Spil Hans Kraay meent: Eerste halfuur zal beslissend zijn voor ontmoeting tussen Feijenoord - Stade de Reims r. W I Nog slechts de Zweden zonder verliespunten in toernooi om wereldkampioenschap Hoe het tot nu toe verliep in de Europese bekervoetbalstrijd a Sup por te rslege r hebben wij brood en broodnodig Patterson aan rand van knock out Prescott verloor door knock out Zal Piantoni ooit nog voetballen? Reims kwam met de trein naar Rotterdam Zeven Nederlanders in motocrossduel Nederlands elftal tegen de MCC Nederlands elftal voor Glasgow WOENSDAG 13 MAART 1963 Geen wonderen rüi Over schrik heen Partijtje tegen partner Cricketcompetitie komt laat op volle toeren „Woensdag winnen van Reims is heel belangrijk en.niet alleen voor Feijenoord", zegt Hans Kraay met diepe denkrimpels in zijn voor hoofd. „Ten eerste al. omdat het een stunt zou zijn wanneer we bij de laat ste vier zouden komen. Ten tweede omdat we dan hebben bewezen inter nationaal volwassen te zijn. En ten derde zouden we met een zege op de Fransen de bluts in het nationaal voetbalprestige, ons toegebracht door de Belgen, weer een heel stuk hebben uitgedeukt" „Reims blijft een gevreesde tegen stander," zegt de 26-jarige spil van ons kampioensteam. „Staar je niet blind op die 0-1 zege in Parijs. Wat is die voorsprong waard indien je nog 90 mi nuten moet spelen? Hecht niet te veel waarde aan de geringe resultaten die Kopa c.s. in de laatste competitiewed strijden hebben behaald. Reims mag dan wel niet meer de ploeg van enkele jaren geleden zijn, ik heb in Parijs on dervonden wat jongens als Piantoni, Abeski en Kopa op voetbalgebied pres teren. In die eerste wedstrijd kwamen ze met de overmoedige gedachte in het veld: zo snel mogelijk een doelpunt ma ken en dan flink doordrukken Toen dat eerste doelpunt uitbleef, verdween hun accuratesse. Kreyermaats doel punt sloeg tenslotte hun zelfvertrou wen stuk." Even pauzeert de oud-Utrechter, die nu voor het tweede seizoen in Rotter dam speelt. Langzaam, zijn gedach ten rangschikkend, vervolgt hij: „Toe schouwers houden bij voetbal veel te weinig rekening met het feit, dat er in het veld 22 mensen staan, ik bedoel 22 karakters, van wie de een sneller en gemakkelijker een tegenslag kan overwinnen dan de ander. Kan een heel team snel over een inzinking heenko men, dan heb je een geweldig sterke ploeg". „Vaak wordt een wedstrijd beslist door de mentaliteit van de spelers. Neem Parijs! Reims was door ons doel punt aangeslagen, wij kregen er juist moed door, bij de Fransen lukte niets meer Wij groeiden tot topspel, verlo ren onze bedeesdheid. Wees eerlijk, vechten Nederlandse voetballers niet al tijd tegen die bedeesdheid? Ik wil het woord minderwaardigheidscomplex niet eens gebruiken. Hebben wij in inter nationale wedstrijden niet vaak de hou ding van een kleine jongen, die tegen een grote kerel opkijkt? Wij laten ons gauw imponeren door namen van be roemde spelers en clubs. Waarom? Ik weet het niet, ik ben geen psycholoog." Weer denkt Hans Kraay even na voor hij zegt: „Ligt de oorzaak niet in ons halve amateurisme, in de half slachtige sfeer waarin ons voetbal nu wordt bedreven? Verliest daarom het Nederlandse elftal niet even gemakke lijk van bezielde Deense amateurs als van geroutineerde full-profs? Zitten we nu niet een beetje tussen de wal en het schip?" „Ik weet niet hoe de andere spelers zich voelden, maar ik wil wel beken nen dat ik die middag vlak voor de match in Parijs in het verplichte rust uur op mijn hotelbed heb liggen klap peren van de zenuwen als ik