Huldiging en zegetocht door Velsen eerste divisieclub V.S.V. van nieuwe Vreeken op bezoek bij Rijnders Bontebal keert bij Kijk Uit terug in eerste schaakgroep Sportieve krachtmeting tussen Velsense en Hilversumse teams f. 1000.- van Vespa naar Arnhem VESPA Fa. PRUIS Zoon Zegetocht op een bellenwagen VSV had dit seizoen een sterk moreel Derde match nodig tussen Warnez en Wijdoogen Velser Sportweek zaterdag geopend Wethouder A. de Jong liet de duiven op UIT DE ZAKENWERELD MAANDAG 24 JUNI 1963 Sportieve burgemeester feliciteerde voetballers STOFZUIGERS .NIEUWS. SALON DE COIFFURE 3 A N SUYK Voetbahege ,.v Op hoog peil Sportevenementen O Zondagavond om ongeveer halfzeven was het een drukte van belang in de omge ving van „Kriemhilda" aan de Waterioo- laan in Driehuis, de ambtswoning van de Velsense burgemeester, mr. J. C. Bühr- mann. In de tuin stond de IJmuider Har monie in kleurrijke uniformen opgesteld, daarnaast het triomferende elftal van VSV met de vrouwen en verloofden van de spelers en bestuursleden. Op het bordes van de woning brachten de burgemeester en zijn echtgenote de VSV-ers een spontaan applaus, dat door hen met handgeklap werd beantwoord. Mr. J. C. Bührmann sprak de volgende felici tatierede uit. „Het doet mij veel plezier, dat ik u als eerste in de gemeente hier gezamenlijk mag ontvangen. Ik kan u gerust verkla ren, dat mijn hart de laatste uren snel geklopt heeft. Vooral woensdagavond met al die verlengingen. Wat was jullie kee per toen op dreef. Ik ben geweldig trots op jullie spelers en vind het Velsen waar dig om een eerstedivisieclub te bezitten, Waarover ik, nogmaals, buitengewoon ver heugd ben". Burgemeester Bührmann overhandigde hierna aanvoerder Brom een prachtig sie raad van edelsmeedkunst: op een met zilverblad bedekt tableau staat een vijfen twintig centimeter hoge zilveren voetbal ler in actie. Hierna complimenteerde de burgemeester de spelers persoonlijk en on derhield zich enkele minuten met hen. De voorzitter van VSV, de heer W. A. de Bruyn, zei het uitermate op prijs te stellen, dat mr. J. C. Bührmann zo ge weldig met VSV meegeleefd heeft en hij hoopte dat dit zou voortduren. Nadat de IJmuider Harmonie het door allen meegezongen „lang zullen zij even" ten gehore had gebracht, namen de VSV- ers afscheid van Velsens sportieve bur gemeester en zij namen plaats op een met rood-witte vlagen versierde platte wa gen. Voorafgegaan door de IJmuider Har monie begonnen zij een triomftocht door de gemeente, waarbij zij overal luide wer den toegejuicht. De tocht eindigde op het Marktplein, waar de IJmuider Harmonie de spelers een serenade bracht. In Hotel „Du Commerce" aan het Markt plein bood het VSV-bestuur de spelers en hun vrouwen of verloofde een diner aan, dat gevolgd werd door een feestavond in de eigen kring. Pa en zoon Vreeken (beiden Haarlem) bezoeken de geblesseerde VSV-links- back Rijnders in eht ziekenhuis. Zoals bekend moest hij woensdagavond van het veld worden gedragen. Zijn directe tegenstander in die match was Vreeken, die overigens geen deel had in de ern stige kwetstuur. Het gevecht tegen Haarlem is voor de VSV-ers nog niets geweest vergeleken bi] de krachtsinspanningen, die de ploeg heeft moeten leveren om het clublokaal aan het Marktplein te betreden. Honderden men sen hadden zich voor hotel Du Commerce verzameld, zoals ook al langs de route, die' de ploeg voor de tocht naar IJmuiden had gekozen, de belangstelling voor de nieuwe eerste divisie-ploeg groot was. De VSV-ers hebben na de wedstrijd een bezoek gebracht aan linksback Jan Rijn ders,' die in de eerste wedstrijd tegen Haarlem geblesseerd was geraakt en in het ziekenhuis moest worden opgenomen. Zij konden hem ook een boeket bloemen van RCH aanbieden. De eigenlijke zege tocht begon nadat men eerst de um van burgemeester