Conditie van Deense ploeg was onvoldoende voor zege op PSV Peli wrijfwas voor de Kunstlichtbeker gaat naar de Amsterdammers na nederlaag van 4-2 tegen Haarlemmers Willem II groeide boven eigen kunnen uit EINDHOVENAREN OVERGELUKKIG MET 3-4 SCORE Ploeg met de meeste ruggegraat won Inter drong door tot tweede ronde Spoeling dun in de sporttoto Appel: „Ikheb geen zenuwen gehad" Zijlstra (Schoten) terug naar HCK Sheffield W. kreeg steun van Mijnals Wedstrijd behoort slechts een formaliteit te zijn „Busby-babes" bar tevreden met 1-1 Basketballers uit Rusland boos op de Chinezen Foxtrot-prijs voor zoon van Calumet Nederlanders haalden tot tweemaal toe een achterstand in - 7 ra, w ËIÊÊWÊÊÈM IHMHII BÉflÉSllI SttftfSSKSUI I DONDERDAG 26 SEPTEMBER 1963 2i T eruggeslagen ei Landskampioenen bekerden Geen groot voetbal Trainer Soerensen wees op handicap van zijn ploeg (kleur naar keuze) UIT HET VERTROUWDE ERDAL-HUIS VOOR PRETTIGER HUISHOUDEN DOS was kansloos 1-4 iwiÉf ji Geen vrees Diepe zucht PSV heeft zijn entree in het voetbal toernooi om de Europese beker voor landskampioenen woensdagavond in de Deense vissersplaats Esbjerg gevierd met een overwinning. Het was logisch, die vreugde in het Eindhovense kamp over de 4—3 overwinning op Esbjerg, maar niemand zal kunnen ontkennen dat het geluk de Nederlanders daarbij heeft toegelachen, want wat zag het er na tien minuten somber uit. Met twee doelpunten, beide gescoord uit op de centimeter gerichte schoten, hadden de Denen zich toen al duidelijk gedistan tieerd van onze landgenoten. Maar PSV bracht nog in de eerste helft de stand op 2-1 en na de hervatting kwam de ploeg zo sterk terug dat de Denen, wier zwakte in de verdediging zich meer en meer openbaarde en wier conditie on voldoende bleek om het tegenoffensief te beantwoorden, geslagen van de grasmat stapten. De ploeg met de meeste rugge- graat won tenslotte. Het overweldigende begin, die vlijm scherpe, vlammende schoten, die volledi ge inzet van de Denen in de beginfase, on ze landgenoten konden er geen antwoord op vinden en toen in de vierde minuut rechtsbinnen Christiansen met een laag schot in de uiterste hoek doelman Bals to taal verraste 1-0) kon PSV dit slechts met lede ogen aanzien. Prachtig open spel, tot in de puntjes verzorgd, legden de Denen, die bovendien een hechte eenheid vormden, op de grasmat. Het was een lust voor het oog en toen dit in de achtste minuut zijn bekroning kreeg met een tweede doelpunt, ditmaal van de voet van Frandsen, die de bal in de uiterste bo venhoek schoot, kon ieder daar vrede mee hebben. In elke aanval van Esbjerg school ge vaar en steeds weer slaagden de Denen erin de poort naar het doel te forceren. Zelfs Wiersma kon er geen vat op krij gen. Pijs vooral was het die in vele ge vallen als de laatste redder in nood op trad. In de 16de minuut echter kon nie mand het meer klaren toen Christiansen inschoot. Het was de paal die het derde doelpunt in de weg stond. Schril stak het teveel in de breedte, te korte en in een te traag tempo uitgeVhéfrde ^j5ëï* van de Eindhovenaren af bij de intelligente par tij voetbal die de Denën ten'bësfè gaven. Daarom viel in de 33ste minuut het eer ste tegenpunt als een volkomen verrassing. Uit een hoekschop van Allemann kopte Kerkhoffs in. Theunissen nam de door de doelman teruggeslagen bal op het hoofd. Het leer stuitte daarna echter af op de Inter (Milaan) heeft zich woensdagavond in de tweede wedstrijd van het toernooi om de Europese beker voor landskampioe nen geplaatst voor de tweede ronde. Met een 1—0 zege op het Engelse Everton gin gen de Italianen van het veld. De eerste wedstrijd, die een week geleden in Liver pool werd gespeeld, eindigde in een doel puntloos gelijkspel. Het enige doelpunt werd gescoord door de Braziliaanse rechts buiten Jair, tot vreugde van de ruim 70.000 toeschouwers. De overige resultaten luiden: Jena (O.