Cooper gehuldigd op een typisch Amerikaanse „familie-bijeenkomst 1 Amerikaanse senator twijfelt aan de waarde van de NAVO Maximumsnelheid in Engeland tijdens vakantieweekeinden KOK Kremlin wil gebied van Middellandse Zee vrij houden van kernwapens De Gaulle zou de NAVO- kernvloot verhinderen De astronaut legde tijdens zijn vlucht een gebed vast op de geluidsband Oud-SS-generaal Wolff verdacht van massamoord John Kennedy jr. De Gaulle zinspeelt op referendum tot grondwetwijziging Vertrouwen in de Canadese regering Demonstratie tegen Engeland op Java Propagandazetverklaart Washington Sinds april in de Sovjet-Unie 25 doodvonnissen Tot opluchting van Groot-Brittannië Blanke universiteit moet onmiddellijk negers toelaten Ex-commissaris van politie veroordeeld Honderden doden door watersnood in Afghanistan Geen leken bij het conciliewerk CHRYSAL geen water snijbloemen voedsel meer te verversen WASAUTOMATEN 1298.- WOENSDAG 2 2 MEI 196 3 4 Huiselijk Geen grote prater 7 oespraak in Capitool Gebed op bandrecorder „Is het ons belang ons bloot te stellen aan een kernaanval tenbehoeve van Europa Automobielorganisaties protesteren tegen 80 km. Schip beschoten ENGLISH ELECTRIC ■O 'mv KRUISSTRAAT 5 IAARLEM Gouverneur nu in verzet tegen federale rechter DDR beperkt het contact tussen de bevolking en buitenlandse diplomaten (Van onze correspondent) WASHINGTON. Precies 36 jaar nadat Charles Lindbergh de Atlantische Oceaan in 33 uur en 29 minuten over stak, is de astronaut Leroy Gordon Coo per, die er 51 minuten langer over deed om 22 maal rond de aarde te cirkelen, in de hoofdstad van de Verenigde Staten ontvangen. Geen astronaut is bij zijn ererit door Washington door zoveel men sen toegejuicht als majoor Cooper. De heldenverering in Amerika heeft haar eigen karakter: de militaire eer wordt doorgaans tot een minimum be perkt. Het accent valt meer op het gezin en de familie, terwijl het religieuze as pect meestal niet wordt veronachtzaamd. De hulde voor Cooper paste volkomen in dit traditionele Amerikaanse kader. Een straalvliegtuig had de andere astro nauten met hun gezinnen reeds uit Hous ton naar het vliegveld van Washington ge bracht. toen Cooper met zijn vrouw en twee dochters daar landde, na een vlucht van Cape Canaveral in het luxe straal vliegtuig van president Kennedy. Generaal Lemay, de chef-staf van de luchtmacht, verwelkomde majoor Cooper op het vlieg veld. In zes helikopters vloog het grote ge zelschap naar een ellipsvormig grasveld in de buurt van het Witte Huis, waar vice- president Lyndon Johnson Cooper begroet te. De autorit naar het Witte Huis duurde slechts enkele minuten. In de ambtswo ning van de Amerikaanse president werd Cooper gehuldigd door jong en oud, hoog en laag. De dochter van de president met haar kleuterklasje kreeg de kans met de Coo pers kennis te maken, maar ook de kabi netsleden en Amerika's hoogste militairen kwamen hun opwachting maken. In de bloementuin reikte de president een me daille uit aan Cooper en aan verscheidene anderen die zich verdienstelijk hebben ge maakt voor deze ruimtevlucht. Dit formele gedeelte was spoedig voor bij en daarna hadden alle leden van Ken nedy's grote familie, die met hun kinde ren naar het Witte Huis waren gekomen een prachtige gelegenheid wat na te praten met de Coopers en met de andere astro nauten en hun vrouwen. Ook de echtgenote van de president, die in augustus een baby verwacht, was van de partij. Zij droeg haar zoon John op de arm, het jongetje zoog wat verlegen op zijn duim. Van het Witte Huis vertrok Cooper in ge zelschap van de vice-president naar het Capitool. De stoet bestond uit twintig auto's. In de voorste zaten Cooper, Lyn don Johnson en senator Anderson; in de tweede mevrouw Cooper met haar doch ters van 13 en 14 jaar. Drommen men sen, vooral veel schoolkinderen die voor de ze gelegenheid vrij hadden gekregen, juich ten de ruimtevaarder toe. Cooper bleef bijzonder rustig onder dit alles. Hij zwaaide vriendelijk doch niet uitbundig en toen hij in het Witte Huis iets moest antwoorden op de hulde die de president hem bracht, deed hij dat zo MüNCHEN (DPA) Tegen de voor malige S.S.