SEMIPROFS IN DE IJMOND AMATEURS IN DE IJMOND Blok en Hölscher houden beiden race naar clubtitel goed vol In uw hart winkel-woonhuis Schildersbedrijf J.G.BRESSER&Zn. rn ASSISTENTE AUTOTRANSPORTEN A. G. VAN ELK AUTO MONTEURS DUCANA WONDERDEUR Amateur elftallen Kort IJmondnieuws Havenberichten De Bloemenveiling Mexicaanse president op 3, 4 en 5 april in ons land Praten over Berlijn Setni-pr of ploegen Sport in IJmond Jeugd zakt wat af in groep 3 r~ afdelingssecretaresse in de Kennemerlaan Zoals men de man aan zijn kleren kent Ie en 2e MONTEURS Protestantse Begrafenisvereniging In dit dagblad Opgewekte verhalen Aanvoer wintergroente neemt af Tweede verliespunt In de vishal en op zee KORFBAL Handhal „Vogels in de natuur" Verkeerde kant Nieuwe burgemeester van Urk benoemd verkiest U eigenlijk crematie? Maar U zoudt er eerst meer van willen weten! Vraagt dan vrijblijvend inlichtingen aan de VERENIGING VOOR FACULTATIEVE CREMATIE De Algemene Werkgevers-Vereniging, ARCHIEFASSISTENTE jonge mannelijke of vrouwelijke ASSISTENT N.V. H ER A - Machinefabriek en Tech nische Handel - IJmuiden N.V. DE PLAATWELLERIJ - VELSEN N.V. DE PLAATWELLERIJ - VELSEN LIEWEGJE 24 - HAARLEM - TEL. 10518 TE KOOP Telefoon na 6 uur 0 2560- 6008 GEERT HOOGEVEEN Begrafenissen - Crematies en Transporten 20 jaar volledige fabrieksgarantie WEG TOCHT WEG KOUDE DUCANA - NEDERLAND FLUOR - SCHUYTVL0T N.V. HAARLEM SECRETARESSE •v-vMnwü wp-- w* Het was afgelopen zondag voor VSV zeker geen slechte dag. Zelf wonnen de roodwitten zij het dan met enig geluk van Alkmaar en de beide ernstige concur renten Vitesse en NEC brachten het niet verder dan een verdeling van de punten Toch is de strjjd nog lang niet gestreden want nog 16 wedstrijden wachten Brom c.s En niet elke wedstrijd zal vrouwe Fortuna de zijde van de VSV-ers kiezen. Komende zondag is VSV voor de com petitie vrij. De roodwitten spelen echter in Amersfoort tegen HVC een vriendschap pelijke wedstrijd. De nummers één van de beide tweede divisies komen dan dus tegenover elkaar te staan. De daaropvol gende competitiedag zaterdag ,30 maart hebben de VSV-ers opnieuw Vrijaf, want het programma voor die dag is het „spie gelbeeljj" van dat van 24 maart. Stormvogels speelt de komende zondag thuis tegen Graafschap, hetgeen inhoudt, dat dan twee aanvalslinies op „Schoonen- berg in het veld zullen komen, waarvoor het scoren van doelpunten zeker geen ge makkelijke zaak is. De Graafschappers brachten het in 15 wedstrijden tot 13 doelpunten en hoewel Stormvogels aanval iets rfteer produktivi- teit aan de dag legde, vormen de 19 goals Velsen (thuis tegen Alcm. Victrix): Duyn; Van der Pieterman en Ruyg- rok; Spanjaard, Hijnen en Schoorl; Nijssen, Van der Pol, Hoogzaad, Böhm en Blüm. Kennemers (uit tegen DWV): Dijks; Van Leeuwen en Minks; Tielrooy, Janssen en Tervoort; Noordermeer, Jonker, Grapendaal, Kops en Pegge- man. VVB (uit tegen O VVO): Van den Boo gaard; Hoogendijk en De Jong; Van Vuuren, Both en Kersbergen; Doorn bos, Stet, Luitjes, R. Muskee en De Greef. V DEM (uit tegen HSV): W. Aardenburg; Dekker en Beentjes; Oorthuysen, J. Aardenburg en Willems; Van Lies hout, Zonjee, De Boer, VeSsies en Kleef. Beverwijk (thuis tegen Succes): Does; Niesten en Wijnands: Opzeeland, J. Minneboo en