Silvikrin nutroma koffiemelk Voor iedereen een Sint Nicolaas cadeau bij 1001 modellen in alle modekleuren Silvikrin hair cream met verende haarborstel tijdelijk samen f g 15 HAIR CREAM Let op de achterzijde van het etiket: daar vindt u liefst twéé punten voor Nutricia kinderboekjes. Nu hebt u de zes punten voor zo'n knus en kleurig boekje nóg sneller bij elkaar I Geniet méér van uw kopje koffie... met Nutricia koffie melk, waar extra veel room in zitl Van 29.75 Profiteer van dit aanbod. Silvikrin Hair- Cream hebt u toch nodig en de verende Cdus masserende} borstel kunt u best ge bruiken. Silvikrin Hair Cream heeft een ideale biolo gische werking waardoor uw haar mooi en gezond blijft, 's Morgens wat in uw haar en 's avonds heeft het nog diezelfde glans, zit het nog even correct, Kalverstraat 165 tussen Spui en Heiligeweg Een fantastische tas. Pracht kwaliteit krokodine, met rits, binnenvak 21,95 Diana's reuze shopping, lederrex. Een geweldige tas, waar alles in kan. 2 ritsen. Een grandioos oc cadeau. Diana attachémap met inschuifbare handgrepen, 3 vakken, 2 ritsen. Een fantastisch i cadeau Voor ai zijn „ge wichtige papie ren": de attaché map met 5 vak ken en 3 ritsen. Prima grainleder Ruime shoppingbag in ons beroemde Lederrex. Héél mooi, ongelooflijk voor delig. Een Italiaanse schouder tas, héél apart model, bin nen ritsvak. Daar krijgt Sint een dikke zoen voor. Zijn hartewens, een clipper Diana heeft een machtige collectie voor elke wens, voor elke beurs. - tot 210.- „Schors", de grote mode in Parijs. Lederrex, afwas- baar, kleurecht, onverslijt baar. Een royale tas Herenreisnecessaires met enorm veel er in, ook voor een electrisch scheerappa- raat. Een cadeau van' de Sint voor... de Sint. 4 Vanaf I <5 Nieuw!! Mexicaanse shop pingbag voor de moderne jonge vrouw, die van iets exclusiefs houdt Een oersterke, mannelijke portemonnaie. Eerste kwa liteit met portefeuille, leder gevoerd Beautycase. Het cadeau waar ze dolblij mee is. Diana heeft ze in 4 luxe uitvoeringen Voor HEM Diana's succes portemonnaie met porte feuille, en leder gevoerd. Nieuwendijk 95 - van Woustraat 71 - Ferd. Bolstraat 54 - Bos en Lommerweg 365 de Clercqstraat 28 - 1e van Swindenstraat 115-117 Haarlem: Grote Houtstraat 168.

IJmuider Courant | 1963 | | pagina 14