-„Ohergruppenfiihrer" en gene raal van de „Waffen-S.S." Karl Wolff, is een aanklacht ingediend wegens mede plichtigheid aan massamoord op Joodse gevangenen, 300.000 in Polen en 6.000 in Italië. Wolff, destijds adjudant van Himmler, voerde in het voorjaar van 1945 in zijn functie van hoogste politie- en S.S.-leider in Italië, achter Himmler's rug in Zwit serland onderhandelingen met de geal lieerden over een capitulatie van een deel van de Duitse strijdkrachten in Italië. Zijr. tegenonderhandelaar daarbij was Let hui dige hoofd van de Amerikaanse geheime dienst, Allen Dulles. Ook had Wolff de hand in de voortijdige capitulatie van de Duitsers aan het Italiaanse front. Wolff, die nu 62 jaar is, trad in 1931 tot de nazipartij en de S.S. toe, waar hij al spoedig carrière maakte. Van 1936 was hij chef van de persoonlijke staf van Himmler, die hem later tot zijn adjudant benoemde. Door de geallieerden is Wolff na de oor log niet vervolgd, doch wel werd hij door een de-nazificatiehof in Hamburg wegens zijn toetreden tot de S.S. tot vier jaar gevangenisstraf veroordeeld, een straf die hij overigens niet heeft uitgezeten. In 1961 publiceerde hij in een Duits geïllu streerd weekblad zijn memoires, wat er toe leidde dat de justitie een onderzoek tegen hem instelde. In januari 1962 werd hij onverwacht in zijn woning gearres teerd. Het staat nog niet vast wanneer hij terecht zal staan. Een Brits hof voor de berechting van oorlogsmisdaden sprak hem vrij van een beschuldiging dat hij zou hebben deelge nomen aan de moord op Italiaanse gijze laars in de grotten van Ardeatine. Tot zijn arrestatie vorig jaar woonde hij in Keu len waar hij een reclamebedrijf had. kort en sober mogelijk. Van Cooper werd verwacht dat hij de gezamenlijke bijeen komst van de Senaat en het Huis van Af gevaardigden zou toespreken en men begon zich af te vragen of de lakonieke Cooper, die een man van weinig woorden is, langer dan enkele minuten aan het woord zou blijven. In het Capitool had Cooper niet alleen Congresleden onder zijn gehoor, doch teven Amerika's hoogste militairen, leden van Kennedy's kabinet en leden van het opper ste gerechtshof. De astronaut kreeg een langdurige staande ovatie toen hij binnen kwam. Zijn toespraak duurde ongeveer tien minuten en was goed voorbereid. De astronauten benutten in het Capi tool altijd hun kans het ruimtevaartpro gramma meer populair te maken bij de Congresleden, van wie tenslotte het geld moet komen voor Amerika's kostbare race naar de maan. Cooper legde speci aal de nadruk op het feit, dat Amerika volledige publiciteit geeft aan de ruimte- vluchten. Hij sprak van een vrij onder zoek ten bate van vreedzame doeleinden en was vol lof voor het team dat deze prestaties mogelijk had gemaakt. Hij noemde alle ruimtevaarders bij name. Aan het slot van zijn korte toespraak deelde Cooper mee, dat hij tijdens zijn zeventiende omwenteling, toen hij boven de Indische Oceaan was, een kort gebed had uitgesproken, dat hij op de geluids band had vastgelegd. Cooper las dit gebed voor. Hij had God ervoor gedankt dat hij deze vlucht mocht maken en de wonde ren der schepping aldus mocht zien. Hij bad voor allen die bij deze vluchten be trokken waren en vroeg Gods hulp voor de verdere vreedzame exploratie van het heelal. Met dit gebed besloot Cooper zijn korte rede en de Congresleden, die hem ook bij zijn vertrek toejuichten, waren kenne lijk onder de indruk van zijn optreden. Van het Capitool vertrokken de Coopers naar het State Department, waar te hun ner ere een lunch was georganiseerd. Coopers moeder, die 's ochtends met een vliegtuig in Washington was