Vijf nieuwe ereleden voor de IJmuider Harmonie IN DE VISHAL EN OP ZEE EE liliSfil IJmuider Courant Intocht Sint Nicolaas in Beverwijk Havenberichten Speelgoedactie in Velsen-Noord werd goed ingezet Denen brengen twee Britse trawlers op Team van Telstar vanavond op de radio te horen Kardinaal Alfrink pleit in Rome voor kroonraad Huib Boesten exposeert bij de Hoogovens Groentenveiling in Beverwijk Ef f iciency-j aarprij s voor min. Bogaers 6 Welke jongens voelen iets voor het drukkersberoep Verras iiw zoon met een PHILIPS EE-bouwdoos! RADIO „MARCO" Adverteert in dit blad Fa. „DE PAUW" MACHINE- STIKSTERS ZATERDAG 16 NOVEMBER 1963 Voor vijf van ITmuiden's meest er varen muzikanten was het gisteren een grote dag: in het Patronaatsgebouw wer den de heren A. van Deyck, A. van Schadewijk, W. Balledux, B. Groeneveld en P. van der Linden benoemd tot erelid van de IJmuider Harmonie. Stuk voor stuk zijn ze al langer dan veertig jaar lid geweest van muziekkorpsen, al bestaat de IJmuider Harmonie dan ook pas sinds 1945. Russische zeeman slikte zijn kunstgebit in PHILIPS HUWELIJK De Elf Provinciën Een greep uit de inhoud t wi: Jgmm ^TT f.watwaarwie Wi: 0 EWATWAARWIE MARKTPLEIN 27 IJMUIDEN „ANNETA" in 't bos bij Oud-Ve!sen AUTOBEDRIJF S P R O N K biedt aan: Haarlem Overtonstraat 1E en 1F Tel. 02500-50172 enige wollen Smyrna vloerkleden KENN. CONF. IND. In de toespraak van voorzitter Van Schadewijk vielen namen als „Duinklank' „Kunst na arbeid" en „Voorwaarts' Nadat de heer Van der L inden na mens de anderen gedankt had en opge roepen had tot trouw aan de vereniging werden de dames van de kersverse ere leden in de bloemetjes gezet De huldiging was de apotheose van een prachtig concert van de IJmuider Har monie, die blijkbaar op deze speciale dag zichzelf nog wilde overtreffen. Het begon al met een nieuwigheid, die het goed deed: nadat de voorzitter had aangekondigd dat het uitstekend gaat met de jeugddrumband klonk de vrien delijke stem van een jonge vrouw, die het eerste nummer van het jeugdmuziek korps aankondigde. Deze toelichtingen op de band, steeds voorafgegaan door een herkenningsmelodietje, bleken een waar devolle aanwinst. De toelichtingen van de dirigent blijken namelijk over het alge meen moeilijk voor iedereen te ver staan te zijn. Het jeugdorkest maakte van meet af aan een uitstekende indruk. Er werd met verve geblazen en in de mars „De. Tip pelaars" van Cori viel ook de goede fra sering op. In de ouverture „Cornelia" van Schori was de inzet wat moeilijk, maar later werden ook hier de problemen met bravour opgelost. De fantasie „Les Noi- setiers" van Robert Martin kwam er uit stekend uit, maar de mars „De Langste Dag" klonk helaas lang niet onberispe lijk. Als men nog wat langer op dit werk studeert kan het toch een aantrek kelijk repertoirenummer worden. Het „grote" orkest toonde onmiddel lijk een glanzende vorm. De originele, op een toonladder gebouwde, mars „Gamma tique" van Gerard Boedijn kwam er vu rig uit, zodat de Harmonie meteen al hoge troeven op tafel gooide. Het bleek echter slechts een voorspel tot