Tal van bekende professionals in de ronde van Zwanenburg Haarlem kan vanavond titel in tweede divisie B grijpen Trainer-pikeur Geersen trekt paarden terug uit drafsport Clubtitel van De Kampioen voor attente Rinus Stevens 5) liiiM F cr Zesdaagse ook een avond in Beverwijk Wim van Est derde Carlos Ortiz is z'n wereldtitel kwijt Ter gelegenheid van eeuwfeest suikerfabriek Opbrengst bestemd voor een nog te Roodbroeken moeten winnen, HVC maar één punt behalen Ontstemd over het oordeel van jury Australië weer in reine bij KNVB Visumproblemen in Berlijn onder loep Gevecht pas in de slotfase beslist Prins (Ajax) naar Kaiserslautern Kampioensstrijd bij de amateurs Semi-pr of ploegen SLUIT EEN PERSOONLIJKE LENING BIJ DE WOENSDAG 12 JUNI 1963 17 DIT DRIETAL KOMT OOK AAN DE START f Circus6 dagen op stap Mogelijk landenwedstrijd Rusland tegen Nederland Vier worstelaars naar de wereldkampioenschappen Piet van Est Peter Post Bokser had verzuimd om tegen uitdager te vechten suikerfabriek „Holland" in Halfweg DOUWCn DOrpSIlUlS wordt gehouden en waarvan de organi satie is opgedragen aan het roemrijke „De Bataaf", bestaat onder de professio nals en onafhankelijken grote belang stelling. Vrijwel alle landsfavorieten en enkele buitenlanders verschijnen aan de start. Men heeft dan ook kosten noch moeite gespaard om dit sportevenement te doen slagen. De volledige opbrengst wordt door de jubilerende suikerfabriek beschikbaar gesteld voor een in Half- weg-Zwanenburg te bouwen Dorpshuis. Bokaal Echter 2 voorwaarden: Interessant Lang parcours Langere tijd Ad Vermolen van Baronie op transferlijst geplaatst NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK N.V. Dick Enthoven Vrijwel alle bekende zesdagenrenners zijn door de stichting "Eurosport gecontrac teerd voor een van 5 tot en met 10 juli in zes plaatsen in ons land te houden avond- zesdaagse, een nieuw initiatief voor Ne derland Het zesdagencircus, dat uit zeven ploegen van elk vier renners zal bestaan, zal de toeschouwers een grote verschei denheid aan onderdelen van de wielersport bieden: sprint, afvalwedstrijd, ploegentijd rit, klassementswedstrijd, achtervolging en elke dag een wedstrijd achter dernies en een koppelwedstrijd. De ploegen zijn zo samengesteld, dat zij op elk gebied tenminste een specialist hebben. De zesdaagse, waarvoor dagelijks een stand wordt opgemaakt, komt op 5 juli in Beverwijk, 6 juli in Baarlo (bij Venlo), 7 juli in Hoogezand-Sappemeer, 8 juli Rot terdam (Varkenoord-circuit), 9 juli Beek (Limburg) en tenslotte op 10 juli in het Olympisch Stadion in Amsterdam, de enige keer dat er echt op een wielerbaan wordt gereden. Het is niet onwaarschijnlijk dat dan ook een landenwedstrijd RuslandNederland voor amateurs zal worden gehouden. De Russen hebben met het oog op hun voor bereiding voor de wereldkampioenschap pen een dergelijke wedstrijd aangevraagd en de KNWU heeft 10 juli als datum aan geboden. De reeds gecontracteerde ploegen voor de avond-zesdaagse zijn: België: Rik van Steenbergen, Severeijns, Jos Debakker en Palle Lykke Jensen (Denemarken); Frank rijk: Raynal, Gaignard, Retrain en Scob; Duitsland: Renz, Roggendorf, Potzernheim en Oldenburg; Zwitserland: Plattner, Frischknecht, Weckert en Wegmann; Ne derland A: Post, Captein, Derksen en Ma- rinus; Nederland B: Wim en Piet van Est, Van den Borgh en Damen. Er zal nog een Nederlandse ploeg aan dit veld worden toegevoegd. „Good old" Wim van Est weet van geen ophouden. Dinsdag werd de 40-jarige Bra bander derde in een prof-wedstrijd in het Belgische plaatsje Belsele Wae=. waar niet minder dan 108 renners van start waren gegaan. Van Est had een achterstand van slechts 10 seconden op de winnaar, de