Heath en stierenvechters bij Tilburgs studenten jubileum „Beestenwerk" van Artis motief voor nationale fotowedstrijd DR. HOLTROP 1 Fa. B. ENGELENBERG i/ ii i n b r i is n m nmr o l l i\ n n ii i Alphenaar N.C.A.B.-voorzitter critiseert het bouwbeleid Generaal Foulkes plant kornoeljeboom in Holten MMM mmm m Frankrijk verlaagt douanetarieven Leden van de N.P. U. in 1962 gedaald Nederland zakt, zeespiegel stijgt I Hoge onderscheiding voor mr. D. Bijdendijk Nationale tentoonstelling van postzegels in Breda 15 DONDERDAG 2 MEI 1963 Dierenbescherming rn I mmm I I mmm I Zeg jongelui, I schuif eens op. FELIX is niet alleen voor jullie, j maar ook voor mij 11 (vlees of vis) mmm FELIX .en voor de hond is er BOIMZO LMLB Electronische orgels M Belangstelling alleen in grote steden minder OFFICIËLE VERKOOP SIKKENS LAKKEN POETSKATOEN in 1 kg pakken KRUISWEG 47-49 HAARLEM VRAAG PROVIMI -EIEREN Kerkelijk nieuws IJzeren gordijn' BELANGRIJKE T.V.-UITZENDING GEREFORMEERD POLITIEK VERBOND T rio-weddenschappen bij de paardenkoersen Na 35 jaar afscheid van b ilmkeuringscommissie Het is een bijzonder veelzijdig program- I ren. dat de vertoning alsnog zal worden ma dat de lustrum-commissie van het Til- afgelast. burgse studenten-corps „St. Olof" voor het Het bestuur van de afdeling Haarlem zevende lustrum, dat van 8 tot en met van de dierenbescherming tekent hierbjj 20 mei zal worden gehouden, heeft samen- aan, dat dit „afglijden naar een corrida" gesteld. Er uit springende onderdelen zijn geen op zichzelfstaand feit is en een com- een toespraak door de Britse onderminis- I mercieel doel beoogt, ter van Buitenlandse Zaken Edward I Heath en twee voorstellingen van een Honden en ddSSeU Frans-Spaans gezelschap stierenvechters op de middagen van 11 en 12 mei. Onder minister Heath zal spreken in het kader van een te houden studie-dag over Euro pees Europa. Zoals gebruikelijk bestaat ook deze lus trumviering uit een intern en extern ge deelte. Prof. van der Ven zal worden ge installeerd als ere-lid van het T.S.C., de nieuwe loods voor de roeivereniging zal worden ingewijd, en het corps houdt een buitengewone vergadering. Óp het pro- gramma staan verder een reünistendag, een gala-concert door het Brabants orkest een optreden van het Beriijns studenten cabaret „Die Sieben Schafe" en een soort festival van vijf studenten-cabaret-gezel schappen. De Spaanse ambassadeur in ons land zal op 8 mei, in het paleis-raadhuis, een tentoonstelling openen van veertig grafi sche prenten van poya. De gehele lustrumviering heeft een Spaans accent gekregen, met als hoogte punt de stierengevechten. Het gaat hierbij niet om het stierengevecht zoals het in Men zegt dat in Limburg tegenwoordig clandestiene gevechten tussen honden en dassen worden gehouden, waarbij zwaar wordt gewed. Ook zegt het bestuur, dat verschillende reisbureaus indirect deze gang van zaken stimuleren door deelne mers aan reizen naar Spanje een stieren gevecht voor te schotelen. „De grote vergissing, die aan het hui dige bouwbeleid ten grondslag ligt, is dat men niet inziet, dat de kracht van de bouwnijverheid niet ligt bij de overheid, maar bij het bedrijfsleven. Laat het over heidsbeleid erop gericht zijn de onder nemingen in staat te stellen hun functie Spanje bekend is maar om het gevaarlijke faat'^nerfni^d" V*™116" en laat men niet door beperkende, maar door „spel met de stier", waarbij mens en dier als gelijkwaardige partners tegen- S,.5'ïf.lLkS™ "vJHT "torn.I êS-hï, "grootst beperkende, maar door stimulerende maatregelen bevorderen dat daarbij prioriteit wordt verleend aan die is." Dit zei de heer D. Versloot, voorzit ter van de Nederlandse Christelijke Aan nemers- en Bouwvakpatroonsbond (N.C.A.B.) in de algemene vergadering van deze organisatie in Arnhem. „Over het nog steeds heersende woningtekort richt men ten onrechte