Ongelukkig misverstand brak de reeks van Telstar-successen af P WilmS Flo ei a eeft de ermijn Stormvogels alleen bovenaan na eigen overwinning en misstap van grootste concurrent Renova In Amersfoort moest Veisen het contact met Hillegom verbreken m Maminette SHS verdiende overwinning van 0-1 ongetwijfeld Spel van voorhoede weinig intelligent VVB daarentegen verder uitgelopen Matroos verdronken MAANDAG 4 NOVEMBER 1963 15 Rakelings naast Niet beter BSM en Kinheim hielden het op gelijkspel (3-3) Kinheim legde de formatie van Jong Hercules wil op Telstar-jeugd bracht het er goed van af STOFZUIGERS IJmuiden heeft inzinking nu geheel achter de rug Plaatwellers gaan kienen Mevr. Bührmann-Klopper opent kinderafdeling Antoiiiusziekenhuis Ross van Heyst bij Beverwijkse amateurfotografen Man stak zijn echtgenote met mes in Utrecht HOTEL ROYAL Tweedaagse bazar van Oud-katholieken V ara-speelgoedactie SPORTSCHOENEN Velsen De Kennemers Beverwijk Wijk Zee aan ADO Waterloo DEM VVB [>dnhplnr r het Qsc-doei, fijne vrijheid in flanellen trappellakentjes Eindelijk is aan de reeks van Telstar successen een einde gekomen, doordat SHS gisteren met 0—1 de strijd tegen de IJmuidenaren in haar voordeel be sliste. De Hagenaars verdienden onzes inziens ongetwijfeld de overwinning, al hoewel we er direct aan moeten toe voegen, dat het beslissende doelpunt niet zozeer tot stand kwam door subliem spel aan Haagse zijde, als wel door een ongelukkig misverstand in de overigens voor haar vaak uitnemend ingrijpen een pluim verdienende Telstar-defensie. Eenzelfde pluim kunnen we helaas niet steken op de hoed van de IJmuider voor hoede. Wel deden in deze linie de spe lers stuk voor stuk hun best maar in hun spel ontbrak het aan intelligentie en tempo. Bovendien bezitten spelers als Allart en Daniëls gebrek aan snelheid en legt laatst genoemde de klemtoon veel te veel op in dividueel spel, wat tegen verdedigers als Andriessen c.s. op een fiasco moet uit lopen. Men had ditmaal Van Wooning uit de ploeg gelaten. Daniels kwam nu op de midvoorplaats terecht en Hendrikse speel de rechtshalf. Of deze veranderingen ook verbeteringen betekenen, daarvan heeft de wedstrijd van gisteren ons niet kunnen overtuigen. Direct na de aftrap ontwikkelde zich een enthousiast partijtje voetbal, waarbij SHS echter al spoedig wat in de meerderheid kwam. Het duurde niet lang, of Stuy moest ondanks fel verdedigen van Jager en Kort bij eerr voorzet van linksbuiten Van Wouw in actie komen en toonde daarbij duidelijk, dat hij niet voor niets de minst gepasseerde doelman van de eerste divisie is. Ook hierna moest hij in de eerste perio de van de wedstrijd nog meermalen z'n talenten tonen, in tegenstelling tot colle ga Onderstal, die in dit eerste kwartier vrijwel werkeloos kon toezien, een en ander als gevolg van het feit, dat het in de Telstar-aanval absoluut niet boter de, het plaatsen van Brom c.s. zeer on zuiver was en het linkerdeel van de Tel star-aanval, Van Weerlee-Bakker, veel te weinig in het spel werd betrokken. Pas in de 19de minuut dreigde er even ge vaar voor de Haagse veste, toen Bakker met een kopbal de uitgelopen Onderstal passerde. De bal ging echter rakelings langs de paal. Toch sorteerde dit „negatieve" succes- Je het effect, dat de strijd van toen af- aan wat meer gelijk op en neer ging, al dient erkend te worden dat