Bührmann aan de Waterloo laan had opgezocht. Daar werd deploeg hartelijk toegesproken, waarna men op een bellenwagen, met de IJmuider Harmo- nte voorop een zegetocht door Driehuis en IJmuiden begon. Op het Marktplein diri geerde cheer-leider Bakker de VSV-liede- ren.zoals het in IJmuiden al befaamde „Huppie, huppie, huppie, huppie, VS is een kluppie". In Du Commerce wachtte een maaltijd en daarna hielden de VSV-ers met hun dames hun bestuur en enkele genodigden PPn gezellige feestavond, waarbij men naarmate dl avond vorderde toch nog wel enkele aanloop kreeg van bestuurders van andere verenigingen, die even kwamen fe liCvlvnheeft even met volle teugen ge- vSdM kom. d..hard. reit weer: dan gaat de vereniging vergade ren over de toekomst. Advertentie lolland Electrolux, Exceisior Erres Flectro Ruton, AEG. Philips VERKOOP - REPARATIE Betaling in overleg VELSERDUINWEG 173 - TELEFOON 4402 VAN DE IJMOND De zaak van de firma Wisker aan het Marktplein in IJmuiden heeft in veertien dagen tijds een ware gedaanteverwisse ling ondergaan, een spoedoperatie van de Amsterdamse winkelbetimmeringsfirma Da Costa. De winkel is door deze moder nisering ruimer geworden. De indeling is veranderd en achter in de winkel bestaat nu gelegenheid tot het demonstreren van volautomatische wasmachines. Het lam penplafond is verhoogd, zodat ook lange personen rechtop kunnen blijven staan. De zaak is tijdens de verbouwing een week gesloten geweest. Achter de winkel zijn nu een groot magazijn en een kan toortje gebouwd. Daarachter bevindt zich de werkplaats voor de radio- nicus. Voorheen was deze werkpi... :ak Velen hebben de heren Wisker gelukge wenst met de heropening van hun zaak. Ook waren er tal van bloemstukken. Aanvoerder Brom van VSV ontvangt uit handen van Velsens burgemeester een fraaie trofee. De prestaties van VSV in dit seizoen zullen voor menige Velsenaar verbijsterend zijn geweest. Hij zal met name terugden ken aan die beslissende wedstrijd, vier jaar geleden in Brunssum, toen VSV maar van het toen practisch onderaanstaande Lim- burgia hoefde te winnen om eredivisieploeg te zijn. Het faalde volkomen en bleek ook in de promotiewedstrijden, die er op volg den niet geheel tegen de concurrentie op gewassen. In de seizoenen daarna kwam VSV soms tot goed spel maar de ploeg bleek in uitwedstrijden moreel niet bijster sterk, zodat men vaak bij een achterstand het hoofd liet hangen en dan een grote nederlaag leed. Dat is dit jaar geheel anders geweest. Thuis bleef de ploeg ook tegen tegenstan ders, die in het veld sterker waren, op de been we denken bijvoorbeeld aan Be Quick en in uitwedstrijden bleek men nu tegen een grote druk stand te kunnen houden. Kwam men voor, dan wist men die voorsprong meestal te behouden, kwam men achter, dan had men de kracht voor een slotoffensief. Dat laatste is ook in de wedstrijden tegen Haarlem gebleken. Een merkwaardig punt is bij de huidige ploeg van VSV ook, dat men met liefst negen voorhoede spelers opereert. In de ploeg, die het eerste divisieschap bevocht, waren de keeper Stuy en spil Kort de enigen, die bij VSV niet als voorhoedespe ler zijn begonnen. Waarschijnlijk is dat ook de verklaring voor de weinig ortho doxe wijze van verdedigen, die men bij VSV kan constateren. Zoals de enorme conditie van de ploeg kan worden ver klaard uit het grote aantal jeugdige spe lers, dat het huidige elftal van VSV telt. Het is de schaker Bontenbal gelukt zijn plaats in de eerste groep te heroveren in de competitie van de IJmuider schaakclub Kijk Uit. Bontenbal kwam tot dit resultaat nu hü het kampioenschap in de tweede groep op zijn naam bracht. Daartoe was een zege in de afgebroken partij tegen Kroese voldoende en konden zijn beide verliespartijen tegen Zejjlmans en Vis geen afbreuk meer aan het verdiende