aangekomen, maakte alle feestelijkheden mee. Op de arm van zijn moeder maakt John Kennedy jr. kennis met ruimte vaarder Cooper. Hij was er wel een beetje verlegen onder. (Telefoto) fó&Ügfji&amwk WASHINGTON (Reuter) De Ameri kaanse Democratische senator Wayne Morse, die lid is van de senaatscommissie voor buitenlandse betrekkingen, heeft ge zegd da', de Verenigde Staten hun beloften om Westeuropese bondgenoten te verdedi gen zouden moeten herzien. Hij zei in een toespraak in de Senaat dat de Noordatlan- tische Verdragsorganisatie door verande ringen in de laatste tien jaar „in grote mate is verouderd". Verscheidene Europese partners hande' len daarnaar, aldus Morse. Hij zei zich af te vragen of het werkelijk nog wel in het belang van de Verenigde Staten is kern wapens te gebruiken bij een aanval op een Europese bondgenoot terwijl de Verenigde Staten zelf niet worden aangevallen. „Is het in ons belang ons bloot te stellen aan een kernaanval op Amerikaanse steden ten behoeve van Europa?", zo vroeg senator Morse. Hij vindt dat de NAVO niet langer tot elke prijs als vitaal onderdeel van de Amerikaanse politiek moet worden be schermd, aangezien de economische kracht van Europa inmiddels is gegroeid en de vrees vQor Russische agressie is ver minderd. Volgens Morse moeten de Verenigde Staten beperking van de bijdrage tot de Europese defensie overwegen, wanneer de Europese Economische Gemeenschap scherp beperkingen van de invoer uit de Verenigde Staten gaat opleggen. De senator zei op een bijeenkomst van studenten aan de Cornell-universiteit in Ithaca, dat de regering haar houding ten opzichte van de Noordatlantische Ver dragsorganisatie opnieuw Inoet bepalen, Wanneer de Europese markt de Ameri kaanse deelneming in de Europese handel (Van onze correspondent) PARIJS President De Gaulle heeft een toespeling gemaakt op een nieuwe grondwetswijziging. Bij een ontvangst stelde een der vice-presidenten hem de vraag, of hij nog altijd prijs stelde op de mogelijkheid zich direct tot het par lement te kunnen wenden. Het antwoord luidde bevestigend. De generaal voegde aan dat jawoord echter toe, dat het initiatief voor een noodzakelijke grondwetswijziging, die de weg tot zo'n direct contact dient te ope nen, van het parlement zelf zou moeten komen. De huidige grondwet geeft de president der republiek slechts het recht schriftelijke boodschappen tot het parle ment te richten, die dan door de kamer presidenten moeten worden voorgelezen. Aangezien het nauwelijks twijfel lijdt of het staatshoofd zal door de kamerleden van de gaullistische U.N.R. op zijn wen ken worden bediend, ligt de verwachting voor de hand, dat in een verre of een na bije toekomst een nieuw referendum wordt uitgeschreven met het doel de constitu tie te wijzigen. Advertentie 10 ct. per pakje voor 1 liter water. Zet bloemen nooit in kaal water! zozeer gaat bemoeilijken en zo kostbaar gaat maken, dat.onze afzet in-dat gebied veel minder wordt, denk ik dat er ook geen toekomst bestaat voor Amerikaanse deelneming in de defensie daar", aldus de senator. Wanneer er een oorlog zou uitbreken tussen de Verenigde Staten en de Sovjet- Unie, „denkt er dan één Amerikaan dat onze NAVO-bondgenoten ons te hulp zou den komen?", zo vroeg hij. De NAVO heeft ten doel hulp te verlenen bij het economische herstel van Europa, alsmede het toetreden van West-Duitsland tot de westelijke gemeenschap. „Is het niet mo gelijk dat Frankrijk of West-Duitsland, of een andere bondgenoot in oorlog geraakt met de Sovjet-Unie en dan op ons een beroep doet onze kernwapens los te laten met alles wat daaraan vastzit aan repre sailles?", aldus senator Morse. OTTAWA (AP) De Canadese libera le minderheidsregering van Lester Pear son heeft haar eerste vuurproef in het Lagerhuis doorstaan. Een motie van wantrouwen van de Nieuwe Democrati sche Partij ter zake van de kernwapen kwestie werd