het hoogtepunt van de avond, de uit voering van de eerste suite van Gustav Holst. Dit prachtige, door volksmuziek gein spireerde werk, kreeg een door en door muzikale vertolking. De klarinetten speel den ook de moeilijkste passages met een ronde, verzadigde toon, de trompetten zorgden steeds weer voor een bijzondere Zaterdag 23 november houdt St. Nico laas zijn intocht in Beverwijk. Om twee uur zal de goedheiligman, vergezeld van enkele Zwarte Pieten uit de richting Haar lem via de Parallelweg de stad binnenko men. Voorafgegaan door de Beverwij kse Harmonie Kapel rijdt de Sint, gezeten in een calèche en gevolgd door wagens met geschenken naar Scheybeeck waar de lo co-burgemeester de Sint op het Stadhuis welkom zal heten. Hierna volgt een rijtoer door verschillende straten. Hierbij verle nen ook de drumband van de Speeltuin Centrale en de Hoogoven Harmonie mede werking. Het eindpunt van de stoet is aan de Dommelsingel. Het comité is als volgt samengesteld: de heer C. G. van Baar, voorzitter, J. H. Meij er, Rïjvordtlaan 92, secretaris, mevr. T. G. van Oostveenvan Meegen en de heren N. J. Zuurbier en C. J. v. Dansik (Ooster- wijk), leden. De waarnemend burgemees ter verzoekt de autobestuurders zo weinig mogelijk te parkeren in de volgende stra ten: Parallelweg, Schans, Breestraat, Vel- serweg, Baanstraat, Kees Delfsweg, Boe- weg, Plantage, Wijk tan Duinerweg, Ples- manweg, Van Meelstraat, Fokkerlaan, Laan der Nederlanden, Beneluxlaan, Eu ropaplein, Waalstraat en Dommelsingel. Vrijdag kwamen in IJmuiden aan: Westbris van Dordrecht', Phoenix, Dordrecht; Saarland, Antwerpen: Pergo, Lovisa; Hoop, Norrköping: Hada 2, Cardiff, coils voor IJmuiden; Tor, Lon den. Isis. Antwerpen: Puck, Kaskö, hout voor Beverwijk: Tria, Papenburg: Bore 9, Kot ka, cel lulose voor Velsen; Hero, Swansea: Hoegh Benin, Freetown. Vrijdag vertrokken uit IJmuiden: Nordsee naar Kemi, Dixie, Bilbao, coils van IJmuiden; Alcetas, Hamburg; Langkoeas, Marseille; World Marine, Hampton Roads, Lady Sonia, Great Yarmouth, kunstmest van IJmuiden: Irish Fern, Sillbth; Dinkel, Norwich; Amelie Thyssen, Narvik; Lenie, Bremen; Anne Oldendorff, Riga, Alexander, Halmstad, walsmateriaal van IJmuiden; Hille Oldendorff, Klaipeda; Gannsfjeord, Isle of Grain; Biri, Antwerpen. Ottina, Rendsburg Oranjestad, Southampton: Gerhard Jacobs. Malmö: Adara, Karlstad; Patria, Kotka, van Velsen. Margriet, Rotterdam: IJstroom, Hull: Caltex Bahrein, Bah rein; Zaanland, Rio Grande; Daje Böhmer, Rot terdam; Wolanda, Hamburg, erwten van Haar lem; Ritornel, Middlebro, kunstmest van IJmui den. Zaterdag kwamen in IJmuiden aan: Cormoet van Newcastle, Deborah, Londen; Argo, Swansea. Zaterdag vertrokken uit IJmuiden: River Afton naar Pepel, van IJmuiden: Delfin. Gothenburg: Marwickhead, Tyne; Meandros, U.S. Gulf: Bol- maren, Ahus: Aaltje, Londen: Accres, Aarhus. Undien achter de scheepsnaam en de haven van herkomst of bestemming geen nadere aan duiding volgt, betekent dit dat het schip van of naar Amst-rdam is gegaan). glans van het koper. Dirigent Groot zorg de er met spitse gebaren voor dat