Italianen kwamen slijtageslag zonder enkel strafpunt door Duitse jongens met gestolen auto te water; één dode I y p 8 n' Talen WIC0 u u S t S II 0 OOK VOOR U J Nederland behaalde in motorzesdaagse viermaal 't „goud" De gehuwde vrouw als arbeidskracht Visserijdagen in Harlingen zonder feestverlichting Woning-enquête in Amsterdam Zeven vliegers 24 uur in vlotje op zee In de vishal en op zee Negen doden in het verkeer Ferdinands belevenissen Grote jaarlijkse Interkerkelijke BAV0-MEETING LEVERTRAAN VITAMINEN KEERSEMAKER G0£DE ZORG KOST TIJD i. machine- stiksters geroutineerde stiksters IMH een assistent- magazijnmeester a, een garagehuip, corveeër b. een accurate pompbediende T0PSY THUIS MAANDAG SEPTEMBER 19 6 3 Eindbalans Zwemrace voor raadsleden Chemici gaan hun algemene kennis bijwerken Kerkelijk nieuws mm Grote Markt MOTTO „LICHT OVER HAARLEM" oPRr.KERS: [>s. w, GLASHOUWER, Hervormd pred.. Driebergen Ds. G. TOORNVLIET van Radio Bloemendaal, Geref. Ds. A. H. AGTEREEK, Haarlem, v. d. Pinksterkerk. AANVANG NIEUWE CURSUSSEN I a it mm 4%, m iViSig lil-Hl-tHiHI INSTITUUT Wilt u dat wij uw advertentie zo goed mogelijk verzorgen ENN. CONF. IND. Zorgt u er dan voor dat uw advertentie zo vroeg mogelijk In ons bezit is I TE KOOP WOONHUIS WOONHUIS WOONHUIS WOONHUIS Corn. Janus en Zn., LUIDSPREKERS CONTAINERVERVOER A. J. van Lent's Automobielbedrijven „Als dat niet voor kinderen geschikt is, waarom zet u het dan niet af, in plaats van me naar bed te sturen!" Overeenkomstig de verwachtingen heeft Italië de strijd om de Zilveren Vaas in de internationale motorzesdaagse gewonnen. De Italiaanse ploeg bleef gedurende de zes dagen durende slijtageslag in de ber gen rond de Tsjechische plaats Spindleruv Mlyn als enige zonder strafpunten. Daar door behoefden de Italianen in de laatste etappe 103.4 km. met een snelheids proef van een half uur op het circuit van Martinice Zasadka Jilemnlce alleen te zorgen op tijd binnen te komen om ze ker te zijn van de eerste plaats. Deson danks was hun winst aan bonuspunten dui delijk groter dan die van de Oostenrij kers, die op de tweede plaats eindigden. In het Nederlandse A-team bleven ook op de laatste dag Frits Selling, Jan van der Hoek en Hein van Olst zonder straf punten. Zij komen dus ini aanmerking voor het goud. Jammer was dat Muller op een van de eerste dagen moest uitvallen, an ders had de Nederlandse ploeg goede kan sen gemaakt op een hoge plaats in de eindklassering. Nu werd het A-team zeven de. De einduitslag van de strijd om de zil veren vaas was: 1. Italië 0 strptn. 2479 bonuspnt., 2. Oostenrijk 20 strptn. 2349 bo- nusptn., 3. Groot-Brittannië-A 200 strptn. 2121 bonusptn., 4. Oost-Duitsland-B 210 strptn. 2272 bonusptn., 5. Finland 303 strptn. 2322 bonusptn., 6. Tsjechoslowa- kije-A 400 strptn. 2227 bonusptn., 7. Neder land-A 400 strptn. 1922 bonusptn., 8. Oost- Duitsland-A 401 strptn., 2194 bonuspnt., 9 Nederland-B 562 strptn., 1798 bonusptn., 10 Rusland-A 580 strptn. 1790 bonusptn. De uitslag van de international trophy was: 1. Oost-Duitsland 0 strptn., 3855 pnt. 2. Italië 0 strptn. 3732 pnt., 3. Tsjecho- Slowakije 2 strptn. 