Twee directeuren van Vlaamse scheepswerven staan terecht COR OLY Aanmeldingsformulier IJmuider Courant BOSCH RIJWIELEN B0SCH BIJ ELMO BOSCH Wasautomaat 775- ELM0 ATI E WONINGINRICHTING VERSPUY Plein 1945 no. 2 IJmuiden Telefoon 8089 Billie Jean Moffit had groot aandeel in Cup-overwinning Korfbalprogramma Trawler ving twee onderzeeboten Geflatteerde zege van jeugdelftal „Amateur-systeem voor profboksers Betaling abonnementsgeld per giro IK! REGENBROEKEN REGENGAPES Gr PETERSEN BIJ T0PSY THUIS VRIJDAG 21 JUNI 1963 6 De Jong vervangt atleet Doornbosch (Haarlem) Straffen geëist van 2 en 5 jaar wegens fraude Twee Franse vissersboten in Brazilië vastgehouden RALEIGH - MAGNEET VESTING reeds v.a. 119,— compleet Breestraat 108 - Beverwijk De zaak met 1001 artikelen Ét» fc» i „Provence" voor reparatie terug naar Marseille Coudenhove-Kalergi wenst wereldvredesconferentie LUIDSPREKERS de meest gekochte koelkast in Europa PRI1ZEN f 298.-, 378.-, 498.-, 5«8.- In Uw vacantie naar de Veluwe vlak langs de Zuiderzeewerken HARDERWIJKER SAL0NB00TDIENST JACOBA DE WEIJZE-VAN DUKE GEREF. GEMEENTE, DS. H. VAN GILST Van 24 juni t/m 2 juli wegens vakantie gesloten. BANKETBAKKERIJ BEEKSMA Frans Naereboutstraat 72 - Telef. 8340 IS WAARDIG EN STIJLVOL J. A. M. Lith G. H. van Sluis BENZO RIJWIELEN Benzo Rijwielfabriek Een stijlvol CO JA produkt Een smaakvol en gezellig inge richte woning, zal u bij het thuis komen steeds weer een blij ge voel geven. Bij woninginrichting VERSPUY kunt u zich volledig oriënteren over de vele mogelijkheden op meubelgebied. Het Amerikaanse tennisteam zegevierde donderdag in de finale van het dames- landentoernooi, dat op de banen van de Queens club in Londen werd gehouden —dankzij de 19-jarige Billie-Jean Mof fit met 2-1 over Australië. Als zovele ronden in het 16-landentoer- nooi werd de finale in verband met he vige regenval niet op gras maar op een overdekte baan gespeeld. Billie-Jean Mof fit, het 19-jarige Amerikaanse meisje uit Californië, dat een jaar geleden op Wim bledon de grote verrassing was toen zij in haar eerste wedstrijd de hoog geplaat ste Margaret Smith versloeg, zegevierde in 90 minuten over haar Australische te genstandster Lesley Turner. Haar landgenote Darlene Hard verloor in 40 minuten met 36, 06 van Mar garet Smith. In het dubbelspel zagen de toeschouwers wederom een superieure Bil lie Jean Moffit aan het werk en het was grotendeels dankzij haar dat de Ame rikanen de cup veroverden. De uitslagen luiden: Billie Jean Moffit (VS)Lesley Turner (Austr.) 57 60 63. Darlene Hard (VS)Margaret Smith (Austr.) 3—6, 0—6. Moffit en Hard (VS) Smith en Turner (Austr.) 36 1311 63. Opvallend sterk tennis hebben donder dag de Tsjechische Vera Sukova en de Duitser Wilhelm Bungert laten zien tijdens de wedstrijden op de Queens Club in Lon den. Vera Sukova versloeg in de derde ronde de Amerikaanse Tory Fretz met 63, 61 en in de vierde ronde de Engelse Vera Roberts met 62, 62. Bijzonder goed kwam ook de Duitser Wilhelm Bungert voor de dag. Hij zege vierde in de vierde ronde van het heren enkelspel met 62, 79, 63 over de Brit Billy Knight. In de Nederlandse atletiekploeg voor de tienkampwedstrijd Nederland-Engeland- België, die dit weekeinde in Vlaardingen wordt gehouden, is een wijziging geko men. Jan de Jong (ALO Rotterdam) ver vangt Jelle Doornbosch (Haarlem), die wegens familie-omstandigheden is verhin derd. Het