Rudi Liebrechts aan begin van het seizoen al op hoog niveau Jonge Per Ivar Mö presenteerde visitekaartje voor grote strijd Nederlandse zaalhandbalploeg in wereldtoernooi vrijwel kansloos Turntitelstrijd in cijfers Jaegers toonde voor eigen publiek klasse Nederlandse ploeg gaat vrijdag naar Noorwegen In Deventer dienden zich vooral de jongeren aan Ook Willie de Beer vergaarde records Schaatskalender Rus Youmachev snel op de 3000 111 Amerikaanse zege in Val d'Isère Noorwegen bleef in kwalificatiematch in Oslo Nederland acht punten voor Coach Blok rekent op 10 spelers Judoploeg was te zwak in W.-Berlijn Russen tronen op ereplaaten in GAK-zeskamp Limburger 9 punten voor op Blits... MAANDAG 16 DECEMBER 1963 12 Talentrijk Amstel Tigers wonnen Minder sterk De KNVB-reserves Na afloop van de nationale invitatiewed strijden in Deventer heeft de KNSB de Nederlandse ploeg bekendgemaakt, die vrijdagmorgen vroeg van Amsterdam naar Hamar vertrekt om zich daar verder voor te bereiden op de komende grote schaatswedstrijden. De ploeg bestaat uit de volgende dame» en heren: Willy de Beer, Carry Geijssen, Rudi Liebrechts, Cees Verkerk, Peter Not- tet, Ard Schenk. Arie Zee, Piet Modder, •Tan Halfweeg, Henk van der Grift en Klaas Renes. De aangewezen rijders en rijdsters zul len nog tot woensdag in Deventer trai nen. Het is de bedoeling dat de geselec teerden tot de Europese kampioenschap pen, die op 18 en 19 januari in Oslo wor den gehouden, in Noorwegen zullen blij ven. Tijdens het verblijf in Noorwegen zal men ook aan wedstrijden deelnemen. De Nederlandse deelnemers aan de Olympische Winterspelen van Innsbruck, zullen voor het Europees kampioenschap worden aangewezen. De Nederlandse ver tegenwoordigers vertrekken onmiddellijk na afloop van het Europees kampioen schap per vliegtuig naar Amsterdam, lo geren daar en gaan dan op 21 januari per trein naar Innsbruck. Rudi Liebrechts is de grote triomfator geworden van de schaatswedstrijden, die vrijdag en zaterdag op de Deventer kunst ijsbaan zijn gehouden, onder goede, maar stellig geen ideale weersomstandigheden. Tegenover deze grote triomf van Lie brechts, die drie van de vier afstanden won en in het eindklassement een voor sprong van zeven punten had op de num mer twee. Cees Verkerk, stond somber af getekend de nederlaag van oud-wereld kampioen Henk van der Grift, wiens beste prestatie was een derde plaats op de 500 m- Op geen van de overige afstanden, waarop hij uitkwam: de 1500 en 5.000 m.. vermocht hij te imponeren en moest hij zelfs een lange rij van tegenstanders voor laten gaan. Behalve deze nederlaag moest Van der Grjft het verlies noteren van vier nationa le records: op de 500, 1500 5.000 en 10.000 meter. Het sprintrecord moest hij laten aan Klaas Renes, de overige drie records gingen over in handen van Liebrechts die ze beduidend scherper - stelde. Het 1500 meter-record werd verbeterd met ruim vijf seconden, de records op de lange af standen gingen met. respectievelijk 19 en C>9 seconden omlaag. Behalve Liebrechts grossierde ook in Deventer Willy de Beer n records. Zij verbeterde er eveneens drie. Liebrechts en een blik op zijn pres taties wijzen overduidelijk in die richting was de meest bejubelde figuur bij deze wedstrijden, die door de deelneming van enkele Oostenrijkers een internationaal tintje hadden, maar die toch in de eerste plaats waren bedoeld om een inzicht te krijgen in de onderlinge krachtsverschil len en het algemene prestatiepeil. De wed strijden zouden mede in belangrijke mate bepalend zijn bij de selectie voor de kern ploeg, die de training gaat