de melodische lijnen werden gehandhaafd, en in het derde deel slaagde hij er in zijn muzikanten, de moeilijke contrapuntische passage zonder moeilijkheden te laten pas seren. Een grandioze prestatie, deze uitvoering, en zij werd gevolgd' door een eveneens vrijwel vlekkeloze vertolking van de edele symphonie in één beweging van Jadin. De Harmonie handhaafde het hoge peil in de wat lichtere nummers, die het pro gramma besloten: „La Czarine" van Ganne, „Flot.te Bursche" van Suppé en „Brasses to the Fore", een mars van Walters. Het concert wordt vanavond herhaald en ook' dan zorgt, het cabaretgezelschap „Haak van Overloop" voor het program ma na de pauzei K.M. De bazaar ten bate van de Vara-speel- goedactie, die vrijdagavond in „De Meer paal" aan de Banjaertstraat in Velsen- Noord werd geopend, belooft een flink succes te worden Tijdens een toenemende drukte kon me vrouw Van Eijkelen-Bestenbreur de ope ning verrichten en daarbij van het ge meentebestuur van Velsen wethouder H. de Boer begroeten. Ook de voorzitter van de P.v.d.A,, af deling Velsen-Noord, was onder de vele aanwezigen, verder kapelaan G. C. Lim burg van de R.K. St. Jozefparochie. Het is telkenjare opmerkelijk, dat deze bazaar grote belangstelling heeft, die nu veel meer de gelegenheid had om van de at tracties en verkoopstands een uitgebreider overzicht te krijgen, aangezien nu beide zalen van het gebouw gebruikt konden worden. Mevrouw Van Eijkelen dankte allen, die tot het houden van de bazaar hebben bij gedragen, hetzij door het schenken van artikelen, waaronder vaak heel mooie boeken of op andere wijze medewerkten. Bijzondere dank bracht zij aan mevrouw Goossens-Brons, die het laatste jaar als penningmeesteresse fungeerde voor haar trouwe hulp en de dames De Reus, die als stéeds van haar -woning een bazaar- pakhuis maakt en Ten Brinke. die achter de schermen prachtige resultaten bereikt met het maken van kinderspeelgoed en vooral mooie poppen en beren. De grote drukte van gisteravond, die de verkoopstands van fraaie en nuttige hand werken en andere zaken al veel lichter maakte, staat er borg voor, dat heden avond opnieuw een zeer goed resultaat kan worden verwacht. En dit is de be doeling ook, omdat in Dordrecht niet min der dan 265 kinderen van Pro Juventute hierdoor een fijne Sinterklaas zullen heb ben. KOPENHAGEN (A.F-P.) De Deense kanonneerboot „Vaedderen" heeft vrijdag twee Britse trailers, de „Aberdeen Mer chant" en de „Glengairn", aangehouden toen deze op een mijl binnen de visserij zone van de Faroer-eilanden aan het vis sen waren. De „Aberdeen Merchant" gaf pas gevolg aan het bevel om bij te draaien nadat de kanonneerboot twee schoten had gelost, een bij wijze van waarschuwing, het andere om te raken. De twee Britse schepen werden daarna opgebracht naar Torshav, de hoofdstad van de Faroer- eilanden, waar de zaak waarschijnlijk voor het gerecht zal komen. Toen de sche pen werden aangehouden bevonden ze zich ten zuidwesten van het eiland Suderoe. Een team van de voetbalclub Telstar is het kader van de bekercompetitie van de VARA aangetreden