Elite van het nationale tennis komt naar Haarlem (HLTC) tijdens pinksterweekeinde Van Ginneken maakte zich voor niets zorgen in Olympia's Toer Olympia's Toer in cijfers MAPLE LEAF KAUWGOM Donner zegevierde over Kuypers Vijftien coureurs van naam komen naar Zandvoort zaterdag al NOAD-HDVS eindigde in 1-1 Van der Harts goal betekende 4-4 Alkmaar, Willem II, ADO en NEC in de halve finales Engels team speelde uitstekende match Oefenwedstrijd voor het HVB-elftal Nederlanders naar Wimbledon Reneluxploeg voor Billingliam Intertoto begint Voor t eerst twee dagen achtereen zelfde leider Schuuring - die rit won - beging toch geen grote fout wees sportief met ML-MAPLE LEAF DONDERDAG 30 MEI 1963 21 Maar hij blijft tweede Brouwerij organiseert het wereldkampioenschap golf met 200.000 aan prijzen Tempo drukken Standenlijst van 3 juni beslissend voor de Nederlandse deelneming Toernooi om KNVB-beker Ronchini bleef de leider Tegen Engelse oude garde Gezellig toeren op de fiets. Neem een pakje ML-Maple Leaf mee. Houdt je fit. Is sportief. ML-MAPLE LEAF Kauwgom in 3 smaken: peppermint, spearmint en fruit. 1 t i I I Schaken De strijd om de nationale schaaktitel is geheel opengebleven. Kuypers heeft woens dagavond de voortgezette partij tegen Don ner verloren. Kennelijk geloofde hij er niet meer in. Van den Berg klom op naar de middengroep door winst in de hangpartij tegen Te Velde. Deze speler gaf voorts zijn afgebroken partij tegen Hoogendoom spoedig remise. Veel aandacht genoot het ongelijke loper-eindspel tussen Donner en Van den Berg. Na opmerkelijke wendingen werd het tenslotte remise De uitslagen waren: KuypersDonner 0-1, Van den BergTe Velde 1-0, Donner Van den Berg remise: HoogendoornTe Velde remise: SarinkZuidema 0-1. Na zes ronden luidt de stand: 1. Kuypers 5 pnt.; 2. Donner 4'/i pnt.; 3. Bergsma, Lan- geweg en De Rooi allen 31/2 pnt.; 7. Van den Berg en Zuidema 3 pnt.; 8. Van Oos- terom 2'/j pnt.; 9. Saring 2 pnt.; 10. Herirïe- berke, Hoogendoorn en Te Velde IV2 pnt. De partijen voor de zevende ronde wor den vrijdag gespeeld. Niet een overkoepelende organisatie van golfclubs, doch een grote Amerikaanse brouwerij gaat het eerste open wereld kampioenschap golf organiseren. De brouwerij pakt de zaken niet half aan. Speciaal voor de beroepsgolfers zijn aantrekkelijke voorwaarden geschapen. Onder de 140 deelnemers, die zich kwalifi ceren voor het eindtoemooi, wordt 200.000 dollar aan prijzen verdeeld. De winnende prof krijgt 35.000 dollar, de tweede en derde prijs zijn resp. 17.000 en 8.500 dol lar, terwijl de 75ste plaats nog altijd recht geeft op 620 dollar. Voor de amateurs zijn bekers beschikbaar. Het schema voor de zones en de aan tallen spelers ziet er als volgt uit: Ame rika (105); Azië en het Verre Oosten (3); Canada (5); Europa, Noord-Afrika, en het Midden-Oosten (4), Zuid Amerika (4); de rest van Afrika (3). Men hoopt dat onder deze 140 spelers, die van 27 tot en met 30 augustus 1964 in Detroit het eindtoemooi spelen, zich ook de beste amateurs zullen bevinden. Hoe de aanwijzing van de spelers zal geschie den moet door de landen onderling wor den geregeld. Schuuring gaat als winnaar over de eindstreep. dat er maar weer eens flink moest wor den „gerammeld", voorlopig bleek daar van niets en dat zou trouwens zo blijven. Schuuring trok zich echter van dit al les niets aan en bleef rustig trekken, ge volgd door Balvert, die wel één en al goedwillendheid was, maar volgens de nationale titelhouder toch teveel het tem po drukte als hij aan de kop lag. Ondertussen stopten Schuuring's