ook nu nog de aanvallen van SHS beter van opzet en gevaarlijker waren. Zo suisde o.m. een vliegend schot van rechtsbuiten Zaandam buiten Stuy's bereik rakelings langs de verste paal. Tien minuten vóór de rust dachten we Telstar de leiding te zien nemen. Toen kwam Bakker oog in oog met doelman Onderstal te staan. Hij lepelde echter de bal juist over de lat. Even later weer zo'n gevaarlijk mmoent voor 't residentiedoel. Weer was Bakker de veroorzaker hiervan, maar nu zag hij z'n harde schot door de SHS-doelman gestopt. Tot de rust bleef Telstar het meest in de aanval. Zelfs Jager verscheen een paar maal voor de Haagse veste, maar menige aanval stierf een ontijdige dood door slor dig plaatsen van de bal. Bovendien toon den Andriessen c.s. zich uiterst trapvast. Met een kogel van Zaandam, die juist over de Telstar-lat vloog, werd de eëVste helft besloten. Na een korte rust verkeerde het Tel star-doel het eerst in gevaar, toen links buiten Van Wouw de bal eerder bereikte dan de ver uit z'n doel gelopen Stuy. Ja ger kon na Van Wouws voorzet echter het gevaar bezweren. Ontsnapte hier dus Tel star, even later mocht Onderstal van ge luk spreken, toen Broms hoofd de bal uit een voorzet van Allart net niet kon be reiken. Snel verplaatste het spel zich van doel tot doel. Om beurten moesten de beide defensies in actie komen, maar mede doordat aan beide zijden maar vooral aan die van Telstar het aanvalsspel de nodige intelligentie miste en het verras singselement düs uitbleef, konden de res pectieve verdedigingen zich handhaven, so lide als zij bovendien in elkaar zaten. In de 25ste minuut echter viel er toch een doelpunt. Toen liet Stuy na een kop bal van De Vis se edrbl azETAOINETAO bal van De Visser de bal onbgerijpelijk in zijn doel verdwijnen (0 1), nadat een tweetal zijner medeverdedigers De Visser tie karfs om te koppen hadden gegeven. «ooi j?o< Telstar gaf zich hierna zeker nog niet gewonnen, maar het vertoonde spel werd er niet beter op, zodat Andriessen c.s. de situatie vrij gemakkelijk de baas ble ven en doelman Onderstal er maar zelden aan te pas behoefde te komen. Aan de In Bennekom heeft Kinheim tegen BSM getoond, dat de aanvalslinie ver moedelijk over zijn schotloze bui heen is. BSM begon sterk, wat na 10 minuten tot een doelpunt resulteerde (1-0). Maar de gasten kwamen terug. Snijders kon na 20 minuten gelijk maken (1-1). Drie minu ten later had de Kinheim-midvoor op nieuw succes (1-2). Toen was de daad weer aan BSM. Uit een vrije trap werd meteen hard ingeknald (2-2). Nog voor rust zag BSM kans opnieuw de leiding te nemen (3-2). Na de hervatting was Kinheim beslist sterker. Mosk was na 20 minuten in staat gelijk te maken (3-3). Daar bleef het bij. Jong Hercules heeft in de wedstrijd te gen Kinheim met knap voetbal getracht de Kinheimers zijn wil op te leggen, maar dat is niet gelukt. De Jong Hercu les-aanval vond namelijk een hechte Kin- heim-achterhoede op zijn weg. Vijf minu ten voor rust gaf Nieuwenhuis Geerlofs een goede pass, die hij resoluut inschoot (0-1). De hervatting was nauwelijks 5 mi nuten oud toen Kinheim een hoekschop kreeg te nemen. Hieruit schoot Tielrooy hard in de Jong Hercules doelmond, waarbij de bal door een achterspeler van richting werd veranderd en de Be- verwijkse doelman het nakijken had (0-2). Kinheim bleef de technisch betere ploeg, maar er