met 124 tegen 113 stem men verworpen. Pearson kreeg de steun van alle 118 liberalen plus de vroegere Douglas Harkness. Tegen de regering stemden 79 Conservatieven, 16 Nieuwe Democraten en 18 leden van de Sociale Kredietpartij van Quebec. (Van onze correspondent) LONDEN De Britse minister van Transport, Ernest Marples heeft een maxi male snelheid van 80 kilometer afgekon digd voor de vijf drukste vakantie-week einden tussen 26 juli en 25 augustus, gel dende voor de meeste grote wegen in En geland en Wales, behalve voor de speciale snelwegen. Marples wil uiteindelijk toe naar het Amerikaanse systeem van mini male en maximale snelheden voor bepaal de wegen, zodat het verkeer zich in een gelijkmatig tempo voortbeweegt. Dit zal zeker dienen te worden toegepast wanneer eens de tijd komt dat er dertig miljoen auto's in Groot-Brittannië op de weg zul len zijn. Vorig jaar leidde het experiment tot der tig percent minder ongelukken, hoewel met Pasen, toen dezelfde maximumsnelheid werd voorgeschreven, het aantal ongeluk ken toenam. Het is daarom nog te vroeg voor vaststaande gevolgtrekkingen. Indien de proef deze zomer mocht mislukken zal zij niet worden herhaald. 1 Het grote raadsel is, dat vorige zomer ook op wegen zonder maximale snelheid het aantal ongelukken in dezelfde mate af nam als op die met de nieuwe snelheid Vandaar dat de Britse automobielorgani saties er niet van overtuigd zijn dat een maximale snelheid van 80 kilometer op de open weg de juiste oplossing is. Ze vinden dat een maximale snelheid in elk geval hoger zou moeten liggen. DJAKARTA (Reuter) Driehonderd Indonesische transportarbeiders hebben dinsdag gedemonstreerd tegen het beschie ten van een Indonesisch schip door een Britse oorlogsbodem, wat vorige maand ter hoogte van Noord-Borneo zou zijn gebeurd, en tegen het „bombardement' van het kantoor van de Indonesische luchtvaartmaatschappij Garoeda in Hong kong. De Britse ambassadeur heeft de scheeps- beschieting ontkend. Minister Soebandrio zei onlangs, dat hij niets wist van een dergelijk incident. De demonstranten droegen rode vlaggen en spandoeken met het opschrift „Neem het Engelse eigendom in beslag".-Zij de monstreerden een uur voor de Engelse ambassade in Djakarta, die onder sterke politiebewakening stond. De Britse ambassadeur heeft een protest commissie van negen leden ontvangen, die een gezamenlijke verklaring van vier vakbonden voorlas, waarin gezegd werd dat „sterke boycotmaatregelen"tegen Brit se ondernemingen zullen worden genomen wanneer Engeland zijn „terroristische da den" tegen de Indonesische bewoners van Noord-Borneo niet staakt. Uit protest tegen het beweerde beschie ten van het Indonesische schip heeft de transportvakbond een week lang de be diening van Britse vliegtuigen in Djakar ta geweigerd. Advertentie MOSKOU (Reuter'AFP) De Sovjet- Unie heeft de Verenigde Staten, Groot- Brittannië, Frankrjjk en dertien landen rondom de Middellandse Zee voorgesteld de Middellandse Zee tot een gebied te ver klaren dat vrij is van kernwapens. De Rus sische regering is bereid geen kernwapens, of raketten voor deze wapens, in het Mid- dellandse-Zeegebied te stationeren op voor waarde dat ook de andere landen zich hiertoe verplichten. Als het zeegebied van de Middellandse Zee tot kernvrije zone wordt verklaard, aldus een Russische nota, dan zou de Sov jet-Unie bereid zijn gezamenlijk met de andere westerse landen te garanderen dat dit gebied bij eventuele militaire verwik kelingen vrij van de invloed van kern wapens zal blijven. De Russische regering doet een aanval op de Verenigde Staten, die door onder zeeboten met kernwapens in de Middeland- se Zee te stationeren „blijk geven dat de wens een kernoorlog te vermijden hun vreemd is". De Russische regering zegt voorts, dat de machten, „die een overheer sende rol in de NAVO spelen, bij hun voorbereidingen tot een kernoorlog een