Oleg Protopopov wil nederlaag met overdaad revancheren Draaiing van wind zorgde voor nieuwe tegenslag in stadion, Na 1 mei geen wintersporten op de gemeentelijke terreinen NeoSilvlkrïn Behoud van VTC na overwinning op Nufa belangrijk gestegen Stijlprijs voor een debutant Gemopper over het avondprogramma Interlandduel nog steeds onzeker Gelijkspel van de militaire ploeg tegen Turkije Verloop competitie HVB nu moeilijk Inningszege voor Engels testteam Schaatskalender Drie Feijenoorders terug in Nederlands voetbalelftal voor duel met Belgen Ria van Yelsen nam revanche in Pretoria Hotac was kansloos tegen Povac 2 Voetbal en korfbal weer afgelast Geen angst meer, WOENSDAG 27 FEBRUARI 1963 15 NIET VANDAAG MAAR MORGEN BEGINT DE WERELDTITELSTRIJD OVERDAG STIJGT HET KWIK IN CORTINA D' AMPEZZO BOVEN NUL Gehoorzamen Grote groene plekken op Feijenoordveld Ook nog geen gras Geen machine Cricket Problemen want er is Neo-Silvikrin! (Speciale berichtgeving) In een sprookjesdal, omgeven door ber gen als wolkenkrabbers, ver weggestopt in de grillige, maar toch lieflijke, thans lichtbesneeuwde Dolomieten, ligt Cortina d'Ampezzo, een van de vele Noorditaliaan- se wintersportplaatsen. Maar één met een grote faam, want hier werden in 1956 de Olympische Winterspelen gehouden. Een oord met alle accommodatie en comfort voor ijs- en sneeuwsport en bij de International Skating Union was men dan ook bijzon der ingenomen met het voorstel van de Italiaanse bond om hier in 1963 de we reldkampioenschappen kunstrijden te hou den. En nu is het dan zo ver. Vanavond wordt het toernooi officieel geopend en donderdagmorgen beginnen de wedstrij den, die tot zondagavond voortduren. De aantrekkingskracht van Cortina is er ongetwijfeld oorzaak van dat de deel nemers en hun begeleiders eerder op de plaats van bestemming zijn gearriveerd dan gebruikelijk is. Maar wellicht heb ben de organisatoren dit bewust in de hand gewerkt door iedereen in de waan te la ten dat de titelwedstrijden zouden worden gehouden van woensdag 27 februari tot en met zondag 3 maart. Ze blijken nu een dag later te beginnen, maar daar wordt door niemand hier om getreurd, behalve door de juryleden en de deelnemers, wier programma nu wel erg samengeperst en dus zwaar is. De meisjes, die in de ochtenduren de verplichte figuren kunnen oefenen in het prachtige stadion, versohenen dik inge pakt, maar de stralende zon maakte alle extra truitjes tot overtollige ballast en de omheining van de twee ijspistes leek ten slotte wel een primitieve garderobe. In de middaguren kwam het kwik in de ther mometers zelfs in de schaduw een streep boven het nulpunt en in de zon was het acht graden. De vijfvoudige Europese kampioenen en grote favorieten voor de wereldtitel Mari- ka Kilius en Hans Jürgen Baumler deden het kalmpjes aan, maar verwierven des ondanks al een luid applaus. Te zelfder tijd waren op de andere baan hun Rus sische concurrenten Oleg Protopopov en diens vrouw Ljudmilla Belousova met werkelijk verbeten ijver aan het werk. De nederlaag van Boedapest bij de Europese kampioenschappen zit de Russen hoog, vooral Oleg. Hij schijnt zich in de Hon gaarse hoofdstad verbitterd en laatdun kend over Marika en Hans Jürgen te heb ben uitgelaten en veel kritiek te hebben geuit op hun kür. Steeds opnieuw worden de technici in het Feijenoord-stadion geconfronteerd met de grillen van de natuur. Woensdagmor gen bijvoorbeeld kostte een simpele draai ing van de wind de „ontdooi-ploeg" tien tallen manuren en een niet te schatten hoeveelheid calorieën. De wind, die vrij sterk was, sloeg plotseling onder de plas ticafdekking, die de vele honderden zandzakjes ten spijt de hoogte inging. De warmte uit de „broeikas" was uiter aard op slag verloren. Tot in