3896 pnt. In totaal behaalde Nederland viermaal goud: namelijk door Frits en Rob,Selling, Van der Hoek en Van Olst. Zij reden allen op een Greeves 250 cc. Zilver (minder dan De directeur-generaal van de Arbeid, mr. P. H. Valentgoed. merkt in het cen traal verslag van de Arbeidsinspectie on der meer op, dat er een toenemende be langstelling van het bArfijÉslttvM i! 'v<for de gehuwde vrouw als arbeidskracht. Spec taculair groeit het aantal van deze arbeids krachten niet, ofschoon wel meer bedrij ven er toe overgingen of in overweging namen gehuwde vrouwen in dienst te ne men, daartoe vrijwel steeds gedwongen door tekort aan personeel. De bedrijven waren over het geheel genomen bereid re kening te houden met wensen inzake werk tijden. Er waren bedrijven, die de gehuw de vrouw welkom heetten desnoods voor een of enkele uren per dag of weëk, onge acht op welke tijd van de dag. Van dit systeem is men echter spoedig terugge komen. In het algemeen waren bij de ge huwde vrouwen, die parttime-arbeid ver richtten, het verloop en het verzuim re latief groot. In slechts enkele gevallen werd door de onderneming voorzien in het opvangen van de jongste kinderen van de vrouwen door een crèche in te richten. Er is één van parttime-arbeid door ge huwde vrouwen, die langzamerhand bur gerrecht heeft verworven. Veel bedrijven, met name in de le vensmiddelensector, werken zeer geregeld met een avondploeg. De resultaten ervan zijn over het algemeen zeer bevrédigend. Hoe belangrijk de verdiensten voor deze vrouwen ook zijn, het lijkt niet onwaar schijnlijk, dat velen van haar in het werk milieu buitenshuis iets vinden of terug vinden, dat in geheel andere behoeften voorziet, aldus het verslag. In Harlingen worden deze week visserij- dagen gehouden. Het was de bedoeling dat de haven en de voornaamste straten van deze vissersplaats feestelijk verlicht zou den worden door een firma uit Dalen in Drente. Deze wilde gisteravond de ver lichting proberen, maar dit werd hem ver boden door het provinciaal elektriciteits bedrijf in Leeuwarden, omdat de firma daarvoor te laat vergunning zou hebben gevraagd. De boze installateur liet daarop de feestverlichting terstond verwijderen. De voorzitter van de feestcommissie was door deze gang van zaken zeer te leurgesteld en zei: „Ik voel me een klein Careltje Briels". 25 strafpunten) was weggelegd voor Wen- delgelst (Amsterdam), met MZ 175, Ge- rardu (Maastricht), met Maico 175, Jan sen (Veenendaal) met Kreidler 50 en Van Rijssel (Den Haag) met DKW 100. Twee rijders behaalden brons, namelijk Zijde mans (Den Haag) met CZ 125 en Vos (Dordrecht) met Hercules 175. De Nederlandse vertegenwoordiging tel de tien uitvallers. Van de in totaal 280 deelnemers aan deze zesdaagse vielen er 111 uit. Van de 169, die de eipdstreep bereikten, behaalden er 102 de gouden, 40 de zilveren en 27 de bronzen medaille. De zesdaagse van het volgend jaar zal worden gehouden in Oost-Duitsland, het land, dat ditmaal de trophy won. De gemeentelijke woningdienst in Am sterdam gaat half september een enquête houden onder allen die ingeschreven zijn *bij het Centraal Bureau voor Huisvesting, totaal ongeveer 36 000 gezinnen en 4000 alleenstaanden. De bedoeling