ezm Van binnen en van buiten een juweel! Het televisie-feest begint nu PU I LI PS Bouwdozen net genoegen dat een Philips grammofoon schenkt PHILIPS GARANTIE EN SERVICE Reeds voor f 79.- een échte PHILIPS portable! Ieder op zijn beurt. De kleintjes hun sprookjesplaat, de op groeiende jeugd en de ouderen ieder hun eigen muziek: tophits, jazz, operette of klassiek. De grammofoon geeft het allemaal en op de tijd dat u het graag wilt horen. Met een platenspeler of wisselaar, aangesloten op uw radio. Of metzo'n moderne elektro-grammofoon (koffer met speler of wisselaar en versterker met luidspreker) zelfs op elke plaats, die u wenst. Als middelpunt in uw huiskamer of in de beslotenheid van uw eigen kamer. Verruim uw muzikale mogelijkheden en neem een Philips grammofoon. Met een platenbeschermende diamantnaald in elke prijsklasse van 59.- tot 298.-. Met technische betrouwbaarheid voor jaren. Met garantie en service. Met moderne vormen en kleuren, passend in elk interieur. Kies voor kwaliteit. Neem een luister-kijkje bij uw leverancier en kies uit 23 Philips grammofoons. Dat enthousiasme van oud en jong is geen uitzendingen voor eén belangrijk deel van wonder. Philips heeft de radiowereld al dikwijls Nederland, maar de radio-uitzendingen zullen verrast met nieuwe vindingen. En ook nü haalt steeds méér stereo worden. Want de weergave het gezin uit de doos iets geheel nieuws, van stereo-, maar natuurlijk ook van de andere Een radio, voorzien van de nieuwste techniek, programma's, is fantastisch mooi. Deze mo- waardoor stereo-programma's niet meer met derne stereo-radio heeft nog meer voordelen, twee, maar metéén toestel ontvangen kunnen Uw leverancier zal ze u graag demonstreren! worden. U luistert naar stereo-radio en opeens Philips levert nog veel meer andere typen is uw kamer een concertzaal. Opeens is ruimte- radiotoestellen. Yan 88.- tot 598.-; plus een lijkeradiömuziek eenfeit. Geregeldzijn er stereo- serie prachtige radiogrammofoons. Stuk voor stuk zijn ze voorzien van alles wat de weergavekwaliteit tot een maximum opvoert, alles wat storingen weert, alles wat u jaren lang ongestoord luistergenoegen garandeert. Stel dus gerust hoge eisen. In de Philips radio collectie vindt u beslist het toestel dat u zoekt! Platenspelers en wisselaars: van Elektrogrammofoons: van Philips garandeert u betrouwbare service door uw eigen Philips leverancier en door de Philips Technische Diensten in achttien plaatsen in Nederland. B 5 X 43 A - f438.-Door ingebouwde FMIStereo-eenheid volkomen geschikt voor de ontvangst van FM/Stereo- programma's. Optische indicatie bij stereo-ontvangst. Stereobalans. Notehouten kast. Vier golf gebieden. Twee dubbelconus-luidsprekers. Breedte 55 cm. Philips Nederland n.v. te Eindhoven zendt u op aanvraag gaarne nadere gegevens betreffende alle op deze pagina getoonde Philips verstrooiings-apparatuur. Een benijdenswaardig bezit, zo'n Philips transistor-radio! Alle programma's die de radio biedt in midden- en langegolf en dat zijn er veel meer dan u denkt! - draagt u mee in jaszak of handtas. Bij zonder plezierig en gemakkelijk om al dat moois en interessants bij de hand te hebben. De vele stations worden krachtig en zuiver weergegeven. Een stel batte rijtjes gaat zeer lang mee. U zult trots zijn op deze moderne radio in attractieve kleuren. Er is keuze uit 11 typen in 21 uitvoeringen. Prijzen van 79.-tot 298.-. Voor u goed en wel zit, is er al beeld en geluid. Want ook dit Philips televisie-toestel is uitgerust met rapido-vision: een nieuwe, technische voorziening waardoor uw toestel voorverwarmd en speelklaar wordt, voordat het programma begint. Maar er is méér: het nieuwe Philips gradatie-filter heeft het beeld verder geperfectio neerd: fluweelzacht, nog contrastrijker. fijne grijsnuarices: dus perfecte detailweergave. De automatische functies - o.m. automatische synchronisatie en automatische fijnafstem ming - maken de bediening zeer eenvoudig. Mét de UHF-kanaalkiezer kunt u straks het 2e Nederlandse programma en in oost-Nederland nu reeds o.m. het 2e Duitse programma ontvangen. Let ook vooral op de mooie kasten van de nieuwe Philips televisietoestellen. Het toestel op de foto is de 23 TX 400 A. een Nog nimmer kregen in één super-ontvanger met 59 cm beeldbuis. In donker apparaat Vorm en functie of naturel 995.-. In teak 1015.-. Met aanschroef- iv fgg zo harmonisch gestalte. bare poten 30méér. Als universele ontvanger voor zuid-Nederland (ontvangt ook Belgische zenders): 23 TX 381 A. In donker of naturel II95.-. In teak 1215Met aanschroef bare poten 30.' méér Er is keuze uit 11 typen in 26 uitvoeringen. Prijzen van 725.- tot 1470.- Dit is de Philips bandrecorder van 398.- Er is keuze uit 7 modellen van 238.- tot 928.

IJmuider Courant | 1963 | | pagina 8