ploeg genoten voor de eerste maal zagen wij deze equipe knap samenwerken zo goed en zo kwaad als het ging het pelo ton af. Alleen Jan Pieterse, reeds eer der drager van de oranjetrui, brak door het kordon van blauwe truien, nam snel winst en zag in Westerbork (na 86 km.) de vluchters al in de rug. Nauwelijks had Pieterse voorin zijn gezicht laten zien, of Schuuring nam een aantal beslissingen, die zo op het oog bijzonder tegenstrijdig le ken. Allereerst ging hij rustig aan de staart van het groepje van drie hangen, nam wat te eten en keek om de honderd me- Aan de Grote Prijs van Nederland 1963, die zondag 23 juni op het circuit van Zand voort wordt gehouden, zullen vijftien cou reurs van naam deelnemen. De KNAC, die deze derde wedstrijd in de competitie om de wereldtitel der coureurs organiseert, heeft de Britse BRM-rijder Graham Hill zondag winnaar van de Grote Prijs van Monaco reeds gecontracteerd. Ook Carel Godin de Beaufort, de eerste Nederlander die zijn naam zag opgenomen in de lijst van de FIA, zal met zijn vier cilinder Porsche deelnemen. Hij is dit jaar de enige Nederlandse vertegenwoor diger. Er zullen twee fabrieks-Ferrari's naar Zandvoort komen en twéé wagens van de nieuwe renstal Ats-Bologna. Tegenover de ze vier Italiaanse renwagens staan een tiental boliden van Engelse makelij. De BRM-fabrieken, alsmede Cooper, Lotus en de renstal van Jack Brabham zullen met twee wagens komen, het Walker Racing team, waarvan Stirling Moss vroeger top- rijder was, en de renstal van Reg Par- nell met één. De fabrieks-Porsches zullen ditmaal op het circuit gemist worden, aangezien de Duitse firma zich uit de wedstrijden om het wereldkampioenschap coureurs heeft teruggetrokken. De Grand Prix, die gaat over 80 ronden (355.44 km.), wordt voorafgegaan door een tweetal nationale sportwagenraces. De trainingen voor de wedstrijden zijn vast gesteld op vrijdag 21 en zaterdag 22 juni. De nieuwe intertoto-competitie staat voor de deur. Zaterdag 1 juni wordt de eerste serie wedstrijden in landengroep 1 al gespeeld. Deze landengroep wordt gevormd door: België (Standard Luik, La Gantoise, Ant werp F.C. en Lierse S.K.); Italië (Fioren- tina, Sampdoria, Modena en Venetië), Zwitserland (Zürich, Lausanne, Young Boys en Chaux de Fonds) en Frankrijk (Sedan, Nimes, Toulouse en Rouaan). België heeft in de intertoto-competitie de plaats ingenomen van de Hongaren, die wegens moeilijkheden met de wedstrijd agenda dit jaar niet tot de deelnemers be horen. Anderlecht heeft zich om dezelfde re den moeten terugtrekken. Nederland is met Zweden, Oostenrijk en West Duits land in groep 2 in gedeeld. Het staat nog niet vast welke vier Nederlandse clubs in de intertoto zullen uitkomen. Besloten is dat de standenlijst in de eredivisie na de wedstrijden van maandag 3 juni bepalend zal zijn. Tot de kandidaten behoren dus PSV, Ajax, Feijenoord. Sparta en En schede. Vrijwel zeker is, dat Feijenoord en Sparta zich zullen terugtrekken wanneer zij het Nederlands kampioenschap beha len. In het geval van een kampioenschap van Ajax staat ook de deelneming van de Amsterdamse club niet vast. Bij het uit vallen van een van deze drie clubs treedt no. 5 van de ranglijst van 3 juni als ver vanger op. Voor Zweden spelen Goeteborg, Djur- garden, Norkoeping en Oergryte. Voor West Duitsland: Pirmasens, Bayern Miin- chen, Neumuenster en de winnaar van MeidericherTasmania. Voor Oostenriik WAC. Rapid, Schwechat en Vienna. Groep 3 wordt gevormd door: Oost Duitsland (Motor Jena, Motor Zwickau, Vorwarts Berlin en Empor