succes doen. Bontenbal promoveert dus naar de eerste groep. Vis maakt nu de beste kansen op de tweede plaats, die recht geeft op het spelen van promotiewedstrijden Hij heeft reeds aan remise in zijn laatste duel tegen Deel- der voldoende. Bij verlies zal hij met Zeijl- mans en Van der Berg eerst een beslis- singsdriekamp moeten spelen. De promotie-degradatiewedstrijden om een plaats in de hoofdgroep tussen Warnez Advertentie voor natuurpermanent of modeling JAN SUYK Wjjkerstr.w 259, Velsen-N. Tel. 02510-3585 „Er is in de afgelopen vijfentwintig jaar in het Velser sportleven veel veranderd. Vroeger werd bijna uitsluitend en alleen het voetbalspel beoefend door een paar vereni gingen, maar thans beoefenen meer dan honderd verenigin gen vijfentwintig verschillende sporten Dit zei zaterdag middag de Velsense wethouder A. de Jong bij de officiële opening van de V'elser Sportweek, die op het sportpark Schoonenberg plaats vond. Hij benadrukte in dit verband de grote vlucht die de lichamelijke opvoeding in de ge meente heeft genomen. De gemeente heeft hierin ook een taak en daarom heeft het gemeentebestuur zoveel als in zijn vermogen lag, deze sportweek gesteund. In deze sportweek zullen teams van Hilversum (de vierde gemeente in inwoner tal in de provincie Noord-Holland) en teams van Velsen el kaar sportief bestrijden. De heer De Jong opende deze sport week met het loslaten van duiven, een altijd imposant ge zicht. De vogels verhieven zich snel boven het hoofdveld, om daarna vlug uit het gezicht te verdwijnen. De eerste wedstrijd ging tussen de korf baltwaalftallen van Velsen en Hilversum. Het was voor Velsen uitermate spijtig, dat er geen speelsters en spelers van het bes te korfbaltwaalftal van „Watervliet" uit Velsen-Noord opgesteld konden, worden.. De Velser formatie werd hierdoor sterk verzyakt en kon nauwelijks representa tief voor de'Velsser korfbalsport genoemd worden. In vrijwel alle onderdelen van het spel waren de Hilversumse gasten beter, hetgeen de 12-2 nederlaag wel verklaar baar maakt. De Hilversumse ploeg, bestaande uit spelers van Altius, Excelsior, Hilversum en Zwaluwen hebben gedurende de gehele wedstrijd, die gedecideerd door scheids rechter Zegel geleid werd, de toon aange geven. In de eerste helft secoorde voor Hil versum achtereenvolgens Slagt, Cornelis- se,/Voorn en Mejuffrouw van de Pijl. Ver in de eerste speeltijd kon Kerkhof voor Velsen een tegenpunt scoren (1-4), waarna mejuffrouw van Vlaanderen vlak vpor de stand op 5-1 bracht. Na de hervatting was hetzelfde speel- beeld te zien. Een oppermachtig Hilver sum, die wanneer het van alle kansen ge bruik gemaakt had met een voor Velsen catastrofale score gewonnen zou hebben. Mej. Bottenheft en Heijneman lieten in die tweede speelhelft tweemaal de bal door de korf vallen, terwijl hun teamgenoten me juffrouw van de Pijl en van Spaandoek en de heer Voorn éénmaal de juiste weg naar de korf vonden. Voor Velsen scoorde van Aken. Het was jammer, dat in de ze sportieve wedstrijd vlak voor het eindé Wilhouwer in botsing kwam met Jansen, waarbij de Velsenaar Wilhouwer met een schouderblessure naar het ziekenhuis ver voerd moest worden. Hierna kwamen de stedelijke amateur voetbalelftallen van Velsen en Hilversum tegen elkaar uit. Voor dit treffen bestond een redelijke publieke belangstelling. Na een zeer spannende strijd wist Velsen vlak voor het eindsignaal de zege te behalen door een prachtig schot van Hoogzaad (Velsen), dat onhoudbaar voor doelman Kuiper (Donar) in de rechterbenedenhoek verdween. In de eerste helft hebben de toeschouwers lang op een doelpunt moe- ten wachten. Enerzijds was dit te wijten aan het goede keeperswerk van Van den Boogaard (VVB), die de in die periode nog onzekere Velsense achterhoede voor een achterstand behoedde. Anderzijds