de middag zijn de onvermoeibare werklieden bezig geweest om de afdekking te herstellen. Desondanks zijn de vorderingen in de strijd tegen sneeuw en ijs niet onbevredi gend. Grote groene plekken zijn al zicht baar. „Het is en blijft een strijd, een spel," zei de heer A. H. Bremekamp, chef van de grondtechnische dienst van de KNVB. „Eén zal er winnen, één zal er verliezen, en het is nog met geen moge lijkheid te voorspellen wie er gaat win- nen." Ondanks het warmteverlies in de och tenduren voerde het drainagesysteem, nog steeds smeltwater af. De humor ont breekt overigens niet in dit verder zo ern stige bedrijf. Nauwelijks had men een proef genomen om met wasknijpers een stukje plastic vast te zetten, de gladheid van het materiaal deed de proef direct al mislukken, of in Rotterdam-Zuid vertel de men dat Feijenoord snel 300 knijpers nodig had om de plasticvellen vast te ma ken... Of Nederland-België gered is, kan dus met geen mogelijkheid nu al definitief wor den gezegd. De kans blijft bestaan dat voor het eerst in de bijna 60-jarige ge schiedenis van het Nederlandse interland voetbal een landenwedstrijd uitgesteld zal moeten worden. Zeker is echter wel, dat als het zou gebeuren dit zeker niet aan de onvermoeibare werkers op het Feije noordveld heeft gelegen. Op Houtrust in Den Haag, waar slechts een enkele kachel de strijd moet voeren, ziet men na drie dagen nog weinig resul taat. De 6000 meter plasticbuis is welis waar op het grootste gedeelte van het veld door de ijslaag gezakt, doch de ontdooide strook is maar enkele centimeters breed. Sjoukje Dijkstra is ook in Cortina d'Ampezzo weer groot favoriete. Gis teren stond zij dan ook op de prach tige ijsbaan in het middelpunt van de belangstelling toen zij .haar dagelijkse oefeningen maakte. Italiaanse regering geen visa wenste te verstrekken. Maar in de kringen van de ISU en de Italiaanse bond héerst nog steeds hoop dat het in orde zal komen. Er rs een poging ondernomen de Oost duitsers met het Tsjechische gezelschap Italië min of meer binnen te smokkelen, maar deze wat kinderlijke poging is zon dagavond mislukt. Het ziet er dan ook naar uit dat de Oostduitsers - hoewel zij in alle officiële bescheiden als deelne mers staan vermeld thuis moeten blij ven. „Wacht maar, in Cortina zullen we nog eens wat anders laten zien", zei hij er bij, en het werd hier bij de training dui delijk dat het hem ernst was. Ljudmilla mocht nog zo afwerend betogen dat het haar te veel werd, Oleg stond erop dat er nieuwe figuren werden geprobeerd. Bui ten de baan is hij, in goed Engels, de vriendelijkheid zelve, vooral voor foto grafen, maar hij toont duidelijk de baas te zijn over zijn tengere echtgenote, die dus maar heeft te gehoorzamen. Maar waarschijnlijk heeft zij gelijk, want de kür van Boedapest was goed en behoefde alleen wat meer verfijning. Nu zal het wel een overdaad worden die schaadt, en dat kan alleen maar ten gun ste zijn van de kansen van Marika Kilius en Hans Jürgen Baumler.Zij beperken zich tot het bijslijpen van de puntjes die hun in de weg staan om „zessen" van de juryleden te krijgen en dat lijkt ver standiger. Tussen de bedrijven door be kijken zij de prestaties van hun rivalen uit het nieuwe werelddeel, tan wie voor al het Canadese duo Gertrude Desjardins en Maurice Lafrance en de Amerikaanse kampioenen Judianne en Jerry Fotherin- gil een goede indruk maken. Sjoukje Dijkstra, die met Wouter Tole do en trainer Arnold Gerschwiler, zondag van Davos naar Innsbruck was gegaan voldeed in de al kille avonduren feilloos aan alle verlangens die haar trainer had aan dubbele axels en dubbele flips. Of ze sinds Boedapest goed in vorm is ge bleven? „Ik zal het u na afloop zeggen' was het enige dat Gerschwiler volgens