Rostock), Zuid- Slavië (Velez Mostar, Ofk Beograd, Rode Ster en Hadjuk Split), Tsjechoslowakije (Slovnaft Bratislava, Slovan Bratislava, Jednota en Sonp Kladno) en Polen (Zag- lebie, Ruch, Odra en Polonia). De groepen 2 en 3 spelen op 23 juni, 30 juni, 7, 14, 21 en 28 juli. De Nederlandse clubs ontvangen van de KNVB een vergoeding voor het spelen van hun uitwedstrijden. In totaal zullen 12 poules van vier clubs worden gevormd De indeling van deze poules is nog niet bekend. De voetbalwedstrijd NOADHermes DVS, oorspronkelijk voor komende zater dag vastgesteld, is gisteravond al gespeeld en eindigde in een gelijkspel (1-1). De stand in de tweede divisie B luidt nu: Haarlem 28 39 NOAD 27 26 BW 27 35 Xerxes 26 24 HVC 26 34 Helmondia 28 24 t Gooi 28 32 SW 26 22 Baronie 26 31 Wilhelmina 28 21 DFC 26 29 Longa 26 20 RCH 26 28 EDO 26 17 Hilversum 26 28 PEC 26 16 H. DVS 26 26 Res. derde klasse C: Ripperda 2HFC 3 31; VSV 3Aalsmeer 2 11. Op dinsdagavond 5 juni wordt op het CVV-terrein in Rotterdam een voetbal wedstrijd gespeeld tussen de ieugdelftallen (tot 19 jaar) van Nederland en Israel. De wedstrijd wordt geleid door Leo Hom. De Engelse oud-voetbalinternationals hebben hun eerste optreden op het Euro pese vasteland niet kunnen vieren met een overwinning. In Groningen speelde de oude garde van Nederland en Engeland namelijk met 4-4 gelijk, nadat Nederland by de rust met 2-1 de leiding had. De spelers van beide landen hebben de 10.000 toeschouwers getoond nog steeds over de nodige capaciteiten te beschikken. Nederland had een aanzienlijk jongere ploeg opgesteld dan Engeland, maar spe lers als Billy Wright, met 105 wedstrijden internationaal record-international, Tom Finney en Nat Lofthouse waren hun jon gere tegenstanders toch dikwijls te snel af. Vooral Finney schitterde en stelde de ge heel uit eredivisiespelers samengestelde Nederlandse verdediging Wiersma - Van der Hart - Kuys keer op keer voor grote problemen. Het scoreverloop was als volgt: 10 min.: Lofthouse 0-1; 29 min.: Van der Hart 1-1; 44 min.: Wilkes 2-1; 47 min.: Lofthouse 2-2; 57 min.: Finney 2-3; 64 min.: Wilkes 3-3; 72 min.: Finney 3-4; 85 min.: Van der Hart 4-4. De uitslagen van de wedstrijden, woens dagavond gespeeld voor de kwartfinales van het toernooi om de Nederlandse voet balbeker, luiden: ADO-Eindhoven 3-1 (ruststand 0-0). Alkmaar-GVAV 2-0 (0-0). De wedstrijd MVV-Willem II eindigde, na vier verlengingen, met 0-0. Willem II, dat vier strafschoppen benutte, zegevier de na penalty's aangezien MVV slechts drie treffers boekte. De wedstrijd NEC-Enschede leverde een 2-1 zege voor NEC op, dat bij de rust met 1-0 de leiding had. In de halve finales van het toernooi plaatsen zich: Alkmaar, NEC, Willem II en ADO. Een spelmoment uit de woensdagavond in Alkmaar gespeelde beker-voetbal- wedstrijd AlkmaarG.V.A.V., die door de thuisclub met 20 werd gewonnen. Men ziet een Alkmaarse aanval op het GVAV-doel. Engeland heeft woensdag in Bratislava het team van Tsjechoslowakije, tweede in het toernooi om het wereldkampioenschap voetbal 1962, met 4-2 verslagen. Bij de rust leidde Engeland met 2-0. Het is daar waren de 50.000 toeschou wers het wel over eens een volkomen verdiende zege voor de gasten geworden die tactisch en technisch de meerderen van de Tsjechen waren. Het Engelse team speelde een van zijn beste wedstrijden sinds jaren. Bobby Moore, de 22-jarige linkshalf van Engeland was stellig de bes te man van het veld in deze match, waar in hij de geblesseerde Jimmy Armfield als aanvoerder verving. Rechtsbinnen Jimmy Greaves opende