Ketting; Gerrits, Hoo- gerwerf, K. Minneboo, Kluft en Plezjer. IEV (thuis tegen Bloemendaal): Jansen; Vendel en Stals; De Roos, Buur en Bakker; Bos, H. Haan, Beentjes, J. de Reus en Korver. Onderwijs. Op 5 juni van dit jaar be reikt mejuffrouw G. M. Woudstra, hoofd leidster van de openbare Jan Campert- kleuterschool te IJmuiden, de pensioenge rechtigde leeftijd. B. en W. hebben de raad voorgesteld, het ontslag op te schorten tot 27 augustus 1963, zulks in het belang van het onderwijs. Vrijdag kwamen in IJmuiden aan: Stad Gouda, Pepel, erts IJmuiden; John M., Rotterdam; Luise Leonhardt, Bremen; Inge Tort, Antwerpen; San Stefano, Amuay Bay; Frans Boehmer, Bremen; Nordwind, Ipswich; Taras, Antwerpen, ledig 'IJmui den; Geschisterliebe, Hamburg; Martens- hoek, Ipswich; Thea, Swansea; Markborg, Torrevelja, zout IJmuiden; Helene, San Carlos, paling IJmuiden; Herman Buis man, Par; Mandan, Rotterdam. Zaterdag kwamen in IJmuiden aan: Meeuw, London; Amy Tas, Rotterdam; Altenwall, Torredia, zout IJmuiden; Gre, London. Vrijdag vertrokken uit IJmuiden: Magas, Hamburg; Mandan, Rotterdam; Urania, die de blauwwitten in 15 ontmoetingen scoorden, toch ook al geen reden om daar over opgewekte verhalen over naar huis te schrijven. Toch hebben we moed, dat de Vogels zich morgen de sterksten zullen tonen, niet alleen omdat ze 6 doelpunten meer scoorden, en (of) omdat de blauwwitte de fensie (20) zich minder vaak liet passeren dan die van de Oostelijken (25), maar vooral omdat Graafschap in haar 7 uit wedstrijden nog geen enkel winstpunt heeft kunnen veroveren. Laten de Storm vogels er nu voor zorgen, dat voor de Gel dersen niet „van IJmuiden de victorie be gint". Ook deze week moest men zich aan de groenteveiling nog behelpen met de res tanten van de wintergroente, waarbij de aanvoer echter steeds kleiner wordt. Er was dus weinig prei, hetgeen in de prijs van 1,30 per kilo duidelijk tot uitdruk king kwam. Waspeen bracht daarentegen nauwelijks vijftig cent per kilo op en de winterpeen werd naar gelang van kwali teit verkocht voor 29 cent per kilo. Witlof kwam iets ruimer aan de markt, waarvoor tot 1,25 per kilo werd betaald. Ook be staat er nog altijd veel animo voor rabar ber, welk kasprodukt het dan ook tot 1.45 per bos wist te brengen. De start na de vorstperiode van de la gere amateurclubs ban bepaald geen vlot te worden genoemd, want slechts 4 van de 17 vastgestelde wedstrijden vonden vorige week doorgang. Wanneer Pluvius ons nu niet al te zeer parten gaat spelen, dan zijn we ten aanzien van de komende zondag wat optimistischer ^éstemd. Aardige en van belang zijnde wedstrijden staan er op het programma. In 2A denken we onder andere aan VelsenAlkmaarse Boys en DWVKennemers; in 3A aan Beverwijk Succes, HSVDEM en ADOCSV en in 4C aan IEVBloemendaal. Velsen ontvangt zondag aan de Kwe kerslaan de Alkmaarse Boys. De Alk- maarders zijn met een achterstand van 2 punten op het leidende Vitesse nog steeds ernstige kandidaten voor de bovenste plaats, zodat mag worden aangenomen, dat Velsen het niet gemakkelijk zal krij gen. Maar de thuisclub achten we wel in staat er voor te zorgen dat het geen 4-0 nederlaag zoals op 30 september van het vorige jaar het geval was wordt. Kennemers gaat zich in Nieuwendam meten met