verwijten aan het kabinet en de minister", aldus de heer Versloot. „De moeilijkheden zijn echter al veel eerder begonnen, onder meer door het huurbeleid, zoals dat onder socialistisch bewind is gevoerd. Kunstmatig is daar door een mentaliteit bevorderd, waarbij I men wel bereid is voor secundaire levens- Het hoofdbestuur van de Nederlandse I behoeften zoals televisietoestellen, brom- Tussen de horens van de stier, die noch gedood noch gewond wordt, brengt men de cocardes aan die door de stierenvechters moeten worden bemachtigd. Per voorstel ling komen vijf stieren in de arena, aan de corrida nemen vijf matadors deel. Behalve de stierengevechten worden ook de rodeo, het berijden van een stier, het lassowerpen en het komische stierenspel gedemonstreerd. Vereniging tot Bescherming van Dieren is ongerust over de voorgenomen vertoningen met stieren. In een schrijven aan de rector- magnificus van de katholieke economische hogeschool te Tilburg zegt het hoofdbe- fietsen en auto's grote bedragen te beta len, maar waarbij men niet bereid is de reële huur op te brengen voor een primai re levensbehoefte: een goede woning". Vandaar dan ook, aldus de heer Versloot stuur het ten zeerste te betreuren dat een dat zeer velen in goedkope woningen blij- corrida in het programma der Tilburgse ven wonen, die krachtens hun inkomens- feestelijkheden is opgenomen. en vermogenspositie in woningen van een duuydere klasse thuishoren. Er zouden „Ook wanneer bij dit soort vertoning niet maatregelen genomen moeten worden, die in direct fysieke zin van wreedheid behoeft I hieraan een einde maken of die althans de te worden gesproken, moet het uit de lijd I financiële voordelen eraan zouden ontne- worden geacht om op deze wijze die -en men. Generaal Charles Foulkes, commandant van 't Canadese bevrijdingsleger en mede ondertekenaar van het capitulatieverdrag van mei 1945 in Wageningen, zal van 3 tot 10 mei met zijn echtgenote een bezoek aan Nederland brengen. Generaal Foulkes zal veel plaatsen bezoeken, waar het Ca nadese leger onder zijn commando heeft gevochten. Op 3 mei zal hij een krans leggen bij het nationale monument op de Dam. Maandag 6 mei zal hij aanwezig zijn bij de officiële herdenking van de gevallenen in de tweede wereldoorlog op de Cana dese begraafplaats in Holten. Na een krans legging zal hij een rode Kornoeljeboom planten. De Canadees-Nederlandse Raad in Vancouver (Brits-Coumbia) heeft twintig van deze bomen aan Holten geschonken, bestemd voor de Canadese begraafplaats. De bloesem van de rode Kornoelje is het bloemenembleem van Brits-Columbia. Dinsdag 7 mei zal generaal Foulkes een bezoek brengen aan Wageningen. Woens dag 8 mei zal hij de gast zijn van de burgemeester van Rotterdam. Advertentie gevitamineerd (door de lekkere harde brokjes worden de poezetanden sterk De jubilerende, want 125-jarige Am sterdamse dierentuin Artis gaat een bij zondere rol spelen in de „Week van de fotografie", die de Stichting ter bevor dering van de amateur foto grafie van 11 tot en met 18 mei aanstaande zal hou den, Van de talloze wedstrijden, optoch ten en feestavonden, die alom in den lande worden gehoudenzal de hoofd schotel worden gevormd door een na tionale foto- en smalfilmwedstrijd „Lens en dier", waarvoor een prijzenpot van 3.000 beschikbaar is. In juli aanstaande zal in Artis onder de titel „Beestenwerk" een tentoonstelling van de beste inzen dingen worden gehouden. De „week van de fotografie" wordt op de avond vanlO mei geopend tijdens een feest avond in Theater Gooiland te Hilversum. Het programma wordt verzorgd door Wim lbo en Willy van Hemert, die zich hebben verzekerd van de medewerking van onder andere Fred Kaps, Corne Brokken, Willy Alberti, Wiesje Bouwmeester en Sylvain Poons. Het programma heeft de toepasse lijke titel „Oh, kom er eens kieken" ge kregen. De