in de 18se minuut de score (0-1). Aanvanke lijk scheen het dat de Tsjechen alle kans zouden krijgen een goed resultaat te be halen. Langzamerhand werd de tegen stand van de gastheren echter minder en daardoor kon linksbuiten Bobby Charlton ook nu gevaarlijk door zijn vaak onbe rekenbare spel, nog juist voor de rust de stand op 0-2 brengen. Linksbinnen Scherer zorgde kort na de hervatting voor een Tsjechisch tegendoel punt. Een twintigtal minuten voor het ein de herstelde Bobby Charlton de marge van twee treffers echter weer. Een fout van doelman Banks die een bal losliet gaf daarop Katraba de kans de score op 2-3 te brengen. Negen minuten voor het einde stelde Greaves met een gericht schot de zege echter voor Engeland veilig (2-4). Het elftal van de afdeling Haarlem van de KNVB speelt in voorlopige samenstel ling op woensdag 5 juni een oefenwedstrijd tegen een combinatie van Zandvoortmeeu- wen. Het HVB-team voor deze match, die om zeven uur des avonds in Zandvoort be gint, is als volgt samengesteld: Jongsma (Zandvoortmeeuwen); Bruisschaart (Wa terloo) en Hartman (Kinheim); Breder- veld (Kinheim), v. Berkel (DSOV) en Somers (Alliance); Van Egmond (DSOV), Verdurmen (Spaarndam), Snijders (Kin heim), de Die le Clerq (DSOV) en Tijms (Waterloo). Reserves zijn: C. J. v. Roode (DSS), J. Haukes (DSS), P. de Koning (Concordia), G. Boekhoudt (Waterloo) en W. Visser (Concordia). De elite van ons nationale tennis is ko mend pinksterweekeind, met enkele Bel gen en Duitsers, de gast van de Haar- lemsche Lawn Tennis Club. Aan de Span jaardslaan in Haarlem zullen de tennis- liefhebbers getuigen kunnen zijn van het eerste treffen in dit seizoen, tussen alle vooraanstaande spelers en een groot deel van onze sterkste speelsters, die de eer ste plaatsen op de nationale tennisrang- ljjst innemen. Bij de heren zqn dat o.a. de nationale kampioen Willem Maris, de Haarlemmer Tom Okker, Jan Hajer. Rob Kuijpers, Ron van Gelder en Peter Scholtz en bij de dames titelhoudster Eva de Jong-Duldig. Trudi Groenman, Anja Le- poutre, Patrice v.d. Heuvel en Els Spruijt. Na de eclatante rush naar de top van de jeugdige Haarlemse tennisfavoriet Tom Okker en met de grote eindstrijd van de nationale kampioenschappen nog in het geheugen, vraagt men zich af of het Okker dit jaar zal lukken de hoogste plaats te bereiken. Vorig jaar kon Willem Maris, in vijf sets de Haarlemmer nog net weerstaan Mogelijk krijgen we in het HLTC-toernooi het eerste beeld van de krachtsverhoudin gen zo als ze dit seizoen zullen gelden. Maar bij het afwegen van de kansen mo gen we toch ook Jan Hajer en de Belg Bruloot niet over het hoofd zien. Bij de dames in mevr. De Jong-Duldig favoriet, maar Trudie Groenman, door haar bij de nationale kampioenschappen in de kwart-eindstrijden verslagen, zal met Patrice v. d. Heuvel voor een pittige concurrentie zorg kunnen dragen. Naast de reeds vermelde deelnemers .willen wij nog noemen Els Commandeur, Marian Knoppers, Fredie Marinkelle, Sonja Frede- rikse-v. Nus, Doortje Blaisse, Elisabeth Rinkel, Ineke Pieksma, Ina Onnes, de Bel gische Ada Bruloot en de HLTC-dames Dingier, Okker. Van Rappard en Schmeink. Het bestuur van de KNLTB heeft voor het internationaal tennistoernooi in Wim bledon, mevrouw Eva de Jong, mevrouw Jenny Ridderhof, Willem Maris, Piet van Eysden en Evert Schneider ingeschreven. De heren zullen hoogstwaarschijnlijk eerst in het z.g. schiftingstoernooi uitko men, terwijl de dames direct tot het hoofd toernooi zijn toegelaten. Eva de Jong, Jen ny Ridderhof en een derde nog nader