voortzetten in Hamar. De Vlaardingse tuinderszoon was een klasse apart en bleek nu al. bij het begin van het seizoen, op hoog internationaal ni veau te zijn. Met grote overtuiging, zeker van zijn kunnen en van ziin inhoud zoals ook de overige leden van de kern ploeg steekt Liebrechts in een puike con ditie reed hij zijn ronden en verheugend was daarbij vooral zijn goede bochtentech niek. die vooruit is gegaan en de angst wegnam voor buitelingen, zoals wij die en kele malen in het verleden op grote toer nooien hebben meegemaakt. Zowel op de 5.000 als de 10 000 m. begon Liebrechts niet snel, maar in elke ronde won hij aan snelheid, toen hij eenmaal op toeren was. Geïnspireerd door de re cords van Van der Grift bleef Liebrechts doorgaan en toen hij deze op zijn naam wist, had hij nog slechts één doel: ze zo scherp mogelijk te stellen. Hij kwam hier door tot imponerende tijden, waarvan.die op de 1500 m. (2 13.4) de 5000 m. (7.59.9) en de 10.000 m. (16.49,2) hoog genoteerd staan. Eervolle tweede werd Cees Verkerk, die eveneens door zijn goede rijtechniek op viel en met zijn 8.08.3 op de 5.000 meter vrijdagavond al getuigenis aflegde van zijn talenten, die bij het begin van het jaar op de Nederlandse kampioenschappen in Groningen voor het eerst in de openbaar heid kwamen. Ofschoon Liebrechts 2.13.4 op de 1500 meter voor hem ver onbereik baar was, kwam hij met, 2 19 5 ook op deze afstand tot een alleszins acceptabele prestatie, welke hem voor de tweede keer op het ere-podium bracht. Een val halverwege de 10.000 meter be- invloedde zijn tijd dermate ongunstig, dat hij op deze afstand een ereplaats miste. Met zeven anderen, waarbij de Oostenrij ker Strutz. bleef ook Verkerk toch nog ruimschoots onder de oude recordtijd van Van der Grift, die stond op 17.58.2. Aan de schaatskalender van de KNSB voor de komende dagen zijn de volgende wedstrijden toegevoegd: dinsdag 17 decem ber: Kampen: gewestelijk kampioenschap van Overijsel voor vrouwen korte baan; Dodewaard: gewestelijk kampioenschap van Gelderland schoonrijden dames, heren en paren; Hazerswoude Dorp: rondenwed- »triid. l .4 Arie Zee, die kortgeleden aan de kern ploeg werd toegevoegd, maar aan wiens rijden merkbaar is, dat hij toch aan condi tietraining tekort is gekomen op de lan ge afstanden viel hij in de tweede helft van zijn ritten sterk terug plaatste zich op de 10.000 meter met 17.22.2 tweede. Behalve het voortreffelijke rijden van Liebrechts en de verheugende vooruitgang van Verkerk waren de grote winstpunten van deze wedstrijden de jonge rijders Ard Schenk. Peter Nottet en Piet Modder, die tot in het voorste gelid doordrongen en die, gezien hun rijden en prestaties, hoop hebben gegeven voor de toekomst. Een toekomst, die, gezien de grote voor uitgang in de breedte, zeker perspectieven biedt. Met Jan Halfweeg, Van der Grift en onze nieuwe recordhouder op de sprint, Klaas Renes, die wel in Deventer trainde, maar niet als lid van de kernploeg, gaan zij naar Hamar om zich verder te bekwa men en zich voor te bereiden op Oslo, Innsbruck en/of Helsinki. Het eind klassement luidt: 1. Liebrechts 186.317 pnt.: 2. Verkerk 193.330 pnt.; 3. Nottet 195.655 pnt.; 4. Zee 195.655 pnt.; 5. Schenk 196.108 pnt.; 6. Mod der 196.402 pnt.; 7. Lourens 198.963 pnt.; 8. Hoorneman 200.395 pnt.; 9. Strutz (Oos tenrijk) 200.605 pnt.; 10. De Vries 202.817 pnt.; 11. Van Heyst 203.283 pnt.; 121 Van Manen 208.718 pnt. De jonge Per Ivar Mö heeft bij de eer ste grote schaatswedstrijden van het Noor se seizoen, die zondag zijn gehouden in het Bislet-stadion, zijn visitekaartje afge geven