Belg Albert Covens, die de 180 kilometer aflegde in 4 uur en 40 minuten. Vier Nederlandse worstelaars zullen deelnemen aan de wereld- en Europese kampioenschappen Grieks-Romeins wor stelen, die van 1 tot en met 3 juli in Hel- singborg worden gehouden Het zijn Alflen (De Halter, Utrecht) 52 kg, Ran (De Halter) 63 kg. Rosbag (Olympia, Utrecht) 78 kg en Vogelzang (Hercules-Amsterdam) 97 kg. Ploegleider de heer Hooft. Aan het achtste hockey-landentoernooi voor dames, dat van 419 september 1963 in de Amerikaanse stad Towson (Mary land) wordt gehouden, nemen totaal zes tien landen, waaronder Nederland, deel. De overige Europese landen zijn: Duitsland, Frankrijk, Engeland, Wales, Ierland en Schotland. De WBA (World Boxing Association) heeft dinsdag in Washington besloten de wereldtitel in het lichtgewicht te ontnemen aan de huidige titeldrager Carlos Ortiz (Porto Rico). Deze maatregel werd ge nomen omdat Ortiz verzuimd heeft zijn titel voor 3 juni te verdedigen tegen uit dager nummer 1: Kenny Lane, hetgeen door de WBA was geëist. Ortiz heeft de gelegenheid om in augus tus op de eerstkomende vergadering van de WBA protest tegen deze beslissing aan te tekenen. De Portoricaan heeft de wereldtitel in april 1962 veroverd op Joe Brown. Hij heeft de wereldkroon sindsdien tweemaal met succes verdedigd: in decem ber van het vorig jaar sloeg hij de Japan ner Teruo Kosaka in de vijfde ronde knock out en in april van dit jaar overwon hij door interventie van de scheidsrechter in Porto Rico van de uitgeweken Cubaan Doug Vaillant. Voor de internationale wielerronde van Zwanenburg om de „Grote Prijs van de suikerfabriek Holland", die zaterdag 15 juni als onderdeel van de feestviering rond het 100-jarig bestaan van de C.S.AJ. t w-v „Het was voor ons niet bijzonder moei lijk vast te stellen wat wij de bevolking van Halfweg-Zwanenburg, als sportevene ment, ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan van de suikerfabriek zouden aan bieden", zo schrijft directeur W. H. Ofeigssen in het keurig verzorgde pro grammablad van de wielerronde. „Heel Nederland weet, dat beide dorpen de ba kermat zijn van vele prominente wielren ners, die een goed tehuis vinden bij de HSC De Bataaf. De keuze van een grote wielerronde lag voor de hand. Een gëtü'k- kige omstandigheid vormt het feit, dat de stichting Cultureel Centrum alle krachten mobiliseert om te komen tot een Dorps huis. Om dit streven te steunen werd oe- sloten de volledige opbrengst van de ronde te bestemmen voor het Dorpshuis". Het ligt in de bedoeling dit Dorpshuis te bouwen aan de Olmenlaan op de hoek van de Dennenlaan. Het zal voor de hele be volking van grote waarde zijn. Er komi een voor vele doeleinden geschikte zaal met accommodatie voor 400 personen en bovendien zullen vergaderruimten beschik baar komen, die voor de ontwikkeling van het verenigingsleven in Halfweg-Zwanen burg dringend noodzakelijk zijn. Men wil de grote zaal ook inrichten voor de De- oefening van zaalsporten. en Piet van Est, Martin van der Borgh, de snelle Jan Janssen, Lex v. Kreuningen (winnaar Ronde van Nederland) Jo de Haan, Jaap Kersten. Piet Damen, Piet Rentmeester, Henny Marinus, Piet Steen voorden, Ad Biemans (triomfator in Kor- tenhoef), Lambert van der Ven, Bart So- laro, Cees Snepvangers, Jaap de Waard. Jan Schroder en de plaatselijke favorieten Dick Enthoven en Gerard Wesseling. Alleen het „Bataaf'-lid Henk Nijdam kan door het hem in Italië overkomen on geval niet aan de start verschijnen. Men wil de wereldkampioen nu het startschot laten lossen. Onder de buitenlandse deel nemers bevinden zich de Belgen Martin van Geneugden, Robert Senecca en Roger Bayens, de Duitser Manfred Doniker en I de