aan Pian toni, Kopa en die andere namen dacht. Dan brengen wij het niet op te denken: ook Kopa heeft maar twee benen. Pas wanneer je in de wedstrijd merkt dat die jongens ook geen wonderen kunnen verrichten en met zo hard moeten ploe teren als jij, ook ballen verkeerd plaat sen en duels verliezen, raak je die verlammende bedeesdheid kwijt." „Die bedeesdheid of noem het ge brek aan vertrouwen, heeft ook ons nationale team tegen de Belgen par ten gespeeld. Toen ze merkten dat on ze zuiderburen vol zelfvertrouwen over het gladde veld huppelden, werden zij steeds slechter en toen leek elke spe ler een „Jan Hark", die nauwelijks staan kon blijven. Gebrek aan lichame lijke conditie, slechte training, onvol doende voorbereiding, schreeuwt dan iedereen direkt. Onzin. Waarom is Fransje Bouwmeester in Parijs een van de sterren van het veld en enkele weken later tegen de Belgen gelijk een plank? Zou zijn vorm, zijn conditie in die paar weken zo zijn verslechterd, terwijl Frans als een paard heeft door- getraind? Kan toch niet." „Toont je tegenstander zich handiger, zich mentaal sterker, dan ga je steeds stroever spelen, tast je telkens mis, ben je overal net een pas te vroeg of te laat kortom je tegenstander maakt Hans Kraay tijdens de wedstrijd. De vijandelijke aanvaller probeert door te dringen, maar Feijenoords spil wacht het juiste moment van aanvallen rustig af, daarbij als een goed voetballer de bal geen moment uit het oog ver liezend. De toeschouwers zeggen dan dat je als een paard werkte, een sublieme partij speelde, in prima conditie was. Die con ditie is dan echter precies dezelfde als een week tevoren, toen je er niets van terecht bracht." „Met dat alles wil ik feitelijk zeggen dat er bij elke wedstrijd factoren mee spelen, die je niet van tevoren kunt berekenen, omdat zr voornamelijk men taal zijn. Daarom lach ik ook vaak om die professorale voorbeschouwingen in kranten over taktiek en zo. Welke tak- tiek je ook volgt: wanneer je hebt me? Goed. Voor mij staat vast, dat we een heel moeilijke wedstrijd tege moet gaan. Die zege in Parijs gaf ons meer zelfvertrouwen. Maar is dat vol doende om de stormloop van Reims het hoofd te bieden?" „De wedstrijd van woensdag wordt beslist tijdens het eerste half uur. De Fransen zullen alles doen om zo snel mogelijk die achterstand in te lopen. Over de schrik van Parijs zijn ^e heen, ze zijn gewaarschuwd, ze hebben niets meer te verliezen, zijn vrij van kritiek van eigen publiek, spelen dus meer vrijuit." „Ik heb gehoord dat Piantoni niet meedoet, omdat hij zou zijn gebles seerd. Dat kan een schijnmanoeuvre zijn van trainer Batteux. Zonder Pian toni hoeft Reims niet zwakker te zijn, ie tot een harlekijn. Als stopper sla je gewonnen was die taktiek goed, heb je nmdat nu Kopa de grote man kan spe- dan direkt een modderfiguur. Ik heb wedstrijden gehad, waarin ik steeds net te vroeg of te laat was, of op de ver keerde plek stond. Ook heb ik wedstrij den gehad, dat ik alle ballen had, elke beweging, elke pass van de tegenstan der voorvoelde. Heb je dat, dan ga je als een magneet op die tegenstander werken, trek je alle ballen naar je toe. verloren dan deugde er niets van. Theo retisch is Kopa de gevaarlijkste man van Reims. Stel dat onze taktiek luidt hem uit te schakelen, dan is het goed mogelijk dat een andere speler ons de das om doet. Voor mij is er maar een grote waarheid: je speelt, zoals een te genstander je laat spelen." „Je wilt toch een kansberekening van coocooooooooooooooooo«>xooooooco(!ox<xxooo(>^coooooccccoooc>^xx»oooooO(^X)00cx^x>Moio^7Xx\^oocooooooC)Oooooooc