Stichting ter bevordering van de ama teur-fotografie is tien jaar geleden begon nen om het fotograferen en filmen als vorm van zelfexpressie te propageren. Het succes is niet uitgebleven. Er zijn ruim drie miljoen Nederlanders, die fotografe ren en er staan 150.000 smalfilmers gere gistreerd. In de amateursector werd in 1962 tussen de 90 en 95 nüljoen gulden be steed. Ieder jaar beginnen ruim 100.000 mensen met fotograferen, terwijl circa 125.000 amateurs jaarlijks een betere ca mera aanschaffen. PARIJS (Reuter) De Franse regering heeft besloten de douanetarieven voor de invoer van bepaalde industrieprodukten uit de andere landen der Europese Econo mische Gemeenschap (E.E.G.) met 10 per cent te verlagen. De verlaging heeft in hoofdzaak betrekking op verbruiksgoede- ren, zoals kleding, textiel, huishoudelijke artikelen. In het jaar 1962 zijn 240.000 fototoestellen en 15.000 filmcamera's verkocht. Van rol- films en kleinbeeldfilms werden er ruim acht miljoen verbruikt. Circa een miljoen kocht enkele tientallen miljoenen flits- lampjes. De fotohandelaren verkochten voorts 30.000 diaprojectoren en 9.000 film projectoren. De gemiddelde leeftijd waarop men met fotograferen begint daalt nog steeds, deze is thans 15 jaar. tot voorwerp van onbeschaafd smakeloos vermaak te maken. Ons land, dat met enkele andere West- Europese landen in de laatste jaren be langrijke vorderingen heeft gemaakt in zake de bescherming van dieren, niet De heer Versloot betoogde, dat de over heid het in beperkingen en in een veel heid van gedetailleerde voorschriften zoekt in plaats van in een beleid, dat er werke lijk op gericht is de prioriteiten effectief voorrang te verlenen en alle beschikbare slechts tegen wreedheid doch ook tegen liet krachten ten volle te benutten. misbruiken van het dier voor doeleinden van vermaak, (toet hiermee een betreu renswaardige stap achteruit op het gebied der humanitaire beschaving. Hetgeen zuidelijke landen zich in dit op- zich helaas nog kunnen veroorloven be hoort niet in ons land thuis", aldus het hoofdbestuur dat tenslotte een beroep op de rector-magnificus doet om te bevorde- Advertentie „Ook wij vinden de huizen die tot stand komen duur" zei de heer Versloot. Alles dat wordt gerantsoeneerd wordt duur. Het distributiestelsel met de daarbij behoren de vergunningen veroorzaakt lange wacht tijden. Geen enkele ondernemer kan be trouwbare plannen maken. Veel tijd gaat verloren met het wachten op de vereiste goedkeuringen. Intussen ziet men zijn mensen weg trekken. Hele bedrijven ver plaatsen uit puur zelfbehoud hun activiteit naar het buitenland. Tijdens het werk worden zowel door ar chitecten als door de opdrachtgevers, met name gemeenten, allerlei wijzigingen aan gebracht. Dit alles kost veel tijd en veel geld en maakt de bouw onnodig duur. Als een andere factor die de produktie in het bouwbedrijf ongunstig beinvloedt, noemde de heer Versloot de arbeidsprestatie. Die prestatie is over het geheel genomen be slist te laag. De goeden, die er gelukkig ook zijn, krijgen het door de algemene tendens helaas steeds moeilijker aldus de heer Versloot. mmmMM Het ledental van de vereniging „De Ne derlandse Padvinders" in Nederland en Suriname en op Nieuw-Guinea. Aruba en Curagao is in 1962 gedaald van 38.275 tot 37.668. Voor Nederland bedroegen deze cij fers respectievelijk 32.551 en 32.091. In het jaarverslag van de vereniging, waaraan deze cijfers zijn ontleend, wordt opgemerkt dat bij de meeste jeugdverenigingen een geleidelijke teruggang in ledental is te constateren. Ook bij de sportverenigingen is 'n verloop onder de 14-18-jarigen merk baar en kampt men met dezelfde proble men als de N.PV.goede leiding, terreinen en onderdak en financiën. Geconstateerd wordt dat de belangstelling voor de pad vinderij alleen taant in de grote steden in het westen van