daarvan is het uiterste te doen om tot een zo rede lijk mogelijke distributie van de wonin gen te komen. Vaak blijkt namelijk dat de gegevens waarover het C.B.H. beschikt zijn ver ouderd. omdat de ingeschrevenen niet de moeite nemen mutaties door te geven. Van degenen, die het enquêteformulier niet te rugzenden wordt de inschrijving als wo ningzoekende geschrapt. In het Julianakanaal tussen Urmond en Berg is zaterdagmiddag een kanaalrace over vijf kilometer gehouden. Het was een onge wone wedstrijd, want de deelnemers waren allen raadsleden uit Limburgse gemeen ten, die waren uitgedaagd door het raads lid Th. Schmeits uit Sittard. Doel was gelden in te zamelen voor een in Limburg op te richten revalidatiecentrum. Het aan tal deelnemers was niet bijster groot. De uitdager, de heer Schmeits, won de wed strijd. De opbrengst voor het revalidatiecen trum bedroeg 500, De Koninklijke Luchtmacht zal volgende week zes vliegers en een arts op ongeveer 40 kilometer uit de kust in zee gooien Het is de bedoeling de mannen daar 24 uur aan hun lot over te laten. Slechts een klein geel pakket krijgen zij achterna ge gooid, een opblaasbare boot, waarin zij al le zeven een plaatsje kunnen vinden Maar dan moeten zij eerst al watertrap pende deze „dinghy" hebben kunnen be reiken en zich er met hun druipnatte kle ding in hebben kunnen hijsen. Een etmaal lang zal er dan niemand meer naar hen omkijken. De zeven man zijn leden van ■de vastest-van Aiesref en testcentrum van de Koninklijke Lucht macht op Soesterbeig. Dit centrum houdt zich bezig met de bestudering van ontsnap^ pingsmethoden voor „gedropte" beman ningen. De proef moet worden gezien als een onderdeel van dit werk. De zeven mi litairen hebben zich er vrijwillig voor be schikbaar gesteld. De bedoeling is na te gaan hoe vlie gend personeel dat in zee is gevallen zich zal weten te redden met de primitieve middelen, waarover een vliegtuigbeman ning in zo'n geval beschikt. Er zal geen eten en drinken zijn, slechts een pil om het hongergevoel te onderdrukken en een tablet om zeewater enigszins te ontzilten. Afleiding is er in 'n dergelijke situatie ook niet veel. De mannen zijn overgeleverd aan vermoeidheid, slaap, verveling, mis schien ook angst; maar vooral aan de zee^ ziekte, want de „dinghy" is zo plat als een dubbeltje met een opgekrulde rand. Al leen als de zee erg ruw wordt kunnen de mannen een soort van anker uitwerpen dat het bootje enigszins stabiliseert. Dinsdagochtend worden de zeven vrijwil ligers met het patrouillevaartuig „Freyr' van de marine dertig tot veertig mijl bui tengaats gebracht. Het schipt blijft buiten hun gezichtskring in de buurt om de man nen te kunnen oppikken als er voor hen gevaar mocht ontstaan. In de „dinghy" is een zendertje aanwezig waarmee het schip kan worden opgeroepen, 's Nachts zal de Freyr" dichter bij de rubberboot gaan varen om passerende schepen te kunnen waarschuwen. Besommingen van maandag In IJmuiden werden maandagmorgen de volgende besommingen, in guldens ge maakt: KW 19-3600, KW 10-3100, KW 128- 6000, KW 166-3700, KW 107-3640, KW 91- 3900, KW 126-3000, K W186-2990, KW 97- 3900, IJM 4-3150, IJM 7-3940. Aanvoer