FEIJENOORD PIETERS GRAAFLAND KERKUM VELDHOEN KREIJERMAAT BENNAARS v d. GIJP KRAAY KLAASSENS KRUIVER BOUWMEESTER MOULIJN Scheidsrechter SOHULENBERG (Duitsland) SAUVAGE SOLTYS PODZYK KOPA KAELBEL AKESBI VINCENT SIATKA HIEGEL VVENDLING BARREAU STADE DE REIMS :x*yDCOooöoc>cöeö^^ ooooóctóooóoöoooQoooooóööoooooóöcoöQöoooöooóoooöooooooooooooooooooc len. Kopa, die door het overlijden van zijn zoontje bevrijd is van een zwa re geestelijke druk. Blijkt het dat we de dr'ft tot scoren van de Fransen tij dens dat eerste half uur in toom kun nen houden dan zullen zij met minder en wij met meer overtuiging gaan spelen. Dan zit er voor ons een kans in." „Ik weet niet waar trainer Frans Fuchs ons mee het veld in zal sturen. Mijn strikt persoonlijke zienswij ze is, dat we vooral tijdens dat eerste half uur met een versterkte defen sie moeten spelen, de Fransen moeten laten komen, stuk moeten laten lopen op een muur en met snelle uitvallen tegenprikken moeten geven". Maar al die mooie woorden, die ik nu heb gezegd, kunnen door één mis stap van mij of van een mijner mede spelers belachelijk worden gemaakt. Dat is voetbal! Dat is wat het interes sant houdt Dat is die intense span ning. die soms heerlijk, soms afknap pend kan zijn! Het enige zekere, dat ik over woensdagavond kan zeggen is, dat het zwaar zal worden, we het Rot terdams legioen brood- en broodnodig zullen hebben, en dat wij ons uiterste oest zullen doen. Winnen we, geef ons dan een stevige hand. Verliezen we, doe het dan ook, want we hebben er alles voor gedaan." Jan Dassen De vroegere wereldkampioen in het zwaargewicht, de Amerikaane bokser Floyd Patterson, is enige dagen geleden door zijn partner, Ray Lopez, tijdens een trainingspartij mishandeld. In het vuur van het gevecht bracht Ray Lopez zijn „tegenstander" enige vervaarlijke stoten toe, die Patterson aan de rand van knock out bracht. Dit incident, dat geheim werd gehouden, heeft Patterson met het oog op zijn gevecht tegen wereldkampioen Sonny Liston in april geen goed gedaan. Johnny Prescott, de jonge Engelse zwaargewicht, die in zijn 22 gevechten, die hij als prof leverde ongeslagen bleef, heeft dinsdagavond in Birmingham door interventie van de scheidsrechter in de tweede ronde verloren van Jim Cooper. Cooper, een tweeling-broer van de Britse kampioen Henry Cooper, velde Prescott al in het begin van de tweede ronde met een rechtse hoek. Prescott kwam wel overeind doch was niet meer in staat zich te verdedigen. Toen hij kort daarop na een links-rechtse combinatie weer naar het canvas moest, stopte de scheidsrech ter het gevecht. Roger Piantoni, de voorhoede-speler van Reims, heeft dinsdag in Lyon een me disch onderzoek ondergaan. De chirurg die de Franse voetbal-international in no vember 1961 heeft geopereerd stelde vast dat Piantoni lijdt aan een gewrichtsaandoe ning aan zijn knie. De kans is groot, dat de 31-jarige Fransman zijn voetballoop baan moet beëindigen. De trainer van Stade de Reims, Albert Batteux, heeft dinsdagmiddag bij de aan komst van zijn ploeg op het Rotterdamse centraal station gezegd niets te weten over een eventueel einde van de voetballoop baan van zijn succesvolle aanvalsleider Piantoni. Volgens berichten uit het Franse Lyon zou de 31-jarige Piantoni lijden aan een gewrichtsaandoening in zijn knie waar door de kans groot zou zijn dat hij zijn voetbalcarrière zou moeten opgc /en. De Rcims-trainer meende te weten dat de Franse international slechts geplaagd wordt door een voetbalknietje. Zoals