KNKB-programma luidt: Kamp. van Nederland: Het ZuidenRohda. Beslis singswedstrijd tweede klasse: DVDVogel (2 uur OlympiaveldBussum). Reserve derde klasse C: Vogel 2DVD 2. Van onze correspondent) BRUSSEL De rechtbank van Brugge heeft respectievelijk vijf en twee jaar ge vangenisstraf geëist tegen de twee direc teuren van de gefailleerde Scheepswerven van Vlaanderen. Een van hen is voort vluchtig. Bovendien zal er nog een ver oordeling volgen over het terugbetalen van 700 miljoen frank, althans van een deel daarvan, weike de schuldeisers te kort zijn gekomen. Het faillissement van de werf, dat in september 1960 werd uitgesproken, is op een na het grootste uit de Belgische eco nomische geschiedenis. De beide directeu ren waren beschuldigd van valsheid in geschrifte, het publiceren van onjuiste ba lansen en van bedrieglijke bankbreuk. Ter terechtzitting bleek dat zij telkens RIO DE JANEIRO (Reuter) De „kreeftenoorlog" tussen Frankrijk en Bra zilië is weer opgelaaid met het vasthou den van twee Franse vissersschepen in het noordoosten van Brazilië. De Franse leden van de bemanning zeg gen, dat zij toestemming hebben om in de Braziliaanse wateren te vissen, maar de plaatselijke autoriteiten, waar de sche pen worden vastgehouden, zijn niet op de hoogte gesteld van een dergelijke toestem ming. Zij wachten nu de instructies van het ministerie van marine af. Advertentie Ondergetekende Naam Straat l »V Plaats P'.i i* 4 wr wenst zich met ingang van te abonneren op 1 8.per kwartaal of t 0.62 per week Doorhalen wat niet verlangd wordt. Handtekening Zfl, die zich met ingang van 1 juli 1963 per kwartaal abonneren, ontvangen de nummers tot en met 29 juni 1963 gratis. Dit geldt alleen voor nieuwe kwartaalabonnees, dus niet voor omzetting van week- in kwartaalabonnementen. met van reders verkregen voorschotten voor de bouw van schepen de tekorten op andere bouwnummers trachtten te dek ken. Ook de rol van Onassis is ter sprake gekomen. De Griekse reder heeft namelijk in 1960 orders geplaatst voor de bouw van drie, voor het vervoer van fruit bestem de schepen. Toen hij ontdekte dat hij werd bedrogen heeft hij zijn orders eerst geannuleerd. Later ging hij echter ak koord met afbouw van een schip onder leiding van Wilton Fijenoord. Enige jaren geleden werkten nog zeven honderd man op de werven. CONCARNEAU (AP-AFP) De be manning van de Franse trawler „Puy- morens" uit Concarneau heeft de netten moeten kappen, omdat zij de veel te zware vangst niet aan boord kon krijgen. Deze bestond uit twee Britse onderzeeboten. De vissers van de „Puymorens" hadden geen flauw vermoeden van wat zij wel gevan gen hadden tot zij de Britse onderzeeboot „Arabian" en haar zusterschip boven wa ter zagen komen voor de westelijke kust van Ierland. De onderzeeboten liepen geen schade op en' doken onmiddellijk weer onder. De „Puymorens", die zijn trawlnet verspeel de, is leeg naar Concarneau teruggekeerd. LONDEN (AP) Een woordvoerder van de Britse marine verklaarde: „Geen van onze onderzeeboten heeft gemeld ge vangen te zijn." MARSEILLE (AP) Het Franse pas sagiersschip Provence, dat met 220 passa giers aan boord onderweg was voor een tocht naar de Caraibische Zee, keert naar Marseille terug voor herstelwerkzaamhe den aan de pompinstallatie. Het schip dat deze week uit Genua naar New York vertrokken was, stopte bij de Balearen. Nadat de pompinstallatie gecon troleerd was, besloot