- Dld): Motor JenaDvnamo Boekarest 01 (ruststand 00). Aangezien Dynamo de eerste wedstrijd met 2—0 heeft gewonnen gaat de ploeg over naar de tweede ronde: Valkeakoski (Finl.): ValkeakoskenJeu- nesse Esch (Lux.) 41 (21). Glasgow: Glasgow RangersReal Madrid 01 (00). Luik: Standard Luik—IFK Norrköping (Zweden) 1—0 (0—0). Belfast: Distillery— Benfica (Port.) 3—3 (2—1). Zürich: FC Zü- rich—FC Dundalk (Ierl.) 1—2. Aangezien Zürich de eerste wedstrijd, in Ierland ge speeld, met 30 heeft gewonnen gaan de Zwitsers over naar de tweede ronde. Welgeteld 666.166 deelnemers aan sport toto nummer 5 zorgden voor een totaal prijzenbedrag van 303.226,50, waarbij is inbegrepen de extra-prijs van toto 4 38.032,50), die was blijven staan. Voor de eerste prijs, groot 145.856,70, meldden zich 14 deelnemers, die bruto 10.418,30 zullen ontvangen. Niet minder dan 261 gegadigden zijn er voor de twee de prijs van 79.558,20, waardoor de spoe ling wel erg dun wordt. Netto blijft er voor de deelnemers, die 12 uitslagen goed voorspelden, 305,- over. Ook het voorspellen van vijf gelijke spelen leverde niet zo veel moeilijkheden op. Een deelnemer vulde twee goede ko lommen in, 234 anderen één. De totale prijs bedroeg 77.811,60; netto blijft er per kolom 330,- over. Het eerste doelpunt van PSV. De bal is van de lat teruggeketst en Theu nissen (in het wit) heeft de bal met het hoofd geretourneerd, maar nu onder de lat. lat. Toen echter Theunissen voor de twee de maal zijn hoofd onder de bal zette, was deze voor de vertwijfeld omhoog sprin gende Denen onbereikbaar: 2-1. Dit doelpunt, geflatteerd naar de krachtsverhoudingen en stellig niet in aanmerking komend voor de schoonheids prijs, gaf de Eindhovenaren niettemin moed. Zij slaagden er echter niet in op het veld het evenwicht ce herstellen. In de tweede helft zou PSV het bewijs moe ten leveren tot meer in staat te zijn dan het onsamenhangende, steriele voetbal van voor de rust. De gelijkmaker, die Kerkhoffs al na twee minuten op het scorebord bracht met een kopstoot tegen de hoog door Brusselers in het doelgebied geplaatste bal (2-2), was hiervoor nog geen maatstaf. Daarvoor hadden de Deense verdedigers hun rivalen te veel ruimte gelaten. Toen korf hierop een schot van Frandsen rakelings over het doel suisde en in de negende minuut Chris tiansen uit aangeven van Egon Jensen de stand op 3-2 bracht geloofde het Eindho vense legioen er nog niet in. De defensie oleek echter toch heter vat op Eet aanVaïss'pel Van ae Tienen, ÜÏtit'niet meer dat flitsende van voordien had, te krijgen en hiermee kwam er ook in de opbouw van de aanvallen meer lijn. Brus selers kon zich meer aan zijn aanvallende taak gaan wijden en gaf de voorhoede de steun die deze in de eerste helft zozeer had moeten ontberen. Geruggesteund bo vendien door het derde doelpunt, waarmee Kerkhoffs een solo-actie afrondde (3-3), kwam PSV steeds beter tot ontplooiing, zonder echter tot groot voetbal te komen. Door gebrek aan lucht bij de tegenstan der kon PSV. dat in Pijs, Hoenen en na de rust Brusselers zijn uitblinkers had, het tempo overnemen en in de 25ste minuut zagen de Eindhovenaren hun werk be loond met een vierde en naar later zou blijken winnend doelpunt. De scherp en in geheel vrije positie opgestelde Brusselers kopte de bal in op aangeven van Theu nissen: 3-4. De strijd was daarmee ge streden. Esbjerg: Beck; Hansen en Preben Jen sen; Egon Jensen, Hans Christiansen en Jens Petersen; Knud Petersen, Carl Emil Christiansen, Bertelsen, Frandsen en Kik- kenborg. PSV: Bals; Donners en Kemper; Brus selers, Wiersma en Pijs; Allemann, Hoe nen, Kerkhoffs, Theunissen en Verdonck. De stemming in de kleedkamer van PSV was het laat zich niet