aan te wijzen speelster komen van 17 t.m. 20 juni in Wimbledon uit in een landentoer- nooi, dat voor de eerste maal wordt gehou den en waarvoor 16 landen hebben inge schreven. Voor het internationaal jeugdt.oemooi van Wimbledon zijn Betty Stove en Bert van Slooten aangewezen. Van 10 t.m. 15 juni zullen alle spelers en speelsters deelnemen aan een tennis toernooi in Beckenham. De Italiaanse wielrenner Vito Taccone heeft woensdag de 11de etappe van de Ronde van Italië, van Asti naar Briella (130 km), op zijn naam gebracht. De lei derstrui bleef in bezit van zijn landgenoot Diego Ronchini. Het algemene klassement ziet er als volgt uit: 1. Ronchini 69.09.19; 2. Balmaniön 69.09.48: 3. Zancanaro 69.09 52, 4. De Rosso 69.10.04; 5. Brugnami 69.10.33. Willem Marls Bij de heren tellen we liefst 31 deel nemers, waarvan we nog willen noemen Dominicus, Bijker, Frederikse, Nijeboer,- Beukers, Horstman, Van Brunschot, Van Galen Last, Brandenburg, Herok, Rhodius, v.d. Broek, Adan, de Jong, van Lidth de Jeude, de Belg Limmens en de ge broeders Wentzel uit Duitsland. Zaterdag om tien uur worden de eer ste partijen gespeeld en maandagmiddag om twee uur hoopt men een aanvang met de eindstrijden te kunnen maken. De ba nen aan de Spanjaardslaan zijn vrij toe gankelijk. A tletiek De Benelux atletiekploeg (héren), die zaterdag 8 juni in Bijlingham tegen Enge land uitkomt, is als volgt samengesteld: 100 yards: Hans Smit (Ned.)-Luitjes (Ned.); 220 yards: Noordenbos (Ned.)Hans Smit (Ned.); 440 yards Pennewaert (B.)Dyzers (B.)880 yards: Medinger (L.)Lambrechts (B.)1 mijl: Allewaert (B.)Snepvangers (Ned.); 3 mijl: Allortsius (B.)Delnoye (Ned.); 6 mijl: Leenaert (B.)Vandewat- tyne (B.); 120 yards horden: Marien (B.) Kamerbeek (Ned.); 440 yards hofden: Le- sire (B.)Geeroms (B.); 3000 m. steeple: Roelants (B.)Cujé (Ned.); hoog: Her- brandt (B.Vanslype (B.); ver: Derycke (B.)De Winter (Ned.); polsstok: Coppe- jans (B.)Sax (L.); discus: Koch (Ned.) Schrieken (Ned.); hinkstap: Evers (Ned.) De Winter (Ned.); speer: Vanzeune (B.) Didden (B.); 4 x 110 yards: Smit (N.) Luitjes (Ned.)Noordenbosch (Ned.)— Roos (B.)4 x 440 yards Pennewaert (B.) Dyzers (B.)Van TJden (Ned.)Vandalem (B.). Kogelslingeren: Romani (Ned.)Bigeï- bach (L.). Advertentie Voor de eerste maal in Olvmpia's Toer door Nederland 1963 is de leiders trui twee dagen achtereen om dezelfde schouders gebleven. De Brabantse com mando Martin van Ginneken verdedigde zijn leiderspositie woensdag met succes op het 155 km lange traject tussen Almelo en Groningen, daarbij geholpen door het feit dat men kennelijk tot een korte wapenstilstand had besloten. Natuurlijk zijn er in een veld van nog altijd meer dan vijftig amateurs wel enke len, die zich daaraan niet willen storen Zo'n man is bijvoorbeeld Cor Schuuring. De Amsterdammer, nationaal kampioen op de weg, wordt gedreven door "erzucht. Dat verleidt hem vaak tot het begaan van domme fouten. Veel te veel nog waagt Schuuring, ontegenzeggelijk een renner met klasse, zich aan een uitzichtloos avon tuur, stort hij zich te vroeg in een aan val, die meestal niet de juiste 1 lijkt te zijn en verspilt hij onnodig veel van zijn krachten. Woensdag kreeg de volgerskaravaan aanvankelijk weer de indruk dat Schuuring een grote fout begin. Reeds in Balkbrug na 44 km.), werd de drang naar grote daden hem te sterk en verliet hij het oe- loton, met als enige steun zijn jonge stadgenoot Rob Balvert. Goed, Arie den Hartogh en de mannen van Toon Simons mochten dan voor de start hebben gezegd ter achterom of er nog geen versterking