de kapitein naar Marseille terug te keren. De reparatie zal ongeveer 24 uur vergen. Daarna zal het schip de tocht hervatten. Het Franse passagiersschip Flandre heeft onlangs op een tocht naar de Caribische Zee een soortgelijk manke ment vertoond. Na de reparatie van een turbine kon het schip toen zijn reis her vatten. BAZEL (Zwitserland) (AP) Graaf Richard Coudenhoven-Kalergi, voorzitter van de Paneuropese Unie, heeft een be roep op president Kennedy gedaan om vol- gend jaar te Wenen een wereldvredescon ferentie bijeen te roepen om de tweede we reldoorlog te Jiquideren, de derde wereld oorlog te voorkomen en de koude oorlog te doen staken. In een open brief aan de president schrijft graaf Coudenhoven-Kalergi dat al leen een vredesconferentie tussen de twee vijandelijke kampen die op het ogenblik de koude oorlog voeren de wereld kan doen ontwaken uit haar atomaire nacht merrie. „Indien u dit stoutmoedige initiatief neemt en daarmede de Rubicon over steekt die de koude oorlog van de ware vrees scheidt, zullen de komende genera ties uw nagedachtenis zegenen als die van Amerika's grootste president", aldus de brief. U kunt het uzelf gemakkelijk maken door het abonnementsgeld voor het volgende kwartaal te voldoen op onze postgirorekening no. 129228 ten name van de IJmuider Courant. U bespaart daarmee incassokosten en vermijdt geloop aan de deur. Het te gireren bedrag is f 8.post- abonnees f 8.50. U kunt het ons gemakkelijk maken door uw giro-opdracht te verzenden voor het eind van de maand, voor zien van uw juiste naam en adres. Wij behoeven dan geen kwitanties uit te zenden. Indien u voor een ander gireert, wilt u dan het bezorg adres van de krant vermelden? Voor automatische girobetalingen (het allergemakkelijkste) zijn formu lieren op aanvraag gaarne ter be schikking. In dat geval dient men wel voor voldoende saldo op de giro-rekening zorg te dragen. DE ADMINISTRATIE Gisteravond speelde het Velser jeugd elftal, dat 29 juni in het kader van de Velser Sportweek tegen het Hilversumse jeugdelftal speelt, een oefenwedstrijd te gen het Haarlemse jeugdteam. Hoewel de jeugdige Velsenaren in het veld niet zo heel veel sterker waren, wonnen zij deze ontmoeting met niet minder dan 5-0, door doelpunten van Snijders (Kinheim) en Ton Zwart (IJmuiden), die ieder twee doel punten voor hun rekening namen en Fre- riks (Stormvogels). Ten aanzien van deze doelpunten dient te worden opgemerkt, dat de Haarlemse doelman tot driemaal toe z'n medewer king verleende door de glibberige bal te laten glippen. De Velser ploeg heeft een goede indruk achtergelaten. De verdediging zat goed in elkaar met het trio Van der Geer, De Goede en De Jong als uitblinkers. Ook het spel van de voorhoede schonk voldoening, alleen moeten Zwart c.s. zich er voor hoe den het spel niet te kort te houden. Zij nog vermeld, dat doelman Korbee een strafschop stopte. Boksen 81 De Europese Boks Unie (EBU) heeft het afgelopen weekeinde tijdens een congres in Rome besloten in de toekomst ook voor professional boksers het tiengewichtsklas- sen-systeem te gebruiken, dat al jaren voor amateurs geldt. De nieuwe gewichtsklassen zijn: vlieg- gewicht; 51-54 kg, bantam 54-57 kg veder, 57-60 kg licht, 60-63,5 kg licht weiter, 63,50- 67 kg weiter, 67-71 kg zwaarwelter, 71-75 kg middengewicht, 75-81 kg halfzwaarge- wicht, 81 kg en hoger zwaargewicht. Verder werd besloten, dat wanneer