werden geen kansen meer benut. De Telstar-juniores boekten hun tweede zege van dit seizoen en wel in de uit wedstrijd tegen KFC. Na 20 minuten gaf Cleeren zijn ploeg de leiding. Direct na de aftrap moest de referee een straf schop tegen Telstar toekennen, die prompt werd benut (1-1). Na de hervatting snelde back Verduin h la Jager langs de zijlijn en scoorde (1-2). Pal na de aftrap trapte dezelfde Verduin finaal mis, waardoor KFC naast Telstar kwam (2-2). Glas werd de mach- winner jür de IJmuidenaren. Met nog een k".artier te spelen schoot hij zijn team naax de overwinning (2-3). Advertentie Electrolux, Excelsior, Erres, Holland Electro, Ruton, AEG, Philips enz. VERKOOP - REPARATIE Betaling in overleg VELSERDUINWEG 173 TELEFOON 4402 IJmuiden heeft blijkbaar de inzinking achter de rug. In Wormerveer lieten zij Blauw-Wit met een oneven goal aan de negatieve kant van de score (2-3) Door een defensiefout kwam de thuisspelende ploeg aan de leiding (1-0). Doch nog voor het rustsignaal schonk IJmuidenmidvoor Van de Heide zijn team met goed gericht sohot even langs de paal de verdiende gelijkmaker. Na de hervatting verwisselden voorhoe' despeler De Boer en spil Vendel van plaats. Na drie minuten gaf Vendel IJmuiden de leiding. Maar een blunder van doelman Prinsen deed de spanning weerkeren (2-2). Alleszins verdiend schoot Zwart een kwartier voor het einde het winnende doelpunt in (2-3). De personeelsvereniging van De Plaat- wellerij zal vrijdag, 8 november in het gemeentelijk ontspanningslokaal aan de Van Diepenstraat de eerste kienavond van het seizoen houden. Aan deze avond wordt als attractie verbonden de vertoning van enige goede films over de in 1958 gehou den Alpenrally voor auto's en over de olie-industrie in het verre Oosten. Op vrijdag 22 november heeft de per soneelsvereniging een cabaretavond in het Beverwijkse Kennemer Theater waar aan medewerken Gerry Roeland en Ton- ny Huurdeman met conferences en schet sen; De Spelbrekers als parodisten Henk van Overloop met buikspreken en gooche len; The Rifa's met akrobatiek en het dansorkest „The Gusins" met hammond orgel. De nieuwe kinderafdeling van het Anto- niusziekenhuis in IJmuiden-Oost zal zater dag 23 november, des morgens om tien uur worden geopend door de echtgenote van de burgemeester van Velsen, mevrouw M. Bührmann-Klopper. Brom van Telstar springt wel hoog op, maar hij is daar toch net iets te laat mee, want de bal is hem al ge passeerd. Het is een moment uit de wedstrijd tussen Telstar en SHS. Zelden zullen leden en introducé's van de Beverwijkse Amateurfotografen Ver eniging een interessante bijeenkomst heb ben gekend dan die, waarvoor de bekende Velsense fotograaf Ross van Heyst als spreker was geïnviteerd. Zoals reeds eer der vermeld, begon Van Heyst pas enige jaren geleden serieus de camera te han teren, waarbij h(j zich specialiseerde op de circus-fotografie. Ross van Heyst had ongeveer honderd vijftig opnamen naar Beverwijk meege bracht, waarbij hij interessante bijzonder heden vertelde over de omstandigheden, waaronder deze waren vervaardigd. Voorts gaf hij uitvoerige informaties over belich tingstijd en gebruikte materialen. Niet zon der een sportieve jaloezie namen de aan wezigen van de buitengewone fraaie resul taten kennis, waarbij het hun spoedig dui delijk werd, dat Van Heyst zich binnen korte tijd met