bekend maakt Piantoni geen deel uit van het Reims-team, dat vanavond in de Rotterdamse „kuip" aantreedt tegen Feijenoord voor de tweede ontmoeting tus sen beide ploegen in de kwartfinales van het toernooi om de Europese beker. Hij was ook niet met de 35 Reims-spelers en officials, die dinsdagmiddag per trein op het vierde perron van het Rotter damse centraal station arriveerden, mee gekomen. Piantoni wordt pas 's avonds in de maasstad verwacht. Hij zal zich dan bij zijn clubmakkers voegen. De belangstelling voor de Franse voet bailers van de zijde van de pers en jeug dige Feijenoord-supporters, was er echter niet minder om. Voor hotel Atlanta, waar Reims zijn intrek heeft genomen, werden de Feijenoord-rivalen heftig belaagd door autogrammanjagers. Vooral de midden voor van Reims, Raymond Kopa, kreeg voortdurend plakboeken en pennen onder de neus gedrukt. Het signeren ging hem goed af. De Fransen toonden zich verder weinig spraakzaam. Het kan natuurlijk zijn dat de Feijenoord-schlager „geen woorden maar daden", die Reimsvoetballers dins dagmiddag uit de mond van vele Rotter- dammertjes „uitdagend" in de oren klonk in het Frans vertaald is. Trainer Albert Batteux wuifde alle vragen over de af loop van het duel weg met een „Feije noord is een goede ploeg maar Reims ook". Gisteravond nog kwamen de spelers van Reims in actie. Op een der bijvelden van het Rotterdamse stadion werd een half uurtje licht getraind. Akesbi en Barreau (rechts) keuren de grasmat van het stadion Feijenoord. Aan de zaterdag 17 maart te houden internationale motorcross in St. Anthonis op het circuit „De Hoef" zullen 28 rijders uit zes landen deelnemen. Zweden zal wor den vertegenwoordigd door vijf crossers: Rolf Tibblin, Sten Lundin. Bill Nilsson, Ove Lundell en Lars Gustafsson; Enge land door Jeff Smith, Arthur Lampkin, John Draper, Les Archer en Dave Dickers. Verder nemen nog aan dit evenement deel: 2 Denen, 2 Belgen, 3 Duitsers en Nederlanders. De eveneens gecontracteer de Zweed Gunnar Johansson zal wegens een zondag in het Belgische plaatsje Genk opgelopen beenbreuk niet in St. Anthonis kunnen verschijnen. Van de Nederlanders mag van Broer Dirckx en Jan Clynk in dit frand-prix-milieu een goede prestatie worden tegemoet gezien. De internationa len rijden drie manches met puntentelling Hoogtepunt van het komende Nederland se cricketseizoen is ongetwijfeld de wed strijd die het Nederlands elftal zal spelen tegen het team van de Marylebone Cric ketclub. de befaamde Engelse club die haar zetel heeft op Lord's in Londen. De MCC komt naar Nederland ter ge legenheid van het 85-jarig bestaan van landskampioen HCC. Zaterdag 3 en zon dag 4 augustus wordt deze jubileumwed strijd in Den Haag gespeeld. Het daarop volgende weekeinde is op het terrein van Rood en Wit aan de Spanjaardslaan in Haarlem de tweedaagse onmoeting Ne derlands elftal-MCC vastgesteld. De Engelsen spelen nog twee wedstrij den in Nederland. Op 6 en 7 augustus komt het team op het terrein van. /RA in Amstelveen uit tegen de Flamingo's. Een KNCB-team ontmoet de MCC voorts op 8 augustus op het terrein van VOC in Rot terdam. Het Nederlands elftal zal het komende seizoen nog eenmaal in actie komen. Za terdag 20 en zondag 21 juli zijn de Denen namelijk op het VRA-terrein tegenstan ders van het Nederlandse team. Er is nog met geen mogelijkheid vast te stellen wanneer een begin kan worden gemaakt met de competities van de KNCB. De streefdatum voor een beschei den begin is zondag 5 mei. Aangezien veel cricketclubs gebruik maken van voetbal