van maandag In IJmuiden werden maandagmorgen 13670 kisten vis, 410 stuks gladde kabel jauw en dertienduizend kilogram tong aan gevoerd De aanvoer bestond uit: 780 kisten schelvis, 1000'wijting, 90 gul en kabeljauw, &500 haring, 380 makreel, 2180 schol, 50 tarbot, 480 varia. Prijzen van maandag Per kilogram, in guldens: tarbot 4.60- 4.30, grote tong 7.50-7.20, grootmiddel tong 5.80-5.30, kleinmiddel tong 6.80-5.20, tong I 7-6.40, tong II 6 80-6.30. Per 125 kilogram: grote kabeljauw 164. Per tien stuks: grote kabeljauw 150- 130, middel kabeljauw 78-58. Per 50 kilogram: grote schelvis 61-49, middel schelvis 54-43, kleinmiddel schelvis 45-42, schelvis I 43-39, schelvis II 34-17, schelvis III 14-8, gul I 80-60, gul II 60-47, gul III 55-38, grote schol 53-45, middel schol 53-45, kleinmiddel schol 48-41, schol I 48-40, schol I 32-21, schol III 21-9.50, haring 19.60-11, makreel 49-25, schar 20-12.50, haal 25-24, wijting gestript 29-10, wijting dicht 14.50-8, tarbot 204-100, griet 106-7, tong schar 72, inktvis 130-92. Scheveningen In Scheveningen bestond maandagmor gen de aanvoer uit: 30 schelvis, 60 wijting, 4000 haring, 50 makreel, 20 schol en 100 kilogram tong. Haringvangsten KW 37-15, KW 130-20, KW 95-40, KW 22- 17, KW 70-14, KW 162-6. Gemiddelde vang sten: Katwijk 20, Scheveningen 14 en Vlaardingen 30. Problemen die voor de toekomst van de gehele mensheid van vitaal belang zijn komen de volgende week in Arnhem aan de orde op het congres „Chemie 1963", dat de Koninklijke Nederlandse Chemische Vereniging organiseert ter gelegenheid van haar zestigjarig bestaan. Zevenhonderd deskundigen uit het gehele land zullen op 11, 12 en 13 september geconfronteerd Wor den met de laatste ontwikkelingen van de scheikunde, onder meer met de invloed van het licht op de materie, het ontstaan van de bouwstenen van het leven, de erfelijk heid en de voedselproblemen in de wereld. Het congres beoogt te voorkomen dat che mici die zich sterk moeten specialiseren, in hun laboratoria het contact met hun col lega's verliezen en zich ontwikkelen tot super-specialisten die „alles weten van niets". Hoe moeilijk het voor hen is om dat contact te bewaren blijkt wel uit het feit, dat de hoeveelheid publikaties over de nieuwe ontwikkelingen op chemisch ge bied ongeveer elke vijf jaar verdubbelt. Ned. Herv. kerk Aangenomen naar Borne (2e pred.pl.) Th. J. Remmers te Zijpe. Bedankt voor St. Annaland B. J. Zaal te Nieuwe-Tonge. Geref. kerken Beroepen te Luttclgeest-Kuinre W. Ha verkamp te Anna-Jacobapolder. Chr. Geref. kerken Bedankt voor Thesinge (Gron.) J. Vogel te Steenwijk. Geref. gemeenten Beroepen te IJsselmuiden P. Blok te Dirksland. Ev. Luth. kerk Beroepen t.e Eindhoven S. E. Hof. prop. te Amsterdam. In de afgelopen nacht zijn in de Rot terdamse binnenstad twee opvarenden van het Duitse vrachtschip „Fresenburg" met een gestolen auto te water gereden. Een 15-jarige koksmaat is verdronken. Een 17- jarige logiesbediende wist, hoewel hij zwaar beschonken was, naar de wal te zwemmen. De Duitse jongens hadden op Katen- drecht de bloemetjes buiten gezet. Zij had den een auto met een nummerbord van het Amerikaanse bezettingsleger in Duits