voor de komende grote toernooien. Mö won de 5.000 meter in de bijzonder goede tijd van 7 min. 51.3 sec. Met Mö bleven eveneens Stiansen (7.56.1) en Per Willy Guttormsen (7.59) onder de acht mi nuten. Voor beiden was het de eerste keer, dat zij de acht minuten-grens doorbraken. De Canadees Fnock eindigde met 8.04.4 op de vierde plaats. De Noren Granlund en Ivar Eriksen wertten met resp. 8.07.8 en 8.10.7 vijfde en zesde. De snelste sprinter was Elvenes met 42 seconden. Vatn was met 42.5 tweede ter wijl Mö op deze afstand als derde eindig de met 43.6 sec. Een wedstrijd op de 3.000 meter tussen Nils Aaness, de Euro pese kampioen 1963, die op deze wedstrij den de ..schaats-Oscar" (het beeldje van Oscar Mathisen) kreeg uitgereikt, en Ro- ald Aas werd gewonnen door Aaness in 4 min. 46 sec. Hij liet hiermee Aas slechts 0.1 sec. achter zich. Voor eer. snelle tijd op de 3.000 meter zorgde zaterdag de Rus Youmachev in het Siberische plaatsje Angarsk. Hij noteerde 4 min. 31.5 sec., hetgeen een nieuw Rus sisch record betekende en een tweede plaats op de wereldranglijst achter de Zweed Jonny Nilsson (4.27.6). Edouard Ma- touchevitch eindigde op de tweede plaats in 4.36. In Gotenburg speelde wereldkampioen Jonny Nilsson de eerste viool. Bij een temperatuur van vijf graden onder, nul en windstil weer evenaarde hij met een tijd van 2.12.9 op de 1500 m. het nationale re cord van Ivar Nilsson, die nu met 2.14.3 als tweede eindigde. Voor de verrassing zorgden echter de jonge schaatsenrijders Oerian Sandler en Manne Lavaas, die met resp. 2.14.7 en 2.15 de derde en vierde plaats bezetten. Totaal kwamen elf rijders onder de 2.20. Winnaar van de 500 m. op de Gotenburgse kunstijsbaan werd Heikke Hedlund in 43.2 sec. In het trainingscentrum van de Russi sche schaatsenrijders in Angarsk in Sibe rië was Kaplak met 41.5 sec. veruit de snelste op de 500 m. Hij werd op de tweede en derde plaats gevolgd door Jamasjev met 42.9 en Ostasjov met 43.2 sec. Op de 3.000 m. zegevierde Jumasjev in 4.31.5 voor Matusevitsj met 4.36 en Antsson met 4.38.6. Bij zestien graden vorst werden even eens wedstrijden gehouden te Fagernes, waar Haugen met 42.7 sec. de snelste sprinter was en met 2.20.5 bovendien on aantastbaar op de 1500 m. De 5.000 m. werd gewonnen door Gjengedal in 8 25. De aanvoerders van het eindklasse ment: V.l.n.r. Verkerk, die tweede werd, Rudi Liebrechts, de winnaar en Peter Nottet, die derde is geworden. Wederom is een Amerikaanse skiër zege vierend uit de strijd gekomen tijdens de wedstrijden van het criterium van de eer ste sneeuw. Na de overwinning van Joan Saubert in de reuzeslalom toonde Bud Wer ner zich de beste man. Hij maakte een totaaltijd van 81.34 sec. (39.48 en 41.86) in de slalom. Overigens had de beste specialist, de Fransman Jean Claude Killy, grote pech. Killy, die de eerste maal 40.02 sec. had laten afdrukken, was bij de tweede af daling sneller (40.95) dan Bud Werner, maar maakte uitgerekend bij het laatste poortje een fout. De Amsterdamse ijshockeyclub Amstel Tigers heeft zaterdagavond in een wed strijd voor het toernooi om de „Beker der lage landen" in Lille met 83 gewonnen van de SC Lille. De scofes in de drie perioden waren 4—0, 22 en 21. De ijshockeywedstrijd tussen Finland en Noorwegen, die zondag in Helsinki werd gespeeld, is geëindigd in een gelijkspel; 22. De tussenstanden waren 10, 00, 1—2. De Nederlandse zaaihandbalploegen heb ben zondag in de Noordhal van Oslo een nederlaag geleden tegen Noorwegen. De Nederlandse heren, die uitkwamen in de eerste kwalificatiewedstrijd voor het we reldkampioenschap