Lang leve dit extra lange weekend Koop voor Pinksteren een kleurenfilm! GROTE SPONS GRATIS goed goedkoop kopen I.OO Minestroi soep met to Tomai Groente Pinkster-weekend is feestelijk uitgaan, van fleurige mensen in een kleurig lente land. Bewaar dit weekend in al z'n sprankelende kleuren, levensecht, levens lang. Maak er kleurenfoto's van! Niets let u immers nog kleurenfoto's kan iedereen maken - en goed, want de moderne kleurenfilms doen het zelfs in de aller-een- voudigste boxjes, ook binnenshuis, met flitslampjes kleurenfoto's kunnen bij elke weersgesteldheid slagen: de moderne kleurenfilms zijn zelfcorrigerend kleurenfoto's maken is tegenwoordig goedkoop en net zo gemakkelijk als zwart/wit kleurenfoto's kunt u krijgen-zoals-u-ze-hebben-wilt: er zijn kleurenfilms voor afdrukjes of vergrotingen in uw album en kleurenfilms voor projectie (dia's) kleurendia's zijn een bron van gezelligheid: projectie avondjes voor heel 't gezin, voor familie en vrienden kleurenfotografie is een hobby-met-service: overal staan enthousiaste fotohandelaren klaar met diensten en vakkundige adviezen. Goed geproefdeen nieuw recept Royco kippesoep smaakt nu nóg fijner, nóg geuriger dan anders... Wij weten zeker dat U houdt van die smaak: Royco werd geholpen door honderden soepliefhebbers als U. Zij proefden tot Royco zeker wist: zó komt de fijne kippesmaak het best tot z'n recht. Mmm... heerlijk! Dat is pas kippesoep. Haal morgen een zakje en proef... Proef Royco vriesvers kippe soep, bereid volgens nieuw, verfijnd recept! Sportpantalons voor Haren no-iron, in de modecom binaties zwart-wit, bleu- wit, verrukkelijk spor tief dragen. Banlon pullover blijvend mooi.zógewas- sen-zó droog! Banlon, de wondervezel van „FIJN" dragen. O.a. in' wit, blauw, marine, rose, rood. Katoenen pullover voor als het warm is, leuk en sportief, in vele frisse tinten. Extra voordelig Jabot bloes de grote Parijse mode in rayon- shantung. Kies uit een weelde van kleuren, Nu 2.00 voordeliger... Meisjes pullover van fraai tricot, dat wollig aandoet. O.a. in wit/ marine,imarine/wit, groen/rood,rood/marine (t.m. 8 jaar). Tijdelijk v.a. 5 Schattige Huisjurkjes c/i om er leuk uit te zien in 2 het huishouden, in de ca tuin, of als u heerlijk ligt O te zonnen. Speciale aanbieding Van 16.95 Nu Zomerse collectie Ita liaanse badtassen af gebeelde puntmodel in 12 dessins verkrijgbaar kost maar Tijdelijk! bij aankoop van élke zeem, Cloqué nachthemd met ronde hals. Kraag en sluiting zeer mooi af gewerkt .diverse kleuren en dessins. Maten S, M, l, EL Honderden handstof zuigers verkochten wij reeds. 1 jr schr. garantie, 150 watt, 220 volt, soli de uitvoering. Handig voor stoelen, tafelkle den, auto's, tapiiten enz. Garantie Kwaliteit Kijk niet alleen naar de prijs, Priba tuinslang wordt gegarandeerd! (waterdief 1.00, straal- pijp 1.00) 4 meter tuinslang maar Tennisracket „Mac Trevor" nylon bespan ning 121/2,13,13Vaoz. speciale aanbieding tennisballen. 6 stuksin doos, „Mac Trevor" Nutricia Fijne Instant Aardappelpuree, gemaakt van de bloemigste aardappelen. U strooit de vlokjes in melk en water... 1.2.3 klaar! Heerlijk luchtig en vers. Dat Is aardappelpuree op z'n lekkerst.

IJmuider Courant | 1963 | | pagina 22