recht een wereldreputatie als specialist voor circus-fotografie wist te verwerven. Een hevig bloedende vrouw is zondag avond binnengebracht in het Utrechts Diaconessenziekenhuis. Zij was het slachtoffer van een echtelijke twist, die met het mes werd beslecht. Na operatief ingrijpen was de vrouw buiten levensge vaar. De 34-jarige vrouw had tijdens het avondeten ruzie gekregen met haar man, een 43-jarige monteur. De twist liep zo hoog dat de man een vleesmes greep en de vrouw in de rug stak. De man is in de loop van de avond aangehouden. Het echtpaar leefde al langere tijd in onmin. overzijde scheelde het maar een haar of midvoor De Visser had met een vliegend schot, dat juist over de kruising van lat en paal vloog, succes. Even later knalde dezelfde SHS'er het leder rakelings naast. In de laatste hal ve minuut kreeg Van Weerlee nog de kans om gelijk te maken, doch zijn schot was te slap om doelman Onderstal te bewe gen de bal te laten gaan, zodat in de 0-1 stand geen verandering kwam. Advertentie KENNEMERLAAN - IJMUIDEN - TELEFOON Sfeer en gezelligheid - Twee ding<.n "-<-g p Voor uw RECEPTIES en PARTIJEN Volgens traditie hebben de oud-katholie ke vrouwenverenigingen Samenwerking" „Sursum Corda" en „Onder Ons" geza menlijk tredend onder de naam Sint Engelmundus" haar voorbereidingen ge troffen voor het houden van de jaarlijk se tweedaagse bazar in het oud-katho liek verenigingsgebouw. Deze bazar die is gericht op het onderhoud en de vernieu wing van de kerkelijke paramenten zal ook nu verscheidenen attracties hebben als het rad van avontuur, grabbedton voor de jeugd en diverse spelen. Ook is er weer een grote hoeveelheid van fraaie handwerken en kleding. Vrijdagmiddag 8 november des mid dags om drie uur wordt deze bazar ge opend door een van de pastoors der IJmuidense parochie. Zaterdagavond te gen elf uur wordt de sluiting verwacht. De kienavond van het comité Vara- speelgoedactie in Beverwijk heeft de wind in de zeilen. Op de zaterdagavond gehou den kienavond werd een netto bedrag van 470 overgehouden. Daarnaast ontving men een gedeelte uit het bezit van het opgeheven Arbeiders Toneelfonds, groot 180,en ook kwam nog een bedrag van enkele tientallen guldens binnen aan giften e.d. Door het Vara speelgoedactie-comité zijn geadopteerd: Koloniehuis Kerdijk, van het Centraal genootschap te Egmond aan Zee met 75 kinderen, het Medisch Psy chologisch Instituut te Rotterdam, met 29 kinderen en het Kinderhuis van zuster Blokland en Van Dijk te Den Haag, met 25 kinderen. Waar het enigszins mogelijk is overweegt men ook de kinderen van het Tehuis voor debiele kinderen „Da Nieuwe Weg" te Soest gelukkig te ma ken. Advertentie De nieuwe QUICK No. 1. ADIDAS - PUMA «D HUNGARIA "PORTHUIS Breestraat 158 - Beverwijk Tel 3854 VVB zit voorlopig op rozen. De Brees- apers wonnen gisteren met 10 van con current QSC en daar de andere mede gegadigde voor de bovenste plaats Zaan dijk zo vriendelijk was om de uitwed strijd tegen Aalsmeer met 21 te ver liezen, hebben de noordelijke Velsenaren thans een voorsprong van vier punten op nummer twee. Minder enthousiast zijn we gedwongen te schrijven over de prestatie van DEM. Deze Beverwij kse blauwwit ten verloren gisteren met 13 van het toch niet zo hoog geklasseerde OVVO, dat tot voor gisteren in zes wedstrijden nog maar vijf punten had verzameld. Vitesse