het land. De vereniging wil een verjonging en verfrissing in de methodiek. „Daarom wor den nieuwe insignes ingevoerd bij de wel pen en wordt geëxperimenteerd met nieu we klasse-eisen voor verkenners. Ook is de mogelijkheid in studie, voor jongens van 15-17 jaar een nieuwe vorm van ver kennen te introduceren. Daarom is de organisatie en methodiek van zowel de luchtverkenners als van het bijzondere eisen verkennen voor gehandicapte jon gens drastisch herzien. De vereniging richt zich ook op verster king van het leiders- en leidsterskorps. Voorts zal de samenwerking worden bevor derd met de zuster-organisaties: de Katho- lieke Verkenners, het Nederlandse Pad- I vindsters Gilde en de Nederlandse Gidsen Beweging. j- Advertentie DoelsVnat J9 Haarlem - Tel. 152S2 Onder de zaken, die de laatste dagen I de aandacht van de commentatoren heb ben getrokken, neemt het jaarverslag van 1 de president van de Nederlandsche Bank 'n belangrijke plaats in. Profetieën heeft I men er dit jaar niet in kunnen vinden Uit dr. Holtrop's analyse trekt het DE- VENTER DAGBLAD twee conclusies: „De eerste: dat wij er met dr. Hol trops beschouwingen over de bouwbeper I king (nodig om bouwlonen en bouwkosten te remmen) alléén niet zijn: daarvoor dreigt het „stuwmeer" van de onuitge voerde bouwwerken (ook der hoognodige industriële bouwwerken) te zeer over te lopen. De tweede: dat wij met de begrijpelijke Meer dan de helft van de Nederlandse bevolking leeft en werkt op grond die be neden de hoogwaterlijn ligt. Het v -reld-1 vreugde over de (nog) blijvende buiten zeeniveau stijgt en de ondergrond van ons landse vraag naar het Nederlandse pro land daalt. Dit verklaarde ir. P. J. We- dukt er al evenmin zijn; daarvoor is hel melsfelder, hoofd van de hydrometische nl. een te riskante zaak wanneer voon- afdeling van Rijkswaterstaat, tijdens een gezette handhaving en zelfs daling der in Utrecht gehouden vergadering van de lage exportprijzen ten koste zou gaan van Nederlandse Véreniging voor Landaan- het technische peil van ons produktieap winning. paraat en misschien ook van het loonpeil Ir. Wemelsfelder deelde mee dat recen- onzer producenten. te onderzoekingen hebben uitgewezen, dat De VOLKSKRANT schrijft dat de pre Nederlandse bodem gemiddeld daalt sident zich verleden jaar (gelukkig) heeft met -0 centimeter per eeuw. De storm-1 verkeken op de nare gevolgen van de vloedramp van 1953 is, zei hij, veelvuldig schielijk ingevoerde werktijdverkorting op m verband gebracht met bodemdaling. Dit de nationale economie, en dat de conclu- is juist en onjuist. De uitzonderlijke hoog- sies (jje nu ujt de traditioneel diepgaan- te van deze stormvloed stond op een en-1 de economische analyse worden getrokken kele wijze met de bodemdaling in ver- realistischer zijn dan de wat overdreven band. Het aanzienlijk te laag zijn der dij- prognoses van een jaar geleden ken in 1953 zou men echter voor 5 per- „Voor de regering De Quay, die het in cent kunnen toeschrijven aan bodemdaling haar economisch beleid zeker niet gemak- aldus ir. Wemelsfelder. De overal zeer on-heiijker heeft gehad dan de regering, die gunstige dijkprofielen zijn echter wel voor tijdens de overbestedingsjaren 1956-57 80 percent een gevolg van bodemdaling, het bewind voerde, is het een groot en De precaire situatie bij sommige doorbra- gerechtvaardigd compliment van de cen- ken (Schouwen) schreef hij geheel toe aan trale bank, waar deze in het bankver- bodemdaling. s£ag constateert, dat de verrassend gun- Waterbouwwerken moeten niet voor 20 stige uitkomsten van het afgelopen jaar of 50 jaar toereikend zijn. maar dienen I „mede gezien (mogen) worden als de lerekend te zijn op de situatie die over vrucht van het gevoerde financiële en eco- >00 jaar en meer zal ontstaan, aldus ir. nomische beleid ü'emelsfelder. De gunstige ontwikkeling van