tegen het elftal van de Amsterdamse handbalvereniging Sagit- ta. Het gezelschap van Telstar, de spelers met hun dames en bestuursleden, werd eerst rondgeleid door de VAR A-studio's. Het programma dat „op de band" werd vastgelegd, werd zonder een enkele onder breking afgewerkt. Jan Cottaar bleek een gezellige spelleider, die deskundig ter zijde werd gestaan door een- driekoppige jury, bestaande uit mevrouw Blankers-Koen, Jan Derksen en de wereldkampioen judo Anton Geesink. De opstelling van Telstar voor dit bij zondere treffen was: Stuy; Kaan en Huyer; Reinders, André en Zondervan; Brom, Allart, Farenhorst, Van Dolder en Van Weerlee. Men kan de Velser voetbal lers vanavond horen in het programma van de VARA (radio) over de zender Hil versum I van 20.05 tot 21 uur. Vijf oude getrouwen worden erelid van de IJmuider Harmonie: van links naar rechts: A. van Schadewijk, B. Groeneveld, A. van Deyck, W. Balle dux en P. van der Linden. VATICAANSTAD (ANP) In de don derdag gehouden vergadering van het con cilie heeft kardinaal Alfrink gesproken over de bisschoppenconferenties en daar bij vooral de aandacht gevraagd voor de dubbele betekenis van het woord „colle gialiteit". „Collegialiteit van het wereldepiscopaat zo zei de kardinaal, „is een door Christus gegeven instelling. Deze dient dan ook in de kerk gestalte te krijgen in de vorm van een concilium apostolicum of kroon raad. Iets anders is de collegialiteit der bisschoppenconferenties, die veeleer een sociologisch verschijnsel zijn en niet op dezelfde voet als het wereldepiscopaat moeten worden gesteld. Het gezag van de bisschoppenconferenties berust op het ge zag van iedere bisschop en vervolgens op de macht die zij van de paus krijgen om de zaken zelf te regelen". Kardinaal Alfrink ging daarna in op de structuur, die de bisschoppenconferenties behoort te hebben. Ook hij pleitte er voor, evenals eerder was gedaan door an dere kardinalen, dat men de structuur niet juridisch zou vastleggen. De bisschoppen zouden die zelf moeten bepalen. Er dient de grootst mogelijke vrijehid te worden gegarandeerd, zo zei kardinaal Alfrink. In restaurant Walserij Oost van de Hoogovens te IJmuiden èxpöseert zondag 17 november van 1417 uur Hub Boesten schilderijen, tekeningen, gouaches en aquarellen. Hub Boesten werd in 1937 in Heerlen geboren Hij studeert thans mijnbouw aan de Technische Hogeschool te Delft. Zijn vrije uren benut hij met tekenen en schil deren. Hij heeft een voorliefde voor on derwerpen als mijnen en hoogovens. De laatste tijd heeft ook het portretschilderen zijn belangstelling Hij nam deel aan een gejureerde tentoonstelling van werk van Delftse studenten en aan een van de af deling beeldende kunsten van de vereni ging voor schone kunsten te Delft „De Kring". Ook hield hij een tentoonstelling van schilderijen en tekeningen in het Instituut voor Mijnbouwkunde van dte Technische Hogeschool te Delft. Aan de Beverwijkse groentenveiling was de aanvoer ook de afgelopen week nog vrij groot, de handel verliep vlot- zon der dat het nu duur was. De andijvie ging vrij vlot