moeilijk raden opperbest en de reden was dui delijk: uit geslagen positie was de over winning bereikt. Trainer Bram Appel („Ik heb geen zenuwen gehad, want ik ken mijn jongens toch") wees in de eerste plaats op het sterke moreel van zijn ploeg waardoor deze tenslotte toch zegevierend het veld kon verlaten. Daar bij was Appel evenwel niet karig in zijn lof voor het spel van de Denen, wier con ditie hij echter onvoldoende vond. Tagoer Soerensen, trainer van Esbjerg, achtte dé grootste handicap het niet mee spelen van spil John Madsen (door een de avond tevoren opgelopen bloedvergif tiging) die onvoldoende werd vervangen door de 19-jarige Hans Christiansen. „Maar ik heb niemand anders. Dat is het ver schil met PSV, dat over een ruim aantal goede reserves beschikt, waardoor Van Wissen en Giessen minder werden gemist dan bij ons Madsen en doelman Gardhoe- je. Niettemin hebben wij in Nederland met onze normale ploeg op volle sterkte een J;stral is het natuurlijk jdmrner dat wij aw hebben, verloren. Wij moésten in Esb- fëf'g winnen", aldus Soerensen die PSV overigens de eer gaf die het toekwam. De eerste overschrijvingen in de honk- balsport zijn bekend: de nieuwe hoofdklas ser Ajax krijgt versterking van werper Abe Slaman (VVGA), terwijl Schoten haar pitcherstaf aanzienlijk afgeroomd ziet: Ruud Zijlstra gaat weer terug naar eerste klasser HCK. Advertentie tweede doos halve prij Mijnals, de donkere, lenige en altijd spectaculaire spil van DOS was woens dagavond wel een heel ongelukkig man. Al in de vijfde minuut van de ontmoe ting in het Utrechtse Galgenwaard-stadion tegen Sheffield Wednesday voor de eer ste ronde van het toernooi om de Euro pese beker voor jaarbeurssteden, plaat ste hij de bal precies op het hoofd van linksbuiten Holiday, die van twee meter Van Zoghei geen schijn van kans gaf: (0—1). Een kwartier later kopte hij een voor zet van rechtsbuiten Finney juist voor de voeten van de aanstormende midvoor Layne en die haalde prompt uit voor een machtig schot dat langs de onthutste Van Zoghei vloog (02). Mijnals' ..negatieve scoringsdrang" werd in de 20ste minuut voltooid toen hij opnieuw een voorzet, van Finney op wel heel heel ongelukkige wij ze in eigen doel werkte waardoor het 04 werd, want Layne had met een, sim pel schuivertje de wedstrijd een kwartier eerder al beslist met een derde Engelse treffer. Dat nauwelijks een minuut nadat Mij nals in eigen doel had geschoten rechts half Westphal er 14 van maakte was niet belangrijk meer. Het stond immers al lang vast dat de Utrechters kansloos waren te gen deze overigens niet grootse tegenstan ders. In de voprhoede moest het eigenr lijk alleen van Kruin komen die van de zeer teleurstellende Van der Linden en vafi Luiten te weinig steun genoot. De de fensie, met de matige Ockhuyzen en de pechvolle Mijnals, was niet bestand te gen de solide en zonder franje spelende Engelsen, bij wie international Swan de grote man was. In het Weense Prater-stadion zijn de nationale voetbalteams van Oostenrijk en de Ierse Vrijstaat woendagavond tegen el kaar uitgekomen. De ontmoeting eindigde in een doelpuntloos gelijkspel. Het was de eerste wedstrijd voor de achtste finales voor het toernooi om de Europese beker voor landenteams. Door een 4-2 nederlaag tegen een defen sief zeer sterk Haarlems honkbalteam is Amsterdam in het bezit gekomen van de Haarlemse Kunstlichtbeker. Op het wer pen van Flip le Cuivre scoorden de Haar lemmers gisteravond niet meer dan vier runs. terwijl Amsterdam alleen in de zes de en negende innings een speler over de thuisplaat sloeg. Hierdoor werd Den Haag, dat tot woensdagavond met een nederlaag met zes runs verschil het beste resultaat had behaald tegen het Haarlems team uit geschakeld. Wethouder Voskuilen reikte na afloop de Kunstlirhtbeker