een bokser „neer" is en de gong gaat, de scheidsrechter normaal zal doortellen, uit gezonderd in de laatste ronde. Een Italiaans voorstel om het bureau van de EBU om de vier jaar te verplaatsen werd met 64 tegen 34 stemmen aangeno men. Van november af zal de EBU in Rome gevestigd zijn en niet meer zoals altijd in Parijs. Meisje gevraagd voor de ochtenduren. Willebrord- straat 22. Met spoed gevraagd in Jac. Verwers le klas banketbak kerij een 2e en 3e bediende. Jac Verwer, Kennemerlaan 50. Tel. 7051. Personeel gevraagd. Glazen wasserij Fa. Stolp de Boer. Goed loon. 5-daagse werk week. Melden na 17 uur. Vechtstraat 1, IJmuiden of na 10 uur Spilbergenstraat 20 B.z.a. net meisje voor 2 och tenden p. week, dinsdag en ■woensdag, in de huishouding. Brieven L 3054 Gevr. v. Ruteck's Cafetaria, Kruisweg 22-24, Haarlem, verkoopsters, buffetbedien den. Prettige werkkr. Goede verdiensten. Gunstige ar beidstijden. Voor inl. kan men zich dagelijks wenden tot de gérant op bovenstaand adres. Meisje b.z.a. 5 midi., voor winkel of huishouding. Mar conistraat 70. Aangeb. stallingruimte voor kleine auto of scooter, omg. Pleiadenplantsoen. Brieven onder L 3045 Te huur gestoft, zit-slaap- kamer. Adres te vern. bur v. d. blad. Te huur gevraagd pakhuis, event, oud geen bezwaar Brieven L 3063. Tel. 65680 Kennemerstraat 28-80 t/o Saenredamstraat 1V asm ar hitte f Ook ZATERDAGS GEOPEND tot 6 uur. Dagelijks naar Harderwijk om 8.30 uur Afvaart: de Ruyterkade steiger 2, tel. 242294 Dagret. f 5<-. Kind. f 3.-. Enk. reis f 3.-. Kind. f 2.-. Vraagt gratis K<- ^'iw' f1"* 2 dienstregeling! N.V. HOLLAND VELUWE LIJN REDERIJ ZWAAG Ruilen: vrij huis te IJmui- den-Oost voor nieuw vrij huis. Brieven L 3062. Verloren 16-6-'63 gaande Pla- netenweg via telefooncel naar Rijnstraat 53 een ring met sleutels en koperen naam plaatje. Gaarne terug te be zorgen: Rijnstraat 53. Kampeertenten te huur. G. H. Stevens, Kortenaerstraat 32 A rood, IJmuiden Tel. 4198 Luxe verhuur. Allrisks verz. K. A. van Doesb rg, Plane- tenweg 20. Tel. 7320. Luxe verhuur. Opeis Rekord met open dak en caravan v. d. Berge, Wijk aan Zeeër- weg 164. Tel. 7272. Krulpermanent en wassen 7.15. T. Koper, Trompstraat 83. Tel. 4364. Goedkoper! T.V. met garan tie. Kinkerstraat 1, Amster dam. Iedere avond demon stratie. Voordelig T.V. huren! Alleen gloedn. toestellen. Philips, Erres, Grundig Aristona 2 jr. huur, 2 jr. voll. onderh. Vanaf f 25.- p maand of t 6.25 p. week. JTees Co., B Kraay, Stephensonstr 61 Nu ook een Ijzerwaren- en gereedschappen-afdeling bij De Houthal" Kennemerlaan 159. IJmuiden. Tel. 7770. Uw auto, motor, scooter of bromfiets direkt verzekerd als U belt Tel. nr. 17632. Ass.kantoor Kroes, Zijlweg 46, Haarlem. Ook 's avonds, zaterdags en zondags. Kredieten tot 4000.- voor aankoop meubelen en won.- textiel. Vraagt gratis folder. Discrete behandeling en zeer lage aflossingen. Postbus 1083 Rotterdam. T.V. Verhoog d kwaliteit van uw beeld met het T.V.- beeldscherm, 53 cm 3.50, 43 cm 2.75. Verkrijgbaar bij Velo, Trompstraat 68. IJmui den. Tel. 5198. Voor al uw Treffertextiel: Textielhandel J. Broek, Wil- lemsbeekweg 94, IJmuiden- Oost. Tel. 7094. Dameskapsalon Maison „An- ny" voor elke gewenste per manent. Permanent met de modernste coupe knippen, natuurkrullen en watergolf v.a. 9.50. Maison „Anny", A. J. Waal-v. Opbergen, L. Nieuwstr. 