DWV. Beide clubs huizen in de onderste regionen, maar onmiddellijk ge vaar dreigt er niet voor hen. De eerste ontmoeting verloren de roodzwarten des tijds met 1-5, maar zo'n vaart zal het thans zeker niet lopen. We houden het op een gelijkspel. VVB gaat op bezoek bij hekkensluiter OVVO. De Amsterdammers verloren van hun 5 thuiswedstrijden er 4 en speelden één keer gelijk, namelijk tegen Velsen (3 3). We verwachten dan ook, dat VVB aan het langste eind zal trekken. Verder wor den er nog gespeeld: VitesseWest Frisia (1), SDWZeeburgia (3) en Zilvermeeu wenQSC (1). Het nog steeds aan het hoofd van 3A gaande Beverwijk krijgt het de komende zondag in de thuiswedstrijd tegen Succes vast verre van gemakkelijk. Het zou ons zelfs niet verwonderen, indien de rood witten hun tweede verliespunt op eigen terrein kregen te noteren. In verband met de bezetting van de on derste plaats is de ontmoeting tussen ADO (9-3) en CSV (9-4) van groot belang. De eerste ontmoeting tussen beide clubs Ie- verde ADO 2 winstpunten op (0-3), maar we vermoeden, dat de Heemskerkers het ditmaal niet verder zullen brengen ddn een gelijkspel. In Wijk aan Zee komt Alcmaria Victrix op bezoek. In verband met de bovenste Antwerpen; Silen, Uddevalla; Enissein,--hand. Ook de fresia's werden weer iets Rostock, walsmat. IJmuiden; Vlist, Rot terdam; Jurgen Wehr, Rotte#lam; Jans, London; Hektos, Bremen: Virgilia, Trini dad; Rorichmoor, Uddevalla; Swallow, Felixstowe; Mithras, Rotterdam; Magne, London; Witmarsum, Bremen; Saint Marc, Duinkerken; Atlas, Rotterdam; Ida Lith, Helsingborg; John M, Rotterdam; Sagitta, Hamburg; Calchas, Kopenhagen. Zaterdag vertrokken uit IJmuiden: Wa- verstroom, Liverpool; Anna Henny, Gijon; Mentor, Hamburg; Ammon, Rotterdam; Astyanax, Newport; Heript, Leith; Fox- field, Antwerpen; Viking, Bilbao. (Indien achter de scheepsnaam en de haven van herkomst of bestemming geen nadere aanduiding volgt, betekent dit dat het schip van of naar Amsterdam is ge gaan). Vrjjdag De aanvoer in IJmuiden was vrijdag 9200 kisten vis, waarvan 3092 kisten tong en tarbot, 1 heilbot, 1630 schol, 80 schar, 70 bot, 2075 haring, 365 schelvis, 1150 wij ting, 575 kabeljauw en gul, 5 leng, 35 poon, 92 koolvis en 30 diversen. In guldens, per kilogram: heilbot 4.20 3, gr. tong 2.302.10, grm. tong 1.921.44, kim. tong 1.921.42, kl. tong I 2.121.80, kl. tong II 1.64—1.24, tarbot I 5.20—4.60. Per 50 kilogram: tarbot IV 158120, grote griet 66, schartong 20, gr. schol 32 29, grm. schol 3329, kim schol 3425, kl. schol I 36—18, kl. schol II 36—16, schar 3615, bot 203, verse haring 3023.20, gr. schelvis 6349, grm. schelvis 5854, kim. schelvis 6660, kl. schelvis I 8371, kl. schelvis II 47—19, wijting 28—8, gr. gul 53—40, mid. gul 36—34, kl. gul 35—29, kl. leng 40, poontjes 21—20, kleine kool- vis zwart 3730. Per 125 kilogram: gr. kabeljauw 208—90, gr. koolvis zw. 7161, gr. koolvis wit 92 90, gr. leng 80. Besommingen. In guldens: KW 76020, KW 194—10.260, KW 193—10.270, KW 33— 7660, KW 200—7480, KW 4613.740, KW 77 —8690, KW 90—8640, KW 29—8520, KW 103 8210, KW 116—6270, KW 73—9750, KW 149 —14.520, KW 70—6690, KW 124—9090, KW 59—4010, KW 145—10.950, KW 28—4270, KW 188—6010, KW 30—7380, KW 80— 12 170, KW 1094180, KW 74—15.890, KV" 81.119—1890, KW 