.000 km. gel., door inruil nu: f 1250. Financ. is mogel. Gar. Bakker, Rozen- str. 55, H'lem. Tel. 21275-12979 Trabant occasions, door in ruil van Trabant Combi's aangeb.: 2 stuks Trabant '62, weinig gel. Profiteer hiervan Een luchtgekoelde wagen v. interess. prijs. Financ. mogel. Gar. Bakker, Rozenstraat 55, H'lem. Tel. 21275-12979. Tra- bant-dealer voor H'lem e o. Te koop: Lange witte bruids japon, mt 42. Moerbergplant- soen 83. Na 6 uur. Te koop: H.M.W., 2 versnell. Prijs f 75. v. d. Heistraat 17. Te koop: Aquarium, 70 x 40 x 40, met vis en toebehoren Tussenbeeksweg 27. Te koop agb.: 7-pers. houten dubbelw. strandhuisje met invent. Uiterste prijs 2400. Brieven L 677. Agb.: Een radio, f 25. Gyzen- veltplantsoen 79. Te koop. door aanschaf nwe. nog goede Bronco haard. Scheldestraat 122. Te koop z.g.a.n. Miele was- combinette. Nieuwprijs plm. 1000.-, nu voor redelijke prijs. Lijsterbeslaan 58, Be verwijk. Telef. 3904. Te koop elektrisch fornuis, merk „Therma". Elektr. was ketel en koekepan, samen f 100.-. Casembrootstraat 30 DAF de Luxe, bouwj. '60-'61, pr. 2450.-. Taunus 12 M Combi, als nw., bouwj. '60. pr. f 2750.-. 2 C.V. Bestel m zijruiten, bouwj. '61, prijs f 1750.-. Inruil en financ. mogelijk. Bonairestraat 4, Santpoort. Telef. 02560-7030. Te koop Borgward Isabella, met gerev. motor, nw. ban den, bouwj. '56-'57. Prijs f 1250.-. Kan desnoods ge- financ. worden. IJmuider straatweg 74. IJmuiden. Te koop V.W. bus met ramen f 550.-. Opvouwbare caravan, merk Happy f 500.-. De Ruy- terstraat 46. Peugeot 1955, mooie zeer ga ve, ruime 4-persoons auto, met schuifdak, kachel, over drive en prima banden Benz. 1 op 13. f 775.-. Ook ergens voor ruilen. Vergierdeweg 30. Haarlem. Telef. 53859 Autohandel Struyk, Rijks straatweg 420 rood. Combi 12 M Ford '60 f 2750 - Opel Rekord '59 f 2600.- V W Samba '57 f 1750.- 2 C V. Eend Bestel '60 f 1750 - V.W. de Luxe '57 1600.-. V.W de Luxe '53 f 1375.- Vlotte financ. Ook inruil. Telef 50873. Te koop kinderwagen, model 1962, middelgroot, prijs f 80.-. Trompstraat 90. Te koop aangeb. Fiat 600 '59. Erkend bedrijf in gebruikte automobielen Garage Bak ker, Rozenstraat 55, Haar- lem. Telef. 21275 of 12979. Nieuwe Dauphine '63 met dakschade 1850.-. Opel Re kord '56 f 1450.-. Fiat 500 '58-'59 f 1450.-. Volkswagen de Luxe '56 f 1450.-. Vlotte financ. Ook inruil. Zeeweg 269. IJmuiden. Tel. 02550-8434. Te koop Ford bestelw. FK 1250, met 4-wielige aanhan ger. 1.4 ton. In staat van nieuw, 3500.-. Tel. 02560- 7871. SERVICE TELE RAMA Voor de afdeling SCHUIFDAKEN vragen wij«: Voor de afdeling NIEUWBOUW vragen wij Voor de afdeling SPUITERIJ vragen wij In onze moderne fabriek bieden wij o Prettig werk aan nieuwe automobielen en speciaal carrosserieën o Een zeer goede salarisregeling met prestatietoeslag o Prima sociale voorzieningen. Aanmeldingen dagelijks aan bovenvermeld adres. Na 18 uur: Oudeweg 30 rd., tel. 11890 voor spoedige indiensttreding STENO-NEDERLANDS verplicht Leeftijd 2550 jaar. P.G Zeer goede gezondheid. TEVENS GEVRAAGD Liefst met enige administratieve kennis iie met eigenaar de de zaken behartigt of bij afwezigheid van eigenaar diens plaats vervangt. Kennis van bedriifsmateriaal - veilinggebruiken. nodig. Leeftijd 3055 jaar. P.G. Zeer goede gezondheid. Eigenhandig geschreven sollicitaties saiariswensen en referenties aan Rederij „KLAAS JUNIOR", Middenhavenstraat 35, IJmuiden. Persoonlijke oproepen zullen geschieden tussen 23 maart en 7 april a.s.

IJmuider Courant | 1963 | | pagina 12