weg tot 34 cent per kilo. Voor de bospeen was er een toenemende belang stelling, waarbij de prijzen opliepen tot 43 cent, per bos; waspeen lag tussen de 12 en 33 cent per kilo De aanvoer van spi nazie wordt kleiner nu men grotendeels op de kasspinazie aangewezen is, de prijzen liepen op tot 92 cent per kilo. Bloemkool varieerde van 24 tot 70 cent per stuk. Er was een behoorlijk aanbod van prei die voor een groot deel haar weg naar de fabriek vond; er werd tussen de 14 en 29 cent per kilo voor betaald. De aanvoer van tomaten neemt nu snel af, de prijzen voor de eerste soort trokken aan en kwamen tot ƒ1,10 per kilo. De prijs van het witlof was niet hoog, men betaalde tot 70 cent, per kilo. Sla varieerde van 6 tot 15 cent per stuk. Er komen aardige partijtjes uit de kassen. Voor de verschillende kool soorten werd van 8 tot 22 cent per kilo betaald. De uien lagen bij een klein aan bod tussen de 11 en 24 cent per kilo. De noteringen op 15 november waren: andijvie 14-34. bloemkool 24-68. bospeen 22-43, waspeen 12-33 spinazie 45-95, prei 14-29. selderij knollen 12-23, tomaten 24- 111, witlof 27-58, sla 6-15, spruiten 45-119, groenekool 12-25, boerenkool 11-21, rode kool 8-18, uien 10-23. Bij een toenemend aanbod van schorse neren en snel oplopende prijzen gaf de speciale veiling van schorseneren en breekpeen een gunstige indruk. Het waren vooral de schorseneren die duur werden, de aanvoer bedroeg 51000 kilo. De A sortering varieerde van 78 tot 91 cent per kilo, voor de B's werd van 50 tot 71 cent per kilo oetaald. De C was ook goed aan de prijs en hier'werd van 38 tot 54 cent per kilo betaald. De aanvoer van breekpeen was niet groot ril: 10.000 kilo, de prijzen waren: B 8-14, C 9-17 en D 12-16 cent per kilo. Het bestuur van het Nederlands Insti tuut voor Efficiency (N.I.V.E.) heeft zijn efficiency-jaarprijs dit jaar toegekend aan drs. P. C. W. M. Bogaers, minister van Volkshuisvesting en Bouwnijverheid, voor zijn nota betreffende een uniform en ex pansief bouwbeleid van 3 oktober 1963. De prijs wordt door het N.I.V.E. toege kend aan een Nederlander, die nog geen 40 jaar is en die in een bepaald jaar de belangrijkste bijdrage heeft geleverd op het gebied van de wetenschappelijke bedrijfsorganisatie en de efficiencybevor- dering. De prijs wordt dit jaar voor de eerste keer verleend. Een taxichauffeur van' één"garagebedrijf aan de Leidsevaart in Haarlem heeft vannacht om half eeri achtervolging inge zet op een automobilist die onder invloed zou zijn. Deze, een 33-jarige chef-hofmees ter uit Hillegom, kwam bij het garage bedrijf tanken, maar hem werd benzine geweigerd, toen men merkte dat hij ge dronken had. De Hillegommer reed toen weg waar na een chauffeur van het bedrijf achter hem aanreed. Inmiddels waarschuwde de ze met de mobilofoon de Haarlemse politie, die op haar beurt uitrukte. De achtervolging ging door de binnen stad naar de Wagenweg waar de chef hofmeester kon worden aangehouden. Hij verklaarde drie of vier glazen bier te hebben gedronken. Zijn rijbewijs is ingevorderd. Vrjjdag In IJmuiden werden vrijdag in