prachtig, mooi golvend haar 8 dagen lang \jyyj} Met één Kemt Hciirform behandeling En... ik voel de natuurlijke veerkracht en zachtheid! handcream VOGEL- KWEKERS JAN v. d. MEER Marinemannen zien de wereld De europese man draagt sfeeds meerlG 4|schoenen. Een team van topkrachten uit de europese schoenindustrie kreëerde deze praktische en elegante heren- en jongens schoenen, die uitmunten door kwaliteit en doordachte kon- struktie. NU OOK HIER [G~4] IG 41 schoenen hebben éen onverwoestbare en waterdichte zooi-bovenleer verbinding en worden daarom 6 volle maanden gegarandeerd. EVA RQSENSTAND Complete collectie voor Deense borduurkunst HAARLEM BEVERWIJK Katoenen broché beha, met voorgevormde cups. Elke ochtend opnieuw kijk ik verrast mijn haar is zó weer in model! Voorgevormde decolleté beha met broderie cups, afgewerkt met fijn wit kant Er is Kemt Hairfoml voor: blond haar donker en grijs haar Nylon marquisette beha, voorgevormde cups, in wit en rose. Ik kon eerst mijn ogen niet geloven! Met Kemt Hairform blijft mijn haar dagen en dagen in model! Slecht gekapt? Ik weet niet meer wat dat is. Kemt Hairform heeft mij enthousiast gemaakt! Kemt Hairform is geen lak, geen spray of home-perma nent maar een geheel nieuw haarpreparaat. Mijn haar voelt heerlijk zacht en soepel aan - en toch is elk haar afzonderlijk veel steviger, veerkrachtiger! Elke golf en elke krul blijft zitten, zoals ik hem er in heb gezet. Acht dagen lang. Iedereen denkt, dat ik natuurlijke golven heb. Elke ochtend en zelfs na een hele dag in de buitenlucht zit mijn haar, alsof ik zo uit de kapsalon kom. 's Nachts geen krulspelden meer. Dus rustiger slapen. Geloof me, probeer één keer Kemt Hairform en u bent over tuigd. Want Kemt Hairform is werkelijk een open baring! Uiterst eenvoudig! Na het wassen wat Kemt Hairform door het haar verdelen. Opmaken zoals u gewend bent. Dat is alles. Ook extra slap of stug haar blijft perfect in vorm. Uw kam herhaalt het wonder! Zit uw haar door regen of wind niet meer precies zoals u 't wenst? Haal er een vochtige kam door en de Kemt Hairform „vernieuwt" zich. Nouveauté Prachtige voorgevormde beha met kant cups - van chic zwart en rood 1 Bijpassende step-in Wij ruilen uw oude stofzuiger in. TYPISTE n.V KivCLK hSJ Leeftijd: omstreeks 20 jaar. Voor één a twee behandelingen 85 ct. Voor 8 of meer behandelingen f 4.25. Voor natuurlijke veerkracht en zachtheid! Gen. Cronjéstraat 1 en 4 Haarlem - Telef. 55429 Vlanakte Geklede herenschoen, model 791 In jongensmaten vanaf Jongens die van aanpakken weten, kunnen het ver brengen bij de Marine. Want bij geen enkel ander bedrijf vind je zoveel kansen, zoveel mogelijkheden. In elk dienstvak, elke functie krijg je een prima opleiding met geld toe. Ga maar na: je begint al dadelijk met ruim f 220.- in de maand. Per jaar heb je 28 vakantiedagenl Verder vaste jaarlijkse opslagen en flinke salarisverhoging bij promotie. Als adjudant-onderofficier kun je ongeveer f 900.- per maand verdienen. Vandaar dat Marine-mannen zeggen: bij de Marine ben je beter afl Bij de Koninklijke marine is voor flinke jongemannen, die in het bezit zijn van een diploma U.L.O. of L.T.S. of 16 jaar en ouder zijn, weer plaats in vele dienstvakken en functies als matroos - geschutmaker - elektromonteur - torpedcmaker - machi nist - ziekenverpleger - hofmeester - technisch personeel voor de marineluchtvaart dienst - marinier. schoenen blijven altijd fris door Zend deze bon aan: Het Hoofd Marinewerving, Bezuiden- houtseweg 123, Den Haag of ga eens praten op een van onderstaande Wervingsbureaus. NAAM.LEEFTIJD.. STRAAT 2058-1 PLAATS verzoekt toezending inlichtingenboekje. Haarlem. Gemeentehuis, afd. Mil. Zaken, elke dinsdag van 10.0011.00 uur, Politiebureau. Smedestraat 9. elke vrijdag van 18.3019.45 uur. Amsterdam, Marine etablissement, Grote Kattenburgerstraat 7, maandag tot en met donderdag van 8.3012.30 en 13.3017.00 uur, vrijdag van 8.3012.30 en 13.3016.00 uur, ZATERDAG van 8.3012.30 uur. Beverwijk, Politiebureau, elke le en 3e dinsdag van de maand van 12.3013.30 uur en te 's-Gravenhage, Hoofd Marinewerving, Bezuidenhoutseweg 123. Grote Houtstraat 143 Begijnenstraat 15 Zaterdag 16 nov. a.s. koopt Fa. Corstens-Verschuren Hel mond KANARIES en betaalt voor MANNEN alle kleuren f 8.-. Groene 7.-. Popjes f 2.- p. st. Putter-bastaai den f 10.- p. st. Vogels brengen: tussen 9.30-11 uur Hotel „Hof van Holland", Grote Markt 29, Haarlem. Bezoekt onze toonkamers met enorme sorter., o.a. ateliers voor overhemden - blouses - chemlsellnes vraagt voor haar afdeling Correspondentie Holland-Electro, Hoover, Electrolax, AEG, Philips, Erres, enz. enz. Prettige betalingsregeling Vereisten: Mulo en type-ervaring Handelscorrespondentie Nederlands. Geboden wordt een aantrekkelijke werkkring met goede ontplooiingsmoge lijkheden. vooral voor diegenen, die hun diploma handels-correspondentie Engels en Duits bezitten of wensen te behalen. Salaris naar bekwaamheid. - Uitstekende premiespaarregeling. Brieven: N.V. KERKO, Postbus 25, Haarlem.

IJmuider Courant | 1963 | | pagina 22