velden staat wel vast dat de cricketcom petitie aanzienlijk later dan gewoonlijk op volle toeren zal draaien. Het Nederlands hockeyelftal, dat zater dag 23 maart in Glasgow het inte-rlandsei- zoen opent met een wedstrijd tegen Schot land, is als volgt samengesteld: doel: Veen- tjer (HDM); achter Leemhuis (SCHC) en Van Gooswilligen (SCHC. aanvoerder); midden: Fokker (Laren), Fiolet (HDM) en Van Rossum (HHYCi: voor: Krol (Leiden), Van 't Hooft (Hilversum), Zweerts (SCHC), Voigt (Amsterdam) en Van Vroonhoven (SCHC). Doordat Canada en Tsjechoslowakije in een opwindende, op technisch zeer hoog peil staande wedstrijd 4-4 speelden, is we reldkampioen Zweden de enige van de fa vorieten zonder verliespunten in het we reldkampioenschap ijshockey in Stockholm. De Zweden maakten zelf voor 16.000 toe schouwers geen fout tegen de Verenigde Staten, dat met 17-2 van het ijs werd ge speeld. Hoewel er beslist niet hard werd gespeeld in de ontmoeting Canada-Tsjechoslowa- kije moest in deze wedstrijd toch een spe ler vrij ernstig van het ijs worden gedra gen. De kleine, populaire Canadese aan valler Mc. Intyre brak bij een botsing een been, waardoor hij voor het verdere toer nooi is uitgeschakeld. De Canadese ploeg herstelde zich echter knap van deze slag. Want nadat de eerste speelperiode was afgesloten met een 2-1 voorsprong voor de Tsjechen brachten de Canadezen door met dezelfde cijfers de Vandaag vallen naai alle waarschijnlijk heid de beslissingen in de kwartfinales van het Europacup-toernooi. Het eens onover winnelijke Real Madrid, bekerwinnaar ge durende vijf achtereenvolgende jaren, werd reeds voor de kwartfinales uitge schakeld. Benfica, dat de beker de laatste twee keren won, heeft een geringe 2-1 voorsprong op Dukla na de eerste wed strijd. Vandaag wordt in Praag de return wedstrijd gespeeld. De Tsjechen moeten in staat worden geacht Benfica ten val te brengen. Milaan, dat thuis speelt tegen de Turkse kampioenen Galatasaray na een uitover- winning van 3-1, zat wel de halve finales kunnen bereiken. Hetzelfde geldt voor de Schotse club Dundee die de Belgische club Anderlecht in Brussel met 4-1 geen kans gaf. De Schotten, thuis aangemoedigd door hun fanatieke supporters, kunnen zich het verlies van twee doelpunten veroorloven. Feijenoord heeft tegen Reims in Rotterdam aan een gelijkspel voldoende. Stade de Reims verloor van Real Madrid in de fina les van 1956 en 1959. Milaan verloor in de finale van 1958 van Real Madrid. Dundee, dat het vorig seizoen voor een verrassing zorgde met het behalen van de kampioenstitel, is de „schokploeg" in het Europacup-toernooi. In eigen land gaven deskundigen hun destijds weinig kans. Maar in de eerste ronde versloegen zij Keulen met niet minder dan 8-1. In Keu len konden zij zich tr.en een 0-4 nederlaag rustig permitteren. In de daaropvolgende ronde werd Sportclub Lissabon uitgescha keld met een totale score van 4-2. Afgelo pen woensdag kwam de onverwachte 4-1 overwinning op Anderlecht, de club die Real Madrid had uitgeschakeld. De basis voor de successen van Dundee werd vorig jaar zomer in New York gelegd, toen de Schotten in het New Yorkse zo- mertoernooi tegen sterke Europese ploe gen speelden. Dundee verloor daar met 0-2 van de Duitse club Reutingen, hoewel de ploeg vrijwel steeds in de aanval was geweest. Manager Shnnkly en coach Kean maakten een uitgebreide studie van het spel op het Europese vasteland en stippel den een nieuwe speelwijze voor Dundee uit. De Schotten spelen thans soms met ne gen man in de defensie om dan plotseling