totaal aangevoerd 2950 kisten vis, Waarvan 130 kisten tong en tarbot, 1 heilbot, 5 griet, 5 tongschar en schartong, 466 schol, 10 schar, 228 haring, 1058 makreel, 707 schel vis, 70 wijting, 170 kabeljauw en gul, 8 haai, 15 poon, 65 koolvis en 12 diversen. Prijzen per kilo, in guldens: heilbot 5,20, gr. tong 8,70-7,70, grm. tong 7,80-7,20, kim. tong 8,10-6,90, kl. tong I 8.50-7,80, kl. tong II 7.90-7,60, tarbot I 6.80-5,80. Per 50 kilo: tarbot IV 216, gr. griet 166, tongschar 144-140, gr. schol 71, grm. schol 51, kim. schol 60-56, kl. schol I 61-54, kl. schol II 45-31. schar 60-54. verse haring 27—19,40, makreel 47-12, gr. schelvis 62- 54. grm. schelvis 56-53, kim. schelvis 63- 51, kl. schelvis I 59-51, kl. schelvis II 36- 21, wijting 42-25, gr. gul 61-50, middel gul 50-43, kl. gul 44-33. k'. haai 37-22, poontjes 23-15, kl. koolvis zwart 23-21. Per 125 kilo: gr. kabeljauw 340-136, gr. koolvis zwart 134-122. In IJmuiden werden vrijdag de volgende besommingen gemaaRt, in guldens: KW 8 13.550. 204 10.950, 180 9.050, 201 11.500, 194 7.550, 206 16.500, 166 1.230. 143 10.020. IJM 54 10.180. 65 5.650, 67 1.900. Belgische export Uit een overzicht van het secretariaat van de bedrijfsraad voor de Belgische vis serij blijkt dat in mei 1963 1006 ton visserij- produkten zijn uitgevoerd voor een waarde van t 1.792.000. dat is 1677 ton minder dan in dezelfde maand van het vorig jaar. De aanvoer en de prijzen zijn in septem ber erg meegevallen. Ook de opbrengst was beter. De totale aanvoer van 3.428.030 kilo, tegen 3.017.471 kilo vorig jaar. Belgische vloot Sedert 1 januari 1963 hebben de volgende vissersschepen de Belgische vloot verlaten: N 232 „Op Gods Genade", vergaan 19 no vember 1963; O 128 „Reine des Anger"; Z 60 „Zilvermeeuw"; O 208 „Femina", ver kocht naar het buitenland; N 33 „Suzette", vergaan op 3 april 1963; O 140 „Don Bosco", uitgebrand op 4 januari 1963; N 813 „Roger ROME (Reuter) Een Russische zee man ligt thans in een ziekenhuis in de Siciliaanse stad Messina op adem te ko men. Toén zijn schip in de Straat van Messina voer verslikte de zeeman zich in zijn mondprothese. De gezagvoerder liet een spoedsein uitzenden en een redding boot haalde de zeeman, die het hevig be nauwd had, van boord. In het ziekenhuis verloste men de man van het kunstgebit dat in zijn strottenhoofd was blijven steken. Irma"; Z 461 ,,'t Vertrouwen"; Z 528 „Louis Irène"; O 780 „Stormvogel", vergaan op 4 april 1963 en N 423 „De Gino". Het Visserijblad meldt dat de volgende schepen aan de vloot zijn toegevoegd: O 229 „Roger-Jeanine"; O 369 „Koningin der En gelen", O 334 Anita"; Z 402 „Atlantis"; Z 564 „Saduc", Z 580 „Poseidon"; Z 415 „Zeearend", Z 527 „Mercurius"; Z 431 „Ju dith"; Z 509 „Telstar"; Z 591 „Dageraad"; O 176 „Romeo", O 188 „Erna". Werden de eerste successen door een vijftal schepen gemaakt, gisteren waren het er al wel zeker 15. Deze schepen zijn vrijdagavond met dagvangsten uit de bus gekomen variërend van 15 tot 30 last ha ring. Dat deze successen de overige sche pen vissend op de Noordzee en Ierse Zee in beweging zouden