won op het kantje met 21 van NFC, dat dus ook na haar zevende wed strijd nog steeds geen enkel winstpunt heeft. In 2 B is Velsen in Amersfoort ove Quick gestruikeld. Met 32 legden Amersfoorters beslag op beide punten. E, en ander betekende meteen, dat Hï\leg~e"r nu alleen de bovenste plaats bezet, dvaalf de spelers uit het bollendo^b de uitvj4 bè- strijd tegen Schoten met 0in hun v-_ j„ deel beslisten. De stand in óeide ti Tweede klasse A Tweede klasse B VVB 7 13 Hillegom 7 12 Zhandij'k 7 9 Velsen 7 10 QSC 7 8 Celeritudo 7 8 SDW 7 8 Quick 7 8 DWV 7 8 Zandvoortm. 7 8 DEM 7 7 Ultrajectum 7 7 OVVO 7 7 HBC 7 7 Zeeburgia 7 6 TYBB 6 8 Aalsmeer 7 6 Schoten 7 8 Zilvermeeuwen 7 6 UW 7 5 Vitesse 7 6 Ripperda 7 3 NFC 7 0 Baam 6 2 Enkele minuten voor het begin van da wedstrijd tegen Quick (A) arriveerde Velsen in Amersfoort. Of dit van invloed is geweest op het spel van de bezoekers (valt moeilijk te beantwoorden, maar na pen half uur keek Velsen tegen een 3-0 achterstand aan. Het derde kwam voort rit een strafschop, toegekend wegens ta ■grof spel van Heynen. Alvorens de rust n ging verkleinde Hoogzaad de achter stand tot 3-1. In de tweede helft boterde het beter >ij Velsen. Hoogzaad zorgde ook voor immer twee. Het leek alsof de gasten lijk zouden maken, maar zowel een not van Hoogzaad als een kopbal van jssen ketste tegen de paal. Het bleef rhalve 3-2. klassen is nu als volgt: In 3 A heeft De Kennemers zowaar de leiding genomen! Zelf wonnen de rood zwarten zoals was te verwachten met overigens bescheiden cijfers (20) van Succes en voorts hielp stadgenote Bever wijk De Kennemers een handje door in Alkmaar nog wel het aloude Alcmaria Victrix een 12 nederlaag toe te brengen. ADO deed het minder goed dan de beide Beverwijkse derdeklassers. De Heemsker kers, die de laatste tijd zo aardig op dreef waren, konden het tegen Meervogels niet bolwerken en moesten met 10 de vlag strijken. De stand in 3 A werd nu: De Kennemers 7 11 Alc. Victrix Egmondia DTS Kolping Boys VIOS Beverwijk ADO HSV West-Frisia Meervogels Succes In 4 C was het voor Stormvogels net zo'n prettige dag als voor VVB in 2 A en De Kennemers in 3 A, omdat de blauwwitten zelf wonnen en de naaste concurrenten Renova en Waterloo respectievelijk twee en één punt verspeelden. De Vogels zelf beslisten de uitwedstrijd tegen THB met 02 in hun voordeel. Renova, dat met hen in puntenaantal gelijk stond, beging de on vergeeflijke misstap in Halfweg met 10 van NAS te verliezen en Waterloo bracht het op eigen terrein tegen 1EV niet verder dan een 22 gelijk spel. Wijk aan Zee deed de onderste plaats over aan Bloemendaal. De badmensen brachten het tegen St. Pancratius tot een puntloos gelijk spel en Bloemendaal hielp hen een handje door met 21 van de Hoofddorpse Boys te verliezen. In 4 D schoot VSV met scherp. Met niet minder dan 06 wonnen Schoon c.s. in Krommenie van GVO. En al behoort deze club dan wel niet tot de sterkste clubs uit de afdeling, toch is dit een uitslag, die de VSV-burger moed geeft! In deze vierde klassen is de stand nu: ui shborn s wéken ssen ook en uit de 'en tellen. <een bereid tspórt mêer hebben ge- bn tien. rd namelijk met de Russen telt het konvooi manschappen. Er worden, vinden Vierde klasse C Vierde klasse D Stormvogels 7 12 ASV 7 14 Renova 7 10 ASVK 7 10 Waterloo 7 9 Animo 5 9 NAS 7 9 De Germaan 7 8 Zaanlandda 7 