381-385. bij Markt plein. Tel. 5672. Dinsdags de gehele dag gesloten. Luxe verhuur zonder chauf feur. Volkswagenbusjes, V.W. de Luxe, Opel Kadet, Arie Beekhuis, Torricellistraat 32, IJmuiden. Tel. 7179 en 4679. 10 rente, indien U bij ons uw babyuitzet snar.rtl Vraagt inlichtingen bij Baby Service, Edisonstraat 9, Tel. 5283. Best verzorgde leesporte feuille met een assortiment van goed gekozen weekbladen voor het hele gezin. Abonne ment vanaf 60 ct per week. De eerste 14 dagen als ken nismaking voor de halve prijs. Ook thuis bezorging van alle modebladen. Tibor, Post, Mimosa, Lach, Wereld kroniek, Rimboe, Confidentie e.v.a. Boekverkoop v.a. f 1.- p. w. De Gezinsportefeuille, Frans Naereboutstraat 22, IJ muiden. Tel. 8707. Plastic golfplaten, le soort, ook in fraaie kleuren, vanaf f 8.50 per m2. Zaanlandsche Houthandel, Kalverstraat 1-3. Tel. 7543. Souvenir baddoeken, tafel lakens en sjaals. Zeeman, Bloemstraat 70-71, IJmuiden. Tel. 4235. Ledikanten, bedden en de kens. Grote sortering bij Zeeman, Bloemstraat 70 en 71 IJmuiden. Tel. 4235. Wrangier, originele Ameri kaanse spijkerbroeken en jacks. Zeeman, Bloemstraat 70 en 71, IJmuiden. Tel. 4235. Bij een box met boxkleed een babygym cadeau; bij een commode een bijpassend com- ï.iodedek cadeau! 10 jaar Baby Service. Tel. 5283. Ernst Casimir sigaren kunt U kopen bij Piet v. d. Does, Zeeweg 222, IJmuiden-O. Bij een schitterend beklede wieg een matras cadeau; bij een ledikant het nieuwste model trappellakentje ca deau! Baby Service 10 jaar. Edisonstraat 9 Sljjterlj „Flora", Zeeweg 115, Tel. 5307. 1 fles originele Franse cognac 3 sterren voor f 9.95. Voor ongeverfde sigaren v.a. 24 cent naar Sigarenmagazijn Piet van der Does, Zeeweg 222, IJmuiden-O. Een Poppcl gasaansteker? Een moderne kleine pijp? Naar Piet van der Does, Si garenmagazijn, Zeeweg 222, IJmuiden-Oost. Jorzoline keukendoeken f 2.45 en Jorzoline baddoeken f 3.95. Albers, Velserduinweg 149, IJmuiden. Heeft U ze al eens gehad? Die heerlijke broodsoorten, nu weer iedere dag verkrijg baar: tijgerbrood, strengel- brood, stokbrood, gember- brood, boerenstoeten, Drentse stoeten met rozijnen. Het echte Duitse brood, alle soor ten tijgerbolletjes, harde broodjes, maanzaadbolletjes, maanzaadgallen, luxe brood jes. Alleen zaterdags: heer lijke koffiebroodjes, cocos- broodjes en gemberbroodjes. Paul van Ewijk, Willems- beekweg 1, IJmuiden-Oost. Tel. 4640. Heden nam God van ons weg, geheel onverwacht, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en grootmoeder in de ouderdom van 67 jaar. Uit aller naam W. DE WEIJZE IJmuiden, 21 juni 1963. Rijnstraat 66. De overledene is opgebaard in het Uitvaartcentrum aan de Eemstraat 27 te IJmuiden. Bezoekuren van 15 16 uur en van 1920 uur. Zaterdag en zondag van 15 16 uur. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden dinsdag 25 juni a.s. in het Uitvaartcentrum om 14 uur, waarna de begrafenis zal plaats hebben op de begraaf plaats „Westerveld" te Driehuis, na aankomst van trein 15.01 halte Driehuis-Westerveld. D. V. hoopt a.s. ZONDAG 23 JUNI in het Cultureel Centrum voor te gaan om 10 en 5 uur Concertgebouw - donderdag 27 juni 1963 - 8.15 uur TWEEDE ZOMERCONCERT Dirigent HENRI ARENDS Solist HANS DERCKSEN - piano Programma: Beethoven - Ouverture Egmont; Piano concert no. 3; Tschaikowsky - Symfonie no. 4. Entree f 1.(a.i.). Kaartverkoop Alphenaar, Kruis weg 49, tel. 10125. 