in bliksemaanvallen door te breken. De 38-jarige rechtsbuiten Gordon Smith voor spelt dat zijn club de beker gaat winnen. Groot-Brittannië, Nederland en Tsjecho slowakije hebben nog nooit de finale van de Europa-beker bereikt. Er kan dus ge schiedenis worden gemaakt wanneer de fi nale in mei in het Londense Wembley- stadion wordt gespeeld. Wat de kwart finales betreft, moet er rekening worden gehouden met beslissingswedstrijden, ge zien het kleine doelpuntenverschil dat er thans bestaat tussen Feijenoord en Reims, en Benfica en Dukla. Hier volgt tot slot een overzicht van de stand in de Europese bekercompetitie voor landskampioenen 1962-1963. Voorronde: CDNA Sofia (Buig.)Partizan (Joegosl.) 2-1, 4-1; Real Madrid (Sp.)—Anderlecht (Belg.) 3-3, 0-1; Shelbourne (Ierland) Sporting Lissabon (Port.) 0-2, 1-5; Dundee (Schotland)Köln (W.-Dld.) 8-1, 0-4; Norrköping (Zweden;Tirana (Albanië) 2- 0, 1-1; Benfica (Port.)bekerhouder vrij gesteld; Linfield (N -Ierl.)—Ebsjerg (Den.) 1-2, 0-0; Vorwarts (O.-Did.)Dukla (Tsj.sl.) 0-3, 0-1; Dynamo Boekarest (Roemenië) Galatasaray (Turkije) 1-1, 0-3; Polonia (Po len)Panathinaikos (Griekenl.) 2-1, 4-1; Milano (It.)Union (Luxemburg) 8-1, 6-0; Floriana (Malta)—Ipswich (Engeland) 1-4, 0-10; Austria (Oostenr.)Helsinki (Finl.) 5-3, 2-0; Reims (Fro vrijgesteld in eerste ronde; Servette (Zwitserland)Feijenoord (Ned.) 1-3, 3-1, 1-3; Frederikastadt (Noorw.) Vasas (Hong.) 1-4, 0-7. Achtste finales: CDNAAnderlecht 2-2. 0-2; Sporting Lissabon—Dundee 1-0, 1-4. NorrköpingBenfiCd 1-1, 1-5: Ebsjerg Dukla Praag 0-0, 0 5. Galatasaray—Polo nia 4-1, 0-1; Milano—Ipswich Town 3-0, 1- 2; AustriaReims 3-2, 0-5; Feijenoord— Vasas 1-1, 2-2 en 1-0. Kwartfinales (returnwedstrijden hebben vandaag plaats): AnderlechtDundee 1-4; BenficaDukla 2-1, GalatasarayMilano 1-3; ReimsFeijenoord 0-1. tweede speeltijd te winnen, de score weer in evenwicht. In de laatste periode slaagden beide teams er slechts eenmaal in te doelpun ten. Ondanks dit gelijke spel, waarnjëe overigens beide teams tevreden konden zijn, kan men zowel Canada als Tsjechoslowa kije nog geenszins als uitgeschakeld voor de titel beschouwen. Oostenrijk, de leider in groep C, waarin ook Nederland is ingedeeld, behaalde dins dag de tot nu toe hoogste zege van het toernooi. De Oostenrijkers verpletterden Belgie maar liefst met 30-0. Toch was dit nog geen „record", want tijdens het toer nooi van 1950 (Londen) gingen de Bel gen met 33-0 ten onder tegen Canada. Vandaag speelt Nederland tegen Belgie. Vandaag speelt Nederland tegen,. Belgie. De uitslagen waren dinsdag: groep A: RuslandOöst-Duitsiand 12-0 (4-0, 4-0, 4-0); Zweden—Ver. Staten 17-2 (6-1, 4-1, 7-0). CanadaTsjechoslowakije 4-4 (1-2, 2-1, 1-1). Groep B: PolenFrankrijk 10-1 (2-0, 4-1, 4-0)NoorwegenJoegoslavië 7-3 (1-0, 2-1, 4-2). Groep C: HongarijeDenemarken 10-3 (3-0, 3-1, 4-2); OostenrijkBelgië 30-0 (8-0, 11-0, 11-0). De standen in de drie groepen luiden: Groep A: Zw'eden 4 4 0 0 8 28— 4 Tsjechoslow. 4 3 1 0 7 32— 9 Canada 4 3 1 0 7 31—13 Rusland 4 3 0 1 6 34— 6 Finland 4 1 1 2 3 16—17 West-Duitsland 4 0 1 3 1 8—35 Oost-Duitsland 4 0 0 4 0 9—36 Ver. Staten 4 0 0 4 0 1048 Groep B: Zwitserland 4 3 1 0 7 25— 5 Roemenië 4 3 1 0 7 23—12 Noorwegen 4 3 0 1 6 26—12 Polen 3 2 0 1 4 19— 6 Joegoslavië 4 1 0 3 2 14—25 Frankrijk 3 0 0 3 0 5—20 Engeland 4 0 0 4 0 3—35 Groep C: Oostenrijk 4 4 r 0 8 59— 5 Hongarije 3 2 0 1 4 36— 7 Bulgarije 2 1 1 0 3 10— 6 Denemarken 3 1 0 2 2 9—24 Nederland 3 0 1 2 1 6—20 België 3 0 0 3 0 4—62

IJmuider Courant | 1963 | | pagina 15