in Tsjechoslowakije, verloren met 17-9 (8-3) en de Nederlandse damesleden een 11-7 (6-2) nederlaag in een normale interland tegen de Noorse da- De grootste tegenstand hebben de Ne derlandse heren geboden in het begin van de ontmoeting, want halverwege de eerste helft was de score nog 3-2 voor de sterk aanvallende Noren. Daarna werd het lang zaam maar zeker 8-3 en na de rust was het de Noorse aanvalsleider Arild Gulden die de hand had in een eindzege van 17-9. Gulden, de architect van de Noorse ploeg, scoorde zelf drie gave doelpunten. Door deze overwinning heeft Noorwegen een solide voorsprong genomen voor de returnmatch, die op 11 januari in Sport hal Zuid in Amsterdam wordt gespeeld. In het Nederlandse team blonken Frans van der Heyden en doelman George van Noessel uit. Voor Nederland scoorden Frans van der Heyden (4). Ab Veenhui- zen (2) en Gijs van Koppenhagen (3). De Nederlandse dames, die goed begon nen maar daarna uit het ritme werden gespeeld door de Noorse dames 6-2 in de rust en 10-2 na de pauze kwamen zeer sterk terug. Met sluitende combina- Voor de verdediging van de Westeurope- se kampioenstitel rekent volleybalcoach Blok op de volgende spelers: Jurrien Koo ien, Jacques de Vink, Jan Oosterbaan. Din- ko van der Stoep. Jan van der Hoek, Jacques Ewalds, Joop Tinkhof, Rob Groenhuysen, Hans van Wijnen en Jaap Korsloot. Deze spelers zullen Nederland vertegen woordigen in het kwalificatietoernooi voor het Westeuropees kampioenschap, dat op 10, 11 en 12 januari in Kopenhagen wordt gehouden. De tegenstanders zullen daar zijn Noorwegen, Denemarken en Zweden. De winnaar van dit toernooi krijgt het recht uit te komen in de finale-poule van het kampioenschap, die van 3 tot en met 5 april hoogstwaarschijnlijk in Hengelo zal plaatsvinden. In dit laatste toernooi komen verder uit de winnaars van de volgende drie kwali- ficatiegroepen: Algiers: Algiers, Marokko, Spanje en Portugai; West-Duitsland: West- Duitsland. Zwitserland, Italië "en Tunesië; België: België, Luxemburg, Frankrijk, Oostenrijk en Ierland. De uitslagen (achtereenvolgens de cijfers van kwart en halve finale, ringen, sprong, paardvoltige, vrije oefening, brug, rek en totaal), van de strijd om de Nederlandse turntitel luiden: 1. Willy Jaegers 111.10 9.35 9.40 9.50 9.15 9.20 9.60 167.30 (Wilhelmina, Boeholt) 2. Joost Blits 104.80 8.95 9.15 8.55 9.15 8.95 9.05 158.60 (Olympia, Amsterdam) 3. Gerrit ten Bos 103.85 8.75 9.25 9.05 9.00 8.75 8.90 157.55 (Here Hebe, Enschede) 4. Theo Bos 104.70 8.85 8.25 8.75 8.75 8.80 8.85 156.95 (Mauritius, Volendam) 5. Rob den Broeder 104.80 8.30 9.10 8.50 8.65 8.70 3.80 156.65 (De Halter, Alkmaar) 6. Wim Schoenmakers 103.65 8.45 9.00 7.10 8.75 8.65 8.80 154.40 (Blij dorp, Rotterdam) ->Kees Pruys 101.20 8.60 9.00 9.00 ^8.65 8.50 8.80 153.75 (DOS, Amsterdam) 8. Jan van de Berge99.75 8.45 9.30 7.75 8.75 7.50 8.70 150.20 (Blij dorp, Rotterdam) 9. Guus van Geet 100.25 8.30 8.95 7.60 8.55 8.40 8.10 150.15 (Volt, Tilburg) 10. Gerard Sallé 52.80 8.70 9.15 8.90 8.30 8.85 8.80 105.20 (Keizer Otto, Naarden) 11. Gijs van der Berg50.25 8.30 9.10 8.00 8.85 8.45 8.45 101.40 (Sparta, Driebergen) ties werden de Noorse dames onder ds voet gelopen en tegenover vijf doelpunten van de Nederlandse dames kon de Noorse ploeg er slechts een stellen. Bij Nederland zorgden Tjits de Groot (2). Le- nie Opveld (2), Annie Kusters, Noortje Bos en Corrie Dolkens voor de doelpunten. In de voorronden van het toernooi om het wereldkampioenschap zegevierde Ma drid het Spaanse team met 16-13 over Frankrijk De Roemeense heren versloe gen in Wenen