12—8650, KW 119—2170, KW 61—1820, KW 153—13.150, IJM 45— 8030, IJM 11—2210, IJM 67—7540, IJM 59- 73-440. De aanvoer bij de Beverwij kse bloemen veiling was ongeveer gelijk aan die van verleden week, alleen zijn de prijzen enigs zins gestegen. Zo varieerden de opbreng sten van een bos tulpen tussen 1 en 1,70, terwijl voor een bos Apeldoorn nog 1,95 werd betaald. Bij de narcissen lie pen de prijzen tot T,25 voor een bos Cralton, waarbij een bos Flower Record op 83 cent kwam. De hyacinten waren minder in aantal, zodat deze vlot konden worden geplaatst. Bij de blauwe druifjes steeg de prijs weer tot 53 cent per bos en de anjers gingen voor 41 cent per stuk nog vlot van de ruimer aangeboden tegen prijzen van on geveer een gulden per bos. Voorts valt een stijgende aanvoer van potplanten te constateren. De kwaliteiten zijn zeer goed, zodat voor deze handel eveneens de nodi ge animo bestond. Het bezoek van twee weken dat presi dent Adolfo Lopez Mateos aan vijf Euro pese landen brengt begint op 25 maart in Frankrijk en eindigt 8 april in West- Duitsiand. Voor Nederland zijn 3, 4 en 5 april uitgetrokken. De twee andere landen zijn Joegoslavië en Polen. Volgens het voorlopige programma ar riveert de president in de ochtend van 3 april uit Polen op het vliegveld Ypenburg, waar hij door koningin Juliana en prins Bernhard zal worden verwelkomd. Het koninklijk paar biedt het Mexicaanse ge zelschap vervolgens een lunch aan waarschijnlijk in paleis Huis Ten Bosch. Des middags brengt de president in ge zelschap van prins Bernhard een bezoek aan Amsterdam. Des avonds is er in Den Haag een banket. Op donderdag 4 april brengt de presi dent een bezoek aan de werven van Ver- olme, eveneens in gezelschap van de prins, terwijl mevrouw Mateos en haar dochter, in gezelschap van de koningin, een kinder tehuis zullen bezoeken. Des avonds zijn de koningin en de prins de gasten van de president aan een ban ket in Oud-Wassenaar. Op 5 april vertrekt het Mexicaanse ge zelschap om half elf naar Bonn. Mexicaanse persvertegenwoordigers ver gezellen de president in een apart vlieg tuig. WASHINGTON (Reuter) De Ameri kaanse minister van Buitenlandse Zaken, Dean Rusk, en de Russischt ambassadeur in Washington, Dobrynin, beginnen dins dag in Washington hun overleg over Ber lijn. plaats zullen de Alkmaarders zeker prijs op beide punten stellen, terwijl de thuis club zulks zeker doet met het oog op de onderste plaats. We houden het op de voetballers uit de Kaasstad. We zijn nieuwsgierig hoe DEM heeft „overwinterd". Vóór de vorstperiode be haalden zij uit hun laatste 5 wedstrijden niet minder dan 1U winstpunten. Als zij deze vorm hebben kunnen bewaren, dan wordt zondag a.s. in Heiloo ook van HSV gewonnen. Verder staan er nog op het programma: EgmondiaMeervogels (3) en Always Forward—DTS (1). IEV (10-14) speelt zondag op eigen ter rein tegen Bloemendaal (10-12). De Bloe mendalers moesten de vorige week de tweede plaats overdoen aan Renova (10- 13), doordat ze mee niet minder dan 0-3 verloren van deze Haarlemse club. In dit licht bezien zouden ook de IEV-ers van de Bloemendalers moeten winnen, maar zo ver zijn ze nog niet. Een gelijkspel dus. Voorts worden er nog gespeeld: THB Zaanlandia (3), EHSETO (3), Renova— NAS (1) en