zijn gewoonte prijs gaf. Het is koud 's avonds in Cortina. Zo dra de zon achter de hoge bergketens verdwijnt valt het kwik naar beneden om ver onder het nulpunt tot stilstand te komen. Er wordt onder degenen die di rect bij het wereldkampioenschap kunst rijden zijn betrokken dan ook danig ge mopperd over het tijdstip, waarop don derdag, vrijdag en zaterdag het avond programma begint: half tien. „Hoe kun nen we nu om die tijd of later onze beste prestatie leveren?" vragen de deelnemers en deelneemsters zich af. „Van een goed sportman wordt verwacht dat hij om 10 uur in bed ligt, maar nu moeten wij op dat tijdstip topprestaties leveren". De in ternationale schaatsunie heeft hier begrip voor, maar kon de organisatoren deson danks toch niet tot andere gedachten brengen. Regina Heitzer, het Oostenrijkse meis je dat in Boedapest niet eens haar nor male tweede plaats achter Sjoukje Dijk stra kon behouden, maar werd gepas seerd door Nicole Hassler (Frankrijx). was in Cortina urenlang aan het oefenen. „Hoe kwam het dat je in Boedapest zo slecht reed?" vroegen we haar. „Een mens is geen machine. Je kunt niet al tijd op hetzelfde peil werken" was haar wat bitse antwoord. Nog steeds verkeert het internationale schaatsgezelschap in Cortina in onzeker heid over de komst van de Oostduitsers. Zeker, officieel komen ze niet, omdat de Voetbal Het Nederlands militair voetbalelftal in de tweede helft met 10 man spelend heeft dinsdag in de eerste wedstrijd voor de eerste ronde van het internationale mi litaire voetbalkampioenschap in Ankara 0-0 gespeeld tegen het Turkse legerteam. In de Turkse hoofdstad hadden de gast heren enkele dagen geleden met 4-2 ge wonnen van Luxemburg, dat met Turkije en Nederland in 1 groep is ondergebracht. De Turken aangemoedigd door 17.000 toeschouwers onder wie de president van de republiek Gursel waren over het al gemeen iets gevaarlijker dan de Neder landers, die nogal wat moeite hadden zich aan te passen aan de terreinsomstandig heden. Het veld stond half onder water en was moeilijk bespeelbaar. Tot de rust hield Nederland goed stand. Aanval en tegenaanval wisselden elkaar regelmatig af. Twee minuten na de her vatting echter moest de Nederlandse links achter De Kemper (PSV) met een ont wrichte linker arm het veld verlaten. Ter wijl hij naar het ziekenhuis werd vervoerd stonden de Nederlandse militairen een tijd lang met de rug tegen de muur. Luid aangemoedigd door het publiek onderna men de Turken de ene aanval na de andere, maar zij schoten van te ver om de Nederlandse doelman ernstig in ge vaar te brengen. De stand in de poule waarin Nederlan.i met Turkije en Luxemburg is ingedeeld luidt nu: Een korststondige blik op welk be sneeuwd veld dan ook zegt voldoende: van spelen is voorlopig nog geen sprake. Maar misschien straks (wanneer?) als de vurig verlangde dooi eindelijk intreedt, mogelijk kunnen we dan weer gauw achter een bal aanhollen. Doch ook dan is het leed althans voor wat betreft de diverse Haar lemse afdelingen) nog niet geleden, zo deel de gisteren de heer S. Heijers, directeur van de gemeentelijke dienst voor lichame lijke opvoeding sport en jeugdzaken in Haarlem mede. De vorst reikt op vrijwel alle gemeentelij ke sporttereinen (en vanzelfsprekend ook de overige) tot een diepte van ongeveer 60 a 80 centimeter. Deze moet eerst ge heel uit de grond zijn verdwenen, alvo rens de heer Heijers de verenigingen (die hun domein op de betreffende gehuurde gemeentevelden hebben) toestemming geeft weer competitieduels aan te gaan. Het uit de grond trekken van de vorst vergt waarschijnlijk 2 a 3 weken. En dan moet de dooi goed doorzetten. Tegen die tijd wijst de kalender zeker al weer mid den (mogelijk zelfs nog later) maart aan! En op dat