Oostenrijk met 23-11 en Zwitserland won in Metz met 29-16 van Luxemburg. Ondanks een 8-3 nederlaag tegen CKD Praag heeft de Duitse zaalhandbalkam pioen Eimsbutteler TV de tweede ronde van het toernooi om de Europese zaal handbalbeker bereikt. De Duitse dames hadden de eerste wedstrijd in Hamburg met 11-4 gewonnen. Eimsbutteler TV komt in de tweede ronde uit tegen de Neder landse kampioen Swift (Roermond). De judo-drielandenwedstrijd tussen West-Duitsland, Nederland en Oostenrijk, die zaterdagavond in West-Berlijn werd gehouden, is geëindigd in een overtuigen de zege voor West-Duitsland. De Duitsers, die in de eerste wedstrijd tegen Oostenrijk slechts een kleine over winning (4-3) uit het vuur sleepten, toon den tegen de Nederlandse judoka's hun voortreffelijke klasse. In de finale Ne derland won met 5-1 van Oostenrijk werden onze landgenoten met 3-0 versla gen. Onze lichtgewichten Jetse van Dijk en Jan Boelens verloren beiden na enkele minuten door beenworpen van respect'ë- velijk Zeisset en Egger. De zwaargewicht Martschin won op beslissing -c^eidsrech- ter van Henk Warmerdam. De overige partijen eindigden onbeslist. De Russische grootmeesters Botwinnik en Flohr hebben dit weekeind hun beide partyen gewonnen en daarmee in sterke mate aannemelijk gemaakt, dat zij het schaaktoernooi om de GAK-zeskamp op hun naam zullen brengen, c.q. in ieder ge val hoog in de prijzen zullen komen. Van Nederlandse zijde was het vooral Bouw meester, die de aandacht op zich vestigde. Hjj had zondagavond na het officiële ein de van de vierde ronde niet minder dan drie hangpartijen op zijn naam staan, waarvan die tegen Botwinnik overigens zaterdag al eens was voortgezet. Voor Willy Jaegers, die zondag in de Valkenburgese Eurohal voor de vi.jfde maal Nederlands turnkampioen werd, moet het bijzonder verheugend zijn ge weest, dat hij dit lustrum op eigen grond mocht vieren. De Limburger toonde zich tijdens de finale van aparte klasse, hoe wel ook hij veel last ondervond van de lage temperatuur in de hal. Jaegers' overmacht komt wel het duidelijkst tot uiting in het feit dat Joost Blits, die even als het vorig jaar beslag legde op de twee de plaats, hjjna negen punten achterbleef. Achter Blits vochten Theo Bos en Gerrit ten Bos een fel duel uit om de derde en vierde plaats, dat de jonge Ten Bos in zijn voordeel besliste. Voor Jaegers was de finale eigenlijk een formaliteit. De oud-mijnwerker begon met bijna acht punten voorsprong aan de eind strijd en normalerwijs kon hem niets meer gebeuren. Jaegers wilde echter het meesterschap voor eigen publiek onder strepen, hetgeen hij met een gemiddelde van 9.30 voor de zes onderdelen duidelijk deed. Vooral zijn „demonstratie" aan het rek, die hij besloot met een spectaculaire salto achterwaarts, getuigde van grote klasse. Niet voor niets waardeerder de jury dit staaltje van turnkunst met 9.60. Voor Theo Bos, die jarenlang kampioen van de katholieke bond is geweest, en nu na zijn overgang naar het K.N.G.V. voor het eerst in de finale uitkwam, is de strijd in Valkenburg was teleurstellend verlopen. De Volendammer had na de kwart- en hal- j ve finales evenals Blits, Ten Bos en Den 1 Broeder een goede kans op de tweede I plaats. Dat goede vooruitzicht verspeelde hij echter bij de paardsprong. Bij zijn eerste sprong kwam hij niet goed uit en bereikte daardoor slechts 8.25. Z'n tweede poging mislukte, doordat hij z'n handen te ver op het paard plaatste waar door reglementair een punt moest worden afgetrokken. Van Ten Bos, die bij de rin gen iets op Bos had moeten prijsgeven, was dat de kans. De