Hoofdd. BoysOnze Gezellen (1). Stormvogels (thuis tegen Graafschap): Egner; Pirovano en Smits; De Bruin, Van Duyvenbode en De Graaf; Van Kampen, Van Wooning, Bakker, Spruit en Van Weerlee. VSV (vriendschappelijk uit tegen HVC): Stuy; Jager en Rijnders; Hendriksen, André en Brom; Van Dolder, Belfroid, Immers, Dikstaal en Farenhorst. Stormvogels 2 (uit tegen VSV 2): De Graaf; Cleeren en Gouda; Haver kamp, Kloosterman en Visser; Lio- tart, Wortel, Van Duyvenbode, Kie- wiet en Van Marleveld. Het eerste twaalftal van de korfbalver eniging Watervliet ontvangt zondagmiddag om twee uur op het Koningsveld Samos uit Utrecht. De Stichtenaren staan bo venaan de ranglijst van de eerste klasse KNKB. Watervliet komt uit met de dames I Waagmeester, B. Hoen, C. Zandbergen, I. Bakkenes, T. Floor en H. van de Ree en de heren S. Hartman, M. Veerbeek J. van Dijk, D. van Ladesteijn, G. van den Brink en H. Scholting. Full Speeds eerste handbalteam ont moet morgen op eigen veld TYBB. De wedstrijd begint om 3 uur. Full Speed verschijnt als volgt: Voogt; Van der Zon en Krijnen; N. Apeldoorn, L. Apeldoorn en Waalboer; Hilbers, Relik, Orsel, Toon en Spanjaard. IJmond-heren reizen zondag naar Win terswijk om er tegen WWV te spelen. De IJmond-handbaldames strijden tegen Lynden. De opstellingen zijn: Dames: R. Wagenaar; D. Scholz en A. Ent; M. de Vries, L. Blom en J. Jonker; A. Wolters, G. Slatman, L. van der Mey, L. Pesch en G. Poelman. Heren: Stedelaar; Beentjes en Grooten- dorst; Huyser, Boom en Vrijhoef; Wasse naar, Minnes, Klesser, Dijkstra en Jonker. De heer Jo van Dijk heeft als vogel kenner vrijdagavond in het Hervormd Verenigingsgebouw aan de Schans in Be verwijk, voor de leden van de vereniging „De Gieteling" een bijzonder interessante causerie gehouden over het vogelleven rond het moerasgebied boven Amsterdam. Deze streek is onder kenners wereldbe roemd, omdat er weinig plekjes zijn waar de concentratie zo sterk is als juist daar. De oorzaak zou moeten worden gezocht in het feit, dat in deze lage landen een grote voorraad voedsel voor de vogels aanwe zig is, terwijl ook de schuil- en broedgele- genheid nergens ter wereld zo gunstig blijkt te zijn. De heer Van Dijk begon zijn lezing na een korte inleiding door de heer W. Gre- gouir, voorzitter van „De Gieteling". De expert vertoonde ook enige zelfopgenomen films, waar het vogelleven met zijn zor gen voor voedsel, hun voortplanting en de verdediging van nesten en jongen op dikwijls frappante wijze werd onthuld. Er moeten in de onderlinge compe titie van de IJmuidcr schaakclub K\jk Uit nu toch wel heel vreemde dingen gebeuren wil de kampioenstitel niet in handen ko men van Blok of Hölscher. De meest re cente uitslagen hebben deze stelling be vestigd. Want behoudens deze beide spe lers slaagde geen eukele deelnemer in de hoofdgroep erin de volle winst te behalen. Ook Walda niet waardoor diens kansen ook al weer kleiner werden. Toch hebben Blok en Hölscher het niet gemakkelijk gehad. Blok speelde met zwart tegen De Jong Nog nooit had hij met de zwarte stukken over De Jong kun nen zegevieren zodat men een open strijd mocht verwachten. Dat kwam dan ook prompt uit. Beide spelers speelden vlijm scherp waarbij de verwikkelingen zich op stapelden. Hoewel Blok enigszins