tijdstip moeten talrijke clubs Turkije Nederland Luxemburg 2 110 3 .4—2 10 10 1 0—0 1 0 0 1 0 2—4 Engeland heeft in de eerste testmatch tegen Nieuw Zeeland, in Auckland ge speeld, een innings-overwinning behaald. In antwoord op de mammoet-score van Engeland in de eerste innings 563 voor 7 gesloten zorgden de Nieuwzeelanders voor slechts 258 en 89 runs. Dat de score van Nieuw Zeeland na de voorlaatste dag gaf de telegraaf 42 voor 4 aan niet hoog zou worden stond al vast; dat de batsmen niet verder zouden komen dan 89 runs was desondanks een grote teleurstelling voor de toeschouwers. De cijfers van de Engelse bowlers wa ren uiteraard ongekend gunstig. Larter nam vier wickets voor 26 runs, Illingworth vier voor 34, Titmus tot 1 voor 2 en Cold- well tot 1 voor 4. Alleen Knight had geen succes; 0 voor 13. nog de helft van het competitieprogram ma afwerken. De gemeentelijke dienst voor lichamelij ke opvoeding, sport en jeugdzaken heeft daarom, na eerst overleg te hebben ge pleegd met de verschillende bonden, be sloten met ingang van 1 mei de gemeen telijke sportterreinen (Kleverlaan, Klever parkweg, Van der Aertsportpark, Van Oosten de Bruynstraat, Noordersportpark, Pim Muliersportpark, Schalkwijk en Prins Bernhardlaan) te sluiten voor de winter sporten. Tijdens de „rustperiode" voor de velden (1 tot en met 15 mpi) kunnen er eventueel nog beslissingswedstrijden wor den afgewerkt. Na 15 mei openen de be treffende terreinen hun poorten voor de zomersporten. Deze maatregel houdt in dat bijvoor beeld de HVB-competitie klem komt te zit ten. Tenzij de bond een noodcompetitie in stelt, maar veel tijd rest hem dan nog steaar veelt ijd rest hem dan nog niet. Ook de plaatselijke korf- en handbal afdeling krijgen een lang niet gemakke lijk probleem op te lossen. De Koninklijke Nederlandse Korfbalbond speelt echter met de gedachte de competitie in haar ge heel stop te zetten. Zoals bekend heeft de hockeybond dit al gedaan. De gemeentelijke dienst voor lichame lijke opvoeding, sport en jeugdzaken is zich deze moeilijkheden terdege bewust, maar ook hij ziet geen andere uitweg. Nor maliter eindigen de plaatselijke competi ties begin april, tot midden mei krijgen de velden een stevige opknapbeurt, waar na de zomersporten hen weer voor zich opeisen. Deze mogen evenwel niet later dan 15 mei beginnen, want in augustus moeten zij op hun beurt weer het veld ruimen voor de dan langzaam op gang ko mende wintersporten. Door deze ingrijpende maar beslist nood zakelijke maatregel hangt ook het door gaan van het traditionele en bar populaire Paasschoolvoetbaltoernooi aan een zijden draadje. Pas na de komst van de dooi valt hierover een beslissing. De KNSB-kalender vermeldt voor de komende dagen de volgende evenementen: 28 februari: Nieuwe Niedorp, invitatie- wedstrijd langebaan heren 500, 1500 en 5000 meter; Deventer, kunstijsbaan, natio nale kampioenschap militairen land-, zee- en luchtmacht; Kaagdorp: nationale koppel wedstrijden; Aalst, ijsvereniging Nooit Gedacht, koppel wedstrijd 150 ron den; Ancfijk-Kerkbuurt, toertocht Andijk KerkbuurtHindelopen, 60 km start; 28 februari en 2 maart: Alblasserdam, Molen tocht voor arresleden en auto's. In de hoek van het veld diagonaal te genover de kachel men is om het gras te sparen teruggekomen van het plan de temperatuur vjn het water tot 70 graden op te voeren blijkt de ijslaag zelfs nog vrijwel geheel intact. Bondscoach Elek Schwartz heeft dinsdag in het sportcentrum in Zeist 't Nederlands elftal, dat zondag 3 maart in 't Feijenoord- stadion in Rotterdam tegen België uitkomt, als volgt samengesteld: doel: Pieters Graafland (Feijenoord); achter: Haak (ADO) en Ouderland (Ajax) midden: Van Wissen (PSV), Pronk (Ajax) en Muller (Ajax); voor: Swart (Ajax). Groot (Ajax), Van der Linden (DOS), Bouwmeester (Feijen oord) en Moulijn (Feijenoord). Reserves: Lagarde (Enschede), Veldhoen (Feijenoord), Kreijermaat (Feijenoord) en Bosselaar (Sparta). „Wat had ik anders moeten doen", zo lichtte Elek Schwartz dinsdagavond in het KNVB-sportcentrum de verkiezing van Van Wissen boven Kreijermaat toe. „Het was een dilemma. Ik vind ze van dezelfde grote klasse. De stijl is verschillend, dat weet ik, maar de klasse is gelijk. En Van Wissen heeft toch tegen Zwitserland pri ma gespeeld. Bovendien is hij aanvoerder. Moet ik hem dan vervangen omdat ik een andere speler even goed vind? Ik heb er heel lang over nagedacht, maar ik kon geen andere beslissing nemen en ik geloof voor mezelf dat ik de juiste beslissing ge nomen heb". De ploeg, die zondag tegen het Belgische A-team zal spelen is geheel gelijk aan het team, dat Elek Schwartz oorspronkelijk op stelde afgezien dus van de wijzigingen die later werden aangebracht, toen bleek dat niet alle spelers beschikbaar waren voor de oefenwedstrijd tegen Fortuna, vo rige week woensdag in Geleen. Het elftal van Jong Oranje, dat is samen gesteld uit spelers onder de 23 jaar, ziet er voor de wedstrijd tegen de Belgische jeugd op zaterdag 2 maart in Turnhout, als volgt uit: doel: Doesburg (Sparta); achter: De Groot en Ter Horst (beiden Sparta); midden: Lazeroms (NAC), Borghuis (GVAV) en Schrijvers (NAC); voor: Heijnen (ADO), Hoenen (PSV), Nu- ninga (GVAV), Bosveld (Enschede) en Ade laar (Sparta). Reserves: Van Zoghei (DOS), Zwarthoed (Volendam), Vriens (Willem II) en Keizer (Ajax). De voorhoede- v.lt.n.r.: Swart, Henk Groot, Van der Linden, Bouwmeester ett Moulijn. Advertentie Eerst komt roos dan volgt haaruit val daarna verhoornt de hoofdhuid ...en kaalheid is het eind. Dit kunt u verwachten, als u niet bijtijds zorgt voor „bijvoeding" van de hoofdhuid. NEEM NEO-SILVIKRIN! Silvikrin bevat in de juiste verhouding alle 18 natuurlijke opbouwstoffen, die ook üw haar nodig heeft. Vandaar dat niets zo helpt tegen roos en haaruitval als Neo-SilvikrinI Voor dagelijkse haarverzorging is er Silvikrin Lotion (met of zonder vet). de biologische haarvoeding S 63-2 Ria van Velsen, de Europese rugslag- kampioene, die momenteel deel uitmaakt van de Nederlandse zwemploeg op toer- nee door Zuid-Afrika, heeft dinsdag in Pretoria een verrassende nederlaag gele den. In de series van de 110 yards rugslag werd ze met ruim verschil verslagen door het 13-jarige zwemstertje uit Transvaal: Anne Fairlie, die met een tijd van 1.12.4 het op haar naam staande Zuidafrikaanse record een halve seconde scherper stelde. Ria van Velsen tikte aan in 1.14.5. De Haagse zwemster kwalificeerde zich daar mee voor de finale. Ria van Velsen nam 's avonds in die finale 110 yards revanche voor de neder laag, die zij in de series leed tegen Anne Fairlie door de finale te winnen in 1 mi nuut 12.5 sec. Ofschoon zij al spoedig na de start een voorsprong nam, was haar voorsprong aan de finish gering. Ria moest na haar race uit het water worden gehol pen, omdat zij last had van kramp. De pijn duurde -slechts kort en zij voelde zich spoedig .weer beter. Een debutant in de A-klasse heeft dins dagavond bij de kampioenschappen van het district Noord-Holland in Amsterdam een zeer goede indruk achter gelaten. Het be treft de halfzwaargewicht Wim Fock, die tweemaal op een avond moest boksen en de tweede keer in de finale met gering verschil verloor van de Nederlandse kam pioen Jan Lubbers. Fock bokste zeer stijl vol en alleen zijn geringe routine hield hem van de districtstitel Maar deze knaap was net zo blij met de stijlprijs die hem werd toegekend. In de tweede finale won de oud-kam pioen van Nederland Schregardus in het weltergewicht van