Australiër Jef Sommer. Mogelijk dat ook Tour de Francerijder Ab Geldermans nog zal deelnemen. Al met al belooft het zaterdag in Zwa nenburg een aantrekkelijk wielerfeest te worden. Als de beroepsrijders tenminste genegen zijn om het volle pond *e geven. Er staat de winnaar naast zijn eerste prijs nog een prachtige door de suiker fabriek geschonken bokaal te wachten. Men heeft de entreeprijzen aan de popu laire kant (50 cent) gehouden. >at mag dus geen beletsel vormen om thuis te blij ven. Het is bovendien voor een goed doel. Een apart woord van lof mag zeker wor den toegezwaaid aan de heer C. J. Lijn ders van de suikerfabriek en secretaris Jan Zomer van „De Bataaf". Zij hebben heel veel voorbereidend werk verzet om dit wielerfeest te kunnen doen slagen. De start van de profronde is om half twee en de af te leggen afstand bedraagt 140 kilometer. Vooraf rijden aspiranten (start 10 uur) en nieuwelingen (start half twaalf) een wedstrijd. Ofschoon het altijd levensgevaarlijk aan doet iets dergelijks te voorspellen, bestaat er toch wel een redelijke kans dat Haarlem vanavond beslag legt op het kampioen schap in de tweede divisie B. Twee gebeur tenissen moeten er dan echter plaats grijpen: 1ste (en dit is wel de belangrijkste) mag Haarlem tegenstander DFC vanavond (aanvang 7 uur) zelfs geen gelijkspel gunnen; 2de (en feitelijk even belangrijk) moet concurrent HVC het in Tilburg bij het toch altijd wel lastige NOAD niet ver der brengen dan een gelijkspel. Wat het eerste feit betreft krijgt Haar lem het echt wel minder gemakkelijk dan zo op het eerste gezicht moge blijken. Goed, DFC verloor onlangs met liefst 5-0 van RCH, kwam tegen EDO niet verder dan 0-0, doch deze resultaten vormen nog geen enkel beletsel vooral tegen de leider een zo positief mogelijke score te bewerk stelligen. Haarlem zal begrijpelijkerwijs Wel met de nodige zenuwen kampen. Er staat immers een titel op het spel. De ploeg wordt pa even voor de wed strijd samengesteld. Hoe die ook mag uit vallen, de roodbroeken beschikken over voldoende capaciteiten twee punten rijker de grasmat te gaan verlaten. De formatie zal evenwel van het begin af aan fel op "winst moeten spelen. En dan de tweede gebeurtenis: wat gaat HVC in Tilburg doen? Dat valt uiter aard moeilijk te voorspellen. Nog niet zo lang geleden speelde BW NOAD op zijn eigen terrein naar een nederlaag, rpaar tegen Haarlem werd het daar in 't zuiden een gelijkspel. NOAD is nu eenmaal een merkwaardig team, docht de Amersfoorters weten drommels goed wat er op het spel staat; bovendien kennen zij hun premie voor een kampioenschap. Resumerend mag de conclusie worden getrokken dat: a) Haarlem DFC kan over winnen, en dat b) HVC beslist wel de nodige moeite zal hebben met NOAD. Eindigt dit laatste duel in een gelijkspel of nederlaag voor de bezoekers, en zegevieren Van alle kanten heeft men voor de orga nisatie van de profronde volledige mede werking gekregen, zoals van B. en W. van Haarlémmermeer en Haarlemmer- liede - Spaarnwoude, de politieautoriteiten, N.Z.H.V.M., die zaterdag een van rijn bus lijnen om moet leiden, de Bond van oe- roepsrenners en vele andere instanties of persoonlijkheden. Zeventig man personeel van de suikerfabriek zullen de nijvere werkers van „De Bataaf" behulpzaam zijn met controlewerkzaamheden en afzetting van het parcours. Dit parcours is 32U0 meter lang en wordt gevormd door de Zwanenburgerdijk, waar start en finish zijn, Weerenweg, Kruiswaal, Friedalaan en Kerkhoflaan. Om de vele genodigden een goed over zicht op de koers te kunnen bieden, heeft men de salonboten „Holland" en „"'levri- meer" gecharterd. Deze schepen zuller. ligplaats kiezen bij de start en finish. Onder