in het defensief werd gedreven kon hij met een fraaie taktische wending profiteren van de nijpende tijdnood van zijn rivaal die deze resource zo gauw niet meer had doorzien, een stuk verloor en meteen kon opgeven. Hölscher kwam tegen Lanser aanvanke lijk beslist niet beter te staan. De partijen wogen goed tegen elkaar op al trok Höl scher langzaam maar zeker het initiatief toch naar zijn zijde. Lanser ging ten onder toen hij ten onrechte meende een pion te kunnen winnen. Het paard dat deze glorie moest behalen zag zich echter de terug tocht versperd en werd een dankbare prooi van Hölschers strijdkrachten. Walda kwam tegen Langedijk niet verder dan re mise. En daarmee mocht hij dan nog niet eens ontevreden zijn. Zijn verzorgde eind spelbehandeling was net iets teveel voor de met enig materieelwinst spelende Lan gedijk die dan ook in remise moest berus ten. Wijdoogen en Wolters hielden elkaar goed in het oog, probeerden met enkele speldeprikken eikaars zwakke plekken af te tasten maar deze bleken niet kwetsbaar genoeg om de ander tot avonturen te ver leiden. Men besloot dan ook het punt te delen waarmee uiteraard Wijdoogen wel het meest was gebaat. In groep 1 had de strijd in de lagere re gionen plaats. Kramer jr. heeft zich na z'n matige start al weer aardig opgewerkt. Zijn zege op A. van Maanen behaald bracht hem zelfs al weer op de vijfde plaats in de rangschikking. Een plaats waar vanuit hij zijn resterende partijen rustig zal kunnen voortzetten. Voor de be zetting van de laatste plaats was het duel AartsVerkooyen ven groot belang. Het i duel eindigde in remise waardoor het on derlinge verschil op l'/s punt bleef ge handhaafd. De jeugdige leiders Frank van Maanen en Rob van Zwieteri beginnen in groep 3 duidelijk terug te vallen. Wanneer zij niet bijtijds tot herstel Komen mag men zelfs verwachten dat spelers als Koster, De Niet Gravemaker en Van der Wel hen nog zul len voorbij streven. Van Maanen zag zich door een goed op dreef zijnde De Niet al bijzonder snel naar de verkeerde kant van de score gespeeld terwijl Van Zwieten jr. tegen Wolthuizen niet verder kon komen dan remise. En dat dan nog na in de be ginfase beslist minder te hebben gestaan. Men mag in deze groep nog veel spanning verwachten, zoals uit de rangschikking wel blijkt: Van Maanen 16 8 4 4 10 Van Zwieten 14 7 2 5 8 Koster 13 7 1 5 71/» De Niet 13 5 4 4 7 Abspoel* 9 5 3 1 61/» Gravemaker V 10 5 3 2 6'/i Van der Wel 11 6 1 4 6V« Oldenmark 12 2 8 2 6 C. Bakker 13 4 4 5 6 Van Alfen 13 3 2 8 4 Wolthuizen 12 2 3 7 3Vi Van der Veldt 14 2 3 9 3>/i speelt halve competitie. De uitslagen: hoofdgroep: De Jong Blok 0-1; HölscherLanser 1-0; Langedijk Walda remise; WijdoogenWolters re mise. Groep 1: AartsVerkooyen remise; Van MaanenKramer jr. 0-1. Groep 2: Van NiekerkenKoomen 1-0. Groep 3: Van Zwieten jr.Wolthuizen remise; De NietFr. van Maanen 1-0. Groep 4: Sla gerVan Zwieten sr. 1-0; DijkerVan Zwieten sr. 0-1. Kijk Uit 3Pat Mat 2:1. AartsBannen berg remise; 2. A. van MaanenSonneveld remise; 3. VerkooyenDuin 0-1; 4. Bon tenbalNieland 1-0; 5 ZeijlmansWulms 0-1; 6. KroeseWai remise; 7. VisSlings 1-0; 8. Van Zwieten jr.De Lange 0-1; 9. Fr. van Maanende Haas 0-1; 10. Plug- boerSauer 0-1. Totaal Tot burgemeester van Urk is benoemd de heer K. Bossenbroek te Vroomshoop, directeur van de Prof. Lindeboom-stich ting voor Maatschappelijk Werk op Gere formeerde Grondslag. In de provincie Overfjsel. Zijn benoeming gaat in op 16 april. Riouwstrïat 186, - 's-Gravenhage - Tel. (070) 55 47 97 Afdeling Velsen Voorz.: Y. J. Reitsma, Stationsweg 86, Velsen Seer.: A J. v. d. Weyden, Krelagestr. 