was het vooral Admiraal (Stormvogels), die als zijn directe tegenstander de spil van het Nederlands amateurelftal, Akkerman (Hilversum), had, die een aantal zeer goe de scoringskansen verzuimde te benutten door op een onbegrijpelijke wijze de bal over het doel te-"schieten als hij alleen voor keeper Kuiper verscheen. Pas in de veertigste minuut moest Van den- Boo gaard capituleren voor een doelpunt van de Hilversumse middenvoor De Graaff, die de Velsense achterhoede te vlug afwas. In de allerlaatste minuut wist Admiraal ein delijk door laag de bal in te schieten Vel sen aan een gelijke ruststand (1-1) te "hel pen. Na de hervatting ging Velsen direct in de aanval. Eerst beproefde Luppens (Stormvogels) met een kopbal de kwali teiten van doelman Kuiper, terwijl in de zevende minuut Hoogzaad na goed indivi dueel werk ook op deze keeper strandde. Aan de andere zijde lepelde de Graaff na een goede voorzet vai> Hulscher de bal over Ret Velser doel, dat wederom zwaar op de proef gesteld werd door een ontac tische en zachte terugspeelbal van Van der Graaff (Stormvogels), waarvan Süss (Victoria) profiteerde doch zijn harde schot trof de paal. Back Van der Graaff maakte even later zijn fout weer goed door toen doelman Van den Boogaard ge passeerd werd door een effectvolle volley van Van der Greft de bal met een snoek- duik uit het verlaten doel te koppen. In de slotfase trachtte Velsen een posi tieve score te bewerkstelligen, maar de schoten van Hoogzaad, Luppens, Admiraal en Bosdijk (VSV) waren nog te onzuiver gericht. In die periode raakte bij een doelworsteling keeper Van den Boogaard licht geblesseerd, van welke blessure hij veel hinder ondervond. Enige ogenblikken voordat de goed leidende scheidsrechter Nijs de wedstrijd wilde beëinigen scoor de Hoogzaad het alleszins verdiende win nende doelpunt. De volgende sport, die op het hoofdveld van Schoonenberg acte de presence gaf, was handbal. De damesteams van Velsen en Hilversum streden in een aantrekkelij ke wedstrijd om de overwinning, die met géflatteerde cijfers bij Velsen terecht kwam. In het veld waren de Hilversumse dames dikwijls niet de minderen van de Velsense handbalsters, gerecruteerd uit Full Speed, IJmond en IEV. Goed keep- sterwerk van Rini de Voogt, die zelfs een strafworp stopte, beter positiewisselen bij de cirkellijn en beter doelschieten waren de factoren, die Velsen een 8-2 handbal zege gaf. In de vijfde minuut trof Truus Relik doel, waarbij echter de Hilversumse doel- vrouwe Nel Schordam door een botsing met de paal aan de arm geblesseerd raak te en door Corry van der Linden vervan gen moest worden. Nel Toon, de beste aan- valster van beide elftallen, scoorde kei hard het tweede doelpunt. Hilversum trachtte de bakens te verzetten. In die pe riode van Hilversumse aanvallen maakte Gertie Buurman een tegenpunt. Nel Toon vergrootte echter uit een volgende Velsen se aanval na goed positiekiezen en hard in te schieten de voorsprong tot 3-1, ter wijl Bep Duyn deze vlak voor rust op 4-1 bracht. Na de hervatting kon Hilversum slechts een tweede goal scoren. Meer doelpunten stond Rini de Voogt, die op een waarlijk schitterende wijze het Vel sense doel verdedigde niet toe. Zelfs een strafworp wist zij op een magnifieke wij ze te stoppen. Van de vier Velser doelpunten nam Nel Toon er maar liefst drie voor haar reke ning, waarmede zij haar totaal op vijf bracht. Bep Duyn maakte evenals in de eerste speeltijd van 20 minuten het laat- sten doelpunt, zodat Velsen met 8-2 zege vierde. Het laatste onderdeel van het uitgebrei de programma, dat liefst zes uren duur de, van de openingsdag van de Velser sportweek was tevens het hoogtepunt. Het Nederlands bondsteam en het Haarlems softbalnegental speelden een zeer aantrek kelijke, vlugge en op hoog peil staande