de vijftig gecontracteerde ren ners bevinden zich onder meer de natio nale pour-suitekampioen Peter Post, Wim Willem H. Geersen trekt al zijn paarden terug uit de drafsport. „Ik ben de prak tijken van de jury-leden bij de draverijen beu", zei gisteren de trainer-pikeur Geer sen, „en ik heb besloten al mijn paarden vóór het komende weekeinde uit de koer sen terug te trekken. Ik heb nog altijd een goede naam in de paardesport, zowel nationaal als internationaal, en ik wil die niet verspelen". De sportieve Geersen, die nu al 37 jaar in deze sport meeloopt, is bijzonder ont stemd over de gang van zaken bij de wedstrijden. „Ik durf te verklaren dat het merendeel van de juryleden orideskundig is", zegt de man die zondag jl. bij de strijd om de Gouden Zweep zich „geno men" voelde, toen de jury Walter Hollan- dia uit de koers nam, nadat dit paard enkele passen uit de draf was geweest, „Goed, ik zal niet beweren dat dit niet zo was, doch van de overige paarden lie pen enkele heel wat langer „in de fout" Daar wordt echter niet op gelet". Geersen meent te weten dat men tijdens de koer sen alleen maar oog heeft voor de fouten van zijn paarden. Als er acht paarden in een koers staan, dan wordt er op één gelet en die ene is dan het paard van mijn stal". Bij zonder spijtig vindt Geersen het feit dat tegen de beslissing van de jury geen be roep mogelijk is. „De juryleden kunnen zich nu dus alles permitteren". „Om nu veel onheil te voorkomen lijkt het mij verstandiger niet meer op de dra- versbanen te verschijnen". Voor de pi keurs, die bij hem in dienst zijn, is dit natuurlijk een fikse tegenvaller. Geersen meent evenwel niet langer onder deze om standigheden te kunnen uitkomen in dra verijen. „Er zal iets moeten gebeuren' zegt hij, „anders zie ik mij genoodzaakt voor langere tijd van de draversbanen te verdwijnen". Een bijzonder nare zaak in de draaf- en rensport, een kwestie die toch wel zo spoe- dig mogelijk uit de wereld zal moeten wor den geholpen, wil men deze sport voor het publiek nog aantrekkelijk doen maken. i De secretaris-penningmeester van de K.N.V.B., Lo Brunt, heeft in Zürich met vertegenwoordigers van de voetbalbonden van Oostenrijk en Australië besprekingen gevoerd met het doel de moeilijkheden tas sen de FIFA en de Australische voetbal bond op te iossen. Zoals bekend is Austra lië destijds door de FIFA geschorst om dat enkele clubs in het kleinste werelddeel voetballers uit Oostenrijk, Nederland en Israel „in dienst" hebben genomen zonder de daarvoor geldende overschrijvingsbepa lingen-in acht te nemen en zonder trans ferbedragen te betalen aan de clubs waar de voetballers vandaan kwamen. Het nieuwe bestuur van de Australische voetbalbond wil deze kwestie met alle ge weld weer in het reine brengen omdat men van de FIFA-schorsing zeer veel schade ondervindt. De FIFA kan Austra lië echter pas weer als lid accepteren als de moeilijkheden met de Nederlandse en de Oostenrijkse bond zijn opgelost. Namens de Nederlandse clubs (in totaal zijn 11 Nederlandse voetballers illegaal" in Australië werkzaam geweest) heeft de heer Brunt nu aan Australië meegedeeld welke transferbedragen men alsnog wenst te ontvangen. Over de hoogte van de be dragen wilde de heer Érunt zich bij zijn terugkeer uit Zürich niet uitlaten, maar wel verklaarde hij dat de bedragen in ver houding „zeer laag" zijn gehouden. Wat Nederland betreft heeft Australië alle voorstellen aangenomen, zodat de kwestie tussen de K.N.V.B. en Australië uit de weg is geruimd. De Oostenrijkse bond is dinsdagavond in een spoedvergadering bijeengekomen omdat de Oostenrijkse voorstellen niet door Australië konden worden aanvaard. Als Oostenrijk zich evenwel alsnog zal