36, H'lem Penn.: J. F. W. Korting, Kerkweg 131, S'poort Schotersingel 9-13, Haarlem, zoekt voor haar Loon- Technisch Bureau een bij voorkeur met Mulo-opleiding. Sollicitatiebrieven te richten aan de Secretaris voor Algemene Zaken. Op klein administratiekantoor in het Centrum van Haarlem kan geplaatst worden Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ingewacht onder nummer 1413, aan het bureau van dit blad. 2e HAVENSTRAAT 6 - TELEFOON 5641 Voor onze nieuwe afdeling Technische Handel zoeken wij een leeftijd vanaf 21 jaar, met kennis der moderne talen. Goed salaris en goede vooruitzichten. Met eventuele vakantieafspraken kan reke ning worden gehouden. vraagt voor de Afd. Loonadministratie een Leeftijd 1?20 jaar. MULO-diploma strekt tot aanbeveling. Sollicitaties te richten aan Wijkermeerweg 1. Velsen-Noord. Post-adres Post bus 55, Beverwijk. van 5 tot 20 ton door geheel Nederland. België en Luxemburg MEERVLIETSTRAAT 16 a VELSEN-Z. - TELEF. 4714 Onderhoud en Nieuwbouw Behangerij Zetten van glas - Glas in lood Reclameschilders Verk. van verf - kwasten - behang kent men de zaak aan het blad, waarin zl] adverteert. m gevraagd. Door een steeds toenemende groei van Citroën-produkten vragen wij AUTOMOBIELBEDRIJF Werkplaats: Mr. Cornelisstr. 54, Haarlem - Tel. 58041 HoofdagentCITROEN en PANHARD Aanspr.: J. MEYER, Fazantenlaan 3, IJmuiden (Óóst) - Telefoon 4576 Is uw advertentie omkleed mei het vertrouwen, dat dit dagblad heeft wordt geleverd met; ingebouwde hor draaibaar glas ingebouwd feit deurdranger windvanger dag- en nachtslot Uw bestaande deur blijft. De Ducana wonderdeur is een voorzetdeur. Vraagt uitgebreide inlichtingen gratis LIEBERGERWEG 104a HILVERSUM TEL. 02950—17851 Bel of schrijf nog heden. Fabrikanten en leve ranciers van Ducana- Aluminium-produkten met 20 jaar schriftelijke fabrieksgarantie, zoals: dubbele ramen deuren jaloezieramen zonneschermen. Ducana heeft in N -H geen dealer. Bestel dus bij DUCANA NEDERLAND Engineers and Constructors for the Petroleum, Petrochemical and Chemical Industries. Subsidiary of The Flyor Corporation Ltd. Los Angeles, U.S.A. Ln verband met de uitbreiding van onze organisatie roepen wij sollicitanten op voor de functie van Haar taak zal bestaan uit het verlenen van alge mene assistentie aan de leiding van de teken kamer. Zij zal o.m. verantwoordelijk zijn voor dt behandeling van administr. en correspondentie Vereisten Goede kennis van de Engelse taal. In staat zelfstandig te werken. Mulo-diploma. Ervaring in soortgelijke werkzaamheden Minimumleeftijd 21 iaar. leboden wordt Interessant werk in een groeiende inter nationale onderneming Aantrekkelijke financiële voorwaarden o a. gratificatieregéling. 40-urige werkweek. Eigenhandig geschreven sollicitaties met uitge breide gegevens en nasfnfo's te zenden aan onzf afd Personeelsz Schinhoiweg H'lem tel 1640(1

IJmuider Courant | 1963 | | pagina 6