het afge Mej. dr S Jelgersma, verbonden aan I lopen jaar kan intussen niet de diepe Ie Geologische Dienst in Haarlem, zei in schaduw van de muntontwaarding maske- een inleiding over de relatieve zeespiegel- ren. Een schaduw, die haar zwartheid bewegingen in het Nederlands kustgebied, vooral ontleent aan de jammerlijk otter dat niemand op dit ogenblik kan voorspel-1 tuigende bewijsvoering in het b ankver- len wat het zeeniveau in de toekomst gaat I slag, dat de muntontwaarding van de af doen. Maar er wordt rekening gehouden gelopen jaren in de race naar grotere met een stijging. De zeespiegel is in de welvaart niet te vermijden was en dat laatste 4.000 jaar belangrijk gestegen. J deze bij een voortgaande expansie ook m de toekomst kennelijk neit kan worden ont weken. Deze constatering moet een extra stimulans zijn om met nog grotere vast beradenheid en haast te streven naar een uitbreiding van de waardevaste pensioe nen over een zo groot mogelijke groep van Nederlanders. Het is immers de groep gepensioneerden die het meest lijdt onder de sluipende inflatie." Het ALGEMEEN DAGBLAD is bang dat dr. Holtrop volgend jaar zal moeten zeggen: „Ik was vorig jaar te tevreden. Men meent dat dr. Holtrop te weinig kritisch is geweest over de stijgende loon kosten, de hernieuwde waardedaling van de Nederlandse munt, het bouwbeleid in ons land, het huurpeil en de verminder de investeringslust. Het ergst vindt het blad het „mislukte bouwbeleid": „Dr. Holtrop merkt op in zijn verslag dat het „stuwmeer" van aangehouden bouwvergunningsaanvragen is opgelopen van 1,3 tot 1,8 maal de totale jaarproduk- tie. Is het een wonder dat de president directeur van de A.K.U., toch werkelijk niet een van onze kleine ondernemingen in een onvermijdelijke aanpassing van onze prijzen kan leiden tot een situatie van schijnstabiliteit. „Ook in het onlangs verschenen jaar verslag van de Ned. Kath. Werkgevers vereniging wordt dit probleem geschetst De werkgevers schrijven, dat de vrijere loonvorming, waartoe de SER gekomen is, noodzakelijk ook een grotere vrijheid op het gebied van de prijsvorming met zich mee moet brengen. Minister De Pous voert echter nog steeds een beleid dat de ze samenhang lijkt te negeren. Het ge volg is, dat goederen met een „politieke gevoelswaarde" en artikelen met cata logusprijzen de druk van deze politiek zwaarder ervaren dan andere. Dat brengt in deze politiek een element van „onbe doelde" discriminatie. De president van de Nederlandsche Bank spreekt over de bredere economische samenhang van het probleem met de nationale economie. De katholieke werkgevers gaat het in eerste instantie meer om de ongelijkheid van kansen waartoe een verstard beleid kan leiden. Beide verschijnselen verdienen vol op de aandacht. Als de economie het kan verdragen, ja zelfs eist, moet men nu niet langer meer wachten met een prijs beleid dat van iets meer soepelheid en gevoeligheid getuigt." Advertentie kortgeleden tegen dit beleid waarschuw de? De Nederlandse industrie moet maan den, soms reeksen van maanden, wach ten eer zij mag bouwen en dat gaat ten nadele van de modernisering van ons produktie-apparaat, dus van onze concur rentiepositie, dus van de werkgelegenheid, dus van de welvaart van allen. Vandaag én morgen. Juist die industrie begint helaas uit te zien naar vestigingen elders, met name in België, omdat het daar blijkbaar vlug ger kan. Dit soort verschijnselen wijst bepaald niet op een geslaagd bouwbelèid. Integen deel: er blijkt een allergevaarlijkste mis lukking van dat beleid uit". DE TIJD citeert instemmend de opmer king van dr. Holtrop dat een vertraging Ned. Herv. Kerk Beroepen te Ooltgensplaat J. Jongerden te Bruchem en Kerkwijk. Aangenomen naar Wijnjeterp-Duurs- woude (toez.) G. J. J. Liefting te Niekerk- Oldekerk. Bedankt voor Maarssen (2de pred.pl.) J. A. de