wedstrijd, die een prachtige demonstratie was voor het softbal, dat in Nederland alleen door dames beoefend wordt en wel eens het „zusje" van honkbal genoemd wordt. In de eerste innings bereikte Els ter Meulen voor Haarlem de thuisplaat (0-1), floor haar eigen honkslag en die van Nel Goedhardt. In de gelijkmakende slagbeurt scoorde het Nederlands bondsteam vier maal door R. Teffers (OVVO), R. v. d. Putten (OG), Ria van Samson (HHC) en C. Hoose (DEC) door honkslagen van R. v. d. Put ten en C. Hoose en veldfouten van de Haarlemse veldsters. In de tweede in nings verkleinde Haarlem de achterstand tot 3-4. Yvonne Immer (HCK) kwam door een slecht verwerkte aangooi op het eerste honk evenals de Pinguinspeelsters F. Strijbis, die velderkeus kreeg. De honkslag, die Els ter Meulen wederom los liet, bracht F. Strijbis binnen (2-4), ter wijl het verkeerd verwerken van de bal door derdehonkvrouwe S. Hoose de gele genheid bood aan M. Alders (HHC) om te kunnen scoren (3-4). In de derde innings scoorde S. Hoose, die door een prachti ge tweehonkslag op de honken gekomen was, weer een punt voor het bondsteam, terwijl in de gelijkmakende slagbeurt Haarlem door goed veldwerk niet kon in lopen. In de vierde innings werd de wed strijd definitief beslist. Het bondsteam bracht de stand van 5-3 op 9-3. De slagploeg presteerde het om in deze innings vier honkslagen te plaatsen in het Haarlemveld. S. Fronczek (DEC) begon het slagfestijn met een line-drive. Haar goede voorbeeld werd gevolgd door R. v. d. Putten, R. van Samson en C. Hoose, waardoor de beide eerstgenoemden en R. Teffers, door velderskeus op de honken gekomen, de thuisplaats bereikten. Geïn spireerd door dit goede voorbeeld van de slagploeg was hierna het veld van het bondsteam niet meer te passeren en kon Haarlem niet meer tot punten komen. Daarentegen was het S. Fronszek, die met een fraaie tik met het slaghout het eerste honk bereikte en door goed honk- lopen van R. v. Es kon scoren en de de finitieve eindstand op 10-3 in het voordeel van het bondsteam bracht. Deze wedstrijd, die goed door hoofd- scheidsrechter Horemans geleid werd en daarbij bijgestaan werd door twee secon danten, gaf een interessant spelbeeld te zien van de grote kracht van beide slag- ploegen, hetgeen duidelijk blijkt uit onder staande werpstersresultaten. Op verzoek van de beide teams maakte de deskundige microfonist-commentator A. H. Wedemeijer onder luide bijvalsbe tuigingen van het publiek bekend dat na de officiële wedstrijd nog twee extra-de- monstratieinnings gespeeld werden. Scoreverlpop: Nederland 40141000 10. Haarlem 12000000 3. Werpstersresultaten: J. v. 't Land (Ne derland): 0x3 sl., 0x4 wijd en honkslagen. M. Alders (Haarlem): 2x3-sl., 1-4 wijd en 10 honkslagen. Beste slaggemiddelden: C. Hoose (Ned.) E. t. Meulen (Haarlem): 750 4. v. d. Put ten, R. v. Samson, S. Fronczek (allen Ne derland): 667. Hedenavond is er in de gemeente Vel sen een veelheid van sportbeoefening te zien. Rolschaatsbaan Gijzeveltplantsoen IJmuiden: 19.00 uur: Dameshandbalwed- strijd IJmuiden-Velsen-Noord. 20.00 uur: Eredivisie basketballwedstrijd The Wol- vers-Hurley, Triasbasveld aan de Kenne- merlaan te IJmuiden: 20 uur: korfbalwed en Wijdoogen verlopen bijzonder span nend. In de eerste partij speelde Wijd oogen, die zijn plaats moet verdedigen, met de witte stukken. De spelers volgden eikaars gangen bijzonder nauwkeurig en gaven elkaar geen kans tot avonturen. De stellingen hielden elkaar in evenwicht en terecht besloot men toen tot remise. Voor Warnez mocht dit toch wel als een suc cesje worden beschouwd, temeer daar hij met zwart speelde. De tweede partij verliep aanvankelijk dan ook gunstig voor Warnez. In het mid denspel kreeg hij voordeel maar hij liet een goede kans op de zege met de daaraan verbonden promotie