zetten, was te ver wachten, maar dat dit zo'n omvang zou nemen had niemand durven verwachten. De Ierse Zee is door alle Nederlandse vis sersvaartuigen verlaten. De SCH 303 Wilhelmina Maria, die zijn in de Ierse Zee gevangen lading vandaag in Scheveningen wilde verkopen, besloot vrijdagmorgen nog een trekje te doen bij de Galloper. Dit had tot resultaat dat het jagersinstinct hem beval door te vissen. Vrijdagavond om zes uur, dus 12 uur nadat men was begonnen te vissen, was de buit opgelopen tot dertig last haring. Heden nacht om 3 uur liep de Wilhelmina Maria Scheveningen binnen om evengoed van daag zijn totale lading te verkopen. Incident Gistermiddag deed zich een nogal vreemd incident voor. Schipper Hofland van de Wilhelmina Maria waarschuwde jn een onderling gesprek een vriend van hem, die sinds kort schipper is op de Franse trawler Jean Maria, dat hij veel haring ving bij de Galloper. Dit berichtje werd hem door zijn collega op de Koraalbank zeer kwalijk ge nomen. Schipper Hofland antwoordde dat hij redelijkerwijs verplicht was deze waar schuwing aan de schipper van de Jean Marie door te geven. Door een tip van de schipper van de Jean Marie had hij in de Ierse Zee een dagvangst kunnen boeken van 20 last haring en makreel. Omzwervingen De Jan Maria heeft na vele omzwervin gen ook zijn netten zaterdagmorgen bij de Galloper uitgezet. Na eerst in de Silverpit op de Noordzee te hebben gevist werd vo rige week zaterdag de reis naar Ierland aangevangen. Voordat men zover was had men eerst nog twee etmaal voor Cher bourg doorgebracht. Dinsdag werd de reis voortgezet. Donderdag vernam men van de successen bij de Galloper en werd meteen de terugreis naar de Galloper aangevan gen. De uitreis van de Jan Maria bedroeg alzo 1000 mijl. In ons goed geoutilleerd bedrijf kunnen leerling-drukkers worden geplaatst. Hiervoor komen jongens van ten hoogste 15 jaar in aanmerking. Ze krijgen een gedegen opleiding. Bij gebleken geschiktheid kan in januari a.s. een vast leerlingcon tract met hen worden afgesloten. Graag verstrekken wij aan de jon gelui en de ouders alle inlichtingen en bieden wij hun gelegenheid ons bedrijf te bezichtigen. N.V. VERENIGDE DRUKKERIJEN „PLAN ETA" Haarlem - Bakenessergraeht 69-73 tel. 02500 - 15280 In de avonduren tel. 02500 - 37955 ■mm Dan kan hij drie radio's, een orgel, huistelefoon, kortom meer dan 20 verschillende elektronische toestellen bou wen met echte fabrieksonderdelen. Vraag ons eens inlichtingen en demonstratie - Prijzen 35.-, f S3.-. RADIO-HOBBY-SPECIALISTEN - SINDS 1928 PHILIPS SERVICE - Nassaulaan 10 - Haarlem iWwwwMMWHMMsawjWMaMiwMeMwwiWHWMawwwwwiwwwawwvvwwiwwwiiiwwwMWMwwMiMwiiwiw-fiirnivmrnnTinrnnrinrv-T Bnrui Schotersingel 87 - Haarlem Telefoon 51894 Detective echtpaar De Vrte» bekend door Radio en Per» Vrijblijvend inlichtingen in blanco couvert U It. A 1 iVAA K W li*. WATWAAR WIL WATWAARWIE WIEWATWAARWIEWATWAARWIE WAT WAAR WIE WIEWATWAARWIEWATWAARWIEWATWAARWIE WIEWATWAARWIEWATWAARWIE WAT WAAR WIE WIE WAT WAARWIE WATWAAR WIE WAT WA AR V/IE WIEWATWAARWIEWATWAARWIE WAT WA AR WIE WIEWATWAARWIEW,^«feRWIEWATVVAARWIE WIEWAIWAARWIEW.WfARWIEWATWAARWIE WIEWATWAARW'IEWJ WIEWATWAARW WIEWAT WAARW WIEWATWAARWlCTWn-W/SRlWiwWwBflPIlE WIEWATWAARWIEWATWAARWIEWATWAARWIE WIEWATWAARWIEWATWAARWIE WAT WA AR WIE WIEWATWAARWIEWATWAARWIEWATWAARWIE WIEWATWAAR WIEWATWAARWIEWATWAARWIE WIEWATWAARWIEWATWAARWIEWATWAARWIE WIEWATWAARWIEWATWAAl*mr™p ATBWI WTEWATWAARWrF.WATWAAR^^Lv.