land weggenomen en waren er mee naar de binnenstad gereden. Daar raakte de benzine van de auto op. De Duitsers lieten de wagen staan en stapten over in een andere. De versnelling stond in de achteruit en toen de jongens de motor wilden starten reed de wagen achteruit, het water in. De 17-jarige knaap wist er uit te komen. Het stoffelijk overschot van de 15-.jarige jongen werd in de wagen aangetroffen nadat deze door een kraan wagen uit het water was gehaald. De politie in Lieshout heeft zondagmor gen een 32-jarige metselaar uit Nuenen aangehouden, die na een dodelijk onge luk te hebben veroorzaakt met zijn auto naar huis was gereden zonder zich om zijn slachtoffer te bekommeren. Het slachtoffer was d^ 18-jarige wielrijder A. van den Heuvel uit Gerwen, die 's nachts tussen Lieshout en Nuenen door de achteropkomende auto werd overre den. Tien minuten later werd hij door voorbijgangers dood aangetroffen. De met selaar was zaterdagavond uit geweest en had een en ander gedronken. In Amsterdam is de 21-jarige electricien C. J. Wevers zondagmiddag op zijn scoo ter op de kruising van de Sam van Hou tenstraat en de Aalbersestraat in botsing gekomen met een auto waarvan de be stuurster hem geen voorrang verleende. In het Wilhelminagasthuis is hij later overleden. Zaterdagmiddag is in 's Hertogenbosch het 6-jarige meisje Astrid Hogenkamp ver ongelukt. Het kind was op een driewielige melkbestelwagen geklommen, zonder dat de melkrijder dit merkte. Toen het wagen tje ging rijden is het kind eraf gevallen en overreden. Het was op slag dood. In het ziekenhuis te Sittard overleed za terdagavond de 46-jarige ongehuwde heer J. H. Salden uit Urmond aan de gevolgen van een verkeersongeval. Toen de heer Salden enkele dagen geleden met vijf an dere Urmondenaren van de kermis in Geleen huiswaarts keerde, botste de auto waarin het gezelschap zat in Geleen tegen een stilstaande truck Alle zes inzittenden moesten naar het ziekenhuis in Sittard worden overgebracht. De toestand van twee andere slachtoffers is nog zorgwek kend. In Monster is bij een botsing tussen een personenauto en een vrachtwagen de be stuurder van de personenauto, de 36-jarige P. van Eijk uit Monster, om het leven gekomen. Het ongeluk gebeurde, toen de heer van Eijk in eeq onoverzichtelijke bocht een bestelauto wilde inhalen op een moment dat uit tegenovergestelde rich ting de vrachtwagen naderde. Zoals we op pagina 1 berichten, zijn gis teravond drie leden van het gezin G. van der Kolk uit Santpoort omgekomen, toen hun auto bij Badhoevedorp tegen een boom botste. OFFICIËLE PUBLIKATIE Opkomst voor herhalingsoefeningen Ten behoeve van de militairen, die op 10 sep tember a.s. voor herhalingsoefeningen onder de wapens komen wordt een extra-trein in gelegd. Deze militairen moeten van deze trein gebruik maken en daartoe op een zo danig tijdstip van hun woonplaats vertrek ken, dat zij op het betreffende station aan sluiting hebben op deze voor hen bestemde trein. De militairen, die hun plaats van opkomst niet met de hierna genoemde trein kunnen bereiken, moeten reizen met treinen van de normale dienstregeling. Ingevolge hun lastgeving moeten zij dan rei zen met de eerstvolgende reisgelegenheid na 06.59 uur. Extra-trein Rotterdam/Den HaagEde-Wa- geningen: Rotterdam CS v. 10.17, Rotterdam Noord v. 10.24. Gouda a. 10.38. Den Haag SS v. 10.19, Voorburg v. 10.24, Gouda v. 10.44, Utrecht v. 11.13, Driebergen 11.25, Ede-Wageningen a.