uit gestrekt gebied betrekken, bevolkt door bijna driehonderd miljoen mensen". Door verspreiding van kernraketwapens naar nieuwe continenten en zeeën plaatsen de Verenigde Staten en hun bondgenoten nieu we hinderpalen op de weg naar ontwape ning, aldus de nota. Geljksoortige nota's zijn gestuurd naar Italië, Turkije. Griekenland, Algerije. Is rael. Cyprus, Libanon, Libië, Marokko, Egypte, Syrië, Tunesië en Spanje. WASHINGTON (Reuter/AFP) Het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken betitelde het Russische voorstel als een propagandazet tegen de stationering van drie Amerikaanse Polarisonderzee- boten, die een onderdeel vormen van de intergeallieerde kernstrijdmacht waar over op de bijeenkomst van NAVO-mini sters in Ottawa wordt gesproken. MOSKOU (AFP) Blijkens een be richt in de „Pravda Vostoka" zijn dezer dagen in de Sovjet-republiek Oezbekistan een directeur van een spinnerij en zijn atelierchef ter dood veroordeeld wegens verduistering van gelden tot een bedrag van ruim 1,7 miljoen gulden. In het ge heel waren bij deze zaak dertien perso nen betrokken, van wie er verschei- personen betrokken, van wie er verschei- denen werkzaam waren bij de plaatselij ke justitie en militie-organen. (Van onze correspondent) LONDEN Een speciale verslaggever van de Daily Express meldt uit Ottawa dat president De Gaulle het plan voor een Polaris bovcnwatervloot met bemannin gen van diverse nationaliteiten reeds zou hebben getorpedeerd. Claude Lebel, de Franse woordvoerder op de NAVO-confe- rentie zei tegen de Britse journalist: „Wij houden niet van het denkbeeld. Wij kun nen de hoge kosten niet betalen". Amerikaanse defensiedeskundigen zou den volgens de Daily Express hebben er kend dat Frankrijk niets moet hebben van deze schepen welke onder de uiteindelijke controle zullen komen van de Amerikaan se president. Vandaar dat het plan gemakshalve ver der door een commissie nader zal worden bestudeerd, hetgeen zo goed als zeker het einde ervan betekent. Dit tot grote opluch ting van Lord Home, de Britse minister van Buitenlandse Zaken, en Thorneycroft, de Britse minister van Defensie, die vol gens deskundigen tegen het plan zijn ge kant maar het terwille van de Brits-Ame rikaanse eenheid zouden hebben moeten steunen. OTTAWA (AP) Lord Home heeft ver klaard dat onafhankelijke nucleaire macht Groot-Brittannië het recht geeft deel te hebben in „het beraad van oorlog en vre de" in de wereld. Wij zijn. daarom van plan sterk en rijk genoeg te blijven om een kernwapen van onszelf te onderhouden, zo verklaarde Lord Home in een toe spraak voor de Canadese club in Ottawa. „Het is mogelijk dat wij een kernwapen in de NAVO zullen scheppen waarbij de Europeanen een steeds actievere rol zul len spelen. Het kan multinationaal of mul tilateraal zijn en bemand door manschap pen van velerlei nationaliteit maar wel ke vorm het ook aanneemt, de essentie is dat de Amerikaanse militaire macht totaal wordt geïntegreerd in de NAVO-machine- rie. Ik ben er zeker van dat geen enkele Britse regering zou instemmen met enig militair plan dat ten doel heeft de Ver enigde Staten van Europa uit te sluiten. Oog in oog met de communistische machtsaccumulatie zou iets minder een voudig niet veilig zijn", aldus Lord Home. Overigens is wetenschappelijk aange toond dat het onveilig is in duisternis met groot licht sneller dan 80 kilometer te rij den, met gedimde lichten is een snelheid van meer dan 65 kilometer gevaarlijk. In de stad Birmingham is bij een experiment waarbij 's avonds gedimde grote lichten verplicht waren gesteld, het aantal dode lijke ongelukken met 30 percent, en het aantal andere ongelukken met 61 percent verminderd. BIRMINGHAM (Reuter) Het bestuur van de universiteit van Alabama zal twee negerstudenten toelaten. Aan een federale, rechtbank is echter gevraagd, deze toela ting uit te stellen tot de spanning van wege de