neerleggen bij de re geling zoals Australië die wenst, dan is voor dit laatste land de weg weer open om lid te worden van de FIFA. Onder leiding van Avery Brundage, de Amerikaanse president van het Interna tionale Olympische Comité, zal binnenkort een speciale commissie naar Berlijn gaan om te pogen een einde te maken aan de discriminatie tegenover Oostduitse atleten op politieke gronden. Het besluit hiertoe is onlangs genomen op een bijeenkomst in Lausanne van het IOC en vertegen woordigers van 25 internationale sportbon den. De commissie zal bestaan uit leden van het IOC en afgevaardigden van de sport bonden. Zij zal in Berlijn besprekingen voeren met het allied travel office in West- Berlijn, waarin Groot-Brittannië, Amerika en Frankrijk zijn vertegenwoordigd. Dit bureau stippelt de gedragslijn uit met be trekking tot het verstrekken van visa aan Oost-Duitsers. Het besluit om een commissie naar Ber lijn te sturen werd genomen na langdu rige beraadslagingen, waarbij verscheidene gedelegeerden met het argument kwa men, dat wel regelmatig visa voor de Westeuropese landen en Amerika worden verstrekt aan Oostduitse zakenmensen, in dustriëlen en artiesten, maar dat deze worden geweigerd aan Oostduitse sport mensen. Het organisatiecomité van de Olympi sche Spelen in Tokio rekent op een dage- - lijks verbruik van 15 ton vlees, zes ton groenten en 29.000 eieren. Het clubkampioenschap lange afstand van de Haarlemse wielerclub „De Kam pioen", dat dinsdagavond op het golvende circuit van Zandvoort werd gereden en waarvoor onder de renners grote belang stelling bestond, is op naam gekomen van een attente Rinus Stevens. Hij ontsnapte bij het uitkomen van de Tarzanbocht, toen de rappe mannen zich gereed maakten voor de beslissende sprint, uit de tot veer tien man geslonken hoofdmacht en bleef de favoriete sprinters Aad Bogaard, Eddy Riethoff, Ted Blom, die de beste nieuwe ling was. en Aad Straver met enkele leng tes verschil de baas. Voor deze titelstrijd verschenen 33 A- en B-klassers aan de start en daaronder be vonden zich vrijwel alle favorieten. Het „veld" deelnemers bleek overigens goed aan elkaar gewaagd en wat of Riethoff, Stevens, Bert Bogaard, De Klerk, Blom, Henk Peters, Plus en Aad Bogaard ook Nederlands lastigste voetballer op de grasmat, de Ajacied Co Prins, speelt het volgende seizoen voor de Duitse club FC Kaiserslautern. Het transferbedrag ligt rond de 50.000 gulden. Kaiserslautern strijdt momenteel mee in de kampioens competitie van West-Duitsland. Co IPrins, die net 25 jaar is geworden, heeft een con tract getekend voor twee jaar. De Ajacied verlaat zijn oude club om dat hij ook wel eens elders wil voetballen. Desondanks heeft hij nu al te kennen ge geven na zijn Duitse tijd direct naar Ne derland terug te keren. De pas achttienjarige talentvolle rechts buiten van Baronie Ad Vermolen heeft zijn vereniging verzocht hem op de trans ferlijst te plaatsen. probeerden, er bleek geen ontkomen aan. Hun acties waren trouwens te individueel van opzet om een kans van slagen te kun nen maken. Ook solovluchten van Krabbenbos, Bert Bogaard en Baars sorteerden geen enkel effect. Temeer omdat Henk en Tonny Pe ters, Riethoff, Straver, Stevens, Marcel Rutte en Plus niet aarzelden om met kracht de tegenaanval ter hand te nemen. Pas in de slotfase, toen er nog twee ron den (8,4 km) gereden moesten worden, kwam er een afscheiding in het peloton en konden veertien renners zich op het voor plan handhaven. Van hen verraste de ac tieve Stevens zijn rappe makkers met een felle demarrage en legde verdiend beslag op de titel. De uitslag: 1. R. Stevens, de 85 kilome ter in 2 uur 14 min. en 57 sec.; 2. Aad Bogaard, 3. E. Riethoff, 