-11.42. WOENSDAG 11 SEPTEMBER - 8 uur Mfdewerk.: STAF-ORKEST v. h. LEGER DES HEILS, o.l.v. Kapelm. Schut. BA\ O-ORGEL: TEKE BIJLSMA, Haarlem. Deuren open 7 uur - Orgelbesp. v.a. 7.15 u. - Zangdienst v.a. 7.30 u. I.v.m. radio-opname tijdige komst gewenst. Programma gratis aan de ingang UNTFRTC FVATvm cn\n en onmisbaar voor de schoolgaande jeugd lüu lil/11 KENNEMERLAAN 83 TELEFOON 4053 do's «i 5^ 5 #1 «4 «s P» SS m H! KJ m Juwelen Goud en Zilver inkoop H. W. DAMES Prospectus op aanvrage Kruisstraat 19. Haarlem b d Ridderstr Telef 16910 Aanmelden tussen 19-21 uur Linnaeusstraat 143-147 Telef. 8019 laanstraat 34 - Beverwijk vraagt voor direct: Hoog loon. goede soc voorzieningen Leeg te aanvaarden IJmulderstraatweg Meervlietstraat, Velsen Ben.verdieping leeg Pegasusstraat met garage. Vondellaan. Driehuis Regarvt grond..,verhuurd. Inlichtingen: Mak. NB.M Stationsweg 81, Velsen Op de „Bridge Club Drie huis" kunnen nog enige leden geplaatst w.orden. Speelavond iedere woensdag 8 uur bij Café Kraak, Markt plein, IJmuiden. Personeel gevraagd. Glazen wasserij Fa. Stolp de Boer. Goed loon. 5-daagse werk week. Melden na ,17 uur. Vechtstraat 1. IJmuiden of na 10 uur Spilbergenstraat 20 Gevr. 2e bediende en leer ling voor de banketbakkerij. Fa. E. Aartsen Stephenson- straat 74. Tèl.'4713. Gevr. v. Ruteck's Cafetaria, Kruisweg 22-24, Haarlem, spoelster en spoeler. Prettige werkkring. Goede verdien sten. Gunstige arbeidstijden. Voor inl. kan men zich dage lijks wenden tot de gérant op bovenstaand adres Gevr. v. Ruteck's Cafetaria, Kruisweg 22-24, Haarlem, verkoopsters en buffetbe- diende. Prettige werkkring. Goede verdiensten. Gunstige arbeidstijden. Voor inl. kan men zich dagelijks wenden tot de gérant op bovenstaand adres. B.z.a. net meisje, bijna 15 jr. Vr.midd. en zat. in de huish Adre? te vern. bureau v. d. blad. Net meisje, Mulo- en type diploma. zag zich gaarne ge plaatst als dokters- of tand artsassistente. Br L 4424. Autobox te huur gevr voor nieuwe auto, omg Planeten- weg. Telefoon 8655. Te huur of te koop gevraagd in IJmuiden droog magazijn, pakhuis of grond hiervoor, 500-2000 m2. Brieven L 4418. In Heemskerk te koop nieuw te bouwen villa met c.v. olie- stook, garage etc. f 75.000.-. Inl. J. Bais, Driehuizerkerk- weg- 100, Driehuis. Tel 5686 Jeugdleidster zoekt kamer met kookgel. Liefst zo spoe dig mogelijk. Br. L 4417. Deze week: prima grove aardappelen. 5 kilo in plastic zak 69 cent. Kalis, Tromp straat 71. Luxe verhuur. Allrisks verz. K. A. van Doesburg, Plane- tenweg 20. Tel. 7320. Dinsdag: 1 pond rode kool 18 cent. Kalis. Trompstraat 71. IJmuiden. Nu ook een ijzerwaren- en gereedschappcpafdeling bij ,.De Houthal" Kennemerlaan 159. 