conflicten zal zijn afgenomen. Het verzoek van het universiteitsbestuur is door de federale rechter, die in Bir mingham uitspraak deed, van de hand gewezen. Onmiddellijk na de uitspraak liet gou verneur Wallace weten, dat hij persoon lijk zou verhinderen dat een neger de uni versiteit betrad. Hij beriep zich daarbij op de „soevereiniteit van de staat". De 132 jaar oude universiteit van Ala bama staat in Tuscaloosa, op ongeveer 80 kilometer van Birmingham. Zij was tot dus ver alleen voor blanken toegankelijk. In Greensboro, waar een groot aantal negers die tegen de rassenscheiding had den betoogd in de gevangenis zijn gezet, is de spanning toegenomen. Op een bij eenkomst van negers is namelijk beslo ten, geen inkopen meer te doen in de win kels van blanken. KOBLENZ (AFP/DPA/Reuter) De 50- jarige voormalige S.S.-officier Georg Heu ser, die in de tweede wereldoorlog de lei ding heeft gehad bij de liquidatie van het getto van Minsk in Polen, waarbij onge veer 70.000 joden om het leven kwamen, is door een Keulse rechtbank tot vijftien jaar dwangarbeid en vijf jaar verlies van burgerrechten veroordeeld. Heuser werd in negen gevallen persoon lijk schuldig bevonden aan moord. Zijn medebeklaagde Franz Stark, die eigenhandig drie joden heeft vermoord, werd tot levenslange dwangarbeid veroor deeld. Heuser was, toen hij in 1959 werd gear resteerd, commissaris van politie in de deelstaat RijnlandWestfalen. Vijf beklaagden kregen straffen van drie tot viereneenhalf jaar dwangarbeid een achtste beschuldigde werd tot zeven een negende tot acht en een tiende tot tien jaar dwangarbeid veroordeeld, hetgeen In enkele gevallen gepaard ging met het ver lies van burgerrecht gedurende een aantal jaren. De elfde beklaagde kwam er met een half jaar af. De openbare aanklager had tegen Heu ser levenslange dwangarbeid geëist. BERLIJN (DPA) De Oostduitse re gering heeft een verordening uitgevaar digd, waardoor het direkte en ongecontro leerde contact van inwoners van Oost- Duitsland met diplomatieke en andere bui tenlandse vertegenwoordigingen wordt te gengegaan. „De omgang tussen burgers van de Duitse Democratische Republiek en leden van buitenlandse missies en vertegenwoor digingen dient te geschieden door bemid deling van het ministerie van buitenland se zaken', zo staat erin te lezen, „dit geldt in het bijzonder voor corresponden tie, bezoeken en besprekingen". KABOEL (AFP) Volgens in Kaboel binnengekomen berichten zouden in Afgha nistan als gevolg van een onafgebroken regenval gedurende de laatste tien dagen, gepaard met overstromingen, honderden mensen om het leven zijn gekomen. Er wordt in deze berichten gesproken van meer dan vierhonderd doden, door ver drinking, bedelving onder ingestorte huizen of door blikseminslag. Gezien echter de slechte telefoon- en telegraafverbindingen met de hoofdstad en de weinige wegen, zal het nog wel enkele dagen duren alvo rens de juiste omvang van de ramp be kend zal zijn. Door het wegslaan van bruggen zijn vooral de verbindingen met het noorden en het oosten van het land verbroken. VATICAANSTAD (ANP) De voorstel len. die bij de commissie voor buitenge wone aangelegenheden waren ingediend om ook leken aan het concilie te laten deelnemen, zijn afgewezen, zo blijkt uit een mededeling van bevoegde zijde in Vaticaanstad De mogelijkheid van deel neming van deskundige leken aan de con cilievergaderingen blijft uitgesloten. Het voorstel om leken te doen deelne men is officieel door kardinaal Wyszynski namens het Poolse episcopaat gedaan. De deelneming van leken is van het begin van de voorbereiding van het concilie af een vraagpunt geweest. De grote inter nationale rooms-katholieke organisaties, hebben tegenover de voorbereidende com missie voor het iekenapostolaat doen blij ken. dat zij medewerking aan de voorbe reiding zeer op prijs zouden stellen.

IJmuider Courant | 1963 | | pagina 4