uit aan de coach van Amsterdam, Wim Geestman. De omstandigheden waaronder Haarlem en Amsterdam woensdagavond de serie om de Kunstlichtbeker moesten afsluiten waren verre van ideaal. Het enige dat de spelers niet tegen hadden was de regen, voor het overige waren het barre omstan digheden. Dat de wedstrijd af en toe toch schitterend honkbal opleverde, pleit alleen maar voor de spelers. Haarlem speelde met zeven internationals, Amsterdam met drie. Reidschat net terug uit het zonnige Ita lië stond bij Haarlem op de heuvel en hij kreeg in zes innings slechts één run tegen. Daarna leidde Terneuzen de Haarlem- Volgens velen in het stadion Feijen oord was dit de winnende goal van Willem II tegen Manchester United. Gregg reageerde te laat op eèn schot van Koopal (op de foto niet zicht baar), viel met de bal achter de lijn, maar herstelde zich toen heel snel en duwde het leer net vóór de lijn. Die laatste situatie ziet men op de foto. Gregg wordt van nabij gade geslagen door spil Foulkes van Man chester en Keresztes van Willem II, welke laatste juicht voor een doel punt. Maar de scheidsrechter zal de treffer niet toekennen. Wat schreef de Manchester Guafdiah de dag voor de wedstrijd van Manches ter United tegen Willem II ..De match tegen Willem II hoort slechts een formaliteit te zijn Hef enige dat de Nederlandse ploeg zal kunnen doen is Manchester United een opfris sing geven, nu de ploeg met een vrijwel geheel niéuw team na vijf jaar wêer in Europa verschijnt. De positie Op de ranglijst van Willem II nu zevende na een 0-2 nederlaag tegen Telstar, eèn betrekkelijk zwak team is nauwelijks inspirerend. Hoewel hét gevoelen in Manchester is, dat United met vier goals verschil zal winnen behandelt Mitt Busbv dp wedstrijd, zoals h'i a'le Europese matches behandelt, namelijk als oen moeilijke". Vijf jaar geleden speelde United in het stadion Feijenoord tegen Feijenoord in de laatste bekerwedstrijd voor de vliegramp van München. Er waren 65.non mensen, maar nu mag mên slechts dé helft verwachten want Willem II. een team van staal-arbeidors. kler ken ên winkeliers, hééft niet de gla mour, waarmee men drommen toeschou wers. trekt. De spelers krijgen elk 35 pond als zij Manchester United kloppen. Maar die bonus had ook wel kunnen worden verdubbeld zonder de clubkas in gevaar te brengen". Aldus correspondent Albert Barham, die blijkbaar niet heeft kunnen ver moeden, dat Willem II het er tegèn de ..Busby-babes" beter af zou brengen dan tegen het „betrekkelijk zwakke Telstar". Enschede zegevierde woensdagavond in Enschede met 20 over Preussen Münster in een vriendschappelijke voetbalwedstrijd. Deze stand was reeds bij de rust bereikt. Beide doelpunten werden gescoord door Bosveld. 3500 toeschouwers woonden de wedstrijd bij. (Van een onzer verslaggevers) In dezelfde laaiende kuip, waar vorig jaar sterrenploeg Feijenoord geschiedenis schreef, groeide Willem II Nederlands eer in de Europa-cup voor bekerwinnaars in het als ongelijkwaardig aangekon digde treffen met Manchester United uit tot een ploeg van ongekende kwaliteit. De vorig seizoen naar de eerste divisie af gezakte Tilburgers kenden, eenmaal staan de voor die duur betaalde Busby-babes, geen enkele prognose meer. IJverig, put tend tot in de diepste reserves van hun kunnen en opgezweept door het merendeel van de 20.000 aanwezigen weerstonden zij de talentvolle Mancunians. Méér nog: Manchester United voelde zich constant bedreigd door die elf dartele Nederlandse semiprofs. Zeker, de uiteindelijke score van 1-1 openf voor de Engelsen uitsteken de perspectieven. Maar hoe moeten zij die uitslag vandaag aan het thuisfront in Manchester verklaren? Misschien inspireerde het tamelijk karig bezette stadion Feijenoord de Tilburgse eerste divisieclub, mogelijk trok Willem II zich op aan de faam van zijn indruk wekkende opponent, maar hoe het ook zij, van meet af aan bood de zuidelijke for matie Manchester United een voor onmo gelijk gehouden tegenstand. De rood-wit- blauwen lieten zich niet in de verdediging drukken, doch trokken zelf onstuimig ten aanval. De Busby-babes, met 9 internationals in de gelederen, schrokken van het hoge tempo, de vloed van aanvallen en.