Waard te Meerkerk. Geref. Kerken Beroepen te Ooltgensplaat A. W. Meeder te 's-Gravenhage-Escamp. Beroepen te Spijk (Gron.) H. Langenburg te Drijber. Bedankt voor Assen (4de pred.pl.) L. W Mubs te Utrecht-Zuid. Op de Britse koninklijke genieschool in Gillingham in Kent is een demon stratie gegeven met een nieuw voer tuig: een grote vrachtauto, waarop een haspel met een „kant-en-klaar" weg dek gemonteerd is. Dit metalen weg dek kan door de auto zelf worden ge legd waarbij een snelheid van onge veer 50 meter in de elf seconden be reikt kan worden. Het enige, dat men bij deze demonstratie niet vertelde was, hoe de chauffeur van de wagen op het verkeer voor zijn ijzeren gordijn kan letten Advertentie TJP.y P. Jongeling J^^HI Morgenavond 8.20 u. Aan de vier soorten weddenschappen die in de paardesport mogelijk zijn, wordt de ze zomer een vijfde toegevoegd, de „trio weddenschap". Deze manier van wedden vraagt van de speler dat hij de eerste drie paarden aangeeft. Dit is in Frankrijk, België en Duitsland een zeer succesvolle weddenschap gebleken, De Centrale Commissie voor de Film keuring heeft afscheid genomen van zijn voorzitter, mr. D. Bijdendijk. De minister van Binnenlandse Zaken, mr. Toxopeus, deelde mee, dat de koningin hem had be noemd tot ridder in de orde van de Ne derlandse Leeuw. Deze hoge onderschei ding werd mr. Bijdendijk verleend uit waardering voor zijn grote verdiensten voor het werk van de commissie. Deze waardering, aldus de minister, sprak ook uit het feit, dat de ambtstermijn van mr. Bijdendijk na diens 65ste verjaardag tot aan zijn zeventigste werd geprolongeerd. De scheidende voorzitter werd ook toe gesproken door zijn opvolger, de heer J. C. Schuller. Deze had grote bewondering voor het uithoudingsvermogen van mr. Bijdendijk. Hij vroeg zich af hoeveel film sterren voor diens ogen geschitterd hebben en „hoeveel kilometers lage driften, mis daad, duistere instincten en striptease hij heeft moeten aanschouwen". Hij roemde de pedagogische talenten, de openheid en het gevoel voor intermenselijke verhoudingen van mr. Bijdendijk, die de film ziet als een deel van onze samenleving en zonder po litieke oogmerken of vrees voor mishagen of de wens om te behagen volgens ruime normen zijn oordeel velde. Ook de voor zitter van de Nederlandse Bioscoopbond roemde de eruditie, het maatschappelijk inzicht en de geestelijke objectiviteit van mr. Bijdendijk. Als blijk van dank en waardering bood hij mr. Bijdendijk, die een groot Napoleonkenner is, een reis naar Elba aan. De heer Bijdendijk is ruim 35 jaar aan de commissie verbonden geweest, waar van 22 jaar als secretaris en 12 jaar als voorzitter. BREDA (ANP) - In de schouwburg Con cordia te Breda wordt van 10 tot en met 12 mei een nationale postzegeltentoonstelling „Bretep" genaamd, gehouden door de Postzegelvereniging Breda ter gelegenheid van haar zeventigjarig bestaan. Naar schatting 80.000 zegels met een gezamen lijke waarde van bijna 2 miljoen gulden zullen op „Bretep" worden geëxposeerd. Vrijdag 10 mei wordt de tentoonstelling geopend door de voorzitter van de stich ting Het Nederlands Postmuseum, ir. A. •J. Ehnle De plechtigheid zal worden voorafgegaan door een rit per postkoets vanaf het station naar de schouwburg. Ter gelegenheid van de Bretep, die ook jeugdverzamelingen bevat, wordt op 10 mei een speciaal poststempel met de af beelding van het stadszegel van Hendrik Heer van Breda uitgegeven. Het Nederlandsch Maandblad voor Phi- latelie, dat dit jaar zijn veertigste jaar gang is ingegaan, komt op de tentoon stelling met een inzending die nog niet eerder te zien is geweest: „Veertig jaar ontwerpers van Nederlandse postzegels". De inzending is verzorgd door de heer C H. W. Heusdens, lid van het Dagelijks Bestuur van de Raad van Beheer van het Maandblad.

IJmuider Courant | 1963 | | pagina 15