^Mk Al/wi WIEWATWAARWIEWATWAARi^l-A^fcA/tWI WIÊW AT WA AR WIEWATWAAR WIEWATWAARWTEWATWAARW™U^BRWI' WIEWATWAARWIEWATWAARHT*T RWI wiewatwaarwiewatwaarwiWauWarwi wtewatwaarwiewatwaarwiewatwaar WIEWATWAARWIEWATWAARWIE WATWAAR WIE wif.watwaafwjewatwaarwtewatwaarwie wiewatwaarwiewatwaarwiewatwaarwie wiewatwaarwiewatwaarv/iewatwaarwie wiewatwaarwiewatwaarwiewatwaahwie WIEWATWAAPWIEWATWAM^|«^™aAUÏIE WIE WAT W A A RW IE W AT W A a a yw IE WIEWATWAAKWIEWATWAAR WIEWATWAARWIEWATWAAR WIEWATWAARWIEWATVVAARW^KT*iRW WIE WATWAAR WIE WATWAARW ^^AT^P\ R W WIEWATWAARWJEWATWAARWI WIEWATWAARWIEWATWAARWiïlfATifllARW WIEWATWAARWIEWATWAARWJEWATWAARWIE WIEWATWAAR WIEWATWAAR WIEWATWAAR WIE WIEWATWAARWIEWATWAARWIE WATWAAR WIE WIEWATWAARWIEWATWAARWTEW AT WAARWIE WIEWATWAARWIEWATWAARWIE WAT WA AR WIE Kalender door de eeuwen De ombudsman Het gebruik van de vlag De paleizen van onze vorsten Waar zitten de kamerleden? Graden van bloedverwantschap Pausen en concilies Aardgas Historische schepen De mens, van de oertijd tot heden Zangkoren en hun dirigenten Sport in cijfers en nog veel meer WIEWATWAARWIF WIEWAT WA AP*" WIEWATW WIEWA- WIEWi WIEWA WIEWA' WIEWA1 WIEWAT WIEWATV, WIEWATW WIEWATWi WIEWATWA WIEWATWA. WIE WAT WA A WIEWATWA A ARW *WA. waa: VAAR •AAR Aar \ARWlfM\T' ARW1MAT \RWI^WAT RWIEWATVMAARWIE VWIE WATWAAR WIE WIEWATWAAR WIE VIEWATWAARWIE TEWATWAARWIE rt WIE WAT WA A R WIE A AR WIE WATWAAR WIE ATWAARWIEWATWAARWJE bar 1964 wie _ML VANAF 20 NOVEMBER VERKRIJGBAAR BIJ WIEWATWAAR viEWATWAARWIEWATtMAAR WIE VF"' A-CtVA adwiitwatwa A R WTE WATWA ARWIE wi: 01 mm ewatvjaarwie WI m U WW M^W E WAT WA AR WIE WI M E WAT WA AR WIE Wl'bnni wannwiurtn* r» nm n aïWATWIA ARWTE VTgHTATXlTA PtlfTrWATU/iTJWTrtU amt» Lange Nieuwstraat 427 van 912.30 uur zaterdags 911 uur. Telefonische bestelling of reservering is niet mogelijk. en 25 uur - Groothandel in VERF - GLAS Off. Dealer WIENESE LADDERS Levering uit voorraad Telef. 4854 (02550) „HEERLIJK, MARIE!" om na een frisse wandeling een poosje in „ANNET.V' te vertoeven! Het is daar zó gezellig. Je weet toch wel En zo gemakkelijk, ieder kwartier weer een bus Renault Dauphine '61. 2 Opeis Olympia '58. 2 Opeis Rekord '57. V.W. de Luxe '61 Ford Taunus 17 M '60. Ford Con sul '55. Fiat 1100 '57. Vauxhall Cresta '57. Vauxhall Victor '58 Inruil en financiering Ook 's avonds geopend en 's zondags tot 3 uur Garantie volgens Bovag- bepalingen Te koop aangeboden: door groothandel in model kamers gebr. Grote maten. f 150.- per stuk Niet van nieuw te onder scheiden. Eventueel thu'É te bezichtigen. Brieven onder Nummar 153 bureau van dit blad. Baanstraat 34 - Beverwijk vraagt voor direct Hoog loon, goede soc. voorzieningen.

IJmuider Courant | 1963 | | pagina 6