(in de 9de minuut) van de 1-0 achterstand. De naar binnen gezwenkte linksbuiten Louer had het leder, haarzuiver aange geven door Koopal, striemendhard over de „groene" Gregg naar het net gezonden. De ongeloofwaardige marge leefde slechts twee minuten. Spil Vriens kreeg de bal onvoldoende onder controle, rechts buiten Herd greep ogenblikkelijk in en deed de talrijke Engelsen van hun zit plaats veren (1-1). Zou Manchester Uni ted nu doordrukken? Angst tekende zich af op de gezichten van de Willem II supporters. Doch zij behoefden geen vrees te hebben. Willem II krabbelde direct overeind, zette de Engelse defensie dik wijls iets te hardhandig ingrijpend on der zware druk en Gregg aan het werk. De eerste helft kende geen (geldige) goals meer. Wel priemde sterspeler Denis Law, die gisteravond evenmin als Charlton zijn hoge transferbedrag kon waarmaken, het leer op de valreep achter Dijckmans, doch de Franse arbiter Tricot had zijn buitenspelpositie al opgemerkt. De Brabanders beukten ook na de voor hen in zo prettige sfeer doorgebrachte theepauze onverminderd voort op het soms weifelende rood-witte bastion, al geschied de dat op een rommeliger wijze en werd het in een lager tempo uitgevoerd. Wil lem II leek wat benauwder, waagde zich met minder mensen op het domein van de Mancunians. De match boette daardoor als kijkspel veel aan kwaliteit in. Tot echter de 28ste minuut aanbrak: Law kopte de bal tegen de rechterpaal. De Tilburgers slaakten hoorbaar een diepe zucht, om twee minuten daarna juichend op te springen. Koopal had, scherp op links opgesteld, met een ziedende schui ver Gregg doen duiken. Maar dê goalie verstond zijn werk goed; bijkans Sneller dan het oog het kon registreren rolde hij, de bal tegen de borst geklemd, van achter de doellijn terug in het veld. Het stadion golfde van vreugde, arbiter Tricot gebaarde laconiek dat Gregg gewoon moest uittrappen. Een pandemonium van hels gefluit en gejoel daalde op hem en de doelverde- diger neer. De verhitte toeschouwers her innerden zich opeens dat overbekende lied. galmde het over de kuip uit. Hand in hand zou Willem II de Busby-babes wel eens verslaan. Het kwam er niet van. Zelfs niet, to.eo rechtsbuiten Herd op bevel van de -referee hét veld moest verlaten. Na trappen tegen linksback Brooymans was er de reden van. Willem II had zelfs zijn reservekrachten opgebruikt. Het verlangde naar het einde. Manchester United schijn baar ook. wknt zijn laatste wapen bleek bevriezing van het spel te heten. De returnwedstrijd staat gepland op donderdag 15 oktober in Manchester. De overige uitslggen in de Europa-cup- strijd voor bekerwinnaars luiden: Athene: Olympiakos—Zaglebie (Polen) 2—1 (0—0) Hamburg: Hamburger SV—Union Sportive (Lux.) 4—0 (30). verdediging en de EDÖ-werper bleek nog niet bekomen van de vermoeienissen van de dubbele wedstrijd tegen VVGA. Drie maal raakte hij een tegenstander en hoe wel hij perfecte steun kreeg van zijn vel- ders moest bij een run toestaan in de ne gende innings. Daarna kwam Beidschat weer op de plaat en hij wist de Amster dammers van de' thuisplaat te houden. Het hoogtepunt van de wedstrijd was de manier waarop het Haarlems team een netelige situatie in de achtste innings op loste. Met een stand van 3-1 voor Haarlem kreeg Amsterdam, met een uit. drie hon ken bezet. Le Cuivre kwam hierna aan slag ên sloeg de bal naar eerstehonkman Maat. diê