8 DRC 6 7 Onze Gezellen 7 7 VSV 7 7 Hoofddorp 7 7 De VI. Holl. 7 7 IEV 7 6 OFC 7 7 St. Pancratius 7 6 DIOS 6 4 Wijk aan Zee 6 3 GVO 6 3 THB 7 3 Zaanse Boys 6 1 Bloemendaal 6 2 Wilskracht 7 1 Lange tijd heeft De Kennemers tegen Succes in het onzekere geleefd. Voor de rust schoot Van Duivenvoorde uit een cor ner de thuisclub naar 1-0, een verdiende voorsprong gezien het grote aantal niet benutte kansen tegen de zwakke Succes defensie. In de tweede helft evenwel kwam Suc ces danig opzetten. De Kennemers door stond een ware kanonnade. In de laatste minuten kopte Van Duivenvoorde, uit een goed genomen vrije trap van Huisman, de bal voor de tweede maal tegen het net aan (2-0). Beverwijk zag in de uitwedstrijd tegen Alcmaria Vict^x kans al na tien minuten de leiding te veroveren. Numan richtte een vrije trap precies op het goede been van Kluft, die het leder achter de doel- man plaatste (0-1). Voor rust zou Bever wijk enkele malen danig in de verdruk king raken, maar de paniek in de Wijker defensie ten spijt kwam Alcmaria niet naast de gasten. Na de hervatting vergrootte Beverwijk dankzij Slinger de marge (0-2). En toen was het met het overwicht van de bezoe kers gedaan. Alcmaria zette alles op al les, hetgeen resulteerde in slechts een doelpunt. Beverwijk haalde na het eind signaal opgelucht adem. Wijk aan Zee had wel degelijk een be ter resultaat tegen St. Pancratius kunnen behalen, indien de voorhoede maar iets doortastender was geweest. De thuisclub mocht voor rust liefst 15 corners ne men; de aanval van St. Pancratius stelde nogal teleur. In de tweede helft vlotte het beter bij de gasten. Tegen het einde kroop het Wijkse doel tot tweemaal toe door het oog van de naald. In beide gevallen red de een verdediger op de doellijn. Van daar dat de score ongemoeid bleef (0-0). Meervogels heeft zijn achterhoede de ge hele wedstrijd lang potdicht kunnen hou den voor elke ADO-poging. Voor rust zwierven Beentjes en Van Tunen voortdu rend voor het doel van de thuisclub, maar beide spelers kregen geen enkele gelegen heid tot een goed gericht schot. Ook de tweede helft had eenzelfde karakter. Wei nig acties voor het ADO-doel, vele aan de andere zijde. Maar zoals dat wel meer gaat, kwam het doepunt op de „rustig ste" helft tot stand. Kort voor het einde belandde de bal bij back Welboren. Hij speelde op zijn keeper terug, die echter uitgleed (1-0) ADO trachtte te vergeefs gelijk te maken. Evenals in de finale van het laatste Vel sense kampioenschap voor amateurteams eindigde de wedstrijd Waterloo-IEV in een puntenverdeling. IEV nam in deze ener verende ontmoeting de leiding. De attente Waterloo-midvoor Demmers spurtte na verkeerd afspelen van de IEV-defensie in de gapende openir ,a er scoorde (1-1) >n tellen de 24 be dien dus tot een to- twaalf uur waren die de hele dag Autobahn hadden ge- moe. Zij probeerden ceren. De Russen ver- or drie pantserwagens faan te zetten en ook nog fiauto's aan te laten ruk- Waterloo en IEi men hier een Autoriteiten in West-Ber- elkaar weinig U7e Russische maatregelen half uur waren $e beperking van het ge- door bei m&m Waterloo de I de zich veilig scoringskanse* minuten vooi het ene pun4 deze sportie' doelman Ko terende ree j ên wanhoop. Dat veroorzaakte ook Stornvrucht dat men klopsignalen had ge- winnim onder het kerkhof. Een zeer gevoe- voor microfoon echter