'IJmüidén Tèl. '7770. iIL Onzichtbaar stoppen, mot-, scheur- en brandgaten. Kleer makerij Theo van Eek, Ken- nemerlaan 176. Verchromen „De Valk", nrd. Emmakade 23, Haarlem t/o de Kathedraal Tel. 17115. Al branch het maagzuur nog zo fel, een Risp-tabletje blust het wel! Goedkoper T.V. met garan tie. Kinkérstraat 1, Amster dam Iedere avond demon stratie. Extra reclame! Gehaktdag, dinsdag en woensdag 500 gr. 1.68. 1 kg magere ossen- lappen v.a. f 2 40 1 kg door regen ossenlappen f 3.40 Metworst 250 gr. 76 ct Lever worst 250 gr. 48 ct Slager Van Vliet, Kennemerlaan 129. Tel. 5212. Voordelig! Glashelder plastic 120 breed 50 cent per meter, coupons van 3 meter I 1.25. Botman, Kennemerlaan 84. Tel. 5537. Breiwol. Fantastische sorte ring Scheepjeswol. Alumini um en stalen breipennen. De wol wordt voor U wegge legd Botman Kennemer laan 84, Tel. 5537. Koopje! Nylon kousen, le keus, met en zonder naad 98 cent. Botman, Kennemerlaan 84, Tel. 5537. Kenmore overhemden. Zee man heeft ze. Bloemstraat 70-71. IJmuiden Tel. 4235. Garantie nylons. Bij ladders gratis vervangen. Met naad f 2.95, zonder naad t 1.98 Zeeman, Bloemstraat 70-71. IJmuiden. Tel 4235 Onqekende moqeliikheden voor alle bedrijven en fabrieken VRAAGT DEMONSTRATIE „EHCO" - Tel. 02500-11304-11396-21679 OFF. GENERAL MOTORS DEALER Bedrijven te Beverwijk, Driehuis en IJmuiden vraagt voor haar bedrijf BEVERWIJK, Koningstraat 42: militaire dienstplicht vervuld hebbende, liefst bekend met G.M.-onderdelen IJMUIDEN, Wijk aan Zeeërweg 107: Sollicitaties mondeling of schriftelijk aan bovenge noemde adressen. Bollen wol, 50 gram 89 cent Geschikt voor elk breiwerk, in 7 kleuren verkrijgbaar bij Zeeman, Bloemstraat 70-71. IJmuiden. Tel 4235. Etalage- en winkelmaterialen glasplaten, spiegels, ook ver zilveren. J. Mertens. Snel- liusstraat 14. Tel 6140. Slijterij „Flora" Zeeweg 115. Telef. 5307. 1 liter goede Spaanse wijn f 2.75 Luxe verhuur zonder chauf feur. Volkswagenbusjes, V W de Luxe, Opel Kadet Arie Beekhuis, Torricellistraat 32. IJmuiden. Tel. 7179-4679. Plastic golfplaten, le soort, ook in fraaie kleuren, vanaf f 8.50 per m2 Zaanlandsche Houthandel, Kalverstraat 1-3 Tel. 7543. Hollandia onderjurken en jupons in charmeuse en ny lon zijn verkrijgbaar bij C. Lodder. Driehuis. Bel 6285 Autoverhuur, oa Chevrolets, Opeis, Dauphines, Taunus en V W Rijnstraat 91 Kheumaneila fianeilen lakens. De beste die U kunt vinden, bleu, zalm, wit ecru, geel, groen, bij C. Lodder. Drie huis. Te koop gevraagd: antieke klokken, tafels stoelen, kas ten, schilderijen porselein, kristal etc. Na 5 uur: Maas straat 7. Tel. 7425. Te koop gevr. tweedehands herenrijwiel in goede staat. Tel. 02550-4246 Te koop Ambassadeur olie- haard, in g. staat f 50.-. Tel. 7713. Te koop z.g.a n groen lede ren lange damesjas. maat 42-44. Fahrenheitstraat 30, IJmuiden. Te koop van le eig Renault R 4. bouwj. 1962, km-stand 20.500. Ook zeer geschikt als bestelwagen, f 2800 -. Inl. J. Bais. Driehuizerkerkweg 100, Driehuis. Tel. 5686 Te koop aquarium f 30.-. Aaisburg. Schoolstraat 5. Winkelhuis of bedrijfspand met woning te koop gevr in IJmuiden. Brieven L 4429. Woningrull. Den Haag vrije bovenwoning, 5 kamers. Ge vraagd woning in gemeente Velsen. Brieven: Hulzebos. Morelstraat 143 Den Haag. «•SESSSH» PI B ;aPtHH»GtN Jonge poesjes af te halen. Piet Heinstraat 86 1

IJmuider Courant | 1963 | | pagina 6