feilloos op catcher Ausma aan gooide. waarop deze de bal naar de ijlings naar zijn honk teruggesnelde Maat wierp: eenzeer mooi dubbelspel Haariettr Scoorde' In de' vierde innings zijn eerste run door Leo Kops. diè na 4 w. ên een gestolen honk profiteerde van een honkslag van Ben Tromp (.750). In de vol gende slagbeurt was eën blunder van Am sterdams derdehonkfhan Gerard Munnik de aanleiding tot nogmaals twee runs: Ausma en Keulemahssprintten veilig thuis op een tik van De Zwart, die met twee nuTlèn grandioos door Munnik werd gemist /3-0). - ;-.R> défjesd^linnjjigs -tsé&l te'v3-l ^oor een.-honkslag -van-Van-Ham-(Aiax).-die spelende collega's college gaf in slaan (drie hits in vier beurten). In de negende lrtnin.es werd het 3-2. toen Haarlems cat cher Ausma een bal liet schieten: Urbanus weifeldp niet' Beidschat. die in de negen de innings voor de twéede maal de Am sterdamse hitters in toom moest houden, 'orgdo met een honkslag zelf voor de vier de Haarlemse run. maar verder kwam Haarlem niet. zodat Wim Geestman. de coach van het Amsterdamse team. uit han den van Haarlems wethouder Voskuilen de Kunstlichtbeker mócht óntvangen. De minder kameraadschappelijke ver houding tussen Rusland en Communistisch China heeft nu ook invloed gekregen op de betrekkingen tussen sportlieden uit bei de landen. Rode Ster, het nieuwsblad vén het Russische legér. publiceerde een artikel over de Russische militaire bas- ketbalploeg, die onlangs aan een toernoöi in Peking heeft deelgenomen en aller minst te spreken was over de manier waarop men daar was behandeld. De grie ven van de Russische basketballers kwa men in grote trekken op het volgende neer: 1. Zij hadden „verscheidene moeilijke wedstrijden achter elkaar moeten spe len", terwijl China voor zichzelf een heel wat lichter programma had opgesteld. 2. Een van de door Rusland gespeelde wedstrijden was geleid door een door dê Chinezen aangewezen scheidsrechter, die niet alleen volkomen ongeschikt was voor Zijn taak, maar bovendien in hoge mate partijdig. 3. Rusland had al zijn wedstrijden moe ten spelen in een kleine en in slechte staat verkerende hal. Toen de Ruêsen Ondanks deze nadelen de ene overwinning na de andere behaal den, weigerden de organisatoren „zonder Opgave van redenen" het Russische volks lied te spelen. De uitslagen van de woehsdag in Duindigt ge hóuden draverijen luiden: Polónaiseprijs (2020 m): 1. Brasilia 1 31.6; 2. Ba ronesse Hollo VS, 3. Black Lady. Winn, t 4.50; pl. 2.10, 2.00, 3 80; kopp. 9.50; COV. 4.30 Revanche der produktendraverij (1500 m. met autostart): 1. Chantiago 1.26.7; 2. Con Brio; 3. Caty Hollandia. Winn, t 1.30; pl. 1.40, 1.90, 3.30: kopp. 4 10; cov. 4 40. trio 84.00. Valetaprijs (2000 m. met autostart), tweede afd.: 1. Young Ooststar 1.25.9; 2. Barrv Williams; 2. Zeggers Hollandia. Winn. 4 50; pl. 1.80, 1 40. 1.80; kopp. 10.28: cov. 7.80. Walsprijs (2100 m.): 1. Ylogie M 1.25.9: 2. Animo; 3. Xessidor. Wfnn. 26 20; pl. 3.30, 4 30, 11.90; kopp. 5.70: cov 5.70; trio 8535 60 Foxtrotprijs (2500 m.): 1. Zoon van Calumet 127.3; 2. Yselstein Belwin; 3. Asilverno. Wlnn. 1 2.80; pl. 1 50, 2.40. 6.30: kopp. 11.50; cov. 9.60. Boleroprijs (2120 m.): 1, Astyanax 1.24.3; 2. X Hanover; 3. Xirenè Hollandia. Winn, t 1.80: pl. 1.20. 1.30, 1.40: kopp, 3 60; cov. 4.80. Rock and Rollprijs (1350 m dead heat: 1. Luc- key Legs 1.27.2: 1 Kohinoor; 3. Seven Sisters S. Winn. 1.70. 1 40, pl. 2.70, 1.60; kopp 5.80; cov. 2.40,- 2.40. Twistprijs(2100 m.), eerste afd.: 1. Millerole 2.26 8; 2. Agram:>3. Susie Darlin' Winn 12 40; pl. 3.80 6.20: kopp. 59 60; COV 10.20. Twlstprijs (2100 m tweede afd 1. Lurango 2 26.9: 2 Kronenhof. 3. Lovely Surprise S. Winn. 1.80; pl. 1.50, 1.90: kopp. 5.10: cov. 3.60. Totalisator-omzet; 130.253,50.

IJmuider Courant | 1963 | | pagina 21