4. T. Blom (1ste nieuweling), 5. A. Straver, 6. R. Portegies (2de nieuw.), 7. W. Willemse (3de nieuw.), 8. C. Baars (4de nieuw.), 9. Tonny Peters 10. C. Plus. In de officieuze titelstrijd der C-klassers ging Gijs Kuilboer weliswaar als eerste over de streep, maar omdat hij Adrie de Ruyter in de eindsprint had gehinderd werd Kuilboer naar de tweede plaats ver wezen en De Ruyter tot winnaar uitge roepen. De uitslag was: 1. A. de Ruyter; 2. G. Kuilboer; 3. Th. Krom; 4. Van Aalst; 5. L. Riethoff; 6. Visser; 7. Stut; 8. Lissen- burg; 9. Hoogveld; 10. Blom. De tijd van De Ruyter over de 33,6 kilometer was 57 min. en 15 sec. Uitslag jeugdklasse: 1. Kokkelkoren; 2. G. Krom; 3. Van Berkel; 4. Bakker; 5. Handgraaf; 6. Schenk; 7. De Ridder; 8. Blommaert; 9. R. Krom. Meteen na afloop werd een dolgelukkige Rinus Stevens door de heer J. van der Domhof, de wieler-contactman van het Zandvoorts circuit en in vroeger jaren zelf titelhouder van „De Kampioen", in de rood-witte kampioenstrui geholpen. Met een toepasselijk woord overhandigde de heer Van der Domhof hem tevens de bloemen. Ook voor Ted Blom was er als de beste nieuweling een boeket bloemen. Aan Henk Kiekens werd bovendien de kampioenstrui van het home-trainkam- pioenschap uitgereikt. Deze trui was des tijds nog niet klaar. Het programma van de voetbalcompe titie om het kampioenschap voor Neder land voor amateurs luidt als volgt: Zaterdag 15 juni: Quick (N)Neptunia, UnitasAFC, De ValkWilhelmina '08. Zondag 16 juni: NeptuniaQuick (N), AFCUnitas, Wilhelmina '08De Valk. Zaterdag 22 juni: Neptunia^AFC, Wil helmina '08Unites, De ValkQuick (N). Zondag 23 juni: AFC—Neptunia, Uni tasWilhelmina '08, Quick (N)De Valk. Zaterdag 29 juni: UnitasDe Valk, Nep tuniaWilhelmina '08, AFCQuick (N). Zondag 30 juni: De ValkUnitas, Wil helmina '08Neptunia, Quick (N)AFC. Zaterdag 6 juli: Unitas—Neptunia, De ValkAFC, Wilhelmina '08Quick (N). Zondag 7 juli: NeptuniaUnitas, AFC De Valk, Quick (N)Wilhelmina '08. Zaterdag 13 juli: AFC—Wilhelmina '08, Quick (N)—Unitas, Neptunia—De Valk. Zondag 14 juli: Wilhelmina '08—AFC, UnitasQuick (N), De ValkNeptunia. Er is overeengekomen, dat geen protesten tegen scheidsrechterlijke beslissingen kun nen worden ingediend. RCH (thuis tegen EDO): Van der Schil den; Nanai en Honout; Euwes, Ko ning en Liefhebber; Hendriks,\poes- selaar, Maslo, Van der Berg en Meyer. EDO (uit tegen RCH): Amama; Dissel- köter en Leonhardt; Nijman, Kroo- der en Koene; Van Beekum, N. N., Peters, Breitner en Hopman. Haarlem wordt even voor de wedstrijd samengesteld. de roodbroeken, wel dan krijgen we bin nenkort de ongetwijfeld interessante match tussen VSV en Haarlem om 1 plaats in cie eerste divisie. Bij al deze belangstelling voor de ver richtingen van Haarlem valt de wedstrijd RCH—EDO een beetje in het niet. Hat :s eigenlijk jammer dat deze derby zo teg'»n het einde van het seizoen wordt ge-tpeeld. Voo'r beide ploegen staat er niets me ar op het spel. EDO is in veiligheid, RCH zal de 3de plaats niet meer kunnen bereiken. De Racing komt met een drietal invallers (voor Wullems, Engelsma en Broawar) binnen de lijnen, EDO handhaafde 't ■'earn van afgelopen zondag, mits dan De Kleyn weer is hersteld. Waarschijnlijk houdt de derby een zege voor RCH in, belangrijk is dat niet meer, doch dat betekent in geen geval dat het geen aardige wedstrijd kan worden. Tot slot nog even de ranglijst in de tweede divisie B: Haarlem 30 42 Hilversum 30 30 HVC 30 40 NOAD 39 "9 B V V 30 39 Helmondia 31 27 Baronie 30 35 SVV 3) 26 H D V S 30 34 L O N G A 30 34 DFC 30 33 Wilhelmina 31 23 't Gooi 32 33 EDO 3 21 RCH 30 32 P E C 30 16 Xerxes 30 30 Advertentie BETAAL K

IJmuider Courant | 1963 | | pagina 15