Frans Lubbers. Schre gardus heeft het vorige jaar niet aan deze kampioenschappen deelgenomen en hij is duidelijk in vorm achteruit gegaan. Zijn overwinning op punten was zeer klein en werd door het publiek met een fluitconcert begroet. De overige finales zullen op 5 maart weer in Krasnapolsky worden ge bokst. De uitslagen zijn: voorronden bantam- gewicht: Te Paske (Amsterdam) w.o.p. van Huppen (Amsterdam); lichtwelterge- wichto Pranger (Amsterdam) w.o.p. van Wolters (Amsterdam); Teters (Amster dam) w.o.p. van Bisschop (Amsterdam); zwaarweltergewicht: Van Ispelen (Amster dam) w.o.p. van Haliie (Amsterdam); weltergewicht: Frans Lubbers (Amster dam) w.o.p. van Kuit (Amsterdam); fi nale: Schregardus (Amsterdam) w.o.p. van Frans Lubbers (Amsterdam); half zwaargewicht: Fock (Amsterdam) w.o.p. van Vijn (Amsterdam); finale: Jan Lub bers (A'dam) w.o.p. van Fock (A'dam). In de overgangsklasse van de tafelten- nis-competitie is VTC erin geslaagd de wedstrijd tegen Nufa tot een goed einde te brengen. Een bijzonder belangrijk re sultaat, omdat hierdoor de kans op behoud aanzienlijk groter werd. Togido stelde nog al teleur door met 73 van Smash 5 te verliezen en ook van Hotac had men gaar ne iets meer gezien dan de enorme neder laag tegen Povac 2. Het wordt nu be paald oppassen voor de Hoogovenmensen. TOG tenslotte boekte een verdienstelijke zege tegen stadgenoot GTTC. Bij de eerste klassers verloor DSB 2 de aansluiting met de leidersgroep van B door van HBC 2 te verliezen. Togido 2 maakte geen fout en versloeg DHC en ook GTTC 2 behield zijn kansen door van Oranje-Zwart te winnen. Onderaan steeg de spanning opnieuw nu VGZ van Rapidity verloor, maar RKTV een belangrijk gelijkspel noteerde tegen TYBB 2. In A ging Prowano onverdro ten voort met winnen en dat ondanks de afwezigheid van Kievit. Ook hier is er vol op spanning in de staartgroep. DSB kwam praktisch in veiligheid door DSS-Winfried te kloppen. Bij de tweedeklassers is de situatie weer geheel open in groep B. Vel sen immers kon zich niet herstellen van zijn onverwachte nederlaag van veertien dagen terug en verloor nu weer van Dodo. Hierdoor ontstond een leidersgroep van maar liefst vier teams. VTC heeft bij Nufa heel hard moeten vechten. Van Weelderen startte met ver lies tegen Koolbergen, waarna Oort ech ter tegen Swart voor de stand 11 zorg de. Opnieuw kwamen de Velsenaren achter te staan doordat Vijfhuizen nogal kansloos van Buseé verloor. Het dubbelspel eindigde in winst en hier na kon VTC aan een voorsprong gaan bouwen. Van Weelderen bedwong Swart, Vijfhuizen klopte Koolbergen en daarme de was de stand op 42 gekomen. Nog echter gaf Nufa zich niet gewonnen. De niet te kloppen Busé stelde ook Oort voor te grote problemen en kon zelfs na een zege van Vijfhuizen op Swart ook nog van Weelderen verslaan. Bij de moeilijke stand 54 moest Oort het toen tegen Kool bergen opnemen. Hij deed dit met goed resultaat en bezorgde zijn team met 2119, 10—21 en 21—17 de volle buit. Hotac was bepaald kansloos tegen Po vac 2 en slaagde er alleen in het dubbel te winnen. Ook Togido kwam tegen Smash 5 niet ver, vooral omdat Bakker volledig faalde. Huidekoper won tweemaal en Ed van der Berg zorgde voor twee punten, wat de eindstand dus op 7—3 bracht. TOG liet tegen GTTC geducht zijn tanden zien. Duits won driemaal. Van Abbevé verloor al leen van Blom en de Jong moest aan Sle per en aan Blom de punten laten, wat er desondanks echter 7—3 voor de gast heren van maakte. De KNVB heeft, in verband met de voortdurende vorst, zich wederom genood zaakt gezien het volledige voetbalprogram ma af te gelasten. Ook alle wedstrijden voor de competitie van de Koninklijke Nederlandse Korfbalbond g.-v niet door.

IJmuider Courant | 1963 | | pagina 15