Enschedeër greep Jaegers, die weer de beste turner in Nederland bleek met heel ruime voor sprong op al zijn concurrenten. haar met beide handen aan en met een fraaie Arabier won hij precies een halve punt op Bos, die in het verdere verloop van de strijd dit verlies niet meer kon goedmaken. Rob den Broeder leek aanvankelijk ook zijn rol in de strijd om de tweede plaats te gaan meespelen, hoewel hij bij de rin gen (8.30) zwak was begonnen. De Alk- maarse turner kon de belofte, die zijn op treden ongetwijfeld inhoudt, voorlopig nog niet waarmaken. Jaegers toonde zich op alle onderde len de sterkste hoewel hij bij de vrije oefening altijd een van zijn sterkste zijden Blits naast zich moest dulden. Jaegers draaide in zijn vrije oefening in hoog tempo schroefsalto's, Arabieren en prachtige radslagen, doch maakte tegen het einde een klein foutje, hetgeen hem enkele tienden kostte. Bij het paardvoltigeren, verreweg het moeilijkste onderdeel, kwamen naast Jae gers (9.50) alleen Ten. Bos en Pruys tot een waardering boven de negen. Van de jongere turners maakte de Rotterdammer Schoenmakers met een zesde plaats de beste indruk. Zijn clubgenoot Van de Ber ge en de jeugdkampioen van het vorig jaar Gijs van den Berg maakteen ook geen slecht debuut. Hoewel aan hun werken nog het nodige dient te worden bijgeschaafd, vooral bij het paardvoltigeren en de brug. Van den Berg eindigde in 't klassement als laatste waarbij men echter in aan merking moet nemen, dat hij evenals rou tinier Salie niet aan de kwartfinales had deelgenomen en daardoor al bij voorbaat was uitgeschakeld voor een hogere klas sering. Ben Vermandei werd in de ochtenduren kampioen bij de jeugd. De Zeeuw bleef in een iel duel met Snellenberg juist vijfhon derdste voor. Met de jeugdkampioen van 1961, Gerrie Praamstra, die in de halve finales enkele mislukkingen had en daar door bijna twee punten op zijn concurren ten had verloren, kunnen zij een welko me aanvulling vormen voor de herenploeg. Salo Flohr Het minst gunstig verliep het toernooi tot dusver voor Van Scheltinga, die vier maal verlies moest incasseren. Zaterdag tegen Botwinnik, die al op de 15de zet overwicht had gekregen en zondag tegen Flohr, die een moeilijke, scherpe strijd tot winst voerde. Donner, de hope des vaderlands, brak zaterdag af tegen Bouwmeester, zondag verloor hij van de oudwereldkampioen. Kuypers, de nationale kampioen, kan nog een rol spelen ten aanzien van de derde plaats. We geloven echter dat deze theo retische mogelijkheid nauwelijks te reali seren zal vallen. Temeer, omdat hij maan dag in de laatste ronde tegen de oud- wereldkampioen moet aantreden. Tenslotte kwamen in de late zondag avonduren nog de ontmoeting Bouwmees terBotwinnik en DonnerBouwmeester tot een einde. In beide gevallen bevöcht de Utrechtse leraar puntendeling. Speci aal de wijze waarop hij het eindspel met de Russische crack in moeilijke balans hield, verdient alle waardering. Zondag zijn de partijen uit de vierde ronde gespeeld. De uitslagen luiden: Bot winnik (Rusl.)Donner 1-0; Bouwmeester Kuypers afgebr.; Van ScheltingaFlohr (Rusl.) 0-1; afgebroken partijen: Bouw meesterBotwinnik remise; Donner Bouwmeester remise. De stand luidt nu: 1. Flohr en Botwin nik beiden 3 punten; 3. Bouwmeester 2 p. en 1 afgebr. partij; 4. Donner 2 p.; 5. Kuy pers 1 p. en 1 afgebr. partij; 6. Van Schel tinga met 0 punten. De uitslagen van zaterdag luiden: Kuy- nersFlohr 0-1; BotwinnikVan Schel tinga 1-0. Betaald voetbal: 2 ,A- EDO 2Vole- wijekers 2 1—1, HVC 2RCH 2 1—2, Tel star 2Alkmaar 2 11.

IJmuider Courant | 1963 | | pagina 12