kwam opdagen. Daarvan was totaal geen sprake, hoewel de voorsprong van ander halve minuut wel tot een minuut was te ruggelopen. Ondertussen echter bleven Schuuring's ploeggenoten in de waan verkerend dat hun makker nu de grote slag zou slaan, prinsheerlijk doorgaan met het drukken van het tempo. De situatie bleef zo tot voorin Balvert er genoeg van kreeg en zich liet afzak ken. Het was nauwelijks aannemelijk dat het terugvallen van Balvert de strijdwijze van Schuuring zou wijzigen, maar juist op dat moment ging hij ineens met Pieter se samenwerken, waardoor de winst weer groter werd. Een seintje van zijn ploeg leider bleek daar de oorzaak van te zijn Evenredig met het groeien van de winst steeg de ongerustheid van oranjetruidra ger Martin van Ginneken in het peloton. De felle Brabander was ten eerste al slecht te spreken, doordat hij ten on rechte dacht door zijn eigen ploeg te worden tegengewerkt en was voorts en dat was wel terecht bevreesd voor Jan Pieterse, die slechts iets meer dan twee minuten op hem achter stond in het klassement. Steeds meer schoof de oranjetrui naar voren in het peloton, dat tenslotte het tempo opvoerde en zodoende veel terrein terugnam. Tijd om de achterstand geheel goed te maken, was er niet meer, mede in verband met het feit dat Schuuring en Pieterse bepaald niet tot de zwaksten behoren. Aan de finish was er voor Van Ginneken echter totaal geen reden meer om ongerust te zijn, want toen het pelo ton over de streep stormde, waren de twee leiders nog geen dertig seconden bin nen. Bovendien had de slechter geklasseer de Schuuring in de spurt Pieterse duide lijk gedistancieerd. De uitslag in de zesde en voorlaatste etappe van Olympia's Toer door Ne derland, een rit over 155 km van Al melo naar Groningen, was: 1. Schuu ring (pl. Van Heusden) 3.42.10 met bon. 3.41.10; 2. Pieterse (pl. Gerritse) 3.42.10 met bon. 3.41.40; 3. Linders (pl. Snijder) 3.42.37 met bon. 3.42.22; 4. Stevens (Belg. pl. Janssens) 3.42.37. Vervolgens het peloton in dezelfde tijd als Stevens. De volgorde daarvan was: 5. Visser (pl. G. Peters); 6. Paul (pl. Van Heusden); 7. Lute (pl. Van Steenbergen); 8. Cornelisse (pl. Van Heusden); 9 De Wit (pl. Gerritse); 10. Barten (pl. Rijkers); 11. Rijkers (pl. Van Heusden). Het algemeen klassement luidt: 1. Van Ginneken (pi. P. Peters) 23.09.40; 2. Dries (Belg. pl. Janssens) 23.10.20; 3. Pieterse (pl. Gerritse) 23.10.53; 4. Ste vens (Belg. pl. Janssens) 23.11.19; 5. De Wit (pl. C-erritse) 23.11.55; 6. Schuuring (pl. Van Heusden) 23.12.26; 7. Haest (pl. Simons) z.t.; 8. Duyker (pl. P. Peters) 23.12.32; 9. Paul (pl. Van Heusden) 23.12.53; 10. Heyns (Belg. pl. Janssens) 23.12.58; 11. Hoekstra (pl. Ammerlaan) 23.13.27; 12. Van Espen (pl. G. Peters) 23.13.39; 13. Karstens (pl. Snijder) 23.13.44; 14. Den Hartog (pl. Gerritse) 23.14.16; 15. Boog (pl. Gerritse) 23.14.28. Het dagploegenklassement luidt: 1. Ploeg Van Heusden 11.07.24; 2. Ploeg Gerritse z.t.; 3. Ploeg Snijder 17.07.51; 4. Ploeg Janssens z.t.; 5. Ploeg G. Pe ters z.t. Het algemeen ploegenklassement luidt: 1. Ploeg Paul Peters 69.31.30; 2. Ploeg Gerritse 69 34.25; 3. Ploeg Jans sens 69.37.34; 4. Ploeg Van Heusden 69.37.42; 5. Ploeg Simons 69.39.07. Het puntenklassement na de zesde etappe luidt: 1. Visser 64 pnt, 2. en 3. Paul en De Wit beiden 74 pnt., 4. Ste vens 84 pnt. en 5. Cornelisse 89 punten. Het premieklassement wordt aange voerd door Schuuring en Buuts, die beiden 6 punten hebben. De prestatie- prijs werd toegekend aan Jan Pieterse.

IJmuider Courant | 1963 | | pagina 21