in het eindspel voor bijgaan. De partij werd afgebroken maar is met ieder een toren en drie pionnen vrij wel zeker remise. Het gevolg is dat de spelers een derde partij zullen moeten spelen en eventueel meerdere partijen, net zolang tot een be slissing valt. Behoudens de beslissingswed strijden tussen Blok en Walda is de com petitie in de hoofdgroep beëindigd. Höl- scher gaf zijn slecht staande afgebroken partij tegen Van Nieuwenhuizen gewonnen. Nu de partijen in de onderlinge compe titie vrijwel zijn gespeeld vraagt de zomer competitie weer de aandacht. Hierin krij gen de spelers een puntenwaardering die in overeenstemming is met de ter beschik king staande bedenktijd. Afgebroken par tijen zijn niet mogelijk daar elke speler een totale bedenktijd voor de gehele partij ter beschikking krijgt waarbij dan de zwakker geachte spelers de meeste tijd ter beschikking hebben en bij gunstige afloop ook een hogere puntenwaardering ont vangen. De winnaar van vorig jaar, Van Zwieten, blijkt ook nu voornemens weer hoge ogen te zullen gooien. Hij boekte reeds enkele opvallende successen waarbij de zege op Wijdoogen wel de meest fraaie was. Koo- men laat zich ook niet onbetuigd en neemt de tweede plaats in. De uitslagen van ^e gespeelde wedstrij den zijn: onderlinge competitie: hoofd groep: Van NieuwenhuizenHölscher 1-0. Promotie-degradatie: Wijdoogen—Warnez remise; WarnezWijdoogen afgebroken. Groep 1: Kramer jr.De Haas 0-1. Groep 2: v. d. BergDeelder 1-0; Zeijlmans Cleeren 1-0; KroeseBontenbal 0-1 (Bon tenbal kampioen); BontenbalZeijlmans 0-1; VisBontenbal 1-0; VisCleeren 1-0. Groep 3: GravemakerWolthuizen afge broken. Groep 4: DijkerSlager remise. Zomercompetitie: KoomenDijker 1-0; v. Zwieten jr.Beekhuis 1-0; Dijker Koomen 0-1; Kramer sr.v. Zwieten sr. 1-0; Kramer jr.Bontenbal 1-0; Zeijlmans Beekhuis 0-1; Aartsv. Zwieten jr. 0-1; Wijdoogenv. Zwieten jr. 0-1; Koomen Abspoel 1-0; AartsKramer sr. remise; WolthuizenWolters 0-1; WoltersWolt huizen 1-0; KistemakerÓijker 1-0; v. NieuwenhuizenKoomen 0-1; WaldaFr. van Maanen 1-0; BeekhuisA. van Maa- nen remise; v. Zwieten jr.Koomen 1-0; KoomenSlager 0-1: BeekhuisVan Alfen 1-0; WaldaPlugboer 1-0; SlagerFr. van Maanen remise; PlugboerVis 1-0; Blok Vis 1-0. De competitie worden deze week in het Cultureel Centrum voortgezet. Advertentie Waarom ging Gerthe Sprey resoluut over op Vespa? Vooral om het sportie ve, vlotte model van deze kwieke Italiaan, zegt ze. Hij draait en keert soepel en watervlug door de ver- wardste verkeersknopen. Remmen, optrekken, inhouden en weer acce lereren allemaal in honderd meter straat. En bijna vanzelf. Heerlijk veilig! Gerthe die elke dag enige malen naar de Christelijke Academie v. Lichame lijke Opvoeding op en neer scootert, kan daar (enthousiast) van meepra ten. Vakantieplannen?, vragen we. Vespa- plannen zult u bedoelen! Heel Neder land ga ik er op verkennen. Wij hebben haar nog één keer gefeliciteerd met de f1000.-, en een fijne vakantie ge wenst. T/m juli a.s. kunt u ook f 1999.- winnen. Gauw inlichtingen vragen t>i) één van de 160 Vespa-dealers. Hoofdagent IJMUIDEN en OMSTREKEN MARKTPLEIN 1 IJMUIDEN - TEL. 5780 strijd IJmuiden-Velsen-Noord, Strating- plantsoen te Velsen-Noord: 19 uur: Gym- nastiekdemonstraties door Sparta, IEV en SSH. Alle bovengenoemde manifestaties zijn gratis toegankelijk. De kunstzwemshow door leden van de Amsterdamse zwemver eniging „Admiraal de Ruyter", die om half negen in het Velserbad te IJmuiden-Oost aanvangt, is te zien tegen een entreeprijs van vijftig cent. De organisatoren vestigen er de aandacht op dat de start van de jeugdwandeltocht niet zal plaats vinden bij de Duinwijkzaal, maar bij de Hugo de Groot ULO aan de Grahamstraat te IJmuiden zaterdag aanstaande tussen 13 en 14 uur.

IJmuider Courant | 1963 | | pagina 5