's Maandags tot 1 uur gesloten. Bovendien dé oplossing bij het nijpende gebrek aan grond. Vraagt het inlichtingenblad „WAAROM CREMATIE?" Afdeling YELSEN Voorz.: G. E. Terpstra, Rembrandtlaan 33, IJmuiden-Oost Seer.: A. J. v. d. Weyden, Krelagestr. 36, Haarlem Penn.: J. F. W. Korting, Kerkweg 131, Santpoort Deze week: 5 vruchtengebak jes van 1.40 voor 1.25 bij Paul v. Ewijk, Willemsbeek- weg 1, IJmuiden-O. Tel. 4640 Reklame! Vrijdag en zaterdag 5 amandelbroodjes voor 1.-, zandschelpen 8 voor f 1.-. Banketbakkerij Beeksma, Fr. Naereboutstraat 72, Tel. 8340. Wij verwerken uitsluitend roomboter. De originele Fryske Dümp- kes. Banketbakkerij Beeksma De fjjnste roomboter al lerhande. Banketbakkerij Beeksma. 8 tompoucen voor een gul den, 5 moccapunten voor een gulden, 5 slagroomsoezen voor een gulden, 5 vruchtengebak jes voor een gulden. Van de Poll, Trompstraat 94. Tel 6165 Damesshorts, leuke moderne ruiten, 9.90, bij C. Lodder, Driehuis. Hollandia ondergoed, het beste voor het hele gezin. C. Lodder, Driehuis. Te koop 4 beste kamerstoe len voor oudere mensen. Wijk aan Zeeërweg 146. Te koop Berini M 21 z.g.a.n. Speed-O-Matic, compl. met km-teller en Dico zadel. Trompstraat 127. Te koop 3 gondola's. Brand wijk, Kennemerlaan 38. Te koop Typhoon brommer, HMW motor, nieuwe banden, in pr. staat, f 100.-. Hoofd buurtstraat 4, Velsen-Z. Te koop V.W. met gerev. motor. Gijzenveltplantsoen 147. Na 18 uur. Tc koop Vauxhall Velox '55. Bill, prijs. Accordeon, 32 bas. Wijk aan Zeeërweg 117. Te koop 4 fauteuils, goth. dressoir (2 mtr.) en uitsch.- tafel. Ook afzonderlijk. Adr. te vern. bureau v. d. blad. Tt koop Locomotief Sachs Sport. Billijke prijs. Korte naerstraat 22, IJmuiden. Spotkoopje! Te koop Van Delfts uitneemb kinderwa gen, wit. Kastanjestraat 11. Tandart AFWEZIG TOT MAANDAG 15 JULI A.S. Waarneming spoedgevallen op de spreekuren der overige aanwezige tandartsen Gevestigd: Tandarts Spreekuur 's avonds 19-19.30 uur Zaterdagochtend van 9-10 u. Uitsluitend particulier Kruisweg 15 rd. Verkrijgb. bij Apoth. «n «rk.Drog. Waterdicht alle maten 8.75 (Poncho's) vanaf f 6.— Grote sortering ENKELE en DUBBELE TASSEN CEN CR0N3E5TB.6 8 TEL 57280 HflfiPLEM Heeft geen filialen Rechtstreeks van de fa briek, Tour Rijwielen, kompleet m^t lamp en met originele Torpedonaaf 123.-. U staat verstomd over deze afwerking, niet beter te koop. Vraagt gratis prijscourant 57 jaar ervaring. Grootste omzet in Nederland. Tel. 2474-5686-4244 Vlaardingen Te koop Opel Olympia 1952. Torricellistraat 23. Zaterdag voormiddag. Te koop een rotan ligstoel met uitschuifbaar voetstuk. Prijs f 60.-. W. Zeeuw, Mar conistraat 44, IJmuiden. Aangeb. Philips bandrecor der, 2-sporig. Hagelingerweg 184, Santpoort. Te koop dubbele fietstassen, z.g.a.n Enschedestraat' 10 C. Te koop half-Eng. kinder wagen z.g.a.n. De Ruyter- straat 72. Bruidsjapon met sluiertje, tasje en handschoenen, mt. 40. Na 7 uur. Meidoornstraat 3. Te koop aangeb. Ariel Twin 500 c.c. Dolfijnstraat 16. Te koop cirkelzaagbankje. f 65.-. Tafelboormachine tot 13 mm 140.-. Mercurius- straat 5. Te koop V.W. Prima motor en banden. Wijk aan Zeeër weg 128. Te koop kinderwagen. Pres. Krugerstraat 46, IJmuiden. Te koop wegens sterfgeval: Philips T.V., z.g.a.n., met an tenne, 43 cm beeld, f 325.-. Jukebox f 300.-. In prima st. IJsselstraat 87. i©PIB COPENHAGEN HP c „Ik geef je twintig seconden om mijn colbert uit te trekken en mijn hoed af te zetten".

IJmuider Courant | 1963 | | pagina 6