toonde aan dat al- Storm water naar beneden druppelde daar, een boeter onder die dodenakker. Weer had- vorm vrouwen anderhalf uur tevergeefs ge- tius w} in hoop. Weer was de wanhoop in bereikiarten van velen teruggekeerd. Hun vogels.fheid was woordeloos, tain 1 hechte-t geduld van de elf die op onge- maken. zestig meter diepte reeds twaalf da voorhoeop de bevrijding wachten, wordt Stormop de proef gesteld. In de loop van door he^ht was men nog niet opnieuw be fers kwa. met het boren van de reddings kamp, die Maandagavond twas men daar- scoorde. F 41 meter diepte gekomen, blessure nmoest men tijdelijk stóppen om Kloostermiygjjjgmggmaa^gggjgj, tg nemen. nthoud werd langer dan verwacht dat de reddingsbuis van een halve De tacthiddellijn bij het inbrengen in het veld in K,orgat op twaalf meter diepte on de eerste lts bleef steken, spelende pis moest er toen weer uit getrok- der dat beden om de hindernis met de boor ren. Na deimen. In de loop van de ochtend nieërs leeggacht men, verder geboord kun- ceerden na r>n. van de voet ngesloten mijnwerkers weten pass van repjat de boor niet in hun ruimte doelpunt val komen maar ernaast. Zij moe- Langbfh een weg naar de ontsnappings Gerritsht houwen. Men heeft dit verzwe^ goed rom te voorkomen dat zij zich onno- nuir\j zorgen maken en op het beslissende I ^Jgenblik in verwarring raken. Wanneer Na de hervatting rende Demmers weder- dr^et zover is zullen zij aanwijzingen krij- om de IEV-achterhoede voorbij en gaf l gen hoe precies te handelen. Voor foto's en een kaartje zie pagina 4. st tl Vgj niet zo produktieve voorhoede van ktt vond tegen OVVO slechts eenmaal gaatje. De bezoekers daarentegen fen driemaal doel. Voor rust kwamen ma.m doelpunten tot stand. In de twee- tellé it schoof De Boer, kort na het begin, rikpass naar Vessies en dat betekende gen'le vreugde was echter van korte de kwant geen minuut later schonk verkpVVO de gelijkmaker. Spoedig na- Berlieidde O WO dankzij Eelman met te le|M plofte ineen, waarna de gasten tot 1-3. Tegen het einde zond de Zo zorEiM-speler Aardenburg van het dracht vt (je referee meende opzette- Oostduitsê-m ten val te zijn gebracht, komen als een vredesv reiden. In dit verbTins rommelige wedstrijd politici het dat net va« «sc ^nnen ™n- hprpiH ipenzetten van de buiten van hun mans^e ploegen weinig kan- dién hun aantal'b.rak ean, schutter. Het houding van de v ak voor de rust nog te prefereren. Tere'k van de QSC- lijk zonder meer teil. Na de hervatting gewoonte niet schriftc aan elkaar ge ien hoekschop een Van der Boogaard ik T 1 t vendijk. Ook VVB 4- limans als Bakker .ten was het raak -j-| nf mi f'l doorschoof naar i ld L U. LIj een late reactie oog inschoot (1-0), STOCKHOLM (Reu. voor de natuurkunde is Fort helft toegekend aan de AmernïcfcïXl sor Eugen P. Wlgner, en voor de aniit..c helft gezamenlijk aan professor Maria Geoppert-Mayer van de universiteit van Califomië en professor Hans D. Jensen van de universiteit van Heidelberg. De 26-jarigè matroos A. H. J. Pellegrom uit Woerden is in Keulen te water ge raakt en verdronken. Advertentie Trappellakentje met mouws gaatjes en rugsluiting, en met linten vast te maken onder het matrasje. Baby ligt heerlijk vrij. Warm flanel binnenin, dotjes van dessins aan de buitenkant. 5.95 Lange Nieuwstraat 415 IJmuiden Tfn 80 78

IJmuider Courant | 1963 | | pagina 15